Weekagenda Nieuwe Bijbelkiosk op warenmarkt VLEET Miele Gezellige jeugdavond met zingende dominee ONGEDAME I Oud-Katwiik: 500 Afslager Jan Haasnoot in Katwijk overleden Visserij nieuws bij de VAN DEN ANKER NIEUWE LEIDSE COURANT MAANDAG 29 MEI 1967 Maandag (29 mei) De Lakenhal, 8 uur: uitvoering Enigels schoolikoor. Oude Singel 236. 8 uur: heringebruik neming gebouw chr.-sociale belangen. DEN HAAG Schouwburg. 8.15 uur: Haagsche Comedie met „De vrouwen van Troje". Waaggebouw, Aalmarkt. 9 tot 12 en 2 tot 4.30 uur: doorlichting tuberculose. Dinsdag (30 mei) Stadhuis. 7 tot 8 uur: zitting Bouw fonds Ned. Gemeenten. Breestraat 19. 7 tot 8 uur: spreekuur Chr. Emigratiecentrale. Schelpenkade 6. 8 uur: afd. Leiden Natuurhist. ver., dr S. J. van Ooststroom over plantengroep der vlinderbloemigen. Kleine zaal Gehoorzaal. 2.30 uur: afd Leiden Ned. Ver. Huisvrouwen, sluitings middag met koor en kienen. DEN HAAG Schouwburg, 8.15 uur: Ned. Comedie met „Spoken in Spaanse kant". Waaggebouw, Aalmarkt, 2 tot 4.30 en 7 tot 9.30 uur: doorlichting tuberculose. Woensdag (31 mei)) Trouwkamer stadhuis. 4 tot 6 uur: zit ting sociale raadsman. Rapenburg 6, 8 uur: democr.-soc stu dentenvereniging Politeia, Roel van Duin over recente ontwikkelingen bij Provo. DEN HAAG Schouwburg. 8.15 uur: Centrum met „De thuiskomst". DEN HAAG Zuiderpark, 2 uur: „De gouden sleutel". Waaggebouw. Aalmarkt, 9 tot 12 en 2 tot 4.30 uur: doorlichting tuberculose Donderdag (1 juni) DEN HAAG Schouwburg, 8.15 uur: Haagsche Comedie met „Je kunt het nooit weten". Waaggebouw, Aalmarkt, 9 tot 12 en 2 tot 4.30 uur: doorlichting tuberculose. Vrijdag (2 juni) Aula Louise de Coligny-H.B.S., 7.45 uur: einduitvoering leerlingen muziekschool, medewerking van Jeugdkamerorkest en accordeonorkest Neerlandia. Zaal Koningskerk, 7.30 uur: ruilbeurs voor verzamelaars, Zomerzorg, 7.45 uur: buitengewone alg ledenvergadering afd. Leiden NEVOBO Den Burcht, 8 uur: chr, toneelgroep Amphis met „Vader heeft een bok ge schoten". LEIDERDORP Geref. kerk, 7.30 uur: openbare les muziekschool DEN HAAG Schouwburg, 8.15 uur: Haagsche Comedie met „Lied in de schemering". Zaterdag (3 juni) DEN HAAG Schouwburg, 8.15 uur: Haagsche Comedie met „Ik zoek Mious- sov". SCHEVENINGEN Oude Kerk, 8 uur: Hohe Messe, Bach, Utrechts Studenten koor en -orkest. Haven-apotheek, Haven 18, tel. 20085. De zaterdag-, zondag-, avond- en nachtdienst van apotheek R. van Breest Smallenburg te LEIDERDORP wordt waargenomen door de Haven-apotheek Films Camera (2.30. 7 en 9.15 uur): Seks la minute (18 jaar). Lido (2.30, 7 en 9.15 uur): Triple Cross <14 jaar). Luxor (2.30, 7 en 9.15 uur): Complot der gangsters (14 jaar)- Rex (230, 7.15 en 9.15 uur): Matt Helm (14 jaar). Studio (2.30, 7 en 9.15 uur): Samen met Gunllla (18 Jaar). Trianon (2 en 8 uur): Irma la douce (18 jaar). Badinrichtingen De gemeentelijke badinrichtingen zijd op de volgende lijder geopend Lindestraat lb maandag geslotei dinsdag 9—11.15 u eu 1330—17.15 u. woensdag gesloten, donderdag 13.30- 18.15 u. vrijdag 9—11.15 u en 13 30—18,4.-. u. zaterdag 811.15 u en '3 3016 30 Van der Werfstraat 39 maandag en dinsdag gesloten woen«dag 8—11 15 en 13.3017.15 u„ donderdag 8 3011.15 a' 13.30—1815 u., vrijdag 830—11.15 u er. i;..30—18.45 u.. zaterdag 7.30—11.15 en 13.30—16.30 u Molenmuseum Molen De Valk geopend dinsdag tot en met zaterdag van 10 tot 5 uur zon dags van 1 tot 5 uur. Maandags geslo ten. Tentoonstellingen Rijksmuseum voor Volkenkunde: ten toonstelling Bali, beeld en droombeeld tot 1 oktober De Lakenhal: tentoonstelling „Schatten uit de Leidse bibliotheek" (handschriften geïllustreerde werken, kaarten en atlas sen uit het bezit van de Universiteits bibliotheek), van 2 tot en met 25 juni dag. van 10 tot 5 u., zondags van 1 tot 5 uur. WASSENAAR - kunstzaal Heufi. Hot laan 7: tentoonstelling van schilderijen van Georg Rueter van 22 mei tot en mei 7 juni, maandag tot en met zaterdag van 10 tot 5 u., bovendien dinsdagavond van 8 tot 10 uur, zondags gesloten LEIDEN Door een boek te kopen en het geld te overhandigen nam de heer P. S. Harmsen, wethouder van de gemeente Leiden, zaterdag morgen de nieuwe Bijbelkiosk op de warenmarkt (Hoogstraat) in gebruik. De heer Harmsen zei, dat de bijbelkiosk het Evangelie op straat brengt, zoals Jezus dat ook deed in zijn tijd. De heer H. Salomons, voorzitter van de Centrale Evangelisatie Commissie van de Geref. Kerk, overhandigde de heer Harmsen het boek „Het Woord", een jubileumuitgave van de Vereniging tot Verspreiding van de Heilige Schrift. De Bijbelkiosk is gebouwd door N.V. Deckers Zn. te Leiden. Na de officiële ingebruikneming had in restaurant Van der Heyden een korte bijeenkomst plaats. De heer Sa-; lomons sprak woorden van dank tot heer W. F. Rijnsburger (75), die bijna 36 jaar op de markt heeft ge staan om bijbels en liederenbundels te verkopen. Voor de oorlog stond hij met een zelfgemaakte tent, vervaar digd van oude materialen en een paar vliegtuigbanden. In 1946 kwam de eerste „echte" bij belkiosk. die met veel pijn en moeite tot stand was gekomen. De heer Rijns burger heeft bijna geen zaterdag over geslagen. De reden voor zijn vertrek is, dat de bijbelkiosk is uitgebreid. Naast bijbels en liederenbundels, kan er nu ook pockets, platen en kaar ten krijgen (in de evangelische sfeer). De heer Rijnsburger zal zich echter nog blijven belasten met de verzor ging van Evangelisatielectuur, zodat het contact nog niet helemaal is ver broken. Uit dank voor alles, wat hij heeft ge daan in de afgelopen jaren overhan digde de heer Salomons hem een en veloppe met inhoud. Er is voor hem nog geen opvolger gevonden; zolang zullen er om beur ten vrijwilligers in de kiosk staan. Na mens de geref. kerk wenste dr. W. van der Zwaan de Evangelisatiecommissie geluk. De openingstijden van de kiosk zijn 's morgens van 912 en 's middags van 25 uur. Het is de bedoeling de nieuwe bij belkiosk op woensdag op het Bevrij dingsplein te zetten, maar dit hangt van het aantal vrijwilligers af, dat zich hiervoor aanmeldt. Onder de aanwezigen bevond zich ook de heer M. Weima. directeur van markt- en havendienst. Wethouder P. S. Harmsen koopt het eerste boek aan het loket van de nieuwe kiosk. Judo-examens in Noordwijkerliout NOORDWIJKERHOUT Bij de nog jonge judovereniging Noordwij- kerhout zijn zaterdag de eerste exa mens afgenomen door judoleraar L. de Vries uit Leiden en de clubtrainers M. Kanters en H. van der Lans. Gele-band-dragers werden Bennie Oostdam, Maaike Putman, Gerda van der Bent, Monique van de Basselaar, Ad van Leeuwen, Jürgen Peters, Peter Sluis, Peter Marijnen, Piet van Duin, Kees van den Berg, Kok Koolloos, Chris van der Klugt, Jan van den Berg, Bert van der Slot, Rob van der Hoorn, Aad Lommerse, Rob van Eeden. Theo Oostdam, Jacq, Warmer dam, Nico Oostdam, Celzo Cathalina, Hans Heemskerk, Peter van den Berg, Gerard Trompert, Frederik van Eeden en verder de senioren T. Vrolijk, A. Duindam, W. van der Geer, H. Berg man, W. Broekhof, T. Meeuwissen, W. Turenhout, E. Turenhout, M. Turen- hout. N. Turk en D. van den Berg. KATWIJK AAN ZEE De zater dag ln het wijkgebouw aan het Abeel- plein gehouden tweede jeugdavond is goed geslaagd. De belangstelling (50 jongelui) was wel heel wat minder dan de eerste keer (100), maar toen werd een film gedraald. Het programma van zaterdagavond met de zingende dominee Bodaan had een heel ander karakter en sprak dan ook kennelijk een ander deel van de jongelui aan. Luxe auto? Praktische auto? Waarom niet allebei tegelijk?!) Waarom niet een Simca 1000? Meest geëxporteerde Franse automodel, en niet toevalligl Welke wagen ln deze prijs heeft bijvoorbeeld 4 deuren? En ie dat nou ,luxe' of .praktisch' of allebei? Zegt u maar hoe het noemt: ruimtevoordeel met parkeren, makkelijk schakelen, makkelijk sturen, makkelijk optrekken en remmen, fijne vering, zitcomfort en een verbluffend lage nieuwprijs. Proefrit kost u niets en verplicht u tot niets. SIMCA 1000 VANAF 5395.- SIMCA Voor Lelden en omgeving AUTO BIERMAN N.V Stationsweg 11-17 Lelden Telefoon 01710-4044) KATWIJK AAN ZEE - De leden van het Katwijkse mannenkoor worden mor genavond om half zeven verwacht bij de openbare school voor het diner. KATWIJK AAN ZEE Student A. ie Ridder spreekt niet woensdagavond, zoals is aangekondigd, maar dinsdag avond 0m half acht voor de Gerefor meerde gemeente in het gebouw aan ie Remisestraat. Voor de verkoop vragen wij een Dinsdags vrij. PARLEVLIET'S HERENMODE /OORSTRAAT 22 KATWIJK AAN ZEE - TELEFOON 4072 VOORSCHOTEN De Algemene Woningbouwvereniging Voorschoten heeft Koninklijke goedkeuring ver kregen. Deze woningbouwvereniging werd vorig jaar opgericht. Vrijdag avond om 8 uur is er een vergadering in het Cultureel Centrum. Na het vaststellen en doorpraten van het huishoudelijk reglement zullen de toekomstplannen worden bekendge maakt. KATWIJK AAN ZEE Woens dagavond a.s. om acht uur komt de afdeling van de christenvrouwenbond bijeen in de oranjezaal. De heer Dijk stra uit Barger zal oude en nieuwe kerkliederen zingen. Voorts is er be stuurswisseling. Foto Kruyt ook in Rijnsburg RIJNSBURG In verband met het overlijden van de moeder van Kruyt wordt de nieuwe fotozaak aan de Kerkstraat niet officieel geopend. De winkel is vanmiddag zonder meer in gebruik genomea. Opnieuw werden enquêteformulie- _jn uitgereikt waardoor de leidende jeugdouderlingen zo nauwkeurig mo gelijk achter de wensen van de meis jes en jongens proberen te komen. Bij de samenstelling van het programma voor het volgende seizoen zal hiermee rekening worden gehouden. De bijeenkomst was geopend door jeugdouderling J. Mos. Ds. Bodaan vergastte zijn toehoorders op een muzikale wereldreis, dat wil zeggen hij vertelde over een groot aantal door hem bezochte landen, waarbij hij door middel van grammofoonopnamen mu ziek uit de door hem besproken stre ken liet horen. De sluiting werd ook door ds. Bo daan verricht, waarbij hij de jongens en meisjes vooral ook opwekte tot regelmatig kerkbezoek. In het nieuwe seizoen zullen de avond meer een sociëteitskarakter krijgen. Men zal een toegangskaart kunnen kopen voor een aantal avon den. Vooraf wordt een programma reeks bekend gemaakt, waaruit men dan een keus kan maken. Vraag naar waspeen iterk gedaald KATWIJK AAN DEN RIJN De aan voer van waspeen is in de afgelopen week voor het eerst sedert lange tjjd beneden de 1.000.000 kg gekomen, om orecies te zijn: er werd 808.000 kg ver handeld. Het aanbod van verschillende orodukten van de oogst 1967 is nu zo groot, dat de vraag naar waspeen oude seizoen sterk is gedaald Bovendien is de houdbaarheid van de peen sterk teruggelopen. Toch was de waspeenhandel in de afgelopen week (buiten verwachting) beslist niet slecht. De aangevoerde peen was goed van kwaliteit, wat pleit voor de aanvoerder*, die dusdanig uitsonteren, dat de vraafi op peil kon blijven Er was geen vaste markt, de prijzen waren niet wisselvallig. België kocht nog veel peen. Duitsland beperkt. Engeland een enkel partijtje. De in dustrieën kochten ook wel. De binnen landse handel was zwak, alleen de goedgesorteerde Dartiien brachten goed od De noteringen waren: AI f4.10 tot f8.90 er kist van 20 kg: All f 2.50 tot f 7: BI f 5.10 tot f 13.10; Bil f 2 tot f 2.20; Cl f 2.40 tot f 3.70; CII f 1.10 tot f 2.90. Van de aangevoerde bospeen werd een deel verladen naar het buitenland. De notering was van f 63 tot f 117 per 100 bos; andijvie was niet slecht genoteerd, van f 15 tot f 30, bloemkool, bij weinig aanvoer, noteerde wel goed van f 47 tot f 96: tomaten gingen voor export wee voor f 4.70 tot f 7.30. De overige produkten: boskroten f 33 tot f 46. rabarber f 18 tot f 40, sla f 10 tot f 16, spinazie f 9 tot f 38, spitskool f 34 tot f 55, radijs f 8 tot f 23, peterselie f 16 tot f 35. selderie f7 tot f 14, aard beien f 0.61 tot f 0.68 per 200 gram, slauien f 7 tot f 26. raapstelen f S- prei f 105 KATWIJK AAN ZEE Als 500ste lid van het genootschap Oud Katwijk is ingeschrev ende heer Jac. van Duijn van de Koninginneweg. Met de restauratiewerkzaamheden aan de Katwijkse gamalembomsdhuit KW 88 is men nu zo ver gevorderd, dat deze spoedig op het terrein naast de Vuurbaak kan worden opgesteld. De schilder Gijs van Duijvenbode en de helpers Gijs, Wim en Piet van Duijvenbode hebben prachtig werk verricht door de boot weer zijn oor spronkelijke kleuren te geven. De be kende scheepstimmerman C. Ouwe- hand gaf hierbij advies- Zelf 'heeft deze bejaarde Katwijker de KW 88 nog heb pen bouwen. Hoog en laag water te Katwijk aan Zee KATWIJK AAN ZEE Dinsdag: hoog water 8.07 en 20.41 uur; laag water 3.43 en 16.09 uur ENO '67 iverd groter succes clan verwacht NOORDWIJKERHOUT De vrij dagavond afgesloten ENO '67 is in alle opzichten bijzonder succesvol ge weest. De manifestatie van de jubilee- rende middenstandsvereniging sloeg goed in: er waren meer dan 3.000 be talende bezoekers. De expositie werd een groter succes dan door het organi serende comité éonder leiding van de heer M. Broekhof was gedacht. De activiteiten van het comité „Zwembad Noordwijkerhout" strekten zich ook uit tot de ENO '67. Daar kon men de inhoud van het demonstratie model zwembassin 171 dl. raden. Van de meer dan duizend die dat deden won de heer J. Knotter de hoofdprijs. Tien anderen ontvingen elk een kilogram boter. De winnaar van de op 1 mei gehou den verloting was de heer C. van den Berg; hij won het vette varken- De houder van lotnummer 5889 nog steeds ombekend won de leren voet bal. Hij kan zijn prijs afhalen od het adres Zeestraat 33. NOORDWIJK-BINNEN De Nieuwe Leidse Courant vraagt voor eind juni-begin julj BEZORGER voor wijk omgeving Beeklaan Sinds 1910 bij de afslag KATWIJK Vrijdag is op 79-jarige leeftijd vrij plotseling overleden de heer Jan Pieter Haasnoot, die al sinds 1910 was verbonden aan de Katwijkse haringafslag. Het lag in de bedoeling dat de heer Haasnoot ook vanmorgen weer de eerste Katwijkse haring zou afslaan. Nimmer heeft hij op het appèl ontbroken en ondanks zijn hoge leef tijd had de rederij vereniging Vuurbaak hem dit jaar opnieuw gevraagd als af slager te fungeren. De plaats van de heer Haasnoot is vanmorgen ingenomen door de heer Krijn van Duijvenbode. ~De overleden afslager zal morgen middag ter aarde worden besteld om half drie od de begraafplaats Duinrus' Sinds 1925 Aanvankelijk was de heer Haas noot „hulp" van zijn vader, die ook ai afslager was. In 1925 werd hij zelfstandig en sedertdien was üe Katwijkse haringverkoop in zijn handen Hoewel de heer Haasnoot al jaren pensioengerechtigd was, was hij nog tijd geleden: „Ik vind het leuk werk Zolang ik het bij kan houden, ga ik ermee door. Je moet rekenen ieder een kent me. Het is eigenlijk een ge zellig onderonsje op de afslag. Moei lijkheden hebben we niet, we mogen elkaar graag. Ik geloof niet, dat er veel plaatsen zijn waar zo gemoede lijk en prettig zaken wordt gedaan Vooral sinds de klok gekomen »s. gaat alles gesmeerd. Vroeger was ei nog wel eens verschil van mening wie van de kopers het eerste was en m'n vader kon zich daarbij opwinden. Ik had al spoedig door, dat je er het beste aan deed je zo kalm mogelijk te houden. Ik wees iemand aan, die naar mijn mening recht had op de koop en ging dan onmiddellijk verder met een volgende partij, zodat de ruziemakers meteen moesten inbinden om ook een volgende kans niet te missen. Het is altijd vroeg opstaan geblazen, maar daar geef ik niet om. Ik kan ge lukkig gemakkelijk m'n bed uit. Na tuurlijk moet je goed opletten, want er an hele kapitalen door je handen en :t is allemaal geld van een ander". Leuke bijverdienste oudere scholier. IJMUIDEN De aanvoer in de IJmui- der vishallen was in de afgelopen week voornamelijk voorbehouden aan de log gers en kotters. Donderdag en vrijdag verschenen helemaal geen treilers aan de markt. Veel van deze schepen zijn achter de haring aangegaan, een ander deel wordt ln gereedheid gebracht voor de jacht op de Hollandse Nieuwe, zodat de gelederen sterk zijn uitgedund. Bo vendien liepen de vangsten in de Noord sterk terug. De eerste plaats was voor de gul en kabeljauw met rond 5500 kisten. Hierbij moet men wel bedenken dat 4500 kisten hiervan door de loggers en kotters in orm van kleine gul werden aange voerd. De flinke produktie in aanmer king genomen vielen de noteringen niet Herstel. In het begin van de week marcheerde het nog niet zo best maar later trad een behoorlijk herstel in. Vrijdag koers gestegen, tot f 36 en dat slist niet slecht. De schelvisproduktie was beter dan in de voorgaande weken. Men bereikte een totaal van 2000 grote 900 kleine kisten. Toen bekend werd, dat de aanvoer de laatste marktdagen nihil zou zijn, stegen oersen woensdag flink. De grootste soort eiste een hoogste bod van f 53 voor zich op en dat was heel lang niet gebeurd. Ook de andere soorten namen onvervaard in de prijzenliit plaats. wijting. De belangstelling voor de 1500 grote i 650 kleine kisten wijting was ge ringer. Vrijdag betaalde men voor de d'ichte soort niet meer dan f 17. Ook de dichte wijting kon toen niet veel goed doer, met een gemiddelde van twintig gulden. Aan koolvis kreeg men 2500 kisten te verwelken en ook dat stukken minder dan men de laatste ken gewend was geraakt. Voor de kleine zwarte soort, die zoals gewoonlijk in de meerderheid was. had men in de meeste gevallen slechts een schijntje markt sloot vaak op het f 15. koolvis De grote zrwarte koolvis deed het be ter. De noteringen waren aan fikse schommelingen onderhevig maar me een top van f 124, die woensdag geno. teerd kon worden, mocht men toch niet mopperen. Dat er in de Noord minder te halen was, bleek duidelijk uit de afne mende makreelvangsten. Deze soort stond weken achter elkaar op de eerste plaais, maar kon het' ditmaal niet verder brengen dan tot een, totaal van 650 grote 2800 kleine kisten. Dat leidde niet tot hoge koersen. Woensdag kon het er met een hoogste -d van veertig gulden voor de grote en betere kwaliteit nog mee door het algemeen was de interesse niet De haring kwam in het stuk bijna niet voor. De aanvoer bedroeg slechts 30 grote en 650 kleine kisten, De prijs per, 50 kilo schommelde rond de veertig gulden. De loggers en kotters zetten 3600 kisten schol in de markt. Met uitzondering donderdag werden uitstekende prijzen betaald. De grote en de grootmiddel gingen dinsdag en vrijdag met een hoog ste notering van zeventig gulden strij ken. Donderdag had men voor deze soorten niet meer over dan f 4S. Het gesrvddelde over de hele week echier lai:g niet slecht. Dit gold ook voor de kleinmiddel de schol 1. Deze schepen zorgden voor ongeveer 175.000 kilo tong. Woens dag dreigde het mis te gaan met de prijzen. De slips zakten toen twee gul den. Ook de andere soorten bleven moei zaam overeind. De grootmiddel zakte onder de drie gulden. Donderdag Kinderen naar Dolfinarium ZOETERWOUDE Ongeveer kinderen van de speeltuinvereniging Swieten zijn zaterdag een dagje uit geweest. Onder leiding van bestuur en helpers (13) ging men met twee bus sen in de richting Harderwijk. Daar werd een bezoek gebracht aan het Dolfinarium, waar de kinderen uit bundig konden lachen om de malle kunstjes van Flipper en zijn soort-ge- Verder maakte men een boottocht op het IJsselmeer. Omstreeks 8 uur des avonds was het gezelschap, moe en zwart als torren, terug aan de Hoge Rijndijk. vrijdag ging het beter, Op laatstgenoem-j de dag was de koers voor de slips geste) gen tot f 2.75 en voor de grootmiddel tfl f 3.70. de ruime vangsten d-ie men dooi genomen aan boord had, kondej ondanks het lagere gemiddelde toch be hoor lij ke uitkomsten worden geregij Vandaag aan de markt Vandaag meldden zich aan de IJmuij der markt onder meer de KW 164 Hele! na met 68, de KW 105 met 15, de KW 14 Rianne met 37, de KW 182 met 20, d| UM 30 Adeodatus met 63, de KW 12| Agatha Arie met 72. de KW 11 De| Volente 2 met 47, de KW 71 Maartje me 40, de KW 120 Flamingo met 63, di WR 45 Dieuwina mei 210 kisten en II stuks stijve kabeljauw, de KW 93 Jean nette met 100, de KW 178 Dirkje met li de KW 98 Arendje met 217, de KW 11 Avontuur met 122, de KW 162 De Vië Gezusters met 69. de WR 7 Maryann met 65, de KW 160 De Vrouw Al-ida me 35, de UM 81 met 34, de KW 88 Vrouj Immetje met 103, de KW 220 met 41, dl KW 186 Anna Jacob met 82. de KW 5 Sola Gratai met 91, de KW 33 Limandi me: 95, de KW 136 Urania met 83, d KW 26 Concordia met 83 de KW 1( Alida Jacoba met 61, de KW 137 MaartJ Jacoba met 129. de KW 213 Janna m< 96, de KW 127 Klaziena Marijke m< 77, de KW 134 Dirk Taat met 81 kistg iO stuks stijve kabeljauw, de KW 18 Ale id a met 60, de KW 194 Eben Haëz« de IJM 54 Swift met 70, VL 73 Élly met 600 kisten en 200 stul stijve kabeljauw, de IJM 206 Wiron j met 170. de KW 155 Fiducia met l} kisten en 150 stuks stijve kabeljauw de KW 55 Johanna Lydia met 80 kiste en 32 kleine kisten diversen, de KW 23 Azimuth met 33, de KW 205 Dirkje m] 116 kisten en 8 k-leme kisten diverse] de KW 173 Aquarius met 53, de KW 13 Soli Deo Gloria met 210. de KW 2( Aaitje met 160 kisten en 50 stuks stijv kabeljauw, de KW 148 Dirk van Beele met 155 kisten en 160 stuks stijve kaba jauw, de KW 212 Mariene met 202, d KW 190 Margaretha Christina met' 13 kisten en 45 stuks stijve kabeljauw, d WR 25 Okko Bosker met 25, de KW Rijnmond 2 met 175 kisten. 813 klei® kisten diversen en 570 stuks stijve kabe jauw. de KW 191 Deo Volente met 50, d U'M 46 De Hoop 4 met 185 kisten en stuks stijve kabeljauw, de KW 154 Pr) tinus met 180 kisten en 60 stuks stijl kabeljauw, de KW 187 Elly met 77, I KW 124 met 1-52. de KW 166 Vertrouwt met 100, de KW 90 Alnilam met 135. KW 226 met 73 kisten en 25 stuks stijv kabeljauw, de KW 146 Cornells v| Beelen met 44. de KW 106 Karla EllJ met 29, de IJM 73 De Hoop 3 met 7 de IJM 45 de Hoop 1 met 52, de KW li Wim met 64, de KW 92 Adriana Cathj rina met 55. de KW 113 Wilma met de KW 169 met 24. de KW 79 Zeearet met 38.e de KW 108 Alida met 51, j KW 59 Floris met 69. de KW 63 Margri Jozien met 68. de KW 185 Tokio m 125 de KW 100 Alpha met 65, de IJM i Wiron 6 met 60. de KW 180 Solea met l] de KW 24 Cornelis met 66, de KW 2 Geertruida met 10. de IJM 41 met J de KW 116 Vier Gebroeders met 26, l KW 17 Cornelis Judith met 65, de KW I Nico met 39. de KW 34 Tiny met 86, I IJM 204 Verwachting met 47, de WR Stella Maris met 75. de KW 101 Nest met 585 kisten, de KW 156 De Vrot Brëgtje met 11. de KW 119 IJsbrai met 42, de KW 36 Stern met 40. de K 210 En Avan-t met 23. de WR 57Johan' Cornelia met 240, de KW 161 Gijsbl Bastiaan met 35. de KW 12 André h 72, de KW 91 Jan met 71. de SC-H 3 Onderneming 1 met 450 k-isten, 15 vat ij sharing. 18 vaten makreel en 242 kle kisten diversen, de KW 99 Maria Tij resia met 60 kisten en 60 kleine kist diversen, de IJM 205 met 54. de KW Anna Lydia met 300. de IJM 18 Gel) met 200 kisten en IS stuks stijve kaW jauw. de KW 196 Aagje Adriana met ll de KW 221 Arie Jacob met 222, de K 201 Tatjana met 250. de SCH 117 Ondl neming 3 met 95 en de VL 1 Ursin met 116 kisten. Volgens de opgaven van de schipp! bestond de aanvoer uit 1634 kisten sch 1187 kisten tong, 57 kisten tarbot, 3 kisten schelvis, 1009 kisten kabeljaii 80 kisten koolvis, 292 kisten makre 805 kisten wijting. 1094 kisten gul, j kisten diversen, 1367 stuks stijve kab jauw, 1710 kleine kisten diversen, 15 1 Usharing en 15 ton makreel. MONOKNOP DE LUXE 421 4</z kg. 1495.- Dwarsstraat 19 Telefoon 3754 Bosplein 13-14 Tel. 2561 Katw(jk.

Nieuwe Leidsche Courant | 1967 | | pagina 4