Leidse vrouw neergestoken eekagenda kom praten! Haagse protestmarsen verliepen vrij rustig Rookbommen in Spuistraat Concordia knapte eigen repetitielokaal op Gevestigde en vertrokken personen Kansen voor u EU WE LELDSE COURANT Student moest in knevelketting Maandag: lit j Jcfaouwburg, 8 uur: K. en O.. Cen- im met „Het moeizame liefdeleven ®j i Aittila Galop". prei 5EN HAAG Schouwburg, 8 15 uur: apache Comedie met „Je kunt het oit weten", FaWX>RSCHOTEN Kasteel Duiven- orde, a30 uur nam.: concert Praag (harp en fluit). DalfjfciTDERDORP Grote zaal dorpshuis: Javond filatelisten/vereniging De Rijn- c eek, junioren van 7 tot 8, Dt 11 uur. 'n Schouwburg. Attila Galoo' verhi Jreestraat 19, 7 tot 8 uur: soreek- Chr. Emigratiecentral* Stadhuis, 7 tot 8 uur: zitting Bouw- ïds Ned. Gemeenten. Md. Leiden Ned. Chr. Reis-Ver.: dag- het Gooi, lordwijk. 8.30 u. uit Rijnsburg. 8.45 uit Leiden. uit Leiden. Tevens bezoek aan effec- ibeurs; maandagavond aanmelden, tel. 7182230 of mondeling Spinoaalaan 2a Rijnsburg. DEN HAAG Schouwburg, 8.15 u.: Rott. Toneel met „Amphitryon". SCHBVENINGEN Kurzaal, 8.15 sordh. Filh. Orkest, met Herman rebbers en Emmy Verhey, viool. Woensdag Rouwkamer stadhuis. 4 tot 6 ting sociaal raadsman. Doopsgezinde kerk, 7." avondgebed. Zaal Bevrijdingskerk, 8 uur: Zuid- niné - Christen-vrouwenbondmevr. C. et gezinsvorming. DEN HAAG Schouwburg, 8.15 dialfcuwe Komedie met „Romeo 2-E DEN HAAG Paaskerk. 8.15 u. :oncert Henk Herzog, met Pim den üander, hobo. Donderdag in gé* Ireestraat 85, 2.30 en 8 u.: mode- w De Groot. Foyer Gehoorzaal, 2 tot 5 en 7 tot - uur: radio- en t.v.-show Ligtvoet IIJNSBURG Flora, 4 tot 10 uur: ,tW€S lia -tentoonstelling. n' DEN HAAG Schouwburg, 8.15 u.; zal agse Comedie met „Ik zoek Mious- °U1 iDEN HAAG Diligentia, 8.15 u. jrgjjeuwe Komedie met „Romeo en Ju- Dinsdag K. DEN HAAG In de binnenstad is het zaterdagmiddag en -avond door verschillende demonstraties rumoe rig geweest. Eén tachtigtal jongeren van de PSP-jongerenbeweging de monstreerden met vergunning tegen de Amerikaanse politiek in Vietnam. De groep protesteerde voor de Amerikaanse ambassade, het ge bouw van de Tweede Kamer en het Ministerie van Buitenlandse Zaken. Een 16-jarige verkoper uit Den Haag wilde een spreekkoor organiseren. Hiervoor was geen vergunning gege ven en de knaap kreeg een proces verbaal. Verder verliep deze protest mars rustig. Bij de Chinese ambassade aan de Adriaan Goekooplaan demonstreerden 25 scholieren tegen de politiek van de Chinese Volksrepubliek. Spandoeken met leuzen als „Weg met Mao en zijn rode revolutie" onderstreepten dit. De vereiste vergunning voor deze beto ging was echter niet aangevraagd, zo dat de politie moest ingrijpen. Van de scholieren in de leeftijd van 15-21 jaar namen 17 de benen. Acht jon gelui kregen een proces-verbaal. De leerlingen, die rechtstreeks van school naar de ambassade gingen, had den zich buiten de afzethekken bij de verzameld. Een rookbom- vluchtelin- Vrijdag lapenburg 10: tienersoc. 't Venster, ingsbal. vftieterskerk, 8.15 uur: orgelconcert 'P «fried Reda (K. en O.), ivitei Lakenhal, 8 uur: uitreiking i mbrandt-prijzen aan Co Westerik lut van Heusden. 'oyer Gehoorzaal, 2 tot 5 en 7 tot 11 r: radio- en t.v.-show Ligtvoet. )en Burcht, 8 uur: toneelavond chr. to- elgroep Amphis, „Een katje uit dui- v RIJNSBURG Flora, 10 uur voorm. I It 10 uur nam.: dalia-tentoonstelling. >EN HAAG Schouwburg, 8.15 u.: agse Comedie met „I'k zoek Mious- V. Ju- >EN HAAG Waalse kerk. 8 uur: jelconcert Jan Bonefaas. Zaterdag «JNSBURG Flora. 10 uur voorm. ar nam.: dalia-tentoonstelling. Zaterdag (17 september) ig lapenburg 10: jongerensoc. 't Roef- sociëteitsavond, o ferv. jeugdgebouw In den Moriaen, Modaal: psychotechnische test, le- door drs. H. J. Noë. Foyer Gehoorzaal, 2 tot 5 en 7 tot 11 radio- en t.v.-show Ligtvoet. rptjBreestraat 19: jeugdsoc. Boemerang, «avond, met The Clean Five. DEN HAAG Schouwburg, 8.15 u.: Comedie met „Je kunt het oit weten". W3N HAAG Diligentia, euwe Komedie met „Romeo Films landj Camera (2 en 7.30 uur): Gejaagd door sPri» wind (14 jaar), ine K LkJ0 (2.30, 7 en 9,15 uur): Ik. dokter Hnan-chu (14 jaar). bixor (2.30, 7 en 9.15 uur): Bed in. inharj^ uit (18 jaar) ""'"Re* (2.30, 7.15 en 9.15 uur): De trein i?'iaar)- 1 Studio (2.30, 7 en 9.15 uur): Het meisje «t de geweren (18 jaar). n" Trianon (2.30, 7 en 9.15 uur); Zeven- sa (18 jaar). Welke apotheek? ekan) Geopend voor spoedeisende gevallen: "isch »otheek Van Driesum, Mare 110, tel. metje slaagde er niet in een sensatio neel tintie aan de demonstratie te geven. Sinds de film „Africa Addio" in het Apollo-theater draait, demonstreert de actiegroep Africa Addio in de Spui straat. Tijdens de voorstellingen staan de betogers met sandwichborden naast de bioscoop. De demonstratie heeft geen enkele keer aanleiding gegeven tot moeilijkheden; men houdt zich stipt aan de eisen in de vergunning. In de vooravond vervoegde zich bij de wachtcommandant van het bu reau Jan Hendrikstraat een 29-jarige in Leiden studerende Nigeriaan E. U. Hij wilde ook graag demonstreren en vroeg vergunning. De politie kon hem niet helpen, omdat deze ver gunningen door de gemeente worden verstrekt De student nam hier geen genoegen mee. Ketting 's Avonds om acht uur stond hij met een bord met de woorden „Jacco Petti is een misdadige maniak" voor de bioscoop. De politie moest bij zijn aan houding gebruik maken van de knevel ketting. Tijdens de aanhouding van de student zagen twee Amsterdamse stu denten aanleiding tegen de agenten „stinkende fascisten" te roepen. Zij kregen een proces-verbaal. Een uurtje later moest de politie weer ingrijpep. Een 34-jarige leraar uit Leiden, de 20-jarige Hagenaar W. D. de Z. en een 22-jarige Amsterdam mer werden aangehouden. Ook werden zaterdagavond rookbom men gegooid in de Spuistraat en de Passage. De politie neemt aan dat dit door lieden is gedaan die op relletjes MAANDAG 12 SEPTEMBER 1966 Spiegelglas geen emissie noclig SAS VAN GENT De Ni «uwe Ne derlandse Mij tot vervaardiging van Spiegelglas behoeft in 1966 geen be roep op de kapitaalmarkt tc doen. Haar aandeelhoudster Compagnie de Saint Gobain verstrekte haar £10 2 miljoen waarvan 4 min tegen aandelen werd verwisseld zodat het kapitaal thans f 90 min bedraagt. Haar werk beperkt zich tot beheer van deelnemingen, zoals de Glaccries de St Roch (België', die be vredigende omzet en winst had. De NV ontving van haar f 1.64 min. De Spaanse auto-industrie zeer belangrijk afzet gebied voor gehard spiegelglas zag de omzet 35 pet stijgen, zodat de Spaan se belangen dividend over 1963 en 1964 konden zenden. Thans is de toestand in Spanje wat minder gunstig. Over 1965 is 16 pet dividend aangekondigd, dat men in 1966 verwachten kan. Produu chikiques Pechiney-St. Gobain gaf ir 1965 belangrijk hoger dividend. Aan Braziliaanse ondernemingen is f 45 min kasvoorschot verstrekt. Deze gaven geen dividend en zullen dit in 1966 evenmin doen. Voorgesteld wordt van de f 2.5 min winst f 860.000 dividend uit te ke ren en f 1.6 min aan vrije reserves toe te voegen. De beheerskosten beliepen f 128.000 (vorig jaar 103.000). De 5 pet 10-jarige obligatielening oorspronke lijk f 3 min is met f 0.6 min vermin derd tot f 1.2 min. De laatste beurskoers dier lening was 97% pet. Hier een foto van het nieuwe lo kaal. Rechts in de hoek de bar, die in de pauze het verzamelpunt zal zijn voor dorstigen. De leden hoe ven nu niet meer de straat op. Foto Van der Horst. Fer Hakkaart in Utrecht UTRECHT De Leidse kunstenaar Fer Hakkaart exposeert tot en met 1 oktober onder auspiciën van het Ge nootschap Kunstliefde, Nabelstraat 12a. De tentoonstelling is dagelijks ge opend van 11 tot 17 uur. zondags van 13 tot 17 uur. Brass-band voor Diacon essen h u is LEIDEN De braiss-barvd van het Leger des Heils uit Bristol, pas uit Engeland gearriveerd voor een tien daagse trip door ons land, speelde zaterdagmiddag op het gazon voor het Diacortessenhuis tot genoegen vele patiënten en verpleegsters. De band trad dit weekeinde ook op in Den Haag en Rotterdam. Foto N. van der Horst. Motorrijder gewond LEIDEN Zaterdagochtend om streeks 11 uur wilde de 22-jarige mo torrijder E. van der V. uit de Burg gravenlaan op de Vijf-Meilaan, met grote snelheid in de richting van de Zoeterwoudseweg rijdend, een voor hem rijdende auto passeren op het moment dat de bestuurder links voor sorteerde om de Gerrit Kasteinstraat in te slaan. De motorrijder botste tegen de auto en liep een hersenschudding alsmede een hoofdwond op. „Ons streven" in het goud LEIDEN Op 23 augustus was vijftig jaar geleden, dat de inkoopver eniging „Ons Streven" werd opgericht. Ter gelegenheid hiervan recipieert het bestuur volgende week dinsdagmiddag (20 september) van 4 uur tot half 6 in de studentensociëteit Minerva, ingang Vrou- wensteeg. De heer J. Mulder is voorzit ter van de vereniging. LEIDEN Op de internationale ten toonstelling in Barneveld is de tekkel van mevrouw A. van 't ZelfdeMolenaar Roodenburgerstraat 5 te Leiden, in de open klasse reservekampioen geworden. De tekkel is afkomstig uit tekkelkennel Roodenburg. positie Willem Breddels (van 9 september tot 2 oktober). Rijksmuseum van Oudbeden, tot met 10 oktober: „Kunst voor de eeuwig heid". Egyptische tekeningen en schilde ringen uit de nationale verzamelingen van België en Nederland. Museum Volkenkunde, grote zomerten- toonstelling „De mens van toen" (tot eind september open van 10 tot 5 uur dags van 1 tot 5 uur). De Lakenhal: werk van Co Westerik en Wout van Heusden, van 1" sept. tot 17 oktober. LEIDEN Zondagmiddag omstreeks 4 uur bracht de 33-jarige Marokkaan M. A. in de Rembrandtstraat een 31- jarige gescheiden vrouw nabij haar woning met een dolkmes een zestal steken in het bovenlichaam toe. Een der steken bleek rakelings langs haar Export-Financiering Mij emitteert AMSTERDAM Op 16 september staat de inschrijving open op f25 mil joen 7% pet. 8 jarige obligaties a pari Export-Financiering-Mij. in Den Haag. storting 13 oktober, aflosbaar a pari 4 gelijke jaartermijnen, het eerst 1971, zonder mogelijkheid van vroegde aflossing. Beursnotering wordt Doel is financiering goederen- en dienstenleveringen het buitenland, in het bijzonder nafinanciering van Nederlandse bedrij ven. waarbij de transacties op com: cië.e gronden worden beoordeeld. Het eerste halfjaar was alleszins bevre digend en de bruto-exploitatiewinst be droeg f 1,26 (geheel 1965 2,07) miljoen. Het op debiteuren uitstaand bedrag was 1 juli f 171 min. Op grond van leningscontracten konden geldnemers op 1 juli nog over 172 min. disponeren. Oost-Borneo Mij: De contractuele in komsten waren in 1965 1964) f 26.256 (34.689) en er is nog slechts f43.470 slotuitkering te verwachten, de rente baten f36.412 34.326), beheerskosten £42.410 (47.192), toevoeging reserve verplichtingen £5211 (-), de winst £25.088 37.632). Op de cum. preferente aandelen is het dividend 8 (8) pet. waarna de divideodachterstand per cp aandeel f463 bedraagt Het kapitaal werd met 1/3 verminderd tot f313.600 preferente en f256.400 gewone aande len. Pogingen om het werk in Indo nesië te hervatten, hadden nog geen resultaat. De schadevordering Indonesië der dochter Mijnbouwmij. Boni-Toli ij voorlopig geregistreerd. Resultaten var mijnrechten in West-Irian zijn nog niet verkregen. De N.V. Ned. Indonesische Bauxiet Exploitatie mij is afgewikkeld. Er werd £600 ontvangen. hart te zijn gegaan. De vrouw is in het Academisch Ziekenhuis opgenomen. Vanmorgen was er geen direct levens gevaar -neer aanwezig. Soldaten uit de Doelenkazerne en manschappen der marechausse ten de Marokkaan te overmeesteren aan de politie over te geven. Hij ij ingesloten terzake van poging tot doodslag. Oorzaak van de steekpartij is een door de betrokken vrouw broken verhouding met de Marokkaan. Vlag van Armada op zolder van Leids museum LEIDEN Op de zolder van een Leids museum is een vlag gevonden de Spaanse vloot uit de tijd van Philips II, de Armada. De vlag werd ontdekt door de vrouw van de heer K. Sierksma uit Muiderberg van wiens hand dezer dagen het oudste vlaggen- boek ter wereld is verschenen. LEIDEN Zaterdag was een bijzondere, dag voor de Chr. muziekver eniging Concordia. Na anderhalf jaar van hard werken en vele beraad slagingen kon men overgaan- tot de opening van het vernieuwde repetitie lokaal aan de aeciliastraat. Waar voorheen kale kille wanden waren, prijkt nu een in frisse kleuren geschilderd interieur. In het kort zei voorzitter Ch. H- Endevelt iets over de werkzaamheden. Al meer dan tien jaar repeteert de vereniging in dit lokaal van de oude BLO-school. Dit kreeg men toegewezen door de gemeente, nadat het schaft lokaal van die firma Boot was opgeëist voor andere doeleinden. Twee avonden in de week kreeg men de beschikking over dit lokaal. De an dere twee avonden oefende „Trouw en Durf". Deze vereniging verhuisde later echter naar een andere gelegenheid. Hierdoor kreeg men meer vrijheid Van B en W kreeg men 1000 gulden subsidie voor materiaal. Maar dat niet genoeg. Op alle leden en ook op de donateurs werd een beroep gedaan de handen uit de mouwen te steken en in hun vrije tijd de zaal te helpen op knappen. In overleg met het hoofd van de ge meentelijke gebouwendienst werd een ontwerp opgesteld. Alle vijf avonden en nog een mid dag is het lokaal in gebruik; in een nieuw interieur kan waar naar harte lust gerepeteerd worden. Tijdens een gezellig samenzijn voerden nog enkele personen het Losse melk twee cent duurder DEN HAAG De prijs van losse melk en losse karnemelk wordt 2 oktober twee cent verhoogd, en niet met één cent. zoals wjj op 8 september geschreven hebben. Van deze verhoging komt één cent aan de slijter ten goede. Deze verhoging met twee cent staat ln tegenstelling tot de eerder aangekondigde verhoging met één cent voor flessemelk. woord. De heer Van Stralen bood na mens de donateurs een bar aan de ver eniging aan. Voor de pauzes zal die van veel nut zijn. Namens de barcommissie werd een nieuwe verstelbare muzieklesse- naar aangeboden. De heer C. Vermeer, oud-lid van de vereniging en een van de oprichters van Concordia, overhandigde namens de jongensclub „Eendracht" die bo ven oefent, drinkglazen en bierglazen en sprak de wens uit, dat Concordia, dat al van 1948 af bestaat, nog lang haar partijtje zal meeslaan en mee blazen. In de week van 31 uug. t.m 7 sept. In Leiden vestigden zich: B Tervoo- •n en fam, Langegracht 161; A G J Elfrink en fam, Bachstr. 316; N Nag- tegaal en fam, Oppenheimstr 63; I Molnar en fam, De Bazelstr 45; L J der Poel en fam, Vijf Meiplein 106; B Kanbier en fam, Nic Beetsstr 35; G Koole en fam, Roomburgerweg 10; M F van Hoek en fam, Komkom merhof 1; T M Heemskerk en fam, Zaanstraat 124; G B W Ankone en fam. Vijf Meilaan 13; L A van der Poel en fam, Haarlemmerstr 238; N Brouwer Houtlaan 55; S J M Huis- i, Noordeinde 50; M H M Schreu- der Noordeinde 50; C van Nievelt Piet Paatjenspad 3; A M van Ulden-Bakker. Zeemanlaan 13; P M van der Meer, Oude Singel 236; M J Deutekom, Nieuwsteeg 11; E van der Burg At- jehstraat 2; M H Ulenberg Hogewoerd 154; B J Ackermann, Bachstraat 190: O V Spanjer, Pieterskerkhof 24a; R L Muijs. Rijndijk 108; P N M Willem- Haagweg 200; F S van Nierop, Breestraat 33a; M J J C Linden, Rijns burgerweg 10; A E Brugman, Noord einde 2a; W A Bruijnooge Noordein de 2a, M T J van Rijn, Houtlaan 55; R R Wijnholds. Houtlaan 55; G A den Hartogh, Uiterstegraeht 145: M M Pe tit Rapenburg 105; E J van Waasdijk, Witte Singel 96/97; H L Terwel-Nij- kamp, Pasteurstraat 36a; G P M de Wit, Oude Vest 47; R van Seventer, Plantsoen 15; D J Batenburg, Rijns burgerweg 128; J Kamstra, Kernstraat "MM Schaefer, Hogewoerd 97a; J B Schaap, De Sitterlaan 23; P A Greep, Hoge Rijndijk 207; R C Janssen, Klik- spaanweg 12; M J J Uijtenbogaart, Bachstraat 24: A G van der Dijs; Bree straat 49: GC P A Bakker, Witte Sin gel 13; L C van den Berg, Mozart- straat 229; MAD Hezemans, Noord einde 50; I M J Segers, Noordeinde 50; H dc Gast-Motz, Bachstraat 200, F G J M Müller, Klikspaanweg 45; G de Keizer, Bachstraat 204; K P M Kers semakers. Noordeindeplein 8a; E F Bronstring, St Aagtenstr. 29: E Men- sing, Oude Vest 35: A L Meijer, Boer- haavelaan 40; J A M Feber, Rapen burg 81: P W T Ruigrok, Vrouwen- weg 1; C F de Stoppelaar, Hooigracht 39; G P J Willink, Bachstraat G Dreef, Pr. Wilhelminastr. 21; K M Vervoort, Witte Rozenstr. 62; D M Abra ham, Weidehof 17; E G Koopmans, Boommarkt 4a: M Verhage, Merel straat 9; M G J T Stiekema. Middcl- strgracht 22; L L M Thomas. Wald Pyrmontstr. 50; M Oz, Joubertstraat la; J W Versteeg, Houtlaan 55: B A van Wijngaarden, De Laat de Kanter- str. 12; W S de Loos, Papengracht 12a; J W H B Sentrop, Thorbeckestr. 60; T M Tonsbeek-Verkerk, Bachstraat 172; W J van der Laan, Vendelstr. 8; W Sorgdrager, Hoogl. Kerkgracht 29; H Kinet, Lusthoflaan 25; D A Mohamed, Pasteurstr. 34a; M A Briët, Klikspaan- weg 8; M A Kosman, Burggravenlaan 11; H A H M Opdam, Melch Treub- laan 15; J E A Wagenborg, Stations weg 11; H J A M Penn, Da Costa- straat 13: M Tijsseling, Groenhovenstr. EC Resoort, Herenstr. 124; J Tuinman, Bachstr. 132; G H van Moer- gastel. Korte Hansenstr 12; A Helfen- steijn, Leliestr 36; J H J Oerlemans, Hoge Rijndijk 83; D J de Graaf, Rhijn- vreugd 6; G Dijkstra, Witte Rozenstr 21; C D Cornelisse, Veilingkade 15; C C A Janssen, Lage Morsweg 59; A S Meijgaarden, Fred van Eedenlaan royal rasta-*"- Rooseveltstraat 20 Leiden gaat produktie Uit Leiden vertrokken: D G van der Voorst en fam, Witte Singel 12a, Schie dam, Joh Straussplein 149; R Adèr en fam, ab Roomburgerweg, Ver Staten v Noord Amerika: H J Veldhuizen en fam Duyvendakstraat 14, Mijndherenland, Hoflaan 4: J Erades-Van Weerlee, Lan- gestraat 65, Zwolle, Telemannstraat 59; B Overdijk en fam Hogigl Kerkgracht i, Zoeterwoude, Hoge Rijndijk 132; G Griekspoor en fam, Tesselschadestraat 33a, Haarlemmermeer, Binderstr 23; G E Veenenbos en fam, Johan de Witt- str 46, Hazerswoude, Bosboom Tousaint- straat 11; A S E SegersJPrummel en fam, Stuyvesanthof 18, Wassenaar, Her- Costerstr. 12; A H J Koppers en fam, Boshuizerlaan 23, Heerlen, Sohu- mannstraat 34; J Hedeman, P C Hooft- laan lil, Schiedam, Burg v Haarenln 476, A Teeuw, Thorbeckestraat 14, Utrecht Koningslaan 12; M A J van der Burgt, Kasteelhof 2; Sittand, Vee straat 8; R S Jansen. Rapenburg 63, Leeuwarden, Vred d Vriesstr 16, A N Beets Vreewijkstraat 17, Groningen, Ohopinlaan 20; R de Hom, Telderekade 22, Groningen, Oosterstr. 28; M Heb hij Sweelincklaan 13, Wageningen, Van 't Hoffistr. 83; C N J Neising+i, Jan v Goyenkade 19, Breda. Kasteelplein 10; MJ H J Janssen, Noordeinde 50, Nij megen, Oude Heselaan 219; W A Nolst Trenité, .olensteeg 22, Velsen. Wencke- bachstr. 140; D Schultze, Galgewater 9, 's-Cravenhage, Vurkstraat 10; G Heins de Laat de Kanterstr 30a, 's-Gravenha ge. Ruychrockln 1/17; A T Weststrafce Rijndijk 167, Groot Brittannië; J A Pi- nedo, Morsweg 36, Utrecht, Nachtegaal- str 79 bis; J C MWitteman, Vondel laan 18, Rijswijk ZH, Julianaiaantje 24; M Hogema, Noordeindeplein 8a, Oegst- geest, Aert v Nesln 419; W de Visser, Rijns en Schiekade 27, Delft Hugo do Grootstr. 141; J Buijs, Morsweg 102 Utrecht, Frederik Hendrikstraat 128; C Venker, Parelstraat 10, Delft, Oranje- plantage 18; D C P M Wltteman, dellaan 18, Arnhem, Kleine Oord 2; A J van der Kamp, Akkerhof 35. Groot Britrtannië; A W H van Velzen, Joh. Vcrhulststr. 13 Breda, Kasteelplein 10; T J Schipper, Lieven de Keystraat 1 Haarlem, Hazepaterslaan 24; G van Maneum, Rich Holstraat 19, Katwijk, Overrijn 7; Z M Kepel, Titus Brands- malaan 28, Amstelveen. Uilenstede 32. A van der Kamp-Mulder, Verdistraat 11, Groot Britrtannië; A M L Kiel-Hop- pers, Beethovenlaan 179, Den Helder, Kerkgracht 9; A J Friescma, Bakker Korfifstraat 16, Amsterdam, Zeedijk 126 III; M E Romijn-Lek Formosastraat 1, Beverwijk, Asjesstraat 26; B A Oude Elferink, Herensingel 31b, Zwolle Bern- hardstraat 16, S G Nooteboom, Mare- d ijk 19c, Eindhoven Zeelsterstr. 207; G CCS Schönle, Boerhaavelaan 54, Duits land; F W Eindhoven, Houtlaan 55, Wassenaar, Kerkehout 20; C West maas Houtlaan 55, Canada: W P T Kruizinga, Leeuwerikstraat 21. Amster dam, Dsselstraat 21bis; A Floor, Rijns- burgerweg 10, 's-Gravenhage, Sdhcvenln- seweg 44; C Klepper, Coornhertstraat 50, Arnhem, Keulse Slag 48; W C M Vreeburg, Herenstraat 15, Pijnacker, Esdoornlaan 11; E P van Ameydcn, Kanaalweg 20, Utrecht, Van Ginneken- laan 26, G Kramer-Prang, Lammen- schanswcg 112, Zeist, Park Rodichem 55; E H Hondius, Stadhouderslaan 19, 's-Gravenhage, Prof. P S Gerbrandy- weg 113a; M van Venetien, Bakker Korfifstraat 6a, Leidschendam, Veurse Achterweg 133. H S T M Meeuws, Rijnsburgerweg 10, Roermond, Godsweerderstr 16: J Me- lein, Moddermanstraat 31, Breda, Kas teelplein 10; M C Peters. Gerrdt Dou- straat 6, Wassenaar, Eikenlaan 8; M M M Hüner, Oppenhelmstraat 7. Baarn, Tronvplaan 22; M J van Schaik, Roo denburgerstraat 8, 's-Gravenhage.' Zuid- wal 83; A J P T Arnold, Tiboel Sie- genbeekstr 26, Apeldoorn, Mendelssohn- laan 1; A S J M Godewski, Valdez- straat 13a, 's-Gravenhage. Groen v Pinstererlaan 156; J G W Stikkclman, Amaliastraat 3, Delft, Binnenwatersloot H P Dreeuws, De Laat de Kanter str 15, 's-Gravenhage, Zuidwal 83; M E C Menken, Dc L de Kanterstraat 15, Haarlem, Rollandslaan 28; A M van Andel Middelweg 38, Andel, Gezetstr 20; M P M A Magnee, Oude Singel 70, 's-Hcrtogcnbosch, Koningsweg 62; W T Buijs, Oude Singel 142, Gouda, Westhaven li; A P G Timp, Steen straat 55a, Amsterdam, Westlandgracht 173 III; H J M Dieben, Bloemisten- laan 50, Venlo, Gulikstraat 154; M H Kroon, Burggravenlaan 223, 's-Graven hage, Sportlaan 600; C J van Doorn, Cobetstraat 10, 's-Gravenhage. Zuidwal 83; A de Vries, De Goejestraat 23: Haarlem, Hazepaterslaan 24; E J van der Sleet-Zuiderduin, Hoge Rijndijk 169, Rijnsburg, de Waal 6; E Alma, Huig- straat la, Tienhoven ZH. Lekdijk 76; H J Huigens, Lorentzkade 13, Amstel veen, Uilenstede 4; J A L Schroder, Breestraat 37, Bennebroek, Bijweglaan 37; W C D Graafland. Langebrug 17; Groningen, Kamplaan 6; M C Koppo- jan, Noordcinde 2a, Valkenisse, Vlissing- sestr 15, B K van der Leeden, PLetenk choorsteeg 14a, Arnhem, V Oldenbar- neveldstr 10; M J G C Koeleman. Plantsoen 41. Noordwijk. van Galen- str 13; J C de Meijere, Rapenburg 104, Amsterdam, Utrechtsestr 123 bis; J F M van Nijenhof, Steenschuur 19, Nijmegen, v Slichtenhorststr 91; G M W Wiegmans, Jac v Cam/penlaan 4ö. Schoonhoven, A v Vianenstr 53b; A M Groos, Mcrelstraat 9, Rotterdam, Ko- ningsveldestr 4c; C M C van Elk-Brem- mcr, Maredijk 94, Oegstgeest, Clema tislaan 9; G H Rozier. Warmondcr- weg 15. Sassenheitn, Angelenhorst 7; Q J P van Leeuwen, Tomatenetraat 41, Enschede, Vliegbasis Twente; D Brands, Telderskade 6, Rotterdam, Sta- tenweg 95; A F Meinders, Levendaal 160, Goirle, dr, Keyzcrlaan 5; R B heins, Verdametraat 32, Schoonhoven. Haven 71; P F Ho-Kang-Jou, Hoge Rijn dijk 146, 's-Gravonhagc, Volendam 940; L M Strating, Hoge Rijndijk 44, Rijs wijk ZH, Geestbrugweg 4; J L E Jong- A-Kiem. Burggravenlaan 107, Suriname; C A P M SchneHen. Noordeinde 50; Breda, Pr Frederiklaan 6; C J M Hegge, Noordeinde 50 Tilburg, Prof. Cobbenhagenlaan 374; M C W Moolen- burgh, Breestraat 123a, 's-Gravenhage, Zeekant 98b; F A Homan, Du Ricu- straat 7, Groot Brittanoië; S Tcske, Lo rentzkade 78. Arnhem, Geclgorslaan 28; M J Bos, Burggravenlaan 7, Gronin gen, Haddingestraat 17: J H Huijnink, Steenstraat 23. Duitsland; J M Kolder man, Oude Singel 220a, Leiderdorp, Splinterlaan 175; A J M Brand, Vis markt 3, Leiderdorp, Julianastraat 6; H M van Bommel, Pieterskerkhof 7, Hillegom, Pr Hcndrikstr 27; J H van Dam, Leeuwerikstraat 5. 's-Gravcnha- ge, Ananasstr 100: R Luijcndijk, Sta tionsplein 62, Groningen, van Hcems- kerokstraat 1; J J Vlecskcns, Jan v Goijcnkadc 11, Beck L, Aldenhofstr 25; H van Dam-Bos, Rijnsburgerweg 10, 's-Gravenhage, Ananasstr 100; J P M Walenkamp. Rijnsburgerweg 43, Gronin gen; Oude weg 6a; F M van den Broek, Merelstraat 12 Utrecht, Catha- rijncnsingel 101: G Spies, Hoge Rijn dijk 192, 's-Gravenhage, Cromvlietplcin

Nieuwe Leidsche Courant | 1966 | | pagina 3