■Weekagenda VLEET k" Yerkeersverbetering maakt einde aan een chaos Miele Collegegebouw aan W assenaar seweg Blijde dag voor Mytylschool Middenstand is echter ontevreden Blote Duitser op ladder nu aangehouden Visserij nieuws bij de DE HIEUWE LEIDSE COURANT BEZORGERS Zwemmen in Lommerlust Uit Leiden vertrokken jjilEl'WE LEIDSE COURANI MAANDAG 21 AUGUSTUS 1967 Maandag (21 aug.) NOORDWIJK-BINNEN Grote Kerk. uur: orgelconcert Feike Asma. Dinsdag (22 augustus) Stadhuis, 7 tot 8 uur: zitting Bouw- mds Ned. Gemeenten. Breestraat 19, 7 tot 8 uur: spreekuur Ibr. Emigratiecentrale. KATWIJK AAN ZEE Nieuwe Kerk. uur: orgelconcert Simon C. Jansen. SCHEVENINGEN Kurzaal, 8.15 uur: esidentie-Orkest. Woensdag (23 augustus) Trouwkamer stadhuis, 4 tot 6 uur: preekuur sociale raadsvrouw. AE1. Leiden Ned. Chr. Reivereniging: ezoek Huis ten Bosch Den Haag, 1 uur anaf Stationsplein. SCHEVENINGEN Oude Kerk, 8 ur: Marry Stegenga sopraan, Magda rins alt, Alein Winkelman fluit en Ger it Jongejan clavecimbeL Donderdag (24 augustus) DEN HAAG Luth. kerk. 81.5 uur: larie Dufour orgel. SCHEVENINGEN Kurzaal. 8.15 uur: iternationaal folkloristisch danstheater. DELFT Oude Kerk. 8 uur: The New ,ondon Singers. Vrijdag (25 augustus) Pieterskerk, 8.15 uur: orgelconcert Al ert de Klerk (Haarlem) DEN IIAAG Kloosterkerk. 1 uur: rgelbespeling Bernard Renooy. SCHEVENINGEN Kurzaal, 8.15 uur: tesidentie-Orkest. met Max-ianne'' Jasch- rili viool. Zaterdag (26 aug.) Den Burcht, 's middags: inschrijving haring en wittebrood. DEN HAAG Diligentia, 2.15 uur: jneelgroep Arena met „Ploeft". >i SCHEVENINGEN Kxirzaal, 8.15 uur: o Èrnationaal folkloristisch danstheater. DELFT Markt, 1 uur: De Drum- comrriunity-singing me ewerking van korps Ned. Kabelfabrie- de I Welke apotheek? Geopend voor spoedeisende, gevallen: Ipotheek Tot Hulp der Menschheid, [ooigracht 48, tel. 21060. De avond- en nachtdienst van Apo- Breest Smallenburg te .eiderdorp wordt waargenomen door Apotheek Tot Hulp der Menschheid. De Oegstgeestse Apotheok en Apo- heek Voorschoten zijn de gehele week eopend. Bezichtiging Huis ten Bosch Bezichtiging paleis Huis ten Bosch Den laag: tot en met 25 aug.. op werkdagei. 10 tot 16 uur, niet op zaterdag en ondag Films Camera (2.30, 7 en 9.15 uur): Een loogst merkwaardige tackle (alle leef- lüden) Lido (2.30, 7 en 9.15 uur). Een gravin Hongkong (alle leeftyden). Luxor (2.30, 7 en 9.15 uur); Superargo, onkwetsbkre (14 jaar.) Rex (2.30, 7.15 en 9.15 uur): Helden tonder glorie (14 jaar). Studio (2.30, 7 en 9.15 uur). Dokter, wat doe je nou (14 jaar). Trianon (2 en 8 uur): The sound of nusic (alle leeftijden). Badinrichtingen De gemeenlelijke Dadinnchtingen zyr ;'jp de volgende tijder geopend Landestraai lb maandag gesiutei 911.15 u. en 13.30—17 15 u. >t woensdag gesloten, dondernag I3.di> 18.15 u. vrijdag 911.15 a en 13 30— lö 4: - zaterdag 811.15 a en '3.3016 30 Van der Werfstraat 39: maandag en 1 Iinsdag gesloten, woensdag 8—11.15 en :e 13.S017.15 u., donderdag 8.3011 15 11330—18 15 u., vrijdag 8.30—11.15 u, :t. 1.'.3018.45 u„ zaterdag 7 3011.15 ei 13.3016.30 u MUSEA EN HORTUS Museum Volkenkunde. Steenstraat: op werkdagen van 10 tot 5 u., ook zaterdag londag van 1 tot 5 uur Museum Oudheden. Rapenburg: od werkdagen van 10 tot 5 u.. ook zaterdag ondag van 1 tot 5 uur. Taveerne Taslevin. Beestenmarkt: to s van Leen Manneke, tot 31 augustus ited. museum Ue Lakenhal uuui Singel: op werkdagen van U' tot 5 u. 1 tot 5 uur Hortus Botanicus (Rapenburg)od Werkdagen van 9 tot 12 en van 2 tot a uur, kassen zaterdags en zondags ee- loten. Rijdend ANWB-kantoor Beestenmarkt: standplaats rijdend ANWB-kantoor op 3 17 en 31 aug.. van 104 uur (doorlopend). Molenmuseum J Molen De Valk geopend dinsdag toi M) met zaterdag van 10 tot 5 uur zon dags van 1 tot 5 uur. Maandags geslo ten, TENTOONSTELLINGEN Rijksmuseum voor VolKenKunde: ten toonstelling Bali, beeld en droombeelo tot 1 oktober. De Lakenhal, van 19 augustus tot 1 oktober: schilderijen en monotypes van Kees Buurman (geopend dagelijks 10 lot 5, zondags van 1 tot 5 uur). Reconstructie dorpskern Voorschoten VOORSCHOTEN Het bekende kruispunt Raadhuislaan—Koningin Julianalaan - Leidseweg/Schoolstraat ondergaat een belangrijke wijziging. Nadat de Schoolstraat aan de kant van het raadhuis vorige week ge heel afgesloten was, wordt ideze week helt vernieuwde kruispunt in gebruik genomen en tevens ingevoerd heit eenrichtingverkeer in de kom van het 'dorp. Het is één van de vele maatregelen, die het gemeentebestuur heeft ge meend te moeten treffen, teneinde zo goed mogelijk het hoofd te bieden aan de voortdurende toeneming van het verkeer. Door verplaatsing van de uitmonding van de Raadhuislaan en die van de Leidseweg/Schoolstraat is het kruis punt ruimer geworden. Voorts is het voor het verkeer komende uit de Scb ooistraat/Leidseweg mogelijk ge maakt, zonder zich op de rijbaan van de als voorrangsweg uitgevoerde Ko ningin Julianalaan (deel van de ver- keerstraverse Den Haag-Leiden) te begeven, de Raadhuislaan in te rijden, via de nieuw aan te leggen oostelijke uitmonding van de Schoolstraat/Leid - sew eg. Eenrichti ngverkeer Bestuurder in slaap gevallen - auto in tuin tot stilstand LEIDEN Een 20-jarige inwoner van Leiden heeft zaterdagmorgen om streeks 5 uur met een bestelauto twee verkeersziuilen omvergereden. De be stuurder reed op de Hoge Rijndijk en is vermoedelijk door oververmoeidheid in slaap gevallen. Nadat twee ver- keerszuilen ondersteboven waren ge reden, schoot de auto het trottoir op, ramde het hek van een voortuin en kwam in de voortuin tot stilstand. De man was to eninmiddels klaarwakker Inbrekers hadden magere buit LEIDEN In de nacht van zater dag op zondag is ingebroken in het kantoor van een bouwmaterialenbe- drijf aan dë Haven. Er werd een ruit ingeslagen. De dieven, die alle kasten en bureaus doorzochten, gin gen er uiteindelijk met een doos si garen en een pakje sigaretten van- In de nachit van vrijdag op zater- ig is ingebroken in Minnesota aan de Rooseveltstraat. In het gebouw werden alle gesloten deuren openge broken. Voorzover kan worden nage gaan, is er niets gestolen. TWEE GEWONDEN BIJ BOTSING LEIDEN Een 20-jarige Leidienaar reed zaterdagavond om half tien met zijn motorfiets op de kruising Vijf- MeilaanRooseveltstraat tegen een auto, bestuurd door de 21-jarige J. de Jong uit Leiderdorp. De Leidenaar, die geen voorrang verleende, kreeg een vleeswond aan zijn linkerbeen. De bestuurder van de auto kreeg een vleeswond aan zijn linkerschouder. De materiële schade was groot. Moeder en dochtertje gewond na klapband LEIDEN Zaterdagmorgen om streeks half elf is de 39-jarige me vrouw C. Lagersberg-van Leeuwen uit Zoeterwoude met haar 10-jarig dochtertje op de Lammenschansweg gevallen. Zij reed met haar dochter tje op de bromfiets, toen de voor band klapte. Dc bestuurster kreeg een hoofd wond en een hersenschudding. Het meisje liep een schaafwond aan haar rechterknie op. NOORDWIJK AAN ZEE De poli tie heeft een 25-jarige Duitser gearres teerd, die vaak een weekeinde naar Noordwijk kwam om hier zijn exhibi tionistische neigingen hot te vieren. waren al eerder klachten over hem binnengekomen, maar omdat men geen duidelijk signalement had, kon men dc betrokkene niet achterhalen. Zondagmorgen vroeg evenwel klom hü gedeeltelijk ontkleed via een lad der tegen een villa in de zuid op. Hij werd opgemerkt door de vrouw des huizes die wakker was geworden van het opzetten van de ladder. Dankzij het signalement dat zij van de jongeman kon geven, wist de politie hem spoedig aan te houden. jaren was het kruispunt oorzaak vele verkeersopstoppingen. Door in voering van éénrichtingverkeer zuid naar noord in de Leidseweg- Schoolstraat, waardoor beide rijbanen van deze weg thans voor een keersstroom beschikbaar zijn, is betere opstelling van de auto's, die via deze weg de doorgaande verkeersweg (Koningin Julianalaan) willen oprit den, verzekerd. Voor de oostelijke uitmonding zal eveneens éénrichtingverkeer worden ingesteld, waarbij het inrijden va Raadhuislaan uit is verboden. De invoering van éénrichtingverkeer in de Leidseweg-Schoolstraat heeft het noodzakelijk gemaakt aldaar enige parkeerverboden in te voeren. De ge meente heeft in de Schoolstraat op de plaats van de voormalige christelijke kleuterschool een provisorisch par keerterrein aangelegd. Hoewel dee Inemers aan het ver keer ongetwijfeld de voorzieningen zullen toejuichen, verkeert de mid denstand in de kom van het dorp allerminst in een hoerastemming. Sedert de afsluiting van de School straat is het aantal bezoekers aan de Schoolstraat sterk afgenomen. Het noordelijk deel van Voorschoten kan alleen nog de Schoolstraat bereiken, wanneer men bij het drukke kruis punt WijngaardenlaanKon. Julia nalaanSchoolstraat links af slaat, waarbij de verkeersstroom uit do richJting Den Haag moet worden doorbroken. Verkeersdeskundigen hebben i Chef financiën VOORSCHOTEN In d? door het vertrek van de heer J. A. Wigger6 ont stane vacature van chef van de afde ling financiën, onderwijs en culturele zaken der gemeentesecretaris van Voorschoten is per 1 augustus voor zien door benoeming vande heer A. A. Koedam- De heer Koedam is sinds 16 decem ber 1961 in dienst der gemeente Voor schoten. Hij was tot dusverre waar nemend chef van de desbetreffende af deling. De heer Wiggers heeft Voorschoten per 1 juni j-1- verlaten in verband met zijn benoeming tot gemeente-secretaris van de gemeente Veghel. VOORSCHOTEN De Zwaluw hielid een wedvlucht met jonge duiven van Soignies af. Afstand 175 km. In concours 205 duiven. Gelost 13-00 uur met z.w.wind. Aankomst le prijsduif 15. 26.08, snelheid 1199,78 m. p.p.; aan komst laatste prijsduif 15.46-51, snel heid 1044,25 mjp.ni. De prijzen w.erden als volgt behaald: H. H. J. van Klaveren 1 4 5 7 8; A. de Graaf 2; P. M. van der Voort 3; P- N.. van Wissen 6; S. W. Venema 9. J. E. H. Rijsdijk 10. Burgerlijke stand van Leiden LEIDEN Geboren: Frederik Thung Ming zn v: T H Tjan en F M Evenblij; Gerry Rikka Regina dr v: A van Elswijk en G van de Pol; Petrus zn v: P Ligtvoet en Z Lepelaar; Rob zn v: J J Labree en E de Boer; Elisabeth Johanna dr v: G G Oosterwegel en J Bosch Christine Cornelia dr v: L Kei- man en C J Arnoldus; Jacqueline dr v: G A Joustra en G van Hoog- dalem; Wilhelmina dr v: J van der Wel en W van der Plas; Barend Hendrik zn v: F T Verhoek en J Bos; René Wilhelmus zn v: W J van der Holst en E J Douw- stra; Ralf-zn v: O Ullemann en W K Bischoff; Willem Otto Paul zn. v: W de Vreese en M A Devi- leê; Charles Donald zn v: W W Shane en C van der Molen. Overleden: H J Idelenburg 76 jr. vrouw; H Reijenga 50 jr. man: J J Willebrand 67 jr. man; H T van Deursen 63 jcr. man. Gehuwd: M J G M van Trijp en G E Sliggers; B F Ssierag en J S van Staden; G C Vreman en W de Vries; J E Muller en C M J A Hollander; H van Kampen en J Redel; P Gubler en M van Halem;*S van der Kraats en M -J van Winkel; W B Blankenstein en H Labrijn; J Verver en A Koppe; D Koet en W Borst; J F M Focquin de Grave en M V Po lak. Ondertrouwd: J T Loomans cn M J van Dam; W C de Jong en J A A H M Smitshuis; H S N van Schoot en J C J Verhoeven; L J Gijsman en G A van den Berg B H Bal en M C Nefkens; F J M van den Brink en P J Blansjaar; AAM Hocks en E Meijer; W Hanno en C H Blom; C M Berg en W T F M Mensen; W Jansen en H Beij; J T Groenendijk en J L van der Ploeg; A van Polanen en W Boele.e; D Beij en J Glasbergen; E Momberg en V I J Weijzig; H J Rijskamp en A J van Staveren; C C Berg en M M C Kohlbeck; E Vermeulen en J A Stolp; C Bakker en A Kuipers; F Neder- bragt en J A van der Kroef; F A C Mulder en J A Schoonhoven. het kruispunt bij de Wijngaardenlaan studie en verwacht wordt dat te zijner tijd het verkeer geregeld zal worden door middel van verkeerslich- De laatste twee zaterdagmiddagen was het mogelijk zonder moeite de auto te parkeren in de Schoolstraat. Het nieuwe parkeerterrein was vrij- wel geheel leeg. Vóór de afsluiting van de Schoolstraat was het iedere zater dag- en vrijdagavond tijdens de weke lijkse koopavond steeds een verkeers chaos door de vele auto's en fietsen. De middenstand is ontevreden over deze afsluiting omdat het parkeerter rein aan de noordzijde van de School straat nog ontbreekt en voorlopig niet wordt gerealiseerd. Er staat thans nog een kapitale villa op de plaats, waar in de toekomst vele auto's kunnen worden geparkeerd voor kooplustigen. De slechïte financiële toestand nood zaakt de gemeentelijke overheid de reconstructie van de dorpskern ir sen uit te voeren, waardoor tijdelijk ongemak ontstaat. MONOKNOP DE LUXE 421 V/2 kg. 1495.- VAN DEN ANKER Dwarsstraat 19 Telefoon 3754 Bosplein 13-14 Tel. 2561 Katwijk. IJMUIDEN In de afgelopen week werden in IJmuiden 20.090 kisten vis aangevoerd, waarvan 1050 kisten schel vis, 3200 wijting, 4830 gul en kabeljauw, 500 koolvis, 5900 haring, 848 makreel, 2735 schol, 65 tarbot, 962 varia, 433 klei ne kistjes wijting, 6225 kleine kistjes ha ring, 757 kleine kistjes makreel, 2900 stijve kabeljauw en 79.700 kilo tong. Het zag er in de eerste dagen va afgelopen week wat de haring aangaat nog niet best uit er werd door enkele trawlers slechts een minimum aans voerd. De eerste haring van die week tevens de goedkoopste geweest, met e prijs van f 13,- per klein kistje. Deze prijs werd aan de diinsdagmarkt gehand haafd, om woensdag bij een aanvoer van 300 kleine kistjes tot f 23.40 op te lopen. Vrijdag voerden twee trawlers en een span ruim dertienhonderd kleine kistjes en veertienhonderd halkiisten binnen Teleurstelling Voor de kotter TX 9 die met de TX 33 een span had gevormd, betekende het een enorme teleurstelling te moeten ont dekken dat een deel van de lading aar het schuiven was geraakt, waardoor de ze vis niet meer voor consumptie ge schikt kon worden verklaard. Niettemin maakte het span nog een goede reii schepen kwamen met een besomming van f 36.000.- uit de bus. Aangehouden Minder gelukkiger was het span de Wiron, doordat een van deze schepen naar mening van de kapitein van eer Engelse politiekruiser binnen het nieu we vastgestelde territorium werd aange troffen. Door de Engelsen wordt de laatste tijd met rnaar liefst vijf politiekrudsers scherpe controle uitgeoefend, waardoor het zo goed als onmogelijk is geworden in deze wateren een strooptocht te on dernemen. Verder lijkt het wel alsof ook de ha ring van deze grenswijziging op de hoog te is geraakt. Juist in dit gebied wordt veel haring waargenomen- Vandaag aan dc markt Er lagen aan de maandagmarkt schepen met een aanvoer van 590 kisten schelvis, 1965 gul en kabeljauw, 750 kool- vis, 1156 wijting, 2000 haring, 100 kreel, 1748 schol, 430 varia, 30 tarbot, 40.000 kilo tong, 2780 kleine kistjes ha ring. 132 kleine kistjes makreel. 532 klei. ne kistjes schelvis, 53 kleine kistjes tang, 1025 stijve kabeljauw. Schepen Er lagen onder meer aan de markt de KW 159 met 115 bisten en 590 kleine kistjes, KW 211 met 80 kisten, KW 214 met 80, KW 119 met 110, KW 172 met 105. KW 155 met 145, KW 128 met 150 en 115 stijve kabeljauw KW 153 met 180, KW 125 met 215, KW 137 met 90. KW Kaatswedstrijd LEIDEN Zaterdag had in de Leidse Hout een kaatswedstrijd plaats tussen leden van Den Haag, Ridder kerk, Rotterdam en Leiden. De uitslag: jongste klasse 1. D. Kootstra Jr., Rid derkerk, L. Jamsma en E. Prins, Lei den. 2. J. Bijlsma, Rotterdam, en E. Wiersma en J. List, Den Haag. 3. F. van der Veer, Leiden, E. Gerlsma, Den Haag, en D B Jongsma, Ridedrkerk. Oudste klasse: 1. H. de Jong Leiden, K. Feenstra, Rotterdam, en L- Seven- ster. Den Haag (29 punten). Op de 2e plaats eindigden 3 parturen met een gelijk aantal punten (28) nl. K. van der Wal. Den Haag, en B. Jongsma en - Fokkema, Ridderkerk; J. Berkenpas D. Kootstra sr, Den Haag, en B. van der Woude, Ridderkerk-, H. Halbesma, Ridderkerk. WW. Kiemel en H. Wy- benga, Leiden. 3. H. Veldstra, Leiden, J. Kamstra, Rotterdam, en B. Bos. Den Haag. (Er werd een halve competitie (26 punten) gespeeld volgens Sneker tel ling.) vraagt voor spoedige indiensttreding nog enkele (leeftijd 15 jaar of ouder) Aanmelden: Steenstraat 37, Leiden. Telefoon 31441. met 225, KW 124 met 200, KW 98 met 240 en 200 stijve kabeljauw. KW 193 met 221, IJM 45 met 160. KW 136 met 170, KW 200 met 160, WR 25 met 190, KW 174 met 285, KW 183 met 140, KW 15 met 850. KW 29 met 170, KW 170 met 660 en 325 kleine kistjes, KW 185 met. 200, VL 90 met 625, JM 36 met 1605 en 600 kleine kistjes, KW 222 met 145, KW 44 met 800 kleine kistjes haring, KW 88 met 265, IJM 205 met 200, IJM 221 met 550, KW 63 met 68, KW 100 met 50, KW 220 met 50, KW 114 met 66. Er blijven voor de dinsdagmarkt nog heel wat schepen liggen. Opdracht van 5.33 miljoen voor Wernink LEIDEN Wernink's Beton- en Aannemingsmaatschappij N-V. heeft opdracht gekregen een gebouw met collegezalen en beheersvleugel voor de Leidse universiteit "te bouwen. De aannemingssom bedraagt f 5,33 mil joen. De bouw begint binnenkort op een terrein aan de Wassenaarseweg. Het Ingenieurs- en Architectenbureau Drexhage, Sterkenburg, Bodon en Venstra te Rotterdam heeft het gebouw ontworpen. De grondwerkzaam heden zijn al begonnen. Voorts heeft de stichting Revalida tiecentrum Delft en omstreken Wer nink opgedragen in Delft een gebouw te zetten naar een ontwerp van het Architectenbureau Verster, Dijkstra en Cannegieter te Amsterdam ten be drage van ƒ4,36 miljoen. OEGSTGEEST In het zwembad .Lommerlust" behaalden de volgende kinderen een diploma. A: Liesette Wassenaar; Ada v. Schie; Jaap Kor- tekaas; Li an Meskers; Josje v. Dijk; Gerard v. Dijk; Lia v. Diemei; Els v. Diemel; Piet Weijers; Kees Visbeen; Mark Padberg; Peter Paul Padberg; Hein v. Schie; Marjan Zoetemelk; Gerda Kortenkaas; Ria v.d. Geert; Jan Velema; Thea v.d. Geest; Francina Velema; John Vank; Chrds Cornü; Truus Willems; Joke Willems; Anja Velema; Henriëtte Velema; Anja War- menhoven; Corry v.d. Eyik; Els Wel- sirik; Peter Zevenhoven; Marga v. Tongeren en Astrid Zilventand. B: Kees v. Leeuwen. Gouden paar in HiUegom HILLEGOM Op donderdag 24 augustus viert het echtpaar Blokker- Venderbosch zijn gouden huwelijks feest. Die dag is er van 3 tot 5 uur receptie in het Verenigingsgebouw naast de Geref. kerk aan de Stations weg. De heer Blokker (77) en zijn vrouw, mevrouw C. Blokker-VenderBoseh (75) genieten beiden nog een goede gezondheid. De bruidegom was tot zijn 70ste jaar in het bloembollenbedrijf werk zaam. Hij heeft bij verschillende fir ma's gewerkt, zoals bij de Gebr. Se- gers aan de Hyacintenlaan, waar hij ruim 40 jaar in dienst is geweest. Van de zeven kinderen zijn er nog vier in leven. Een van de zoons woont met vrouw en acht kinderen in Cana da. Deze zoon is onverwacht overge komen om het feest mee te maken. B loein ba kkenactie een succes LEIDEN De bloembakkenactie „Geef uw gevel een coi-sage", uitgaan de van Tuinbouw en Plantkunde en de Bloemistenpatroonsvereniging, is dit jaar, mede door het mooie en groeizame weer, een groot succes ge worden. Zaterdag had de keuring plaats, waarvan binnenkort de uitslag wordt bekend gemaakt. Het aantal bloembakken blijkt steeds gyoter te worden en ook flatbewoners laten zich niet onbetuigd. LEIDEN Vertrokken in de week in 7 tot en met 14 augustus: C W Schutte en fam, Lage Rijndijk 57-59, Al phen a/d Rijn, Juweelstr 30; H C Krijt fam, Burggravenlaan 246, Oegstgeest, Irislaan 297; J A M Noorduin- Verhoogt fam, Muldersstraat 8, Alphen a/d Rijn, Marnixstr 165; H J de Haas fam, Morslaan 9, Wonseradeel, I térstraat 23; J G Kemmere en fam, Anna Burenhof 37. Naaldwijk, Chopinstraat 9; J M D van den Berg en fam, Brandelerkade 14, Velsen, Kanaalstraat 248: W C L van Hoorn en fam, ab Mors singel, Oegstgeest, Kamerl. Onneslaan 32; D de Gunst en fam, Marijkestraat 11a, Vlijmen, Pax-allelweg 41; P van Ber en fam, Hoge Rijndijk 33, Leider dorp, Julianastraat 10: W Tegelaar er fam, Surinamestraat 18, Vlijmen, Paral lelweg 35: J G J M Fleischeuer en fam de Bazelstraat 22. Terheijden, Pol derstraat 42; R H Pardon-Marck en fam, Kaiserstraat 53. Hilversum, Gerardus Gullin 14; F W G A van Glabbeek fam, Jul v Stolberghof 55, Eindhov Kersenstraat 12: A van der Heijden fam, Zoeterwoudsesingel 85, Zevenaar, Oosteinde 34; W Leenen en fam, v Vol- lenhovenplein 25, Leidschendam, Gravin .•an Stolberglaan 355; J Wieriks en fam, Melchior Treublaan 35, Pijnacker, Park Berkenooi-d 13; L Crispijn- Laven fam. Leuvenstraat 11. Duitsland; L J Hermans en fam, Herengracht 74, Oegstgeest, Wilhelminapark 20; C M Schrama en fam, Jan van Houtkade 26a, ;-Gravenhage, Huygenspark 5; B J Q Vlasveld, Doezastraat 20, Boxmeer, Steenstraat 39; R Spruit, Lage Rijndijk 65, Oegstgeest, Duirnzichitstr 7: C F H van der Voorn, Lage Rijndijk 120a, Ter Aar, Korteraarseweg 128; J J S H J Bouma, Boerhaavelaan 43, Oegstgeest, Aert v Neslaan 117; G Rübbers. Mezenstraat 2. Schoonebeek, Dordseweg 22; E M Lies- ker-Feldbrugge, Rijnsburgerweg 31b, Druten, Wilhelminastraat 61; J M A Sa- is, Rijnburgerweg 10, Oegstgeest, Aert v Neslaan 112; C J M Verdegaal, Rijnsbur gerweg 10. Sassenheim, Hoofdstx-aat 75; A M Hoogervorst- Bleijs, Morsweg 174b, Oegstgeest, Haarlemmertrekvaart 27; H C A Beenhakker, Jan van Goyen- kade 44, Rijswijk ZH, Oranjelaan 53; G W M Liesker, Hoge Rijndijk 133, Druten, Wilhelminastraat 61; T Gijzen, Lorentz- kade 15B, Haarlem, Kamperlaan 4: J I W Jaworski- Sporre, Utr. Jaagpad 90, Lei derdorp, Pinksterbloem 136; F van dei Blom, Titus Brandsmalaan 16, Schie dam, Johan Straussplein 149: L C var der Vlies Titus Brandsmalaan 164. Schie dam, Johan. Straussplein 149; L J P Luy- ten, Weidehof 11, Hazerswoude, Jacob Reviusstraat 26; T H M Luyten- Lampo, Peter v Anrooystr 22, Hazerswoude, J Reviusstr 26: M J van 't Sant, Witte Singel 53, Ede Gld, Pr Bernhardlaan 78; J Dernee, Storm Buysingstraat 5, Wad- dinxveen, Vondellaan 140; J van Buren, Rijnbui-gerweg 142, Haarlem, Nieuwe Gracht 100; J M N Chang, Bakker Korffstraat 10a, Katwijk, Drieplassenweg 17; I Noorduin, Heemskerkstraat 87, Al phen a/d Rijn, Marnixstraat 165; A M Stoute, Lombokstraat 4, Oegstgeest, Zout keetlaan 1: J C I van Weerlee, Mar- nixstraat 135, Weert, Kazernelaan 101; G E Leenhouts Houtlaan 55, Katwijk, Ko ninginneweg 12; J M van Alphen, Rijnsburgerweg 10, Utrecht, Peetersdreef r Libochant, Drechtstraat 115, Soest, Amersfoortsestr 119; J van der Mei, Kersenstraat 29, Ghana; P Groene- veld, Sticltjesstraat 1, Lisse, Lisbloemstraat 11; H M J Planje- Rijnsburgerweg 4, Boskoop, Reijerskoop 43; J C F Sengers, Rijnsbux-- gerweg 10, Leiderdorp, Laan v Ouder- zoi'g 117; M C Planje, Boerhaavelaan 28, Boskoop, Reijershoop 43; G W van de Wiel, Borneostraat 28a, Wairmond, Scheepmakersdam 6; 1 Bellinga- Terlage Corantijnstraat 22; Renkum, Wolfhezer- weg 80a; M van der Kaay- Zirkzee. Lin destraat 42, Katwijk, Overrijn 7; M van der Plas, Maasstraat 51, Oegstgeest, Ende- geesterstraatweg 5; P A de Winter, Alexanderstraat 19, Voorschoten, Pr Bernhardlaan 10; C B W Kerkdijk, Ha- 24a, Oegstgeest, v Assendelftstraat H J 't Hart-van den Muyzenberg, Hoogl Kerkgracht 24, Warmond, Klinken berg 1; C van Stek, Noordeinde 2a, Rot terdam, Stx-evelsweg 81; J H Halm, Pie- terskerkhof 4c, 's-Gravenhage, Gentsestr 141; J Post, Turfmarkt 7a, Amersfoort, J d Heijdenstr 24; P H Labohm, Heren gracht 43, Breukelen, ,Rijkssti*aatweg 9; A J P Boesten, Vree wijkstraat 11, Voor burg, Molenwijkstraat 6; T J de Vos, LEIDEN Al is het prachtige nieu we complex van de Mytylschool aan de Blauwe-Vogelweg (die de verbinding vormt tussen de Wassenaarseweg en de Vogelenbuurt) nog niet helemaal klaar, vandaag werd de verhuizing van de leerlingen een feit. In vijftien „Een den" reden zij van de oude school aan de Zuidsingel naar de nieuwe, die bin nenkort nog wordt gecompleteerd met een instructiebad. Over enkele maan den heeft de officiële opening plaats. Het H-vormige complex omvat een door tuinen gescheiden medische vleu gel en een onderwijsvleugel. De on- derwijsvleugel telt zes lokalen. De school heeft ongeveer vijftig leerlin gen tussen 6 en 20 jaar uit Leiden en omgeving. Het betreft Mer lichamelijk gehandicapte kinderen en jongeren. Zij kunnen hier.ook individueel voort gezet onderwijs volgen. Een bandje van de Grofsmederij luisterde de ver- huizihg op met muziek. Foto N. van der Horst. Noordeinde 2a, Hilvei'sum, Noodweg 37; H Hermans, Schelpenkade 9, Zoeterwou de, Eendrachtsweg 3; J M E C Kort- mann, Schelpenkade 9, Zoeterwoude, Eendi'achtsweg 3; D T Houthoff, Schel penkade 49, Arnhem, Renssenstraat 3; A Uppenkamp, de Sitterlaan 125, Groot Brittannië; G C A Vei-gouwen, Ma- riënpoelstraat 4, Amsterdam, Nieuwe He rengracht 181; J Leest, Fagelstraat 40, Voorbui'g, Spinozalaan 327; E Janssens, Rijnsbui-gex-weg 10; 's-Gravenhage, Hugo de Grootstraat 88; H C von Liebenstein, Rijnsbui-gerweg 10; Amsterdam, Linnae- usparkweg 238 I; Jonkvrouw V Quarles van Ufford Rijnsburgerweg 10 Amster dam, le Jan Steenstraat 65a; G M Krui- zinga, Kennedylaan 66, 's Gravenhage Pr Mauritslaan IB; C A van der Lee, Cobe- tstraat 62, Philippijnen; J E Scheepe, Antillenstraat 158, Den Helder, Het Nieu we Diep 5; A Vogel- Witteveen, Mare- dijk 75, Apeldoorn, Ruys de Beeren- brouckstraat 67; D E Krijgsman- Blinden- bach, Valkenburgseweg 23, Nieuw Zee land; F P A Witteveen, Vreewijkstraat 14, Heerenveen, Dracht 33; G H van Beek, Stuwstraat 14; Den Helder, Het Nieuwe Diep 5; M D A A Driesen, Oude Singel 72, Nijmegen, Pr Bernhardrtraat 3; J W Wessels, Noordeinde 2a, Rotter dam, Rusthoflaan 13; G J Houwert,Noord- einde 18, 's-Gravenhage, vam Tedinger- brouckstraat 27; S W Bommeljé, Pie terskerkhof 4c, Domburg, Duinvlietweg

Nieuwe Leidsche Courant | 1967 | | pagina 3