TV H 1 Kwartier tv-reclame wel viermaal vol en Opvoerders ongerust: BRT moet Batman- serie stopzetten DE GOUDEN BARK Joos Brandt Vos 11 DINSDAG 8 NOVEMBER 1966 Drie mille voor drie ivoorden op scherm Ster moet overtekende zendtijd verdelen Liedjes "MEREL LASEUR ontving in gewel- dige decors een schare Neder landse cabaretiers voor de VPRO- televisie. Het was jammer dat de kwa liteit van de film zo slecht was, want er viel wel iets te beleven. O.a. zong Jaap van de Merwe het door de VARA uit Mies-en-scène weg genomen Vietnam-liedje, en menige kijker zal hebben gedacht: moest ddar- over nu die hele drukte worden ge maakt? Het is een progressief, ran cuneus dichtsel, waarin een privé- mening wordt geuit, en er worden een paar Nederlandse namen in ge noemd maar tussen wat we tegen woordig te horen krijgen, valt het nauwelijks op. In dit cabaretboeketje deed het weinig zeer, in vriendelijke „Mies-en-scène" was het zeker rau wer aangekomen. De schaakmonoloog van Paul van Vliet was in wezen veel beklemmen der en geladener: een knap stukje werk, dat druk besproken zal worden, Lurelei had een stout liedje op de TROS, Sieto Hoving een wat grof brok politieke spot, Wim Sonneveld een mooie smartlap, waarbij Ina van Faas- sen even liet zien hoe 'n uitstekende partner zij voor Sonneveld in zijn nieuwe programma zal zijn. Netty Rosenfeld liet een drietal min of meer bekende Nederlanders aan 't woord: de Gooise Jan Stender, trai ner van De Robben, die zelf nog z'n tien kilometertjes per dag draaft, de 82-jarige acteur in ruste Louis de Bree en fotomodel-cabaretière Loesje Ha mel („Alle hoofdzusters zijn zuur en rancuneus, alle vrouwen haten elkaar, alle mannen zijn lief en naief). Wie zich van Loesje kon losmaken hoorde op Nederland 2 bij de AVRO Emmy Verhey Paganini spelen, een kostelijk intermezzo, waarna de ge moraliseerde eenacter „De kooi" met Yda Andrea in haar zoveelste rol van vervelende juffrouw en Dore Smit als een soort zenuwenmeisje, bar afviel. De VPRO verdiepte zich tenslotte nog eens in de vervuiling van Neder land. N' POTTER'S CATARRH PASTILLES Alteen bij apothekers en drogisten U, TWEE MAANDEN voordat dan dienst verlenen. Een procedure, de televisiereclame van start gaat, is de beschikbare zendtijd een kwartier per dag al ver overtekend. De STER (Stichting Ether Reclame) heeft dat aangekondigd. Naar onze informaties zou die overtekening al viervoudig zqn, d.w.z. dat er geen kwartier, maar wel 'n uur per dag zou kunnen worden volgemaakt met advertentie-films. En dat, terwijl de kosten voor televisiereclame rustig op drie mille voor drie woorden kunnen worden gesteld. Een Amster dams reclame-adviesbureau heeft zelfs voor dertien miljoen gulden reclametijd aange vraagd! De STER moet dus gaan verdelen. Zij heeft terecht de adverteerders ver zocht, de aanvragen te motiveren, op dat men daarmee zoveel mogelijk reke> ning kan houden. Uit verkoopstatistieken en onderzoek is immers allang gebleken, dat er be paalde top-tijden zijn voor diverse pro- dukten. Seizoenprodukten bijv. kan men slechts in aangemerkte weken of maanden via een actieve reclamecam pagne adverteren. De STER moet dus selecteren en dan tegenofferte doen en het is voor het bedrijfsleven een dwingende eis, dat ook die wordt gemotiveerd. En niet alleen dat: de adverteerders willen ook weten, welke verdeelsleutel wordt toe gepast, opdat elke gedachte aan wille keur en bevoorrechting kan worden uit gebannen. De STER zal er rekening mee moe ten houden, dat er altijd lieden kunnen zijn die haar van het kwade betichten, omdat niet iedereen volledig aan zijn trekken kan komen bij zo'n groot te veel aan aanvragen. Alleen al om zoveel mogelijk geruch ten tegen te gaan, is openheid van za ken op dit stuk meer dan een eerste vereiste, en zeker voor een semi-over- heidsorgaan, wat de STER in feite is. VOORUIT VOLDOEN Het lijkt er op, dat de STER in haar vaandel het woord „betalen" voert. Steeds weer krijgen de gegadigden te horen, dat er moet worden betaald. Het doet wonderlijk aan, dat er twee weken voor de uitzenddatum moet wor den voldaan: dat is eerst betalen en die volledig in strijd is met de gebrui kelijke gang van zaken bij de dagblad- Daar komt nog bij dat, wanneer de boeking om welke reden dan ook plotseling moet vervallen, er nog eens betaald dient te worden, tenzij men dat vervallen drie maanden van tevoren kan aankondigen. Maar hoe vaak gebeurt het niet, dat tn reclame-bedrijf op het laatste nip pertje nog een verandering moet aan brengen! De STER conditionneert dat, indien binnen 14 dagen voor de uitzend datum de tv-spot wordt teruggetrok ken, het volle pond moet worden be taald.... maar de daardoor vrijgekomen zendtijd gaat dan natuurlijk naar een andere adverteerder, die eveneens het volle bedrag moet neertellen. Op die manier wordt de exploitatie van tv-zendtijd (later ook radiozend tijd) helemaal een profijtelijke zaak. De STER, die ongeregeldheden of verrassingen zoveel mogelijk wil voorkomen, houdt er echter geen clausule op na om in speciale geval len een gebaar in de richting van de adverteerder te kunnen maken. (Van onze radio- en tv-redactie) HILVERSUM In Vlaanderen is de maat overgelopen: na zeven afleveringen van het Amerikaan se sensatie-feuilleton Batman (bij ons uitgebracht door de KRO in eerste aflevering) dat wekelijks op het beeldscherm kwam, moet de uitzending worden stopgezet wegens een storm van verontrus ting bij ouders en opvoeders. De omroep zelf vindt het een overdreven toestand en sommige bladen spreken van „gebrek aan humor bij de volwassen kijkers". Wij hebben Batman, de knokkende man met zijn vleermuisvleugels, zijn mooie jonge assistent, zijn super-elec- tronische race-auto en zijn allesover- winnende hulpmiddelen, optrekkend tegen het kwaad, mensen molesterend maar niet dodend, éénmaal op het scherm gehad en omdat wij de laatste tijd. steeds meer wennen aan geweld daden via het kijkglas, is er geen storm opgestoken. „Batman", zegt de Vlaamse televisie, „is gewoon een enorme grap, een aan eenschakeling van onmogelijkheden, zoals die allang in oude stripverhalen zijn tentoongesteld. Schilderachtige nonsens die tot de verbeelding spreekt en waarvan geen kind slecht zal worden, ook al knalt en knettert het, al vliegen de lichamen van de neergeslagen stouterikken van hot naar her. Maar ja, wie het allemaal voor „echt" wil opnemen...!" Kritiek Bij heel veel kritiek, ook in vele kranten verschenen, zal de BRT maar eieren voor het (zeer vele) geld kiezen en de rest van de strip terugsturen naar Gotham City in Amerika, enkele Intussen is Batman geen kinderver haal, maar het is ook bij ons al geble' ken, dat dc kinderen er rustig naar blijven meekijken. De VARA-radio had tenminste volop kans, er verleden week een behoorlijk stukje zendtijd in het jeugdprogramma aan te wijden. Een aantal kinderen mocht zeggen, hoe zij zelf en hoe vader en moeder Batman dachten. Dat liep alle maal vrij goed. De kinderen zelf von den het heel prachtig (al begrepen de helft niet van), de vaders genoten ;1 en sommige moeders vonden het „eng". Overigens staat de serie op het ogen blik in Amerika op losse schroeven, aangezien de beide hoofdrolspelers he vige ruzie hebben en elkaar niet meer kunnen zien, terwijl zij tijdens het spel een echt Amerikaans-weeë genegen heid voor elkaar moeten tonen. Om de zo hoog aangeslagen reeks (waarvan al talloze afleveringen zijn gemaakt) te redden, beproeven de pro ducers alles om Batman en zijn jonge vriend te verzoenen. Lukt dat niet, dat zal men of de moeten stoppen, of andere acteurs zoe ken en dat laatste zal 't wel worden. BARNEVELD De 75-jarige M. van Essen uit Barneveld is gisteren bij een verkeersongeluk gedood. Hij kwam per bromfiets een uitrit uitrijden en werd toen door een auto gegrepen. Snoep verstandig eet 'n appel Het ware immers denkbaar om, in dien een ander de zendtijd vlot kan overnemen, de terugtrekkende adver teerder slechts administratiekosten e.d. in rekening te brengen. Dit starre standpunt van de STER heeft veel ontstemming gewekt in de kringen van het bedrijfsleven er reclamebureaus. ALWEER GELD Dat het allemaal om veel, veel geld draait, wordt mede duidelijk uit het feit dat er ook nog eens moet worden betaald voor de zgn. mediagegevens. Deze betreffen voor televisie (en ra dio) de kijkdichtheid, de belangrijkste momenten voor adverteren, de sa menstelling van het kijk- of luisterpu bliek enz. Bij de dagbladpers zijn deze mediage gevens ook gebruikelijk: elke krant beschikt over een zgn. lezerskringrap port. Dat is een zeer kostbare aangele genheid, want daarvoor heeft men pre cies laten uitzoeken welk publiek het blad bereikt, hoe de familiesamenstel ling is, hoe de koopkracht van de gezin nen ligt, kortom, zo'n rapport (dat re gelmatig via onderzoekingen moet wor den bijgehouden) bevat alle sociaal-eco nomische gegevens welke de adverteer der leert hoe de betekenis van zijn advertentie in een bepaalde reclame campagne kan zijn. Geen krant zal er echter aan den ken, zulk een rapport anders dan gratis ter beschikking te stellen: iedereen die er om vraagt, krijgt het zonder kosten toegestuurd, om dat het immers een stuk verkoopbe vordering voor de krant zelf is en dus onder de eigen reclamekosten valt. Maar de STER vraagt maar liefst 2.500 per jaar voor weke lijkse toezending van dergelijke in formaties betreffende de etherrecla- De STER laat het bureau Intomart in Hilversum (door de gezamenlijke roeporganisaties middels NRU en NTS opgericht speciaal voor het verrichten van kijk- en luisteronderzoeken) weke lijks kijkrapporten daartoe samenstel len. van Adverteerders) en de VEA (Vere niging van Advertentiebureaus). Zij hebben hun leden geadviseerd dat dure abonnement niet te nemen, maar te staan op het ontvangen van gegevens op aanvraag, en gratis. HUIZENHOOG Men hoort in kringen van bedrijfsle- :n en adverteerders dus vele klachten /er de STER en haar condities. Er wordt gezegd: wanneer de poli tiek zich met de reclame bemoeit is het een moeilijke zaak, maar wanneer een i-overheidsinstelling, die naar het schijnt vijandig staat tegenover de ad verteerders (althans geen enkele soepel heid vertoont), met de exploitatie van dure zendtijd is belast, is men nog ver der van huis. Nog voor de eerste reclameboodschap op het scherm is verschenen tasten de kwesties en tegenstellingen zich al hui zenhoog op. Dit komt vooral voort uit het feit dat het exploitatieorgaan monopolistische instelling is: wie ether reclame wil maken, moet bij de STER terechtkomen. En de STER wordt bitter verweten, dat zij voor haar voorwaarden en rege lingen geen overleg heeft gepleegd met haar a.s. „klanten" en dat zij daardoor de reclamebelangen waarvan zij moet bestaan, niet voldoende in het oog heeft gehouden. Dr. P. GROS Snoep verstandig eet 'n appel Tegenslag voor de Fransen (Van c e radio- en tv-redactie) PARIJS In het laboratorium van de Franse omroep ORTF, gevestigd in Issy-les-Moulineaux, is men tot de ontstellende ontdekking gekomen dat so hoog geprezen eigen kleurensys- teem SECAM zich nog niet voldoende leent voor het uitzenden van bestaande kleurenfilms. Het blijkt dat binnenopnamen bij t.v.-uitzending rare kleurencontrasten opleveren. Dit kwam vast te staan bij experi menten op gesloten keten, gewijd aan het via televisie uitzenden van gekleur de speelfilms. Men is naarstig doende, het mankement op te sporen. Het schijnt dat de belichting een ra speelt, want buitenopnamen, in de vol le zon gefilmd, doen het goed bij uitzen ding. Zo gauw echter komt er kunstlicht aan te pas, of de kleuren vervormen. Frankrijk zal in deze te rade moeten gaan bij de uitvinders van het Ameri kaanse NTSC- of het Duitse PAL-sys- Iteem, aangezien bij het toepassen daar van zich nooit dergelijke teleurstellin- I gen hebben voorgedaan. Snoep verstandig eet 'n appel Geen straf voor verslaggever AMSTERDAM Een 22-jarige free-lance journalist, die met een bandrecorder een reportage had ge maakt van de vijfde protestmars te gen de oorlog in Vietnam op zondag 21 augustus, is gisteren door de Amsterdamse kantonrechter mr. H. Ruis. conform de eis schuldig ver klaard zonder oplegging van straf. Ook na zijn arrestatie, tijden* het ver voer naar het politiebureau en op het bureau had hij opnamen ge maakt. Deze zijn de volgende dag op het derde net in het programma „A'dam ,0,6" uitgezonden. Vijftien personen werden vrijgespro ken en twaalf anderen kregen een boete van veertig gulden, waarvan twintig voorwaardelijk. Twee kregen een boete van veertig gulden geheel voorwaardelijk. Het was gisteren de derde van in to taal vijf zittingen waarop ongeveer 220 demonstranten moeten verschij nen. Invul-puzzel 1 13 2 3 5 6 7 8 9 10 11 12 Op deze foto ziet zij er wat kinderlijk uit, maar op de beeldbuis zal Maria de Booy, sterk geschminkt, vanavond in deze kledij de 80-jarige koningin Victoria moeten spelen. Deze laatste aflevering van NCRV's tweede dramatische blokprogramma omvat weer drie anekdotes uit het leven van de grote Britse vorstin, bedoeld om een (vluchtige) indruk van haar persoon lijkheid te geven. In de eerste ziet men haar als 70-jarige met de Franse portretschilder Benjamin Constant (Paul Cammer- mans), in de tweede met lord Kitchener, een vermaard grimmig krijgsman (Peter Aryans) en in de derde, tien jaar later, tijdens haar diamanten regeringsjubileum, o.m. samen met haar zoon kroonprins Bertie (Leo de Hartogh). Deze foto toont op de voorgrond moeder en Maar nog altijd treurt Victoria over haar jonggestor ven knappe echtgenoot en haar laatste woorden (in dit spel) zijn: „Ach Albert, als jij er maar bij had kunnen VANAVOND TE ZIEN Nederland 1 NCRV 7.05 uur (NTS) journaal voor gehoorgestoorden. 7.35 uur aflevering van ,,'t Is zo by de luchtmacht' 8.20 uur Attentie. 8.45 uur laatste deel van het tv-spel „Koningin Victoria". 9.30 uur Bueno de Mesquita als pechvogel. 9.55 uur programma, gewijd aan het verschijnen van de eerste Bijbelvertelling voor geestelijk zwakbegaafden. Nederland 2 NTS 8.01 uur voortzetting van de serie Don Quichotte. 8.30 uur fihrfiieuws. 9.00 uur aflevering van De Bezetting (herhaling)het begin van de Jodenvervolging. 10.10 uur deel 6 van de reeks „Levend verleden' (kerkelijke uitzending). VANAVOND TE HOREN Hilversum I KRO 8.00 uur concert door het Omroeporkest onder lei ding van Henk Spruit; solist is de fluitist Peter van Munster. 8.45 uur Trees van de Donck leest een verhaal van A. Middeldorp voor. 9.25 uur het Promenadeorkest sjteelt en de bas Arn. 10.00 uur Cultureel programma, van Mill zingt. 10.45 uur allerlei liedjes en muziekjes in Vreemd. 11.15 uur Contekst, magazine met doorpraten over de dingen. Hilversum II AVRO 7.05 uur politiek debat onder leiding van mr. G. B. J. Hilterman. 8.05 uur showprogramma. 9.15 uur laatste deel van het hoorspel „De Citadel". 10.00 uur satirisch programma „Helpers weg". 10.50 uur herhaling van clavecimbelmuziek door Raphaël Puyana. 20 Die avondenArnout maakte een verveeld gebaar. Ik heb een hekel aan zulke avonden, maar jij speelde goed. Ga je verder, ik bedoel wil je concertvioliste wor den? Ik weet het niet, aarzelde ze. Vorige week, gisteren en zelfs vanmiddag nog, voor ze Arnout tegenkwam, was ze er zeker van geweest dat ze het wilde. Ik weet het niet, zuchtte ze nog eens. Misschien is het veel te moeilijk voor me en blijf ik maar spelen zoals Jan Krebbe. Die maakte de mensen blij met zijn viool. Hij wilde weten wie Jan Krebbe was en ze vertelde over haar eerste lessen achter de winkel, in de woonkeuken van Jan. Inmiddels dreef de boot voorbij het Basselt en zag ze de bomen en het houtgewas waarachter haar thuis lag. Maar dat zei ze niet Ze kwamen laat terug, zodat ze zich beiden moesten haasten. Amy om op tijd bij haar leraar te zijn en Arnout voor het diner. Dag Amy, zei hij hartelijk. Ik hoop dat we vrien den blijven. Je zult mij toch Arnout noemen en niet meneer Thiesen, want dat zou ik verschrikkelijk vinden. Ze had erg gelachen om die opmerking. Ik ben nooit van plan geweest om jou meneer te noemen. Dat zei ze zo maar, maar hij bleef erover denken. Zelfs aan tafel, waar hij zich met de gasten van zijn moeder moest bezighouden, dacht hij nog aan Amy. Ze was niet zomaar een gewoon meisje. Dat hij een Thiesen was, vond ze blijkbaar niet belangrijk. Maar zij was ook de kleindochter van Albert Hansbert en haar vader.... Had zijn vader niet gezegd: die arme Leda trouwde met een avonturier en zit nu op het Basselt. Maar ze heeft een begaafde dochter. Laat in de avond stond de jonge Arnout Thiesen nog voor het venster van zijn kamer en keek uit over de werven. Hij kende alle terreinen en de loodsen en werkplaatsen tot in iedere hoek. Hij kende de hele stad en de omtrek en hij was veel in het buitenland geweest Maar het Basselt kende hij niet en daar was Amy geboren. Als Thomas Barden zijn preek geëindigd en de slotzang gezegd heeft, zet Leda Munde die in, met haar hoge heldere stem. De anderen moeten dan vanzelf mee, de donkere diepe stemmen van de mannen en wat aarzelend de vrouwen. Maar de jongeren zingen voluit en vooral de kinderen die zijn meegekomen. En het deert niemand dat het niet altijd zuiver is. Beveel gerust Uw wegen... Het is niet voor de eerste keer dat Leda dit heeft ingezet, maar nog nooit heeft ze het met zoveel overgave gezongen. Er is veel wat ze aan hogere machten zal moeten overlaten en zolang ze in het kerkje zit, waar door de open deur de geur van het land naar binnen waaiert en waar je in een stil ogenblik de schapen kunt horen, blaten, die het jonge gras van tussen de graven grazen ja, zolang ze hier zit kan ze gemakkelijk over laten. Dan is alles heel licht en begrijpt ze zelf niet hoe het komt dat ze zo kan tobben. Thomas Barden breidt zijn armen wijd uit over zijn kleine kudde en die voelt dat zijn zegen meer betekent dan alleen woorden. Over het schelppad en dwars door het weiland, dat ner gens hekken of afscheidingen heeft, gaan ze terug, ieder naar het zijne. Als Jord en Leda thuiskomen, zit Amy met Mei te praten. Of eigenlijk ligt Amy, languit in een stoel met een donkere bril op tegen het felle licht. Hemmer zit een eindje verder, hij houdt zich bezig met een schepnet dat gescheurd is. Maar je kunt aan zijn gezicht zien dat hij luistert naar wat zijn oom en zuster bepraten en dat hij het kinderachtig vindt. Het is ook meisjespraat. Over een nieuwe jurk en schoe nen die daarbij passen. En een tasje van kralen. Amy is ijdel, vindt Hemmer. Ze behoeft zich niets te verbeelden, al heeft ze bij Thiesen aan huis gespeeld. Eigenlijk wacht hij erop dat zijn zuster daarover beginnen zal en wat er dan zal gebeuren. Want het moet voor Mei verzwegen worden. Hem mer vindt het alles zo'n onzin, dat hij het schepnet in een prop draait en het tegen de grond gooit De heleboel is onzin, alle mensen zijn gek of onuitstaanbaar. Wat doet hij hier nog? Juist als hij iets heel onvriendelijks wil zeggen tegen zijn zuster, komen Jord en Leda. Amy springt op om haar ouders goedendag te zeggen. Kun je niet eens een keer op zaterdagavond komen? vraagt Leda. Het is zo lang geleden dat je met ons meeging. Ik vrees dat je vergeten bent welke gebeden ik je heb geleerd. (Wordt vervolgd) Horizontaal: 1. deel van een fiets, 2. hevige wind, 3. stuk geschut, 4. burcht in Friesland, 5. bedekking van een ge bouw, 6. medeklinker, 7. klinker, 8. li chaamsdeel, 9. grondslag, 10. volk, 11. monster, 12. bedelaar. Bij juiste oplossing leest men vert. 13 de naam van een plaats in Friesland. OPLOSSING VORIGE PUZZEL Horizontaal: 1. Almkerk - gl, 2. Mierloo - Lee. 3. ende - Leine, 4. idee - Emmen, 5. Denen - nota, 6. eland - open, 7. made - ed - eek, 8. Oder - ronde, 9. een - sander. Vertikaal: 1. Ameide - moe, 2. linde - lade, 3. Meden - Aden, 4. kree - ene Rs, 5. ellende - ra, 6. roem - no - Don, 7. klimop - end, 8. genet - Eede, 9. Leen - anker. 1, 402 m. KRO: 19.00 Nws. 19.10 Actualiteitei 19.30 Conciliepostbus. 19.35 Geestelijke liederen. 19.45 Nieu we katechismus voor volwasse nen. 20.00 Stereo: Omroepor kest. 20.45 Voordracht. 21.05 Pi anorecital. 2125 Promena- de-ork. en zangsol. 22.00 Cult, progr. 22.30 Nws. 22.40 Overwe ging. 22.45 Een keuze uit woord, zang en dans van el ders en.... anders. 23.15 Con tekst: informatief - kritisch progr. Hilversum II 298 m. NTS: 18.00 Nws. 18.15 Act. 18.25 Licht progr. uit Parijs: Tout tol. 18.55 Voor de kleuters. 19.00 Gcspr. brief uit Parijs. 19.05 Pol. gedachtewisseling. 19.40 Licht ork. 20.00 Nws. 20.05 AVRO Dinsdagavond Show 21.15 De Citadel. hoorspeL 22.00 Cabaretprogr. 22.30 Nws. 22.4" Actualiteiten. 22.50 Clavecin: belrecital. Daarna: Stcrcc zó bij de luchtmacht. NTS: 20.00 Journaal en weeroverz. NCRV 20.20 Attentie. 20.45 Ko ningin Victoria. 2130 Bueno de Mesquita. 21.55 Vertel het aan allen... NTS: 22.25: Journaal. 22.30 Pauze. Teleac: 23.00 Kern- fysika (6R). RKK: 22.00 Levend verleden, doc. over de hedendaagse verschijningsvormen van de vroegchristelijke kerken. NTS: 22 30 - 22 35 Journaal. herb. SOS-ber. Mod. 7.32 Stereo: Lichte orkjnuz. 7.40 Radiokrant. 8.00 Nws. 8.10 Gew. muz. (gr.). 8.30 Nws. 8.32 Instr. trio. 9.00 Voor de zieken. 9.35 Waterst. 9.40 Voor de hulsvrouw. 10.30 Morgendienst. 11 00 Lichte gramm. 12.27 Mede delingen t.b.v. land- en tuin- mod. orkestwerken 17.15 Jazzmuz. 17.50 Over- heldsvoorL 18.00 Muz. in vrije tijd: A. Koorzang: geestel. lie- Soc. strijdlied. 7.22 Lichte gramm. met rep. (Om 7.30 - 7.35 Van de voorpagina: perso- verz. Aansl. wegeninformatie- dienst). VPRO: 7.55 Deze dag. praatje. VARA: 8.00 Nws. 8.10 Lichte gramm. (8.30 - 8.35 Voor de vrouw). 9.00 A- (gr.). VPRO: Schoolradio. VARA: mi-klass. gramm. 10.4 kleuters. 11.00 Nws. Se- 0.45 Voor de lichte gramm. 12.22 Voor het platteland. 12.27 Med. t.b.v. land- en tuinbouw. 12.30 Metro- pole ork. 13.00 Nws. 13.10 Act. en kalender. 13.25 Lichte muz. door pianotrio. 13.50 Gespr. por tret. 14.05 Alt en piano, 14.30 Pianorecital. 15.00 Voor de Jeugd (16.00 16.02 Nieuws). FM-kanalen. AVRO: 9.00 Nws. 9.05 Lichte ork. en ".02 Pop. i Nws.). 1 Nws. 12.02 Operettemuz. 13.00 Nws. 13.02 Act. 13.05 Lichte gramm. (14.00 Nws.). 15.00 Nws. 15.02 Lichte muz. door Nederlandse artiesten. 16.00 Nws. 16.02 Platenprogr. voor de jeugd. 17.00 Nws. 17.02 Actual. 17.05 Rhythm and blues. 17.35 - 18.00 Hillbilly Time: Country TELEVISIE MOHGE.V

Nieuwe Leidsche Courant | 1966 | | pagina 11