Bang Gek PHILIPS voor spoelen? op spoelen? Vrij dagprijzen zi|n speciale prijzen NIEUWE LEIDSE COURANT DONDERDAG 28 DECEMBER Babybox Prachtig blankgelakt hout voorzien van een scharnierende bodem en telraam. 80 x 100 cm Huishoudduster van tricot nylon. In bedrukte dessins en uni kleuren o.a. rose, wit. bleu. koren en tomaat Maten S. M en L Bedrukt en uni. 35.- 7.9 7. Damesnacht hemd van bedrukt brushed nylon. Fris dessin. Uitstekende kwali teit Vlot model met lange mouw. Maat S. M en L 90 18. Schemerlamp Staand model in mo derne vormgeving. Verchroomde stan daard en zwart ge moffeld voetstuk. Strakke linnenkap in moderne tint Divanbed Modern divanbed met prima gezond heidsspiraal. Frame is satijn wit. De voe tenborden naar keu ze rood of groen. 1 pers. 80 x 190 cm. Speelkaarten Prima kwaliteit Voor de komende feest dagen: 2 spel a 53 kaarten. Bupassend leuk étui Kruidenrekje van fraai teakhout. 6 flesjes gevuld met kruiden zijn hierin geplaatst 90 45.- 7.5 ALLEEH OELDIO VRU O AO 29 DECEMBER A.S. Toiletzeep in een prima kwali teit. 3 heerlijke geu ren. 3 grote stukken a 135 gram of 5 kleine stukken a 90 gram Kleding- opbergkast Kleurig gedessi neerd plastic bedekt het ijzeren geraamte. Deze kast heeft een prima ritssluiting Het geheel is demonta bel. 3e etage Herenpantoffel Prettig zittend mo del met cosyzool. In de kleuren bruin en zwart Maten 40/46 Ruitenontdooier 6 of 12 volts elec- trische ontdooier. Met extra lang snoer en aansluiting op de sigarettenaansteker van uw auto Biskwie Zeer voordelig om uit te delen 3 grote rollen biskwie voor 35.- 4.9 9.' O.8 i Alphen ».d. Rijn zijn iedeic Viijdagjvsnd (koopavond) geopond lol 9 uur. Ruimt patktoigolcgtnhfid Musicassetteseen extra argument voor de Philips cassette-recorders uw merk van service en vertrouwen Zoekt u een goede recorder met een eenvoudige, probleemloze bediening? Dan is een Philips cassette-recorder een uitstekende keus! Zoekt u een goede recorder een precisie-instrument met heel veel mogelijkheden? Dan is een Philips spoelen-recorder een uitstekende keus! Geen losse spoelen bij het Philips cassette-sy steem, maareen kleine cassette, niet groter dan een sigarettendoosje. Daarin zit de geluidsband veilig opgeborgen. De bediening is bijzonder eenvoudig: u legt-klik-de cassette in, druk op de knop...klaar voor opname of weergave. Een Philips cassette-recorder is een complete recorder, want u kunt er zelf mee opnemen en weergeven. Bovendien kunt u kiezen uit meer dan 300 musicassettes. 'Musicassettes: kant-en-klare programma's van wereldbekende artiesten en musici. Er is volop keus uit een groot repertoire. Reeds vanaf 7,50 Alle onderdelen van Philips recorders zijn af gestemd op maximale geluidskwaliteit en blijvende betrouwbaarheid. Een luchtspleet van 0.002 mm garandeert, dat de magneetkop elke toon in volle glorie weergeeft. Zelfsme- rende, gesinterde lagers garanderen een ge lijkmatige loop, een lange levensduur en een minimum aan onderhoud. Aan een Philips re corder beleeft u veel luistergenoegen. Maar ook de mogelijkheden zijn bij Philips recor ders zeer groot. Duoplay-schakelingen, multi- play-schakelingen, trucage -mogelijkheden? De gevorderde geluidsfan vindt bij Philips veel opwindend schakel-plezier! Hierboven afgebeeld:Philips net-cassette-recorder met o.a. op wippende cassette-houder, uitschakelbare automatische opname- etcrktercgcling, geluidsreflector voor gerichte weergave. Samen met compact-cassette met een half uur muziek, verbindingssnoer en gevoelige microfoon O /I O Stereo net-cassette-recorder 429.- Hiernaast afgebeeld: Philips batterij-cassette-recorder. Samen met compact-cassette met een half uur muziek, handige draagtas, verbindingssnoer en gevoelige microfoon met afstandsbediening In luxe, grotere uitvoering met toonregeling en OfiQ grote luidspreker 299.- Philips stereo-bandrecorder met o.a. stereo-opname en -weer gave. gescheiden toonregeling voor hoge en lage tonen, meng- mogelijkheid, duo- en multiplay. Twee luidsprekers, waarvan één in afneembare deksel. Vier sporen, drie bandsnelheden. Samen met uitneerabare stereo-microfoon, verbindingssnoer, spoelen en langspeelband. In luxe teakhouten koffer.

Nieuwe Leidsche Courant | 1967 | | pagina 6