RADIO Manager Epstein weet het niet Dakota Staton laat goede indruk achter VLIEGRAMP IN JAPAN: 50 DODEN Puzzelhoek DE GOUDEN BARK Joos Brandt' Vos maandag 14 november 1066 LEMON SPREEKT GERUCHTEN TEGEN Commentaar I WAT DOEN BEATLES? Kalm amusement Zaterdagavond keken wij naar de NCRV-televisieuitzending, aangezien de VARA zich hield bij feuille ton-voortzetting en een reportage over het PvdA-congres, waaraan via de ra dio reeds rijkelijk aandacht was besteed. Het was een avond van kalm amuse ment, zij het in goede variatie opge dist. De kwalijke zaken die de Stief- beens zich als ruzieënd permitteerden werden met een berouwvol zinnetje van Dirk rechtgezet en daarna konden wij met een gerust hart gaan zien hoe het „Hollands bleef" in een show, die op het gehele gezin, de kleintjes in cluis, is afgestemd. Mogelijk dat daar- I om volwassen kijkers er graag wat meer pit in zouden hebben, maar nie mand kan er kwaad mee en dat is ook een voornaam ding. En de presentatie mag er nog altijd zijn. Belangrijker was de „close up" van twee vrouwen, die weten wat zij wil len, maar alleen via foto's echt bij elkaar werden gebracht. Wij blijven erbij, dat de tegenstelling in opvattin gen en geestelijke levenshouding mar kanter zou uitkomen, wanneer de NCRV ertoe kon besluiten de beide personen in deze uitzendingen met el kaar in contact te brengen. Het pro gramma zou dan boeiender zijn, al is het ook nu van goed gehalte. Opmerkelijk vonden wij het, dat me vrouw Lia Zander vooraf zowel als bij de programma-aankondiging via het scherm „provoleidster" werd genoemd, terwijl in het gesprek uitkwam, dat zij alleen maar op bepaalde punten belansgtelling voor provo's heeft. Jfarce majeure", dat een sati risch e-actue le rubriek moet zijn, blijft uit voorzichtigheid en zachtheid aan de zwakke kant. Een tikkeltje meer vuurwerk kan er best aan te pas ko- Veel beter gaat het toe in de VA- RA-radiorubriek „Rakelinks", welke men direct daarna kon horen. Zonder over de schreef te gaan worden daarin rake tikken uitgedeeld, die het aanho ren zeer waard zijn. JONDEN Zijn de Beatles op hun retour? Gaan ze hun jarenlange samenwerking, die hen vele miljoenen guldens heeft opgeleverd, verbreken? Zo ja, waarom? De vier langharige jongens zelf zwijgen in alle talen en insiders hebben de indruk, dat zelfs manager Brian Epstein, door wiens inspanningen de Beatles aan de top zijn gekomen, in het onzekere verkeert. Alleen John Lennon heeft laten doorsche meren, dat de geruchten niet juist zijn. Vast staat, dat de groep in de na bije toekomst niet zal optreden. Hun Engelse fans zijn woedend: waarom wél een tournee van drie weken door Amerika en geen optreden in eigen land? Voor de woning van Brian Epstein zijn al demonstraties gehou- De Beatles hebben hun populari teit een flinke deuk bezorgd door een uitnodiging voor een liefdadigheids- President Podgorny naar Oostenrijk MOSKOU President Podgorny van Rusland is vandaag aan het hoofd van een groep Russische topfunctiona rissen naar Oostenrijk vertrokken. Belangrijke politieke resultaten wor den van dit bezoek niet verwacht Wel meent men dat de Russen hiermee nog maals willen beklemtonen dat zij veel belang hechten aan de neutraliteit van Oostenrijk. Zaterdag reisde partijleider Leonid Brezjnef naar Sofia om daar het con gres van de communistische partij bij te wonen. Voor eerste keer in Nederlainl in Nederland zöng dé' fameuze Ameri kaanse jazz-zangeres Dakota Staton za terdagavond in het Kurhaus tijdens een concert, georganiseerd door de Haagse Jazz Club. Het succes van deze negervocaliste is begrijpelijk. Haar gesluierde maar soepele stem bereikte met gemak alle muzikale registers. Haar stemtechniek doet aan die van Ella Fitzgerald denken. Met het nummer „Tsjing, tsjing" ver tolkte ze de meest stoutmoedige vrijhe den die alleen een zangeres van klasse zich kan veroorloven. Met een rustige maar indringende ex pressie zong miss Dakota „I need your love". Haar intensief geconcentreerd op treden liet een diepe Indruk achter op het gespannen luisterend publiek. Dako ta Staton werd op uitstekende wijze begeleid door de Engelse pianist Alan Branscombe en de befaamde Neder landse ritmische begeleiders Jacques Schols, bas, en Johnny Engels, drums. Eerder op de avond traden twee an- deze Amerikaanse gasten op: het duo Jeanne Lee en Ran Blake. Hoewel de door het duo ten gehore gebrachte mu ziek ln de richting van de avant-garde jazz gaat, zijn er grote invloeden te signaleren van gospels en spirituals, he dendaagse jazzmuziek en rhythm and blues. Uit deze verscheidenheid van richtin gen haalden zij unieke en boeiende mu ziek. Het duo bracht onder andere „Lo nely Woman" en „It's been a Hard Day's Night". Een compositie van Cole man kwam door de harde freejazz-be- geleiding goed uit de verf. Het spectaculaire van hun optreden bestond niet uit populaire nummers of harde shouts, maar door een sympa thiek en integer musiceren van twee mensen, die elkaar goed aanvoelden. 's Middags zijn in het Kurhaus de voorronden van het Nationaal Jazz Concours voor Amateurorkesten gehou den. Het concours, dat werd gesubsidi eerd door de gemeente Den Haag, de afdeling 's-Gravenhage van het Anjer fonds, de radio en televisie van de VPRO en de stichting voor het Culture le Jeugd Paspoort, had een zwakke be zetting en is niet te vergelijken met bijvoorbeeld het Loosdrecht Jazz Con cours. In de traditionele stijl streden de Swingcopaters uit Den Haag, de Ri verside Seven uit Dordrecht en de Dy namic Town Jazzband uit Rotterdam om de eerste plaats. Als jury fungeer den Herm Mobach. Wybe Buma (vroe gere trompetist van de Dutch Swing College Band), Ruud Kuijper (presenta tor en samensteller van de vpro-ru- briek Jazzrondo), Misja Mengelberg en Joop Schrier (pianist van de DSCB). Het was niet duidelijk, uitstekende Dynamic Town Jazzband niet in de finale kwam. Onder leiding van Emile Bakker brachten zij pittige dixielandmuziek met representatieve solo's in bewerkingen van Indiana, Bud dy's Habits en Steamboat Stomp. Win naar in deze klasse werd de groep uit Dordrecht Freejazz is, dachten wij, iets anders dan over de grond kruipen, afschuwe lijk gekrijs op een cello en misbruik maken van de saxofoon. Serieuze mu ziek in deze afdeling bracht alleen het trio Peter Bennink (broer van drum mer Han Bennink), die dan ook terecht de eerste prijs behaalde. Zij speelden Stophoest, Beste Piet en Een Ochtend wandeling op het Kerkhof. In de afdeling moderne stijl maakte het quintet Robert Kattenburg uit Amsterdam een goede beurt Met grote virtuositeit speelde vibrafonist Peter van Gelder lange solo's in „Triple" en „Trouble", bewerkt door tenorsaxofo nist Hans Dulfer. Vooral de ritmesectie van het quintet met drummer-leider Robert Katten burg bracht een soepel lopende swing in de muziek, die door de liefhebbers an dit genre muziek bijzonder werd jewaardeerd. De eerste prijswinnaars ontvingen uit handen van A. J. Hak ker, vertegenwoordiger van de gemeen te Den Haag, een bedrag van 150. De wisselbeker van de Haagse Jazz Club ging naar de Riverside Seven uit Dor drecht die in totaal de meeste punten haalde. Henk Houtman TOKIO Vijftig Japanners zijn gisteren omgekomen bij een vlieg tuigongeluk voor de zuidwestkust van Japan. Onder de 45 passagiers van het vliegtuig waren elf paar tjes op huwelijksreis. Het ongeluk gebeurde bij zeer slecht eer. Een eerste poging om te landen op het vliegveld van Matsoejana. op het eiland Sjikokoe, was mislukt. Na dat het weer hoogte had gewonnen voor een tweede landingspoging was het vliegtuig spoorloos verdwenen. Ruim twee uur later werd het wrak van het toestel, een YS-11 van de Nip pon Airways in zee ontdekt op enige kilometers uit de kust. Binnen een uur hadden politie en vissers twintig lijken geborgen. Vele waren zwaar verminkt. voorstelling van de hand te wijzen. Zij waren geïnviteerd om mee te wer ken aan een televisieprogramma ten bate van de inwoners van Aberfan in Wales, dat kortgeleden door een ramp werd getroffen. Sammy Davis jr., Richard Burton en Elisabeth Tay lor; The Rolling Stones en Tom Jones hebben de uitnodiging wél aanvaard. Commentaar van Epstein: „De jon gens voelen zich niet in staat aan de show mee te werken. Daar zijn te veel redenen voor om op te noemen". GEEN VOORSPELLING Tot nu toe heeft Epstein het ant woord op de vraag of de Beatles uit elkaar gaan, zorgvuldig ontweken. „Er is nog niets besloten. De Beatles zijn in het verleden wel vaker van gedachten veranderd en dat zullen zij nog wel eens doen. Kruiswoord-puzzel zonder zwart Horizontaal: plaats in N. Brab. voorzetsel, bestelling plaats in Zeeland. 3. akelig elk. 4. waterkering een borrel aan boord. 5. de gezamenlijke hoeveelheid banier. genoeg gekookt voornaamw. meisjesnaam. 7. vreemde munt vogel. stad in Arabië meisjesnaam ontkenning. korf in de richting naar omlaag. Vertikaal: I. dag der week viervoetig diei. tijdrekening telwoord opera van Verdi. plaats in N. H. plaats in N. H. in Het Gooi. lidwoord (Fr.) aandoenlijk. 5. de geest van de rijstcultuur (Java) andere naam voor Turk. zwak bekend Fr. schrijver. 7. voornaamw. inhoudsmaat (afk.) vogel. plaats in Gelderland streling ontkenning. artikel van een wet korter. OPLOSSING VORIGE PUZZEL Horizontaal: 1. Bert; 4. aard; 7. Ier land; 10. Enare; 12. ledig; 14. ren; 15. kap; 17. ene; 18. sté; 20. ore; 21. maris; 22. els; 24. sla; 26. Ali; 27. oer; 29. aak; 31. Assen; 33. Oerle; 35. sterk te; 36. does; 37. snel. Vertikaal: 1. boer; 2. riant; 3. ter; 4. Ane; 5. adder; 6. doge; 8. rek; 9. alp; II. nesleis; 13. inegaal; 16. aarde; 19. Ems; 20. Oss; 23. Lisse; 25. Laren; 26. aard: 27. one; 28. rok; 30. keel; i 32. ets; 34. ets. Kabel onder hoge spanning gestolen BERGEN Dieven hebben zaterdag in de buurtschap ..De Hamert" in de Noordlimburgse bergen kans gezien 385 meter bovengrondse kabel te stelen van het aangesloten elektrische net. De dieven zijn zeer brutaal te werk ge gaan. Eerst hebben ze een schuifladder gestolen toebehorende aan de PLEM (Provinciale Limburgse Elektrische Maatschappij) om vervolgens de boven kabei die onder spanning stond door te knippen. Arthur Howes, de man die de Beat les-tournees door Engeland voorbe reidt, begint de geruchten ook te gelo ven. „Ik heb geen idee of er nog een tournee op het programma staat. Net als de fans kan ik alleen maar af wachten. Ik word overstroomd met verzoeken van bewonderaars, die de Beatles willen zien optreden. Op kan toor krijg ik wel vijftig of zestig telefoontjes per week. Vroeger be zorgde de post petities met duizen den handtekeningen, maar vele tie ners schijnen nu de hoop op te Uit de schaarse gegevens wordt duidelijk, dat de Beatles bezig zijn, hun eigen weg te zoeken. De 26-jari- ge John Lennon heeft in Spanje mee gewerkt aan een film en de 24-jarige Paul McCartney, die zijn snor heeft laten staan, schrijft de muziek een Engelse film. De ook al besnorde George Harrison (23) heeft in India sitar leren spelen en de 26-jarige Ringo Starr heeft vakantie gehouden in het buitenland. Poging om auto's te stelen bekwam slecht UTRECHT Een hersenschudding en een gebroken neus. Dat is de „buit" van een 19-jarige Utrechtse schoontna ker die er in de nacht van zaterdag op zondag op uit trok om een auto te De eigenaar van de auto, de 45-jari- ge goudsmid J. A. aan het Veemarkt plein in Utrecht, zag de man om drie uur 's nachts aan zijn wagen morrelen. De dief nam de benen, toen hij merk te dat hij betrapt was en de goudsmid zette samen met zijn zoon de achtervol ging in. Op de Croesestraat kregen zij de man te pakken. Er volgde een worsteling waarbij de schoonmaker zich volgens de verklaring van vader en zoon „heftig verzette". De politie heeft de verdachte door de GGD naar het ziekenhuis laten brengen. Jongen verstuurde dreigbrieven ULFT Een 13-jarige leerling van de technische school te Ulft heeft een dreigbrief gestuurd aan een aantal personen, onder wie de directeur van zijn school,. De geadresseerden werden gesommeerd om een bepaald bedrag, dat varieerde van 5 tot 10 gulden op een nader aangegeven plaats te depone- In deze brief werd gedreigd, „dat bij niet nakomen van deze vordering het leven op het spel werd gezet,".om dat de „bende" die deze brief gestuurd had, gewapend zou zijn met pistolen en stiletto's. De herkomst van de dreigbrieven kon de rijkspolitie te Ulft vrij eenvou dig achterhalen. De briefschrijver had buurjongetje van de directeur der technische school verzocht de brief bij de geadresseerde af te geven en hier door kon zijn identiteit vlot worden achterhaald. De jongen verklaarde tegenover de politie dat een film over chantage op de Duitse televisie voor hem aanleiding tot deze actie was geweest. Maar het had niet in zijn bedoeling gelegen om inderdaad het gevorderde geld te incas seren. Dit heeft de rijkspolitie ervaren want op de in de brief genoemde tijd kwam er niemand op de aangegeven plaats opdagen. Nederlander na overval overleden BRUSSEL Zaterdagochtend is de 45-jarige Nederlander Frans Smeet, die een restaurant in de Londenstraat van de Brusselse wijk Elsene heeft, door voorbijgangers in de Van Heimunt straat met gewond gelaat aange troffen. Hij overleed kort nadat hij naar een ziekenhuis gebracht was. Men vermoedt dat hij is overvallen daar verscheidene voorwerpen, welke hij normaal bij zich moest hebben gehad, verdwenen waren. Kerk in Sneek uitgebrand SNEEK Gistermorgen om zes uur is de christelijk gereformeerde kerk van Sneek bijna geheel uitgebrand. Om zeven uur de brand meester; tot negen uur duurde het nablussen. Over de oorzaak is niets bekend. De brand werd door buren ontdekt in de vroegere consistoriekamer; spoe dig stond ook de kerk in lichterlaaie. Een mechanisch orgel, daterend uit 1749, ging geheel verloren. Gisteren nog is een „hulpactie her bouw" begonnen om de 350 leden tel lende gemeente, die in financiële moeilijkheden is geraakt, „uit de brand te helpen". Het gironummer is 11 67 612 en het adres: postbus 54, Sneek. Een gedeelte van Peru in Zuid-Amerika was zaterdag in duisternis gehuld. Er heerste namelijk een totale zonsverduistering. Uit een vliegtuig boven de hoofd stad Lima werd deze foto van de verduistering gemaakt. VANAVOND TE ZIEN 7.05 uur (Kerkelijke zendgemachtigden) Kenmerk. 9.35 uur Quiz Tel uit je winst. 8.20 uur documentaire over Hongarije in 1966. 9.35 uur Hongaarse televisiespel. Ned. 2 NCRV 8.01 uur eerste van 8 delen van het Britse feuilleton Lieberman eji Lieberman, produktie van de commerciële tv. 8.25 uur indruk van het maken van een musical in Nederland. 8.50 uur „De arme dieren", een tv-spel van Dick Dreux uit de eerste wereldoorlog, wrijvin gen tussen gewonde militairen; co-produk- tie met de BRT. 9.20 uur Nipo-these, prognoses over de a.s. verkie zingen, waarbij drs. Nederhorst aan het woord komt. VANAVOND TE HOREN Hilversum I NCRV 7.50 uur ensemble Casse Musette. 8.15 uur hoorspel van Otto Dijk: Simon Tover. Eerste deel. 9.20 uur informatief programma Muziek en Dienst. 10.40 uur Literaire rubriek. 11.00 uur poëtisch gevarieerd programma ,,'t Is nacht over een uur". Hilversum II NRU optreden van het Omroeporkest in Italiaan se composities. vervolg documentaire „Van Maas tot Memel". muziek door Belgische omroeporkesten. 8.05 uur 9.05 uur 10.00 uur 10.55 uur 11.20 uur amusementsmuziek op de plaat. 25 Je hebt mijn moeder gehoond, zegt Margriet, en er ls zoveel verdriet in haar ogen, dat hij de zijne moet afwen den. Waarom deed je dat, Hemmer? Nu zou ze willen dat hij zich verdedigde, dat hij desnoods zou zeggen: dat is niet waar, dat heeft Jan Krebbe overdre ven. Maar hij zwijgt, al ziet ze wel aan het trekken van zijn mond dat hij niet van plan is om zich gewonnen te geven Oom Jan heeft tegen haar nooit een onwaarheid gezegd. Hemmer sprak lelijk over haar moeder. En daarom heeft hij een pak slaag gekregen. Dat kan Margriet geen voldoening schenken. Ze is bedroefd. Jan Krebbe verzweeg wat Hemmer hèm verweet: dat hij Margriets vader zou zijn. Hij weet niet of het meisje ooi/ naar haar vader gevraagd heeft en wat Dora dan antwoord de Oom Jan! zegt ze tegen hem en toen ze er zo bedroefd bij. stond, herinnerde ze zich haar eerste schooldag. Weet je het nog? vroeg ze. Ik had mijn eerste lesje geleerd en ik kreeg een gouden potlood van je. Ik heb het nog, al is het goud eraf gesleten. Dat goud was maar papier, antwoordde hij een beetje schor, want het was duidelijk dat Margriet iets anders wilde Ik weet wel, fluisterde ze, dat mijn moeder rosse Dora genoemd werd. maar toen ik op school was... Ze slikte een paar keer... Mijn moeder was altijd alleen. Ook 's avonds als ik wakker werd en uit mijn bed kwam, omdat ik Och Mei, had ze gezegd, je, bent zo'n goede, lieve bang was als ik nergens iets hoorde. Moeder was toen altijd alleen, herhaalde ze. Je behoeft je moeder niet te verdedigen, meisje. Jan had haar hoofd tussen zijn handen gehouden, omdat ze huilde, maar ze moest het zeggen. Ze was mijn moeder, oom Jan, en ze hield zoveel van me. Ze noemde mij altijd „mijn klein liefje". Ik was zes jaar toen ze begon te hoesten - Ja, ja, troostte Jan. Ik heb van jouw moeder meer gehouden dan van wie ook. Wees maar stil, meisje. Als die aap van een jongen nog eens hier komt, zal ik hem kraken. En nu zit Hemmer toch weer in de woonkeuken. Margriet is er zeker van dat oom Jan voor middernacht niet terug zal zijn. Hij heeft zijn viool al op de kast gelegd, op dezelfde plek waar hij jaren geleden lag, toen zij op een stoel klom om erbij te kunnen. Voor Jan Krebbe zijn tocht begint, zwerft hij eerst het Basselt rond, zoals trekvogels oefenvluchten maken voor zij vertrekken. Margriet zit met de handen in haar schoot. Er is iets wat ze niet goed begrijpt Hemmer heeft haar altijd verdedigd als iemand haar het kind van rosse Dora noemde. Waarom zeg je niets? valt ze ineens uit. Ze is zo teleurgesteld in hem. Als hij nu maar eerlijk wilde zeggen waarom hij ruzie kreeg met oom Jan. Alleen omdat oom Jan vindt dat hij te veel hier komt? Wij hoeven elkaar niets te verwijten, Hemmer. Over jouw vader is ook gepraat en dat je moeder met hem trouwde. En over je oom is nog veel meer te doen geweest. Ik begrijp niet wat wij daarmee te maken hebben. Jan Krebbe hoeft zich met ons niet te bemoeien. Ik laat me door die vent niets zeggen. Hemmer krijgt tranen in zijn ogen van boosheid. En mijn vader, wat wil je van mijn vader zeggen? Hij is altijd nog stukken beter dan Krebbe. En mijn moeder ....Hemmer knijpt zijn ogen half dioht. Hoe het komt weet hij niet, maar er stuift iets in hem op. Hij gooit het hoofd in zijn nek en als Leda hem nu kon zien, zou ze haar vader in hem herkennen. Albert Hansbert liet zich ook nooit iets zeggen, tot hij op den duur had moeten toegeven. En dat was voor zijn trotse hart te veel geweest. Maar Hemmer is nog jong en sterker dan zijn grootvader toen was. Mijn moeder heet Hansbert en jouw moeder werd rosse Dora genoemd- Het is verschrikkelijk dat hij het zegt. Het is of hij zichzelf in het gezicht slaat. Maar het is te laat, hij heeft het gezegd. Ja, zegt Margriet, en al het bloed is uit haar gezichtje weggetrokken Rosse Dora, maar ze blijft mijn moeder. En ga nu maar weg, Hemmer Munde. Ik wil je nooit meer Ze keert hem haar rug toe en hij kan niet anders dan gaan. Het is of er lood aan zijn voeten hangt. (Wordt vervolgd) KIT, eeSTE WflflR. 6F1BN WE 3DNC5EN. HAD HE. NU \NU Nflfte TDe |DE SCHATTEN VB KI NOS 0'J S|LVE(?SU W- BR\CK 1 IK éE- DE TOOLBB. TCOE OCBU Nfl ptoW-JMET ce.TR«U5MU BURCHT OW? OP HET KOMST- t NXI... AIS OC KLEINE. $RTUR- NÜS SflDlE WNS ZIET CM MEE TH CÏA AU WOU... KEU WAAK, CRT HET KLBIWS 201. U/KKCU.' rust. Humanistisch Verbond: 19.40 Geestelijk leven. lezing. NRU: Openbaar Kunstbei'" Lichte muz. (opn.). 22.30 Nieuws. 22.40 Actualiteiten. 22.55 Timpe. tompe, terelinck. cabaret. 23.20 Filmmelodieën (gr.). 23.45 Licht vocaal ens. Voor de hulsvrouw. (9.25 Conci liepostbus: 9.35 Waterstanden). 10.00 Licht muziekprogr. 11.00 Voor de zieken. 12.00 Muset- 12.27 Meded. t.b n tuinbouw. 12 ZO Actu; praatje. 13.30 Licht gevar. mu ziekprogr. 14.20 Schoolradio. 14.40 Stereo: Licht instrumen taal ensemble. 15.00 Licht ge- var. muziekprogr. 17.00 Over heidsvoorlichting. 17.10 Voor de jeugd. 18.00 Stereo: Country and Western Express (gr). 18.20 Uitzending van de VVD. 18.30 Jonge artiesten met or kestbegeleiding. Hilvei i II. 298 m.: AVRO: 7.00 Nieuws en ochtendgymn. 7.20 Lichte gram. muz. VPRO: 7.55 Deze dag, meditatie. Om 8.30-8.35 De groenteman.) .50 Morgenwijding. 9.00 Sterc- Berlljns Filharm. (Om 11.00-11.02 Nieuws.) 12.00 Stereo: Metropole ork. 12.27 Mededelingen t.b.v. land- en tuinbouw. 12.30 Voor de land bouw. 12.40 Licht ensemble met zangsollste. 13.00 Nieuws. 13.10 Actualiteiten. 13.30 Ste reo: 't Muzikantenuur: I. Viool en piano; II Nederlands Ka merkoor. III Overijsselse Fil harm ork. 14.40 Schoolradio. 16.00 Voor de vrouw. 15.40 Ste reo: Blokfluit en plano. 16.00 Nieuws. 16.02 Tenor en plano (gr.). 16.15 Voor de jeugd. 17.15 FM-kanalcn. TROS. 9.00 Nieuws. 9.02- 10.00 Duivekater: lichte muziek en horoscoop. VARA: 10.00 Nieuws. 10.2 Lich te plaatjes en actualiteiten. (11.00 Nieuws). 12.00 Nieuws. 12.02 Actualiteiten. 12.05 Muzi kaal VARA-Varia. 13.00 Nieuws. 13.02 Actualiteiten. 13.05 Interview en gram. muz. >4.02 Actualitel- 14.00 Nlein ten. 14.05 Pk de vrouw. 15.00 Nieuw: Actualiteiten. 15.05 Electro- 15.02 nlsch orgelspel. 15.25 Lichte Mg 'gr.). 16.00 Nieuws. 1.05 Voor 17.02 kestmuz. 16.02 Actuaïiteiter tieners. 17.00 Nieuv. tualiteiten. 17.05-18.00 Verzoek- TFLIiVISIK V vvo.ut Tel uit je winst, hobbyquiz. gaarse televisie. 21.10 Honga rije 1966: Het Hongaarse com munisme ln tweede Instantie, documentaire. 21.35 De schei ding. TV-spel. MTS: 22.35-22.40 Journaal. 20.00 20.01 Lieberman Lieberman. gefilmd Engels TV- spel Wij maken een musical. I portage. 20.Z0 De arme dieren. TV-spel. 21.20 NIPO-these. poli tiek progr. 22.00 Avondoverden- ïg. NTS: 22.05- 22.10 Jour- iï. 32.30- 23.00 Telea gramm. lnstruktie (8). thievish: HftltGE.\

Nieuwe Leidsche Courant | 1966 | | pagina 7