lijOTJj mi Thermometer 22.50 U koopt rustiger in de ochtenduren Artistieke dierfiguren ven soepel leder, speciaal handwerk. Grappige decoratie voor vaders eigen kamer of als mascotte voor de Twen. Diverse figuren, diverse prijzen. 3# etage Adresboekje. Een suggestie voor U, mevrouw I Adresboekje in een handig formaat Met alfabet. Goudopdruk op lederen omslag. 4.50 Herenvest, met auède voorpand. Om heerlijk In te relaxen. Het gevoerde voorpand la voorzien ven een binnen zak. Rugpand en mouwen van zuiver Thermometer. Deze thermometer In zwart leder is zeker een sieraad In Uw huls of kantoor. Lengte 40 cm., dus gemakkelijk afleesbaar. 22.50 Parterre Breestraat Pijprokera zijn gezellige menaen. Voor hen een praktisch ge schenk in de vorm van een lederen tabakszak met opbergruimte voor de pijp. Dus twee In één. Saffiaan leder Perlerre Breeatraat Onderzetters van echt leder met decoratieve gouddruk van "old-fashlo- ned cars". 6 stuks in cadeauver pakking. 11 .go Parterre 8reestraat Touwcelntuur. Een cadeau voorde modieuze Tiener en Twen zal zeker deze combinatie zijn. Sportieve touw celntuur met lederverwerking, gecom bineerd met lederen horlogebandje. Per set 13.90 Pijpen. Wolken van genot I Bruyère houten pijp met leder overtrokken en voorzien van een poro-rubber mond stuk. Diverse modellen. 5.90 Parterre Breestraat Pijpenstandaard. Echt lederen pij- penstandaard met houder voor 2 pij pen. In bruin of zwart leder. 13.90 .Happy with Lalmby" Lalmby Is een nieuw verschijnsel. Reageer Uw zenuwen af op "Laimby". Rijk Lalmby de hand. Het meest originele geschenk. Parterre Breestraat Nappa autohandschoenen. Voor dames met een stevige greep aan het stuur. Ventilerende perforatie. Ga randeert prettig dragen. Diverse tin ten o.a. zwart, rood, wit en marine. 15.90 Zakflacon. Is U jager, hengelaar of doodgewoon een gezellig man, vraag aan Sint en draag van Sint zon zakflacon bij U. Met leder bekleed. De dop Ie als glaasje te gebruiken. Wat In de flacon moet? De Wijnaf deling dient U van adv!e3. 11.90 Parterre Breestraat Tafelaansteker. Een practisch sierlijk Sinterklaascadeautje is onge- Luxe klerenborstel. practisch bezit met een verfijnd twljfeld deze Hilton tafelaansteker met ®anzlen- De bekleding is n.l. In rood. lederen bekleding. 11.90 zwart tanleder uitgevoerd. 7.50 8.90 Parterre Breestraat Lederen fotoalbums met relléfomalag en beschermend splnne- webpapler. Diverse maten. Prijzen van 12.90 t/m 29.50 lederen receptiealbum. In luxe uitvoering. Venaf 12.90 mannenmode. Een uitgebreide collec- Inzet Me leren herenrlemen, met zadel6teek. metalen of koperen gespen etc. Bo venstaand model 19.79 Ie stage ran bruin of zwart Croco. Di verse modellen, met JacksonslulMng. Verras de meest lieve man met het Wandklok. Moderne wandklok met zwart lederen wijzerplaat. Het "Mauthe" uurwerk Is perfect. Loopt één jaar op bijgeleverde batterij. Een heel apart en voornaam St. Nicolaas- geschenk. 52.50 Koffer. Stelt U eisen aan het ver voeren van Uw bagage? Vraag dan een rundlederen koffer met moiré zijden voering en lederen pakriemen. In bruin en zwart leder. Maat 60 89. - Maat 65 99.-. Maat 70 109.-. Maat 75 119.- Partsrrs Bresstraat "Porto-qulck". Lederen portemonnaie voor dames, die In één handomdraai, dubbeltjes en kwartjes gesorteerd willen hebben. In diverse kleuren. Parterre Breestraat 10.90 Reiswekker. Elke vrouw zal er blij mee zijnl "Klenzle" reiswekker. uit stekend uurwerkmet helder signaal. Moderne wijzerplaat met lichtgevende wijzers en punten. Het etui is een leuk, wildlederen knipbeursje. 1 jaar schriftelijke garantie. 34.- Parterre Knmeelzsdel. Een Sint-Nlcolaas ge schenk met een blijvende waarde. Fraalbewerkt houten onderstel met een echt lederen kussen. In de kleuren beige, cognac, rood en groen. Ge makkelijk en handig om er bij te hebben. Zadels met uit hout gesneden kop. 85 - 55.- 4.90 "Florentijns" lederwerk. Luxe boekomslag Boekenlegger 1.- Radlo- en T.V.gidsomslag 5.75 Luxe telefoonklapper met alfabet 2.90 Parterre Breeatraat Telefoonklapper met alfabet voor adressen. Luxe uitvoering, met notitie- blokje. In handig zakformaat. 2.90 Parterre Breeatraat Originele sleutelhanger. Hang al Uw sleutels aan een sleutel op. Deze sleutel is er in veel mooie kleuren leder. In geschenkdoos. 7.90 Parterre Breestraat "Smiths" Wandklokje in de vorm van een vergroot vestzakhorloge, hangend aan een zwart lederen riempje. 1 jaar garantie op prima uurwerk. Parterre 3975 Combi-tas. Bent U een beginner of reeds gevorderd In de fotografie en U heeft nog geen combi-tas, dan is dit het juiste geschenk voor U1 Combi tas van echt leer. met veel opberg ruimte. een uitgekiende vakverdeling en met een lange anti-slip draagriem Diverse maten, vanaf 34.75. Zoals monster 42.50 Parterre Pouffs. Onze collectie lederen pouffs is werkelijk overweldigend. Veel fraaie uitvoeringen, dessins, gouddraadver werking en andere details. In grote en kleine modellen. Vanaf 32.50 2e etage

Nieuwe Leidsche Courant | 1967 | | pagina 6