TV t RADIO Japanse Peanuts brengen bijzondere nummers m iieg maar „dag" tegen vele tv-vrienden uzzelhoek Rennies^ r- 13 WOENSDAG 21 SEPTEMBER 1166 en mmentaar Politiek Straks ook op Grand Gala D10 EN TELEVISIE stonden gis teren hoe kan het anders! et teken van de politiek. Na de tionele reportages van de opening Staten-G ener aal en heel die flon- nde statie op Prinsjesdag, waar de rookbommen en arrestaties 1 opig werden vermeden (de be- erover kwamen later terloops na de nieuwsdiensten) kwam het vs van de miljoenennota, erbij kreeg de AVRO-radio kans le avondtelevisie vóór te zijn. En- fractievoorzitters hadden hun voor de microfoon allang ge- eer de KRO hen in Nieuws- voor de camera's haalde, t was toen al tegen tien uur, minister Vondeling zat er fris ntspannen bij en keuvelde wel- nd over de miljoenen waarmee hij :ijn kennelijke tevredenheid had ocheld. heer Schmelzer hield krampach- ast aan hetgeen hij al voor de ofoon had beweerd, alsof hij be id was zijn „eigen" KRO met ale uitspraken te begunstigen, heer Roemers van de Partij van rbeid was er om minister Von- ig en zijn beleid hartstochtelijk erdedigen, waarbij de liberale Toxopeus vasthoudend weer- ■d gaf en de bewindsman fijntjes glimlachen: hij had voor zijn ste woord" nog wat in petto, toraf had Frits van der Poel het even aardig gevonden, in de lege erzaal op de stoel van prins Claus :an zitten in de veronderstelling hem dat niet als „majesteits- mis" zou worden aangerekend, neen, meer als een kinderlijk bra- stukje, dat er helemaal niets toe AVRO vertoonde het eerste deel de Kennedy-documentaire op rland 2: wij kregen een goede ik van de sympathieke, heel rijke mbitieuze jongeman, die het door onverflauwde politieke ijver tot dent bracht. k niet gespeend van politiek, zij dan kerkelijke, was het technisch onevenwichtige gesprek dat Neuman bij de KRO had met Schillenbeeckx. Dit was een t-gerichte uitzending, die slechts uiterst beperkte groep kijkers/ eraars zal hebben voldaan. HILVERSUM Ze komen J morgenavond tussen 8.20 en 9.05 uur bij u thuis via de AVRO-tele- visie op Ned. 1, de twee beeldscho ne Peanuts (Olienootjes), zeer kostbare topstèrren uit Japan. Hier mogen ze voornamelijk gelden als tieneridolen, in hun vaderland betekenen zij de grote steunpila ren van de showbusiness, in de internationale amusements wereld hebben zij een grote naam. Mor genavond komen ze in een buiten lands showprogramma bij u bin nen dansen, maar op 1 oktober Feilloos na jaren keihard werken (Van onze radio- en tv-redactie) zullen ze persoonlijk in Amster dam zijn om mee te doen op het Grand Gala du Disque Populaire. gemerkt dat op elkaar lijken. 't Zijn dan ook tweelingzusjes |(Van onze radio- en tv-redactle) LVERSUM Houdt U de zakdoek [gereed, in de komende dagen moet Öorgoed „dag" zeggen tegen vele penden. Voor de NTS komt de i oktober in zicht, de datum waarop nieuw programma moet worden rt en dat is aanleiding om maar vijf feuilletons in één klap op te in nog geen echt eind aan ntische verhaal van Katy. In Ameri- ig men een jaar geleden het huwe- al en nog steeds draait de reeks Katy en Glen hebben een heel m Fujuur-puzzel M in: deel van een huis, 2—3. roel- trijd, 14. vogel. 34. planeet, 3—6. genwordigster, 45, evennachtlijn, juiste oplossing leest men in de OPLOSSING VORIGE PUZZEL -eèrizontaal: 1. esp, 5. ook, 8. torment, '^aan, 12. star, 14. arm, 15. del, 17. 18. Terek, 20. degen, 21. garen, 22. cttfc 24. bik, 26. nar, 27. sas, 29. eens, 31. 32. atelier, 33. spa, 34. gal. rtïkaal: 2. stam, 3. pon, 4. Amoer, 5. 6. Otto, 7. oma, 9. arm, 11. Armenië, lleman, 15. Denen, 16. leger, 18. tel, car, 23. Vaals, 24. bel, 25. knap, 27. 28. sté, 30. sta, 31. weg. de kijkers dat nu leuk vinden of niet. Trouwens de afleveringen van en na het huwelijk zijn zo'n geweldig stuk in kwa liteit gezakt, dat we er misschien niet zo erg rouwig om behoeven te zijn. Hoe het zij, zondag a.s. komt nicht Stella nog op bezoek en dan is het verder uit. Een half uurtje eerder die avond ver trekken de Bosbrigadiers na een laatste aflevering, maar er komt wel weer een ander kinderverhaal. Dat gebeurt allemaal op Ned. 2, maar Intussen is er dan weer een ander afscheid geweest op Ned. 1, nl. van Yogi de Beer, en dat zal minder goed in 't emmertje vallen bij de jeugd die dol is op die getekende avonturen. Met Yogi nemen Snagglepuss en Yakky Doodle de benen. Na een dagje om bij te komen van al dat afscheid gaan we er dinsdagavond mee door: dan wordt er een eind ge maakt aan de avonturen van „De vreem deling", die met zijn vliegende schotel het scherm boeiend maakte. Ook dus „dag" zeggen tegen die ruimtevaarder en zijn kornuiten! Wie kan de NTS verder nog oprui men? Wel, Hank de werkstudent die het zo druk heeft met vermommingen. Die komt woensdagavond voor de laatste maal opdraven. Wie zijn vriend was ge worden, ziet deze relatie eveneens ver dwijnen in het verleden. Hiermee heeft de NTS dan vijf halve uren zendtijd schoongeveegd om er nieu we programma's in te stoppen. Wie weet. hoeveel aardige tv-vrienaen die weer meebrengen! Efficiënt centrum van Witteveen van Witteveen's fi lialen (het twaalfde opent deze week in Vlaardingen). De kaartjes zijn de volgen de dag op het hypermoderne hoofdkan toor, maandag geopend in Amsterdam- Slotervaart. Daar zijn de gaatjes lectuur voor een machine die snel op lijsten zet hoeveel van welk artikel van welk mo del tegen welke prijs in elk filiaal gisteren werd verkocht. Aldus komt in Amster dam terug wat in natura er vandaan kwam, want het grootste deel van het nieuwe gebouw is verdeelcentrum. De goederen gaan van de auto's van de fa brikanten op rails over, waarlangs ze hangend aan trolley's vernuftig worden vervoerd tot ze, geleid door elektrische contacten per filiaal bij elkaar hangen. De chauffeur drukt op een knop, en hij ziet langs de rails naar zich toe rijden wat hij naar een filiaal moet brengen. Boven dit alles ligt de kantoorruimte, fraai en efficiënt. Teleac nu ook op Ned. 2 (Van o e radio- en tv-redactie) HILVERSUM Nu er zoveel kijkers zijn, die ook Ned. 2 kunnen zien, gaat Teleac ook uitzendingen op dit net zorgen. Dat zal voor het eerst gebeuren op maandag 26 september a.s., als van 22.30 tot 23 uur de nieuwe cursus „Gepro grammeerde instructie" (16 lessen in to taal) begint. In de eerste aflevering wordt gespro ken over de onderwijsmethoden welke tot programmeren leiden. Docent van de cursus is dr. E. M. Buter. De herhalingen worden echter gegeven vla Ned. 1, op donderdagen om 23 uur. Andersom is het met de cursus Kern fysica, deze gaat op dinsdag 27 septem ber om 23.05 uur via Ned. I van start en krijgt een herhaling op vrijdagavonden over Ned. 2 (22.30 uur). De lessen worden gewijd aan de bete kenis van kernfysica en -energie, de kernbouw. structuur van de materie alsmede kernreacties en -krachten. Cur susleider is de heer S. H. Ellens van het Reactor Centrum in Petten. Brandend maagzuur? helpen direkt! NTS-uitzending voor artsen (Van onze radio- en tv-redactie) werkelijke namen, onbruikbaar voor de showwereld, zijn Hidiyo en Tsukiko. Op 1 april 1947 werden ze geboren in Japan en ze waren nog maar kleuters, toen hun elegance, beweeglijkheid en muzika liteit al opviel. Papa en mama zagen wat in hun twee kleintjes, die opvallend mooi waren. Nau welijks was het tweetal op school, of hun stemmetjes vielen al evenzeer op. Nu bestaat er in Japan voor begaafde kinderen kans voor een goede opleiding, maar daarvoor gelden twee voorwaar den: werkelijk talent en werklust. De showbusiness van Japan is gelijk aan de industrie van het land: er moet in opti ma forma worden gewerkt, het produkt moet af zijn. En daarbij wordt niet in weelde gebaad. Er was dan ook geen sprake van, dat de twee kleine meisjes samen een gezelli ge opleiding kregen in zang. dans e voordracht. Integendeel, ze werden it die opleiding gescheiden, hoe dol ze ook op elkaar waren. Wie wat wil bereiken in de kunst, ook in de kleinkunst, moet daarvoor offers brengen en in Japan betekent dat een vrij hard leven. Maar ja, Hidiyo en Tsukiko hadden meer dan aanleg alleen, zij beschikten over een natuurlijke begaafdheid, over schoonheid en charme. Gelijk op met de schoollessen (het tweetal moest zich o.a. flink bekwamen in de Engelse taal, op dat zij ook in interviews zouden kunnen antwoorden) ging het onderricht in kunstzaken. Op kleine, tere beentjes maakten zij hun eerste danspasjes en weldra werd er ijverig geoefend, onder het strenge oog van bekwame leraren. Er werd degelijk muziek gestudeerd en noten geleerd, de uitspraak van meer talen moest worden gekend,... want al leen Japans of Engels zingen is onvol doende bij het bouwen aan een reld-carrière. Pak de kans Het was een kwestie van de kans pak ken en klein als ze waren, snapten de twee heel kwieke meisjes bij wie het aan intelligentie niet ontbrak, wat er van hun werd verwacht. Omdat ze zo heel vroeg waren begon nen en zo snel leerden, liet het debuut in eigen land niet te lang op zich wachten. In 1958, elf jaar oud, stonden ze voor eerst in Tokio op de planken. Niet maar ergens en eventjes, maar na zorgvuldig voorbereide campagne. Het succes was geweldig, hun grappige schuilnaam The Peanuts was meteen op aller lippen. Iedereen wilde het schattige tweetal zien- The Peanuts mochten dan hun oplei ding afzonderlijk hebben genoten, het programma dat zij uitvoerden, was toen al met heel veel zorg samengesteld gericht op het zgn. schaduwwerk. Juist omdat zij zo'n sprekend op el kaar gelijkende tweeling zijn —wie ze beter kent vindt de gelijkenis niet zo absoluut, is het een verrukking om te zien, hoe buitengewoon knap de „noot jes" samen als het ware één beweging maken. Jarenlange intense oefening heeft hun werk vrijwel feilloos gemaakt en wie het ziet rolt van de ene verbazing in de andere. Daarbij zijn de nog altijd kleine, tengere meisjes zo innemend en is hun programma zo origineel van vooral ook choreografische vondsten en geestighe den, dat The Peanuts anders zijn dan alle anderen. Wat deze meisjes, nu 19 jaar, preste ren, grenst aan het ongelooflijke. Het lijkt alsof ze zomaar vrolijk rondfladde ren, maar elke beweging Is keihard in gestudeerd, bij krachtig tellen tot in on derdelen van muziekmaten, elke stap Is uitgebalanceerd tot de choreograaf het allerbeste vond. En dat dan tc kunnen vertonen met zoveel charme en schijnbare gemakke lijkheid is een bijzondere verdienste. De droom eigi.. duo allang, eer de eerste stap over de grens werd gezet. Europa... de droom van elke Aziatische kunstenaar, vormde ook het verlangen van The Peanuts. Er werd een voorzichtige toernee op touw gezet, maar de Olienootjes kwamen, zagen.... en overwonnen alle harten. Vooral in Wcst-Duitsland maakten zij furore, Wij, in Nederland, hebben het tweetal nog veel te weinig gezien. Dat wordt nu een beetje goedgemaakt door tweemaal tele visieoptreden vlak achter elkaar. In Japan geldt: héél erg goed... of hele maal niet. En wie zijn land wil vertegen woordigen in de vreemde, moet van uit zonderlijke allure zijn. Deze wetenschap is de beloning voor het vreselijk harde werken, dat de Peanuts hebben gedaan, waarvoor zij zich talloze meisjespretjes moesten ontzeggen, waarvoor zij een stuk onbezorgde jeugd hebben gemist. Nu „zijn" ze er. nu zitten ze midden in dat rusteloze wereldje van rondtrekken door werelddelen, nu mogen ze het dank bare applaus van ontelbare fans in ont vangst nemen. Morgenavond treden ze op in een show NTS-uitzending, die op de late avond van vrijdag 30 september a.s. (10.55 tot 11.25 via Ned. I) op het scherm brengt. Hierin wordt een beeldverslag gegeven' van een 's middags in Hilversum te hou den symposium over de betekenis van de televisie bij voorlichting over gezond heid en opvoeding." Het vormt een on derdeel van het 18e ledencongres, dat de Kon. Ned. Mij ter bevordering der Ge neeskunst voor deze dag heeft uitgeschre ven. Aan het symposium gaat vooraf de presentatie van een rapport over bov genoemd onderwerp. waarvoor Maatschappij en de NTS in samenwer- king met hét bureau Intomart in 1965 er '66 (zoals wij U destijds reeds meldden een enquête onder artsen hield. Hoezeer de NTS is verbonden met het aan het symposium voorafgaande werk wordt duidelijk doordat de heer E. A. Schüttenhelm, voorzitter van de NTS, nuts een heerlijk Japans gerecht sa menstelt. U moet maar eens kijken. Platen hebben de Peanuts ook ge maakt: in ons land zijn er vier op de markt, waarop ze haar lieftallige, fijne stemmetjes laten horen. AVRO-voorzitter krabbelt terug HILVERSUM AVRO's voorzitter mr, L. H. Slotemaker is kennelijk geschrokken van het feit. dat hij uit de school heeft geklapt aangaande dat „Wil helmus" van Willem Duys. Nu poogt hij haastig terug te krabbelen, want de AVRO vraagt ons te willen mededelen „op verzoek van de heer Siotemaker." dat hem bij nader onderzoek is geble ken, hoe cr toch wel sprake was van een spontane daad. De AVRO begrijpt blijkbaar niet, juist gezien de verklaring welke de heer Slotemaker aan Vrij Nederland gaf. dit bericht de zaak alleen maar onverkwik kelijker maakt. „De moderne tijd" is de strekking van de eerste eigen televisieshow van de jonge Nederlandse zangeres An nette Roco, die de NCRV vanavond (7.35 uur, Ned. 1) speciaal tot vermaak van tieners en twens uitzendt. Annette zingt, alleen of met steun van een Amster dams jeugdkoor, ook een tweetal van haar zelf-ge- maakte liedjes en zij doet dat men heel veel toewijding, want zij vat haar kunst als iets ernstigs, waarvoor zij hard moet werken, op. Het koor is speciaal voor deze gelegenheid samen gesteld: de NCRV is daar sterk in. U begrijpt al, dat deze jongens en meisjes van 16-18 jaar tevens als „be wegende achtergrond" zullen dienen en daarmee de elementen „jeugd" en „modern leven" accentueren. Twee van Annette's liedjes, „Ik denk aan jou" en „Lalalala", zijn al bekend van de plaat: De NCRV heeft nog een tweede optreden van Annette in petto: de op namen daarvoor worden in januari a.s. gemaakt. VANAVOND TE ZIEN I NCRV uur (NTS) filmfeuilleton Hank. 5 uur Annette Roco zangt. uur slot van het tv-spel ,,Een man zet door", com pleet met bruiloft. uur documentairé van Kees van Langeraad bij het 75-jarig bestaan van Philips Gloeilampenfabriek. - uur Attentie. 5 uur sport uit Dortmund. 2 VARA 1 uur voortzetting van de strip „De grote verkwister". j uur amusementsprogramma met Nederlandse en Zwitserse artiesten. 5 uur derde deel van de serie ..Kinderen. of niet?": het onvruchtbare huwelijk. VANAVOND'TE HOREN Hilversum I NCRV 7.30 uur optreden van het Ned. Kerkmuziekensemble en de organist Klaas Stoffer. 8.uur concert van het Holland Festival: het Residentie orkest, het NCRV-vocaal ensemble en solisten in werken van Debussy, Webern en Berg (stereo). 9.30 uur introduktie van het nieuwe taai-programma „Over de grens". 9.50 uur muziek uit West-Europese kathedralen. 11.— uur voortzetting van het programma „Over de grens". 11.15 uur muziek door het Metropole-orkest. Hilversum II VARA 7.30 uur kunstrubriek. 8.30 uur discussie over de ingediende Rijksbegroting. 9.35 uur een bekende Nederlander bij de jeugd „onder Jane was in het minist niet bang. Ze was verrukt bij het idee om aan een echte groothertogin voorgesteld te worden. Jane had niets van een militante socialiste. Ze maakte zich zelfs geen zorgen meer over haar hoed. Prinses Poporenski ging haar voor. Zij liep enigszins wag gelend, maar zij speelde het toch klaar een zekere waardig heid ten toon te spreiden. Zij liepen door de aangrenzende kamer en de prinses klopte op een deur en toen een stem riep, dat zij binnen konden komen, deed zij de deur open en ging met Jane op haar hielen naar binnen. „Mag ik u voorstellen, madame," zei de prinses op plechti ge toon, „juffrouw Jane Cleveland." Een jonge vrouw, die in een grote armstoel aan het andere eind van de kamer zat, sprong op en holde op hen toe. Zij keek Jane een paar minuten lang scherp aan en lachte toen vrolijk. „Maar dit is geweldig, Anna." riep ze. „Ik had nooit gedacht dat het allemaal zo goed zou gaan. Kom, laten we eens naast elkaar voor de spiegel gaan staan." Zij pakte Jane bij haar arm en trok haar mee naar een levensgrote spiegel, die aan de muur hing. „Zie je wel?" riep ze verrukt uit. „We lijken sprekend op elkaar!" Al bij haar eerste blik op groothertogin Pauline was Jane eer. licht opgegaan. De groothertogin was een jonge vrouw, misschien een of twee jaar ouder dan Jane. Zij had precies dezelfde kleur haar en was even slank als zij. Misschien was zij een ietsje langer. Nu zij naast elkaar stonden, was het nog duidelijker te zien. Tot in de kleinste details was de kleur van hun huid hetzelfde. De groothertogin klapte opgetogen in haar handen. Zij was kennelijk een uitermate opgewekte jonge vrouw. „Het kan niet beter." verklaarde ze. „Je moet Feodor Alexandrovitch van mij feliciteren, Anna. Hij heeft het erg goed gedaan." „Tot nu toe wel, madame," mompelde de prinses. „Deze Jongedame weet nog niet wat er van haar verlangd wordt." „Dat is waar," zei de groothertogin wat kalmer. „Dat vergat ik. Welnu, ik zal haar inlichten. Jij kunt gaan. Anna Michaelovna." „Maar madame..." „Laat ons alleen zeg ik." Zij stampvoette boos. Anna Michaelovna verliet duidelijk zeer tegen haar zin de kamer. De groothertogin ging zitten en gebaarde naar Jane ook een stoel te nemen. „Wat zijn die oude vrouwen toch vermoeiend," merkt© Pauline op. „Maar je kunt nu eenmaal niet buiten hen, Anna Michaelovna is nog beter dan de meeste anderen. Nou juffrouw... eh, oh ja, juffrouw Jane Cleveland. Mooie naam is dat. Ik vind u ook aardig. U bent mij zeer sympathiek. Dat zie ik altijd in één oogopslag." „Dat Is erg knap van u, madame," zei Jane, die nu voor het eerst haar mond opendeed. „Ik ben knap," zei Pauline bedaard. „Nu terzake. Ik zal u uitleggen waar het om gaat. Niet dat er veel uit te leggen valt. kent de geschiedenis van de Ostrova's. Praktisch mijn hele familie is dood... Afgeslacht door de communisten. Ik ben waarschijnlijk de laatste van mijn tak. Ik ben een vrouw, dus kan ik niet regeren. Je zou denken dat ze mij met rust laten. Maar nee, waar ik ook kom worden aansla gen op mijn leven gepleegd. Absurd, is het niet? Die met wodka doordrenkte lorren kunnen nooit maat houden." „Juist ja," zei Jane, die voelde dat er van haar verwacht werd dat ze Iets zou zeggen. „Ik leid een zeer teruggetrokken leven op een plaats waar lk veiligheidsmaatregelen kan nemen, maar zo nu en dan moet ik in het openbaar verschijnen. Daarom ben ik bijvoor beeld hier. Ik heb verschillende plichten te vervullen. Op de terugweg moet lk ook nog In Parijs zijn. Ik heb een buiten in Hongarije, weet u. Je kunt er zo verrukkelijk jagen." „Werkelijk?" vroeg Jane. (Wordt vervolgd) 19.00 Nil! 19.10 Radiokrant. 19.30 Neder lands Kerkmuziek ensemble en orgel. 19.50 Wereldpanorama. 20.00 Stereo: Holland Festival. Residentie-orkest, vocaal en semble en solisten. 2130 Taal zonder grens: programma ter Introduktie van de serie Over de Grens. 21.50 Geeste lijke liederen (gr.) 22.15 Avond overdenking. 22.30 Nieuws. 22.» Stereo: Licht Instrumen taal kwartet. 23.00 Nederlands en Nederduits, lezing. 23.15 Ste reo: Metropole-orkest. 2J35 - I 24.00 Nieuws. Hilversum II. 298 m. VARA: 16.00 Nieuws. 18.15 Actualitei ten. 18.20 Uitzending van de PvdA. 18.30 Lichte klanken uit... Zuid-Amcrlka (gr.). 19.00 Voor de kinderen. 19.10 Muziek voor kinderen. 19 30 Artistieke staalkaart. 20.00 Nieuws. 20.05 I Gevarieerd platenprogramma. 20.35 Miljoenennota, discussie. 21.05 Stereo: Metropole-orkest en solisten. 21.35 Een bekende Nederlander beantwoordt vra- Ïan van Jonge mensen. 21.65 tereo: Lichte orkestmuziek. 22.25 Sportprogramma. 22.30 Nieuws. 22.40 Actualiteiten. 22.55 Moderne kamermuziek (opn). 23.20 Weerklank, mu- tiekrevue. 23.55-34.00 Nieuws. GRAMMOFOONPLATEN- PROGRAMMA DRAAD OMROEP VANAVOND Intermezzo 1001 Nacht. Twee gitaren, A Semer'l, Acht. zig Er Un Slbetzig Sie, Hot a Yid A Veibele, Scntlmlento, El Filiallo. Des Fllles II cn plont. II n'y a plus d'aprèa, Aubade d'oiseaux. Escamlllo. Dans l'eau de la clalrc fontalne, Le temps passé. Espolrs perdus. La migliavocca, Eln Spanlscher Tango. Regentropfen, On green Dolphin Street. Oh look at me now. The Nearness of i. You are there. I cover waterfront. A foggy day. S been In love before. Black and blue. Ain't misbchavin'. The House of the rising sun. Ring them harmonica. Hilversum 1, 402 m. KRO: 7.00 Nieuws. 7.10 Meditatie. 7.15 Klassieke en moderne kamer muziek (gram.). (7.30 - '32 Nieuws.) 7.55 Overweging. 8.00 Nieuws. 8.10 Lichte grs foonmuzlek. (8.30-B32 NL 8.40 Voor de hulsvrouw. 935 Waterstanden. 9.40 Schoolradio. 10,00 Operettemuziek (opn). oudere luisteraars. 10.00 Voor de kleuters. 10.10 Ar beidsvitaminen (gram.). (1110- 11.0® Nws). lfÖO Metropo le-orkest. 1237 Mededelingen t.b.v. land- en tuinbouw. 1230 Dansorkcst en zangaollsten. 1300 Nieuws. 13.10 Journaal en zaken, praatje. 1430 Moderne TELEVISIE VAVWOMI L:ch' 11.45 Vaak. 10.05 Hank, tv-film. 19.30 Uitzending Stichting Socutera: Reclassering. NCRV: 19.35 An nette Roco: liedjesprogramma. NTS: 20.00 Journaal. NCRV: 20.20 Een man zet door, tv-epe) (dl. 4). 21.10 Triomf waaro ver...: film impressie van een industrie. 22.00 Attentie. 22.26 Spirituals. NTS: 2230-22.36 Journaal. 22.45-23.00 Wereld kampioenschappen turnen te Onderweg In vakantiestem- mlng, licht programma. 17X10 Voor de Jeugd. Hilversum m, 245 m en FM-kanalen. NRU/VARA: 9.00 Nieuwe. 9.02 Gevarieerd mu ziekprogramma, root tips «a ac tualiteiten. (Om 10.00 en 11.00 Nieuws.) 12-00 Nieuws. 124)2 Ac- moderne orkest- tuallteitcn. 124)5 Orgelspel, gr.). 13.45 Voor de 12.30 Ltchta grammofoonmu- ziek. 13.00 Nieuws. 13.02 Actua. lltelten. 13.09 Gevarieerd mu ziekprogramma (opn.). UJOO 12.30 Nieuws. 12.40 Dez Promenade-orkest Nabucco. opera 15.30 Stereo: van Verdl (2e. 3e en 4e opn.). 17.00 Klassieke grammo foon muziek. 1736 Stereo: Mu sette ensemble en zsngsolist (opn.). 1730 Sportrubrick. 18.10 Stereo: Accordeon muziek met ritmische begeleiding (gr.). 18.25 Nederlandse liederen en liedjes (opn.). 18.40 Voor de die Schweiz twintigers. II. 298 m. AVRO: ochtendgym- ite frsmmo. foonmuzlek. VPRO: 7.50 Dago pening. AVRO: B.oo Nieuws. 8.10 Lichte grammofoonmuzlek. (3). NTS: 22.15-22 30 (8.30-8.35 De groenteman.) 8.50 Morgenwijding. 9.00 Stereo: Nieuws. 14.02 Actualiteiten. 14.05 Voor de vrouw. 15.00 Nieuws. 15.02 Actualiteiten. 15 05 Lleht Instrumentaal en semble en zangaollsten, 1530 Gevarieerde grammofooomu- ziek. 16.00 Nieuws. 16.03 Actua- itelten. 16.05 Voor tieners. 17.00 Nieuws. 1732 Actualitei ten. 17.06-16.00 Gevarieerd pla tenprogramma. v-fllm. 20.30 Achter het 20.55 Holland grüsst nentspro- gramma (In samenw. met de Zwitserse tv). 2135 Kinderen. TELEVISIE TELEVISIE MORGEN Nederland L AVRO: 1430- 15.05 Voor de vrouw.

Nieuwe Leidsche Courant | 1966 | | pagina 13