Duitse kijkers krijgen kleurrijke feestdagen de stad en dokter Moore ZWART-WIT TV NIET DOO mm WOENSDAG 6 DECEMBER 1967 GESLAAGD De KRO heeft gisteravond laten ho rn hoe gezellig radio kan zijn als men stapt van de steriliteit van een via knd en plaat aan elkaar gelijmd feest- fogramma. In de KRO-studio was het (est, met allerlei gasten en een deel ktt het omroeppersoneel dat deze jiond thuis geen sinterklaas op bezoek id. Het werd tussen 8 en 12 één lange jlle boel met het vervullen van aller- i wensen, door luisteraars geuit. Di- (rse gasten wilden graag eens omroe- en en het werd hen gegund. Er was tlfs een meisje dat zo graag vrolijk Ieuws wou lezen: er waren amusante irichten voor haar klaar gestoofd. Een student wilde Mies Bouwman en vragen stellen: hij mocht dat tele- misch doen en Mies antwoordde vlot. én famlilie droomde ervan, een tele- lontje met Gert en Hermien Timmer- jan te mogen wisselen, ook dat ge- Natuurlijk kwamen de grote cabare- iers in hun successen aan de beurt, taar er was ook gevraagd naar oude portages zoals die van Han Hollander ij een voetbalwedstrijd, uit de Tweede tijdens „de nacht van Schmel van Anton Geesink's wereldkam- Hoogtepunten uit het lange, (ergens vervelende Klaas-programma oren de kostelijke vertoning van re- ietitie en uitvoering van een sinter- iaaslied door drs. Schmelzer die niet 0 best is op de piano en Frits >oel die niet kan zingen en zelfs de bels van het aloude „Zie de fhijnt" niet allemaal kent. Verder het ineens beroemd geworden \Poessie mauw" van het kindje op Do- us' knie, een gesprek met Johan J'ruyff en, tegen middernacht, een bij lander leuk gemonteerd „gesprek" tus- Ien minister Luns en boer Koekoek, •en zoveelste knappe prestatie van Jos Door de vrolijke bijval uit een studio jol feestvierders kreeg deze uitzending luik een levendig karakter, dat jich verbaasd realiseerde hoeveel de radio tocli toel kan. De KRO is er ieslist in geslaagd een kostelijke men geling van amateuristisch gestuntel er joed vakwerk tot een fijne sinter- jrtaasattractie te kneden. Zelfs een meer ernstige noot, een Ifuk van het gesprek van Mies Bouw man met Mgr. Beckers, waarvoor tal fan aanvragen waren binnengekomen,1 werd keurig ingevlochten. 's Middaps konden de kinderen ge nieten van een aardig sinterklaaspro- gramma van de NTS, uit Medemblik. Men had geprobeerd er weer eens iets anders van te maken en dat slaagde min of meer. Mies Bouwman was de gezellige gastvrouw en de vele kleintjes in de kasteelzaal hebben geweldig ge- poten. Daar ging het tenslotte om. Man die kind met fles mishandelde moet naar gesticht MAASTRICHT De Maastrichtse rechtbank heeft gisteren de 39-jarige fabrieksarbeider G. E. uit Schaesberg, die op 20 januari van dit jaar zijn 2-jarige dochtertje Gertruda met een fles zo hard op het hoofd had geslagen dat het kind met onge- 1 neeslij k hersenletsel in een inrichting moest worden opgenomen, ontslagen van rechtsvervolging. De rechtbank acht de man niet toe rekenbaar en bepaalde dat hij voor maximaal een jaar in een krankzin- nigengesticht moet worden opgeno men. De rechtbank stelde hem voorts onvoorwaardelijk terbeschikking van de regering. AMSTERDAM De 55-jarige Amsterdamse dakbedekker C.M., ver dacht van poging tot moord door vergiftiging op zijn vorige week in een ziekenhuis overleden vrouw, blijft ln arrest. De raadkamer van de Amster damse rechtbank heeft gistermiddag zijn gevangenhouding bevolen voor dertig dagen. Dit kan een onbepaald aantal keren met dezelfde termijn worden verlengd. De man. die ont kent, zou zijn vrouw met een ratten- verdelgingsmiddel hebben vergiftigd. (Van onze radio- en tv-redactie) HILVERSUM Bij de op mars van de kleurentelevisie blijkt het traditionele zwart-wit- beeld toch nog een voorspoedig leven te hebben. In Amerika, waar men al meer dan 15 jaar kleuren kent en vooral 's avonds de meeste programma's bont verschijnen, heeft zich de merkwaardige omstandigheid voorgedaan, dat in de laatste maanden aanmer kelijk meer zwart-wit-ontvan- gers dan kleurentoestellen zijn gekocht. Dit klinkt ons als kleur-nieuwsgie- rige Europeanen vreemd in de oren. Wij hebben zo het gevoel dat na de oktoberstart ons werelddeel lang zaam maar zeker gaat afrekenen met de kleurloosheid en het wit-grijs-zwart over een paar jaren historie is geworden. Amerika leert ons anders. Nu is het een feit, dat 80 pet. van deze verrassende verkoop werd ge wijd aan draagbare toestellen en dat die meestal door jongeren werden aangeschaft. Bij ons is het nog niet zo ver, dat de tieners en twens zich een eigen kijkkastje aanschaffen, met bromfiets, platenspeler en transistor- radio zijn zi1 al een iheel eind. Eigsn tv is te kostbaar. De Amerikaanse jeugd is wèl zo ver. Na de eigen „car" te hebben voorzien van een draagbare radio wil men er nu ook met het eigen tv-toestel op uit kunnen trekken. En daarvoor neemt de jeugd volop ge noegen met.... zwart-wit. Intussen gaat in Europa de opmars voort. De landen beginnen tegen el kaar op te bieden met meer kleur-u- ren. De a.s. feestdagen zijn daar goed voor. Engeland heeft zijn kijkers ex tra kleur-uren beloofd, West-Duits- land gooit er een schepje bovenop. De marge van 4 uur bont per week wordt voor de Duitse kijkers in de week van 24 december tot 1 januari verdrievoudigd. Elk net zal 12 uren kleurenprogramma's aanbieden. ZDF vertoont nog eens de oude spectacu laire Sissi-films met Romy Schneider In de titelrollen. Hiermee wordt met een duidelijk, dat bet dus niet gaat om allerlei dure nieuwe produktles. Oude kleurenfilms, bijv. ijsshows zijn goed voor het extraatje. Maar er zijn betere plannen. Juist is bekend gemaakt, dat de Duitse te levisie op 1 oktober 1968 ruime uit breiding zal geven aan de kleuruit- zendingen. Ze worden dan van 4 op 8 tot 10 uur per week gebracht, voor elk net. De kerken In Amerika hebben een aantal kerkgenootschappen zich verenigd in het opstellen van een verzoekschrift aan de regering, om voortaan 's zon dagsochtends tv-uitzendingen te ver bieden, omdat de kerken leeglopen vanwege de boeiende programma's. De mensen blijven liever aan de beeldbuis zitten om hun lieve lingsuitzendingen niet te missen en dat verdriet de kerken zeer. Gevraagd is, een experiment in te voeren en gedurende drie maanden alle uitzendingen op zondag tussen 10.30 en 12.30 uur te verbieden. In dien dit het kerkbezoek niet bevor dert, zullen de aanvragers hun ver zoek verder intrekken. In spanning wacht men af, wat FCC. de over heidscommissie voor het radio- en tv-wezen, zal antwoorden. Heel gemakkelijk zal de commissie het hiermee echter niet hebben, want de televisie is in Amerika een ver kochte zaak. Elk programma wordt door adverteerders betaald, en juist op de zondagochtend kan men een zeer groot kijkpubliek bestrijken. Daarom behoren deze uitzendingen tot de meest-begeerde en de hoogst-betaalde. Hier het mes in te zetten betekent voor de zend- maatschappijen een gevoelig finan cieel verlies en voor de groot-adver teerders, die de regering graag te vriend houdt, derving van belang rijke reclame. Of het religieus principe hier tegen op zal wegen is zeer de vraag. In sommige kringen wordt het verzoek „onmogelijk" genoemd, maar de kerkgenootschappen zetten rustig Rechtspraak Eveneens altijd groot verschil van mening het wel dan niet toelaatbare van ca mera's in de rechtzaal. Jarenlang is een rechtbankverslag kostje geweest voor de kijkers. Men liet er het huiswerk voor staan en nam er snip perdagen voor op, als er een belang rijke zaak op het scherm kwam. La ter werd het weer verboden, came ra's in de rechtzaal te plaatsen. Nog altijd is de twist hierover gaande. Hel network CBS heeft nu een nieuw plan ontwikkeld, dat pleiten moet voor rechtstreekse uitzending van rechtszaken. De maatschappij heeft toestemming gekregen om het gehele proces tegen een man die (waarschijnlijk gedurende zes dagen) in Houston moet terechtstaan wegens moord op zijn vrouw, te filmen. Uit de vele duizenden meters film wil men dan een afgerond programma samenstellen. Met de vertoning van deze „au thentieke documentaire" wil CBS be wijzen, dat bezwaren tegen rechtstreekse uitzendingen ongegrond zijn en dat het publiek veel meer heeft aan voorlichting over de rechtspraak op juiste manier, dan middels geromantiseerde nonsens van „Perry Mason", „De verdedigers" en andere gefantaseerde befaamde advo- Munt-tv Het Amerikaanse Huis van Afge vaardigden heeft zich eindelijk uit gesproken over de experimenten met zgn. munt-televisie, waarbij de kij kers, door het werpen van een geldstuk in een tv-toestel exclusieve programma's (vooral nieuwe speel films) kunnen bekijken. In Amerika betaalt men geen kijk geld. Dat is niet nodig, want de sponsors betalen de programma's en de kijkers dienen dat te belonen met het kopen van de daarin geadverteer de artikelen (als zij dat willen). Betalen voor tv-kijken is dus iets bijzonders. In totaal werden in di verse steden vijf proeven genomen met munt-televisie, telkens door maatschappijen, die in deze distribu tie wel brood zagen. Het brood is er echter niet uitgekomen. Er is wel be langstelling voor, maar het kijkpu bliek maakt de ondernemingen niet I rijk met zijn muntjes: men geeft Amerika heerst nog I geen favoriete programma's op om ZONNEBLOEMACTIE GROOT SUCCES (Van onze radio- en tv-redactie) HILVERSUM De traditionele Zonnebloemactie van de KRO, die te gen Sinterklaas onder het motto „Zon in de schoorsteen" pakketjes voor zieken verzorgt, is dit jaar weer een groot succes geworden. Er doen steeds meer gevers van diverse ge zindten mee om langs deze aardige weg zieken een genoegen te doen. Kon men verleden jaar trots mel ding maken van ruim 48.000 verzon den pakketten, ditmaal waren het er maar liefst 53.623. Voor de eerste maal had de Zonne bloem meer aanvragen van gevers dan adressen van zieken, maar geen nood, nu kon men eenzame bejaarden meebedenken en daarvoor was even grote belangstelling. Ook van België uit werd druk meegedaan, daar van daan kwamen 5250 pakjes voor zie- De Engelse zanger Tom Jones, die vorige week door de Engelse tieners werd uitgeroepen tot de populairste zanger, vertoeft op het ogenblik in ons land. Hij maakt voor de AVRO- tv een show, die onvoorziene om standigheden voorbehouden begin volgend jaar wordt uitgezonden. Tom Jones, die 25 jaar is en van wiens repertoire in totaal vijftien miljoen grammofoonplaten in om loop zijn, richt zich merkwaardiger wijs niet alleen tot de tieners. Zijn liederen zijn romantisch getint en vallen in het bijzonder bij de oude ren in de smaak. Hilversum I. 401 m. VARA. 18.00 Nieuws. 18.15 Actualitei ten. 18 20 Uitzending van de AR. 18.30 Stereo: Meisjeskoor pianobegeleiding. WSM uitvoering. 20.00 Ste Metropole Orkest 21.50 Trammelant Radio Jazz Magai 23.55-24.00 Nieuws. Hilversum II. 298 m. NCRV: 18.30 Weerberichten. 18 45 Ac tualiteiten. NRU: 19.00 Gast college: Kansrekening listen. 21.30 Wat Is e ojos negros. La floi Paloma. Pajaro chogui. Camp- Turkey In the straw. Lamp- Stompy Jones. Going up. iVANAVÖVD 19.53 Godsd. 19.07 In kleur: Schatel vervolgverhaal voor de j 19.32 Panoramlek. STER: Reclame. NTS: 20.00 Journaal en weeroverzlcht. STER: 20.16 Reclame. NTS: 20.20 Uitzen ding van A.R.P. 20.30 Uitzen ding Stichting Socutera. 20.40 Eurovisie: Reportage voetbal wedstrijd Engeland - Rusland. 22.30 Journaal. 22.33-22.30 Open- po de clown. 19.00 Journaal, KRO: 19.03 Brandpunt Europa 19.53 Godsd. praatje. NRS: 20.00 Journaal. STER: 20.16 Ri sprong In het duister. 23.53-24. GRAMMOFOONPLATFN- PROORAMMA DRAADOMROEP VANAVOND Aufforderung zum Tang. Fragm. „Der llebe Augustin". I zigeunerwelzen. El vlto. Alre» op kunst. 21.30 Jules Ver ne - voorspeller van onze tijd, STER: 22.11 Re- 22.15-22.20 Jour- 10. 18.55 Zandmannetje. 22.05 Gastprogr.: Het Marktberichten voor schip pers. NRU: 10.00 Wat heeft dat kind?. pedagogische lezing. 10.20 Vocaal/instrumentaal Nieuws. 11.02-12.00 Voor de zieken. NCRV: 12 00 Stereo: 12.27 Mededelingen t.b.v. land- 12.30 Niei tuinbouw iws en ochtendgy 7.20 Lichte grammo- AVno:l ndevm-l "f?. VPRO: 2.55 Dez -snelbuffet. 13.30 Stere( ht gevarieerd muziekprc mm (opn.). 14.30 Stereo: Mo- Hervormde kerkdienst. NRU: 15.30 Banden met het klankbeeld. 15.45 -rijetijdsbestedlng. nieuwe speelfilms te gaan zien. Het Huis van Afgevaardigden heeft in feite geen bevoegdheid om beslis singen over televisie te nemen. Dus werd geconstateerd dat munt-tv niet opneemt, geen winsten afwerpt, het publiek niets spectaoulairs brengt en dus geen aanvaardbare functie ver toont. Besluit: „We zullen het nog eens een jaar aanzien, en dan advise ren inzake maatregelen voor of te gen". Wie koopt er een kleurentoestel? (Van onze radio- en tv-redactie) HAMBURG Een enquête in de Bondsrepubliek gehouden heeft een hoogst verrassend resultaat opgele verd. Men ging eens rondvragen, wie de kleurentoestellen eigenlijk koopt. Algemeen nam men aan, dat dit door de zeer gegoeden zou worden gedaan. Maar... het bleek dat verreweg de meeste toestellen worden gekocht door bejaarden. „Renteniers of ge pensioneerden", zegt de uitslag van de enquête, „tonen de meeste be langstelling. Zij zijn veel aangewezen op televisiekijken en hebben er alles voor over om dan ook de kleuren te zien. Zij geven er desnoods een va kantiereisje voor op om een toestel te veroveren". Kerstnach tdienst uit Bethlehem (Van onze radio- en tv-redactie) HILVERSUM. Voor de eerste maal zal de r.k. nachtmis uit de Ge boortekerk in Bethlehem via satelliet Telstar worden uitgezonden naar vele landen. Door Israël bezet Bethlehem wordt, zoals juist is bekend gewor den, 24 uur vrijgegeven voor christe nen, die het stadje willen bezoeken en ter kerke gaan. Israëli's en Moslims hebben dan geen toegang tot de geboorteplaats van Christus. De drie kerkelijke groeperingen die de historische kerk beheren hebben de gelegenheid aangegrepen om de te houden nachtdienst uit te zenden via de Amerikaanse kunstmaan. Een nieuwe foto van de charmante Martine Bijl, die zo bijzonder in is geslaagd een eigen stijl op te bou wen. Zij behoudt haar image van schoolmeisje, dat zo maar even 'n pretentieloos liedje zingt, maar z\j is ai heel wat meer geworden in korte tijd. Een groot nieuw succes is de vondst van de kinder liedjes, waarmee zij een langspeelplaat maakte, een plaat die vertedert en harten breekt. Martine heeft ze met liefde gezongen en laat ze morgenavond weer eens horen bij de TROS, met wie zij goede vrienden is. Men kan haar 20 minuten „Liedjes van Ot en Sien" beschou- wen als een vervolg op haar optreden in „Carrousel" verleden week. Morgenavond, Ned. 1, 7.37 uur. VANAVOND TE ZIEN Ned. 1 NTS p feuilleton voor de jeugd Schateiland. p voetbal: reportage uit het Wembley Stadion in Londen van de ontmoeting Engeland—Rusland. r feuilleton „De verloofden", r kunstrubriek en 9.30 uur uitgestelde documentaire over Jules Verne. VANAVOND TE HOREN r amusementsprogramma Accoord, waarin om 9.10 r Trammelant in Loeren en r jazzmagazine. Hilversum II NRU r Wiener Philharmoniker en solisten (Schubert R. Strauss). r gesprek over vroegere idealen van de jeugdbe wegingen. r Iks, een sprong in het duister (magazine). Snelle verlichting van pijn in spieren en gewrichten Dringt direct door tot aan de haard van de pijn Deumatlsche pijnen, ipit, zenuwpijnen, verstuikingen, stijve nek en ledematen niets werkt sneller, niets werkt aangenamer ter verlichting van pijn dan AIgesal-balsem. Onmiddellijk Tn de nuld doordringend, werkt Alpesal diep op de weefsels in tot aan da haard van de pijn (zonder oppervlakkige warmtesensatie of irritatie van de huid te veroorzaken) en "doorstraalt" verlichtend weefsels en spieren tot In de gewrichten. Reumatische pijnen en stijfheid maken spoedig plaats voor een durend gevoel van verlichting en welbehagen. Wacht niet tot de pijn uitbreekt I Zorgt dat U thuis altijd een tube Algesal bij de hand hebt om zodra het nodig Is de pijn ta verlichten. ALGESAL bij alle apoth. en drog. door A-f/atha Young 122 Perkins draaide zich om, had te veel J""® deren dat hij nog meer zou zien. Hij sprak tegen de j ng n, maar de gebruikelijke strengheid bleef achterwege. Hifzag Howie bewegen en zich op een eliebMg oprttfiten, langzaam ontwakend. De jongen keek rond, zag «J niet. Toen ontdekte hij Perkins en de open bu* hij scheen zich terug te willen trekken. Zijn gezicht kreeg een wezenloze uitdrukking. Perkins werd woest en schreeuwde. „Gek, wat denk je dat lk aan het doen ben? Sta op. Langzaam en met tegenzin duwde Howie de deken terug, wachtte, keek naar zijn vader op alsof hij bijna hoopte dat die vriendelijke woorden tegen (hem zou zeggen. Perttin» schreeuwde weer: „Opstaan!" Terwijl Howie zich aankleedde, porde Perkins het vuur op. maar meer met de bedoeling het te doven, net zo lang tot het hem gelukt was. Daarna liep hij naar de deur en zei over zijn schouder: „Ik neem je mee naar huis. Je denkt toch niet dat we zo iets tolereren? Je moeder en ik Hij hield de deur open en stak zijn hoofd naar buiten. „Vooruit. We gaan. Ik zal je niet slaan." Howie sloop achter hem aan en hij smeet de deur dicht De jeep stootte en schokte, zo woest reed Perkins. De slechte weg bezorgde hem heel wat last en Howie klemde zich met beide handen aan zijn plaats vast. Een nachtvogel vloog laag over met een griezelige schreeuw en Howie draai de zijn hoofd om om hem na te kijken tot hij in de bossen verdwenen was. Een klein watertje stroomde over de weg. het glinsterde zuiver als barnsteen met vlekjes schuim erop. Perkins zijn jeep er zonder vaart te minderen doorjoeg. Water spatte hoog op. Zij vlogen een bocht door en op hetzelfde ogenblik zagen ze een snelle beweging aan de kant van de weg. Voor zij beseften wat er gebeurde, was het hert al voor hen. Howie schreeuwde en Perkins trok aan de handrem. Zij raakten het hert met een lichte slag, maar de klap deed de jeep toch trillen. Even was het doodstil, de motor was afgeslagen. Het hert lag op zijn zij op de weg. Perkins draaide het sleuteltje om. „Die hebben we te pakken. We zullen het aan de jachtop ziener opgeven. Ik hoop dat de jeep niet beschadigd is." Howie zat als verstijfd en staarde met opengesperde ogen naar het hert. Perkins keek naar hem en zuchtte. Het hert bewoog zich, trappelde met zijn voorpoten en tilde de kop op. Een straaltje bloed kwam uit zijn bek en Howie kreunde. Het hert wendde pogingen aan op te staan, het voorste gedeelte van zijn lichaam draaide in het rond, hij tilde de kop op, plantte de voorpoten uit elkaar, het achterste gedeel te bleef roerloos. „Rug gebroken," zei Perkins. De koplampen waren meedogenloos fel op het dier gericht. De voorpoten tastten telkens tevergeefs en zonken weer te rug. Het trotse, mooie hoofd met het gewei werd opgetild en er droop voortdurend bloed uit de bek terwijl de rest van het dier stil lag zoals het gevallen was. Het bleef met de voorpoten slaan en Howie kon het niet langer aanzien. Hij bedekte zijn gezicht met de handen. Perkins boog zich voorover, zocht op de vloer, kwam overeind en hield een ijzeren staaf in zijn hand, als een wapen. Hij stak die Howie toe. „Hier, neem dit. Stap uit en maak hem af." „O nee, pap, dat kan ik niet." Howie kromp ineen, maakte wanhopige gebaren in de lucht alsof hij het stuk ijzer wilde afweren. „Wil je hem zien lijden? Doe wat ik zeg." „Kunnen we niets voor hem doen, pap? Kunnen we hem niet helpen?" „Nee. Gebroken rug, niets aan te doen, dat zei ik al." „Maar ik kan het niet O, pap, alsjeblieft.." „Zwakkeling, neem het stuk ijzer." „Nee, nee. Ik „Stomme schreeuwlelijk. Ik wil een man van je maker. Dit is.maar een dier. Begrijp je? Maar een dier, Hier, neem deze staaf. Hoor je me? Neem deze staaf." Hij boog zich voorover, duwde het stuk ijzer in Howies gezicht Howie nam het langzaam aan, verschrikt naar zijn vader kijkend. Hij hield de staaf losjes vast, zijn lippen trilden; toen begon hij over zijn hele lichaam te beven. .Schiet op. Doe je werk. Sla hem voor tegen de kop. Pas op de hoeven, schiet op. Midden tegen het voorhoofd en flink hard slaan." Howie liep langzaam naar het hert, om het achterlijf heen. Perkins keek grimmig naar hem. Toen keek Howie met een wanhopig gezicht naar zijn vader. „Pap..." Hij zag de onverzoenlijke minachting op het gezicht van zijn vader en liep weer door. Perkins zei: „Je lijkt wel een oud wijf." Eindelijk was Howie om het hert heengelopen en toen hij vlak bij de spitse hoeven was, keek Perkins gespannen toe. Het hert schommelde met de kop toen het Howei zag en sloeg met de hoeven tegen de grond. Howie tilde langzaam het stuk ijzer op en Perkins boog zich voorover. „Vooruit, wees een kerel, geef hem een mep." Howie draaide zich naar zijn vader, toen keek hij weer naar het hert. Hij hief de staaf op. Plotseling slaakte hij een kreet, liet het ijzer op de weg vallen. Hij draaide zich om. rende de greppel in, klom aan de andere kant tegen het dijkje op, en of Perkins al schreeuwde, het hielp niet, Howie verdween in het bos. (Wordt vervolgd) wijding. 9.00 Stereo: (gr.) 9.35 Waterstanden. Schoolradio. 10.00 Voor de kleuters. 10.10 Arbeidsvitami nen (gr.) (11.00—11.02 Nieuws). 11.55 Beursberichten. 12.00 Ste reo: Pianorecital. 12.27 Mede delingen voor land- en tuin bouw. 12.30 Lichte grammo- 16.50 Spelen °u! MÜÏfl aktuallïelten. 18. quizcompetitie. 16.2 ofoonmuzlek. 14.25 Logboek Muziek uit Suriname, de derlandse Antillen en omrin gende landen. 17.30 Voor Hilversum II. 298 m. KRO: 7.00 Nieuws. 7.10 Het levende Woord. 7.15 Licht klassiek pla- tenprogramma. (7.30 Nieuws. 7.32 Actualiteiten. 7.55 Overwe ging. 8.00 Nieuws). 8.30 Nieuws. Fanfare-orkest. Nieuws). NRU: 12.00 Nieuws. Nieuws. 13.02 Actualiteiten. 13.07 Knalmuziek. 14.00 Nieuws. 14.02 Netty Rosenfeld. 15.00 Nieuws. 15.02 Where the Platenshow. 17.0(1 Actualiteiten. 17 zoekplatenprogra iMORGEMi winti Spel- 8.33 Voor de hulsvrouw. 9.58

Nieuwe Leidsche Courant | 1967 | | pagina 11