„Eigen ontmoetingspunt" in de programma's AVRO moet ledenverlies ophalen Familie-tv op zaterdag, orkest van bejaarde musici, jeugdpanel Puzzelhoek Rode Garde pakte ook Arnhemmers Duizend nertsen vergiftigd Algemene Bank Nederland VRIJDAG 9 SEPTEMBER H6S Misser T)E KRO-televisieopvoering van de eenacter „Het is uw tijd, meneer" is een misser. De man die de trucages bedacht en degenen die ze uitvoerden hadden er het meeste werk aan en sloofden zich harder uit dan de acteurs, die blijkbaar niet bijzonder werden ge ïnspireerd. Alleen Frits Butzelaar dar telde vrolijk rond en probeerde met aangeplakte nagels en hoorntjes in een pruik er nog iets „ironisch" van te maken. Het geheel leek meer op een zwak shownummer. We konden, terwijl bij de AVRO de Britse vocaliste Dusty Springfield haar levendige talenten toonde in een BBC-programma. even ons hart op halen aan een goed tv-concert door het Concertgebouworkest. En daarna fcyjam de verbazend knappe caba retière Jasperina de Jong ons ver gasten op een reeks van haar Lurelei- liedjes, die uitmuntten door scherpe spot, net langs (en soms over) het randje. Bij het cabaret mag heel veel, bij de televisie tegenwoordig niet minder en dus zal er hier en daar wel ergernis zijn gewekt voor kijkers die een teveel aan durf en kritiek niet kunnen appreciëren. Maar wat Jasperina in haar eentje kan, is wel veel bewondering waard. (Van onze radio- en tv-redactie) HILVERSUM Met de regel maat van de klok vernemen wij deze weken door middel van de winterpersconferenties alle zor gen, plannen en opinies-over-het- nieuwe-bestel van de omroep organisaties. Veel komt op hetzelfde neer: wrokken over teveel overheids bemoeiingen, zuchten over te weinig geld, bezorgdheid over de allure van de gezamenlijke pro gramma's die zoveel zendtijd zul len ophappen, wensen voor betere radiozendtijdindeling, definitieve exploitatie van het derde net en daarbij heeft elke omroep nog speciaal eigen inzichten in de etherzaken. Gisteren was de AVRO aan de beurt en daar hoorden we wel het een en ander over programma- en aanverwante kwesties, maar zijn „omroeppolitieke rede" be waarde voorzitter mr. L. H. Slo- Nieuwe vondsten van AVRO (Van onze radio- en tv-redactie) HILVERSUM In de nieuwe opzet van samengevoegde nieuwsrubrieken zal de AVRO-televisie de gesneefde program ma's Interpellatie en Man tegen mai functioneler terugbrengen. Tweemaal per maand blijft Sportpanorama gehand haafd. Er komt weer een eigen IJsster- renparade en een nieuwe rijtest en op zaterdagavonden zal er een anderhalf uur durend familieprogramma met een nieuw spelletje zijn. „Vjoew" wordt een nieuw kritisch jon gerenprogramma van progressieve aard en In „Wij willen wel eens weten" zal een vast jeugdpanel. vragen stellen bekende en onbekende Nederlanders. Een platenbon is altijd raak Muur-puzzel I 10' I I In elk vakje een letter plaatsen, die tezamen woorden vormen. Tot en met de zesde rij bestaat elk woord uit dezelfde letters als 't voorafgaande woord, plus een letter. Na de zesde rij bestaat elk woord uit dezelfde letters als het vooraf gaande woord, minus een letter. 1. muzieknoot, 2. voorzetsel, 3. zwak. 4. riviertje op de grens van Drente en Over- ijsel, 5. flinke. 6. luitenant-kolonel, 7. schaaldier. 8. uitslag op metalen, 9. he mellichaam, 10. sportterm, 11. boom. OPLOSSING VORIGE PUZZEL Horizontaal: 1. mokka, 5. epode, 9. gene sis. 11. s.o., 13- neppe, 14. a.k., 15. Sont, 17. rage, 19. ara, 20 ant. 22. lel. 23. daar, 24. open, 25. les, 26. mep, 28. ets, 30. iets, 32. aren, 33. Tl, 34. Trees, 37. se. 38. meerval, 40. Roden, 41. afdak. Vertikaal: 1. massa. 2. kg. 3. Kent, 4. Ane, 5. esp, 6. pier. 7. os. 8. enkel, 10. Epen. 12. oordeel, 14. agentes. 16. naast. In haar radioprogramma's blijft AVRO volop aandacht schenken aan ernstige muziek, met o.a. op zondag avond een niet te zwaar symfonisch con cert en optreden van jonge musici die de Prix d'Excellence hebben gewonnen. Bij de lichte muziek wordt herhaalde-1 lijk gedacht aan programma'" r luisteraars. Nieuw is ook. dat de AVRO s morgens i het nieuws van 8 uur met actualitei ten komt en dat haar reportagedienst nu Hilversum III gaat werken orr het muziekprogramma te verrijken f[net nieuwtjes, flitsende actualiteiten te reportages. Het spel ..Hou je aan je woord komt terug op dinsdagavond en eenmaal per 4 weken zal er op die avond een cabaret- programma zijn, waarin Henk van Ulsen collega's ontvangt. Gedachtenwisselingen treft men aan in de radioprogramma s .Ontmoeting van geestelijke stromin gen", „Radar", „Politiek forum" en „Ei gen weg" waarin jonge mensen proble- en van eigen tijd bespreken. Verder vraagt de AVRO aandacht voor een klankbeeldenreeks „Met het oog op de toekomst", waarin alle mogelijke as pecten van de bevolkingsontwikkeling worden bekeken en voor een nieuw sati riek programma Gonk, met ingang van 11 oktober a.s. te horen op dinsdagavond at om de 14 dagen. Kunstconcours Bij de televisieprogramma's valt als nieuwtje op een kunstconcoura voor jong talent op het gebied van instrumentale muziek, zang, toneel, jazz, cabaret, opera en voordracht. Bekende critici zullen In elke uitzending de meest-belovende deel- kiezen en deze komen weer tegen elkaar uit. De winnende krijgt diebeurs van de AVRO. Een rubriek wordt ingeruimd voor dichters, die uit eigen werk komen voor lezen. Men zal hierbij zowel A. Roland Holst als Neeltje Min aantreffen. Het nieuwe familieprogramma zal „In heten en wordt gepresenteerd door Ria Bremer en Koen Verhoeff. Het spel is „Familie-arena" waarin komische vragen worden gesteld aan Enny Mols de Leeu- we, Annie Delorie. Godfried Bomans er Jan de Cler. Willem Duys blijft voor de vuist weg jnverseren, maar nu weer eens in de 4 weken en in de studio. De AVRO heeft •erschillende nieuwe buitenlandse filmse- Jes op het programma genomen, o.a. Th< Dean Martin Show (om de 2 weken er op beide zenders), een verbeterde uitga ve van de Perry Como Show, een science fiction-strip Ruimteschip Orion de VS zeer geliefde „The CLE", strijd tegen 18'. aleer, 20. arm, 21. top, 25. liter, 27. Eder, 29. Sneek, 31. stee, 32. Asaf, 36. eva, 38. md, 39. Ld. ren. temaker tot de algemene leden vergadering, die de AVRO mor gen in Groningen houdt. Op die vergadering zal als voor naamste punt statutenwijziging gelden: de AVRO wil nog eens proberen een leeftijdslimiet voor bestuursleden 70 jaar er door te krijgen: in een vorige ■ergadering mislukte dat. Vervolgens wil nen officieel vastleggen wat allang in de praktijk gebeurt: de dagelijkse leiding van het omroepbedrijf overlaten aan de drie directeuren en niet meer aan het dagelijks bestuur der vereniging, en tenslotte zullen de leden meer rechten krijgen, dat wil zeggen zij zullen in de vergaderingen vragen mogen stellen, zonder eerst toestemming van het bestuur te hebben gekregen. Propaganda Intussen vernamen wij ter persconfe rentie, dat de AVRO haar propaganda stevig moet blijven voortzetten al blijft men zichzelf daarbij niet aardige omroep" NTS-programma's dan zien als letterlijke samenwerking tussen historisch gegroei de en autonome omroeporganisaties?" De heer Van der Zee wilde niet verhe len, dat de omroepen, ook de AVRO, gewaardeerde medewerkers hebben ver loren aan NRU en NTS-' zo zullen wij In de komende tijd onze tv-programma's la ten aankondigen door twee omroepsters, Lonneke Hoogland en Ilse Wessel, maar wij zoeken nog een derde." De AVRO-televisie gaat de afdelingen actualiteiten, documentaires en sport alle maal samen in één pot doen en te voorschijn brengen in de uitzendingen AVRO's Televizier: er waren zo dikwijls actuele documentaire programma's en uit gesponnen actualiteiten, ook op sportge- doorzettende Joris van Olden volgen. Vanavond begint de NCRV-televisie met het uitzen den van het vierdelige spel „Een man zet door" naar de roman van Jan Gerhard Toonder, die zich afspeelt, in de crisisjaren. Voor vele ouderen zullen tal van frap pante en misschien ook zorgelijke herinneringen her leven, als zij de avonturen van de onverschrokken zij door ledenverlies onder het In het wetsvoorstel genoemd getalscriterium 400.000 leden voor een omroep A is gezakt. Zij telt er nu ongeveer 385.000, maar als de omroepwet van kracht wordt, heeft zij nog twee jaren de tijd. Heeft z(j dan de 400.000 nog niet bereikt, dan wordt de AVRO een omroep B, met minder zendtijd. Het water komt de AVRO dus nog niet tot de lippen. Een ander aspect van het AVRO-beleid geldt het sinds mei funge ren van een raad van advies, samen gesteld uit personen die bepaalde vereni gingen en groeperingen op levensbeschou welijk en maatschappelijk terrein re presenteren, twaalf in getal. Een van deze leden, die achter de bestuurstafel mocht meepraten in de persconferentie, vertelde enthousiast dat de raad, die geacht wordt te adviseren in beleidskwesties en niet in programmaza- hetgeen de radiopionier en AVRO-oprichter Willem Vogt, die ook ter vergadering was maar zich tussen de aurnalisten bevond, de opmerking ont- okte „Zij gaan dus niet gebukt onder de racht van kennis van de materie!") ijve rig besprekingen houdt, zelfs op mooie zaterdagen. Om alle heerlijkheid van deze ad viesraad goed aan te tonen riep hij uit: „Wij hebben zelfs leden, die lid zijn van andere omroeporganisaties in ons colle- Onmlddellijk legden de journalisten hem hierover het vuur na aan de sche- men wilde weten, hoeveel leden er welke omroepen. Na lang rondpra- om de zaak heen deelde het ad viesraadslid mee, dat NCRV en twee KRO-leden in de raad zitten: „Maar zij hebben zoveel interesse voor de AVRO, dat zij die ook graag van goede raad willen dienen". „Wij hebben ons niet afgevraagd, welke omroep zij lid waren toen wij hen kozen", zei mr. Slotemaker, „het ging ons alleen om vertegenwoordigers(sters) van allerlei groeperingen. En waarom zou men geen lid zijn van meer omroepor ganisaties?" De heer Siebe van der Zee, televisiedi recteur, sprak er zijn bezorgdheid over uit, dat de grote omroepen drie kwartier van hun tv-zendtijd hebben moeten afstaan voor het grote NTS-programma: dat wij geen gezamenlijkheid wll- maar nu krijgen wij minder geld. De omroepen ontvangen op het ogenblik ƒ8.500 per zenduur uit de kijkgelden voor de programmering en hoe meer zenduren, hoe beter men deze program ma's tegenover goedkopere kan zetten. Met minder zendtijd en dus minder geld is het moeilijk, bij de voortdurend stij gende honoraria kostbare programma's te maken of aan te kopen. En laten we van tevoren niet teveel verwachten van extra inkomen uit de televisiereclame, daartegen zou ik wel willen waarschu- Een beetje bitter werd Siebe van der Zee toen hij sprak over het feit dat de omroepen jarenlang programma's voor de NTS hebben gemaakt en de NTS nu met een volledige eigen programmastaf aan het werk gaat om 40 pet. van de totale zendtijd te vullen: „dat lijkt zo'n beetje op de Duitse zegswijze over de Moor, die zijn plicht heeft gedaan en nu kam gaan. En in hoeverre kan men die bied, dat men het beste een geheel de drie kan maken. Alzo dus actuele variatie op elk gebied. Bij de nieuwe programma's voor de winter troffen we nog al wat gesprekken aan. o.a. nu ook in de jeugdrubrieken. „Kan dat zijn om het AVRO-ontmoetings- punt te verstevigen, nu dit opdracht voor de gezamenlijkheid is geworden? De AVRO gaat er immers prat op. dat omdat; NRU en en NTS slechts „tweede Een platenbon is altijd raak Herodes' graf terug naar patriarch JERUZALEM Dc strijd om het graf ■an Herodes is eindelijk beslist ten gunste van het Grieks-orthodoxe patriar chaat. De Jeruzalemse rechtbank heeft uitgesproken, dat de grafkelder met zijn t reusachtige ronde opening zich bevindt op land, dat aan het patriarchaat behoort en niet aan het ministerie van oudheden, dat het terrein thans beheert. De procu reur van de patriarch beloofde, dat hij de patriarch, die in het Jordaanse deel van de stad resideert, zou vragen of hij het graf open zou houden voor het pu- Zuld-Afrika steeds groter afmeting aan. Men verwacht, dat dit jaar tien studenten afstuderen. Dit getal moet jaar lijks minstens verdubbeld worden. AVRO's" kunnen zijn?" vroegen wij. „Neen," antwoordde de heer Slotema ker, „de Avro heeft altijd gesprekken met andersdenkenden op politiek en le vensbeschouwelijk niveau gebracht, zij gaat daar gewoon mee door, ongezien de opdracht voor NRU en NTS." Niettemin hebben de verschillende roepverenigingen (ook de AVRO) enkele programma's die door -de gezamenlijk heid worden uitgevoerd, laten schieten. Met name bijv. de sportrubrieken op ra dio en tv. „Als er meer in gezamenlijk heid moet worden gedaan, zullen we '1 wel horen", meende mr. Slotemaker die gaarne van dit punt afstapte. Adve Een platenbon is altijd raak VARA maakt tv-serie „Kinderen.af HILVERSUM De VARA heeft in het begin van dit jaar de door haar geplande televisieserie over de voortplan ting van de mens „Kinderen of niet?" twee uitzendingen moeten afbreken, o dat de presentator, dc arts G. C. Soetcrs uit Heemstede, ernstig ziek werd. Na zijn herstel zijn ook dc laatste twee afle veringen samengesteld en nu brengt dc VARA, te beginnen met vanavond (9.45 uur op Ned. 2) de gehele reeks op het scherm. Voor vanavond en wat de uitzending op 13 september betreft hebben we dus te doen met herhalingen. U bent dan al voorbereid op de inhoud van de totale documentaire, die van strikt medisch standpunt uit gezien de vruchtbaarheid en onvruchtbaarheid van de mens behan delt De eerste uitzendingen zijn gewijd aan het bevorderen van gezinsuitbreiding ook bij vermoede onvruchtbaarheid, de laatste aan de middelen tot beperking van het kindertal. Ouders zullen zelf moeten beslissen, of zij hun kinderen naar deze serie willen laten kijken, de openhartigheid in de mate van voorlich- "ng in het eigen gezin spreekt daarin m woordje mee. Voor gebrek aan discretie bij de behan deling van de onderwerpen behoeft men echter geen vrees te hebben. Adv» U ziet Joris hier in de gedaante van de jonge acteur Jeroen Krabbé, in gezelschap van mevrouw Honing, zijn toegewijde hospita, een rol van Peronne Hosang. Rob Geraerds, die zelf ook meespeelt in het stuk. be werkte de roman voor televisie. JUFFROUW JONES UIT BRIGHTSTEAD JAN H. ££K HOUT VANAVOND TE ZIEN r Twien, nieuw programma voor tens en twens, r aflevering van de Amerikaanse serie ,,'t Is zo bij de luchtmacht", r eerste deel van het televisiespel „Een man zet door" naar het gelijknamige boek van Jan Ger hard Toonder, r Ansje van Brandenberg zingt in haar Winkeltje. r actualiteiten. tweede deel v r Achter het n r aflevering x Ned. 2 VARA in „De grote verkwister". i de detectivereeks „Dan O'Brien" het eerste programma „Kinderen. VANAVOND TE HOREN Hilversum I KRO r De Springplank: aankomende artiesten vooi microfoon. ir concert door het Noordhollands Filharmonisch orkest, moderne werken, r gevraagde muziek voor militairen, ir aparte muziekjes, gepresenteerd door Leo Nelis- Hilversum 11 VPRO en VARA ir Ronduit. ir.portret van de Belgische auteur Maurice Maeter- r clavecimbelconcert. ir hoorspel Moordweer. r praatjes en plaatjes. Een platenbon is altijd raak ARNHEM Een 19-jarige jongen var de Nederlandse nationaliteit vader er moeder eigenaars van een Chinees restau rant is door de felle rode gardisten in Peking enige tijd gearresteerd geweest wegens „kapitalistische neigingen". De jongen. Lan Shun-chao geheten, zou nog twee jaar in China blijven om de taal goed te Ieren lezen en schrijven, maar zijn ouders proberen hem nu reeds terug te laten komen, na een verblijf Vorig jaar augustus vertrok de jongen naar China. Zijn vader en moeder stuur den hem regelmatig geld om in zijn le vensonderhoud te kunnen voorzien. Hij doorliep het eerste cursusjaar op school in Peking uitstekend. Plotseling kwamen er geen brieven meer. Via relaties hoorden de ouders dat de jongen was gearresteerd, Informaties leerden, dat hij na enige tijd weer vrij was gekomen, maar kans om verder te studeren was er niet meer. Via de Chinese ambassade Haag proberen de ouders hun zoon nu naar huis te hal-en. Inmiddels hebben ze weer een brief gekregen: zelfs hebben telefonisch contact met hem gehad, wa: uit blijkt dat hij het verder goed maakt. Men vermoedt dat de „kapitalistische nei gingen" van de jongen het geld vormde dat hii van thuis kreeg gestuurd, waar door nij het kennelijk beter had dan Fokker geruïneerd APELDOORN De eigenaar van een nertsfokkerij te Kiarenbeek is in cén slïig geruïneerd doordat al zijn dieren, duizend in getal, waarschijnlijk oor voedselvergiftiging, zijn gestorven. De man betrekt het voedsel van een poelier. Het Centraal diergeneeskundig instituut gaat na wat de oorzaak van de vergifti ging is. De nertsfokker is niet verze kerd. Toen de eerste dieren stierven, is nog vergeefs gepoogd met behulp van een serum de gevolgen te keren. Tien jaar heeft de fokker gewerkt om zijn bedrijf op te bouwen. De directe schade be draagt 60 mille. Een dergelijke massale sterfte is onge kend. Vandaar dat ook aan opzettelijke vergiftiging wordt gedacht. 69 De heer Neels heeft de vraag gesteld: Wie is het? Jenkins niet. Er is niet maar dan ook niets wat Jenkins in dit stadium van zijn leven tot het doen van een moord geëigend maakt. Er werd ten opzichte van hem ik veronderstel zonder direct kwaadaardige bedoeling een motief gelanceerd. Jenkins heeft namelijk een som gelds geleend van notaris Brooks. Och, waarom zou ik het bedrag verzwijgen: het was vijftienhonderd gulden. Nu zijn er op dit ondermaanse moor den gepleegd voor een veel lager bedrag. Doch Jenkins ondertekende een ontvangstbewijs en dit .document" trof fen wij aan in de portefeuille van dc notaris. Brooks doden deze schuldbekentenis in diens bezit laten toont duidelijk aan, dat Jenkins vrijuit gaat. Nietwaar? Nu belanden wij bij de heer Lister. Evenals Jenkins een evenals de heren Neels en Harper kon hij slechts met een slaap-alibi op de proppen komen. Alle verdachten verklaren te hebben geslapen in de moordnacht Ik behoef u niet te vertellen, dat het slaap-alibi volslagen onsteekhoudend was. Wij vatten het op als een bewering, aarmee wij generlei rekening konden houden. Ik heb met de heer Lister, die door de gebeurtenissen overstuur was geraakt, een onderhoud gehad, waarover het ongeoorloofd is in bijzonderheden te treden. Uit dit onder houd bleek mij en op de Yard zijn de experts het met ?ens en ook commissaris Fenwick en inspecteur Griffith denken er zo over dat de heer Lister beslist onmogelijk de schuldige kan wezen. Dus mede hij gaat vrijuit Wederom pauzeerde Huil. Listers gelaat ontspande zich zichtbaar en zijn ademhaling ging regelmatiger. Hij deed een half geslaagde poging om naar Huil te glimlachen. Er kwam ook een zekere losheid in zijn lichaamshouding. Maar bij Jenkins luwde de spanning niet. Hull had zijn vroegere genegenheid geheel terug en toch was déze Huil voor hem een andere: een man met iets verhevens over zich, meende Jenkins vaag,... met iets van ja... een wraakengel. En diens zwaard zou straks onverbiddelijk wijzen op ie- man, die het bestaan had, de ontzettendste aller zonden te bedrijven. En daarom werd het hem, Jenkins, steeds benar der te moede. Wie? Wie? Hij durfde niet denken, durfde niet verder denken... Nog zweeg Huil. De stilte werd al ondraaglijker, dacht Jenkins. Wat beoogde Huil? De dader... martelen...? Maar ook de anderen werden gemarteld: hij, Jenkins, Neels, Har per en... juffrouw Jones, juffrouw Jones aan wie je bijna niets merken kon, die geen grein van haar innerlijke bewo genheid blootgaf juffrouw Jones, de sterke vrouw... Het leek of zij geen zenuwen bezat. Vréémde vrouw, grote vrouw, wilde Jenkins met alle geweld denken. Bij meneer Lister scheen de spanning afgelaten te hebben. Meneer Lister was blank gesproken. Hij, Jenkins, eveneens. Doch bij hem was de spanning-op-overspanning-af gebleven... O, meneer Hull... dr. Hull... nam het woord weer: Ik ga over op meneer Harper. Het uitspreken van zijn naam deed Harper, als ontving hij een klap, het hoofd dieper tussen de schouders duiken. Zijn ogen wentelden in de kassen. En zijn gedachten wentel den... Wat had die Hull, die beroerling met zijn fluwelen smoesjes, met hem voor? Niet veel goeds. Ze moesten een zondebok hebben, zouden wel het een of ander bewijs tegen hem in elkaar geflanst hebben. Ze waren er natuurlijk aohter, dat hij jaren geleden een kleine oplichting uitge haald had, waarvoor hij drie maanden had opgeknapt. Dat was een jaar of vijf, zes voor hij bij de Londense kwam. Vechten tegen de politie, het was vechten tegen de bierkaai. En die vent naast hem, die Griffith, zat hem maar te beloeren. Maar je kunt toch niet zo maar iemand een moord in de schoenen schuiven...? Neen, dat kan toch niet zo maar...? Zelfs een Huil niet. God in de hemel, sta me bij! Was hij, Harper, maar nooit zo stom geweest om... Daar zou het om draaien... Doch hij zou zich verzetten... Hull had de drijfveren en de bewijzen op tafel te gooien. Bewijzen kon hij niet bezitten. Neen, dat kon onmogelijk-. En links van hem, Harper, zat die zottin van een juffrouw Jones hem te observeren hij voelde haar blik, zag deze trouwens van uit een ooghoek en Jones genoot natuurlijk en dacht hem al in de boeien en in de cel... Maar het was zover nog niet. bijlange niet... Bewijzen, mijne heren! Bewijzen...! Wat had Hull over hem te zeggen? Hij moest toch luisteren, wilde hij zich verdedigen.. Gerechtelijke dwalingen... Neen, hij moest luisteren... (Wordt vervolgd) het in from UN- internationale moordenaarsbende. Dick van Dyke, die al afscheid nam, komt toch weer terug, evenals The Thunderbirds. Tenslotte zal de AVRO-televisie een j orkest van gepensioneerde musici vor- j men en dat zal laten horen en zien. dat de leeftijd geen invloed behoeft te heb- ben op de muzikale prestatie. Een platenbon is altijd raak !l veilig sparen, vertrouwd sparen (Nederlandsche Handel-Maatschappij De Twentsche Bank) gaarne verstrekken wij u alle inlichtingen Bij de Algemene Bank Nederland kunt u ook deelnemen aan het Premie Spaarplan 8.30-8.32 8.10 Djinn: ble. 13.40 Voor de twintigers, programma. 14.15 Radio Jazzclub. 14.55 O- 9.35 Wa- ver ervaringen met retsbu- >onmu- «ersiancien: n.zo sportagendai. rcaus, lezing. 15.10 Llederenre- 12.00 Angelus. 12.03 Country cital. 16.00 Nieuw*. 16,02 Salon, and Western Express. 12.24 orkest. 16.35 Amateur*, dc mi- 18 m. Marktberichten. 12.27 Medede- crofoon la voor u. 17.00 Lichte 15 De- llngen t.b.v. land- en tuin- grnmmofoonmuzlck. 17.10 Lie' itje. 18.20 Uitzen- bouw. 12.30 Nieuws. 12.40 Over- Instrumentaal Co PSP. 18.30 Jazzmu- hcldsvoorlichting. 1250 Licht dlowcekjournaal. Boek-bi 23.55-24.00 Nleuwi 1750 Ra- jr). 13.15 Voor Hllv. III. 240 Cafe chi 22.25 Ovcrden king. NTS: ANVV-Spoi dloportiet. 20.00 tantei Nieuws. 20.05 Licht tnstrumen- foonmuziek. 15.00 0'. taal kwartet en zangsolist telt van het Missicfront. 15.20 Nlei 20.30 ClEveclmbel-recltal. 20.43 stereo: Platcnfestival. 16.00 «ei ;lng. VA- Londen» Symphonle orki Winkeltj? ^v" RA: 21.00 M. [-kanalen. NRU/AVRO: 9.00 Nieuws. 9.02 Orkesten- en so- - Ii.stcnparade (op«.). 10.00 10.02 Grammofoonpla- i. NRU/NCRV: ,1.02 Klassieke 11.30 Mu- hoorspel. 17.00 Chansonprogramma. 17.15 grnminofo Kanjer Koning, praatje. 17.25 ziek van Het Leger des Hells. Lichte grammofooni Socialistisch 17-55 Ster—- GRAMMOFOON- PLATENPROGRAMMA DRAADOMROEP VANAVOND I. Igor Strawinsky. L'Olseau 13.00 Nieuws). 14.00 Nieuw 18.50 Tntematlo- 14.02 Platenshow voor dc tie listen Concours ners. 15.00 Nieuw*. 15.02 Hooi >sch 1966. tepuntcn uit operettes, musl cals en film*. 16.00 Nleuwi istlck. 7.23 Lichte gra Lichte grammofoonmuzlck. 0.20 VARA: 10.00 ZO. 135: gevn- lanas Phitharmonli cn solist. 20.50 Cello en 21.00 Over recente pul op geestelijk gebied 21 Nieuw*). 12.13 Licht plan I. 402 m. KRO gr). 12.27 Mededelingen 10 Meditatie. 7.15 land- en tuinbouw. 12.30 Symphonte-orkcM "el sportnieuws. 13.00 NI» 7.32 Gewilde 3.10 VARA-Varla. 13.13 TELEVISIE lepelaar, film. 18.20

Nieuwe Leidsche Courant | 1966 | | pagina 11