a E Steeds meer Oegstgeester gezamenlijke activiteiten :nlijk< SCHEPEN Algemeen Fondsenbezit Herv.-Geref. Contactorgaan bijna vijf jaar werkzaam Miele Voorzitterswisseling bij oorlogsslachtoffers Heidemaatschappij staat in dienst gemeenschap ELECTROMONTEURS LEIDING KAN GEVEN NIEUWE LEIDSE COUR ANT Op weg naar Convent van Kerken Gemeenschappelijke belegging in geselecteerde Nederlandse en Amerikaanse aandelen. Postbus 3700 - Amsterdam OEGSTGEEST Met de uitgifte van het boekje „Kerken heten u welkom", waarvoor het Gerefor- meerdHervormd Contactorgaan het initiatief nam, is een nieuwe stap gedaan op de weg naar meer inter- u kerkelijke samenwerking. Wij schreven daarover al eerder. Het is wel interessant wat meer te vertellen over reeds vroeger gezette stappen op deze weg en over het ontstaan van het Contactorgaan, dat zo niet in alle, dan toch wel in veel gezamenlijke activiteiten de hand heeft gehad. met leden uit verscheidene kerken (ook r.k.) zijn er in Oegstgeest nog enkele interkerkelijke en andere ge zamenlijke activiteiten, die niet ont stonden op initiatief van het Hervormd- Gereformeerd Contactorgaan. Wij noe men de samenkomsten in de gebeds week (januari), de kerstzang in de garage Kamsteeg, de maatschappelijke gezinszcri» (herv., geref. en i de stichting dienstverleningscentrum voor bejaarden en hulpbehoevenden, het samengaan van het Groene Kruis en het Wit-Gele Kruis en het in de gemeenteraad gezamenlijk optrek ken van a.r. en c.h.u. in één protes tants-christelijke groep. In de jaren 1960 en 1961 waren her vormde en gereformeerde commissies in het leven geroepen om samen in de maanden september/oktober een ge- zinsweek te houden. De daardoor ont stane interkerkelijke contacten brach ten de twee commissies ertoe de beide kerkeraden in Oegstgeest per brief van 24 maart 1962 voor te stellen een Gereformeerd-Hervormd Contactor gaan op te richten. Doel: het overleg met en de samenwerking tussen de twee kerkgenootschappen bevorderen en stimuleren. De kerkeraden namen het voorstel aan en op 20 oktober kon het Contact orgaan zijn werkzaamheden beginnen. Zes leden van elke kerkeraad plus de predikant van de Vereniging van Vrij zinnig Hervormden vormden het col lege dat als eerste resultaat het be kende „logeervoorstel" van prof. dr. H. Berkhof (in mei 1962 op de door De Achttien belegde bijeenkomst te Utrecht geopperd) aan de twee kerke raden voorlegde. Logeren Lang heeft het overleg geduurd, maar nu hebben de kerkeraden dan toch besloten wederzijds twee ouder lingen te benoemen, die over en weer de kerkeraadsvergaderingen zullen bij wonen en waar mogelijk aan de ge- dachtenwisselingen zullen deelnemen. In de vergaderingen van augustus/ september zullen deze ouderlingen voor het eerst aanwezig zijn. Het is duide lijk dat dit alles het begrip communicatie tussen de partijen kan bevorderen en dat legendes over „de ander" kunnen worden bestreden voorkomen. Wellicht komt het er over niet al te lange tijd ook van, dat bij voorbeeld gemengd gehuwden huisbe zoek ontvangen van een hervormd en een gereformeerd ouderling gezamen lijk. Ook dat is een voorstel van het Contactorgaan. Een ander pont vormen de gemeen schappelijke gemeente-avonden, waar van er twee of drie per jaar op het programma van het Contactorgaan staan. De eerste werd op initiatief van de gereformeerde kerkeraad gehouden op 12 februari 1964 in het Zendings huis. Onderwerpen van gemeenschap pelijke interesse worden behandeld op dergelijke avonden, waarvan de eerst volgende plaats heeft op 16 maart (Zen dingshuis, 8 uur). Dan is aan de orde de nieuwe katechismus van de Rooms Markt- en visserijherichten Vinserii IJMUIDEN 13 maart Besommingen ln guldens: KW 93—6430, KW 172—7430, KW 678940, KW 200—7800, KW 52—3770 KW 88—3020, KW 127—7080, KW 38—5370, KW 213—7910, KW 173—6770, KW 211000 KW 179—6370, WR 45—7090, WR 56—7730. WR 25—11 200 KR 37—8050 SCHEVÈNINGEN. 13' maart Visserij be klaten makreel. 11.280 kg tong BARNEVELD. 13 r 3.15—3.30 2 70—2.90. Coöp Veluwse Biervei ling. Aanvoer 357.630 stuks, handel redelijk. Prijzen per 100 Katholieke Kerk, besproken door pater S. Jelsma m.s.c. (Odijk). Ook de ambtsdragers bezinnen zich gezamenlijk op hun taak. De eerste bij eenkomst van die aard had plaats op 26 mei 1965 in kasteel Oud-Poelgeest. Voor dit jaar staat een ambtsdragers- vergadering in mei op het programma. is traditie geworden de bijeen komsten te beginnen met een gemeen schappelijke maaltijd. Ter kerke Op eerste paasdag, eerste pinkster dag en hervormingszondag gaan de Oegstgeester gereformeerden en her vormden ook gezamenlijk ter kerke. Zij deden dat voor het eerst op zondag 6 december 1964. In deze gemeen schappelijke kerkdiensten staan, indien beschikbaar, gereformeerde predikan ten op hervormde kansels en een her vormde voorganger in de gereformeer de kerk. Ouderlingen van beide ker ken zijn voor deze diensten verant woordelijk. De studiekring Ikojo, waarin 10 ge reformeerde en 10 hervormde jongeren zaten, drong al vóór het bestaan van het Contactorgaan aan op dergelijke kerkdiensten. Sinds het doel is be reikt, is deze kring opgeheven. Met pasen MONOKNOP DE LUXE 421 4Vt kg 1.495.— van den ANKER Dwarsstraat 19 Telefoon 3754 Basplein 13-14 Telefoon 2561 Katwijk. De eerstvolgende gemeenschappe lijke kerkdienst wordt dus gehouden op eerste paasdag. Daaraan vooraf gaat alweer een gezamenlijke activiteit: het paasontbijt van half 9 tot half 10 in het koetshuis van Oud-Poelgeest, even eens ontstaan onder auspiciën van de kring Ikojo in samenwerking met het vormingscentrum Oud-Poelgeest. Noemen we als laatste initiatief van het Contactorgaan de actie „Bruggen bouwen - Oegstgeest/Port Harcourt". Hierdoor wil men samen drie jaar lang f 7500 per jaar opbrengen voor ont wikkelingshulp: een interkerkelijk pro ject in de Nigeriaanse havenplaats Port Harcourt. Het Contactorgaan bestaat thans uit de heren dr. J. van der Grient (voorz.) jhr. G. Ploos van Amstel (secr.). res pectievelijk hervormd en gereformeerd, P. Ph. van den Broek, W. N. Heijloo, ds. J. Irik en mejuffrouw wika M. A. de Vlieger (allen hervormd), de. vrijz. hervormde predikant M. J. Wagen voorde en de gereformeerde leden J. de Kier, D. Teeuw. ds. K. Vegter, M. Wehna, S. van 't Zet. Er is één (her vormde) vacature. Behalve studie- en andere kringen Plannen Overigens heeft het Contactorgaan nog wel meer plannen. Men denkt bij voorbeeld over belangrijke gerefor meerde berichten in de hervormde kerkbode over te nemen en omgekeerd. Zover is het echter nog niet. En aan een „Convent van Kerken" in Oegst geest, zoals velen graag zouden willen zien, durft men nauwelijks op korte termijn te denken. Maar dat men daarnaar op den duur streeft, is (ge lukkig) zeker. Ds. Hoekstra in Geref. Oegstgeest OEGSTGEEST Ds. W. E. Hoek stra van Lewedorp (Zeeland), die in acature ds. Jz. Meyer een beroep heeft ontvangen van de geref. kerk, komt woensdag naar Oegstgeest op kennismakingsbezoek, 's Avonds van half 9 tot half 10 bestaat er voor de gemeenteleden in de bovenzaal van de kerk gelegenheid de beroepen pre dikant en zijn echtgenote te leren ken nen. Behalve de beroepen naar Oestgeest, Elburg, Rotterdam-Feijenoord, Nieuw koop en Koudum (Friesland), waar van wij reeds melding maakten, heeft ds. Hoekstra ook de belangstelling van Alblasserdam getrokken. Agendanieuws OEGSTGEEST Woensdag, derdag en vrijdag: Rijnlands lyceum. 8 ïr. toneelavonden. Donderdag: Het Witte Huis, 8 uw. jaarvergadering. Oranjevereniging; Zeradiragshuis. 8 uur, Gemeente-a vond voor alile bel angstelenden over de nieuwe r-k. katechismus (pater S. Jels ma msc). Oranjevereniging OEGSTGEEST Op de agenda van de jaarvergadering van de Oranje-ver eniging. die op 16 maant in Heit Witte Huis wo-rdt gehouden, komen voor een bestuursverkiezing en de bespreking van de komende feestelijkheden- 170—2 50, CII 1.10—1.80, boerenkool 15. Aan- jer waspeen 147.000 kg. ROTTERDAM. 13 maart Aanvoer: totaal 1107 dieren, waa slachtrunderen. Prijzen per kg: eren extra 4.60—4,90. I 4.15—1.50, .05. ID 3.35—2.65, stieren 4.10—4' 1107 koeten 3.25—3.60. Overzicht: slachtrunderen: invoer korter handel vlot. prijzen hoger. RIJNSBURG. 13 maart Groenteveiling: peen BI 6.30—750. AI 5 90—7.20. waspeei SchakelcursuB L.T.B. Liase LISSE Vrijdagavond had de uit reiking plaats van diploma's aan 28 geslaagde cursisten van de „Schakel cursus bloementeelt 19661967", uit gaande van de Land- en Tuinbouw- J J Groen in 't Woud. Lisse; Hal, Abbenes; C B Keyzer, Abbenes; W Koelewijn, Lisse; Iz de Kooker. Lisse; M C van der Lans. Abbenes; M J van der Lans. Lisse; W G Lefeber, Lisse; J M H Mens, Lisse; Th J H Mens, Lisse; G M J C Meulblok Ab benes; Q Ch Onderwater, Lisse; J Th Rutgerink, Lisse; J W Rutgerink, Lisse; J L Verdegaal. Sassenheim; G L M Vermeij, Rijpwetering: Th H Ver- Meij, Abbenes; C C M H Verwer. Lisse; A J van der Wiel, Lisse; W de Wit, Lisse. Twee cursisten moeten nog herexamen afleggen. WATERSTANDEN DEIN HAAG. 13 maart Konstanz 3» 4-1, Rheinfelden 282 —10, Straatsburg 330 2 Plittersdorf 481 4-19, Maxau 535 -f29, Plochingen 147 —5. Mannheim 393 4-28, Steinbach 222 5, Mainz 368 4-15. Bingen 268 +12 Kaub 303 +16, Trier 452 25 Ko blenz 346 +16, Keulen 342 +24, Ruhrort o30 15. Lobithh 1147 —7. Nijmegen 930 —7. Arnhem 930 —5. Eefde Ussel 496 —3. De venter 382 —12. Monsin 5474 —10. Borg- VOORJAARSBEURS BOUW+VERWARMING UTRECHT Nog 1 beursdag stïXi Cher .verschraling" van de prediking SASSENHEIM Dr. C. A. van Harten uit Bodegraven sprak vrijdag avond in „Ontmoeting" voor de Jonge- kerkgroep Hij zei, dat de rechte pre diking altijd moet zijn: uitleg en toe passing van de Bijbel. Christus moet in het middelpunt 9taan. Het in Hem ge schonken heil moet aan allen worden verkondigd. Er wordt tegenwoordig veel oecu mene bedreven, die ten koste gaat van de prediking. Ook is volgens ds. Van Harten een „vertaling" van de bood schap voor de moderne mens vaak een verschraling. De mens gaat dan met stenen naar huis inplaats van met brood Een predikant mag nooit od eigen houtje een boodsohap brengen. Hij moet zich beperken tot de bo<v* schap van zijn Zender. Derde lustrum Adeste Musica SASSENHEIM De jaarvergade ring van ..Adest Musica", vrijdagavond .jde Oude Post", droeg een feestelijk karakter: het was namelijk de 15e, Het jaarverslag van de secretaris liet een optimistisch geluid horen. Hoewel door velen is betreurd dat in 1965 de afd. harmonie werd opgeheven, is nu wel gebleken dat deze beslissing juist Hierdoor kon alle aandacht wor den geschonken aan de drumband. De ba rad telt nu 37 werkende leden. 4 leerling-hoornblazers en 4 niet-mee werkende bestuursleden. Al heel spoe dig kreeg de band nationale en ook in ternationale bekendheid, zodat er niet minder dan 27 uitnodigingen kwamen om aan festiviteiten mee te werken. .o. vijf van over de grenzen. Voor het komende jaar staan weer vele plannen op papier o.a. vernieu wing van de instrumenten. De heren J. Reeuwijk en L. v. d. Hulst werden her kozen; de heer H. W. Hoogervorst werd gekozen. Een voorstel tot contributie- venhoging werd aangenomen. Rietschelf brandde geheel uit HILLEGOM In een rietschelf op het terrein van de fa. C. J. Boot brak zaterdagmiddag om 5 uur brand De brandweer, die spoedig ter pk was, slaagde er niet in de rietschelf te behouden. Wel kon zii, ondanks de harde wind, de belendende percelen voor uitbranden behoeden. De schade loopt in de duizenden guldens. Het vermoeden bestaat, dat het vuur aangestoken door kinderen. Baarhuisje in as HILLEGOM Zondagmiddag c streeks 5 uur brak brand uit in het oude baarhuisje en een daarbij ge bouwd schuurtje achter de Martin us- kerk. In deze gebouwen bevonden zich goederen, hulpmiddelen om de kerk te versieren, tuingereedschap, hout blokken, planken en ander houtwerk. Het baarhuisje en schuurtje brandden tot de grond toe af. De schade wordt geraamd op ongeveer tien mille. Ho» de brand is ontstaan, is nog niet ba. HILLEGOM De toneelgroep Hil- legom bracht zaterdagavond in de van Flora" het actuele spel „De De jaarvergadering van Hierna ging men over tot dt noeming van een voorzitter. De gadering had geen voorstel. H stuur wees in de richting van de i H. Gouw, die na schriftelijke sten A| ook gekozen en geïnstalleerd wei 1 heer C. Hoogerdijk nam diens y het bestuur in. Als afgevaard jr de algemene jaarvergad werden de heren Gouw en Ti aangewezen. Een belangrijk onderwerp als sioenwetgeving werd aangest door mr. W. G. Lettinga. adjun recteur van het bondsbestuur. E: LEIDEN de Bond van Nederlandse Militaii Oorlogsslachtoffers, afd. Zuid-IIolland- noord, zaterdagmiddag gehouden, werd grotendeels beheerst door het aftreden van voorzitter D. Tegelaar en de be noeming van een nieuwe voorzitter. Ook deze keer stelde kolonel T H. Wessels de kantine van de Doelen kazerne voor de bond beschikbaar. De heer Tegelaar legde de voorzit tershamer neer, omdat, zoals hij uit legde, het gevaar bestaat, dat een voor zitter na een aantal jaren een stempel gaat drukken op het beleid Dit kan voor- en nadelen beiden, maar in ieder geval moet er in een bestuur af en toe een nieuwe wind -gaan waaien. D« ex-voorzitter blijft te allen tijde bo reid „in te sprinaen". Cadeau Dat de stemming in het bestuur al tijd goed was geweest, ondanks dik wijls felle discussies (gelukkig maar, aldus Tegelaar), bleek uit hel fraaie afscheidscadeau, een projectie tafel, het bestuur. Ook de penningmeester, de heer A. F. Laue, was aftredend, maar herkies baar. Hij behield zijn functie. De jaarverslagen van secretaris penningmeester waren gunstig. Er zijn leden en een voordeling saldo f 1.9 Extra aanbieding BOSCH volautomaat. 5 kg. nieuwste model, met inruil oude wasmachine van 1498 voor 1198.— af winkel. Beperkte voorraad, v. LEEUWEN, Boslaan 279 Katwijk aan Zee. Tel. 4336 RIJNSBURG De heer H. Rijsdorp van de Heidemaatschappij heeft voor de vereniging van oud-leerlingen van de tuinbouwschool gesproken over de ontwikkeling van deze maatschappij. Op 5 januari 1888 werd begonnen met zeven man. Thans heeft men drie duizend personeelsleden in dienst. Het accent lag eerst vooral op het ont ginnen van woeste gronden. Later om vatte het programma alle cultuurtech nische werkzaamheden, hetgeen na de 2e wereldoorlog nog werd uitgebreid met werkzaamheden op de civieltech nisch gebied. Eén aspect bleef c Dynamisch Dit 'dienstbetoon' kan variëren van een eenvoudig mondeling advies tot compleet uitgewerkte plannen voor cultuur- en civieltechnische projec ten. De maatschappij is een dynamisch bedrijf dat zijn leden ervan wil door dringen, dat men elk object rationeel moet aanpakken. Men moet tijdig de bakens verzetten. Eén van de vele werkzaamheden van de maatschappij KATWIJKSE GROENTEHANDELAREN woensdag 15 maart GESLOTEN Rozen gestolen RIJNSBURG De politie heeft in samenwerking met personeel van vei ling Flora twee jongelui van 19 jaar uit Leiden aangehouden wegens dief stallen van rozen. Eén van hen waa al eerder met de politie in aanraking 2e- het dienstbetoon aan de gemeenten in verband bijvoorbeeld met streek plannen. We mogen toch wel stellen, dat het landbouwbedrijf een industrie is. de tuinbouw moderniseert sneL Wanneer nu in een bepaalde streek tuinbouwgebied wordt gecreëerd, moet dit gebied toch ook leefbaar zijn. Het moet geen tweede West- land worden, geen groot terrein met moeilijk bereikbare plaatsen, hoge schoorstenen en enorme kassen, zon der enige recreatie en groen. De werkterreinen moeten goed te be reiken zijn. Er moet ruimte voor ont spanning zijn. We moeten ook denken aan de mensen die wonen in zo'n streek. In prognoses wordt gesteld, dat Ne derland in 2000 een land met 20 mil joen inwoners Zal zijn. En dat Zuid- Holland er heel anders zal uit zien met Rotterdam, Den Haag, Delft en Leiden als één grote randstad. Maar de tuinbouw zal een belangrijke scha kel blijven in de ontwikkeling van de randstad Holland. De avond werd afgerond met inte ressante films, die een goede indruk gaven van de werkzaamheden van de Heidemaatschappij, benevens een film getiteld „Dwars door Afrika" die een indruk gaf van wat in Canada wordt gedaan op het gebied van de tuin- Extra aanbieding 180 liter BOSCH koelkast (table top) met groot dtepvriesvak van 488.— nu voor 378.— al winkel v. LEEUWEN. Boslaan 279 Katwijk aan Zee. Tel. 4336 Rijnsburgse Marktdagkoopjes 1,39 (met sleutelhanger) 1,17 Grape fruit jam v. 1,30 nu 1.19 Schotse citroengam v. 1.95 nu 1,79 Batonette. verrukkelijk chocolade wafeltje p. pak v 69 voor 0.59 Cremekoekje van 89 voor 0,79 Grote zak mentogballen 0.49 Krokante paaseitjes 200 gram 0.98 Pepermuntrollen 5 voor 0,39 Appelmoes, 3 potten 1 liter pot wortelen 0.79 v. d. Mey's Zelfbediening In de Hoftuin. Lowestoft-vissers verliezen al hun spaargeld LOWESTOFT Twee vissers uit Lowestoft hebben zaterdag hun vis sersschip waarvoor ze jaren hadden gespaard, zien verzinken in de buurt van Schiermonnikoog. Ze hadden het schip voor bijna twee ton in Zweden gekocht en waren onderweg naar En geland. Nadat de Engelsen vuurpijlen had den afgeschoten, konden ze door de reddingboot Gebroeders Luden van boord worden gehaald. Na korte tijd sloeg hun schip, dat op een zandbak was geraakt, kapot. Peter Goldsmitt en John Sharman (allebei 27) wilden een eigen visserij bedrijfje beginnen. Het schip dal ze hadden gekocht, was veertig jaar oud. Contactavond van het N.B.G. KATWIJK AAN DEN RIJN In de kapel aan de Nieuwe Duinweg werd een contactbijeenkomst gehou- de plaatselijke afdeling van het Ned. Bijbelgenootschap. Ds. A. C. van Beek wees op het omvangrijke werk. dat het NBG verricht voor het vertalen uit de grondtalen. In 65 talen is de bijbel nu te lezen. Ds. A. Baas gaf een toelichting op de filmstrook Nederland en de bijbel. De heer W. Kralt, bibliothecaris, is gedurende de twintig jaren, dat de afdeling bestaat, bestuurslid geweest. Het chr. gmengde koor werkte aan de avond mee. en laag water KATWIJK AAN ZEE Voor de hervormde wijkgemeente noordwst spreekt ds. Tabaksblatt dinsdag 21 maart in de oranjezaal over het Joodse paasfeest en andere Joodse feesten. De Lenteklokjes verlenen medewerking. KATWIJK AAN DEN RIJN In i gereformeerde kerk wordlt woensdag wezen op de moeilijkheden die vast- Beng" zitten aan buitenlandse werknemers. Houston De regie werd gevoerd door H. de Bilüton 13 Madras nr Aai- Wagt. jCaitex3 Rotterdam 11 Z Masi- HILLEGOM In de gebouwen van Caite?t NaPels 11 wzw Gi" de firma Rijnveld op de hoek Weere- caitex Pemis 13 verw Hira- steinstraatPastoorslaan wordt don- o derdag 16 maart een tentoonstelling gehouden van de 1000 broeiresultaten van hyacinten die aan schoolkinderen Saigon te Bennebroek, De Zilk en Hillegom gStartStolRroStt. zijn uitgereikt. Icaltex Amsterdam 11 Avor te Katwijk aan Zee KATWIJK AAN ZEE Dinsdag: hoog water, 5.12 en 17.24 ter 1.12 en 13.33 uur. KATWIJK AAN ZEE De gezond heidstoestand van ds. J. C. van Hunnik gaat goed vooruit. Met ds. J. P. vai Roon, die een oogoperatie heeft onder- half acht bidstond voor het gaan. gaat het eveneens naar wens. gewas en arbeid gehouden, waar zal I KATWIK AAN ZEE Vanavond spreken d-s. Van Beek. Na de dienst is worden in hotel Noordzee drie films er gemeeratevergaderirag ter bespre-lover Auvergne gedraaid op de fa king van de kerkelijke financiën. cursus van Kruyt. KATWIJK AAN ZEE De Nieuwe Lei-dse Courant vraagt voor wijk te Katwijk aan Zee EEN BEZORGER Ook geschikt voor scholier. Niet beneden de 15 jaar. 2,75. Secretaris G- Tieman ontving het hoofdbestuur het bronzen kruis, voor de manier waarop hij zijn funct; vijftien jaar heeft vervuld. De heer Tieman was er niet zo gelukkig mee, maar begreep de gde-[ de bedoelingen, die erachter staken. „Wat iik gedaan heb, was mijn plicht en daarvoor behoef ik niet te wor den beloond. Wat er tot stand kwam is het wenk van heel het bestuur er daarom hadden er meer lintjes moe ten zijn"> 'as de stemming 's middags al avonds steeg deze tQt opperbes de muziek van het een bandje w oude contacten vernieuwd, er enthousiast bingo gespeeld en ge Scheveningen spaa beter in febniar SCHEVENINGEN Bij de spaarbank is in februari f 3.62 (vor 1,36) miljoen ingelegd en f 2,98 (1,7( terugbetaald, zodat het spaarovi f 645.605 (vorige maand 264.9: 604.707) bedroeg, over de eerste maanden f 0.91. v j. 1,06) min. Te mot f 2,2 (v.j. 1,75) min bijgescl rente is het totale tegoed tot f (56.49) min. Het aantal spaarders in februari met 15 (v.j. stijging 50) de eerste 2 maanden met 49 (v ging 167) tot 37.318 (v.j. 37.010). KATWIJK AAN ZEE M< avond om half acht wordt in de op een slotbijeenkomst voor de ca santen van de hervormde wijkge ten noord, zuid-west, zuid en duin de film „Vraag 7" gedraaid. te REILEN EN ZEILEK Gladstone Acteon 11 O Sabang Aegis 11 ZW Wight ieland 10 NO Par Algol 11 Aden Atlantic 11 Gibraltar Ameland 12 Pt Fortin Ablda 13 Danang Alkmaar .13 .Stanlow Boissevan 11 Bali 1 2Penang Banggai 12 Sandakan Bintang 11 NNW Guarr Bengalen 1 jBatu 11 Breevel Dlone l^OZC?Colembo Doelwijk 11 NO Tunis Hermes 10 ZO E ■au Dahomeykust 11 Le Havre Dordrecht 11NW Balonrou- Dinteldijk 12 Los Angelos Echo 11 NNO Finisterre Esso Den Haag 11 W Cyp- Eemland 10 ZO Salvador Esso Rotterdam 11 ONO A- Eemborg 11 Bordeaux Foresttown 12 Pt land nr Trinidad Folke dé Jong Sr. 11 OZ Ho') kSmithn Folkt de Jong Sr. 11 ZO Geopotes 12 Venetie :dijk 11 New York i 10 O Danang .1 ONO Tenes Heemskerk 11 Lattakio Hollandsduin 11 ZW Sa- Hollandsdreef 11Z Sydney Hoogkerk 11 Inca 11 Nr Dakar Isola 11 ZO Knoll Ilias 11 N He de Bas James Benedict 10 Bi nr Baltimore Jason 10 St Vincent Kaaphoorn 12 verw Si Kennemerland 11 ps deira Kloosterkerk 11 vennn Katendrecht 11 Hamb ta Bremen Koplonella 11 ZZW 1 Kalydon 10 Pt Fortin, Kamperdvk 10 Hamb Rotterdam ingstor pass 11 NC Kovendyk 11 O Berr Leiderkcrk 11 Londi Marseille Looiersgracht 11 Elbi Libertas 11 Casqui GEMEENTE LEIDEN Bij de hoofdafdeling civiele werken B van de Dienst der Gemeentewerken kunnen voor het onderhoud van de ge meentelijke plantsoenen worden geplaatst: a. Voorwerker tuinman (vereist: diploma bezit) loongroep V b. Tuinlieden in loongroep IV c. Motormaaiers in loongroep IV d. Plantsoenwerkers in loongroep III Bruto salaris per maand loongroep III: 24 jaar en ouder 626.16 loongroep IV: 25 jaar en ouder 661.38 loongroep V: 26 jaar en ouder 702.47 Bovendien vakantietoelage 6%: premiespaarregeling; ziek tekostenregeling (I.Z.A.); verstrekking werkkleding: pre mie A.O.W./R.W.W. voor rekening van de gemeente: pensioenpremie 7,9%. Desgewenst kan men zich ook persoonlijk aanmelden el ke middag van 3.30 tot 5 uur op de afdeling personeels zaken van de dienst der gemeentewerken, kamer 314, der de verdieping, stadhuis. DE JONG S MACHINEFABRIEK N.V. HAZERSWOUDE - RIJNDIJK vraagt voor spoedige indiensttreding a. EEN MEDEWERKER b. TIJDSCHRIJVER Leeftijd tot 22 jaar. Gelegenheid tot solliciteren dagelijks van 9.00 tot 17.00 uur. Na telefonische afspr. ook in de avonduren, tel. 01714-241. Na 18.00 uur 01714-818. Gevraagd voor Nieuwbouw en burgerwerk Gevraagd voor Nieuwbouw en burgerwerk OOK MORGEN brengen onze advertenties weer veel nieuws ZETTERS EN DRUKKERS voor opleiding tot zetter of drukker kunnen wij ni LEERLINGEN OUDE RIJN 34 LEIDEN TELEFOON 01710-309< .Uitgever van Chr. periodieken in het westen des lands zoekt iemand die aan het werven van abonnees. Zeer goede positie.

Nieuwe Leidsche Courant | 1967 | | pagina 4