Goede voor perspectieven premiebouw Afscheid van hoofd BVD Wemmers bekritiseert evangelisch - radicalen Secretaris CNV neemt ontslag Doodgewaande man bleek geheugen kwijt Christelijke partijen mogen niet gesplitst Stakende douaniers collega's werven Vinkeveense wethouder ontslagen Mini - uitgaanscentrum in blok flatwoningen NIEUWE LEIDSE COURANT DONDERDAG I« SEPTEMBER 1967 DEN HAAG In de Rolzaal op het Binnenhof heeft gistermiddag het hoofd van de BVD, mr. J. S. Sinninghe Damsté, afscheid genomen. Op eigen verzoek is hem met ingang van 16 september eervol ontslag verleend. Zijn opvolger is drs. A. Kuipers, die sinds de oprichting van de BVD bij deze dienst werkzaam is. NEW YORK In New York zijn besprekingen begonnen om te ko men tot een beëindiging van de boycotactie van de onderwijzers, die hogere salarissen en betere lesloka len wensen. Door de actie zijn in New York ruim een miljoen kinde ren van onderwijs verstoken. Het Nigeriaanse federale leger is op het ogenblik in felle ge vechten gewikkeld met Bia- fraanse strijdkrachten, die, zoals officieel is bevestigd, de Midden- Weststaat in handen hebben. Ter afsluiting Van die gevechten doorzoeken soldaten van het federale leger, gewapend met granaatwerpers, een van de dorpen. MINISTER SCHUT: WE HALEN IN 1968 125.000 WONINGEN VERMINDERDE ROUW WONINGWETWONINGEN HEEFT GEEN GEVOLGEN (Van onze soc.-econ. redactie) VLISSINGEN Minister Schut is niet pessimistisch over de woningbouw in 1968. In de jaarvergadering van de Ned. Chr. Aannemers- en Bouwvak patroonsbond deelde hij gisteren mee, dat er aanvragen liggen te wachten voor de bouw van 50.000 particuliere woningen in de premiesector. „Christelijke organisatie onmisbaar (Van onze soc.-econ. redactie) VLISSINGEN De heer H. H. Wemmers, voorzitter van het Verbond van Protestants- Christelijke Werkgevers in Ne derland, heeft stelling geno men tegen het dienstbaar ma ken van alle dingen aan een program. Termen als evange- program. Termen als evangelisch en radicaal worden druk gebruikt, maar deze radicale christenen stellen daar bij de chris telijke orga nisatie niet - principieel J D, hr. H. H. Wemroers aM de orde Voor hen is dat een zaak van op portuniteit. De christelijke organisatie wordt alleen geaccepteerd, indien zij dienstbaar is bij de verwerkelijking van „het program". De heer Wemmers, die sprak in de jaarvergadering van de Nederlandse Christelijke Aannemers- en Bouwvak- patroonsbond, vroeg zich af, of het program, dat van zo grote betekenis Miljarden ALLES wijst erop, dat Amerika rekent met een nog lange en hevige strijd in Vietnam. President Johnson heeft daarbij de steun van het Congres. Met slechts vier stemmen tegen stel de de Senaat 70 miljard dollar be schikbaar voor de defensie. Een derde deel is bestemd voor de oor log in Vietnam. Dit betekent echter nog geen over* eenstemming over de wijze van oor logvoering. Uitblijven van resulta ten heeft zelfs tot verdeeldheid ge leid. De gevechten zijn steeds meer een uitputtingsoorlog geworden. De Ame rikaanse overmacht heeft dat niet kunnen verhinderen. Blijkens de jongste verheviging de bombardementen wil president Johnson nu snel verandering bren gen in deze situatie. Hij acht een politieke regeling door onderhandelingen uitgesloten, om dat Hanoi er geen belang bij heeft. Om diezelfde reden heeft Washing ton zijn pogingen opgegeven, de Ver. Naties in te schakelen bij het or ganiseren van onvoorwaardelijke vredesbesprekingen. Intussen moet Johnson beseffen, dat in Vietnam geen militaire overwin ning mogelijk is. De oplossing moet in Zuid-Vietnam worden gevonden en de strijd tot dit gebied beperkt. Dit zal moeilijk zijn, maar het is de enige weg uit bet moeras. is, wel een christelijk program is. De praktijk heeft uitgewezen dat men over het algemeen meer geneigd is te luisteren naar de stem van het eigen belang dan naar de stem van God. Zijn we als maatschappelijke groep bereid de normen te aanvaarden, die boven onze belangen uitgaan. De werkgeversvoorzitter noemde het een gevaar van deze tijd, dat problemen ais inkomensverdeling, structuur van de onderneming, gezag en eigendom hun oplossing vinden op basis van het belang der meerderhe den, zonder dat voldoende rekening wordt gehouden met de aard der din gen en de verantwoordelijkheden van de eerst betrokkenen. Hij antwoordde bevestigend op de vraag, of de christelijke werkgevers organisatie in de toekomst nog een taak heeft. Hij noemde de „christe lijke organisatie onmisbaar om in de moeilijke vragen van deze tijd bij het licht van Gods Woord en Geest de weg te vinden en te wijzen. Daar voor is niet voldoende, dat goedwil lende en gelovige christenen zich aan eensluiten en zich achter een bepaald program stellen. Er is een grondslag nodig, die bijdraagt tot de continuï teit van de arbeid en die bij belangen tegenstellingen of verschillen van op vatting als appèlinstantie dienen kan. Vanuit die grondslag moet steeds de relatie met de werknemers worden vastgehouden. De christelijke werkge versorganisatie is onmisbaar om in de discussie over de maatschappe lijke problemen het belang de teugel van de gehoorzaamheid aan te leg gen." De heer Wemmers vond dit geen eenvoudige zaak, omdat in deze tijd de neiging groot is met concrete op- lossing?n en programma's te werken. Het waardevolle en fundamentele uit de gedachtenwereld van het verleden dient echter te worden vastgehouden. 9 Minister Schut Velen hebben nog een aan vraag inge diend kort voor het tijdstip waarop een ver laagde subsidie zou worden toe gekend. De ver wachting is, dat deze 50.000 par ticuliere wo ningen in de loop van het eerste halfjaar van 1968 in uit voering aullen komen. Voor de werkgelegenheid in het bouwbedrijf en de woningvoor ziening zal dit een welkome injectie zijn. (Zoals wij reeds publiceerden valt te verwachten, dat minister Schut voor volgend jaar het aantal woning wetwoningen zal terugbrengen tot be neden 50.000. Voor het Rijk betekent dit een aanmerkelijke bezuiniging. Een gelijktijdige grote belangstelling voor de premiebouw, zoals thans door minister Schut vermeld, zou het mogelijk maken volgend jaar, on danks de verminderde woningwet- bouw, toch aan de 125.000 huizen te komen. Invoering van een huurbelasting voor hen, die ten onrechte een wo ningwetwoning betrokken hebben, zal het verlaten van deze woningen stimuleren, zodat er voor de minver mogenden toch voldoende goedkope woningen komen. Red.) (Va n. redactie) UTRECH Mr. T. J. den Hartog, secretaris van het Christelijk Natio naal Vakverbond voor sociale verze keringsaangelegenheid, heeft per 1 ja nuari 1968 ontslag gevraagd bij dit vakverbond. Hij heeft de benoeming aanvaard tot gedelegeerd bestuurder bij de Federatie van door Verzeker den en Medewerkers bestuurde Zie kenfondsen (VMZ). De heer Den Har tog volgt in deze kwaliteit de heer J. G. Leibbrandt op, die volgend jaar juli met pensioen gaat. Naar minister Schut nog meedeelde bedroeg eind augustus de werk loosheid in de bouw 4 pet. van de afhankelijke beroepsbevolking. On der invloed van de werkloosheid is de produktiviteit in de bouw in 1967 gestegen met niet. minder dan 18,5 pet. Ook het gunstige weer heeft hier bij echter een rol gespeeld. Eind juli bedroeg de bouwproduktie over de afgelopen twaalf maanden bijna 130.000 woningen. Tengevolge van de kapitaalschaarste en de hoge rente is de bouw in de ongesubsidieerde vrije sector c'e afgelopen twaalf maanden teruggelopen van 39.000 tot 27.000 hui- MELBOURNE Een grote schok kreeg de 44-jarige in Melbourne wo nende Duitse Gerda Bischof, toen ze in de krant las, dat haar sinds 1945 dood gewaande eerste man Justus van Weeman nog in leven is. De man, die in het Oostenrijkse Graz blijkt te wonen, is een uit Ne derland afkomstige voormalige luite nant van de Duits* weermacht. In 1944 was zij met hem getrouwd. Een jaar daarna werd haar meege deeld, dat hij was gewond geraakt en in een klooster in de buurt van We nen werd verpleegd. Ze had echter geen contact met hem kunnen opne men. Later hoorde zij dat hij was overleden, maar zijn dood is nimmer door het Rode Kruis bevestigd. In 1951 had zij zijn graf in Wenen bezocht, waarbij het haar opviel, dat de naam Weeman op de grafsteen verkeerd gespeld stond. Nu gelooft zij stellig, dat daar een ander begraven ligt. Gebleken is, dat Weeman in 1945 als gevolg van een verkeersongeluk zijn geheugen verloren had en daar na de naam Hubert Donhauser had aangenomen. Dit geheugen heeft hij nu plotseling teruggekregen. De vrouw is in 1954 met een geëmigreerd. Ze heeft een dochter Duitser getrouwd en naar Australië van 19 en een zoontje van twee. QUEBEC Frankrijk zal zijn hulp aan de hoofdzakelijk franstalige Canadese provincie Quebec in drie jaar tijd vertienvoudigen. Om Quebec te voorzien van voldoen de onderwijskrachten, zullen er twee opleidingscentra komen, een in Quebec en de andere in Prijs. verhoogde zijn levensverzekering en wat het leuke is, het kost hem nieis meer... En dat kan ook üw man! Wanneer hij nu deelneemt aan het Premie Spaarplan en elk jaar 500,- aan premie betaalt, dan krijgt hij vanaf 1972 ieder jaar honderd gulden terug van het Rijk! Belastingvrij! Dit geld kan hij dan weer gebruiken voor het verhogen van zijn levensverzekering. Honderd gulden meer premie betekent een forse stijging van het verzekerd bedrag. (Tenzij u voor die honderd gulden liever een leuk jurkje koopt Praat in ieder geval eens met uw man over dat Premie Spaarplan. Alle levensverzekeringsmaatschappijen en assurantie tussenpersonen zullen hem graag inlichten. PREMIE SPAARPLAN Basis voor persoonlijk bezit Arjos-voorzitter H. A. de Boer: (Van onze parlementsredactie) DEN HAAG Er mag niet worden geaccepteerd dat er een christelijk-radicale en een chris telijk conservatieve partij ont staat. De AR zal alles moeten doen om dit te voorkomen. Anderzijds zullen de christen radicalen zich niet bij. voorbaat moeten isoleren van de christe lijke partijen. Dit heeft de voorzitter van de Ar- jos, de heer H. A. de Boer, gisteren tegenover de pers verklaard bij de bekendmaking van de nieuwe struc- Grensverkeer iets normaler Mr. Den Hartog diende hel CNV vijf jaar als secretaris en was voor dien veertien jaar bestuurder en voor zitter van de Prot. Chr. Bond van Vervoerspersoneel. In 1941, op 21-jari- ge leeftijd, begon hij zijn loopbaan bij de NS; zeven jaar later volgde zijn benoeming bij de PCB. Geduren de zijn werk in dienst van de vakbe weging legde hij met goed gevolg zijn doctoraal examen rechten af. In zijn kwaliteit van CNV-secreta- ris was de heer Den Hartog reeds lid van de Ziekenfondsraad, van de Soci ale Verzekeringsraad en de Sociaal- Economische Raad. BRUSSEL De staking onder het personeel van de Belgische douane is nog steeds niet afgelopen. De sta kers gaan door met hun pogingen collega's van de belastingdiensten bij hun actie te betrekken. Het mi nisterie van financiën in Brussel heeft richtlijnen uitgegeven om on middellijk te kunnen optreden te gen de „onruststokers". In enkele plaatsen hebben de sta kers gisteren betogingen gehouden. In Antwerpen belemmerden circa 200 man de toegang tot de haven door op de straat te gaan zitten. In Brussel trokken 300 man langs de gebouwen van de fiscale diensten, waar zij het personeel uitjouwden dat aan het werk was. De stakers Als de eerste koekoek roept begint de vakantieroes. Bij de een wat vroeger omdat hij de bloeiende bon gerds wil zien. bij de andere wat later omdat hij bruin wil bakken. Maar er is een tijdstip waarop iedereen ontnuchterd is. De centjes op zijn, het bruin weer afgeblad derd. Ze zeggen, dat op 1 september ie dereen weer fris begint. De kinde ren naar school, moeder heeft rust. De winterprogramma's stromen ons toe, de plannen borrelen op. Ik weet het. Ik weet het. Maar zoals ik altijd verkeerde deuren bin nenloop, niet weet wat links of rechts is, noch waar noord en zuid zijn, zo krijg ik in de herfst als de ochtendnevels grauw en kruidig zijn, de zon mild matig de dag ver lichten gaat, mijn vakantiewens Dan zijn bomen met bessen een uit daging om aan de noodrem te trek ken en zo maar uit een trein te wandelen de wijde wereld in. Hoe wel, misschien is die wereld zo wijd niet en zo'n heel stoere wande laarster ben ik nou ook niet. Goed dan niet lopen. Dan wil ik er gens naar toe rijden. Naar een dorp je, waar vissers wonen, die de zil te netten op het strand te drogen han gen. Maar daar bedenk ik me, dat het wel erg vochtig en winderig aar die onbskende kust zal zijn. Nee in de herfst kun je beter va kantie houden waar de bloemen nog Herfst bloeien; bougainvillea's van de mu ren golven in paarse pracht; de ole anders nog bleek roze kleuren. Maar dan moet ik al die afgedankte zomer kleren weer gaan opknappen en dan Al dromend en zinnend open ik de nieuwe lading post. Vergadering hier. manifestatie daar. Heel de na tie is in actie gekomen na de welver diende goed bestede vakanties. Ieder een is ijverig om het beter te doen dan ooit. Braaf vul ik mijn agenda in. Ball pointkriebels in een blank boekje. Iemand belt me op en roept: „Zeg we hebben een mooi plan. Even er uit naar de bossen. Ga je mee?" Mijn stem antwoordt: „Hoe kan dat nou. Alles is weer op volle toeren. Tk heb geen dag meer over." Ze zeggen dat het jammer is en er klikt een hoorn op de haak. Verbijsterd zit ik naast het toestel. En ik wou toch, ik zou toch? De telefoon rinkelt weer. Ha. nu kan ik zeggen, dat ik toch mee ga, de schatten, ze snappen best, dat ik tegen mezelf in dat dwaze antwoord gegeven heb Een wildvreemde stem legt me uit, dat er een verschrikkelijk be langrijke vergadering komt en of ik maar present wil zijn. Mijn stem antwoordt: „Even mijn agenda pakken. Wanneer en waar zei u?" Verbijsterd zit ik naast het toestel. Ik wou toch, ik zou toch? Dan word ik verstandig en berg mijn september-vakantiedroom op. Je kunt niet altijd tegen de draad in zijn. hielden in Doornik twee uur lang een goederentrein op. Een 250 douaniers uit Antwer pen hebben bij verschillende grens posten onrust gezaaid. Bij Nispen- Essen wisten zy hun dienstdoende collega's ertoe te bewegen op straat te gaan zitten, zodat geen verkeer meer kon passeren. De ploeg trok verder naar Putte, op de grote route tussen Antwerpen en Bergen op Zoom, waar dank werd gebracht aan de douaniers voor het stipt uitvoe ren van de langzaam-aan-actie. Aan de Nederlandse grens bij Put te en Essen was gisteren de toestand wat normaler, hoewel het aantal auto's dat bij de controleposten wachtte, veel groter was dan nor maal. In Wuustwezel stonden gis termorgen om half elf 250 vracht wagens te wachten tegen normaal VINKE VEEN" Dc gemeenteraad van de Utrechtse plaats Vinkeveen en Waverveen heeft gisteravond aan wethouder J. Turkenburg (kath. v.) ontslag verleend. Dit ontslag volgde op een 29 augustus genomen besluit, waarin de raad verklaarde geen ver trouwen meer te hebben in de wet houder. De aanleiding tot die motie van wantrouwen was het bouwbeleid van B. en W., dat geruime tijd onrust onder de bevolking heeft gewekt, sinds het ministerie de gemeente de bevoegdheid had ontnomen om bouwvergunningen uit te reiken. Men verweet wethouder Turken burg dat hij niet tijdig had ingezien dat het bouwbeleid er toe moest lei den, dat het ministerie zou ingrijpen. De raad twijfelde eraan of de be voegdheid zou worden teruggegeven als de wethouder in functie bleef. De wethouder is daarna echter niet uit eigen beweging vertrokken, „om dat hij geen schuld voelde". In een emotioneel verweerbetoog noemde hij het resultaat van het werk van een raadscommissie, die het bouwbe leid had onderzocht, „een schofterig rapport". „iemand die gehangen gaat wor den, heeft altijd het recht op het laatste woord", aldus de wethouder tuur van de organisatie van AR-jon- geren. De heer De Boer zei, dat de Arjos voor 100 procent steun verleent aan het gesprek van „de achttien". Maar men zal naar zijn mening moeten streven naar een werkelijke nieuwe christelijke politiek. Wanneer men uitsluitend komt tot een samenwer king zonder meer is dit voor de Arjos onaanvaardbaar. We zullen naar een vernieuwde christelijke politiek toe moeten, aldus de Arjos-voorzitter, waarbij de kracht van het Evangelie wordt aan gewend om het eigenbelang opzij te zetten en op te komen voor de noden van deze tijd. Het moet geen vastge roeste politiek zijn. Als men werke lijk ernst had gemaakt met een radi caal evangelische politiek had om een voorbeeld te noemen de heer Luns als minister al lang weggemoe- ten, aldus de heer De Boer. De Arjos-voorzitteV zei voorts dat de intenties van de christen-radica len door de AR-jongeren gedeeld wor den. Al meende hij dat de radicalen moeten oppassen dat zij zich niet van hun partij isoleren. De AR zal, aldus de heer De Boer, door moeten gaan op de ingeslagen weg en moeten zoeken naar de vorm geving van een radicale christelijke politiek die zich niet neerlegt bij de gevestigde maatschappij maar naar vernieuwing streeft. Band De Arjos blijft vasthouden aan de band tussen Evangelie en politiek. Als er een streven komt om de poli tiek te deconfessionaliseren zoals sommigen in de KVP willen dan zal de Arjos hier neen tegen zeggen, aldus de heer De Boer. Het gisteren verschenen plan van de PvdA over vorming van verkie zingsconcentraties noemde de Ar jos-voorzitter onduidelijk. Hij kon er nog geen ja en nog geen nee tegen zeggen. „Hoe denkt men b.v. dat een Onbevredigend (2) Tegen de manier van redeneren van de heer A. Warnaar jr. (over de hou ding van de a.r. Tweede-Kamerfractie in het Vietnamdebat) wil ik protest aantekenen. Zo behoort dat onder ons niet te gaan. De heer Warnaar heeft klaarblijke lijk („ik kan mij niet voorstellen") na gelaten bij de a.r.-fractie eens te infor meren naar hetgeen daar leeft. Niet gehinderd door „nuchtere en zake lijke" kennis spreekt hij het „hoogst bedenkelijk" uit, Dit lijkt niet op beginselen verloo chenen, maar het is verdacht maken. En mocht de heer Warnaar gelijk hebben, dat a.r. of c.h. Kamerleden anders stemmen dan waar ze het in hun hart mee eens zijn, dan is een christen-radicale actie zeker hard no dig. Het is toch al moeilijk te begrijpen, waarom men tegen een motie stemt waar men het inhoudelijk mee eens is. Dat vond ik bepaald onbegrijpelijk. Voorschoten, J. A. Vermaat Suezkanaal Negenhonderd miljoen hebben de Arabische landen ervoor over om het Suezkanaal nog negen maanden geslo ten te houden. Nemen de VN dat nu zomaar? Laat men zich door dictator Nasser en andere Arabische landen dan de wet voorschrijven? Wat doen de Russen eigenlijk met hun oorlogsschepen in het Suezka naal? Laten zij de gezonken schepen gaan lichten, dan hebben de matrozen wat te doen. De VN zouden moeten eisen dat binnen één maand de vaart door het kanaal weer vrij komt. Flin ker optreden van dit lichaam is drin gend gewenst. Rotterdam, J. Soetens Kindertoelage Uw commentaar op de a.s. wijziging van de kindertoelageregeling voor overheidspersoneel acht ik op zijn minst onvolledig. Niet voldoende dui delijk wordt nl, dat de gesignaleerde grote verschillen pas worden bereikt in de hogere salarisgroepen boven on geveer 18.000. Naar beneden terugre kenend heeft een zeer grote groep van ambtenaren maar een „voordeel" van enkele tientjes per jaar. Ondoordacht is uw goedkeuring op het toe te passen systeem van bevrie zing der toelagen. Immers hierdoor worden de lager-bezoldigden vrijwel onmiddelijk ingehaald door het ge ringe verschil tussen AKW en KTO. Zij, die altijd al heel wat meer ontvin gen, zullen nog (zeer) lang van dit verschil profiteren. De vraag, in hoeverre de regelingen en arbeidsvoorwaarden van onze over heid als werkgever nog betrouwbaar en duurzaam zijn, wil ik in dit ver band slechts even aanstippen. Goes C. Rouw conservatieve concentratie tot stand komt en hoe wil men met D'66 samen gaan als men bij voorbaat de gedach te aan een gekozen minister-presi dent afwijst." De heer De Boer deelde voorts mee dat de Arjos deze rriaand start met een grootscheepse ledenwerfcampag ne. Op 6 en 7 oktober zal de Arjos in Driebergen een conferentie houden over het thema: „De samenleving ver nieuwen". De adjunct-directeur van de Kuyperstichting, mr. W. C. D. Hoogendijk heeft voor deze bijeen komst een brochure geschreven. Radicaal De heer Hoogendijk heeft zich in deze brochure de taak gesteld het be grip radicaal-evangelische politiek na der uit te werken. Het Christendom moet naar zijn mening in de gemeen schapsverhoudingen een vernieuwende kracht zijn. Mr. Hoogendijk wijst het pragma tisme als uitgangspunt voor politiek handelen af, omdat deze leer naar zijn mening zichzelf in de mist hult. Een christelijke partij moet in de maat schappij een vernieuwende factor zijn en mag zich niet richten op de geves tigde groepen. De belangrijkste vraagstukken waar voor de huidige generatie staat acht hij een politiek, gericht op rechtvaar dige vrede, de politieke en economi sche emancipatie van de ontwikke lingslanden en spreiding van de wel vaart over de gehele Nederlandse bevolking. Primeur in Schiedam (Van een onozer verslaggevers) SCHIEDAM In de nieuwe Schiedamse wijk Groenoord wor den een 500 flats gebouwd, die per blok een mini-uitgaanscentrum krijgen. Er wordt gebouwd in twaalf woonlagen en de recreatie ruimte komt in de nok van het gebouw. Men denkt aan onder meer een zaaltje voor vergaderingen, toneel uitvoeringen, huisvrouwengymnas- tiek en biljartspel. Ook komt er een bar. Tenslotte wordt een dak tuin aangelegd. Een voorwaarde voor dit alles is. dat de bewoners een soort huurders vereniging stichten, die zich met de organisatie van het en hij besloot met te zeggen: ,,Dit heb ik niet verdiend". Desondanks stemde de raad met ze ven tegen vijf vóór het heengaan van wethouder Turkenburg. Over het eventuele ontslag van de gemeentear chitect Jellema is nog geen beslis sing genomen. Zowel de architect als burgemeester Blom zijn volgens het rapport van de raadscommissie me deschuldig aan het bouwschandaal. geheel bezig houdt. De exploitatie moet uit contributies worden ge dekt. De idee van deze recreatie in eigen huis is van de heer J. H. van den Ho ven, hoofd van de afdeling Vastgoed van het Algemeen Burgerlijk Pen sioenfonds. De 504 galerij woningen (voor ver huur in de premie-A sector) worden dan ook door dit fonds gebouwd. De start van de bouw is gisteren in Schiedam gevierd. Deze keer was het geen eerste paal (die zat al lang in de grond), maar het storten van het eer ste betonbed, dat ook een spectaculair schouwspel oplevert. De regie van de vertoning was in handen van het aan nemingsbedrijf Muys en De Winter. Uiteraard waren tal van autoriteiten getuige van deze „start" van de bouw. Britse autofabrikant (BMC) overleden iaw»IrIINiïPARt Leonard Lord, de i«f°rd.L?nibJu,7 of N°rthfield. die i" 1952 met Lord Nuffield de British CorP°ra.tion 'BMC) stichtte, ia h«m^n °E leeftijd in Birming- hamoverleden. Hij was ere-president- en ™01™alig president-com- SlÜfS t £e Austin"Morris-Jaguar- fSglmómeïr80" 2'J° ""pba8n

Nieuwe Leidsche Courant | 1967 | | pagina 5