TV RADIO n Von Chollitz overleden Reclamewereld boos over voorwaarden tv-spots en •STER zegt eigen garanties op VARA betuigt spijt na optreden Eerdmans DE GOUDEN BARK iocs Brandt- Vos MAANDAG 7 NOVEMBER 1966 (Brandt Parijs?) STER (Stichting Ether Re clame) is het al stroef gegaan tus sen haar en de reclamewereld, die de STER heeft overladen met ver wijten over haar ideeën. De mono polistische positie waarin het van overheidszijde verordineerde ex ploitatie-orgaan zich bevindt, is er baden baden De voormalige mede oorzaak van dat de onderlin- rommandant van Parijs, tijdens de be- ge verhoudingen steeds meer ver- zettmgstnd. de Duitse generaal Diet- frfV1hplpn rich von Choltitz, is zaterdag op 71-jari- ge leeftijd in Baden-Baden overleden. De naam van deze generaal kwam vori ge week weer in het nieuws door de vertoning van de film Brandt Parijs? Von Qioltitz gaf in augustus 1944 De jongste brief van de STER aan de adverteerders en de recla mebureaus heeft de deur dicht ge daan. Er komen woedende reacties aan het btvel van Hitler I van de Vereniging van Erkende om Panjs te verwoesten, nam con-! a j „„a i tact op met het Franse venet om de Advertentiebureaus VEA en de Bond van Adverteerders BvA „om- i capituleerde op 24 stad te sparen augustus 1944. Sinds 1947 woonde hij in Ba den-Baden Von Choltitz zou woensdag 72 jaar oud geworden zijn. Jacqueline Royaards (90) gehuldigd AMSTERDAM Met een galavoor stelling van „Het huis van Bemarda- Alba" in de stadsschouwburg in de hoofdstad heeft de Nederlandse Co- medie de negen-tigste verjaardag ge vierd van mevrouw Jacqueline Roy- aa rds-Sandbeng. In de geheel bezette zaal bevonden zich velen die de glorietijd van deze actrice hebben meegemaakt. Zij is de oudste nog actieve Nederlandse to neelspeelster en vervulde zaterdag avond nog de kleine rol in „Het huis" van Federico Garcia Lorca, dat han delt over het leven van vrouwen in de dorpen van Spanje. Na de voorstelling volgde een harte lijke huldiging, waarin burgemeester, mr. G. van Hall voorging. Koningin Juliana zond een telegram met geluk wensen en Albent van Dalsum, Jan Lemaire en Charlotte Kohier huldig den haar met korte toespraken. Er wa ren bovendien vele geschenken en bloemen. De actrice kreeg tot slot, na een kort dankwoord, een langdurige ovatie. HAARLEM De tweede avond voorstelling van de film „Africa Addi- o" in het Luxor-theater is zaterdag avond tweemaal onderbroken en daar na afgelast. Nadat een onaangename lucht van ether en ammoniak was waargenomen werd de voorstelling onderbroken Kort nadat het publiek opnieuw plaats had genomen in de zaal gebeurde het zelfde. De directie weigerde daarna de voorstelling voort te zetten en liet met hulp van de politie de bioscoop ontrui men. Later zijn de voorstellingen rustig verlopen. dat deze het niet nemen Wat is het geval? De reclamefilmp jes, die van 2 januari a.s. af door de STER op televisie worden uitgezonden, moeten van tevoren worden gekeurd. Nu verwacht men, dat er voor dt maand januari zeker 300 filmpjes zul len worden aangeboden, en.... zonder keuringscertificaat geen uitzending. In de voorwaarden van de STER staat, dat de films vijf weken voor de uitzenddatum moeten zijn ingezonden en dat betekent ten opzichte van janua ri dus omstreeks half november. Maar nu zegt de STER in haar jongste brief: „Neen, die termijn krap, haast U, ze willen ze liefst voor 1 november in ons bezit hebben, want pas dan kunnen we garanderen, dat ook worden uitgezonden!" Het is begrijpelijk dat een jonge i ganisatie, feitelijk nog in opbouw, met moeilijkheden van „de eerste stappen" (Van onze radio- en tv-redactie) MARRUM/HILVERSUM Wie kortademig is kan de kwes ties die in omroep-Hilversum aan de lopende band ontstaan, op laaien en weer doven, nauwelijks bijhouden. Elk ogenblik is er iets anders dat de gemoederen be roert. Nu geldt weer het (onaange name) babbeltje, dat quizmaster Theo Eerdmans een week ge leden in het spel ,,Tel uit je winst" hield met de Oranjeken ner mr. H. W. Hammer, hoofd van de hervormde lagere school in Marrum, die zijn „ronde" kwam maken. Theo Eerdmans heeft er af en toe een handje van, zijn „slachtof fers" door provocerende vragen in een hoek te drijven, maar als hij dan lik op stuk krijgt, bevalt hem dat niet en heeft hij neiging, onaan genaam te worden. Daarover zijn al eerder klachten binnengekomen bij de VARA. het land kwam de VARA-quiz in opspraak en de programmaleiding heeft danig het land over die gang zaken. Onbegrijpelijk Zij liet het niet bij mededelingen de pers dat zij de zaak betreurt, maar zond regisseur Rinus Spoor en produ eer A. van Oorschot naar het Friese Marrum om de heer Hammer in zijn woning excuses aan te bieden. Vooral het feit dat Eerdmans de anoni brief in het programma voorlas, noemt de VARA „onbegrijpelijk". De heer Hammer zelf betreurt al lang. dat hij niet bij de pinken genoeg was, direct de brief af te wijzen, maar ja, hoe gaat dat als je voor de camera's staat? Dan heb je dikwijls geen tijd even scherp na te denken. heeft te kampen, maar het wordt een vreemde toestand wanneer men zijn eigen garanties overboord zet, eigenlijk eenzijdig opzegt, en dreigt dat, wan neer de films niet zijn gekeurd, de inmiddels betaalde zendtijd wordt ver beurd zodat de adverteerders met fi nanciële stroppen komen te zitten. Vanzelfsprekend dus, dat VEA en BvA te hoop liepen. In een vertrouwe lijke mededeling van de BvA aan zijn leden heet het, dat deze dreiging nau welijks aanvaardbaar is. Een nog heel vriendelijke reactie! nadere brief aan de STER zegt de Bond het duidelijker: „Deze bepaling is volstrekt onaanvaardbaar, bovendien kan men maar niet ineens inzenddatum veavroegen omdat verschillende films nog in produktie elk haasten zal een slechte film opleveren en daarmee is de adverteer der helemaal niet gediend". Waarom haast? Nu is het merkwaardig, dat het rondschrijven van de STER niet uit blinkt door consequente formulering. Eerst wordt gezegd, dat het exploitatie orgaan is opgericht voor het keuren van de reclamefilms, maar even verder wordt op haast aangedrongen, met voorbijzien van vastgestelde regels. Wie echter een beetje thuis is in de filmwereld, weet dat de STER komen overtrokken voorstelling ken geeft. De televisiefilm zal een ge middelde tijdsduur van ongeveer 30 conden hebben. Voor 300 spots maakt dat dus 9000 seconden ofwel twee half uur. In de filmfabriek doet m ongeveer twee dagen over om al die films aan elkaar te plakken en 'en ze afgeleverd voor 2,5 uur draaien. Laten we nu aannemen, dat er toch spots in zitten die nog eens extra moe ten worden bekeken. Zelfs als dat 5 pet. van het totaal zou uitmaken (meer behoeft men niet te verwachten) dat zou twee dagen voor de keuring ruim voldoende zijn. Dan nog eens twee dagen voor de demontage zodat er weer 300 aparte filmpjes ontstaan en... in een dikke week is alles voor elkaar. Daarbij is een termijn van r weken van tevoren inzenden toch ruim voldoende! Overigens... bij het dreige ment van de STER zal de soep wel niet heet worden gegeten als zij wordt opgediend, maar dat neemt niet weg dat dit soort aankondigingen de sfeer nog meer vertroebelen. Inmenging Er zijn een paar zaken, die de adver teerders hoog zitten. Bijv. de bepaling, dat de STER op een gegeven ogenblik kan decideren dat een bepaalde spot niet langer meer kan worden uitgezon den, omdat ze binnen een zeker tijdsbestek te dikwijls op het scherm i! geweest. Welke norm wordt daarbij ge hanteerd? Geen woord daarover is be kend. Maar een feit is, dat het exploita tie-orgaan dan ingrijpt in het reclame- beleid van de onderneming. Bij kran- tenpublikaties is het ondenkbaar, dat de directie van het blad zoiets doen. De adverteerder huurt een paald stuk ruimte in de krant en beschikt daarover naar goeddunken. Wil hij steeds weer met dezelfde ad vertentie komen, dan is dat zijn zaak: niemand heeft daarmee iets te maken, niemand ook kan hem dat beletten. Er zijn immers legio advertenties, die jaar op jaar hetzelfde blijven! Bovendien blijkt het consequent vol houden van een bepaalde wijze van reclamevoeren resultaat af te werpen. En waarom zou dat via de televisie da nniet mogen? Daar kómt bij, dat tv-reclame niet een zelfstandige vorm van adverteren is. De verstandige adverteerder voert in alle media dezelfde methode, behandelt hetzelfde thema en de STER moet zich verre houden van bemoeienis met de reclameboodschap, anders dan door keuring van de strekking en de inhoud, naar door de Reclameraad opgestelde normen. Op de financiële kant van de tv-re clame komen wij nog nader terug. DR. P. GROS Commentaar zet de monarchie willen kwetsen, hij |niet eens republikein, zegt hij. Wel I heeft hij veel spijt de brief, die hem op het laatste ogenblik voor de (uitzending in de hand werd gedrukt, in jhet geding te hebben gebracht, maar hij was geprikkeld omdat de heer Ham mer door Spanje en Zuidafrika te noe- Ditmaal maakte Eerdmans de men als voorbeeld van minder democra- niet-plaatsbare fout, een anonieme tische republieken hem vierkant te- brief te berde te brengen, waarin kwa-1 gensprak. lijke opmerkingen over het ko ningshuis (in het verleden) werden Op 14 november a.s. zal de heer Ham- geuit mer echter terugkomen voor zijn Horizontaal: 1. plaats in N.-Brab. munt in Nederland (afk). 2. plaats N.-Brab. - water in Z.-H. 3- einde - t rivier van de Aller. 4. denkbeeld - plaats in Drente. 5. Europeanen - rekening. 6 Theo Eerdmans tilt niet zo zwaar herkauwend dier van het geslacht dei aan de kwestie: hij heeft niet met op- Hij dreef daarmee de heer Hammer tot een antwoord dat deze niet kon omzeilen, maar dat hij met zoveel waardigheid gaf. dat hij na de uitzen ding werd overstroomd met brieven en andere adhesiebetuigingen, die de post in bundels van honderd bij hem afgaf. Met deze activiteit uit alle delen van laatste ronde. De quiz gaat gewoon door. Wij hebben zo'n idee. dat ieder een bij de VARA, vooral Theo Eerd mans zelf. vurig hoopt dat de heer Hammer zijn duizend gulden mag win- Het „alles mogen zeggen" in de publi citeit heeft ook zijn gevaarlijke kan ten! hertachtigen - niet gesloten. 7. kaas worm - bekende afkorting - eikeschors. ommegang. 9- tel- Duitsland woord - snoekbaars. Vertikaal: 1. plaats in Z.-H. - ver moeid. 2. boom - bergplaats. 3. volk uit de oudheid - stad in Arabië. 4. oprolbaar zonnescherm (Ind.) - een zekere - rij school (afk). 5. rampzalige toestand - deel van de mast. 6. lof en eer - ont kenning (Eng) - rivier in Rusland. 7. altijd groene heester - eind. 8. spaans rijpaard - plaats in Zeeland. 9. jongens naam - wijnmaat. OPLOSSING VORIGE PUZZEL Horizontaal: 1. braam, 5. sport, 10. aard, 12. Elia, 13. Aa, 14. akant. 17. ga. 18. ris. 20. man, 21. dar. 22. in, 24. no, 25. smet. 26. Pool. 28. Ot. 30. tr, 32. een. 34. pen, 36. nog, 38. st, 39. donor, 41. ra, 42. sela, 44. Anna, 46. enige, 47. steel. Vertikaal: 1. baars, 2. raai, 3. ar. 4. Ada, 6. pet, 7. o.l„ 8- Riga. 9. taart. 11. baan. 15. km, 16. nn, 19. Simon, 21. Doorn, 23. net. 24. not, 27. Lesse, 29. Kent. 31. egaal. 33. eten. 34. Po, 35. no, 37. Ome, 39. dag. 40. rat. 43. li. 45. ne. Te veel show De AVRO bedacht haar kijkers za terdagavond met een teveel aan show, bovendien waren twee gevarieerde amusementsprogramma's vlak achter elkaar geplaatst: Willie en Willeke Alberti met hun gasten en het „paar apart", Johnny en Rijk, met de hunne. Daarvan wordt de kijker die ervoor gaat zitten, op den duur moe. Het zou niet onverdienstelijk zijn, indien de AVRO eens wat variatie bracht in de Alberti's-showdie altijd maar langs de platgetreden paadjes gaat. Dat boeit dan eens wat meer. Johnny en Rijk hadden een paar aardige dingen, vooral het grapje de gevangeniscel en de ,fitrip-tease" kwamen er goed uit en toonden de komische kwaliteiten die Johnny Kraaykamp toch wel heeft. De avonturen van het ruimteschip Orion kunnen ons nog steeds niet i verrukking brengen: de tweede afh vering was een spiegelbeeld van de eerste en als dat zo blijft, waarom zal men er dan naar kijken? De kolder van gesprekken in .formules', het Duit se militaire gecommandeer en het spe len met lichtjes en zgn. signalen aange vuld met precies dezelfde beelden var vliegende ruimteschotels uit het eerste deel sprejeen nauwelijks tot de beeldingi Wij zien er niet veel i in dan een hele dure prodiiktie met kwasi-spanning, want de hoofdperso nen die de „gevaarlijke" risico's lopen moeten altijd pverwinnen, anders 't serie immers uit Zaterdagmiddag gaf de AVRO-tele- visie een alleraardigste uitzending van de finale voorleeswedstrijd ter gele genheid van d(; kinderboekenweek. Het wisselbeeldje iging naar de kleine Marianne Beker uit Rotterdam. Haagse Guido de Groot besloot de rij lezende kinderen als een acteur-in-de- dop met zijn onweersverhaal uit het reuzenverhaal van A. Hildebrand. Zoveel Nederlandse cabaretiers op één foto is voor de liefhebbers een uni cum om vlug in het plakboek op te nemen! Het was een hele prestatie van VPRO-regisseur Rob Touber om al deze bekenden uit de kleinkunst bij elkaar te brengen in één programma, en dat ze er echt waren, toont deze foto. Hier ziet U alvast van links naar rechts op de achterste rij Paul van Vliet en Henk Elsink, op de middenrij Jaap van de Merwe, Wim Sonneveld, Ina van Faassen, Sito Hoving en Fons Jansen. Voorste rij: Ramses Shaffy, Marijke Hoving en Eric Herfst. U zult in de uitzending ook nog andere leden van de diverse ensembles zien optre den. Maigret Voor de zondagavond stond bij de VARA een lange aflevering van de se rie Maigret in nieuwe rolbezetting op het programma. Het verhaal, dat zich ontwikkelde en niet al te veel span ning teweeg bracht, gaf onder regie van Eimert Kruidhof fraaie Parijse op namen te zien: men was met de ca mera's zelfs in het Casino de Paris ge weest voor een stukje show-sfeer. Jan Teulings toonde ons een nieuwe Maigret, die op zichzelf heel goed uit de verf kwam maar toch te weinig ap pelleert aan de trage, dikke, dromerige commissaris van Simenon, die schijn baar ongeïnteresseerd zijn verbluffen de speurwerk verricht. Hij was net iets te vlug en te vief, maar och, ivat geeft dat? Lies de Wind kreeg volop kans de burgerlijke mevrouw Maigret, die haar man materieel zo goed verzorgt, nooit verbaasd of boos is en af en toe een helpende opmerking plaatst, keurig er te zetten. Wij geloven dat deze vertoning meer bekijks zal hebben gehad dan de in teressante verkiezingsdocumentaire uit Amerika, welke de NTS op Nederland 2 aanbood. Iljoesjin stort neer: 7 doden NICE Een reddingsploeg heeft gister ochtend geen overlevenden aangetrof fen bij het wrak van een Iljoesjin vliegtuig van Air Mali dat zaterdag met 7 bemanningsleden tijdens een sneeuwstorm neerstortte in de buurt van het dorp Entraunes in de Franse Alpen. De wrakstukken liggen op een hoogte van 1600 meter verspreid over een terrein van 150 meter op de Pas de Lausson, een stuk van de 2400 meter hoge Col de la Cayolle. e zeventien leden van de red dingsploeg, die vanuit Esteng waren vertrokken, hadden drie uur nodig om de plaats van het ongeluk te be reiken. Het sneeuwde hevig. Het verongelukte toestel was op weg i Zagreb naar Marseille. FERDNAND VANAVOND TE ZIEN Ned. 1 VPRO 7.05 uur (kerkel. zendgem.) Kenmerk. 7.35 uur aflevering van Patrouillewagen 54. 8.20 uur cabaretprogramma „Seizoen '66'67". 9.10 uur allerlei mensen aan het woord. 9.35 unr optreden van de Franse zangeres Valérie Lagrange. 10.00 uur programma van Jan Blokker over het eind examen 1966 van de Ned. Filmacademie. 10.30 uur documentaire over de vervuiling van Neder land. Ned. 2 AVRO 8.01 uur sportrubriek. 8.30 uur „The man form UNCLE", aflevering „De zaak van de haaien". 9.20 uur Emmy Verhey speelt werken van Paganini. 9.30 uur „De kooi", kleine tragedie van twee vrou wen, tv-spel. VANAVOND TE HOREN Hilversum I NCRV 7.30 uur Chr. Haags Knapenkoor zingt. 8.40 uur begin van de nieuwe Rijnsdorp-serie „Ster ker dan de tijd". 9.30 uur Muziek en dienst, informatief programma. 10.15 uur avondoverdenking. 11.00 uur radiomagazine Studio 2300. Hilversum II NRU 8.05 uur Radio Filharmonisch orkest en de pianiste Karin Hofman treden op. 9.20 uur tweede deel documentaire „Van Maas tot Memel". 10.00 uur het Parrenin Kwartet speelt werken van Roussel en Strawinsky. 10.55 uur romantische muzielc op de plaat. 19 Ja, waarom zond de jonge Thiesen haar bloemen? Ze was! een van de velen die in het huis van zijn ouders kwamen en gingen. Een leerlinge van de muziekschool, die het er boven dien niet zo best had afgebracht. Van een introductie bij de grote violist zou, althans voorlopig, niets kunnen komen. De jonge Arnout hield evenals zijn vader van muziek, maar er was iets anders in Amy wat hem aantrok. Ze had lichte blauwe ogen en ze lachte vrolijk. En alleen als ex te lachen was, niet uit beleefdheid. Dat vond hij ook prettig. Ze was niet zo maar een gewoon meisje voor hem. Mis schien kwam dat zonder dat hij het zichzelf bewust was, omdat hij zijn ouders over haar had horen praten. Ze was een kleinkind van Albert Hansbert, die eigenaar van „De gouden bark" geweest was. Van kind af aan was de jonge Arnout er al op voorbereid dat hij eens zijn vader zou moeten opvolgen. Hij kende de geschiedenis van de Thiesen-werf en hoe die aan de naam gekomen was. De gedachte kwam bij hem op dat hij met Amy Munde over een heleboel dingen zou kunnen praten, waarnaar de meisjes die hij kende maar half of helemaal niet luisterden. En omdat hij gewend was alles te doen en te laten wat hij wilde, hetzij met of zonder gebruik te maken van zijn naam en het geld dat zijn vader hem rijkelijk gaf, begon hij met aan Amy rozen te zenden. En omdat hij ook nog een beetje romantisch was, zodat zijn vrienden hem daarom wel eens de zoete Arnout noemden, zond hij rozen met die ene onverwelkbare in het midden. Amy zette ze in haar kamer en na haar lessen mijmerde ze wat over het grote witte huis, waar ze gespeeld had. Ze kon zich het gezicht van de jonge Arnout niet goed meer voorstellen. Maar toen ze hem op een middag bij de haven tegen kwam, herkende ze hem onmiddellijk. Beiden bleven ze staan. Amy lachte en hij zei: Nu is de dag nog veel mooier. Ik ben op weg naar mijn boot. Hou je van zeilen? Het zou prachtig zijn als je met me wilde gaan. Hij zag er heel anders uit dan de eerste keer toen ze elkaar leerden kennen. Hij leek groter in het zeiljack v, onder hij een hardgele broek droeg, die Amy aan jaarstulpen deed denken. Ik denk dat je van zeilen houdt en ik heb een mooie boot, die heel snel is. Een boot van klasse, voegde hij er een beetje opschepperig aan toe. Dat zal wel! Amy lachte en keek hem zo aan, dat hij een kleur kreeg. Waarom denk je dat ik van zeilen hou? Wel.. Hij schopte tegen een steentje en er kwam even een wrevelige trek om zijn mond. Je grootvader had toch de werf en ik heb wel eens gehoord dat alle Hansberts goede zeilers waren. Maar misschien is het onzin om dat te zeggen. Jij speelt viool en van violisten heb ik nooit gehoord dat ze zeilden. Hmmm! Die zijn er misschien toch wel, zonder dat jij het weet. Je hebt me mooie rozen gestuurd, vervolgde ze snel, dank je wel! Ze stak haar hand uit, die hij in de zijne nam. Ik wil je boot wel graag zien. Ze had moeite om hem bij te houden toen ze verder gingen. Hij nam wijde passen en even kwam het bij haar op om terug te gaan. Wat dacht hij eigenlijk wel? Maar tegelijk was het zo plezierig om met de jonge Thiesen langs de haven te lopen. Iedereen kende hem en de meeste mensen groetten hem al van v Gewoonlijk wuifde hij een groet terug en als het minder goede bekenden waren knikte hij alleen maar. Amy had helemaal niet het gevoel dat ze zijn mindere was. Ze zou hem graag een draai om zijn oren gegeven hebben, zoals haar broer deed, als die haar irriteerde. Amouts boot wès mooi en ze toonde eerlijk haar bewonde ring. Het was niet nodig om nog eens te vragen of ze mee wilde varen. En hij bemerkte dadelijk dat ze heel wat afwist van zeilen. Ze voeren tot midden op de rivier, waar ze de boot wat lieten drijven. Er was weinig wind, de zon schitterde op het water en ze voelden de zoele lucht langs hun armen en gezichten. Verrukkelijk, zei Amy. Dit is nog mooier dan jej Dat doet me plezier. Ze bemerkte dat hij naar haar keek. Nu hij geen avondkle ding droeg, was ook het meisjesachtige aan hem verdwenen. Hij had een sterke hals, waar de kraag van een wit hemd los omheen stond en een wilskrachtige kin. Je ziet er heel anders uit dan op die avond. Amy was gewend om haar mening te zeggen. Dat deed iedereen op het Basselt en al woonde ze nu al geruime tijd op een kamer in de stad, ze was toch op het eiland geboren en bovendien een dochter van Jord Munde. (Wordt vervolgd) 1. 402 m. NCRV laags Knapenkoor: ziek; 22 15 Avondoverdenking: 22.30 Nieuws; 22.40 Boekbe spreking: 22.50 klanken (opn. "300: gevariee 1.55-24.00 Nieuwi Hilversum II. 298 m. VARA: 18.00 Nieuws: 18.15 Actaliteiten; zeggen had; 19.20 Melodieën uit Shows en Musi cals; 19 40 Humanistisch Ver bond: Geestelijk leven, toe- Radiophilh; solist; 21.20 Van Maas tot Me mel. documentaire (deel 2): 22.00 Kamermuziek: 22.30 Nieuws; 22.40 Actualiteiten; 22 55 Promenade orkest en or kest van de Franse omroep: 23.55-24 00 Nieuws. GRAMMA DRAADOMROEP ine Marle Darré. piano. TELEVISIE7 V W\VO\U de clown; CVK/IKOR/RJCK: '.3.05 Kenmerk: VPRO: 19.35 Patrouillewagen '54 ant woord! Politiefilm: NTS: 20.00 Journaal; VPRO' 20.20 Seizoen 1906-1967, overzicht van het Ned. cabaret; 21.10 Een mens Lagrange, een progr. rond de 22JI0 N.F.A. •uilin Nederland; NTS: 22.55- 23.00 Journaal. NTS: 20.00 20.01 Sport; 20J0 De man Uncle,Amerlk. filmserie: 21.20 Emmy Verhey en Marinu! Flipse: 21X0 De kool; NTS 22.05 Journaal; 22.10 Pauze; Teleac: 22.30-23.00 Geprogram meerde Instructie (7) RADIO MORGEN )nc.postbus; 9.35 Waterst.) 00 Gevar. muz. 11.00 V.d. zieken. 12.00 Mus.-ork. en sol. 12.18 JMarktber. v. schippers. Nws. 12.40 Act. 12.50 Gram. praatje. 13.30 Gevar. muz. 14X0 Schoolradio. 14.40 Instr. ens. 15.00 Gevar. muz. 17.00 Overh.- »orl. 17.10 V.d. jeugd 18.00 C. id W. express. 18.20 Uitz. v.d. 8.50 Nws. ARP 18.30 Mui ijji Ond. Verb Hilversum II. 298 m. gymn. 7.24 J Act. r - (8.30-8.35 De groente Morgenn. 9.00 Klass. g 9.40 Kinderkoor. 10.00 kleuters. 10.10 Pop. ve Licht 13.30 La Pazzia Senile, madri gaal-komedie. 14.00 Ik hoor. ik hoor wat u niet hoort. muz. lez. 14 40 Schoolradio. 15.00 V.d. 15.40 Fluit 16.00 Nws. 16.02 Int< liederen. 16.15 V.d. jeugd. 17.15 New York calling, praatje. 17.20 Gram. v.d. tieners. Hilversum III. 240 m en FM- kanalen. TROS: 9.00 Nws. 9.02 Muz. en hor. VARA: 10.00 Nws. 10.02 Plaatjes en act. (11.00 Nws.) 12.00 Nws. 12 02 vrouw 15.00 Nws. 15.02 Ac 15.05 Licht ens. met sol. 15.: Gram. 16.00 Nws. 16.02 Ac 16 05 V.d. tieners. 17.00 Nw 17.02 Act. 17.05-18.00 Verz.pl. mnisu: nOKGI.N

Nieuwe Leidsche Courant | 1966 | | pagina 6