TV SP RADIO Creatieve tv-werkers bekeken omroepzaken THUIS DELEN IN DE ONDERTROUW jffl wSw- Congres ,De omroep van morgen VAN DOORN TERUG IN DE KAMER Puzzelboek DE GOUDEN BARK Joos Brandt Vos MAANDAG 12 DECEMBER 1966 en Batman naar vroege dinsdagavond (Van onze radio- en tv-redactie) HILVERSUM De omroepen zullen moeten antwoorden op het feit, dat de NTS van 2 januari af haar televisiepro gramma om kwart voor 7 begint. Daar door komt er voor hen bijv. op de dinsdagavond een half uur vrij, aange zien het journaal voor gehoorgestoor den dan naar de zaterdagmiddag ver huist. De KRO heeft al besloten, dit vroe ge dinsdagavonduur (in feite 50 minu ten) te gaan vullen met de Batman-se rie. De Flintstones gaan dan naar de vooravond van zaterdag. Heel goed heeft de programmalei ding nagedacht, eer zij deze stap durf de wagen, want toen zij enkele weken geleden op 't onverwachtst de Flintsto nes aan de kant zette voor een actuele religieuze reportage, woei er een storm van kwade brieven de postbus van de KRO binnen: wie aan de Flintstones durft te komen is nog niet gelukkig! Nog enkele andere wijzigingen in het tv-programma heeft de KRO met in gang van het nieuwe jaar in petto: de uitzending „Circus overal" verschuift van de maandag naar de zaterdag avond vooral voor het genoegen van de jeugdige kijkers. De epilogen, welke afwisselend op Ned. 1 en 2 verschijnen, gaan dan alle naar Ned. 1 en wel op zondagen, maan dagen en dinsdagen. De maandagavondprogramma's van de KRO op Ned. 2, die meestal een grote speelfilm bevatten, worden kor ter. De na de film volgende jazzru- briek wordt daarom, al naar gelang de lengte van de film besnoeid. (Van onze radio- en tv-redactie) LAREN Dertien uur langi duurde zaterdag een congres „De omroep van morgen", uitgeschre ven door de beroepsvereniging van creatieve televisiemedewer kers „Groep 73", die hiermee haar eerste lustrum vierde. Er werd heel veel besproken en daarover nagepraat, al konden de onderwerpen niet allemaal nieuwe gezichtspunten opleve ren. Voorzitter David Koning (hoofd afd. drama NCRV-televisie) herinnerde er 's morgens om half tien al aan, hoe de vereniging is ontstaan door samengaan van de 73 creatieve tv-medewerkers, die vijf jaar geleden staakten voor bete re arbeidsvoorwaarden, zodat het scherm een avond zwart bleef. „Groep 73" heeft zich staande gehou den, maar is helaas niet erkend in het overleg, waarvoor de omroep zich tot de vakbonden richt. Ex-minister mr. M. Vrolijk was uitge nodigd om de openingsrede te houden en hij deed dat, nu heel wat gemakke lijker sprekend over omroepzaken dan toen hij dat nog ambtelijk moest doen. Hij noemde de televisie „een weer barstige materie", zei dat hij veel kri tiek heeft ondervonden op zijn omroep- nota, die toch niet alleen de „omroep van morgen", maar zelfs aan die van „overmorgen" wilde dienen en sprak de wens uit voor nadere coördinatie tussen de televisie en Nederlandse or kesten alsmede toneel- en balletgezel schappen. Wat de schrale financiën voor de televisie (waarover de heer Ko ning zich had beklaagd) betreft: niet alleen de omroep komt overheidsgeld Vrije menigsuiting Het congres, dat in de zaterdagse ochtenduren zich nog niet in al te grote belangstelling mocht verheu gen. verdiepte zich nu in „de vrij heid van meningsuiting naar aanlei ding van de proeve van een nieuwe grondwet, waarvocA- prof. mr. dr. M. Rooy en mr. H. van Maarseveen gespreksmateriaal aandroegen, het geen door een panel werd verwerkt en waarin ook het genodigde publiek mocht meespreken. Prof. Rooy meende dat radio en tele visie even vrij behoren te zijn in hun meningsuiting als de pers en de bepa ling van repressief toezicht door de overheid op deze media niet in eer. nieuwe grondwet moet voorkomen en mr. Van Maarseveen achtte het onvol doende, dat in de proeve alleen maar wordt gesproken van „vrijheid van drukpers" zonder de andere publici teitsmedia te noemen: de kunst opzich- zelf dient vrij te zijn om zich, hoe dan ook, te uiten. Daaronder valt dan met een het creatieve tv- en radiowerk. 's Middags kwam het ontwerp-om roepwet in het geding: de heer H. Schaafsma, adj.-directeur van de chool voor Journalistiek, noemde dat een „la mentabel stuk" dat alleen in het teken (Van onze radio- en tv-redactie Radio en televisie maakten het zater dag heel Nederland mogelijk om zo maar gezellig gedeelten van de /eest dag mee te maken, die prinses Mar griet en haar bruidegom mr. Pieter van Vollenhoven beleefden. De heel eenvoudige plechtigheid van het aantekenen in Baarn kwam keurig door, al kregen de commentato ren het weer benauwd tijdens het besloten koffiekwartiertje in het ge meentehuis. Tevergeefs poogden zij, dat hiaat aannemelijk vol te babbelen. Waarom toch niet zo'n paar minuten even een onderbreking met 'n stukje muziek? Met deze inderdaad grote op gave voor de verslagoevers is niemand zo erg gediend, want wie was er ïjA echt geïnteresseerd in de finesses Wij begrijpen de VPRO, die altijd de mond vol heeft over zijn culturele op dracht, hierin niet. Moest het zware filmverslag over de 25 jaar oude slag rondom Pearl Har bour evenwicht in het totaal-program ma brengen? Dat was niet mogelijk. Wij vonden dit ook een te ingrijpend programma voor de late zaterdag avond, al had het op zichzelf zeer be hoorlijke kwaliteiten. Dwars-bomen Het jongerengesprek dat onder de titel Dwars-bomen zondagavond werd gehouden, bleef aan de zeer rustige kant. Er was weer een nieuwe samen stelling van de groep en de antwoor- jdende geestelijken, maar we zagen Weer actie tegen geweld op tv (Van onze radio- en tv-redactie) WASHINGTON Opnieuw is er van deze stad uit een actie opgezet te gen zoveel geweld, moord en doodslag in televisieprogramma's. De Vereniging van Amerikaanse schrijvers heeft zich daar voorgespannen. Zij hebben de regering een request gezonden waarin zij hun protest duide lijk uiten. In hun klacht zeggen zij o.m., da tv-auteurs worden gedreven door grote ondernemingen die opwindende televi sieprogramma's betalen om er hun re clame in kwijt te kunnen. Hoe spannen der de uitzendingen zijn, hoe eerder de kijkers programma èn reclame volgen. „Maar deze sponsors bezitten zelf niet voldoende scrupules om de nor van het goede fatsoen aan te leg- aldus het request, dat de over heid haar speciale commissie voor om roepzaken, FCC, heeft toegeschoven. van de politieke haalbaarheid staat maar niet in wezen de omroepontwikke- ling dient omdat te sterke nadruk wordt gelegd op het organisatorische. Het verschijnsel van het gezamenlijke programma door NTS en NRU op te dissen noemde hij „ontkenning van de realiteit en de programmaraden „con- claafjes die achter gesloten deuren wer ken". KRO's voorzitter mr. H. W. van Doorn gaf de omroepinzichten weer: hij vindt het ontwerp een goed stuk werk zij het met mankementen van te veel overheidsbetutteling en teveel fi nanciële en technische beperkingen, waarbij ook de nieuwe bevoegdheden van de regeringscommissaris frustre rend werken. Alzo een nieuwe dosis praatstof, die naarstig werd gebruikt. De avond bracht, ingeleid door drs. P. Th. van Leeuwen en de heer J. Castelijns (hoofd KRO-televisie) gedachtenwisse- ling over de vele aspecten van reclame de televisie. Kandidatenlijst KVP 't Hoeft niet.' geloof en de al dan niet be staande nuttigheid van christelijk on derwijs, maar harde noten kwamen er ditmaal niet op tafel. De AVRO liet de laatste Caterine Valente-show de lucht ingaan: heel mooi, vlot en charmant, met een op en top Duits nummertje van Trea Dobbs als Nederlandse gaste, want we dienen Pim Reyntjes maakte voor de NTS opnamen die 's avonds de samenvat ting van de beeldreportage completeer den: bij Soestdijk en bij het Baarns Lyceum. Allemaal heel aardig. Jammer was het, dat de televisiekij kers maar de helft van het vrolijke programma te zien kregen, dat Rotter- niet te vergeten dat het programma dam het bruidspaar 's middags aan- ook en vooral in Duitsland op de buis bood. Niemand wist toen goed raad komt. De samenwerking tussen AVRO met de aaneeboden toetertjes. Wat we en ZDF ging niet zover, dat er er al kijkend van meemaakten was maar één woordje Nederlands aan toch de moeite waard: we proefden de van de vier programma's mocht te pas gezellige en ongedwongen sfeer waar- komen. in het feest verliep, we zaeen het ar tistieke cadeau, het moederlijke genoe- j gen waarmee koningin Juliana het pro- DreiltSC OlltSlageiieil gramma gadesloeg, het plezier dat het bruidspaar zelf in het gebodene had. en we ontmoetten nu ook de ouders van de bruidegom via de camera's. Avonds konden wij het niet zo best vinden met het VPRO-program- ma op Ned. 1. De kleine omroep schiet teveel van het ene uiterste in het ande re. Verscheidene programma-onderde len waren nu ronduit ordinair, bijv. het liedje .Dynamiet" dat Karin Kent. geflankeerd door bejaarde he ren, in de drukke show van Cherry Wainer zong. Wie vindt zoiets smake lijk? willen niet naar het Westen Ook het optreden van Adèle Bloe- mendaal, sterk op sex toegespitst, ver toonde onnodig ordinaire momenten in het toch al zwakke geheel. BORGER Slechts 18 van de 121 ontslagen werknemers van de glasfa briek in Nieuw-Buinen hebben het aan bod van de directie geaccepteerd om t( werk te worden gesteld in de fabrieken van Leerdam en Schiedam, als de fa- Irlek in Nieuw-Buinen 1 februari sluit Oorzaak: het wantrouwen in het be- leJd van de directie, die echter eei leszins redelijke overgangsregeling neeft getroffen, aldus het GAK in Bor- trer Het GAK is overigens pessi mistisch over de mogelijkheden deze 105 werknemers elders in Drente te kunnen plaatsen. Muur-puzzel In elk vakje een letter plaatsen, die tezamen woorden vormen. Tot en met de zesde rij bestaat elk woord uit de zelfde letters als 't voorafgaande woord, plus een letter. Na de zesde rij bestaat elk woord uit dezelfde letters als het voorafgaande woord, minus een letter. 1. muzieknoot, 2. gem. in N.Brab., 3. lol, 4. geestelijke, 5. vloerkleed, 6. vo gel. 7. plaats in de schouwburg, 8 kruisbloemig kruid, 9. putemmertje, 10. voertuig, 11. deel v. d. mast Op Kerstavond zal de VARA via Ned. 1 weer een Rudi Carell-show uitzenden. Dat is zo'n beetje traditie geworden. Voor degenen die op deze avond behalve ernst ook vrolijkheid zoeken heeft Rudi een van zijn „speciale" programma's opgezet. U ziet hem hier samen in de opname die hij met Piet Bambergen, een van de Mounties, heeft gemaakt. Piet Bambergen reageert nl. uitstekend op de teksten van Rudi, die ze op zijn beurt treffend voor Bamber- gen's komisch talent weet te schrijven. Piet speelt de „kerstbomenman", de figuur van de „ruwe bolster, blanke pit", die bij de kleinste emoties in tranen uitbarst. In een van zijn liedjes zal hij dat terdege demonstreren. (Va i radio- en tv-redactie) HILVERSUM In een van de snelle pauzes van het omroepcongres in La- hadden we tijd voor een kort gesprek met KRO's voorzitter mr. H. an Doorn, die weer helemaal beko- is van de „griezelige zaak, dat nogal wat KVP-leden hem van zijn Kamerzetel lieten glijden vanwege Brandpunt's onverbloemde politieke kritiek". U hebt dus het terugtrekken maar opgegeven?vroegen wij mr. Van Doorn. ,Tja.. nu het partijbestuur beslist an ders wil moet ik mij daarbij neerleg gen." „U komt nu nr 7 op de Brabantse lijst die de vorige keer 14 zetels ople verde en daarmee is voor U een terug keer in de Tweede Kamer zeker. Bent U daar nu blij om?" „In elk geval heb ik mijn Kamer werk altijd met plezier gedaan, maar het verheugt mij voornamelijk, dat er zoveel mensen zijn, die erkennen dat de programma's van Brandpunt de par tij geen afbreuk doen en daarom is er voor mij nu geen reden meer, mij te blijven terugtrekken". Deze zoveelste storm in de Hil- versumse omroepvijver is dus weer be dwongen. Intussen heeft het gebeuren heerlijk veel aanleiding tot spotternij en gegeven. Alle satirische en actuele program ma's pikten er een graantje van mee. Brandpunt had vrijdagavond als „uitsmijter" de opmerking: „We heb ben er vijf jaar lang (met elke week een programma) over móeten doen om één man de Kamer uit te krijgen", en VARA's Achter het Nieuws antwoord de daar zaterdagavond op: „Wij maken nu al jarenlang twee programma's per week en we hebben er nog helemaal geeneen uitgekregen". Opmerking in de wandelgangen van de studio's: „Ik wist niet, dat die jon gens daurvoor werken!" Elektronisch een plaats bespreken PARIJS De Franse spoorwegen be proeven op tien stations een elektro nisch systeem voor het reserveren van zitplaatsen. Elk van deze stations heeft een kla vier, waarop de reizigers hun aanvra gen „noteren". De boekingen worden via een tele-communicatienet op het centrale station Parijs-Noord ontvan gen en in een computer verwerkt. Deze berekent hoeveel zitplaatsen voor een bepaalde trein zijn geboekt, hoeveel er nog vrij zijn en zij zorgt tevens voor verspreiding van deze gegevens naar de andere stations. VANAVOND TE ZIEN Ne d. 1 VARA 7.35 uur quiz Tel uit je winst. 8.20 uur documentaire van Milo Anstadt over Tsjechoslowakye. 9.35 uur science fiction in een Tsjechisch tv-spel „De levenden en de doden". Ned. 2 NCRV 8.01 uur tweede aflevering van Lieberman en Lie- berman. 8.25 uur documentaire (in samenwerking met KRO gemaakt) over de 80-jarige oorlog, deel 1 „De beeldenstorm". 8.55 uur Jazz met Pim Jacobs. 9.20 uur NTPO-these met de WD op de voorgrond. VANAVOND TE HOREN Hilversum I NCRV 7.30 uur Vocaal Ensemble zingt. 7.50 uur Promenadeorkest speelt Massenet. 8.05 uur hoorspel „Rafael" door André Kuyten. 9.30 uur Muziek en dienst, informatie. 10.40 uur Literaire rubriek. 11.00 uur poëtisch programma ,,'t Is nacht over een Hilversum II NRU 8.05 uur Brabants orkest concerteert. 9.25 uur tweede deel documentaire ontwikkelings hulp. 10.55 uur documentaire over maatschappelijk werk. OPLOSSING VORIGE PUZZEL Kon.-moeder Elizabeth geopereerd LONDEN Koningin-moeder Eliza beth van Engeland heeft zaterdag een buikoperatie ondergaan. Haar toestand is bevredigend. De operatie had ten doel verlichting te brengen wegens een plaatselijke verstopping. De konin gin-moeder is 66 jaar. 49 i het Dat verstaat hij, en met een sprong is hij weg stuk hout. En dan gelooft hij nauwelijks wat hij ziet. Amy en de jonge Thiesen komen het pad af. Ze dragen Mei, de •een aan zijn schouders en de ander zijn benen. Als een verslagen onnut mens hangt zijn smal lijf een eindje boven de aarde. En Leda huilt en snikt en weet niet wat ze moet doen. Er is een smal vertrekje naast de woonkamer, waar Leda allerlei rommel bergt. Als Jord de dozen en kisten en wat er meer staat opzij heeft geschoven, is er ruimte genoeg om een bed neer te zetten, waarop ze Mei kunnen neerleggen. Want hij is niet dood. Voor ze met hem binnen zijn, begint hij te kreunen en terwijl Jord bezig is met het bed dat van boven gehaald moet worden, houdt Leda hem op haar schoot. Zijn benen hangen hulpeloos naar beneden en zijn hoofd tegen haar schouder. En voortdurend streelt ze zijn haar en zijn gezicht. Mei toch, och jongetje...! Het zou belachelijk klinken als 7f tijd hadden om erop te letten. Arnout helpt Jord alsof hij al lang gewend is in dit huis en Amy loopt heen en weer met dekens en lakens. Nu weet ik niet eens of we wel goed doen, zegt Jord, terwijl hij zijn voorhoofd afveegt. Zet een raam wijd open, Amy, het is hier veel te heet. En dan tegen Leda: Wat heeft hij? Dat weten we toch niet. Waar hebben jullie hem gevonden? Arnout kijkt om zich heen. We moeten een dokter opbellen, hij kan wel een hersenschudding hebben. Hij is met zijn hoofd op een boomwortel terechtgekomen. Een telefoon hebben wij hier niet. Jord pakt Mei van Leda's schoot en draagt hem naar het bed. Ze loopt hem achterna, maar bij de deur blijft ze staan. Wij willen geen dokter, dat zou maar praatjes geven. Er is al meer dan genoeg over ons gezegd. En dat zou weer beginnen, vooral als de mensen hoorden dat jij erbij was. Ze bedoelt er niets verwijtends mee en de manier waarop ze naar Arnout kijkt is ook niet vijandig, maar het is daarom wel erg pijnlijk. Dat had je moeten zwijgen, bromt Jord. Let liever op je broer. Ik meen te zien dat zich bij hem verschijnselen voordoen van een hersenschudding. De jongen heeft gelijk. Die jongen is Arnout Thiesen. Ze staan wat bedremmeld, hij en Amy. Ga maar eens zitten, wijst Jord naar de stoelen. En dan zou ik graag horen hoe alles in elkaar zit Het spijt me ontzettend, Munde. Arnout slikt een paar keer voor hij begint te praten. Amy en ik waren met de boot uitgevaren. Het kan best gebeuren dat binnenkort het varen voor plezier verboden wordt Men begint in de stad strenger te worden. Ja, ja, knikt Jord. Hij weet er alles van en eigenlijk komt het niet te pas dat de jonge Thiesen hier nog zit De meeste jongens van zijn leeftijd dragen al een uniform. Arnout ziet de rimpel niet tussen Jords ogen en hij bemerkt ook niet dat Leda op de drempel van het kleine kamertje staat om beter te kunnen horen wat hij zegt Mei ligt weer stil, al maakt hij nu en dan vreemde geluiden. We voeren de baai in, gaat Arnout verder, en we gingen aan land, zoals de eerste keer toen ik hier kwam. Het is je hier wel bevallen, onderbreekt Jord. Ja, het beviel me hier heel goed. Arnout heeft een hoffelijke stem. Met een klank in zijn woorden, die niemand op het Basselt heeft. De rimpel tussen Jords ogen trekt weer weg. Veel is er niet te vertellen. Amy en Arnout gingen op de oever en daar ontmoetten ze Mel. Die had hen waarschijnlijk al gezien toen ze nog in de boot zaten, want hij kwam plotseling; achter een struik vandaan alsof hij op hen stond te wachten. Arnout kende hem niet en hij zou ook geen aandacht aan hem geschonken hebben als Amy niet zo verschrikt geroe pen had: Oom Mei, wat doe je? Arnout likt langs zijn lippen. Hij weet niet of hij nu ook moet vertellen wat hij van zijn moeder heeft gehoord. Toen ik naar hem keek, vond ik wel dat hij er vreemd uit zag. O ja, valt Amy bij, heel vreemd. En het ging i allemaal zo snel. Oom Mei kwam op Arnout af en hij keek hem aan zoals de oude hond naar vreemden kijkt als die op i het erf komen en vader hem moet opsluiten omdat hij zou kunnen aanvallen. Foei, zegt Leda, foei Amy, hoe durf je zo iets te zeggen over mijn broer? We moeten er niet omheen praten, Amy. Ik sloeg, ik kon niet anders. En dat trof ongelukkig. Hij struikelde en viel met zijn hoofd op een boomwortel. Het spijt me ontzet tend, zegt Arnout voor de tweede maal, maar het is eenmaal zo. Het spreekt vanzelf dat ik alles wil doen om hem te helpen. Wordt vervolgd Afgekeurde Alice LONDEN weken geleden waar schuwde de BBC dat <je tv- uitzending op Tweede Kerstdag van Alice in Wonderland ongeschikt is voor kinderen. De BBC heeft nu be slist dat de uitzending voor iedereen ongeschikt is. Reden: er worden mini rokjes gedragen en de lieve Alice wordt op een middernachtelijk gewurgd. Er komt voor in de plaats een „onschuldige" cowboyfilm, waar slechts een enkele held sneuvelt. Honden- tokio Ki- plaag' takjoesjoe, in het zuiden van Japan, heeft de strijd aangebonden met twintigduizend zwervende hon den. De viervoeters trekken in grote horden door de stad. Vorige week beten een aantal van deze zwer vers een kind dood. Het stadsbe stuur heeft overal in de stad ver giftigd vlees neergelegd in de hoop dat de hondenplaag zal afnemen. Men schat dat in Japan een miljoen zwerfhonden rondlopen. :ver, 5. Lento, 6 j Radlokrantï" 19.30 stereo: NCRV-Vocaal ens. 19.50 Prome- nade-ork. 20.25 Rafael, hoorspel. 21.30 Muziek en dienst: Informatief progr. 22.15 Avondoverdenking. 22.30 Nws. 22.40 Periodiek over boeken en schrijvers. 22.55 Stereo: Lich te orkestmuziek. 23.00 Gevar. platenprogr. 23.55-24.00 Nwr HU"-—A' AVRO: II 298 Nws. 18.15 Act. II ,..v.nd U door.... praatje. 18.30 Lichte ork. muz. 18.45 Voor twintigers. 19.10 Strijdkrachten- progr. 19.40 Humanistisch Ver bond. Geestel. leven, toespr. NRU: 19.50 Openbaar Kunstbe zit. 20.00 Nws. 20 05 Brabants ork. en sol. 21.25 Nederl. in de derde wereld, documentaire. J2.CO Stereo: Metropole-ork. 2220 Nws. 22.40 Act. 22.25 Mon tage van gesprekken met stu- Clown. HUMANISTISCH VER BOND 19 05 Geestel. leven VARA 19.35 Tel uit je winst hobbyquiz. NTS 20.00 Jour naal VARA 20 20 Tsjecho-Slo- ervolg documentai re. 21.35 De levenden en de doden. Tsjechoslowaaks TV-spel. NTS: 22.25-22.30 Jour- Lleberman, TV-film. 20.25 Over de 80-Jari- ge oorlog tin samenw. m. de KROl. 20.55 Jazzprogr. 21.20 NI- PO-these: politieke uitzending. 22.00 Spirituals. NTS: 22.05 - ?2.10 Journaal. 32.30 - 23.00 Te- leac: Geprogrammeerde Instructie (11). 4RAMMOFOONPLATENPROG- RAMMA Van 18 - 20 uur: I Alexander Borodin: Symphonie nr 3 tn d kl.t. op. 30. Vladim Ashkenazy. plano. III. Nlcol Rimsky Korsakov Scheheraz; 8.00 Nieuws. 8.10 Lichte gram- mofoonmuziek. 830 Nieuws. 8.32 Voor de huisvrouw. (9.25-9.30 Conciliepostbus; 9.35 Waterstanden). 10.00 Licht mu ziekprogramma. - - schippers. 12.20 bouw. 12.30 Nieuw allteiten met o.a. De Zesdaagse te Amsterdam. 12.50 Lichte grammofoonmuziek en praatje. 13.30 Licht gevarieerd muziek programma. 1420 Schoolradio. 14.40 Stereo: Licht instrumen taal ensemble. 15.00 Gevarieerd muziekprogramma. 17.00 Over heidsvoorlichting. 17.10 Voor de jeugd. 18.00 Country ancl Western Express (gr.) 18 20 Uitzending van de V V D. 18.30 De Springplank: jonge ar tiesten met orkestbegeleiding. nastlek. 720 Actualiteiten. 8.15 Lichte gr mofoonmuziek. (820-8.35 groenteman). 8 50 Morgen' ding. 9.00 Engels kamerorl (gr». 10.00 Voor de kleut 10.10 Arbelds\ kinderfilms. 12.00 Lichte orkest muziek eo zangsoliste 12.27 Me- 1 bouw. 12.30 Voor dé landbouv 12.40 Licht instrumentaal eorr gsolist .13.00 Nieuw itelten en beursbt Stereo: Pianorec 14.40 Schoolradio. 15.00 Voor de vrouw. 15.40 Ste reo: Radio Trombone-kwartet 16.00 Nieuws. 16.02 Bariton met Instrumentale begeleiding (gr). 17.15 New Ie Jeugd. 17.20 Llc mofoonmuziek programma. 13.00 Nieuws. 13.02 Actualiteiten. 13 05 Gast- vrij. 14.00 Nieuws. 14.02 Actualitei ten. 14.05 Voor de vrouw. 15.00 Nieuws 15.02 Actualiteiten. 15 05 Electron isch orgelspel 15.25 Lichte orkestmuziek. 16 00 16 05 Voor de TELEVISIE MOKGEX 22. Ineens krijgt Peggit een goed idee. „Ik laat stuk voor stuk de ballonnen los en jij moet ze pakken!" zegt ze, „Vang maar daar stijgt de eerste op, netjes vlak voor Bruunke en hij krijgt hem te pak ken. En daar komen nummer twee en ai ie Bruun ke vangt ze handig op, maar wat zijn ze groot! „En nu spring je gewoon naar beneden!" zegt Peggie. „Alweer zo'n luchtreis" prevelt Bruun- mand ze meer op! Niets aan te jullie hier nog even 2Ótten, tot de droog is" stelt Peggie voor, „dan hier, de mand is vol genoeg!" doen. „Komen verf helemaal picknicken we FERDNAND

Nieuwe Leidsche Courant | 1966 | | pagina 10