Leidse huis- en grondeigenaren zijn voor vrijere huren Liederenavond voor Vrienden van het Lied K. Mokkenstorm krijgt koninklijk goud Zet vis uit in de vijver voor vissende jeugd Oranje-appeltjes voor jeugd van Voorschoten Koninklijk bezoek aan de Keukenhof Zilver en goud voor Goudsmid Bavelaar HL lfrl EU WE LEIDSE COURANT DONDERDAG 27 APRIL 1967 Verkeerde verhouding inkomens-huren n zu Donderdag (27 april) Gehoorzaal, 8 uur: Show „Wie verre doet kan veel verhalen zingen". Avantie en Jong en Jolig. Schouwburg. 8 uur: K. en O.-toneel, sntrum met „Thuiskomst". i.-gebouw Middelstegracht 91, 9 tot 2 tot 4.30 uur: bevolkingsonderzoek iberculose. DEN HAAG Schouwburg, 8.15 uur: lagsche Comedie met „De dans van irgeant Musgrave". SCHEVENINGEN Circus-theater, r: finale Miss-Holland-ver- ezingen. Vri.'lag (28 april) Gehoorzaal, 8 uur: show „Wie doet kan veel verhalen zingen", ■mpre Avanti en Jong en Jolig De Lakenhal, 8 uur: opening ten- bonstelling Kunst van Vrienden en jfscheid prof. drs. J. N. van Wessem. Boshuis, achter Hoflaan 74: ruilbeurs U en bor verzamelaars. vool Schouwburg, 8 uur: K. en O.-toneel, ie|entrum met ..Man is Man", geld: Rapenburg 10: jeugdontmoetingscen- i kop[um Rehoboth, tienersoc. 't Venster, llbu|Tnclub m-m-v- The Colls. i.en B.B.-gebouw Middelstegracht 91. 2 tot '-30 en 7 tot 9,30 uur: bevolkingsonder- >ek tuberculose. DEN AG Diligentia. 8.15 uur: e Nieuwe Komedie met „Mama, kijk inder handen" SCHEVENINGEN Kurzaal, VRO-danstest. Zaterdag (29 april) Schouwburg, 8 uur: toneelopvoering itteris Sacrum. Breestraat 19: Boemerang-soos- J, L.H.J.-gebouw. Levendaal 101: jonge- llutnsoc. I den Moriaen, The Silencers. Rapenburg 10: jeugdontmoetingscen- Rehoboth, oranjebal voor beide so Tijdschema corso (29 april) Half 11 vertrek bij Warmonderdam aar( assenheim, 1036 u Hoofdstraat an eim, 10.45 u Hoofdstraat Oude Pos'- rug Sassenheim, 11.02 u Hoofdstraat ruising prov. weg 3 .Sassenheim. 11.06 Hereweg Derde Poellaan Lisse 24 u Hereweg Tweede Poellaan 11.49 u Hereweg 't Vierkant 12,03 u Hereweg Lisserbrug 12.16 u Leidsesrtraat Elsbroek- ig Hillegom 12.37 u Hoofdstraat den Endelaan Hillegom, 12.52 u ;e gjferesteinstraait Treslong Hillegom. bi 1-16 u Haarlemmerstraat Winterrusi- an Hillegom, 13.23 u Rijksstraatweg ipa ennebroekerdreei Bennebroek, 13.27 u ijksstraatweg nabij Willinklaan Ben- ebroek. Pauze Drie uur: vertrek bü 'illinklaan Bennebroek. Zondag (30 april) Rapenburg 10: jeugdontmoetingscen- Rehoboth, open huis voor ieder- DEN HAAG Schouwburg, 8.15 Comedie met „De vrouwen Troje". DEN HAAG Diligentia, 1 uur: Are- met „De kleine en de grote koning" i uur: De Nieuwe Komedie met „Het stil eurige lied van het rieste café". Welke apotheek? Geopend voor sptedeisende geval- genfen Aootheek Reijst, Steenstraat 35, ftei^i- 20136 Apotheek R. van Breest Smallen- iirg te Leiderdorp en apotheek Voor- o hoten zijn de gehe'e week geopend. Films Camera (2.30, 7 en 9.15 uur): De vrouw mannen beminde (18 jaar); aandag (1 tot 5 uur): oranjefilms (alk iftijden) Lido (2.30. 7 en 9.15 uur): Samen uit thuis (alle leeftijden) Luxor (2.30. 7 en 9.15 uur): Bron der ellust (18 jaar). Rex (2.30, 7 en 9.15 uur): Commando's 5n< illen aan '14 jaar). Studio (2.30, 7 en 9.15 uur) Darlinc 8 jaar). Trianon (2.30. 7 en 9.15 uur): Khartoem Badinrichtingen De gemeentelijke oadinnchtingen zyn n de volgende tyder geopend Lindestraat lb maandag geslotei a—11.15 u eu 13.30-17.15 u. oensdag gesloten, dondernag 13.30- 115 u vrijdag 0—11.15 u en 13 30—18.40 zaterdag 8—11.15 u. en '3 3016.30 1 Van der Werfstraat 39: maandag en ïg gesloten woensdag 811.15 sd 1.3017.15 u„ donderdag 8.30—11.15 er 1301815 u.. vrijdag 8.30—11.15 u. ar. 30—18.45 u„ zaterdag 7.30—11.15 en 3.30—16.30 u Molenmuseum Molen De Valk: geopend dinsdag tot n met zaterdag van 10 tot 5 LEIDEN De „Leidsche bond vtin huis- en grondeigenaren" kwam gis teravond in Den Burcht bijeen onder leiding van voorzitter Jvan Iterson. Deze zei in zijn openingswoord onder meer. dat de exploitatie van woningen steeds moeilijker wordt, wat verkrot ting in de hand werkt. Hij stond stil bij de zgn. doorstroming en hekelde het feit. dat huurders, die van de regelingen op dit gebied gebruik ma ken. soms een subsidie van f750 kunnen krijgen, terwijl de huiseigenaar voor de kosten mag opdraaien omdat elektrische leidingen e.d. dan vaak worden afge- De heer Van Iterson constateerde, dat na 22 jaar woningbeleid er nog steeds sprake is van een ondoelmatige bezetting der woningen. De huurprijzen lopen te sterk uiteen en er is een onevenwichtige verhouding tussen inkomens en huren, vooral als men gezinnen met gelijke in komens met elkaar vergelijkt. Er moet vrije huren worden gestreefd, aldus de heer Van Iterson. en te veel over heidsbemoeiing moet worden tegenge- Uit het jaarverslag van secretaris P. C. A. ten Broek bleek onder meer. dat de bond ruim 950 leden telt. De heren B. Bakels en J. Ravestein werden herko- Penningmeester B. Bakels meldde een tekort van ruim f6.500. dat kon worden opgevangen door de reserves aan te spre ken. Een nieuwe tekort wordt bezworen door de vorig jaar november ingevoerde contributieverhoging. (Van onze Leidse muziekmedewerker) LEIDEN Opnieuw heeft de Leidse afdeling van de „Vrienden var lied" een liederenavond gegevenditmaal in de benedenzaal van de La kenhal. Ds sopraan Leny Stevens-Ridderhof, begeleid door Henk Briër, en de bariton Max van Egmond, gesecundeerd door Rinus Groot, voerden een gevarieerd Frans programma van aantrekkelijke samenstelling uit. De interpretatieve eisen, die een dergelijk programma stelt, zijn zeer hoog en werden, ondanks de uitstekende technische en muzikale kwaliteiten der beide vokalisten en hun begeleiders, niet steeds ten volle gehonoreerd. NU IS EEN RINCK-BRIL (door de 5 RINCK-extra's) VOORDELIGER DAN OOIT BOTERMARKT 1 Telefoon 01710-25036 :en,ps aai „dj: (tl 1 tot 5 uur. Maandags geslo- Tentoonste'bngen Rapenburg 7.'.: tentoonstel ling Deense af ek, 17 maart tot en met 3 mei. «ids Acad Kunstcentrum. Rijksmuseum voor Volkenkunde: ten tonstelling Bali, beeld eD droombeeld t 1 oktober Kantine Koningsveld en Zoon N.V., van Campenlaan la: tentoonstel- mg grafiek, tot 19 mei iedere werkdag aD 10 tot 11.30 en van 3 tot 5 uur. Beroep op prof. Polak tegen te hoge vervolgingskosten LEIDEN In het zoëven versche. nen april-nummer van De Practijkgids doet de heer Th. J. van der Heijden (sekretaris van de Nederlandse Vere niging van Rechtskundige Adviseurs uit Leiden) een beroep op de minister van Justitie, onze plaatsgenoot prof. mr. C. H. F. Polak, om een eind te maken aan de door omslachtig en overbodig formalisme (te) hoge ge- rechtelijke-vervolgingskosten Hij wijst erop, dat de gerechtskosten schrikbarend hoog oplopen. In vele ge vallen leveren executoriale verkopin gen weinig op. Soms moet men voor het weghalen van gebruikte niet mo derne inboedels zelfs geld toebetalen. En indien men nog eens uit- een exe cutoriale verkoop een redelijke op brengst zou kunnen verwachten, wordt vaak de verkoop gefrustreerd door ge organiseerd lijdelijk verzet van dege nen, die principiële bezwaren tegen betaling hebben. Een ander executiemiddel, het loon beslag, leidt eveneens tot onevenredig hoge kosten. De heer Van der Heijden haalt aan. dat onze wetten voor enkele speciale vorderingen een vereenvou digd loonbeslag kennen, bijv. voor ali mentatieschulden en voor de belastin gen- Zo schoot Max van Egmond, die enige profane liederen van Huyghens uit de Pathodia Sacra et Profana zeer •erdienstelijk had gezongen, in de can tate Aquilon et Orithie van Rameau nogal aan de vlakke kant. Veel beter was hij in enige Verlaine-liederen van Willem Rettich, doch hier schoot de muziek zelf tekort in haar poging deze teksten te doen spreken. In een vijftal Fauré-liederen misten we, behalve in Adieu en Toujours, subtiele pathos dat deze grootmeester het Franse lied van zijn interpre ten vraagt. Rinus Groot speelde talent- >1 en toegewijd doch wat stijfjes. Van de door Leny Stevens-Ridderhof gezongen liederen verdienen vooral de Aris chantés van Poulenc ei Ariettes oubliées van Debussy met lof te worden genoemd. In een viertal liederen van Duparc was zij minder gelukkig, haar voordrachtstijl leent zich slechts matig voor deze meren deels romantische lyriek; een uitzon- Firma Klaasseus in het goud LEIDEN De herenmodewinkel A. Klaassens bestaat zaterdag vijftig jaar. De basis voor de zaak werd gelegd aan de Vismairkt, waar vijftig jaar geleden Het. Boordenihuis werd gesticht. Na de sitadhuisbrand van 1929 wend Het Boor- denhuis verplaatst naar Breestraat 114, waarmee ook het karakter van de zaak veranderde. De heer Klaassens ging zich specialiseren in herenkleding. Vier jaar geleden werd een zoon van de heer Klaassens :n het bedrijf op genomen. Aangezien onlangs bij de heropening van de verbouwde en vernieuwde zaak reeds een receptie werd gehouden, zal aan het gouden jubileum geen bijzon dere aandacht worden gesahonken. Varossieau en Cie (lakfabrieken): I videndvoorstel 11 O0)%, waarvan d< gewenst 5 (-)% in aandelen uit agio. Amstel BrouwcrüDi videndvoorstel 1966 (1965) 14 (14)%. waarvan 6% inte rim. LEIDEN Het was gisteren vijftig jaar geleden, dat de heer K. Mokken storm uit Oegstgeest op 13-jarige leef tijd als jongste bediende in dienst trad bij de N.V. Sleutels conserven. Na aan vankelijk op het kantoor werkzaam te zijn geweest, werd hij in 1924 als ver tegenwoordiger aangesteld. Nu is hij vele jaren hoofdvertegenwoordiger en n die tijd heeft hij de klintenkring in :ljn rayon aanzienlijk weten uil te breidenDe heer Mokkenstorm is ook belast met de opleiding van adspirant- v e rtegenwoordigers. Burgemeester Van der Willigen was een van de eersten, die de jubilaris gis termiddag in Old Dutch geluk wenste- Het jubileum wordt door de man en vrouw samen bereikt en gevierd, hij. Ook het bedrijf deelt in de ge lukwensen. U bent een voorbeeld voor de jongere generatie, zei burgemeester Van der Willigen, en met deze woor den speldde hij de heer Mokkenstorm WASSENAAR - Kunstzaal Heuö. Hoflaan 7: tentoonstelling van tekeningen pastels en andere werken van Sierk Schroder, van 10 tot en met 27 april maandag t.e.m. zaterdag van 105 uur. ook op dinsdagavond van 810 uur, zondags gesloten. de gouden eremedaille, verbonden aan de Orde van Oranje-Nassau, op de Directeur F. H. Nieuwenhuizen wist zich nog te herinneren, dat de jubilaris vroeger als weesjongen spuitgast was geweest. Daaraan had de heer Mok kenstorm de juiste teamgeest overge houden. U bent een harde werker voor het bedrijf geweest De heer Nieuwen huizen gaf de jubilaris een geschenk onder couvert. De heer J. M. Heyn. die als bedrijfs leider 'namens hel kantoorpersoneel sprak, zei dat men 't zich moeilijk kan realiseren, dat iemand vijftig jaar bij één bedrijf werkt. Iets. wa,t tegen woordig haast niet meer voorkomt. De heer W. H. C. Brugman voerde namens de vertegenwoordigers het woord en bood een radio- en grammo fooncombinatie aan. een geschenk van de vertegenwoordigers en het kantoor personeel. De heer J. H. Kasterop sprak na mens het jubileumfonds gelukwensen uit en overhandigde de jubilaris een enveloppe met inhoud. Tot slot sprak de heer Mokkenstorm zijn dank uit voor de koninklijke onderscheiding, de geschenken en de vriendelijke woor- dering maakte Au pays oil se fait la guerre, dat trouwens een der weinige vrouwenliederen van deze componist is. Bijzonder fraai vonden wij 't piano spel van Henk Briër, die zich overal de stuwende kracht toonde. Twee goed klinkende, doch ietwat salonachtige duetten van Franck sloten de avond af. Een Oberschwabisches Tanzlied- chen diende als zeer uitbundige toe gift. ACADEMSCHE EXAMENS LEIDEN 26 april Kand. ex. Duitse tij H H Diephuis taal- en letterkunde;, de h< c.L (Den Haag); doet. de heer J R Nienhuis (Utrecht): kand godgeleerdheid: mej. A C Kraak (Rotter- godgeleerdheid: Feestconcert op 1 mei in de Gehoorzaal LEIDEN Onder auspiciën van K. en O. zal maandagavond, 1 mei, om 8 uur in de Gehoorzaal een feestconcert worden gegeven door het Rotterdams Philhanmonisch Orkest o.-Lv. Franz- Paul Decker met medewerking van Emmy Verhey en Christian Bor viool en een Jazz-combo. Het concert is georganiseerd door de commissie jeugdvoorstellingen van K. en O. en de L. J. A., Leidse Jeugd-Actie. Voor de pauze wordt de Symphonie 80 in d'kl. t. van J. Haydn gespeeld. Emmy Verhey en Christian Bor zijn de solisten in Bachs concert voor twee violen en orkest. In het tweede deel van de avond wordt het Concer to Rotterdam voor jazz-combo, van Jurriaan Andriessen. ten gehore ge bracht. Jurriaan Andriessen zal zelf zijn concert inleiden. Na de pauze wordt begonnen met het hoorncon cert nr. 1 van W.A. Mozart. Solist is Piet Goudriaan. Seringenherg weer toegankelijk LEIDEN Met ingang van woens dag 3 mei worden tot en met 24 mei de Koninklijke Landgoederen De Horsten weer dagelijks opengesteld. Op zon- en feestdagen is de ingang aan de Pape- Jaan, Wassenaar, bushalte Den Deyl. Op de overige dagen aan de Rijks- straatweg 557 te Wassenaar. Dod enherdenking in Leiden LEIDEN Ook in Leiden wordt woensdag een dodenherdenking ge houden. De bijeenkomst begint 's avonds om half 8 in de Marekerik, waar de acteur Paul Steenbergen zal spreken. De stille itodhit begint daarna voor het kerkgebouw; bij het bevang- - dingsmonumenit zullen (8.30 uur) kransen en (bloemen worden gelegd. Tweede lustrum van De Does LEIDERDORP In de raadzaal hebben B. en W. gisteravond de be sturen van de zwem- en polovereni gingen De Does en De kleine Does ontvangen in verband met het tien jarig bestaan. Niet alle verenigingen die een ju bileum vieren, worden in het ge meentehuis ontvangen, maar voor De Does was een uitzondering gemaakt, omdat deze vereniging zich duidelijk beweegt op het terrein van de recrea tie. De kleine Does doet dat wat min der, maar beide verenigingen zijn nu eenmaal broertje en zusje. Aldus de burgemeester. Echtpaar Kleyn 65 jaar getrouwd LEIDEN Het echtpaar Kleyn- Ouwerkerk (Ververstraat 43) hoopt 6 mei zijn 65-jarig huwelijksfeest te vie ren. Vandaag zijn de bruidsdagen in gegaan. Van de tien kinderen wonen er acht in Leiden. Nadat de heer D. Kleyn enkele tien tallen jaren bij het houtvervoer had gewerkt, werd hij werkloos. Zijn vrouw begon toen een groente hand ei tje door er met de hondekar op uit te trekken. Later had zij haar eieen groentestalletje. De bruidegom is 86 jaar. zijn vrouw 87 jaar. Er zijn dertien kleinkindere» en zes achterkleinkinderen Beperkte N.Z.H.-dienst tijdens bloemencorso HAARLEM In verband met het bloemencorso op 29 april zullen de NZH-lijnen door de Bollenstreek tus sen ca 10 uur en 18 uur niet volgens de dienstregeling worden uitgevoerd. De laatste doorgaande bus van lijn 50 vertrekt van Leiden naar Haarlem om 9.35; in omgekeerde richting 9.10 uit Haarlem. Daarna wordt gereden van Leiden uit tot 12.05 tot Sassenheim- Noord en lot 13.20 tot Lisse, tot 14.50 Hillegom en tot 16.50 Bennebroek. De laatste doorgaande bus van lijn 92 van Den Haag naar Haarlem ver trekt 8.47 van Den Haag. De laatste doorgaande bus van lijn 93 Noordwij- kerhout Sanota Maria vertrekt 9.23, daarna zo mogelijk om 16.23. Burgerlijke stand van Leiden LEIDEN GEBOREN: Antje Johanna dir v J Lubbers en A A van der Kooij: Margot dr v J W van Leeuwen en M C E Brouwer; Petrus Leonard us zn v G J Neute boom en C M Geer lings: Marcus Johannes zn v J Schreuder en K Rietkerken; Johannes Jonas zn v P J M Noordman en M van den Berg; Johanna Cornelia dr v C W Stam en T Zunderman; Alexandra Patricia Maria dr v R F de Vries en Y M Valkenburg OVERLEDEN: J J van Veen 68 jaar man; C D Geluk 79 jaar ge huwd geweest met H Helmstrijd; W Neuteboom 86 jaar gehuwd ge weest met H van Weeren: B Wil ling 65 jaar man; L Poulain 72 jr Ambachtsschool Leiden LEIDEN Uit het jaarverslag over 1966 van de vereniging De Am bachtsschool blijkt onder meer, dat de vereniging eind vorig jaar 358 le den telde en dat op 31 december 1966 voor de dagschool 615 leerlingen ston den ingeschreven en voor de avondschool en parttime-cursussen 834 leerlingen per 1 oktober 1965. Lof De burgemeester zwaaide de ver enigingen namens het gemeentebe stuur lof toe. Hij zei, dat het mede aan de strakke leiding van badmeester Lans is te danken, dat zich in het zwembad praktisch nooit moeilijkhe den hebben voorgedaan. Voorzitter H. van der Horst dankte het gemeentebestuur voor de ont vangst. Zeker anderhalf miljoen men sen hebben in de afgelopen jaren het zwembad bezocht. De heer Van der Horst kwam ten slotte met enige wensen op de prop- Zet vissen uit in de vijver, dan kun nen de kinderen vlak bij huis vissen. Leiderdorp zou best een kunstijs baan kunnen gebruiken. Het terrein van de ijsclub zou 's zo mers als kampeerterrein kunnen worden ingericht. Het ligt dicht bij het zwembad en bij de jachthaven. De bijeenkomst werd ook bijge woond door adjudant Van der Ster, de heer W. C. Hendriksen als ver tegenwoordiger van de culturele raad, en natuurlijk door badmeester Lans. MAROKKAAN (25) AANGEHOUDEN LEIDEN De afgelopen nacht heb ben onbekenden ingeblroken in de Technische Unie aan de Oude Singel. Vermist worden een bandrecorder en een scheerapparaav. De politie heeft gisteren een 25-jarige Marokkaan aangehouden, die in Noordwijkerhout woont en in Leiden werkte. De man wordt verdacht van diefstal van gara gegereedschap en een auto. VOORSCHOTEN Wanneer de prinselijke baby wordt geboren, wordt het volgende programma afgewerkt: Uitsteken van de vlaggen onmid dellijk na het bekendworden van de geboorte. Wanneer dat na 16 uur is, wordt ook de gehele volgende dag tot zonsondergang gevlagd. Luiden van de kerkklokken gedu rende een kwartier. Beiaardconcert op he,t carillon van de gemeentetoren door Adrie de Jone. Indien de geboorte bekend wordt voor 12 uur op dezelfde dag; anders de vol gende dag. Het door herauten te paard op be paalde punten in de gemeente procla meren van de blijde gebeurtenis. Af hankelijk van het tijdstip van geboor te, op dezelfde dag om 11 uur of 17 uur. Uitreiken van beschuiten met muis jes en een blijvende attentie aan de leerlingen van de scholen. Uitreiken van sinaasappelen aan de schootgaande jeugd tot 12 jaar door het bestuur van de Kon. Wilhelminaver- enigin.g voor het gemeentehuis. De zelfde dag van 15-16 uur; indien de Jeboonte na 15 uur plaats heeft de aarop volgende dag (geen zondag) op dezelfde tijd. Deze extra-traktatie is mogelijk geworden, dank zij een gif' van de organisatoren van de onlangs gehouden voorjaarsbeurs. Volksdansdemonstratie om 19 uur op het MOC-tenrein. Ook deze activiteit zal naar de volgende dag (niet zijnde zondag) worden verplaatst, indien de AMSTERDAM Het Nepalese koningspaar en hun kinderen hebben vanmorgen in gezelschap van koningin Juliana, prins Bernhard en de prinses sen Margriet en Christin^ een bezoek aan de Keukenhof in Lisse gebracht. Na het bezoek aan de Keukenhof be gaven koning Mahendra en zijn echt genote zich, samen met hun zoon en dochter en beide Nederlandse prinses sen naar Rotterdam, waar o.m. een tocht door de havens zou worden ge maakt. Koningin Juliana en prins Bernhard keerden om half twaalf naar Amster dam terug. geboorte na 16 uur wordt bekend ge maakt. Concert op de Voorstraat door Har monie St. Laurentius. Daarna hos- muziek. Aanvang concert 8 uur. Er zal naar worden gestreefd het gemeentehuis te illumineren. Voor BRILJANT JUWELIER HORLOGER v. d. WATER Haarlemmerstraat 181 Hoge Raad verwerpt beroep Katwijkse medicijnman DEN HAAG Dc Hoge Raad heeft het beroep verworpen van een 44- jariger Katwyker, die door de Leidse kantonrechter en de Haagse rechtbank was veroordeeld t-cf f 500 boete en een voorwaardelijke hechtenisstraf van een maand wegens het verkopen van ongeregistreerde geneesmiddelen. ,,/>ie Schöpfung Zieke dirigent RIJSWIJK De dirigent Rudi de Heus, die vrijdagavond in de Messiaskerk de uitvoering van „Die Schöpfung" zou leiden, is plotseling ziek geworden. Nu zal het concert worden geleid door Chris Hanegraaff. De uitvoerenden zijn de Christelijke Zang- en Oratoriumvereni ging „Excelsior" mjn.v. het Gemengd Koor ..Die Haghe", solisten en het Zuid- Hollands Orkest LEIDEN De heer G. Bavelaar, die 40 jaar geleden aIs 15-jarige jon gen in dienst trad bij de juweliersfir ma Feije Brinks aan de Breestraat, is vanmorgen onderscheiden met de zil veren medaille, verbonden aan de orde van Oranje Nassau. Burgemees ter Van der Willigen reikte hem de onderscheiding uit. Het echtpaar Brinks bood de heer Bavelaar en zijn vrouw een 15-daagse reis naar Spanje aan. Als bestuurslid van de Federatie goud en zilver speld de de heer Brinks ae jubilaris, die is opgeklommen van teerling- tot chef goudsmid. bovendien ae gouden dr3agspeld met diamant op. Het per soneel bood zijn collega een planten-

Nieuwe Leidsche Courant | 1967 | | pagina 3