Cobi Schreyer: ik zing tussen de mensen AVRO-PROGRAMMA „IN" GRONDIG OP DE HELLING Puzzelhoek DINSDAG 4 OKTOBER 1944 Oriëntatie Met een wat /caleidoscopische maar i zeker boeiende eerste reportage heeft Nico van Vliet gisteravond voor de NCRV-televisie zijn blokprogramma over Australië ingeleid. Algemene I oriëntatie over dit reusachtige land te geven valt niet mee maar een zekere indruk van land en bevolking hebben wij toch al gekregen. Een aardige vondst was het, met een op schaal gebracht plastic Nederlandje de kaart van Australië af te tasten. Via histo- rie, klimaat en fauna kwam men te recht bij de bevolking en daarmee direct in het rassenvraagstuk, dat hier sociale aanpassing" wordt genoemd en ogenschijnlijk minder sterk ver deeld dan in Amerika en Zuid-Afrka. Wij verwachten hierover meer inlich tingen; deze eerste onderhoudende uit zending was slechts bedoeld als intro ductie. Ook de Nederlandse immigra tie werd reeds even aangedaan. De actualiteitenrubrieken op beide zenders, die van NCRV en VARA, had den weinig schokkend nieuws, maar opmerkelijk was. dat zowel Attentie en Achter het Nieuws aandacht be steedden aan een uitgave van een pro gressieve jongerengroepering in de PvdA, het zojuist verschenen boekje ..Tien over rood" met „eisen aan het hoofdbestuur aangaande het verkie zingsprogramma van de partij". „Een duidelijke heroriëntering op links, die op de a.s. partijvergadering van 11 november wel eens tot buigen of barsten zou kunnen leiden", was de conclusie van Attentie. DEN HAAG Gisteren is in het Noordhollandse Zwaagdijk een begin ge maakt met de berging van het wrak van een „Wellington"-bommenwerper van de Britse koninklijke luchtmacht, die daar in de nacht van 12 op 13 juni 1941 met zes man aan boord neerstortte. Het is niet bekend of het toestel door de Duitsers werd neergeschoten op de heen- vlucht naar Duitsland of op de terug weg. De mogelijkheid bestaat dus dat er nog bommen in het toestel zijn. Van de bemanningsleden werd indertijd er één gevonden, t.w. sergeant J. K. E. Hor- niman, die in Bergen aan Zee is begra ven. De overige vijf moeten zich nog in het wrak bevinden. ZANGERES OF GASTVROUW? ZE WEET HET ZELF NAUWELIJKS. SFEER SCHEPPEN VOOR ANDEREN IS EEN STUKJE VAN HAAR NATUUR (Van onze radio- en tv-redactre) HAARLEM ,,Kort geleden was ik nog in Israël op toernee. Daar heb ik in de kibboets ge zongen ik stond bovenop een kar waarmee de katoenoogst wordt binnengehaald. Iedereen stond om me heen en deed mee. ja, dan voel je pas, hoe ze léven, die volksliederen! Zó ook moet je ze zingen, niet vóór de mensen, maar tussen ze in, met ze samen. Ik ben er dol op! Cobi Schreyer. Koningin van de Haarlemse Waag die onder haar gastvrouwschap een trefpunt van internationale troubadours is ge worden, waar een sfeer van ver broedering en hartelijkheid, ge schapen door het goede, eenvou dige oude lied, je tegemoetkomt. „Nee. erg commercieel is het volkslied niet. Uitschieters daargelaten, misschien. Ik kan zingen, wat ik wil, wat ik zelf mooi vind. Ik hoef er geen hits" doorheen te mengen en dat vind ik juist zo erg voor andere jonge zange resjes, die mogen de commercie nooit vergeten, anders raken ze achterop." Wat is Cobi Schreyer eigenlijk méér: zangeres of gastvrouw? Ze weet het zelf nauwelijks. Het sfeer-scheppen voor anderen is een stukje van haar natuur. Dat voel je ook direct, als je haar grote woonkamer in de Haar lemse Anslijnstraat binnenkomt: de muziek is er vertegenwoordigd in smaakvol rondslingerende gitaren, het (Van c e radio- en tv-redactie) HILVERSUM Wij waren bepaald niet de enige, die geen plezier beleef den aan het tv-familieprogramma „In" waarmee de AVRO op zaterdag 24 sep tember via Ned. 2 verscheen. De om roep zelf is er ook van geschrokken en En hoe met de presentatie? Blijven wil het in deze vorm niet meer laten Koen Verhoef en Ria Bremer dat terugkomen. Maar de tijd is kort, want doen? Wisselpunten tussen de program- op 20 oktober a.s. moet de opname voor1 ma's op beide zenders zijn er niet, dus de uitzending van zaterdag 22 oktober wie afwisseling wil moet maar gramma aanmerkelijk wordt ingekort: van anderhalf uur wordt het 50 minu ten. De rest van de tijd wordt opge vuld met de vertoning van een nieuw buitenlands feuilleton, gelukkig zijn zulke series altijd bij de hand. worden gemaakt. In alle haast wordt nu vergaderd over een grondige herzie- Nog steeds is men het niet helemaal eens over wat nu nog wel en wat niet meer. Beslist is al, dat de quiz als mislukking wordt geschrapt. Of er nog een ander spelletje voor in de plaats komt? „We weten het nog niet". Want ja, waar haal je zo gauw iets origineels vandaan? Producer Tonny Schif- ferstein, overgestapt van KRO naar AVRO, heeft zijn twee oude KRO-radi- ospelletjes gelanceerd... méér kan hij zo gauw ook niet doen. Intussen blijft het tweede, dat schertsforum, wél. Men kan ten slotte niet zomaar een program ma-onderdeel waaraan bekende figu ren als Enny Mols- de Leeuwe, Annie zien hoe hij het een bij de kop en het ander bij de staart kan pakken. „Vjoew" intussen is een veranderd „Rooster", met reportages, commenta ren, cabaret en muziek, alles gemaakt door critische jongeren en dat gepresen teerd door Ilona Hofstra, kweekschool- leerlinge uit Amsterdam en Tom Steinz, die men nog uit Rooster kent. „Hip" is een show in hetzelfde vlak, waarbij het meer op muziek en zang van en voor tieners aankomt „Wat is Hip?" schrijft de AVRO er over: „minirokjes zijn Hip en grote oor bellen zijn Hip. en de Beatles ook nog steeds. Hip is blits, maar Hip is ook Hip, dat wil zeggen het nieuwste pro gramma van Bob Rooijens met de 16-jarige ontdekking van Knokke '66, Delorie, Jan de Cler en Godfried Bo- Truly Smith". Tot zover heel uide- mans meewerken, met het predicaat „mislukking" wegvegen! Verdwijnen moet echter ook het (van de NCRV afgekeken) vraaggesprek met twee generaties in één beroep. Wat er dan nog overblijft? Het stukje amuse ment, w.o. het teruggrijpen naar de jaren 1918-1924. „Daarvoor zoeken we ook nog naar een gewijzigde vorm", laat de AVRO ons weten. Intussen is al besloten, dat het pro- lijk.... Als partner van Truly treedt op de 26-jarige René Frank, wiens eerste ech te tv-optreden dit wordt. Hij levert de Nederlandse bijdrage. René Frank is een jongeman, die pas van zijn vader toestemming kreeg om het vak van zan ger en cabaretier te leren als... hij eerst behoorlijk een handwerk onder de knie had. En dus werd hij, evenals vader en grootvader, stukadoor. Met veel volhar ding begon hij toen aan zijn artistieke carrière, waarbij hij goede kansen kreeg in de cabarets van Wim Sonne- Iveld en Wim Kan en in enkele musi- 'cals (o.a. hoofdrol in „No, no, Nanet- i te"*). Hij is getrouwd met de zangeres I Jenny Veeninga, die de AVRO onlangs j in „Eine kleine Nachtmusik" op het scherm bracht CNV vreest tijdnood (Van onze sociaal-economische redactie) UTRECHT Het Christelijk Nationaal Vakverbond vreest, dat de bedrijfstakken waarin de lonen per 1 januari moeten worden herzien opnieuw in grote tijd nood zullen raken, nu de loonsverho- gastvrouwschap in het va-et-vient van afscheidnemende of pas-gearriveerde en zelfs bij Cobi logerende volkslied zangers en -zangeressen. In het binnen lopen van zoon en dochter met hun kleine besognes („Er moet nog wat wor den gehaald voor de poes!") en in het gulhartig theeschenken. Ze staat alleen voor het onderhoud van haar gezin en daar komt ze rond voor uit: „Ik moet natuurlijk geld ver dienen, maar ik zou het zingen ook niet kunnen laten. Maar om terwille van de commercie, dus extra geld, mijn eigen smaak geweld aan te doen, nee hoor, dat niet!" Heel blij is ze met de vele, vele inter nationale kennissen, die ze maakt door haar werk: „Het is een apart slag mensen, dat zich aangetrokken voelt tot volkslied. Zowel om het te zingen als om het te horen, er aan mee te doen. 't Is heel anders dan gewoon liedjes zin gen, het geeft een bepaalde band met het publiek, die ik niet zou kunnen missen. Ja, de AVRO heeft heel veel programma's uit de Waag over de ra dio uitgezonden. En nu komt de NCRV-televisie ook regelmatig... vind het erg fijn, maar toch is het voor de camera's veel moeilijker zingen, dan moet Je je verdelen tussen het publiek thuis en dat om je heen en dan ben ik bang, dat de directe band een beetje verloren gaat." Blanke top I het eigenlijk pas voor mjj. Ik sat toen tussen de soldaten en we tongen nog een beetje na. En weet u, wat te eigen- lijk wilden zingen? „Waar de blanke top der duinen", daar hadden die jon gens, zo ver van huis, gewoon behoefte aan. Nou, ik vond het enig en we gin- gen over op de geuzenliederen en naar alle mogelijke oude balladen... Ik ge loof, dat toen het volkslied echt voor me begon te leven. Toen Ik dus dat jaar studeerde heb ik me helemaal op dit genre toegelegd en ik ging er steeds meer van houden." Cobi Schreyer ontdekte, dat in het volkslied haar kracht lag, ook al leek het toen geen gemakkelijke richting om te kiezen. Maar plotseling kreeg ze het tij mee. Toen ze er een moeizame weg mee had afgelegd, werd in Ameri ka ineens het volksliedje „top". De rage sloeg over de oceaan naar Euro pa en Cobi kreeg het loon voor haar doorzetten. Dubbelop Sinds de Frans Hals-tentoonstelling in de Waag. gehouden in 1962, heeft ze haar „eigen" etablissement daar. Bij de tentoonstelling pasten de oud-Neder landse liedjes en Cobi, die naam had gemaakt op dit gebied, werd ervoor uitgenodigd. De tentoonstelling moge voorbij zijn, het volksliedje blééf met Cobi als gezellig middelpunt. Het is eigenlijk jammer, dat haar programma's voor radio en televisie de ze week zo dicht bij elkaar zitten. Van avond komt de AVRO terug met het /an het vorige seizoen „Wie „Waagt", die zingt", en al morgen avond presenteert de NCRV het eerste televisieprogramma „Een avond in de Waag". Een beetje dubbelop... „Ik vind het fijn om voor de televisie op te treden, maar ik zou dat wel eens alleen willen doen. zonder publiek, dan hoef je je niet te verdelen tussen de zaal en de huiskamer. Ik zou me hele maal willen concentreren op de nme- dat is voor mij geen dood ding, hoor, maar een heel groot publiek!" Nog even een herinnering aan eerste optreden met een eigen volkslied jesprogramma: „Dat was in het café de Stutten- burgh in Volendam. De eigenaar was nog zenuwachtiger dan ik. Hij wou maar weten, hoe ik het nou ging doen, omdat ik niet op het podium wilde staan. Ik liep en stond tussen de mensen en weet u. waarmee het eindig de? Met een geanimeerd gesprek over het liedje „De drie ruitertjes": de een z'n moeder had het vroeger zus gezon gen en een ander z'n grootmoeder weer zo.... dat is juist zo enig van volkslied jes, dat er vaak verschillende tekslen bij zijn. dat komt van de lange overlevering..-" Als Cobi aan het praten slaat over haar volksliedjes, komt er haast geen einde aan. „En toch", zegt ze peinzend, „toch zing ik zelf hoe langer hoe min der in de Waag, ik vind het enig om anderen te presenteren en hen te laten zingen en dan merk ik wel eens, dat ik zelf bijna op de achtergrond raak. Maar wat geeft het... gastvrouw zijn is ook verukkelijk. Sfeer <makën en dan maar zien, hoe de dingen toevallig lo pen op zo'n avond, dat is het fijnste wat er is. En eigenlijk heb ik dat thuis voortgezet, ons huis is net een middel punt van artiesten uit allerlei landen... ik zou niet meer kunnen opnoemen, hoeveel nationaliteiten er hier al over de vloer zijn geweest... maar dat zijn fttieèi ,En waar ik allemaal heb opgetre den? Dat zou ik niet meer kunnen zeg- Cobi vertelt, hoe ze is begonnen: „In Indonesië, in 1947. Vóór de oorlog zong ik bij Benedict Silberman als een van de drie Novelty Sisters. In 1945 zochten we elkaar weer op en werden beroeps Het heeft niet erg Jang geduurd en toen kon ik alleen niet op dreef komen. gen. Na Volendam kreeg ik bekendheid Sem Nijveen gaf me een goede raad: je in de streek en dan word je overal bent nog teveel ingesteld op het tri-j uitgenodigd. Ze zeiden vaak gewoon o-zingen, hou eens een jaartje op, dan „Cobi komt zingen", en dat is het nou gaat het beter. Dat heb ik gedaan, ik i voor mij, daar houd ik van, niets offi- heb toen alleen maar gestudeerd. Ik cieels.... zomaar gezellig." had toen die toernee door Indonesië achter de rug en daar was ik san- met Sylvain Poons en Max Tailleur, optreden voor de soldaten, weet u i dc voorstelling begon HEKWERK-PUZZEL ï~~i !T~I n Vanavond op Nederland 2 (Van on»e radio- en tv-redactie) HILVERSUM Het televisieprogram ma dat de VPRO vanavond op Ned. 2 uitzendt, heeft een flinke wijziging on dergaan omdat plotseling een reportage van Dick Verkijk, getiteld „De ware Von Klelmansegg" wordt ingelast. In verband met het feit dat de PvdA een verklaring heeft uitgegeven over de vestiging van deze NAVO-generaal In Limburg heeft de VPRO-verslaggever zich her en der gespoed om „nieuw licht op het leven van de generaal Von Klel mansegg voor en tijdens de tweede we reldoorlog" te laten schijnen. Hij sprak hiertoe niet alleen met de Duitse officier zelf, maar ook met prof. dr. Eugene Kogon. hoogleraar in de poli tieke wetenschappen in Darmstadt, dr. Fabian von Schlabrendorff. officier van justitie in Wiesbaden en drs. Nederhorst, fractievoorzitter Tweede Kamer van de het programma zal spreken staat nog niet vast. Gezien deze invoeging zal de VPRO de uitzending Tom Sawyer en de documen taire „Opruiming gevraagd" tot nader da- uitstellen. Het programma voor Ned, 2 ziet er als volgt uit: 8.01 uur „Vorm OPLOSSING VORIGE PUZZEL Horizontaal: 1. krakeel-li. 2. oog-al leen. 3 smet-Siëna. 4. tent-tas-de. Nieuwe voorzitter programmaraad (Van onze radio en tv-redactie) HILVERSUM Binnen enkele dagen zal minister mr. M. Vrolijk als nieuwe voorzitter van de NTS-programmaraad en -coördinatiecommissie installeren mr. Relnink, directeur-generaal voor Het AVRO-radioprogramma Kleutertje luister" be stond maandag twintig jaar. Herman Broekhuizen en Lilly Peters hebben er voor hun kleuters een extra feestelijke uitzending van gemaakt. VANAVOND TE ZIEN Ned. I AVRO 5 uur 'NTS) journaal voor gehoorgestoorden. 5 uur Vjoew. een nieuwe jeugd-show. 3 uur Hip, modern tienerprogramma. uur aflevering van ,,De vluchteling": Rookgordijn. uur actualiteiten. Ned. 2 VPRO gewijzigd programma) 1 uur Vorm en functie, gewijd aan trappen. 9 uur reportage van Dick Verkijk over ,.De ware Von Kielmansegg". 9 uur Cinéma, nieuwe filmrubriek. 9 uur (CVK/IKOR): BBC-programma over christen- zijn in de praktijk. VANAVONDTE HOREN Hilversum 1 KRO 8.00 uur oratorium The dream of Gerontius van Elgar, Britse uitvoering stereofonisch. 10.00 uur kunstrubriek. 10.45 uur hoorspel „Het zoenoffer", handelend over Grote verzoendag in Jeruzalem, geschreven door Yoseph Bar-Yoseph. Hilversum II AVRO 7.05 uur hersengymnastiek. 8.05 uur amusementsprogramma van de vliegbasis Leeu- 9.15 uur hoorspel ,,De citatel", naar de roman van A. J. Cronin. Nieuw Kamerlid DEN HAAG In de vergadering van vanmiddag is als Tweede-Kamer lid beëdigd drs. M. W. J. M. Peynenburg (kath. v.) die dr. A. M. Lucas opvolgt. De heer Lucas had met ingang van het nieuwe zittingsjaar ontslag genomen. De heer Peynenburg is secretaris van het Nederlandse Katholiek Werkge versverbond. HET SUIKER1' MP JE Zij boog hem recht en stak de punt in iets wat op een uiterst klein houtwormgaatje leek. Niet zonder moeite trok zij er een klein laatje uit. In het laatje lagen een stapel brieven en een opgevouwen stuk papier. Edward en Charmlan gooiden zich op de vondst. Met bevende vingers ontvouwde Edward het stuk papier. Hij liet het met een wanhopig gezicht direct weer vallen. „Een recept voor gebakken ham," riep hij vol afschuw uit Charmlan haalde het lint van de bundel brieven. Ze haalde er een uit de enveloppe en begon te lezen. „Liefdes brieven!" Miss Marple reageerde met het ouderwetse Victoriaanse enthousiasme. „Wat interessant! Daarom is jullie oom na tuurlijk nooit getrouwd." Charmian las voor: „Mijn lieve Mathew ik moet toegeven dat het een eeuwig heid lijkt sinds ik Je laatste brief heb gekregen. Ik probeer wat afleiding te vinden in het werk, waarmee ik mezelf belast heb en houd mezelf dikwijls voor dat ik me gelukkig mag prijzen in staat te zijn zoveel van de wereld te zien hoewel lk op weg naar Amerika nooit had kunnen denken dat ik deze verre eilanden nog eens zou bezoeken." Charmian hield op met lezen. „Waar komt hij vandaan? Oh, van Hawaii." Ze las verder: „Helaas zullen deze inboorlingen nog een lange weg moe ten bewandelen voor zij het licht zullen kunnen aanschou wen. Zij dragen geen kleren en besteden de meeste tijd aan zwemmen en dansen en zij tooien zich dan met bloemen kransen. Meneer Gray heeft een handjevol mensen bekeerd, maar het gaat zo moeilijk, dat hij en mevrouw Gray bijna sjle moed verloren hebben. Ik doe alles wat in mijn macht ligt om hem te bemoedigen en hem wat vrolijker te maken, maar ik zelf ben ook vaak droevig om iets, wat je wel kunt raden, Edward. Helaas, de afwezigheid van de beminde is een zware beproeving voor een liefhebbend hart Je her nieuwde beloften en je blijken van liefde zijn mij een zeer grote steun. Mijn hart is en blijft altijd trouw aan je, mijn lieve Mathew. Met oprechte liefde, Betty Martin „P.S. Ik adresseer zoals gewoonlijk mijn brief aan onze gemeenschappelijke vriendin, Mathilda Graves. Edward floot zachtjes. „Een zendelinge! Dus dat was de romance van oom Mathew. Ik vraag me af waarom ze nooit getrouwd zijn." „Ze schijnt de hele wereld afgereisd te hebben," zei Char mian, die de brieven aan een onderzoek onderwierp. „Mauri tius... Ze is waarschijnlijk aan de gele koorts of aan iets dergelijks gestorven." Miss Marple barstte plotseling in lachen uit „Nou, nou," zei ze. „Stel je voor." Ze was het recept voor de gebakken ham aan het lezen, Toen ze de onderzoekende blikken van Edward en Charmi an op zich gericht voelde, las ze hardop: „Gebakken ham met gestoofde kool. Neem een mooi stuk ham, steek er kruidnagelen in en bedek hem met een laag bruine suiker. Doe de kool erbij en laat alles in een matig warme oven gaar stoven." „Wat denken jullie daarvan?" „Het lijkt me heel erg vies," zei Edward. „Nee hoor, dat zou best eens mee kunnen vallen, maar wat denken jullie van het geheel?" Edwards gezicht lichtte plotseling op. „Denkt u dat het een code of een soort cryptogram is?" Hij pakte het velletje papier uit haar handen. „Kijk Charmian, het zou best kunnen, weet je. Waarom zou hij anders een recept in een geheime la gestopt heb ben?" „Precies", zei Miss Marple. „Dat is niet voor meta." Charmian zei: „Ik weet wat het zou kunnen zijn onzichtbare inkt! Laten we het papier eens warm maken. Doe het electrische kacheltje eens aan!" Edward deed het. Maar de behandeling had geen enkel resultaat. Miss Marple kuchte. „Ik denk eigenlijk dat jullie het waf al te ingewikkeld maken. Het recept is om zo te zeggen alleen maar een aanwijzing. Ik denk dat de brieven erg belangrijk zijn." „De brieven?" „En vooral de handtekening", zei Miss Marple. Maar Edward hoorde haar al nauwelijks meer. Hij riep opgewonden: „Charmian kom eens hier! Ze heeft gelijk. (Wordt vervolgd) ert-oester. 6. Rlel-Ens-tg. 7. ges-klei- kunsten en buitenlandse culturele betrek- Etten-Epen. 9. Isère-lens. kingen aan ziin departement. Imctpr trpf m Mr- Rein'™ is de opvolger van prof. 1 M t j ui* uilarR Henrick Mulder, die slechts korte tijd mer-iets. 3. agentes-te. 4 kat-tolker. 5. deze functle hecft vervuld en zich d«ar- el-steel-ne. 6. Elias-Neel. 7. leest-si-p.e. na terugtrok wegens andere drukke 8. lende-teen. 9. Ina-ergens. I werkzaamheden. Vertikaal: hoorgestoorden. AVRO: Vjoew. voor de Jeugd. NTS: 20 00 Journaal AVRO: HIP. licht prop. 21.00 Rookgordijn Geestelijke Hederen. 19.45 Nwc katechismus voor volwassenen 20.00 The dream of Gcrontm ;iunv 'In de pau- hoor's 23.55-24.00 Nws. Ililv.rsum II -9B m. AVRO 18.00 Nws. 18.15 Act. 18.25 Licht en». 18.50 Voor de kinderen. 19.00 Gespr. brief uit Parijs. 19.05 Heraengymn 19.30 Lied- jesprogr. 20 00 Nws. 20.05 Voor militairen. 21.18 De Citadel, hoorspel. (dl. I). 22.00 Volkslied jesprogr. 22.30 Nws. 12.40 Act. 22.50 Venster op de UM muz. Nederland II. NTS: 20.1A. Nws In het kort. VPRO: 20 01 De avonturen van Tom Sawy- 'ederl. Klaas, orkestwerken (gr 15.20 Stereo: Bariton en claveclm- bel. 13.50 Bijbelvertelling voor de jeugd. 16.00 Voor de Jeugd 17.00 rive O'clock, praatje. 17.13 Stereo Schotse volkallede- (n. 17.38 Stereo: Licht lnatru- film- 18 30 Nieuw, i 18.8?° Stereo: hedendaagse L. 23 30 Lichte 23.55-24.00 Nws. It.VIM O >10 IK, K V 7.00 Nws, en ochtendgymn. 7.23 Lichte gram. (7.30-7.3J Ven de voorpagina.) VPRO: 7.88 Medi tatie. VARA: 8.00 Nleuwa. 8.10 Lichte gram.muz. BSO Voor de vrouw. 838 Lichte gram. mui. 06 Amuse- TELEVISIE V VWOMl 00 Nws. 7.10 Dagopening. 7 II Amueementamuz. (gr.). 7.30 Nw« 7.32 stereo: Lichte (ram 40 Radlokrant. 8.00 Nws. 8 10 Gewijde muz. rgr.). 8.30 Nw* Lichte gram. het platteland. 13.27 Meded. t.b.v. land- en tuinbouw. 1230 Stereo: Tango rumba-ork. en zangsol. 13 00 Nws. 13 10 Actua liteiten en kalender. 1323 Ste reo: Licht lnstmm sextet en zangsoliete. 13 50 Gesproken portret. 14.06 Fluit en glt.i.ir 14.30 Cello en plano 14.55 Re portage voetbalwedstrijd Beslk- tas - AJax. 16 50 Lichte gram. muz. 17 00 Voor de zieken. 1730 VARA-dansork. en so listen. Hilversum in. 248 m. en FM-kanalrn. AVRO: 9 00 Nws. 9.02 Lichte gram. muz. (10.00 en 11.00 Nws.) 13.00 Nwe. 12.08 Muzikale hoogtepunten uit het leven van rrank Sinatra. 13.00 Nws.13.02 AVRO-sollsten en or kesten. 14.00 Nws. 14.02 Groefje voor groefjs. 18.00 Nws. 15.02 Plstenprogr. voor de Jeugd. 18.00 Nws. 16.03 Gevsr. gram. muz. voor automobilisten. 17.00 Nwa. 17.02 HUlbllly-tlme: Coun try en Western mui. 1730-18.00 Lichte gram. mug. TELEVISIE MOULEX Nederland t. NCRV: 17.00 Voor da Jtugd. 1730-1738 Kijk op de wereld, progr. van en

Nieuwe Leidsche Courant | 1966 | | pagina 7