Bang Gek PHILIPS Vakmanschap Bierkenners vragen is meesterschap voor spoelen? op spoelen? 't is'n uw merk van service en vertrouwen Zoekt u een goede recorder met een eenvoudige, probleemloze bediening? Dan is een Philips cassette-recorder een uitstekende keus! Zoekt u een goede reeorder een precisie-instrument met heel veel mogelijkheden? Dan is een Philips spoelen-recorder een uitstekende keus! W1EÜWE LEIDSE COURANT 16 VRIJDAG 1 DECEMBER 19OT VtoécA i Musicassettes een extra argument voor de Philips cassette-recorders Geen losse spoelen bij het Philips cassette-sy steem, maar een kleine cassette, niet groter dan een sigarettendoosje. Daarin zit de geluidsband veilig opgeborgen. De bediening is bijzonder eenvoudig: u legt-klik-de cassette in, druk op de knop...klaar voor opname of weergave. Een Philips cassette-recorder is een complete recorder, want u kunt er zelf mee opnemen en weergeven. Bovendien kimt u kiezen uit meer dan 300 musicassettes. *Musicassettes: kant-en-klare programma's van wereldbekende artiesten en musici. Er is volop keus uit een groot repertoire. Reeds vanaf 7,50 Hierboven afgebeeld: Philips batterij-cassette-recorder. Samen met compact-cassette met een half uur muziek, handige draagtas, verbindingssnoer en gevoelige microfoon met afstandsbediening In luxe, grotere uitvoering met toonregeling en 0/?Q grote luidspreker 299.- Hiernaast afgebeeld: Philips net-cassette-recorder met o.a. op wippende cassette-houder, uitschakelbare automatische opname- sterkteregeling, geluidsreflector voor gerichte weergave. Samen met compact-cassette met een half uur muziek, verbindingssnoer en gevoelige microfoon O /I A Stereo net-cassette-recorder 429.- O ~r Alle onderdelen van Philips recorders zijn af- minimum aan onderhoud. Aan een Philips re- gestemd op maximale geluidskwaliteit en corder beleeft u veel luistergenoegen. Maar blijvende betrouwbaarheid. Een luchtspleet ook de mogelijkheden zijn bij Philips recor- van 0.002 mm garandeert, dat de magneetkop ders zeer groot. Duoplay-schakelingen, multi- elke toon in volle glorie weergeeft. Zelfsme- play-schakelingen, trucage-mogelijkheden? rende, gesinterde lagers garanderen een ge- De gevorderde geluidsfan vindt bij Philips lijkmatige loop, een lange levensduur en een veel opwindend schakel-plezier! Philips stereo-handrecorder met o.a. stereo-opname, mengmo- gelijkheid, duo- en multiplay. Stereo-weergave via mono- of stereo-radio of versterker. Vier sporen, twee bandsnelheden. Samen met microfoon, verbindingssnoer, spoelen en langspeel- band.

Nieuwe Leidsche Courant | 1967 | | pagina 16