4 c Kleur - documentaire van vier uur over Afrika de stad en dokter Moore NCRV tevreden, kort VPRO in aanval NTS toont Amerikaans werk Hele avoncl op Ned. 2 MUTATIES BIJ DE NTS Teveel spektakel NTS schrapt in de VPRO-Oudjaarsshow DONDERDAG 28 DECEMBER 1967 Bij jaarwisseling (Van o e radio- en tv-redactie) HILVERSUM Tegen het einde m het jaar bevatten zowel het pro grammablad van de NCRV als dat an de VPRO korte terug- en toe- omstblikken op de stand van zaken ij de eigen omroep. Voorzitter ds. J. zinga van de NCRV spreekt van •vredenheid bij een wassend leden- iantal, directeur ds. N. Immink van ;de VPRO noemt zijn omroep „aange vochten en in de aanval". „Een weinig verbreding van de maar inkrimping van het leveren moeilijkheden voor de NCRV, die het merkwaar- 'jdige voorrecht geniet „aan de weg te itimmeTen" onder het oog van miljoe- jnen Nederlanders onder wie 475.000 terecht (ook) kritische leden", aldus Ids. Ozinga. Men zou nl. zoveel meer Iwillen doen, vooral via de radio. Voor de NCRV was 1967 een zeer 'd verenigingsjaar: „Het is verder gemakkelijk dit jaar in enkele irden te typeren", schrijft de ?r. „misschien zou het met l |„christen-radicaal" het beste gaan, al zitten wij nog te wachten op wat er nu eigenlijk uit de bus zal komen". Minder opgewekt is ds. Immink: ge- „De VPRO heeft een bewogen jaar r,a. achter de rug; dat is op zichzelf niets 50 .bijzonders, want de geschiedenis van de VPRO is rijk aan bewogen jaren en spanningen". Verder: „De VPRO is altijd sterk geëngageerd geweest met het eigen tijdse gebeuren. Een aantal van onze uitzendingen is daaruit voortgeko- ^inen. Zij hebben een lawine van re- jBacties en discussies veroorzaakt, ook ^■bij ons zelf. Er zijn in de laatste missers geweest. Zoiets is natuurlijk erg spijtig, maar nooit ge- te vermijden bij een omroep die bij voorbaat alle tot tegenspraak ^■oproepende programma's vermijdt." W Ds. Immink beklaagt zich erover, ^Idat „een ochtendblad" in de afgelo- jpen weken een frontale aanval op de VPRO richt met) de bedoeling, deze j omroep uit de ether te verdrijven. ™^Het antwoord hierop dient een tegen- aanval te zijn met dien verstande, jJdat de gelederen van de VPRO zich juist nu duchtig versterken, aldus de [VPRO-directeur. Kruiswoord-puzzel Horizontaal. 1. grote deur, 4. plaats ra in N. Brab., 8. bijwoord, 10. voor- uj. zetsel, 12. groente, 15. geurigheid, 17. llivreiknecht, 19. voorzetsel, 20. zand- heuvel, 22. sociëteit (afk), 23. opschrift ®?ener enveloppe, 24. eikenschors, 26. d|teken in de dierenriem, 27. lied, 29. «meisjesnaam, 30. de gezamenlijke hoeveelheid, 31. oude benaming voor H liter, 33. in het jaar onzes Heren (afk. Lat). 37. voornaamw., 38. blader kroon, 39. duivel. Verticaal. 1. aardappel, 2. ne venschikkend voegwoord, 3. reeks, 5. Sieisjesnaam, 6. voegwoord, 7. slappe koffie of thee, 9. oude lengtemaat, 11. vis, 12. zekere witte hars, 13. ieder een, 14. bijl, 16. wijnglas, 18. muziek beoefening. 21. bid (Lat), 24. gelijk, 25. steen, 27. boom, 28. stad in Duitsland, 32. water in N. Brab. 34. muzieknoot, 35. voorzetsel, 36. uitroep, 37. gebod. Horizontaal. 1. Portugees. 2. amie - derde. 3. lende - nier. 4. Ag - een neep. 5. mat - roe - wee. 6. Epe - top tn. 7. dolik - at - Ot, 8. Est - elders. 9. sein - Ieren. Verticaal. 1. palamedes. 2. omega - pose. 3. r.i. - netel - Ti. 4. te - der tien. 5. Uden - ook - li. 6. Gennep - adé. 7. Erie - water. 8. Ede - Ee - ao - re. 9. serpent - Sn. (Van onze radio- en tv-redactie) HILVERSUM Op de avond van dinsdag 2 januari a.s. kunt u bijna vier uren achtereen kijken naar wat wordt genoemd „het grootste en duurste programma dat ooit voor televisie werd ge maakt": een documentaire in kleur over Afrika, die twee mil joen dollar heeft gekost. Zij werd gemaakt door het Ameri kaanse network ABC en met succes in de V.S. vertoond. De NTS besteedt aan de uitzending ervan een hele avond, met alleen onderbrekingen voor journaal en reclame. Een team van zestien regisseurs, producers en cameralieden heeft on der leiding van eind-regisseur James Fleming bijna twee jaar gewerkt aan de voorbereiding en uitvoering van deze enorme produktie. Men heeft daatvoor in groepen heel Afrika doorkruist: een continent met 290 miljoen inwoners en groter dan Europa, de Ver. Staten en India samen, het werelddeel dat het meest besproken en het minst gekend wordt. De ploegen trokken door oerwou den en woestijnen, registreerden het leven van de primitiefste stammen zowel als de modernste vormen van beschaving, aldus laat de NTS ons weten. Politieke, religieuze en sociale spanningen werden in woord en beeld vastgelegd en daarbij betrok men evengoed de stammenoorlogen als het actuele probleem van de apartheid in Zuid-Afrika. Ten slotte kwam men thuis met 160.000 meter kleurenfilm, goed voor 278 uren televisiekijken. Bij de mon tage brachten zij dit materiaal terug tot 3000 meter en het resultaat was de vrijwel 4 uur lange, compact samen gestelde, indrukwekkende reportage, welke U dinsdag kunt zien en die eerder door 40 miljoen Amerikanen tegelijk werd bekeken. De Amerikaanse critici prezen in koor het werk als „een der beste documentaires ooit voor tv gemaakt" en de NTS zegt zich" beijverd te heb ben om het werk uit .te zenden aan het begin van een nieuw jaar. waarin Afrika ongetwijfeld weer veel aan dacht tot zich zal trekken. De documentaire, voor Nederland gepresenteerd door de heer W. L. Brugsma, omvat vier delen. Tussen 7.03 en 8 uur kunt U opnamen zien van wilde dieren, levend in de wou- Nuttig effect ]\/JET verrassende openhartigheid is gisteravond in het NCRV-pro- gramma Gezond gezin" met artsen gesproken over het seksuele leven van bejaarden. Juist door deze toch discrete openheid en het vermijden van vaagheid in vraagstelling (mid dels gefingeerde brieven) en be antwoording daarvan, werd onge twijfeld nuttig effect bereikt. Wie zich mogelijk heeft afgevraagd of het nu wel nodig was, deze pro blematiek voor de televisie te be handelen, heeft tijdens de uitzending zeker begrepen dat dit inderdaad het geval was. Daarom achten wij het spijtig, dat het programma op Ne derland 2 werd uitgezonden: immers juist vele bejaarden moeten het nog doen met oude tv-toestellen, waarop het tweede net niet kan worden ont vangen. Minder gelukkig waren wij met de speelfilm van Rein Bloem, die wel prachtige en sfeervolle opnamen van het kasteel Doornenburg vertoonde, maar ontsierd werd door te veel amateuristisch spel, waaraan alleen Bernard Droog ontsnapte. De zin van de oude ballade waarop de film is gebaseerd, werd hierdoor meer be lachelijk dan interessant. Bij de NCRV werd ook Weer druk gesolliciteerd: ditmaal naar een plaats bij de opleiding gemeente politie. Eens te meer werd duidelijk, dat de vakman meer ziet in de slui merende bekwaamheden van de sollicitant dan de toekijkende leek, die andere kritische maatstaven aanlegt. En dat is maar goed ook. den van Tanzania. De Nederlandse bioloog dr. Hans Kruuk geeft com mentaar bij beelden van we tenschapsmannen die trachten de huidige wildstand voor Afrika te be houden. Dit gedeelte van de film toont ook prachtige natuuropnamen van de Ki limanjaro, de Victoriawatervallen en de Kongo-rivier. Dan stelt de anthropoloog prof. L. S. B. Leakey de vraag, of Afrika wel licht de bakermat van de mensheid was. Hij vertelt van zijn ontdekking van de vroegste mens in het tegen woordige Tanzania. Een bezoek aan de Bosjesmannen in de Kalahariwoestijn wordt ge volgd door een reportage over Ethio pië. het oudste onafhankelijke land van Afrika. PLAGEN Het tweede deel (8.20 tot 9.10 uur) geelt een indruk van de vele span ningen en plagen waaronder het we relddeel heeft te lijden: het interne conflict van Nigeria, dat na zijn on afhankelijkheid meende een periode van rust tegemoet te gaan, maar nu wordt verscheurd door stammenoor logen, de melaatsheid, de toestanden in Ghana. Het derde uur (tot 10.05) geeft op gewekter beelden te zien. Andere as pecten van de Afrikaanse cultuur: als- nieuwtje de wedstrijdsport. U ziet de Keniaanse atleet Kip Keino, die kanshebber wordt genoemd voor de komende Olympische Spelen, een ka- melenrace, een oud folkloristisch ver maak. Van de sport naar de kunst. Die varieert in Afrika van het rituele stammenritme tot de nieuwe Volkso- pe-ra in Nigeria. In Nairobi zingt de beroemde zangeres Miriam Makeba. die wij hier juist tweemaal op de buis hadden. In dit gedeelte komt ook de zwarte bladzijde uit de Afrikaanse geschie denis aan bod: de slavernij. Een der ploegen bezocht de eens zo beruchte westkust, waar nog restanten bestaan van nederzettingen waar de slaven handel 300 jaar geleden welig bloei de. Aangetoond wordt, welke gevol gen van deze misdaad uit het verle den nu nog gelden. Ten slotte nog beelden uit Kenia en Kongo. APARTHEID Het meest bekende Afrikaanse pro bleem: de apartheidsconflicten, vormt het sluitstuk van de documentaire. Hieraan worden nog eens 50 minuten gespendeerd. Er zijn opnamen gemaakt in Ango la en Mozambique, waar men zich wil losmaken van het Portugese bestuur en uit Rodesië, waar Ian Smith zich met een blanke minder heid weet te handhaven. Daarna gaat de reportage geheel over de instelling van de apart- heidswetten, de naleving daarvan en het verzet ertegen. Een lange avond, die een stevige zit vergt. Maar nu U weet, hoe de documentaire is samengesteld, kunt U eventueel ook gedeelten die U bij zonder aanspreken, uitkiezen om te (Van onze radio- en tv-redactie) HILVERSUM Met ingang van 1 januari a.s. zullen twee nieuwe krachten bij de NTS worden aan gesteld: de journalist mr. A. C. A. Dake. thans werkzaam als redacteur bij de Regionale Dagbladpers, wordt politiek redacteur van het NTS-jour- naal en mevrouw Caroline Euwe wordt hoofdmedewerkster informa tieve programma's. De benoeming van Klaasjan Hin deriks als assistent van mr. Dake wilde de NTS nog niet bevestigen, evenmin als het voornemen van jour- naalredacteur Pim Reyntjes om de NTS te verlaten en bij de TROS-tele- visie hoofd van de afdeling informa tieve programma's te worden. Wel bevestigd werd, dat de journa list T. Neelissen, leider van de ru briek „Open oog" op 31 december afscheid neemt van de NTS om terug te keren naar de krant. (Van onze radio- en tv-redactie) HILVERSUM Er deint weer ge fluister door Hilversum: de NTS heeft aanmerkingen gemaakt op de Oudejaarsshow „Jaren duren dagen, maanden", welke de VPRO voor haar heeft geproduceerd. Er zijn be paalde onderdelen van het program ma veranderd, er is geschrapt in de tekst, o.m. de woorden „Spaanse prins" en „vreemd gaan" zijn verwij derd. In de maandelijkse persconferentie van de NTS werden hierover scherpe vragen gesteld. De heer Carel Enke laar, hoofd van de programmadienst, wist er lakoniek op te antwoorden: „Er is geen 6prake van wrijving tussen de NTS en de VPRO. Deze omroep heeft op Oudejaarsavond de uitzending op Ned. 1 en wilde daar voor ook het programma „Jaren du ren dagen, maanden", een zgn. „spec tacle coupé" met amusement geïnspi reerd op de eerste jaren van deze eeuw, bestemmen. De VPRO bood dit programma de NTS aan en deze aan vaardde het, maar stelde als voor waarde, dat het niet zou zijn gericht op een bepaalde minderheidsgroep,, maar familie-allure zou hebben, voorts geen harde satire noch poli tiek zou bevatten". „Tijdens de produktie bleek ons echter", aldus Carel Enkelaar, „dat er met onze wensen onvoldoende reke ning werd gehouden. Het karakter van het programma beviel ons niet, bepaalde teksten evenmin. Bovendien zaten er toch politieke tendensen in. We hebben deze aanmerkingen de VPRO laten, weten en toen zijn in goed overleg en met volledige instemming van de VPRO-program- maleiding wijzigingen aangebracht. De eis tot deze wijzigingen erkende de VPRO als ons goed recht, omdat de show onder onze vlag uitgaat". De programmaleiding mag het met de NTS eens zijn, niet alzo regisseur Rob Touber, tekstschrijver Jaap van de Merwe en diverse andere mede werkers en dat heeft het rellige ge fluister in de hand gewerkt. De kla gers vonden geredelijk onderdak in een van de weekbladen. Ook werd geïnformeerd naar het onlangs in De Telegraaf op de voor pagina verschenen bericht, dat de NTS een satireprogramma zal gaan uitzenden, waaraan diverse omroepen zouden meewerken en dat ook enige prominenten van het voormalige „Zo is het" onder zijn samenstellers zou tellen. Hierop antwoordde de heer Rengelink (deze week voor het laatst in functie als NTS-programmacom- missaris) kort en bondig: „Dit bericht is van a tot z gelogen". Medegedeeld werd nog, dat de NTS in de maanden januari mei 1968 eenmaal per vier weken op donder dag in de vooravond via Ned. 2 min- derheidgroepen aan de kijkers zal voorstellen. Verder dan een introduc tie zal men niet gaan, wellicht zullen deze groepen later met elkaar of met anderen in discussie treden. De aard van deze groeperingen kan pas over enkele dagen worden bekend ge maakt, omdat de besprekingen nog niet voltooid zijn. Een scène uit het spel „Toestel in gesprek", een ko mische thriller van William Fairschild in vertaling van Nel Bakker, die de KRO vanavond uitzendt op Ned. 1. U ziet hier Allard van der Scheer als de hoofdpersoon in de uiterst vreemde geschiedenis van Jan Toebos, die zijn eigen huis opbelt en dan zichzelf aan de telefoon krijgt. Hij rent naar huis en ontmoet zijn tweede ik. is hij geestelijk in de war of heeft hij een slecht geweten? Misschien noemt U dit amusement van twijfelachtige allure, maar naar de KRO zegt komt het allemaal op de pootjes terecht en daarop zullen we voorlopig maar ver trouwen. Op de foto: Allard van der Scheer en Hetty Verhoogt. VANAVOND TE ZIEN Ned. 1 KRO 7.07 uur De Flintstones. 7.32 uur optreden van de Zuidafrikaanse zangeres Miriam Makeba. 8.20 uur kerstspel van Carl Orff door leerlingen van de Delftse Muziekschool. 8.45 uur komische thriller „Toestel in gesprek". 10.00 uur Brandpunt. Ned. 2 VARA uur Coronation Street. uur 3e uitzending „Biologie en samenleving", uur (CVK/IKOR) Dichterbij Jeremia. VANAVOND TE HOREN Hilversum I AVRO uur (IKOR) Radiocatechese, uur kunstkroniek, uur hoorspel „Fred is dood". 10.55 uur Omroeporkest concerteert, Sophia ,van zingt. Hilversum II NCRV uur orgelconcert uit Rotterdam door Aad Hoeven. 8.00 uur gesprek met dr. Karl Barth. 1 8.30 t 110.50 u „Misdaad grootste probleem in VS" SAN ANTONIO President Johnson heeft gisteren in een speciale verklaring de steeds toenemende mis daad het grootste binnenlandse probleem van de Ver enigde Staten genoemd. De president pleitte voor strenge maatregelen om deze tendens de kop in te drukken. Ook wi'l hij dat de politiesalarissen worden verhoogd. Hij sprak zich uit tegen het vaststellen van mini mumstraffen voor bepaalde misdaden en toonde zich niet geestdriftig over een wetsherziening, die de politie in staat moet stellen een verdachte drie uur te kunnen vasthouden en ondervragen, alvorens hem voor de rechter van instructie te leiden. door Agathu Young 139 „Waar jij bent, ben ik gelukkig lieveling. Maar de gedach te in een vreemde plaats te wonen beangstigt me een beetje. Is er in het nieuwe centrum geen plaats voor een vaatcru- rU,^Misschien. Dat is op het ogenblik moeilijk te zeggen." „Kunnen we niet gewoon hier blijven?" Ik geloof niet dat het verstandig zal zijn. Maar laten we het daar nu niet over hebben. We moeten ergens anders over praten. De situatie van het ziekenhuis is niet duidelijk. Dokter Moore heeft een banklening tot september ,maar als de vergadering tegen hem is, zal hij waarschijnlijk zo gauw mogelijk moeten sluien. Als je er nu nog op staat dat je operatie niet in een ander ziekenhuismag plaatshebben, dan moeten we spijkers met koppen slaan." „O, Davidalsjeblieft „Het is dit of een ander ziekenhuis, May. Eerst moet je naar Warwick voor een arteriogram." „Je weet dat ik daar nooit meer komen wil." Even viel er een stilte; toen zei ze kleintjes: „Goed David als je bij me blijft." „Dat zal ik doen. Ik zal geen minuut van je vandaan gaan. Dan zal ik kijken of ik wat speciale instrumenten kan lenen. Warwick zal wel niet hebben wat ik nodig heb." „Ik ben zo bang als ik aan de operatie denk." „Dat moet je nou niet doen. Ik zou je het liefste naar New York brengen en Fairchild het laten opknappen.'" „O nee, David, je hebt het beloofd." „Dat weet ik. Goed ik zal me eraan houden. Wat is er lieveling?" „O, David, houd me stevig vast. Ik ben zo bang. Beloof me dat het goed zal gaan en dat je niets laat gebeuren. Ik houd zo van je. Ik kan er niets aan doen dat ik zo kinderachtig ben, maar ik wil dat er gebeurt wat we afgesproken heb ben." Toen David naar zijn kantoor terugging, dacht hij even over de instrumenten die hij nodig zou hebben. Waar moest hij die vandaan halen? Met tegenzin belde hij Adam Fair child. Hij kreeg de boodschap dat dokter Fairchild niet te bereiken was, maar dat zijn verpleegster graag de boodschap zou aannemen. Hij kende die verpleegster goed genoeg. Zij dacht wel dat hij instrumenten kon lenen, zonder dokter Fairdhild lastig te vallen. „Ik geloof zelfs", zei ze. „dat hij er niets van hoeft te weten. Zeg me maar, wat je wilt hebben...." Hij zei het haar en bedankte haar met een warm gevoel van opluchting. Een week later, een middag in februari, toen David een patiënt bezocht had, zei Edna tegen hem: „Uw instrumenten zijn gekomen dokter. Helen pakt ze op de afdeling uit. Hebt u het hoofdartikel gelezen over de operatie in de Torrent Valley News? „Goeie, nee. Waarom denken ze dat ze er over moeten schrijven? Ik wou dat het allemaal niet gebeurd was." „O, maar we zijn er allemaal zo trots op. Ik had nooit gedacht dat ik de dag nog zou meemaken dat zo'n operatie in Haddon verricht zou worden." „In steden is het tamelijk gewoon." „Maar niet in kleine plaatsen. Het is voor ons allemaal erg prettig dat we merken dat we vorderingen maken. Sinds de antwoorddienst kent iedereen May bijna. Zij antwoordt al tijd zo opgewekt en vrolijk. Iedereen mag haar." David liep de gang uit naar de vleugel, waar Helen in de grote achterkamer bezig was, waar hij, maanden geleden, Ianthe tussen bergen groenten had gevonden. Helen droeg nog een kap en de kleding die zij in de operatiekamer gebruikt had, onder haar schort. Zij stond bij een tafel de instrumenten uit te pakken en legde ze op een blad met een handdoek. Tot Davids verrassing was dokter Perkins er ook, hij stond tegenover de tafel en bekeek met belangstelling toe. David zag hem de laatste tijd alleen maar gespannen, gehaast en nerveus, want zijn positie was als het ware onzeker. Hij zag met een oogopslag dat Perkins zich nu geheel van zijn waardigheid bewust was. In zo'n stemming was hij lang niet geweest. Perkins wees op de glimmende instrumenten op het blad. „Aardige dingetjes, dokter". „Zonder die instrumenten wilde ik de operatie niet op me nemen." Perkins pakte een slagaderklem, sterk maar teer als een werktuig van een juwelier. Hij opende en sloot het verschillende keren en legde hem weer terug op het blad. „De onzen zijn er gebrekkig bij." Helen d>2 een klos vaatzijde bekeek, legde die neer en begon het pakpapier te verzamelen. Perkins stond met zijn handen in de zakken te lachen. Hij wiebelde een beetje g$ keek David rechtstreeks aan, geamuseerd, dwingend en aandachtig, alsof hij een grap had gemaakt ten koste v*n David. (Wordt vervolgd) honden niet om hun kostbare zilver pels. Zij vinden het makkelijker de dieren als veevoer aan plaatselijke boeren te verkopen, omdat zij de pelzen 'niet kunnen behandelen. Ce scheept- Hilversum I 402 m. AVRO: 18.00 Nws. 18.13 Radlojourn. 18.20 Ultz. van de P.v.d.A. 18.30 De tafel van (half) zeven: ge- var. progr. 19.30 Nws. IKOR: 19.35 Kerk veraf en dichtbij. 19.40 Radiocatechese. AVRO: 20 05 Land der Muzen. 20.25 Stereo: Russisch Staats Symfo nie ork. (opn.). 21.15 free, is dood. hoorsp. 22.30 Nws. 22.40 Hadiojourn. 22.55 Stereo: Omr.ork. en sol. 23.55 - 24.00 Nws. Hilvt 298 1 19.00 Stereo: Muz. van Het Le ger des Hells (gr.). 19.15 Nw: uit de protest, christ. orga nisaties. 19.30 Kerkorgelconc. 20.00 Nu ik oud ben. ben ik mild geworden..., gesp Verz.pl. Uit 1967. 22.25 bespr. 22.30 Nws. 22.40 A verd. 22.50 Stereo: NCRV- caal ens. 23.15 Planorec. Mod. blaasinstr. en hun levende oervormen, muz. sing. 23.55 - 24.00 Nws. •undo- TELEVISIE VWAVOMI Nederland I. NTS: 18.55 Pipe de clown. 19.00 Journ. STER 19.03 Reel. KRO: 19.07 In kleur: De Flintstones. TV-tekenfllm. 19.32 Zangsol. met instrum. begel. STER: 19.56 Reel. NTS: 20.00 Journ STER: 20.16 Reel. KRO: 20.2( Journ. STER: 20.16 Reel. VA RA: 20.20 Coronation Street, TV-fllm. 21.10 Mod. techn. en hun toepassingen, doe. IKOR/CVK: 21.45 Dichterbij Jeremia. STER: 22.15 Reel. NTS: 22.20 - 22.25 Journ. België. Ned. progr. Kan.: 2 en 10. 18.55 Zandmannetje. 19.00 Zorro, feuill. voor de Jeugd (16). 19 25 Tienerkl. 19.52 Meded. en Hier spreekt men Nederlands. 20.00 Nws. 20.25 Sherlock Holmes, TV-serie van de BBC (7). 21.15 Het Ji 22.15 Fragm ,55 De ze dag. lezing. AVRO: 8.00 Nws. 8.10 Radiojourn. 8.20 Lich te gr.muz. (8.30-8.35 De groente man). 8.50 Morgenw. 9.00 NRU Klass. Ital. opcramuz. (gr.). zaken. 12.27 Me- tuinbou' de landbouw. 12.40 ded. t.b.v. land- rubriek. NRU: 14.30 Kind en echtscheiding (2). lezing. 15.00 Licht muz.progr. 15.20 Lezing over hygiëne. 15.30 Lichte gr.muz. VPRO: 16.00 Nws. 16.02 Voor thuiszitt. 16.30 Voor dc kinderen. 16.45 Salzburger Festspiclc 1967: Die Camerata des Mozarteums en sol. (opn 7.00 Nws. 7.10 Het levende woord. 7.15 Klass. pl.progr. (7.30 Nws: 7.32 Act.; 7.53 Over- 8.00 Nws.) 8.31 Voor de landboui van FERDNAND

Nieuwe Leidsche Courant | 1967 | | pagina 9