wij vroegen vorige week 137 Daf-bezïtters plus het pienterste pookje ter wereld informatie/ proefrit l»Mdqqkf6.250r- 1»M d33kf4J99&- Daf bestelwagen f4j650r Daf plck-up f4350,- alle prijzen af fabriek jonge (59), middelbars (67), sportieve (66), bejaarde (16). goedgeslhieerde (29), mannelijke (87), vrouwelijke (50), administratieve (36), handeldrijvende (29). ertistleke (12). republikeinse (4), agrarische (21), steedss (63), pacifistische (14), progressieve (18), agressieve (6), zachtmoedige (19), Intellectuele (38), gepensioneerde (12), pasgehuwde (10), moderne (17), weldenkende (137), onbezorgde (18). waarom rijdt u Daf actief Veruit de snelste en handigste In modern Internationaal stadsverkeer. ontspannen Je zit lekker comfortabel. Ruimte genoeg voor ie benen. En fijn dat Je Je handen steeds aan het stuur kunt houden. Na uren lang rijden nog niet moe. Je kan op hem rel probleemloos 9Kenen. Hij doet het altijd, winter of zomer, regen of zonneschijn. ruimte Die kofferruimte van Daf, kom daar eens om bij een andere wagen uit dezelfde prijsklasse. maxi-grip Wat 't precies is weet ik niet Ik geloof dat de achterwielen onafhankelijk van elkaar worden aangedreven. Maar bij gladheid merk je direct dafmaxi-grip' 'n enorm voordeel is. betrouwbaar Omdat hij zo uitgekiend simpel is; dus er kan praktisch niets kapot of verkaard. snel Je accelereert veel sneller. Ga maar eens bij een stoplicht staan. geldgebrek Eerlijk gezegd had ik liever een Mustang. Maar daar heb ik geen geld voor. zuinig Lage aanschaf- en onderhoudskosten. Minder benzineverbruik, wegenbelasting en verzekeringskosten. En niet te vergeten geen emeerpunten dus niet 9teeds dat doorsmeren! garantie Volgens mij geeft Daf de beste garantie van alle maal. Een vol jaar, ongeacht de gereden kilometers. Dat geeft alleen Rolls Royce óók, geloof ik. veroverend Dacht dat Daf niks was voor ons soort boys. Tot ik met Tanja achter het stuur kroop. afwerking Meer zorg besteed aan het interieur. Echt Nederlands, zou je zeggen. gratis Bij ieder ander moet je voor een automatische versnelling èxtra betalen. Daf ie de Variomatic een ingebouwd pluspunt. degelijk Je ziet 't aan alles, die degelijkheid. Kijk bijvoorbeeld eens naar die perfekte lak. Na vier jaar is mijn wagen nog als nieuw, en de roestvrij etalen bumpers en wieldoppen ook. veilig Dankzij de variomatic kun je je voor 100% concentreren op het verkeer. Dat heb Je tegenwoordig steeds meer nodig. uitzicht Als je oplet zie je, dat Daf wérkelijk dat goede uitzicht wéérmaakt: Daf heeft méér zicht dan de meeste auto's, voor, achter en opzij. hellingen Die variomatic een genot in de bergen, elke vakantie opnieuw. hoge inruilwaarde Daf wordt met de dag meer gewaardeerd. Dat betekent een hoge waarde voor je gebruikte Daf. zekerheid Daf ia Nederlands, dus ben je altijd zeker van je service en je onderdelen. sportief Dankzij de variomatio ie de overbrenging voortdurend optimaal. Dat betekent schérp rijden bij elke snelheid, in elke situatie. Kijk maar naar de rallies die Daf steeds weer winti service Ruim 1500 dealers overal In Europa, waarvan alleen al meer dan 200 in Nederland. Daf heeft alles plus variomatic- automatic De snelste manier om te ontdekken wat echerp, intelligent autorijden is. etuur mij zonder enige verplichting nadere informatie over de Daf 44, de nieuwe Daf 33, Daf bestelwagen, Daf pick-up. ik wil vrijblijvend een 'test-'m-zelf rit* maken met de nieuwe Daf 33, de Daf 44, Daf bestelwagen, Daf pick:up. (onderstrepen wat u wenst) plaats In enveloppe zenden aan Daf, Eindhoven. Frankeren als brief.

Nieuwe Leidsche Courant | 1967 | | pagina 16