TV RADIO MOEDER ZEI: „NIKS TONEEL Jan Theys krijgt zijn kans in Nederland Doden en vele daklozen Duo stal voor drie ton aan zilver al 75jaar DE GOUDEN BARK! Joos Brandt Vos asp ZATERDAG 5 NOVEMBER 1966 en Commentaar Onder de prijs Büna twee jaar lang maakte de NCRV filmopnamen tijdens de bouw van eer reuzentanker voor de Shell op de werl Wilton-Fijenoord in Schiedam; eer enorm en imponerend werk, dat niette' min een leverantie beneden de kostprijs werd. We kregen niet altijd duide lijke impressies van het machtige karwei dat gestadig vorderde en menig fraai filmshot opleverde. Jan van Hillo doorspekte deze technisch-interessante documentaire met gesprekken naar aan leiding van het rapport-Keyzer dat in september verscheen uit ongerustheid over de positie van de Nederlandse scheepswerven, maar vond leidinggevende figuren van Wilton allesbehalve ongerust. De drie hoofdpunten uit het rapport: een te laag werktempo, het gebrek aan overheidssteun en het achterblijven van Nederland in moderne denk- en pro- duktiewijze, werden wel min of meer toegegeven (vooral het tweede punt!). De sterke concurrentie op de wereld markt met name van Japan en Zweden, werd toch niet als een directe bedreiging gevoeld. Men gaf toe, dat de tanker Diadema beneden de kostprijs is ge leverd. Redenen: goede relatie met de Shell onderhouden met het oog op reparatiewerkzaamheden waarbij Neder land nog altijd een vooraanstaande plaats inneemt en afwisseling op dat reparatie- werk. Zorgelijk was alleen de heer Keyzer zelf, die hoopt dat enige van de goede aanbevelingen welke het rapport omvat, zullen worden opgevolgd door de Nederlandse werven: „allemaal zou te veel gevraagd zijn!" Het alarm, dat de opzet van de docu mentaire deed vermoeden, bleef in de mist hangen door de vrij opgewekte ge sprekken, zodat het toch niet kwam tot een wezenlijke bijdrage tot oplossing van de in het rapport aangeduide en door de grote werven weinig gedeelde problema tiek, maar veeleer behoorlijke informatie bleef. Intussen zong op Nederland 2 Jasperina de Jong op haar zeer bekwame wijze pikante (meest :t het Frans) vertaalde en droefgeestig-ironische liedjes. De NCRV besloot met de aflevering van een nieuwè Stiefbeen-serie, die maar niet zo wil aanslaan als de eerste. De formule raakt overbekend, er is dus te weinig verrassing. Wel kwam het nu meer tot aktie zij het op nogal onfrisse manier. Om er nog verrukt van te zijn: neen. Eigi igen shows voor KRO-televisie (Van onze radio- en tv-redactie) BRUSSEL/HIVERSUM —Zo'n kleine 20 jaar geleden zei in het Belgische Vorst moeder Theys te gen haar zoon: „Toneel? Dat niks voor jou. Bescheidenheid, Jean, en een degelijk vak onder de knie, daarmee kom je het le ven door! De tiener Jan Theys, vooruit strevend en vol dagdromen van een grote toekomst op de planken, was het daar stilletjes niet mee eens. „Jean-niet-te-veel noemde moeder hem in die tijd. Daarom moest hij netjes de mid delbare school aflopen en zijn ta len leren, waarna hij naar de kleermakersschool werd gestuurd. Het was toen nog niet de tijd van ,kop-er-tegen-in" en „eigen zin doen": Jan studeerde gehoorzaam af, zat daar na kruisbeens op de kleermakerstafel en kreeg na vier jaar patent onderricht zij* diploma. Toen had hij meteen genoeg van naald en draad: kleermaker is hij niet geworden. Diep in zijn hart droomde hij nog altijd van het toneel. Hij ging naar een kantoor en naar een ander en verveelde zich daar. Realiseerde zich dat hij volwassen was en zijn eigen veg kon gaan: die weg leidde naar het mateurtoneel en tenslotte ook naar de echte toneelopleiding in de Kon. Vlaamse Schouwburg. Het doel was bereikt: Jan Theys stond op de planken! Heel veel vreug de beleefde hij er niet aan, hij bleef steken in bijrollen en kreeg bij het weinig harmonieuze gezelschap geen goede kansen. Maar er gebeurde wél iets anders: Noodweer in Italië w (Vervolg van pag. 1) Venetië heeft de ergste overstro mingen sinds twee eeuwen beleefd. Op het San Marcoplein stond 80 cen timeter water. Veel gondels zijn ge zonken. Gevreesd wordt dat in Florence en Venetië kostbare kunst werken onherstelbaar beschadigd zijn. Geblokkeerd In de Zwitserse Alpen zijn onge veer 20 bergpassen geblokkeerd als gevolg van een hevige sneeuwval. Drie mensen kwamen onder een la wine om, die bij een krachtcentrale naar beneden kwam. Zware regenval en sneeuwstormen hebben ook overstromingen en aard verschuivingen veroorzaakt in weste- NTS wijzigt zondag avondprogramma (Van radio- en tv-redactie) HILVERSUM De NTS zal morgen- (zondag)avond op Ned. 2 een documen taire van het Amerikaanse network CBS, getiteld „Campagne '66" uitzenden en daarvoor de vertoning van de Engelse oorlogsdocumentaire „De laatste inval" tot later datum uitstellen. De Amerikaanse film is actueel met het oog op de in Amerika te houden ver kiezingen. Vele politici, onder wie Robert Kennedy. Nixon, Goldwater. Wallace en Eisenhower, komen aan het woord. De presentatie is in handen van de Amerikaanse reporter Mike Wallace. De film wordt van Nederlandse ondertiteling voorzien. Uitzending op Ned. 2 van 9— 9.50 uur. Ds J. Moerland in NCRV-morgendi enst (Va 1 radio- tv-redactie) lijk Oostenrijk. In Tirol zijn tal van dalen geblokkeerd door lawines. Voor een aantal dorpen in Karinthië is de noodtoestand afgekondigd. Het water van de Drau en de Gail blijft stijgen. Amerika Sneeuwstormen in het oosten van de Verenigde Staten en in de Cana dese staat Ontario hebben het leven gekost aan tenminste 35 mensen. Het merendeel hiervan viel als slacht offer by verkeersongelukken. Op ongeveer veertig km van Pa nama zijn vrijdag drie dorpen over stroomd. Drie kinderen zijn verdron ken, en meer dan honderd mensen worden vermist. UTRECHT De officier van justitie heeft een gevangenisstraf van twaalf maanden waarvan één maand voor waardelijk met een proeftijd van drie iaar geëist tegen de 22-jarige verkoper G. P. uit Utrecht en de evenoude L. J. R. N. van der D. uit Den Haag. Beide jongemannen werden op heterdaad be trapt, toen zij in de nacht van 9 op 10 september inbraken bij de NV Konink lijke Van Kempen en Begeer in Zeist. Hun buit twintig zakken met zilve ren voorwerpen vertegenwoordigde een waarde van meer dan drie ton. Verdachte P. had bij het Zeister be drijf gewerkt en was dus van de situa tie op de hoogte. Voor de inbraak had den hij en zijn vriend een busje aan- hij kreeg een contract als presentator van het legerkwartiertje bij de BRT-ra- dio. Dat was mooi meegenomen, want het acteurschap betaalde niet al teveel. Zijn soepele stem en zijn voortreffe lijke talenkennis vielen spoedig op en de BRT dacht: hoe zou Theys 't doen als eerste tv-disc-jockey? Geluk wenkt Plotseling wenkte het geluk. Na moei zame jaren van hoop en teleurstelling sloeg zijn televisieprogramma „Hebt dit al gehoord?" geweldig in. Bij ons hebben wij een soortgelijk programma gehad van de NCRV met Pi Scheffer, maar de echte disc-jockey is in Neder land toch geen bekende verschijning op het scherm. In het Vlaamse België had Jan daar in de welgeslaagde primeur. Achteraf bleek moeder Theys het toch niet zo slecht gezien te hebben: Jan's goede taalstudie zowel als zijn kleermakers opleiding (en daardoor verworven kennis van het modevak) zouden hem in deze geheel nieuwe richting prach- DORDRECHT - Ds. J. Moerland, vrijSeschaft. evangelisch predikant, zal op vrijdag 11 i november a.s. de morgendienst van de Utrechtse jongeman kon de zit- NCRV-radio leiden. Deze wordt om 10.30 „S met aan. Toen de behandeling var. over Hilversum I uitgezonden. rijn zaak begon, viel hij flauw. Later Ds. Moerland zal .spreken over „De moest hij nog een keer buiten de zaal -vernieuwing van ons lichaam". I op verhaal komen. Advertentie IS ER KRUID GEWASSEN TEGEN REUMATISCHE PIJNEN? Ja. Togal. En niet tegen reumatische pijnen alleen. Ook griep en spit en zenuw pijnen verdwijnen snel en afdoend. Neem daarom Togal-pastilles in huis. Zeker is zeker. Togal tegen pijn. Bij apoth. en drog. TOGAL 0.95; 2.40; 8.88. LEVENSVERZEKERING SCHADEVERZEKERING AVRO schorst filmer wegens clandestien werken voor TROS (Van onze radio- en tr-redactie) HILVERSUM Nu is het de AVRO, e een personeelslid heeft gesehorst. Het betreft hier de cameraman William Vog- ler, die in zijn vakantie met filmappara tuur van de AVRO lustig aan het werl was om. in tegenwoordigheid van mr J. Landré. op het schip Rotterdam opna men te maken voor een TROS-docuraen- taire. Het was normaal, dat de Vogler filmapparatuur van de AVRO meenam op vakantie, om deze te gebrui ken wanneer hij ev. actualiteiten op het spoor kwam tijdens zijn reis. Natuurlijk was het niet de bedoeling, dat hij zijn vakantie gebruikte om met AVRO-eigen- dom „bij een bevriende omroep" een extraatje te verdienen. De heer Landré. 1 'i van de TROS. moet dit geweten De AVRO heeft twee telegrammen naar de Rotterdam gezonden, het ene om de heer Vogler van zijn schorsing in kennis te stellen en het tweede om mr. Landré te melden dat de AVRO wel be grip heeft voor de situatie waarin de jonge TROS verkeert en dat zij daarom desgevraagd medewerking wil verlenen door AVRO-apparatuur ter beschikking te stellen van TROS-programma's. tig van pas komen! En haar grondige lessen in bescheidenheid bovendien. Want Jan Theys begon zekerheid te krijgen om drie redenen, zijn beschei den innemendheid, zijn gegoochel met talen e» zijn keurige pakken. Bijna elf jaar gelden is het nu, dat hij bij radio en televisie als presenta tor vaste grond onder de voeten kreeg. Nu is hij 34 jaar en hij staat aan de top van de vaderlandse faam. Hij heeft een fanclub die hem terde ge viert, hij krijgt stapels enthousiaste post en... heeft zijn bekendheid ook tot buiten de grenzen kunnen brengen. Dat dankt hij aan het feit, dat hem in 1963 de presentatie van het Knok- ke-festival werd opgedragen. „Mijn voorganger viel niet in de smaak bij de pers, de journalisten heb ben hem weggeschreven. Het was dus niet gemakkelijk, hem op te volgen, maar het is mij gelukt", zegt hij tevre den. „Ik doe niets" „Natuurlijk heb ik geprobeerd, een eigen stijl op te bouwen. De grapjes met talen als ik voor een internatio naal publiek sta, horen daar bij. Toch doe ik in feite niets... er zijn massa's mensen die hun talen mooier uitspre ken dan ik, maar het gelukt mij ze vlug door elkaar te gebruiken. Het is niets bijzonders, iedereen zou het kun- Zeker... zo lijkt het. Jan Theys schijnt het moeiteloos te doen, maar een feit is, dat hij zich nooit vastpraet, zich zelfs nooit vergist als hij in één adem, heel soepel Nederlands, Frans, Duits en Engels met af en toe een zinnetje Italiaans ertussen, laat horen. Hem dat na te doen is niet zo bar eenvoudig! En hoe gaat dat? Een gevierde tv-presentator krijgt gauw uitnodigin gen om overal in het land op te treden. In zijn geval, met zijn typische be langstelling voor mode, ook voor het leiden van een modeshow hier en Nog meer geluk heeft hem zijn moe- der's inzichten gebracht: op een keer ontmoette hij daarbij de Heerlense mannequin Mia Jongen en in 1962 trouwden zij. Intussen wipte Jan Theys ai eens even de grens van zijn land over op uitnodiging van buitenlandse omroe pen. Ook in Nederland kwam hij bij tijd en wijle op het scherm, al kennen wij hem het best van zijn Belgische presentatie in programma's die door onze omroepen worden gerelayeerd. En toch... Jan Theys mag in zijn land grote furore hebben gemaakt, een _1 gen programma zit er voor !hem voor lopig niet in. En ook dat is een van zijn dromen. Rue Brique Het is de Nederlandse KRO, die hem wél een kans geeft: vrijdagavond a.: (11 november) begint hij met een reeks van zes shows waarin hij gastheer is. Voor België betekent dat dus „een idool die in het buitenland gaat wer ken". De merkwaardige titel Rue Brique heeft hij zelf verzonnen. Regisseur Fred Rombouts vertelt daarover: „Jan Theys is een heel prettige jon gen om mee te werken, hij is vol en thousiasme voor de programma's. Hij belde me op 'n keer, toen we nog erg zaten te plussen over 'n goede titel voor de shows op, en zei: weet je wat we doen? YVe noemen het rubriek. Ru briek? vroeg ik, wat is dat nou? Je begrijpt me niet, zei Jan, ik bedoel Rue Brique, twee woorden, twee hoofdlet ters, op z'n Frans! Steenstraat! Ieder een draagt aan dit programma toch steentje bij? Zie je, zo is Jan Theys nu: spits, geestig, maar heel ge zonder artistiekerige omhaal". En Rombouts, met zijn lange ervaring, weet van wanten ais het artiesten be treft. Rue Brique dus. Een showmagazine in drie kwartier, waarin Jan Theys allerlei gasten ontvangt en uitnodigt iets te laten horen. In het eerste pro gramma zijn dat o.a. Anneke Grönloh, Jan Blaaser, Les 4 Provinciales, Jan Willem ten Broeke en Gerard Cox, Huub Martron en Rien van Nunen. Kan best aardig worden, vindt u niet? De Bijbel voor zivakbegaafden (Van onze radio- en tv-redactie) HILVERSUM Peter van Campen heeft voor de NCRV-televisie een docu- I mentaire gemaakt over een nieuw initia tief van het Ned. Bijbelgenootschap: het uitgeven van een reeks boekjes die „een Bijbelvertaling" voor geestelijk gehandi- capten vertegenwoordigen. tt.a. de 40 tot 50 boekjf Morgen! zondagjavond begint de VARA met de uitzending van een nieuwe Maigret-serie, waarin Jan Teulings optreedt als de befaamde Parijse commissaris die het altijd bij het rechte eind heeft, daarop kunt u steevast vertrouwen. Jan Teulings mag dan niet de zware, plompe figuur van Maigret hebben zoals wij die uit de romans van Simenon kennen), hij heeft wél een dikke overjas, een enorme, door mevrouw Mai gret gebreide wollen sjaal en hij zal vele pijpen roken. Hier een scène uit de aflevering die morgenavond op het scherm komt: „Maigret en zijn dode", met Shireen Slrooker en Gerard de Groot. Maigret kan nog lachen op dit moment. VANAVOND TE ZIEN 8.30 uur Willie en Willeke Alberti in hun show. 9.00 1 9.45 1 Ned. 2 8.01 i 8.35 i 9.02 i 9.59 uur Toto-quiz (tot 10.05 uur). VANAVOND TE HOREN rsum 1 KRO uur Zingening. uur gevraagde platen. uur Jules de Corte in Roulette. uur Goal, muzikaal sportprogramma. sum 11 VARA uur liedjesprogramma. uur hoorspel „Moord op de agenda". uur twee ervaren musici discussiëren. door 18 Iedereen op de muziekschool zou er natuurlijk over horen. Dat maakte haar zo van streek, dat het niet veel scheelde of ze was weer gaan huilen. Iemand had haar viool uit haar handen genomen en naast haar gelegd op een tafeltje. Toen ze het instrument opnam, zei ze dat ze graag naar huis wilde. Dan zal ik u brengen, zei de jonge Thiesen. Zo was het gekomen dat ze in de auto van Arnout Thiesen door Wittestad reed. De chauffeur bestuurde de wagen en zij zat achterin met de zoon van de reder. De jonge Arnout was in zijn doen helemaal niet meisjesachtig. Hij had een prettige stem en stelde haar weer op haar gemak door over allerlei dingen te praten, die helemaal niets betekenden. Thuis wist ze niet eens meer wat hij gezegd had, maar het had haar geholpen om over de schrik heen te komen. Ze was zo moe, dat ze onmiddellijk in slaap viel. De volgende morgen wilde Centa, haar vriendin, alles weten, maar Amy vertelde alleen maar dat ze zich vergist had en dat het erg vervelend was. Ze verlangde zo hevig naar het Basselt, naar het huis achter de bomen en naar de baai, dat ze onmiddellijk vertrok. Ze luidde de bel, die onder een met rode pannen belegd dakje hing, om de boot van de overkant te roepen. Jan Krebbe kwam zelf en hij was verrast toen hij haar zag. Je zou me komen vertellen dat je gisteravond bij dd grote lui moest spelen? knorde hij. t—1 En ben je nu al hier? Ja, nu ben ik hier. Het was erg mooi en erg verschrik kelijk. Onder het varen vertelde ze hoe ze gehuild had en hoe ze zich had geschaamd. Ze zag zijn litteken bewegen en zijn gezicht was ernstig. Dat was zeker heel vervelend, meisje. Maar het kan de beste overkomen. Bovendien ben je nog een leerling. Het is al heel wat dat je daar gespeeld hebt. Ja, gaf ze toe en bleef stil zitten tot bij de steiger. Jan Krebbe klopte eens op haar schouder. Vallen en opstaan, dat moeten we allemaal. Hij bleef haar nakijken en ze wuifde nog een paar keer naar hem. Jord was op het erf bezig toen ze kwam. Het laatste eind had ze aan de jonge Arnout Thiesen gedacht. Het was toch wel erg prettig geweest om met hem in die grote auto door de stad te rijden. Tegen haar vader vertelde ze over de rederszoon, waar ook haar moeder bij was. Zo, zei Jord, dan ben je deftig thuisgebracht, m'n kind. Leda zei niets, maar toen Amy naar de baai gegaan was, zat ze met haar kin in haar handen gesteund naar Jord te kijken. Het kon wel niet erger, Jord. Vind je dat? Ik denk zo, misschien is dit juist goëd. Er is nog altijd een vete tussen de Hansberts en de Thiesens. Leda lachte schor en er kwam een harde trek op haar gezicht. Wat ben je toch een kind, Jord. Zelfs als die jongen er ooit ernst van zou maken, wat natuurlijk niet gebeurt, wat denk je dan dat zijn vader zou zeggen? Jord dacht een hele poos na. Toen zei hij: Ik geloof dat we nog dwazer zijn dan jij zegt. Allebei zijn we dwaas. Want wat betekent het nu dat de jonge Arnout Thiesen haar thuisgebracht heeft? Dat zou hij ook een foeielijke oude vrouw gedaan hebben. In die kringen noemen ze dat goede manieren, of hoffelijkheid of zo. Leda had verder gezwegen en een paar keer met iets zorgelijks in haar ogen naar Amy gekeken, toen het meisje zingend terugkwam van de baai. Het was toch wel wat meer dan hoffelijkheid van da jonge Arnout Thiesen. Want enkele weken daarna kreeg Amy een grote bos roze rozen, met daar middenin één donkerrode. Met vriendelijke groeten en tot ziens, las ze op het kaartje. En daaronder zijn naam. Amy stond er wat bedrem meld mee in haar handen, maar Centa, haar vriendin, wa9 een en al enthousiasme. Wat mooi! En kijk's, die rode, dat is Iets bijzonder. Dia kan niet verwelken. Ik heb zo'n bloem wel eens meer gezien. Ze zijn erg duur en zo geprepareerd, dat ze goed blijven. En ze ruiken heerlijk. Dat is natuurlijk niet echt, zei Amy nuchter, maar za rook toch aan de rode roos. Inderdaad snoof ze een diepa geur, anders dan die van de roze rozen. Hé, zei ze toen, waarom zou hij dat doen? (Wordt vervolgd) Het eerste titeld „Jezus is geboren", is verschenen. De documentaire hieraan gewijd is ge titeld „Vertel het aan allen" en komt op I dinsdag 8 november a.s op het scherm; Ned. I 9.55 uur. Dit kan belangrijke voorlichting bete- kenen voor ouders van zwakbegaafde FERDNAND Hilversum I. 402 m. KRO: 19.00 Nieuws. 19.10 Actualitei- te-i 19.30 Liedjesprogramma 20 30 Verzoekplatenprogramma. 22 10 Spelletje m. grpl 18.20 Opera-aria's (gr.). 19.15 Boekbespreking. 19.35 Stereo: Licht muziekprogramma. 20.00 Nieuws. 20.05 Lichte grammo- foonmuziek. 20.18 Moord op de agenda, hoorspel. 21.50 Discus sie over muziek. 22.30 Nieuws. 22.40 Plein en^ publiek, licht II l.l \INII WW OM» .05 Licht muziekprogramma. 19.35 De Dirk van Dyke-Show. NTS: 20.00 Journaal en weerover- zicht. AVRO: 20.20 Willy lord. 11.40 De Open Deur. KRO: 12.00 Licht instr. ens. en zangsol. 12.30 Nws. en, meded. 12.37 Buitenl. commentaar. 12.50 Opéramuz. (opn.). 13.30 Voor de kind. 14.00 Harrewar ren: Licht progr. 15.00 Lichte gramm. NRU: 15.15 Herden king Hongaarse opstand 1956. KRO: 16.00 Metropole-ork. en zangsol. (opn.). (Stereo). 16.30 Gev. muziekprogr. CVK: 17.00 Kerkdiena 18.00 ing. Gem 11.02 Koffie met Kees. VARA: 12 00 Nws. 12.02 Loco. een pro gramma zonder motief. Nws. 13.07 Popshow. 13.45 Licht ork. en -koor. 14.00 Nws. 14.02 Rome-Athene: grammofoonpl. programma voor de tenlandse arbeiders. 14.32 Marsmuz. 15.00 Nws. 15.02 An- progr. voor de buitenlandse ar beiders. 13.32 Rhythm en blue 16.00 Nws. 16.02 Lichte pla ten. 16.30 Voetbaltoto-uitsl. 16 35 Dansmuz. voor tieners. 17.00 Nws. 17.02 - 18.00 Neder landse artiesten op de plaat. levvijde 22.45 Jot Nederland II. NTS Journaal. KRO: 20.01 Het 1KOR: 18.30 Mensen, gespr. 18.45 Kerk veraf en dichtbij. NCRV: 19.00 Nws. en weerpraatje. 19.07 Klass. muz. 19.26 Brusselse kanttekeningen. 19.30 C k. en sol. KRO: 21.00 Ja- co en het brood, hoorspel. 21.45 Instr. trio. 22.00 Liedjespro gramma. 22.25 Actualiteiten. 22.30 Nws. 22.40 Geloven in bezinning en gebed. Lichte orkestmuz. 24.00 Nws. Hilversum II. 298 m. VARA 8.00 Nws. en sportmeded. 8.1J Weer of geen weer. (9.00 Sport- mededelingen). 9.45 Nws. 10.0C Klassiek verzoekplatenpro- gramma (gr.). 10.50 Amuse- (opn.). 11.30 Actu- Bont de tereo). 17.30 Voor de wereld, praatje. 13.20 Vc weggebruikers 14 00 Dansork en z.ingsolUten. NRU 14.30 Ma rathon Sportrevue I. VARA 17 00 Tango-r zangsol. (Ste: Jeugd 17.50 Nws. NRU. WÊ Marathon-Sportrevue 1! VA RA 18 30 Walsork. 18 55 Zin en tegenzin, gecomprimeerde discussie. VPRO: 19.30 Cabaret- progr. AVRO: 20.00 Nws. 20.05 Operettemuz. (gr.). 21.15 Met het oog op de toekomst (II), documentaire. 21.55 Stereo: Pia norecital. 22.25 Ik geloof, datpraatje. 22.30 Nws. 22.40 Act. TROS: 22.55 Voorgerecht. 23.00 Op de valreep: felicitatie. 23.10 Lichte gramm. NRU: :aiek. KRO: 10.00 Nederland I. NTS: 15 JO 17.00 Monitor, met om pin 15.50 Flipper en plm. 16.i Sportuitsl. CVK - IKOR - RKK: 19.00 Woord voor woord. CVK - IKOR: 19.05 In gesprek met dr. W. J. L. Dake, zen dingsarts. NTS: 19.30 Sport. 20.25 Journaal. VARA: 20.30 toch die Britten (3), 20.00 Journaal. 20.05 Dr. Kllda- re 20.30 Septet - Rondom een progr. 21.00 De 442 m. NCRV: herh. SOS-ber IIlive: J 7.00 Nws. 7.10 Dagopening. 7.15 Stereo: Lichte ork .muz. 7.30 Nws. 7.32 Stereo: Lichte orkjmuz. 7.40 Ra dlokrant. 8.00 Nws. 8.10 NCRV-lied. 8.15 Gewijde muz 8.30 Nws. 8.32 Stereo: Lichte gram. 9.00 V.d. zieken. 9JS Wi- terst. 9.40 V.d. hulsvrouw. 10.25 Theol. etherleergang. 11.00 Lichte gram. 12 22 Voor boer en tuinder. 12.27 Meded. t.b.v. land- en tulnb 12.30 Nws. 12.40 Act. en rep. 13.30 8t«reo: Me tropole-ork. 14.05 Schoolradio. 14.30 Stereo: Lichte ork.muz. en vocaal ens. 15.00 Stereo: Omr.ork. en orgel. 15.25 Stei Pianorecital. 17.00 O- verh.voorl. 17.10 V.d. kleuters. 17 25 V.d. jeugd. 17.40 Stereo: Lichte gram. 18.00 Stereo: Meisjeskoor en instr. sextet. praatje. Hilversum II. 298 m. VARA: 7.00 Nws. en ocht.gymn. 7.20 Soc. strijdlied. 7.23 Lichte gram. (Om 7.30-7.35 V.d. voor- pag.: persoverz. Aansl.: We gen- inf. dnst.) VPRO: 7.55 Deze dag. praatje. VARA: 8.00 Nws. 8.10 Lichte gram. 9.00 Oude ge wijde muz. 10.00 Verz.pl.progr. v.d. huisvrouw. 11.00 Nws. 11.02 Voordr. 11.20 Klass. en mod. gram. 12.00 Licht orgelspel. 12.27 Meded. t.b.v. land- en tulnb. 12.30 Licht Instr. ens. 13.00 Nws. 13.10 Act. 13.20 V.d. middenstand, praatje. 13.25 Prom.ork. en sol. 14.00 Consu mentenbelangen. 14.15 Grepen uit de muz.gesch., muz. lez. 15.00 Een spel van twee drup pels water, hoorspel (herh. v. 8 okt. '66). 15.30 Lichte gram. 16.00 Nws. 16.02 Voor boven de zestig. 17.02 Oude liedjes. 17.20 Friese streekultz. 17.45 O- verh.voorl. Hilversum in. 240 m en FM-kanalen. KRO: 9.00 Nws. 9.02 Licht gram. pro gr. 10.00 Nws. 10.02 Act. 10.05 Lichte gram. 11.00 Nws. 11.02 Act. -_.05 Licht muz.progr. en rep. 12.00 Nws. 12.02 Act. 12.05 Lich te gram. 13.00 Nws. 13.02 Act. 13.05 Gevar. platenprogr. 14.00 Nws. 14.02 Act. 14.05 Even draalen. 15.00 Nws. 15.02 Act. 15.05 Momentopname v.e. stuk- Je Ned. 16.00 Nws. 18.02 Act. 16.05 Tienershow. 17.00 Nws. 17.02 Act. 17.05-18.00 Ven. pl. Pi ogr

Nieuwe Leidsche Courant | 1966 | | pagina 11