TV RADIO Ixokeil voorlopig taboe jCafé-Restaurant Belvédère in televisiereclame Muziek en parfum op Gouden Jaarbeurs Ontmoeting jeugd en herenmode Stoffenindustrie in moeilijkheden Puzzelhoek r VRIJDAG 2 SEPTEMBER 1966 en 1 1 (ADVERTENTIE) SCHOONHOVEN Commentaar Kabaal baksartikelen worden uitgezonden. Dit doen. Geschillen kunnen worden voorge- staat te lezen ln do voorschriften voor de televisie-reclame, die de Reclameraad gisteren heeft bekendgemaakt. De raad heeft zich nog niet volledig beraden over Je toelaatbaarheid van re clame voor alcoholische dranken. Voor De STER heeft inmiddels de tarieve de::i titel Goldoni's klassieke blij- het 18e eeuwse leven in een klein Zuid-Italiaans visserdorp dekte de inhoud uitstekend, want „ka baal" was het van begin tot einde, overvloedig uitgemeten zelfs. Kabaai dus ook op de beeldbuis en de leden van de Toneelgroep Theater die dit voor de camera's veroorzaakten, moe ten na afloop wel doodmoe zijn ge weest: de kijker ontkwam trouioens evenmin aan een opgelucht „hè, hè!" na de zit van bijna zeven kwartier. Maar al dat kabaal in Chioggia, waarop de NCRV ons vergastte, was het aankijken en -horen zeker waard. Het kwam in een verrukkelijke vaart de huiskamer binnen en hoewel het geheel, met een teveel aan potvis krachttermen af en toe een beetje aan kindertoneel herinnerde (Swiebertje zou er geen slecht figuur bij hebben geslagen) was het toch verfrissend amusement zonder flauwiteiten en met de nodige humor. Geen wonder, dat het gezelschap er succes mee heeft gehad: voor de lief hebbers van de ontspannen lach kon dit heel oude spel nog best mee en zodoende werd het succes gisteravond zeker dik onderstreept. Wie van tevoren ook nog de dolle Lucy-show consumeerde, zal wel met een tollend hoofd te bed zijn gegaan. NRU gaat Franse radioles geven (Van onze radio- en tv-redactie) HILVERSUM De NRU zorgt met ingang van zaterdag 1 oktober a.s. voor een nieuwtje in de vaderlandse radio: Franse les voor gevorderden (ulo-ni veau). De cursus loopt via Ned. II, elke zaterdag in het middaguur en wordt ge leid door Pierre Dailly, directeur van di cursussen welke het Centre Culturel Francais in Den Haag verzorgt. Wie mee wil doen behoeft geen cursus geld te betalen maar moet wel een leer boek kopen en zich daarvoor opgeven bij de NRU. Postbus 150, Hilversum- Leerlingen die dit wensen kunnen zich aan het eind van het cursusjaar opgeven voor twee examens die door de Haagse instelling worden afgenomen. neeskunst of gezondheidszorg liggen 'zo-1 gen vallen, vastgesteld. Zij variëren, al als cosmetica en bepaalde voedingsmidde- naar gelang het tijdstip van uitzending 1 en de zender waarover wordt uitgezon den, van 110 tot 272 gulden per seconde. Reclamespots zijn toegelaten in tijdseen heden van vijftien tot zestig seconden. len) wordt allerlei voorbehoud gemaakt. Consument Bij het opstellen van de voorschriften )or de televisie-reclame, die met ingang an 2 januari over het eerste en tweede televisie-net zal kunnen worden uitgezon den, heeft de indringendheid van het medium televisie centraal gestaan. Bij zondere zorg is daarom besteed aan de bescherming van de consument. Onder meer wordt voorgeschreven, dat de reclame duidelijk herkenbaar moet zijn en niet de indruk mag wekken tot het programma te behoren. Geregelde medewerkers aan televisie-programma's mogen niet optreden in reclamespots. In het bijzonder ook bevatten de voorschrif ten van de Reclameraad een aantal be perkingen voor reclameuitzendingen, die op kinderen zijn gericht. De Stichting Ether Reclame (STER) Adv< :ntie Twee uur Sopot-show voor AVRO-radio AVRO-radio op vrijdag 16 september hoogtepunten van het liedjesfestival in Sopot uitzenden en wel tussen 2 en 4 uur op Hilversum III. U zult dan o.m. kunnen horen, hoe Ronnie Tober, die het op de eerste con- coursdagen niet zo best maakte, op de derde vrije concertavond groot succes oogstte met „Showtime on Broadway" en Ann Burton een van de sterren van de slotavond werd. Receptie* en partijen I TELEFOON 01823 2377. Kleuren mankeren bij Taptoe Delft (Van onze radio- en tv-redactie) HILVERSUM Kleuren mankeren bij de uitzending van een reportage Taptoe Delft, die de AVRO vanavond een lang presenteert op Ned. 1. Daar staat tegenover, dat de kijker de show dichter bij zal kunnen zien dan menigeen, die niet zo'n best plaatsje kan veroveren in Delft, zegt regisseur Ger Roos, die erg gespannen is over het resultaat van deze rechtstreekse uitzending. ,.De moeilijkheid zit "m in het feit dat de camera-opstelüng gebonden is aan de bestaande programma-uitvoering. Maar een kleine wijziging ten behoeve van het goede beeld wordt wel toegestaan", meent hij- Een groter probleem wordt het opvan gen van het geluid: „Een zuchtje wind kan dat gewoon wegblazen van de micro foon en je kunt toch niet het hele terrein met microfoons bezetten." EEN PLATENBON IS ALTIJD RAAK JUFFROUW JOWES UIT ERIGHTSÏEAD I i<m tA JAN It, EötHOUT EEN PLATENBON IS ALTIJD RAAK I PIPO KOMT VOOR DE KLEUTERS (Van onze radio- en tv-redactie) HILVERSUM Aan het vele ja en nee is een eind gekomen: Pipo de clown volgt nu definitief Klaas Vaak op om 's avonds na 7 uur de kleuters via het scherm (Ned. 1) welterusten te zeggen. Voorlopig is de NTS' met de auteur Wim Meuldijk overeengekomen dat Pipo gedurende de maanden oktober, novem ber en december op de avond van elke werkdag zal verschijnen en mét hem verschillende uit vorige Pipo-verhalen bekende figuren. President Soekarno: ik ben geen verrader (Van e onZer verslaggevei UTRECHT Een reeks manifestaties op expositie- en handelsgebied plus bijbe horende evenementen geeft de maand september, waarin de Kon. Ned. Jaar beurs haar gouden jubileum viert, bij zondere glans. Maandag a.s. opent de Najaarsbeurs voor consumptiegoederen (de 42ste) haar deuren, gelijk met de vakbeurzen Interto- ne (Marijkehal) en Inter Decor (Irene- hal) en later ln de maand volgen de gecombineerde vakbeurzen „Het kind" en Parfumerie, alsmede de vakbeurs Eu- roflnlsh/VOM '66 (metaalbewerking). Najaarsbeurs en Intertone (alles DJAKARTA President Soekarno j gebied van muziekinstrumenten) heeft gisteren zijn aanvallers uitgedaagd tot en te bewijzen dat hij het land heeft verra-'tiel) tot den. ,Jk heb het land of de Staat nooit verraden. Ik heb mijn leven wijd om alles aan de staat te geven". De president sprak ter gelegenheid de beëdiging van vier nieuwe ambs het 13, Inter Decor (woningtex- met 9 september. Zoals gebruikelijk zal men de najaars- ge-manifestatie (Van onze mederedactie) AMSTERDAM In het Ililtonhotel Is gisteren eigenlijk iets groots gebeurd. En ook eindelijk. Reeds zijn vele pogingen ondernomen de herenmode te verjongen, fleuriger te maken, eleganter te doen zijn. Pogingen, die wij gesignaleerd heb ben, maar waarbij wc toch altijd de vage twijfel hadden of het nu wel was wat de jongeman, die het dragen zal en zij, die er tegen aan moeten kijken, wensten. Welnu de show van Terlenka Young, bc-schaafd en met veel verve gepresen teerd was puntgaaf. Modieus, verzorgd, maar beslist nie- met de hang naar het onmannelijke, dat er zo'n onprettig tintje aan kan geven. De plannen van di ontwerpers en con- fectionairs samenwerkend voor Terlenka Young voor de mar, 1967 zullen beslist gesteund vvorden door de jongeren. Nog nooit eerder is er in Nederland zo'n con tact geweest tussen de vraag van de jeugd en uitvoeiende confectionair. Of de grote producenten eens heel goed naar zonen en dochters geluisterd hebben, weten we niet. maar we vermoe den het wel. Daar waren de regenjassen. Niet meer alleen de korte auïocoats, maar lekkere lange voor fietsers, brom fietsers en scooierrijder. Heel praktisch met een split tol de hoge taille en soms met een brede binnenplooi of een bin- nenstuk aan de voorkant, waardoor ook de knieën beschermd blijven en er toch alle bewegingsvrijheid is. Modieus ook door de lichte kozakkenlijn. De mode is slank, maar dan komt het precies aan op de juiste lengte, zowel van jasje als van de splitten in het jasje. En dat klopte ditmaal precies. Heel bij zonder was het costuum ontworpen door Gerard de Both: donkerblauw met een even lichtere gloed. Drie lange splitten, 'twee opzij, één achter), die echter in een plooi gelegd waren. van .de schuin ingezette steekzakken pre cies op cie streep en net tegen de taille geplaatst van een tweerijig kostuum. De pantalons waren recht en oeslist niet smal Soms hadden ze zeer brede omsla gen. Hoezeer de jeugd mee had mogen spre ken bleek wel uit een geslaagd grapje bij de vrije tijdskleding. Men weet het: een spijkerbroek mag nooit nieuw zijn. Onmiddellijk na de aankoop dient deze in kokend water gegooid, geboend en gebleekt te worden. Welnu er werd een short getoond, spliksplinterniuw maar keurig voorzien van rafels aan de naden; Omdat een jongeman zich het plezie rigste voelt in damesgezelschap, luister den meisjes in vlotte en aardige minimo- de ontworpen door Josje Leeger de show Geruit Het geruite kostuum zal meer en meet ingang vinden. Wal een kwestie van persoonlijite smaak is. Hoe keurig ook gekleed is zo'n pak nooit. Opgestikte zak ken en extra knopen, bijvoorbeeld op zakken, zijn eveneens in zwang, maar1 dat haalt toch niet bij het knappe werk Tien mille voor hoofd Roberts LONDEN —Scotland Yard heeft giste ren zijn eigen gewoonte overtreden cn een beloning uitgeloofd van 10.000 gul den voor inlichtingen die lelden tot de Dressman Dick Kope arrestatie van Harry Robe die gezocht streepkost wordt in verband met de moord op drie Londensc politicagenten. De politie gelooft, dat Roberts verbor gen gehouden wordt door een deel de onderwereld, mogelijk in Londen en ciat het vooruitzicht van een gi beloning in contanten iemand naar telefoon zal lokken. .mptiegoederen (huishoudelijke artikelen, koffers en le derwaren, papierwaren. kunstnij.verheids- artikelen. huishoudelijke artikelen, speel goed enz.) vrijwel geheel in de gebou wen aan het Vredenburg kunnen vinden. De tweede Inter Decor vertoont een opmerkelijke groei na de start in 1965: vorig jaar toonden 63 exposanten produk- ten van 100 ondernemingen, nu zijn die cijfers resp. opgelopen tot 96 en 135. Alle duktie, in- en uitvoer gestegen. Gor dijnen en meubelstoffen doen het echter nog beter en de grote achteruitgang van de dekensector omgeslagen in vooruit gang. Aldus staan de woningtextiel-indus- trie en -handel er gunstig voor en heb ben ook vertrouwen in de toekomst. Zelf spelen alsof het vele luisteren naar muziek vla radio en plaat het verlangen, zelf te spe len, steeds meer aanmoedigt. Hiermee hebben natuurlijk ook welvaart en vrije tijdsbesteding te maken. Uit Amerika wordt bericht, dat er tweemaal zoveel mensen naar concerten en muziekuitvoe ringen gaan als naar de sportvelden, er al gaat bet lang niet allemaal om kunst met een grote K, er wordt overal ter wereld gemusiceerd, dat het een lust Is.' Helaas bleef het bij cijfers uit Ameri ka (48.000 schoolbands en 25.000 schoolor- kesten) en had men geen overzicht var de Nederlandse muziekbeoefening. „Maar van de 500.000 piano's welke er jaarlhks in de wereld worden gefabriceerd, ko men er 8000 uit Nederland." Intertone zal alles wat er aan muziek instrumenten bestaat, laten zien. Ge toond zal worden, hoezeer bijv. het elec- tronische orgel en de electrische gitaar in het middelpunt van de belangstelling staan, maar ook de concertvleugel eer goede tijd beleeft. Er zullen muziek instrumenten uit 9 landen zijn, waaron der vele uit Amerika. Concours Tijdens de beurs zal een nationaal mu ziekconcours worden gehouden met de afdelingen piano (vier solisten), jazz (28 ensembles), beat (28 combo's) en accorde on en mondharmonika (resp. 7 en 3 vere nigingen met in totaal 182 man). De openbare finales worden voor wat de afdelingen piano en accordeon/mond- harraonika betreft uitgezonden door de AVRO-radio, een deel van de finale jazz komt voor de NCRV-televlsle en de fi nale beat wordt opgenomen door de VPRO-tv. De Parfumeriebeurs wordt voor het eerst in Utrecht gehouden. Het gaat dan natuurlijk niet alleen Daar komt hij dan. de ster pap het Eurovisie Song festival 1966: Üdo Jürgens, die in een hoogtij pan beat- muziek de overwinning wegsleepte met een zoet- romantische slow-song: .Merci, chérie!" De AVRO heeft hem naar Bellevne gehaald en daarj gaf Udo, die het na maart nauwelijks heeft kunnen bijbenen met al zijn internationale uitnodigingen, in drie kwartier acht liedjes ten beste, terwijl hij ze voor een groot deel zelf begeleidde. Oorspronkelijk diende hij de jazz in zang en piano spel, maar toen de beat sterker opkwam, zwenkte hij naar de tegenpool: het langzame sentimentele lied, dat zijn eigen grote markt blijft behouden. Van avond hoort U hem (9.10 Ned. 1) in enkele van zijn succesnummers, waaronder natuurlijk „Merci, chérie" en zijn jongste top „01' man river". len, i zij i reukwater cosmetica en toiletartike- overgekomen uit Hilversum. Met vreugde constateert de Jaarbeurs, j De 'met deze manifestatie samenvallende vakbeurs „Het Kind" is de vierde half jaarlijkse handelscxpositie, welke alles voor kind en kleuter (textiel, meubels, wagens, wiegen enz.) omvat. Deze beide beurzen zullen echter niet voor het pu bliek openstaan. jaren afwezigheid de afde- kinstrumenten, nu onder een i, is teruggekeerd. „Nooit eerder", zo vertelde ons de heer J. J. Rippen, voorzitter van de adviescom missie, „is er zo'n geweldige belangstel ling geweest voor het aanschaffen van muziekinstrumenten als nu. Het lijkt wel Advertentie VANAVOND TE ZIEN Ned. 1 AVRO 7.05 uur: Avontuur van Robin Hood. 7.30 uur: Reportages uit het hele land. 8.20 uur: Dokter Ben Casey en de miljonair. 9.10 uur: Optreden van de Oostenrijkse zanger-componist pianist Udo Jürgens. 9.40 uur: Directe reportage van Taptoe Delft. 10.50 uur: (NTS) Europese kampioenschappen atletiek. Ned. 2 KRO 8.01 uur: Vera Bondam vertelt 'n verhaal van Pirandello. 8.20 uur: Film over redding van dieren in het Surinaamse bos. 8.50 uur: Selectie van operetteliederen door vele Duitse en Ooostenrijkse solisten en een praatje over Robert Stolz. 10.15 uur: (NTS) wereldkampioenschappen wielrennen. VANAVOND TE HOREN Hilversum I NCRV 7.30 uur: Lichte plaatjes. 8.15 uur: Aflevering van de De grote race. 8.30 uur: Cyclus Promenade van prominenten. 10.15 uur: Literaire rubriek. 10.40 uur: Wijd als de wereld, oriëntatie op leligien: 11.00 uur Poëtisch muziekprogramma ,,'t Is nacht ovei Hilversum II VPRO en VARA 7.00 uur: Rubriek Ronduit: „Zo ben ik misschien". 7.30 uur: Literaire rubriek. 8.30 uur: Clavecimbelconcert no. 4 van Soler. 9.00 uur: Hoorspel „Het liefdeslied van Hannibal Flynch 10.20 uur: Actualiteiten en sport. 10.55 uur: Gevarieerde plaatjes met praatjes. 63 Hij ging naar de deur van Harper, hoorde Harper. Het was een gesmoord klagen, dat een benauwd bidden geleek. En toen werd opeens de deur links van die van Harper geopend en op de drempel daarvan verscheen in nachtkledij de gestalte van Lister. Evenals Hull had hij huispantoffels aan de naakte voeten. Lang smal stond hij daar en nerveus en beduusd keek hij Huil aan en zijn rechterhand omklemde het heft van wat Huil als de stiletvormige briefopener herkende, welke hij in Listers kamer ergens had zien liggen. Een briefopener. Doch desnoods ook een wapen. En als wapen hield Lister het thans in de hand. Hulls blik was slechts een tel blijven haken aan het zilverig glimmend metaal in Listers hand en nu zag hij, hoe Lister langzaam die hand naar achteren bracht, terwijl hij begon te spreken: Ik hoorde... ik dacht... Ziet u... Er riep iemand... U hebt het blijkbaar ook gehoord... Ik wilde kijken of... Dan hebben wij hetzelfde gewild, meneer Lister. Ik vermoed, neen, ik weet het zeker, dat de man, die de schreeuw slaakte, Harper is geweest. Misschien deed hij het vanuit een boze droom of misschien... Als ik uwas, me neer Lister, zou ik weer naar bed gaan. Goed, zei Lister stil. De deur sloot zich achter hem. Het slot klikte niet, had het ook niet gedaan toen Lister de deur opende, stelde Hull vast. Opnieuw luisterde Huil naar het hele huis. Geen enkel opvallend gerucht. Waar zou Jack nu rondsluipen...? Huil wendde zich tot de deur van Harper, klopte enkele malen tegen het hout van het paneel en riep dan gedempt Harpers naam. Hij hoorde Harper zich op het divanbed bewegen. Daarna stilte. Hij klopte nogmaals. Harper. doe open. Ik ben het: Huil. Ik moet je spre kend, dringend spreken. Doe niet zo kinderachtig, Harper. Kom, wees een kerel. Harper zei iets terug, een bevstiging of een weigering, het viel niet uit te maken. Maar hierop volgde een gedruis. Harper had het bed verlaten. Hij knipte het licht aan. Dan was er een schuivend gescharrel achter de deur, waarvan Huil gemakkelijk giste wat het betekende. Toen klikte het slot en de deur werd geopend. Het geschiedde zeer behoed zaam, kennelijk zeer angstig. Langzaam deinsde als het ware Harper achterwaarts en zijn hand liet de kruk van de deur niet los. Zijn grote angstogen hield hij onafgebroken op Huil gevestigd. Harper deed Huil grotesk aan in zijn roodwitte pyama, die rondom hem fladderde als een narren kostuum. Ik ben het maar, zei Huil naar voren schrijdend,waar op Harper de deurkruk losliet en nog een paar stappen achteruit deed. Ik zal u niet lang ophouden, verkondigde Huil, ik wil alleen weten wat er gaande was. Er iets geweest. Vertel me wat het was en spreek zacht. Ja,-zei Harper er is iets geweest, er is iemand aan de deur geweest: de moordenaar... Niet onmogelijk, zelfs waarschijnlijk, viel Huil hem bij. Harpers ogen sperden zich wijder open. Nou, nou, zei Hull u had u veilig verschanst... het slot, en de stoel... Hij kon niet bij u komen. Hij probeerde het toch, peuterde met een sleutel in het slot, duwde de kruk naar beneden... Dat met die kruk zag ik in de straal van mijn elektrische lantaren... En ik in mijn Wat kneep ik hem, ik dacht dat ik stikte... Hij verstomde, vervolgde: Alle kamerdeuren hebben een ander slot... Enkel juf frouw Jones bezit van alle vertrekken een tweede sleutel— Zoals alle degelijk hospita's, zei Huil. Maar er bestaan ook van die nuttige inbrekerswerktuigen, welke ze „lopers" noemen, mijn waarde Harper. Er was iemand aan mijn deur bezig... Dat ontken ik toch niet. Het was de moordenaar... Hij wou mij... Maar waarom (Wordt vervolgd) Ad v« EEN PLATENBON IS ALTIJD RAAK I EEN PLATENBON IS ALTIJD RAAK terlenka met steekzakken en dubbele knoopsluiting. Aardbeving in Griekenland ATHENE Als gevolg van een krach-1 tige aardbeving in Megapolis in Zuid-Griekenland hebben gisteravond I zestien mensen verwondingen opgelopen.] De politie had geen zekerheid of er do-1 den zijn te betreuren. In het puin van de stad wordt zorgvuldig gezocht, maar mehl dacht eerst vandaag bij daglicht zeker-1 heid te kunnen hebben over eventuele] doden. Dan zou men ook een beeld kun-1 nen hebben van de schade, die in ieder i geval zeer groot is. Ook in Marathousa, tien kilometer van Megapolis gelegen, en in Plaka is grote schade toegebracht. In de buitenwijken van Megapolis zijn tenten opgeslagen. Ve len sliepen in de open lucht en overal zag men kleine vuren. Er was één zware aardschok, die werd gevolgd door ten minste vijf lichtere. EINDHOVEN De wollen-stoffenin- dustrie v 'h A. Pessers te Eindhoven heeft surseance van betaling aangeviaagd. Het bedrijf is in liquiditeitsmoeilijkheden ko men te verkeren. Door het aanvragen van uitstel van betaling konden de fu sie- en overnamebesprekingen, die al in een zeer vergevorderd stadium waren, niet rustig worden afgehandeld, aldus een mededeling van de directie. fiirul-piizzel 1 2 3 U 5 6 7 i 150 medewerkers i beuren. De bewindvoerder zal ov j tueei massaal ontslag moeten beslissen. hei bedrijf zal ge- j po„ ,4 dek Vul horizontaal in: 1. deel van een fiets. 2. eenjarig kalf, 3. huis (Maleis), 4. zonder medelijden, 5. slot, 6. Interest, 7. zuidvrucht. Bij juiste oplossing vormen de begin- en eindletters, beide van boven naa'- be neden gelezen, de naam van een plaats *n Friesland. VORIGE PUZZEL Horizontaal: 1. bes. 3. Tom. 6. ets. 9. on, 10. loper. 12. Ee. 13. kolen, 15. Noren. 17 San. 19. don 21. naderen 25. log 26. dol. 27. relatie. 31. nep. 32. sen, 34. gesel. 36.1 ni, 42. c.-i 4S.I Delos. Ee. nader. 41. j i 43.! EEN PLATENBON IS ALTIJD RAAK ee intussen overleggen de textielfabrikan- ten van Zuidoost-Brabant over de vraag 14. Langres 16. rondeel 18. re, 20. sla. 22 De of bij eventuele totale opheffing alle dol. 23. rat. 24. olm 28. Epen, 29. af. 30.1 10_ medewerkers een passende aanbieding Iser. 31. neer, 33. none, 34. ges. 35. lap, 56.: Nieuws in het kort 1901 K AVKO 10 06 De avo ren van Robin Hood TV-: 19.30 AVRO'* Televtólcr Journaal en weerovere.w.. 20.20 Dr Ben Casey. TV-film, in: 21.10 Profiel van een lied 21 40 wereldkampioen' Taptoe Delft NTS: 22 40 Toe- pen te Boedapes ANVV Nieuw Actualiteiten 1 11. NTS 20.00 18 30 Europese NCRV: 11.00 Nieuwe. 11.02 Po- lr klajusicke muziek (gr.). Muziek van Het Leger Helle. 1190 Lichte orkeet- 12.00 Nieuws). GRAMMOFOON PLATEN PROGRAMMA DRAADOMROEP VANAVOND I Igor Strawlnsky1. Pulcl- nella Suite; 2. Les Noces: II Peter Tsjalkowsky: Doom- foonmuzlek. 18.50 Gram 7.23 Lichte gra 14.00 Nieuw*. 14.02 Platcnrtiow voor de tienera. 15.00 Nieuwe. 15.02 Hoogtepunten utt operet- reportages, uitslagen 1 TELEVISIE oekumcnc. 23.00 pre I. 402 m. KRO "ia. Nieuws. 7.10 Meditatie 7 15 12 25 Oo«teuropei sleke grammofoon muziek 12-2? Mededelingen 7.30 Nieuws. 732 Geestelijke en tuinbouw. 1230 1 liederen. 7 55 Overweging 8.00 mofoonmuzlek 12.- Nieuws 8.10 DJinn. gevarieerd athletlekkamploen* 1.00 Nieuw*). 12.30 Jazzclub 1455 Loon 1

Nieuwe Leidsche Courant | 1966 | | pagina 7