Merwebrug passeert vlot seven bruggen Duitsers en joden slaags in Z.-Afrika DEENSE REGERING: FEL PROTEST TEGEN GRIEKEN Veel doden bij strijd om heuvel 881 ZATERDAG 6 MEI 1967 sen-Kl Noort M R( oemei K W ü'ler, JN HET WERELDJE van de Nederlandse weekbladjour- nalistiek heeft „links" overwe- 'ravei voorrang op „rechts". enhuis Van de vijf grote opiniebladen iik.L vormen er tenminste drie een wekelijkse bron van ergernis voor de behoudende krach ten". Vrij Nederland, de Groe ne Amsterdammer en de Nieu- Hoofd we Linie barsten eenvoudig uit hun voegen van politieke, Leidei sociale, culturele en religieu- %e vernieuwingsdrang. „Rechtse" tegenpool ls Elseviers 1 Weekblad, dat lichtverteerbaar eesvoer biedt aan wie een stil en ijerust leven wil leiden. De Haagse (sinds vorige week in een M Diiieuwe opmaak) hangt er zo'n beet- tussen in. Politiek geeft het düi- lelijk blijk van sympathieën met inks-noch-rechts-partij D'66. In hun hartstocht voor „links" oen de Groene en Vrij Nederland Mai roor elkaar niet onder, al is er een He rerschilletje. De Groene weert inder aanvoering .lOrentz [leuw-Links-leider Han Lammers Zuid erwijl Vrij Nederland op pagina 2 it 135, Jr. L. De Jong vriendelijke dingen r Johnson en diens Vietnam-po- itiek laat schrijven. Lammers jieeft daar vorig jaar smalende op- lerkingen over gemaakt, hetgeen >m van de kant van VN-hoofdre- Jacteur Smedts het verwijt van linkse onverdraagzaamheid" be- irgde. Waaruit dan weer bleek, Jat lang niet alle zonen van 't zelf- linkse huis als broeders samen- De Groene, VN en de Nieuwe deze week hebben zich iet geforceerd om iets aardigs rer de uitbreiding van de konink- ijke familie te schrijven. De Groe- j ie beperkt zich wat dit onderwerp ,ll,Ql6'|>etreft tot een zure waarschuwing het adres van de monar- ihisten: ,,Met de geboorte van Alexander is de monarchie •yrflTi >eslist geen voor alle Nederlanders "vanzelfsprekende zaak geworden. Voorstanders van het koningschap lebben de neiging dit nuchtere ëit te negeren. Sommigen hunner Seven al het advies om het kleine eind erfprins te noemen. Het is liemands belang dat de kwestie nonarchie of republiek geforceerd jvordt. Dat betekent dat men de geboren baby. straks de kleu- buiten de discussie heeft te houden en hem zeker niet mag ge- R'pnrti ^u'^en soort status-sym- "L bool voor eigen voorkeur. Doet .ïien dat wel, dan stelt men zich bewust buiten de tijd. Met alle on- geschikte gevolgen van dien." ]onge ges) li deUINR: ïr W. Wat die gevolgen zullen zijn waarschijnlijk denkt de Groene naan straatrellen, zoals, die op Ko- "\ninginnedag weer zijn ontketend Oeidoor dé zich Socialistische Jeugd noemende specialisten in de tech- 58 bergen' 13 hoopl teru c half selmed 31ijf kl. L. wut Geb F H S M C d v C H iland 2 W d Schie. prins 1 T Po< M tter M gd van t diplo afgele^ek van het agentje-pesten. Qua -avonti tendentieuze schildering van wat zich maandag in de hoofdstad heeft afgespeeld wint Vrij Nederland ruimschoots van de Groene. VN-redacteur Martin Van Ameron- gen heeft het over „gehelmde grie- die „burgerschedels bewerk en" en vermijdt zorgvuldig elk woord van afkeuring over het wan- ;edrag van de „demonstranten", lie zich te buiten gingen aan yells ils „Oranje boe-ven, oranje boe ven,] eve de republiek" en „Eén ei rood, Johnson dood". Opvallend genuanceerder is de reportage van Groene-redacteur ,]Wouter Gortzak (zoon van tx-CPN-Kamerlid, nu PSP-kandi- daat Henk Gortzak), die de de monstratie knullig en wat daarna volgde ergerlijk vindt: „Ook ik nam, na alle gebeurtenissen van de dag (ten opzichte van de CS-jeugd die er ook in de Koop mansbeurs (waar de PSP vergader- red.) een rotzooitje van had gemaakt, het woord schorriemorrie mijn mond, daarmee een fout van burgemeester Van Hall op ei gen rekening schrijvend. „Er is met die rotjongens geen donder te be- ^er_4'.ginnen'' dacht °P mi.l'n beurt. Ik stuk in die geest willen schrijven en me daarmee, op mijn beurt, willen distantiëren van de fJ -j]meest nihilistische jongeren van LLl L vandaag. Enige uren slaap zijn vol doende geweest om me van dat idee af te helpen". Dus bleef de Groene vrij van „pseudo-rechtse" smetten. Waar slaap al niet slecht Vrij Nederland opgeval- jlen, dat aan de „demonstratie" vrij wel geen arbeiders deelnamen en merkwaardig genoeg ook nauwelijks acte de présence gaven op de 1 rnei-feesten van PvdA en PSP. „Waar ze dan waren mag Joop weten, misschien stonden ze file op de grotè weg, of begeleidden hun kinderen naar lok kende oranjefeesten. Het zijn stu denten, scholieren en provo's die de rode vlag zwaaien..." Tja. misschien fs het woord „soci alisme" waarvan die „studenten, scholieren en provo's" zich zo drif tig bedienen, dan toch alleen rnaar een gestolen vlag om de ondefini- eerbare lading van onbehagen, (liplo agressie en gefrustreerdheid te dek ken. Misschien vertikken de arbei ders-socialisten het om zich te com promitteren met een verschijnsel, dat geen „socialisme" maar een itschappelijke ziekte is. Mis schien hebben ze bewust of onbe wust wel het gevoel, dat het tradi tionele socialisme z'n doel op enke procenten loonsverhoging na heeft bereikt en dat alle pogingen een nieuw ge zicht te geven fNieuw Links, Socia- :che Jeugd, Tien over Rood, maar ook Den Uyl-Vondeling met de filosofie van „offers voor ge meenschapsvoorzieningen") tot mislukking zijn gedoemd. Ander „item" van de linkse opi niepers: het ontslag van KRO-re- gisseur Van der Kamp wegens het „geknoei" van mr. Van Doorn cs. in de door hem vervaardigde tv-documentaire over het vraagstuk van de geboortenrege- ling. „Links" neemt nu zonder meer aan, dat Van der Kamp met z'n ontslagaanvrage groot gelijk heeft en dat de KRO-leiding uit angst voor de Curie is teruggeval len in staat van prehistorisch conservatisme. Een dagbladjournalist die in con flict komt met z'n hoofdredactie heeft de keuze tussen conformeren of vertrekken. In het laatste geval zal z'n beslissing alleen in de klei ne kring van collega's opzien ba ren, maar in de publiciteit dringt er niets van door. Bij de televisie is het omgekeer de het geval. Wie daar vanwege z'n (vooruitstrevende) opvattingen ruzie krijgt met superieuren en ontslag neemt, geniet plotseling een publiciteit die hij als beeldbuisver schijning nooit heeft gehad. „Links" roept 'm uit tot martelaar en hanteert z'n wederwaardighe den als wapen in de strijd tegen behoudzucht, verstarring, regenten mentaliteit, gezagsaanbidding, cryp- to-fascisme enz. enz. Dat tekent de overwaardering en overschatting van wat er in het Bussumse We reldje voorvalt, van de televisie als medium ook en zeker van de belangrijkheid van de mensen die daaraan meewerken. Het is voor het juiste evenwicht nuttig om tegenover het kabaal, dat Vrij Nederland en de Nieuwe Linie over het geval-Van dèr Kamp maken, een nuchter com mentaar als dat van De Tijd te plaatsen: „Het gekke met televisie is, dat haar medewerkers zichzelf met uitsluiting van de hoofdre dactie als een verheven journa listieke kaste beschouwen. Iedere rel, iedere nieuwe omroepster, iede re liflaf moet de krant in. De kran ten zijn daar zelf ook schuldig aan, want ze hoeven het niet op te nemen. Maar soms gaat het wel te „Zoals op iedere krantenredactie copy wordt afgekeurd zonder dat de televisie daar melding van maakt, moet het ook mogelijk zijn, dat de televisie werkstukken af keurt zonder dat de hele schrijven de journalistiek daar moord en brand over schreeuwt. Dat is een gewone zaak. Wij zouden het ook niet goed vinden als de heer Van Doorn in de keuken van de krant de deksels van de potjes kwam lichten. Wij zouden hem vragen of hij ons misschien kwam censure- JOHANNESBURG Meer dan 200 politieagenten hebben gisteren met honden, knuppels en traangas bij eer bierhal in de buitenwijk Hillbrow var Johannesburg ongeveer duizend Jood se jongeren uiteengedreven. De laatste tijd waren er herhaalde lijk botsingen tussen Joden, en Duitsers in de wijk, waar veel Duitse immi granten wonen. De Joden beschuldigen de Duitsers van demonstraties ten gunste van Hitier. Op 20 april, de verjaardag van Hit- Ier, zouden de Duitsers in de bierhai „Deutschland über alles" hebben ge zongen en Heil Hitier en Sieg Heil hebben geroepen. Vijftig Joodse jongeren zouden daarop de bierhal zijn binnengedron gen en op de tafels Joodse liederen hebben gezongen en Israëlische volks dansen hebben uitgevoerd. SPECTACULAIR TRANSPORT TREKT VEEL BEKIJKS (Van een onzer verslaggevers) DORDRECHT Een uur eer der dan was gepland hebben zes sleepboten van P. Smit uit Rotter dam gisteravond de 2400 ton we gende staalconstructie voor de nieuwe Merwebrug afgemeerd in de Buitenkalkhaven in Dordrecht. Na een tocht van 55 kilometer lag het gevaarte gisteravond twee kilometer van de plaats waar het 's-morgens om 8 uur was vertrok ken. Dit spectaculaire transport was nodig, omdat de kolos te bf-eed was om de spoorbruggen in Dordrecht te kunnen passeren. De brug is 206 meter lang, 26 meter breed en 43,5 meter hoog. De nieuwe Merwebrug, staal- constrctie van meer dan twee honderd meter lang, passeert de hefbrug bij Barendrecht, die men in zijn hoogste stand heeft opgehaald (boven). Voor de toe schouwers op de kant was het bij de Maasbruggen alsof de ge vaarten zich met veel gekraag in elkagr zouden wringen. Maar dit was sléchts gezichtsbedrog (midden). Overal zeer lange files auto's, vooral ook bij de Brienenoordbrug, waar de gi gant al even gladjes als bij de andere bruggen doorheenge- loodst werd (onder). Via de Dordtse Kil, Oude Maas, Nieuwe Waterweg en de Noord bereik te men het voorlopige eindpunt. Mor gen zal waarschijnlijk het brugdeel op de pijlers worden gelegd. Tijdens het transport moesten maar liefst zeven bruggen worden gepas seerd. In toom gehouden door de 3200 paardenkrachten van de zes slepers en omstuwd door een aantal boten van rijkswaterstaat en de rijkspolitie te wa ter ging de nieuwe brug vlot door de zeven reeds gebouwde. Hoewel er gisteren een stevige wind stond, ondervond het transport daar van weinig hinder. Omstreeks halftien verscheen het gevaarte voor de Baren- dreohtse brug, die zo hoog mogelijk opgehaald. De slepers deden wat van hen werd verwacht en zonder moeilijkheden haalde men door knap manoeuvreerwerk de brug onder de brug door. De Spijkenisserbrug en Bot- lekbrug leverden evenmin moeilijkhe den op. Kort na het middaguur zwaaide het transport met een grote bocht de Nieu we Waterweg op. Evenals op andere plaatsen zorgden ook hier begeleidende schepen van rijkswaterstaat en de rijkspolitie te water, die een blauw zwaailicht voerden, er voor dat het overige scheepvaartverkeer tijdig werd stilgelegd. De belangstelling langs de oevers werd hier steeds groter. Velen zwaaiden of maakten van de gelegen heid gebruik een foto te nemen voor de aan dit transport verbonden foto wedstrijd. Klapstoeltjes Ruim voor half drie bereikten de slepers met de brug, die op vier bak ken lag, de Maasbruggen in Rotter- dam. Vooral tijdens de tocht door Rotterdam was er overal veel be langstelling voor dit karwei. Sommi ge kijklustigen brachten zelfs klapstoeltjes mee, om op hun gemak zittend, het gevaarte te kunnen bekij ken. Nadat men ook de Van Brienenoord achter zich had gelaten, volgde de laatste schakel op het traject; de brug rijksweg 15 bij Alblasserdam. De ruimte die hier overbleef om het transport door te laten was bijzonder krap. Er moest dan ook veel gemanoeu vreerd worden om er door te komen. Toch was men nog steeds voor op het tijdsohema. Zonder moeilijkheden be reikten de slepers en hun sleep Dor drecht, waar de -kolos werd afgemeerd. Documentaire De cineast Bert Haanstra heeft het transport van de nieuwe Merwebrug benut om opnamen te maken voor zijn we documentaire over bruggen ir Nederland, die eind van dit jaar ge reed zal komen. Met enkele camera ploegen volgde hij de reis van de brug door zeven andere bruggen. Een deze ploegen was opgesteld op het brugdeel dat door de slepers van Dor drecht naar Dordrecht werd getrok ken. De automobilisten die gisteren voor een van de zeven bruggen hebben staan wachten op het passeren van het brugdeel vonden het niet altijd even leuk. Evenals andere kijklustigen sloe gen ze echter vol bewondering de klei ne slepers gade, die de kolos keurig in bedwang hielden. En tenslotte was de brug die door de brug ging bedoeld om straks de automobilisten een snelle re en betere verbinding te geven. Veel festiviteiten Noordoostpolder bestaat 25 jaar DÉN HAAG Met het overbrengen van een kopie van de wet tot ontslui ting van de Zuiderzee door zestien es tafettelopers van het Bihnenhof te Den Haag naar Emmeloord, zullen dinsdag de festiviteiten ter gelegenheid van het vijfentwintig jarig bestaan van de Noordoostpolder worden geopend. Van 9 mei tot en met 9 september zullen vele festiviteiten worden georga- niseerd. Op het jubileumprogramma staan een tentoonstelling in Emmel oord van verleden en heden van de Noordoostpolder, een sportolympiade waarbij de inwoners van alle dorpen onderling hun krachten kunnen meten, een gastvrijheidsroute en een ten toonstelling „Zwevende kunst". ATHENE Denemarken heeft zijn Atlantische bondgenoten vrijdag laten weten dat men in de Griekse militaire staatsgreep een opheffing van de demo cratie en de grondwettelijke vrij heidsrechten ziet. In een verklaring staat dat de Deense regering het van het grootste belang vindt dat er geen twijfel wordt geworpen op de wil van de Navo om zijn democratische idealen te waarborgen. De permanente Griekse vertegen woordiger bij de Navo in New York heeft direkt daarop een protestnota in gediend, waarin de Deense veroorde ling van de staatsgreep een „onaan vaardbare inmenging in de binnen landse aangelegenheden van een lidstaat" wordt, genoemd, alsmede „een inbreuk op het algemene rechtsbe ginsel" en „tegen de fundamentele re gels die in onze alliantie gelden". De Verenigde Staten en regeringen van andere landen hebben vrijdag druk uitgeoefend op het militaire re giem voor een duidelijke verklaring over de Griekse plannen voor de toe komst van het land. Het alternatief kan toenemend onbehagen zijn in za- kenkringen in het buitenland en een verpletterende slag voor de op het buitenland georiënteerde Griekse eco- Het Griekse regiem vreest dat een averechtse reaktie op de machtsgreep zou kunnen uitlopen op een verminde ring van krediet voor Griekse impor- Verband roken longkanker is voldongen feit LONDEN Zeer binnenkort is het rapport te wachten over de gevaren van roken van het (officiële) Britse bu reau voor tabaksonderzoek. Volgens deskundigen is de conclusie, dat er nauw verband tussen roken en long kanker bestaat. Deskundigen, die het reeds hebben kunnen lezen, noemen het een waarde volle, zelfs sensationele aanvulling op reeds bekende studies. In elk geval zou eruit blijken dat het verband on mogelijk meer kan worden ontkend. teurs en een teruglopen van investerin gen en toerisme. Wat de politieke ge vangenen betreft heeft de Griekse rege ring verklaard dat zij alle gevangenen zal vrijlaten die geen „gevaarlijke com munisten" zijn. Van de 5000 gear resteerden zijn er 1500 vrijgelaten. De anderen blijven in militaire detentie kampen en op eilanden in de Ae- geïsohe Zee. Een van de hoogste leden van de militaire junta is vrijda'g in het ge heim op Cyprus aangekomen en heeft een lange ontmoeting gehad met presi dent aartsbisschop Makarios. Verhuizing Schiphol op NCRV-tv-film (Van onze radio- cn tv-redactie) HILVERSUM Voor zichzelf en voor de BBC zal de NCRV in de nacht van zondag op maandag a.s. écn televisiefilm maken van de verhui zing op Schiphol: alles wordt dan over gebracht van het oude naar het nieu we vliegveld, dat koningin Juliana op 28 april opende. Drie filmers zullen, onder regie van Kees van Langeraad, de grootscheep se verhuispartij registreren. Op zater dag 13 mei wordt de film via Ned. 2 vertoond. Vier dagen later, op 17 mei, brengt de BBC de produktie op het Engelse scherm. Nijmegenaren na achtervolging in België vast MAASEIK De Belgische rijkswacht in Maaseik heeft gisteren jongelui tussen de 15 en 20 jaar uit Nijmegen aangehouden. Zij hadden Roermond een auto gestolen, waar- ee ze naar Frankrijk wilden. De arrestatie gebeurde in samenwer king met de gemeentepolitie van Roer mond en had plaats na een achtervol ging van Roermond tot Maaseik. De vlucht eindigde toen de jongelui tegen een lantaarnpaal botsten. Ze zijn vandaag overgebracht naar Nijmegen. De nieuwe Merwebrug weer teritg in Dordt, afgemeerd en wel, wachtend op het definitieve invaren bij Papendrecht. Medeplichtig aan moord op 356.000 Joden Proces tegen Horst Wagner ESSEN De 60-jarige Horst Wag ner, oud-advisftur van het ministerie van buitenlandse zaken van het Derde Rijk, zal worden beschuldigd van medeplichtigheid aan het wegvoeren en vermoorden van 356.000 Joden uit Frankrijk, Nederland, Denemarken, Italië, Griekenland en Tsjechoslowa- kije. Het openbaar ministerie van Essen nam deze beslissing na bestu dering van 20.000 documenten uit oude Duitse archieven. Het gerechtelijk onderzoek in de zaak-Wagner is al in 1959 begonnen. De beschuldigde heeft een jaar in voorlopige hechtenis doorgebracht. Hij werkt nu op een advocatenkantoor. Zijn proces zal waarschijnlijk niet voor het volgend jaar beginnen. Het openbaar ministerie in Frankfort heeft in de zaak tegen de drie artsen, die worden be schuldigd van medeplichtigheid aan moord op duizenden Duitse geesteszieken in de Tweede We reldoorlog, gevangenisstraffen van vier tot acht jaar geëist, Stansl De vereniging van Joodse Ameri kaanse oudstrijders heeft gisteren aan de minister van buitenlandse zaken Dean Rusk gevraagd bij Brazilië tus senbeide te komen om uitlevering te bewerkstelligen van de oorlogsmisda diger Franz Stangl aan een van de Europese landen, die hem willen be rechten. Stangl, 'hoofd van de SS in de do denkampen Treblinka en Sobidor, is onlangs in Brazilië gearresteerd. West- Duitsland, Oostenrijk en Polen heb ben om zijn uitlevering gevraagd. LONDEN Van de militaire basis Vandenberg in Californië is vrijdag da eerste Britse kunstmaan gelanceerd. De satelliet is In een baan rond de aarde gekomen. Met de Aerial-3, zoals de 20 miljoen gulden kostende kunstmaan heet, zul len de elektronendichtheid en de sa menstelling van de atmosfeer worden gemeten. Verwacht wordt dat de Aerial- 3 een jaar in bedrijf zal blijven. Nachtelijke hommen op Hanoi? SAIGON Amerikaanse mariniers hebben vrijdag de laatste van drie heu vels aan de grens met Noord-Vietnam heuvel 881 genaamd ingenomen. De actie heeft 12 dagen geduurd en er zijn enkele honderden doden en gewon den gevallen. In de laatste fase van de strijd ont moetten de Amerikanen slechts lichte tegenstand, hetgeen er op zou wijzen dat de Noord-Vietnamezen waarschijn lijk hun stellingen over de grens met Laos juist beneden de gedemilitariseer de zone hebben teruggetrokken. De Amerikanen zouden 157 doden en 738 gewonden hebben. Het aantal do den bij de communisten zou rond de 1000 liggen. Volgens het Russische persbureau Tass hebben Amerikaanse vliegtui gen vrijdagavond de stad Hanoi ge bombardeerd. Tass noemt het bom barderen tijdens donker een „uiterst barbaarse daad." Het zou reeds de derde maal in twee weken zijn dat dit gebeurt. De vliegtuigen werden met hevig afweergeschut ontvangen en waren binnen een kwartier ver dwenen, aldus Tass. Overdag zouden boven Hanoi zeven Amerikaanse toestellen zijn neerge haald: enkele piloten zouden gevangen zijn genomen. Hanoi beweert thans to taal 1856 Amerikaanse vliegtuigen ge durende de oorlog te hebben neerge haald. Zuid-Vietnam heeft aangekondigd dat het op 23 mei, de geboortedag van Boeddha, een 24-uurs bestand in acht zal nemen en zijn aanbod van 8 april t.a.v. onderhandelingen met Noord-Vietnam over verlenging van het bestand, vernieuwt. Negenentwintig democraten uit het Huis van Afgevaardigden hebben geza menlijk een verzoek tot president Johnson gericht om zich te verzetten tegen druk om Hanoi te bombarderen of blokkeren. Het sluiten van de ha ven van Haiphong zou Noord-Vietnam tot nog grotere afhankelijkheid van Pe king drijven, aldus de afgevaardigden. Monument omgekomenen van kamp Dachau DACHAU Op de plaats van hel voormalige nazi-concentratiekamp Da chau komt een monument ter waarde van 500.000 mark. Aldus een bekend making van het Internationale Daehau Comité. De Westduitse regering zal 450.000 Mark bijdragen; Oost-Duitsland komt met 25.000 Mark en de rest moet inter nationaal worden ingezameld. Het r nument voor de meer dan 30.000 gev genen die in Dachau werden ver moord, wordt geplaatst op de appel plaats van het kamp. Het in Brussel uit inzendingen var 54 kunstenaars gekozen ontwerp is van de Zuidslavische beeldhouwer Glid Nandor. Het monument wordt zes en een halve meter hoog. Volgend voor jaar zal het worden onthuld. Balkon stort in: 30 gewonden INNSBRUCK Ongeveer 30 perso nen. meest kinderen, zijn in Telfs bij Innsbruck gewond geraakt toen een veranda van de stadsgehoorzaal instort te. Het gebeurde toen het publiek een kindervoorstelling verliet over de ve randa. Deze lag ruim drie meter boven de straat. Onder de kinderen brak paniek uit. Brandweerlieden en vrijwilligers red den twintig kinderen met arm- en beenbreuken van onder de balken. An deren konden na eerste hulp naar De politie onderzoekt of er sprake is van nalatigheid bij het onderhoud van het gebouw. In Tirol zijn gisteren 23 scholieren en twee kloosterzusters gewond ge raakt toen een balkon van een ge meentehuis afknapte en vier meter la ger op straat viel. Voortaan is koorts opnemen een kwestie van een tot drie secon den met deze (elektronische) apparatuur. Het apparaatje, waar in transistoren een grote rol spe len, werkt op batterijtjes. Tv ontmaskerde oplichter (Van onze raflio- en tv-redactie) BRUSSEL De 25-jarige Waal Frangois Dumouseau is wegens ver duistering aangehouden, doordat de te levisie hem verried. Hij was sinds twee jaar employé bij een verzeké- igsmaatschappij en had kans gezien bijna vier ton aan geïnde gelden in eigen zak te laten verdwijnen, zonder dat iemand verdenking tegen hem had. Tijdens een sportuitzending ontdekte zijn directeur hem echter als belang rijke deelnemer bij autorennen. Hij be gon zich af te vragen, hoe deze jongen met zijn eenvoudige salaris daar te recht kwam. Bij informatie bleek, dat Frangois eigenaar was van verschillende kostbare racewagens, die hem in de baan waren. De auto's had hij gekocht van verduisterd geld. Zijn arrestatie liet toen niet lang meer op zich wachten.

Nieuwe Leidsche Courant | 1967 | | pagina 5