Open avondmaal in Pieterskerk Tienduizendste in nieuwe zwembad van KATWIJK-, BOUW VAN VIADUCT OVER HOORNESLAAN VAINI HET DRAAIBOEKi Shirley MacLaine is zeven maal anders in één film Medische diensten in Leiden en omgeving SCHUDEL's CITROEN -TUSSEN DE BLADZIJDEN NIEUWE LEIDSE COURANT VRIJDAG 8 DECEMBER LEIDEN Men schrijft ons: Elk jaar is de viering van de Oecu menische Zondag een punt van be spreking in de Oecumenische Raad van Leiden. Het gaat er niet om op die dag een „oecumenische stunt" uit te halen. Op de tweede advents zondag zal op de een of andere ma nier duidelijk gemaakt moeten wor den. hoever het gesprek tussen de kerken gevorderd is en hoezeer de gemeenteleden en parochianen daar bij betrokken zijn. Vorig jaar had een gedeeltelijke ruiling plaats onder de protestantse voorgangers, terwijl anderen een ge zamenlijke dienst belegden of afge vaardigden zonden naar de dienst in andere kerken. Nu dit jaar de bestuursraad van het R.K. dekenaat Leiden met in stemming van alle kerken tot de Oecumenische Raad is toegetreden, moesten de mogelijkheden opnieuw bekeken worden. Daartoe hadden de laatste maanden besprekingen plaats tussen predikanten en geeste lijken van alle bij de raad aangeslo ten kerken. Uit de besprekingen groeide het plan om op de tweede adventszon dag zoveel mogelijk de prediking af te stemmen op een preekschets die een van de voorgangers heeft ge maakt naar aanleiding van een schriftgedeelte van de R.K. kalen der, nl. Mattheüs 3: 112, de ge schiedenis van Johannes de Doper. Misschien is deze vorm van vie ring minder spectaculair dan een Organist Petrakerk LEIDEN Chris Hanegraaff is benoemd tot organist van de (Ge rei.) Petrakerk in Noord. Hij was organist van de kerk aan de Oude Vest. Daar wordt nu organist de heer S. de Zee te Rijswijk. Voor één dienst per zondag is de heer J. Reedijk benoemd tot tijdelijk orga nist van de Maranathakerk. Zoals bekend wordt de (Herv.) Marana thakerk ook door de Gereformeer den gebruikt. Raadsvergaderingen VOORSCHOTEN De gemeente raad komt vanavond bijeen ter be handeling van de gemeentebegroting voor 1968. De vijf fracties zullen hun algemene beschouwingen houden. Maandagavond 11 december zal het college antwoorden op de alge mene beschouwingen van de fracties en vrijdagavond 15 december zijn de du- en replieken. De maandelijkse vergadering van de raad wordt ge houden woensdag 20 december. Vertrouwenscommissie voor de melkhandel VOORSCHOTEN In Voor- schoten is geïnstalleerd de vertrou wenscommissie melkhandel. In deze commissie hebben zitting als ver tegenwoordigers van de consumen ten mr. F. Italianer (voorzitter); mevrouw A. Smit en de heer A. de Visser (secretaris). De Voorschotense melkhandel wordt vertegenwoordigd door de heren A. H. J. Kooloos en G. C. van Rhijn. Indien de wijze van bezorging of de kwaliteit van de produkten (met uitzondering van boter en kaas) reden geven tot klachten, kunnen deze worden ingediend bij het secre tariaat van de commissie: gemeente huis, Voorschoten. Burgerlijke stand van Y oorschoten VOORSCHOTEN Geboren: Paulus H L, z.v. L C de Winter en A C W van Woerkom; Rene J, z.v. J C van Vliet en J Th van Paassen; Jea- nette H, d.v. A Singeling en van I van Egmond; Gert-Jan, z.v. G ten Pierick en van M A Verburg; Domi nica, d.v. G H Lindner en van J A Overdijk; Arie C, z.v. A C de Vrij en van M van den Berg; Sandra, d.v. G A Klijrthout en van G Hoppe; Christianne, d.v. G J M de Roy en van I J M M Berger; Monica F. d.v. J Carton en van I de Groot; Leonar- dus J, z.v. D J J Klijzing en van E G M Zwet; Jeroen P C z.v. P J C Nagtegaal en van L Tehou. Ondertrouwd: Jan Muis te Leiden en Trijntje N Kroon; Henk Bijtjes te Amsterdam en Lena Segaar; Hen drik M C Schrama te Voorhout en Adriana S M van der Hulst; Gerrit de Nijs en Teuntje Eelkema; Adria- nus J van Deursen en Adriana van Beelen te 's-Gravenhage; Hein Tip- ker te Wassenaar en Clasina C van Santen; Gerrit Nieuwenhuizen en Olga G F van Evert te Leiden; Nico- laas J H van der Meel te Leiden en Helena A J Schrama; Petrus A M Th van Well te Wassenaar en Hen- drina J Krouwel. Gehuwd: Johannes P N P Schud- debeurs en A J A van Vliet; Tim S Man te Hilversum en Anna J van Veen; Robert Kloosterman te 's-Gra- venhage en Marijke J Hol; Antonius C L Trel en Willemien D M Snee loper; Dario Bellisario te Rome en Gerdina C J Minderhoud; Mattijs W Tuk te Dordrecht en Lidwina H M Simons; Johannes N Verslei jen te Haarlem en Frederike van der Veen: Dirk J de Graaff te Oegstgeest en Florence A Gerritsen; Bernard C L van Dorp te Voorburg en Willy van der Hoek; Petrus J H van der Wa- terlaat te Gorssel en Caroline D Bei- jer. Overleden: Eimert J Los, 89 j (Leidseweg 406); Pieter van Klave ren, 69 j (Ant van Dijcklaan 27); Antonia M Smits e.v. L van Leeu wen, 57 j (Leidseweg 210); Johanna Kranenburg wed van J H Zevenhui zen (Ant van Dijcklaan 5) Hans Vel- ders. 33 j (Kon Julianalaan 38). VOORSCHOTEN Het departe ment van 't Nut geeft zondagavond in de Moeder Godskerk (Boschgeest) een adventconcert. Het Voorschoten? Kamerorkest o.Lv. Henk Briër geeft m samenwerking met het Schotens Kamerkoor uit België o.l.v. Jan van der Linoen een uitvoering van wer ken van Handel. Bach, Corelli en Cbarpentier. Aanvang 20.30 uur. maar de raad en de voorgangers stad achten het toch een belangrijk gebeuren dat in vele kerken een prediking wordt gehouden die uit gaat van hetzelfde tekstwoord. Zondagavond om 7 uur wordt in de Pieterskerk een open avond maalsviering gehouden waarin voor gaan ds. H. van Bilderbeek (doops gezind). ds. J. Happee (Luthers) en ds. P. Kloek (hervormd) en waarbij allen, die in hun eigen kerk toegang tot de tafel hebben, hartelijk welkom zijn. De Oecumenische Raad heeft het aanbod van de hervormde cen trale kerkeraad om deze zondag een open Avondmaal te vieren, met dankbaarheid aanvaard. BURGEMEESTER VA DER WEIJDEN VR AAGT OKTSL 4G NOORDWIJKERHOUT De burge meester van Noordwijkerhout, de heer P .M. M. van der We(jden. heeft om ge zondheidsredenen aan de Koningin ontslag gevraagd als burgmeeester, met ingang van 1 maart 1968. Burgerlijke stand ran Leiden LEIDEN Geboren: Roland Ben jamin zn v: G T P van Zoen én J J J Stehouwer; Johannes Oornelis zn v: J C Qualm en P van den Dool; Johanna Cornelia dr v: D van Eg- mond en C Guijt; Petrus Theodorus Maria zn v: A j Pelgrim en J M W Vervoorn; Kitty Anna Theodora dr v: C, Pensee! en AM C van Velzen; Petra Theodora Maria dr v: H L M M Raeven en W J van der Krogt Gehuwd: C J van Diest en C M van Linden; L Stigter en A W de Reus; W J Beving en H J W van den Oord; J C Delfos en M L Immink; C A van der Hulst en H J Querre- veld; H Zirkzee en L E Rijns burger; J H van Kasterop en M P van der Klejj. Overleden: C J van der Linden 78 jaar wed. van G Groeneweg; M van Ginkel 76 jaar wed van J Boekhout; G E Noppen 77 jaar vrouw; H A Dijksman 70 jaar man; S Vergalen 18 dagen dochter. Ondertrouwd; W C A van der Voort en A W van der Geest; M de Vos en C van der Zeeuw; A Siebert en R M F Uljé; J C van Duijn en M J Hooijmans; J E G Dewals en MC J Audoor; J M Oskam en C J van Dam; H W A Kiel en J G Meel; P J Janssen en M Fasel; T J Meijer en J W Moenen; D J van Kooten en S Webbers; P C Roman en H M T Jongmans; J Mark en K G Mechelse; E van Dam en H Vijlbrief; ATM Bisschops en S Wassenaar; D van Berkel en R N Ooijendijk; C W Buijs en G van Iperen; A A J Niesing en A Berveling; R R RGeorge en E M Uiterdijk; R C van der Zeeuw en S M van der Vooren: L van der Laar en N A van Maanen; J van der Blom en G van den Nieuwendijk; A W M Wirtz en en J A M van Duursen; A Adriana en H J Houwe- ling; A de Weijer en W Stokkel; J Neuteboom en E Dool; H Smit en J A de Reede; M P M Hooks en A G Pfeiffer; N Blansjaar en A C Blansjaar; G Pilket en J A Varkevis- ser; J Bakker en E van der Tuin; C Verhoeven en E van der Blom; F Beunk en L J M Verhoeven. Geen bevoogding gemeenteraad KATWIJK Sommige raadsleden hebben zich geërgerd aan een op merking van B. eh W- over de wijd lopigheid van de raadsdebatten. Zij menen, dat de raad zelf wel zal uit maken waarover hij discussieert. Er zijn er ook die van oordeel zijn, dat het spreekwoord .,de pot ver wijt de ketel dat hij zwart is" hier van toepassing is. B. en W. zezggen. dat zij beslist geen bevoegding van de raad op het oog hebben gehad terwijl het nog minder hun bedoeling is geweest de democratische vrijheid van de raad aan te tasten om te discussiëren over datgene wat hem dienstig voorkomt. Hierbij mag echter niet worden voorbijgezien aan de omstandigheid, dat het niveau van de gemeente me de wordt beoordeeld naar het ni veau van de raadsdebatten. Pacht strandvakken KATWIJK De totale opbrengst van de strandpachten is gestegen van f 7.950.- in 1948 tot f 23.825,- in 1967. B. en W. zijn bereid na te gaan of en in hoeverre na 1969 wijziging in de onderlinge verhouding van de pachtopbrengsten van de verschil lende vakken moet worden aange bracht. i letterkun- H A H N Smits-Gelderman doet. ex. Ned. recht: de /an Winkel (Amsterdam), de Schröder (Bloemendaal). de DEN HAAG Inzake het door de provincie voorgestane tracé van het gedeelte Scheveningen-Katwijk heeft de minister van Verkeer en TRIANON Shirley MacLaine in zeven verschillende vrouwen rollen. dat is de moeite waard. Shirley weet namelijk wat acteren is. Niettemin is met „Zeven maal vrouw", geregiseerd door Vittorio de Sica, geen grote film ontstaan. Dat zyn die meertrapsfilms waar op speciaal de Italianen verliefd zijn, nooit. Het zyn altijd pogingen op gang te komen, maar werke lijk op gang komen ze nooit, want dan is het verhaaltje uit. Zo ook :n deze film De eerste vrouwenrol, die van weduwe, is een ingeklede begrafenismop. De twee de episode, die van de bedrogen vrouw, krijgt meer reliëf en hier krijgt Shirley ook meer kans haar acteertalent te tonen. De episode van de high-brow- tolk is wel aardig en dat zou men ook kunnen zeggen van de vrouw, die door een particulier detective van haar man achtervolgd wordt, maar in de mening verkeert, dat het een verliefde jongeman is en zich deswege zeer gevleid voelt In dezelfde orde valt ook het ver haal over het operabezoek met de fraaie japon. Maar het slot is weer een aangeklede mop. Ditmaal een zelfmoordmop. Niet bepaald fijntjes. Boven al deze verhalen steekt er echter één uit: Edith. Hierin is Shirley de huisviouw van een ta lentvol schrijver (Lex Barker), die voor damesbladen een wonderbaar lijk veelzijdige vrouw beschrijft, een eohte droomvrouw, maar als zijn eigen vrouw denkt: „o, dus zo hoor ik eigenlijk te zijn en te doen'', en zich precies zo aanstelt als de gefingeerde Simone uit de verhalen, denkt de goede man, dat ze getikt is en haalt hij er een psychiater (Robert Morley) bij. Shirley onthult haar werkelijke situatie: „ik ben niet gek, ik ben verliefd!" Misschien vindt u dat synoniem, maar in ieder geval is dit een goed verteld, een zeer onderhoudend ver haal- Kostelijk door het drietal: Shirley, Lex en Robert, gespeeld. Deze ene episode haalt de hele film een stuk omhoog. (Voor bewonderaars ran Shirley MacLaine Het tiende slachtoffer STUDIO In de 21e eeuw zijn oorlogen overbodig geworden: oor logszuchtige lieden zullen dan hun lusten kunnen botvieren in een soort kat-en-muis-spel, jager en slachtoffer geheten, waarbij moor den gelegaliseerd zijn. De deelne mers moeten zich wel onderwerpen aan de van land tot land verschil lende spelregels, zodat het geen on georganiseerde troep wordt Deze voorstelling van zaken geeft regisseur Elio Petri in zyn film Het tiende slachtoffer, een mixture van science-fiction-en-Ja mes-Bond-elementen. zwak werkje afgeleverd, dat het bekijken nauwelijks waard is. Hoe wel het scenario, dat eveneens van zijn hand is, heus wel aardige ge gevens biedt, zorgen slechtspelen- de acteurs (actrices) en een recfat- toe-rechtaan regie ervoor, dat de film zich traag ontwikkelt. Zoals zoveel Duitse films in dit genre, speelt ook deze film zich af in de donkere havenbuurt St. Pauli in Hamburg, waar zeelui en pros tituees goed samengaan. Er wordt nu echter aan dit aloude gegeven een nieuw element toegevoegd: nar cotica. (Donker gestuntel). Geheimagent in Casablanca LIDO „Geheimagent in Casa blanca" is een moeilijk op gang ko mend, weinig origineel produkt, zo als er zo langzamerhand al tiental len zijn vertoond. Geheim-agent Lang Jeffries heeft ditmaal slechts een zeer mager ver haaltje gekregen. Vier geheime agenten, twee zelfs super-geheim, willen een dossier bemachtigen. Het belast een Duitse generaal, die een pro-Amerikaanse politiek voert en daar willen de Russen een stokje voor steken, zodat het verhaal zich (volgens regisseur Demichieli) lo gischerwijs in Marokko moest af spelen. Voor wie het interesseert: :in de film speelt een Limburgs meisje mee, Thea Fleming. (Routine-produkt) v H* --ju.Sut.Ê1: Shirley MacLaine in één van haar zeven rolle in de film „Zeven vrouwen". Het oorspronkelijke gegeven heeft hij nogal slapjes uitgewerkt. In be paalde gedeelten heeft hij wel voor spanning weten te zorgen, maar over het algemeen zit er te weinig vaart in. Het slot, in de bekende Hollywood-stijE stelt wel heel erg teleur. De hoofdrollen worden gespeeld door Ursula Andress en Marcello Mastroianni. Vooral de laatste doet dat heel bekwaam- Behalve hij le verde ook de cameraman vakwerk. Maar een goede film is het toch niet geworden. (Middelmatig). Vrouwen in het donker LUXOR Günter Schlesinger met de film ..Madchenjagd in 'auli". die in Nederland draait Agent X 7/ heeft St. Pauli' onder de „lokkende" titel „Vrou wen in het donker", een uitermate REX „Agent X 77. opdracht moord", brengt een wilde jacht in beeld op een formule voor een ra ketbrandstof. De man die aan de goede kant staat, dreigt de wedloop te verlie zen, maar op de laatste meters over wint hij toch nog niet het minst dankzij de hulp van een mooie juffrouw, die na de zege zijn vrouw wordt. (Spionnen op dreef). De duivelsduns CAMERA Edgar Allan Poe's werk „Dance Macabre" is door re gisseur Anthony Dawson in de film „De duivelsdans" bepaald geen eer aangedaan. De naakte bomen, koude stand beelden en begraafplaatsen, stoffige geraamten, die tot leven komen, het doet allemaal naïef aan. De film makers bereikten niet meer dan het niveau van het spookhuis op de kermis- George Rivière speelt de rol van journalist van de Times, die alle griezelverhalen rondom het spook kasteel van Lord Blackwood, vroe ger geheten Lord Blackblood, tracht te ontzenuwen. (Naief gegriezel). Waterstaat nog geen beslissing ge nomen. Aldus Ged. Staten. In het overleg over de tracering zijn naast het ministerie van yer- keer en Waterstaat mede betrokken het ministerie van Sociale Zaken en Volksgezondheid en het departement van Cultuur, Recreatie en Maat schappelijk Werk. Alle gronden nodig voor de aan leg van het noordelijk gedeelte van provinciale weg no. 1, voorzover ge legen in de gemeente Noordwijker hout, zijn nu ter beschikking van de provincie. De percelen en gedeel ten van percelen, nodig voor de aan leg van het gedeelte van de weg in de gemeente Noordwijk, zijn vrijwel alle in der minne verworven. De onteigening van de percelen, die niet by minnelijke schikking kunnen worden verkregen, is bij de arron dissementsrechtbank aanhangig ge maakt. Over de aankoop van de percelen en gedeelten van percelen, nodig voor de reconstructie van het weggedeelte tussen de Zeeweg en het Urtwateringskanaal te Katwijk, zijn onderhandelingen gaande. De gronden tussen het Uibwaterimgska- naal en de gemeen te-grens tussen Katwijk en Noordwijk zijn ter be schikking. De bouw van twOe viaducten en een brug in deze weg m de gemeen te Noordwijkerhout kwam gereed; die van een brug over het Steen- grachtkanaal in de gemeente Noord wijkerhout is in uitvoering. Met de bouw van een viaduct over de Hoorneslaan in Katwijk en de aanleg van de aansluitende weg- vakken tussen de Zeeweg in Kat wijk en de Rijnsburgerweg in Noordwijk is begonnen. Eveneens is een aanvang gemaakt met de verbreding van de brug over het Uitwateringskanaal van Rijnland te Katwijk, en met de verbreding van de doorvaartwijdte van deze "brug tot 10.50 m. Het bestek voor de bouw van een viaduct over de Langelaan en een brug over de Zanderysloot, alsmede voor de verlegging van een gedeelte van de provinciale weg no. 3 in de gemeente Noordwijkerhout, welke KATWIJK AAN ZEE Gister avond werd in het overdekte zwem bad een bescheiden feestje aange richt. Men noteerde de tienduizend ste zwemmer. Het was de zesjarige Jacky de Jong uit de Willy Sluij- tersstraat, die om half acht binnen kwam. De voorzitter van de raad van be heer, wethouder J. Bergman, schud de Jacky de hand en sprak vrien delijke woorden, die hij onder streepte met de aanbieding van een tien-baden-kaart. De belangstelling voor het nieuwe bad is verheugend groot. Sinds za terdag 25 november, de dag van de officieuze opening, komen er gemid deld duizend zwemmers per dag. Ook het vrije zwemmen is popu- in het kader van de aanleg van weg no- 1 moeten worden uitgevoerd, is gereed gekomen en ter goedkeuring aan de rijkswaterstaat gezonden. De bouw van drie bruggen en twee viaducten in deze weg in de gemeente Noordwijkerhout is in voorbereiding. Het bestek is vrywel gereed. De aanleg van een gedeelte aarde- baan ter lengte van 10 km in de gemeente Noordwijkerhout is even eens in voorbereiding. Een bestek voor de uitvoering van deze werken is in bewerking. Tenslotte worden voorbereid de aanleg van een gedeelte aardebaan van de toekomstige oostelijke paral lelweg van deze weg en de verleg ging van de „Parallelweg" in de ge meente Noordwijkerhout, welke werken in het kader van de aanleg van weg no. 1 moeten worden uit gevoerd- Aan het bestek wordt ge werkt. Over de aankoop van gronden voor de verbetering van het kruispunt Langelaan-Gooweg te Noordwijker- ihout zijn onderhandelingen gaande. De plannen voor de verbetering van de Katwijkseweg en de Wasse- naarseweg in respectievelijk de ge meenten Wassenaar en Katwijk zijn opgemaakt. De onteigeningsbeschei den voor de verbetering van deze weggedeelten zijn vrijwel gereed. Hetj bestek voor het aanbrengen van een deklaag, op gedeelten van de Herenweg en de Zilkerduinweg, alsmede voor het maken van een nieuwe aansluiting van de Delfweg aan de Herenweg en de Verlenging van de Hoogduinweg (weg no. 2) in de gemeente Noordwijkerhout, is aanbesteed; het werk is vrywel ge lair. De raad van beheer is blij, d) iginfl aren t is m i ond» zijn gegeven. Gisteravond waren e 230 belangstellenden geen avond geweest, dat men c de 190 kwam. Bedrijfsleider D. Timmermans er erg enthousiast over. „Eerst dac) ik nog, dat het kwam doordat h| een nieuwtje was, maar als je nj zulk ongunstig weer als gisteravoij zoveel mensen naar het bad krijq dan heb je toch met echte belani stelling te maken. Het bezoek i groter dan aan gerenommeerde bi den in de steden". Op de foto: links bedrijfsleid* Timmermans, in het midden de gt lukkige Jacky en rechts wethoudt Bergman. Foto Kruj| Mr. Van der Plas: hoge achting voor Van Dijk KATWIJK Naar aanleiding vai zijn uitlatingen in de laatstgeho* den gemeenteraadsvergadering het commentaar dat daarop is gt komen, heeft mr J. van der PU ons gevraagd mee te delen, dat b) geen persoonlijke vete heeft me wethouder J. van Dijk. Hij betreurt, dat de indruk i gewekt, dat hij met zijn ksitie! de wethouder persoonlijk wiM treffen. Zijn kritiek was gericht op he college van B. en W. in zijn ge heel en vond, aldus mr Van de Plas. trouwens weerklank bi. raadsleden van alle partijen ta de SGP toe. Er werd dan ook me instemming van allen een commis sie van onderzoek naar de gang van zaken rond het hervormdt wijkgebouw ingesteld. Mr Van der Plas zei uitdrukke lijk te willen verklaren, dat wa door hem in de bedoelde raads vergadering is gezegd, onverlet laa de hoge achting die hy voor d< persoon van wethouder Van Dijl heeft, al is hij het met zijn poli tiek niet eens. Sfeer m 't gezin De „Nieuwe Leidse" er in Doktersdiensten AARLANDERVEEN dokter Gill te Zwammerdam, tel. 017262527. ALKEMADE dokter Van Hase- len. Kerkstraat 91, Oude Wetering, tel. 01713217, dokter Van der Werf, Kop- poellaan 1, Rijpwetering, tel. 01712—202. ALPHEN za: dokter Stehouwer, Anna van Burenlaan 5, tel. 2170; zo: dokter Veenendaal. Rembrandtlaan 31. tel 2072 BENTHUIZEN dokter De Goeje. Dorpsstraat 20. tel. 3636: bij geen ge hoor zie Zoetermeer. BOSKOOP dokter Jongeneel, Burg. Colijnstraat 466. tel. 2019 HAZERSWOUDE dokter Bake- ma. Hoofdstraat 2, Leiderdorp, tel. 24828. HILLEGOM dokter Van den An- del, V. d. Endelaan 123. tel. 2417. KATWIJK RIJN dokter Berg man, Valkenburgseweg 2. tel. 2921. KATWIJK ZEE dokter Timmers, Groen van Prinstererweg 41 (Hoor- nes). tel. 4004. KOUDEKERK zie Hazerswoude. LANGERAAR dokter Van Don gen te Nieuwveen. tel. 01723101. LEIDEN tot zat. 10 u eigen huisarts raadplegen, daarna bellen tel. 22222 tot zondagnacht 24 uur. LEIDERDORP zie Hazerswoude. LEIMUIDEN zie Alkemade. LISSE dokter Van Dijk, Heere- weg 316, tel. 4486. NIEUWVEEN zie Langeraar. NIEUW-VENNEP dokter Van Gent. tel. 02526—2850 NIEUWKOOP dokter Bremer, tel. 01725—103. NOORDEN zie Nieuwkoop. NOORDWIJK dokter Mulder. Nieuwe Zeeweg 69. tel. 2230. NOORDWIJKERHOUT dokter Verdeijen, Kerkstraat 28, tel. 02533 OEGSTGEEST dokter Van Walchren, Oranjelaan 29. tel. 52130. RIJNSBURG zie Katwijk Rijn. SASSENHEIM dokter Van Riet, J P Gouveneurlaan 40, tel 7777. VALKENBURG zie Katwijk Rijn. VOORHOUT dokter Bots, Pro Alberselaan 2, tel. 7393. VOORSCHOTEN dokter Van der Kooy, Schimmelpennincklaan, tel. 2527. WARMOND zie Voorhout. WOUBRUGGE zie Langeraar ZOETERMEER dokter Bege- mann, Asselierspad 17, tel. 4222 ZOETERWOUDE zie Hazerswou de. ZWAMMERDAM zie Aarlander- Apotheken ALPHEN apotheek Somberg, Wilhelminalaan 67, tel 3500. BOLLENSTREEK apotheek te Hillegom, Hoofdstraat 78. tel. 02520—5272. KATWIJK apotheek te Katwijk, Princestraat 3, tel. 2755. LEIDEN zie weekagenda. LEIDERDORP zie weekagenda. OEGSTGEEST —j zie weekagenda. VOORSCHOTEN zie weekagen da. W ijkverpleging AARLANDERVEEN zuster Ver haar te Langeraar. tel. 01722—345, bgg 02976—236. ALPHEN zuster Weeber. Ambon- straat 44. tel. 3940. BENTHUIZEN zuster Egberts. Raadhuisplein 6. Hazerswoude, teL 01728—322. BOLLENSTREEK zuster Meys- sen, Jac van Beieren 1, Voorhout, tel. 7796. HAZERSWOUDE «DORP) zie Benthuizen. HAZERSWOUDE (RIJNDIJK) -j zuster Van Leeuwen, Dorpsstraat 50, Koudekerk a/d Rijn, tel. 01714505] Bij ongevallen aan de Rijndijk, tel! 01714—278. KATWIJK Chr. wijkverpleging tel. 5737, zuster Smit, Helmbergweg 9l| Groene Kruis tel. 4010 of 2702, zuste: Moerkerken. LEIDERDORP zie Hazerswoude (Rijndijk) KOUDEKERK zie Hazerswoude (Rijndijk) LEIDEN Groene Kruis zuster D< Vries, Schubertlaan 166, tel. zuster Wolters, Paviljoenshof 3, tel 33140, zuster Kohlenberg, menschansweg 339, tel. 26006, Oran je-Groene Kruis zuster Van der Berfc Mariënpoelstraat 17a, tel. 54954 NIEUW-VENNEP zuster Potman Beinsdorpstraat 2b, Nieuw-Vennep. NOORDWIJK Wijkcentrum vi Panhuysstraat, tel. 2907. NOORDWIJKERHOUT zuster Lanke, Dorpsstraat 47, tel. 2468 OEGSTGEEST zuster Warm ven. Lijtweg 5, tel. 54510. SASSENHEIM zuster Vriend Friezenhorst 23. tel. 8022. TER AAR zie Aarlanderveen. VOORHOUT zie Bollenstreek. VOORSCHOTEN zuster Zuidai Curielaan 41, tel. 4647, gezom heidscentrum Wijngaardenlaan 2, tel 2177. WARMOND zie Bollenstreek. I WOUBRUGGE zie Aarlander- ZEVENHOVEN zie Aarlandei-j ZOETERMEER zuster Groenewe- gen. Vermeerstraat 29, tel. 3530. ZOETERWOUDE zie Hazerswou de (Rijndijk) Tandartsen ALPHEN - onsstraat 8, 12—12.30 uur. BOLLENSTREEK tandarts Hoek,! Grachtweg 2. Lisse. tel 025303126. melden van 17.30—18 uur. KATWIJK tandarts Reynders. Kon Wilhelminastraat 1, tel. 2012 melden van 11.30—12.30 u VOORSCHOTEN tandarts Ken-1 gen, Kon Wilhelminalaan 8, melden

Nieuwe Leidsche Courant | 1967 | | pagina 4