co Dat zit wel goed! Vroom Dreesiiimm heeft van alles zoveel meer! VROOM DREESMANN Zit-en-lig kombinatie. Fauteuil op verchroomde draaivoct. Voetbankje op verchroomde viervoet. De stofbekleding is van oersterke dralon/wol. In effen kleuren zwart en rood en tevens in kombinatie-kleuren. Fauteuil: 595.- Bankje: 149.- Ieder mens heeft zo z'n eigen „gemakkelijke stoef'motieven. De een zit graag wat onderuit, de ander maar liever rechtop en een derde zoekt het in onverbloemde ligweelde. Het kan allemaal, want bij Vroom Dreesmann zit het wel goed voor alle denkbare komfortstoelen, want.... Cottage stijl-fauteail met bekleding van linnen kretonne. 465.- De vederlicht verrijdbare Washing- ton-fauteuil. Robuust-mannelijk van lijn, met los zitkussen en zwaar gc- kapitonneerd los rugkussen. Zonder enig knopje indrukken veert de rug met u mee naar achteren en het voetstuk omhoog. Aldus is het bijna een bed! De kleurenkeus in dit summum van komfort bestaat uit rood, groen en zwart. 450.- „Avanti" fauteuil op draaibaar chroomplateau. *n Heerlijk-luie kuip bekleed met het ventilerende air skin. Rugstuk is te verlengen met de afneembare „headrest". Keus uit rood, groen en zwart. Kompleet495.- Two-tone fauteuil van ruitstof en imitatieleer. Het hout is afro-teak. KJeurenkeus: grijs, rood en zwart. 149.- Moderne schaalfautcuil op chroom- metaal frame. Bekleding san duur zaam skai. Keuze uit de kleuren rood, zwart en groen. 195.- Safari-fauteuil van grof kanvas in naturel zowel als rood en blauw. Armleggers vansterk tuigleer. Verend gespannen zitting. 77.50 Franse stijl-fauteuil, bekleed met ef fen zijdeglans-stof. Te kiezen in rood, grijs, groen en blauw.225.- Originelc Cumberland met echt- ledercn bekleding. Los zitkussen. In rood, zwart en groei». 625.- Fauteuil „Vandare" - met los zit kussen en los hoofdkussen. Draai baar, verchroomd onderstel. Oer sterke stofbekleding in bleu, beige, rood, oranje en groen. 395.- „Bertonc" automodel lazy-chair. Be kleding is van oersterk imitatieleer. In rood, zwart en groen. 295.- Gcwelfdc rug-fauteuil op chroom metaal frame. Bekleed met het soepele, ventilerende airskin. Arm leggers van palissander. 250.- Charmante schaalfautcuil op draai ende voet. Met effen stretchbekle ding; los kussen in kontrasterende kleur. In groen/zwart en oranje/ zwart. 110.- Uitstekend Nederlands fauteuiltje van teakkleurig hout. De stof is te kiezen in groen, rood of grijs. 89.- Cocktail fauteuil met korte armen. Bekleed met sterk imitatieleerl29.- „Good old times"-scbommeIstoeI met Windsor-rug. Kussens bekleed met Engelse linnen kretonne.295.- Engelse „real leather" fauteuil met los zitkussen. In rood, zwart en groen. 595.. Gespoten metalen fauteuil met kunst lederen rug en zitting. Houten arm- leggers. 110.- LtlDEN

Nieuwe Leidsche Courant | 1966 | | pagina 20