Vietcongleden niet ter dood gebracht Ruilverkaveling onder de loep Meer 'stijl' gevraagd aan VVD-fractie Noordw.hout Talenpracticum in mulo te Rijnsburg Drie samenzweerders schoten op Kennedy Rioolbelasting van f 5 tot f 3000 in NV ijk GOEDE RESULTATEN RIJNSBURG-TEAMS Nederlander eet elf kilo vis per jaar EEN BEZORGER HIEUWE LEIDSE COURANT VRIJDAG 17 NOVEMBER 1967 Süfl Dr. Josiah Thompson, de auteur van Zes seconden in Dallas, waarin de aanslag op president Kennedy wordt beschreven. Thompson wil aantonen, dat bij de aanslag drie schutters waren betrokken in plaats van één. Kraandrijver bedreigde wachtmeester AMSTERDAM De 20-jarige kraandrijver L.W. heeft gisternacht een wachtmeester van de marechaus see met een pistool bedreigd maar dankzij het doortastend optreden van de wachtmeester kon worden voorko men dat de kraandrijver tot daden overging. De kraandrijver en de 30-jarige chauffeur H.S. werden door de politie in hun gestolen wagen klemgereden. De kraandrijver vluchtte achter een geparkeerde auto en richtte vervol gens een naar later bleek sehietklaar Rijkspolitie ma® in overhemd lopen UTRECHT Als de minister van justitie zijn goedkeuring geeft mogen de rijkspolitiemannen komende zo mer in overhemd lopen. Er zal een speciaal overhemd wor den gemaakt met vergrote borstzak ken met kleine schouderpassanten I voor het aanbrengen van een schou derlap met distinctief. Ook zal de lijf- riem worden vervangen door een exemplaar van webbing-stof, welke met een embleemgreep zal worden gesloten. Kosten van het hemd ƒ16, i van de riem 3. Als het plan doorgaat hebben de rijkspolitiemannen een streepje voor op de dienaren van de gemeentepoli- i tie. Zij mogen tijdens de dienst hun uniformjasje 1 niet uitdoen. Afgelopen zomer hebben de rijkspo litiemannen tijdens snikhete dagen al in overhemd dienst gedaan. De erva ringen waren gunstig, daarom willen de rijkspolitiemannen het definitief invoeren. Het voornemen tot invoering van een nieuwe zomertuniek zal nu waarschijnlijk niet doorgaan. Prof. Thompson valt commissie-Warren aan NEW YORK President Kennedy is het slachtoffer ge worden van drie samenzweer ders, die binnen zes seconden vier schoten op hem afvuurden. Deze nieuwe theorie over de moord op president Kennedy in 1963 in Dallas wordt door prof. Josiah Thompson verdedigd in pistool op de wachtmeester. Deze sprong ondanks de dreiging op de man af en wist hem het pistool afhan dig te maken. Beide verdachten kon den worden aangehouden. Stemproceclure bevalt niet (Van onze parlementsredactie) DEN HAAG De wijze van stemmen bij ruilverkavelingen en de voorlichting over nieuwe ruilverkavelingsplannen zullen grondig in studie worden ge- Dit heeft minister Lardinois gister middag toegezegd bij de begro tingsbehandeling in de Tweede-Ka mercommissie voor landbouw. HIJ gaf de socialist Egas toe. dat de slemprocedure, waarbij wegblijvers tot voorstemmers voor ruilverkave lingen worden gerekend, weinig be vredigend is. Nieuwe wet Aan sw ruilverkavelingsproblema- tiek werd in dit debat vooral van so cialistische zijde veel aandacht ge schonken. De PVDA-afgevaardigde Van der Ploeg bracht in een motie tot uiting, dat de reconstructie van het platteland in de naaste toekomst een hrrinrichtingsbeleid noodzakelijk maakt, waarvoor de Ruilverkavelings- wet 1954 niet altijd toereikend zal blij ken te zijn. Daarom vroeg hij de mi nister een nieuwe regeling te ont werpen. een Wet op de Inrichting van Landelijke Gebieden. De bewindsman was het tep dele met de mening van de heer Van der Ploeg eens. Hij onderschreef de uitspraak van de Rijksplanologische Dienst, dat de huidige Ruilverkave- lingswet niet volledig meer past bij de plannen die men in Nederland wil erwezenlijken. Deze wet zou te zijner tijd moeten worden aangepast voor de herinrichting van de zg. groene bufferstroken in het Westen. Maar samen met andere be leidsinstrumenten. zoals o.m. de Stichting beheer landbouwgronden, maakt de Ruilverkavelingswet het toch mogelijk in 99 procent van de gevallen te bereiken wat men in re delijkheid wil. Daarom stond de mi nister geen ingrijpende wetswijzigin gen voor en van de indiening van een nieuwe wet wilde hij helemaal niets weten. Hij kreeg de steun van de meerderheid in de commissie en de motie-Van der Ploeg werd dan ook met elf tegen vier stemmen verwor pen (alleen PvdA en D'66 voor). Een tweede motie-Van der Ploeg, waarin de regering werd gevraagd de terugbetaling van uitgevoerde ruil verkavelingen In 1968 niet ten goede te doen komen aan het ruilverkave lingsbudget, kreeg alleen de steun van de PvdA. Stokely stookt negers in VS op HAVANNA De militante neger leider Stokely Carmichael heeft de negers opgeroepen „een Vietnam bin nen de VS te creëren." Hij wil dat de negers aan de macht komen van Zuid-Afrika tot Nova Scotia (een pro vincie in Canada) en dat de Ameri kaanse negers gaan vechten in de straten van Detroit, New York. Chica go en Washington. Dit alles staat in een boodschap van Carmichael, die vandaag in Ha vanna is gepubliceerd. De negerleider was tot het opstellen van zijn boodschap gekomen door de dood van de guerrilla-strijder „Che" Gue vara, die zijn broeder" was. Als de 900 miljoen negers op de wereld opstaan, zullen zij het imperialisme verpletteren en de overwinning beha len. aldus Carmichael in zijn boodschap. SPAANSE SINAASAPPELEN 30% meer vitamine C1 Ze rijpten in de Spaanse zon... ze hebben dus meer sap, meer vitamine C. de natuurlijke (en lekkere) remedie tegen griep en verkoudheid I zijn boek „Zes seconden in Dal las". De voorstelling van de hoogleraar In de wijsbegeerte is lijnrecht in strijd met de conclusie van de (offi ciële) commissie-Warren, volgens wel ke er slechts één schutter was: Lee Harvey Oswald. In de rug Het eerste schot werd volgens prof. Thompson gelost vanuit de zesde ver dieping van het school boeken depot, de plaats vanwaar Oswald zou heb ben geschoten. Hierdoor werd de president in de rug getroffen. Iets meer dan een seconde later schoot iemand van het dak van een gebouw, dat links achter het depot staat: dit schot miste de president maar trof gouverneur Conally, die voor hem zat, in de rug. Geen van beide schoten was fataal. De eerste sdhutter vuurde nog een kogel af, maar Kennedy werd pas dodelijk gewond door het schot van de derde figuur, die rechts voor de auto op een met gras begroeid heuvel tje stond. Thompson maakte geen gissingen over de identiteit van de schutters. De hoogleraar heeft zijn theorie voornamelijk gebasc-erd op een ana lyse van de film, die de amateurfoto graaf Abraham Zapruder van de moord heeft gemaakt. Meer zeggenschap van vakbonden in beleid van PTT AMSTERDAM De Internatio nale van PTT-personeel (IIPTT) heeft gisteren op de laatste dag van het congres in het RAI-congrescentrum een resolutie aangenomen waarin wordt aangedrongen op een grotere medezeggenschap van de vakbonden in het PTT-beleid met betrekking tot de automatisering en mechanisering van het bedrijf. Voor alle werknemers, die hun be trekking dreigen te verliezen tenge volge van de automatisering, zo staat verder in de resolutie, moeten bij het PTT-bedrijf garanties worden vastge legd, waarbij rekening wordt gehou den met hun werk. levensstandaard en carrière. Elke verhoging van het aantal nachtdiensten of andere ongelukkige werktijden (vooral voor het vrouwe lijk personeel), die het gevolg is van de automatisering, wijst het congres van de hand. Voorts nam de conferentie twee resoluties aan, waarin zij zich soli dair verklaarde met de vakbonden in Spanje en Griekenland, die onder het huidige regime hun vrijheid trachten terug te krijgen. SAIGON De terechtstelling van de drie Vietcongleden in Saigon is vanmorgen niet door gegaan. Een besluit van de Zuidvietnamese regering om de executie uit te stellen werd enkele uren tevoren meegedeeld aan de leiding van de gevange nis in Tsji Hoa, waar de drie ter door veroordeelden op de voltrekking van het vonnis wachtten. Het is niet duidelijk of de regering tot uitstel heeft besloten na tussen komst van de Amerikanen, die bang waren voor wraaknemingen van de Vietcong op Amerikaanse krijgs gevangenen Het Nationale bevrijdingsfront had via de radio bekendgemaakt dat drie Amerikanen, onder wie een militaire commandant, gefussilleerd zouden worden ais de terechtstelling van de drie leden van de Vietcong zou door gaan. De commissie voor buitenlandse bittrekkingen van de Amerikaanse Senaat heeft een resolutie aanvaard, die beoogt de hulp van de Veilig heidsraad te verkrijgen voor herstel van de vrede in Vietnam. De leso- lutie was ingediend door de demo craat Mike Mansfield. Uit het overleg dat president Johnson heeft gepleegd met politieke en militaire adviseurs is volgens in gewijden gebleken dat de grote mili taire opbouw van de afgelopen twee jaar begint te lonen. Het grootste deel van de bases is gereed en er komen steeds meer troepen vrij voor gevechtsacties. Ge neraal Westmoreland verwacht voor lopig nog een snel eind van de vijandelijkheden. DEN HAAG Op de vijfde Biën nale voor jonge kunstenaars te Parijs hebben de Franse exposanten de prijs voor een buitenlandse deelne mer toegekend aan de Nederlander Jos Manders. Dit houdt in dat op de volgende Biennale de la jeunesse (1969) een expositie van zijn werk zal worden gehouden. Ook is hij uitgeno digd. deel te nemen aan een reeks tentoonstellingen van werk van allt bekroonde inzenders. NOORDWIJKERHOUT De raad van Noordwijkerhout heeft geant woord op de voorstellen van burgemeester en wethouders om voor 1968 een ambitieus urgentieschema vast te stellen. Afgezien van de finan cieringsmogelijkheden is de gemeente voldoende financieel gezond om een scala van kapitaalsprojecten tot uitvoering te brengen. De KVP-fractie is van oordeel, dat onderscheid moet worden gemaakt in groepen van kapitaals werken. De eerste groep kapitaalswerken omvat projecten als de verdere sanering van de woningen langs de Zilker- duinweg, de eerste aanzet van de sportvelden in de Boekhorst, de bouw van 2 gymnastieklokalen en de zekerstelling van de aanleg der riolering in de Parallelweg. Daar naast is de stootkracht te richten op de vernieuwing van de riolering in de Schdppersvaartweg, de recon structie van die weg en het beëin digen van de sanering Zilkerduin- weg, een en ander onder het motto: eerst afmaken wat begonnen is. Dan dient rekening te worden gehouden met de periodiek opkomende kapi taalswerken voor openbare werken, zoals een nieuwe straatveegmachine, uitgaven voor onderwijs en alge meen beheer en de eerste aanloop voor de civiele verdediging. Voorts de afwerking van het sportpark Boekhorst, de plannen voor een overdekte zweminrichting, de af werking van het sportpark Wasse naar in De Zilk en de aanleg van de tennisbanen daar. Mr. J. F. Beekman (PvdA) was onplezierig getroffen door de vorm waarin de fraotie van de VVD ge meend had de beschouwingen over de begroting 1968 te moeten vervat ten. Hij hoopte, dat men van die kant spoedig een andere ..stijl" zou weten te vinden. Dit past niet in de raad van Noordwijkerhout. Bijzon dere aandacht vroeg de heer Beek man van B. en W. voor de plannen rond de dorpskern en de noodzaak om de subsidieverordening voor de sport te wijzigen. De heer J. de Haas, in grote lijnen het urgentieschema van de KVP vol gend. bepleitte de aanschaf van een mobilofoon-installatie voor de brand- De heer Ten Braak van de Boeren partij vroeg zich af of hij misschien alleen stond in de raad bij zijn zorg voor de woningbouw. Er moet 'n 1968 óók in het dorp worden ge bouwd en hij vroeg zich af of daar voor toch niet beter een speciale moest worden ingesteld. De heer Maarseveen vroeg om spoedige plannen voor het zwem bad. desnoods zonder het gelijktijdig daarmede geplande gymnastiek lokaal. De heer Heeneman van de VVD zag nog veel van zijn vragen onbe antwoord. Mondeling kreeg hij ant woord van wethouder Tb. A. A. Schaap op de insinuatie, dat de wet houder opmerkingen gemaakt zou hebben die „bezijden de waarheid" zouden zijn. De WD-fractiewoord- voerder vond toen een zondebok in een gemeente-ambtenaar, die hem verkeerd zou hebben ingelicht. Hij sprak in dit verband over in tegriteit Voorzitter, burgemeester P. M. M. van der Weijden zegde toe. dat B. en W. aan de gemaakte opmerkingen bijzondere aandacht zouden schen- NOORDWIJK Zoals wij gisteren berichtten, zal de gemeente om het begrotingstekort terug te dringen, moeten besluiten de belasting te verhogen. De raad wordt in de eerste plaats voorgesteld een rioolbelasting in te voeren. Noordwijk is een van de weinige gemeenten waar terzake van de lozing van rioolwater geen eigen heffing bestaat. Gemiddeld zal per perceel f 27.50 worden ge heven. De heffing krijgt een grote dif ferentiatie doordat zij volgens een percentage van de kadastrale op- Leidse volleybalcompetitie RIJNSBURG De Rijnsburgse da mes volleybalteam heeft ook van het sterke De Valken gewonnen. Al in de eerste set was het verschil duide lijk. De enorme aanvalskracht van L. Parlevliet en J. Hoek kwam er, vooral doordat de rest van de ploeg technisch zwak was evenwel niet uit. De Rijnsburgse ploeg is technisch veel beter en ook het samenspel is goed. In de tweede set speelde Rijnsburg op de top. De derde set werd echter een mislukking. Het wilde niet lukken. Met het gevolg dat Rijnsburg de derde set verloor. De vierde set ging tot de helft gelijk op maar toen drukte Rijnsburg resoluut door, zodat de eindstand 31 werd. De set standen waren 15—12, 15—5, 7—15 en 15—8. Het Rijnsburgse Reserve dames te am speelde een fraaie wedstrijd te gen het direct achter het leidende viertal komende Castellum 2—2. Het leverde het eerste punt op. De setstanden waren 15—10, 7—15. 615 en 15—8. MERKWAARDIG Voor het herenieam was geen scheidsrechter beschikbaar. Enkele uren voor de aanvang van de wedstrijd deelde de competitieleider UTRECHT Elke Nederlander eet per jaar 10,5 kilo vis, waarvan 5,7 kilo zeevis. Dit blijkt uit gegevens die de Ne derlandse Jaarbeurs heeft verza meld in verband met de internatio nale levensmiddelenbeurs „ROKA '68", die volgend jaar april wordt gehouden. De visconserven zullen op deze beurs een belangrijk aandeel vormen. De visconservenindustrie in ons land verwerkt jaarlijks 7.000 ton haring. 4.000 ton makreel en 3.000 ton andere vis. Toch valt het met het eten van visconserven reuze tegen. Per hoofd van de bevolking wordt slechts 1.4 kilo visconserven per jaar gecon sumeerd. Er is sprake van een ze kere stabiliteit in de consumptie, hoewel een geringe stijging van de afneming zich aftekent. Van de totale produktie van de Nederlandse visconservenindustrie blijft rond 30 procent binnen de grenzen. In geld uitgedrukt betekent de visconservenindustrie een niet on belangrijke tak van de nationale economie. De export beliep vorig jaar bijvoorbeeld een bedrag van 20 miljoen gulden. Wordt de natio nale omzet daarbij geteld, dan komt men tot een bedrag van 25 a 30 miljoen gulden. Er werd ook voor 25 miljoen geïmporteerd. mee: er is geen scheidsrechter. Een telefoontje van Rijnsburgse zijde echter en er was wel een scheidsrechter. De dameswedstrijd ging daarom wel door. VVS kon niet meer worden benaderd. Een merk waardige gang van zaken. Het tweede herenteam speelde een goede wedstrijd tegen de Valken en behaalde de eerste punten met een gelijkspel (22) tegen de toch bijzon der goed spelende Valken. brengst wordt verkregen. Voor de meest eenvoudige woning wordt dat nog geen f 5, voor een woning op het Kruidhof bijvoorbeeld f 15,80, voor een vrijstaande woning f 34,80 en voor een groot hotel f 3.000. Het reinigingsrecht wil men ver hogen van f 15 tot f 25 per emmer. Jeugdfilatelist A SASSENHEIM Voor de jeugd- postzegelclub Sassenheim, die deze maand twee jaar bestaat, had gister avond in het Jeugdhuis een belang rijke bijeenkomst plaats. Voor de eerste maal kregen vier jongens het diploma Jeugdfilatelist A uitgereikt. Hierbij waren o.a. aanwezig mevr. Baronesse Van Knobelsdorff, afge vaardigden van verenigingen uit Noordwijk en Warmond, ouders van de jongelui en leden van de vereni ging postzegelverzamelaars Sassen heim. Dat er vier van de tien jon gens geslaagd zijn, betekent dat het 'diploma wel iets waard is. Voordat mevr. Van Knobelsdorff tot uitrei king overging hield zij een korte toe spraak. Zij hoopte dat de leden zouden doorgaan. Na het uitreiken van de diploma's en bijbehorende speld, kreeg mevr. Van Knobelsdorff van Jozefien Jasperse bloemen. Hierna werden enkele films over de filatelie vertoond. De namen van de ge slaagden zijn: Rob v. Leeuwen (12 jr.. 201 p.). Theo Goseling (14 jr., 202 p.), Frans Verhoef (13 jr., 210 p.), Hans Zuilhof (11 jr., 217 p.). Bouwactiviteit in Noordwijk NOORDWIJK In de periode van 1 november 1966 tot 1 novem ber 1967 zijn gereed gekomen 58 wo ningen (36 flats Beeklaan en 22 ver spreide huizen), in uitvoering: 336 woningen (306 eerste bouwstroom Boerenburg, 18 flats Beeklaan en 12 verspreide woningen), in voorberei ding, in totaal 380 woningen (324 tweede bouwstroom Boerenburg, 22 Boekerslootlaan, 16 Voorstraat Nieuwe Offemweg en 18 verspreid). Agenda gemeenteraad NOORDWIJK De gemeente raad vergadert dinsdagavond a.s. om acht uur. De agenda: beëdiging nieuw raadslid N. C. van Hese. voorziening in vacature commissie Langeveld. aanwijzing plaatsver vangend' lid commissie voor geor ganiseerd overleg, medewerking voor de aanschaffing van naai machines ten behoeve van de R.K. ulo-school, goedkeuring rekening 1966 Stichting Huize Dalrust, inge- bruikgeving grond nabij Hoogwa- kersbosstraat. ingebruikgeving grond nabij Nieuwe Zeeweg, inge bruikgeving grond aan Van de Mortelstraat, verpachting en inge bruikgeving weiland nabij de vuil nisbelt, wijziging delegatieregeling ingebruikgeving gronden, huurver hoging Gemeenschappelijk Wijkge- bouw. onttrekking gedeelte 's-Gra- vendijkseweg aan openbaar ver keer, afvoering monumentenlijst en afbraak pand Offemweg 67, verkoop grond in Dobbelmannduin, verkoop grond nabij de Boeker slootlaan. verkoop boerderij Parle vliet, beëindiging pachtovereen komst grond plan 'Boerenbrug', vaststelling verordening Drank- en Horeca-belasting, wijziging onteige ningsplan Parallel-boulevard, kre diet voor restauratie watertoren, subsidie in restauratiekosten Her vormde Kerk te Noordwijk aan Zee. kredieten voor leidingen van de bedrijven in 'Boerenburg', me dewerking bouw hotel Koningin Astrid Boulevard. NOORDWIJK Voorgesteld wordt de subsidie voor de direc- tiekosten van de VVV te verhogen met f 10.000. Nieuw VVV-kantoor in Noordwijkerhout NOORDWIJKERHOUT Het nieuwe VW-informatiebureau aan de Herenweg, op het punt waar men het dorpscentrum binnenkomt, i* gereed. Er wordt door de informa- trice al gewerkt, maar het is nog lang niet officieel geopend. Dit geschiedt op maandag 27 no vember 4 uur in de burgerzaal van het raadhuis. Dan wordt het gebouw „overge dragen" aan voorzitter P. van Buii- Dominee eerste bij grabbelton RIJNSBURG De verkoopdag van de christelijke gereformeerde vrouwenvereniging gisteren in de grote zaal bij de kerk is een groot succes geworden. De opbrengst bestemd voor aankleding van de kerkelijke lokaliteiten bedroeg maar liefst f 2.650. De toeloop was overstelpend groot en van de vele goederen is niets overgebleven. De verkoop werd 's middags ge opend door ds. G. de Vries, die als eerste de grabbelton indook. Foto Kruyt Dok Scheldepoort ROTTERDAM De Koninklijke Mij De Schelde (Rijn-Schelde) heeft de dokgelegenheid uitgebreid met een drijvend dok voor schepen tot 15.000 ton draagvermogen in de Scheldepoort, dat door de Thames van L. Smit en Co. uit Gaevle in Zweden is gesleept. Schelde hoopt nu meer schepen te dokken en de bezetting te verbeteren. Schepen, die gebruik maken van de drijvende reparatie-inrichting te Ter- neuzen kunnen in het nieuwe dok dokken. SASSENHEIM Maandag 20 november wordt er in het KSA-ge- bouw een politieke forumavond ge houden over de partijhervorming. Het forum bestaat uit drs. K. L. M. van Eerd, lid van de werkgroep Christen-Radicalen, secretaris van de KVP-radicalen; de heer B. Bud- dingh, lid van de CHU en van de werkgroep Christen-Radicalen, en mr. J. G. Rietkerk, lid van de Twee de-Kamerfractie van de VVD. Lei ding van het forum heeft de heer Jac. J. Gorter, gemeenteraadslid van Sassenheim. De avond is geor ganiseerd door de afd. Sassenheim van de WD. LISSE voor wijk te Lisse Geschikt voor oudere scholier. ¥ïori71i0n-3ÏÏ4tingen aW' Inspectle Nieuw« Leidse Courant. Steenstraat 37, Leiden RIJNSBURG Het ligt in de be doeling in de nieuwe mulo-school een talenpracticum te beginnen. Be stuur en onderwijzend personeel vinden, dat voor een commercieel georiënteerde gemeente als Rijns burg op het gebied van het onder wijs in vreemde talen iets extra's moet worden gedaan. Voorzitter S. Leenheer zei op de jaarvergadering van de school, dat samenwerking is gezocht met ulo scholen in de omgeving om straks de in de mammoetwet gegeven mo gelijkheden. zoals het uitwisselen van leerlingen, te kunnen verwezen- Het aantal leerlingen neemt nog steeds toe. Het docentenkorps moest weer worden uitgebreid. Secretaris W. Schouten meldde goede onderwijsresultaten: bij het laatstgehouden examen slaagden 31 van de 35 kandidaten, dat is ruim 88 procent. Dit percentage ligt ver boven het landelijke gemiddelde. Stichting Dever blijft hopen op restauratie LISSE De heer C. F. Janssen, bestuurslid van de stichting „Vrien den van Dever" sprak gisteravond in de filmzaal van het Bloembollen laboratorium over „De restauratie van oude gebouwen", waarbij hij speciaal aandacht schonk aan de Lisser ruïne Dever. Hij vertelde tal van wetenswaar digheden over de kelder van het vroegere kasteel, die in tijd van oorlog tevens als keuken diende. Vaak bestond die „oorlog" uit een schermutseling tussen enkele tien tallen vechtlustigen. De heer Jans sen had een stuk eiken balk meege bracht ter illustratie van wat hij vertelde over de manier waarop men vroeger bouwde en hoe men hang- en sluitwerk maakte. Het stuk balk, dat hij liet zien, was meer dan duizend jaar oud. De stichting verzamelt allerlei oude voorwerpen, die kunnen wor den gebruikt bij de restauratie van Dever. Deze werkzaamheden zou den eerst volgend jaar beginnen maar door bezuinigingsmaatregelen moest het werk worden uitgesteld. Bü de bestuursverkiezing werden in de plaats van de aftredende be stuursleden S. Leenheer en J. Kralt, de heren P. Paauw en N. van Eg- mond Dzn. gekozen. Schoolhoofd Van Zandwijk gaf een toelichting od het mavo-onder wijs. Een voorbeeld oit het grote Mossel en Versteege assor timent. DE ENIGE ECHTE HAMMOND Het orgel dat reeds 30 jaar aan de top staat. Beroemd, bekend, ongeëvenaard. Alleenverkoop voor Den Haag, Lelden, Delft en omstreken MOSSEL VERSTEEBE Alle goede merken in één zaak Den Haag Groningen - Heerlen Zoutmanstraat 53d - 40c. Tel. 070-333970*

Nieuwe Leidsche Courant | 1967 | | pagina 15