Regisseur Bob Bremer: nieuwe ideeën krijgen Oranjereizen ontslaat 19 chauffeurs Rudi Carrell wil naar engelstalig land Verolme zegt: „Geen eigen belang achter om^erkinG-en" Beatle-boycot lokt dreigementen uit EEETO Niebulir „MYSTERIEUZE KRACHTEN IN DE SPORT" OP HET SCHERM dat zomer, maar de moeite van het kij ken. nauwelijks. Voor ons waren be gin en eind het interessantst: de eerste aflevering van een spanning beloven de Australische science-fictionserie en op Nederland II een uitgebreide repor tage over leven en werk van een der grootste Amerikaanse theologen van onze tijd: Reinhold Niebuhr. Geheel in overeenstemming met het karakter van zijn optreden werd het verhaal van zijn leven geïllustreerd met beel den uit maatschappij en wereldgebeu ren. Weer een goed CVK-IKOR pro gramma. De rest was om gauw te vergeten. Een Poolse, komisch bedoelde film sleepte zich voort zonder enige verras sing (of het moest deze zijn: dat men in Polen dus ook mag spotten met de bureaucratie) en het korte cabaretpro gramma van drs. P. (Heinz Polzer) was te lolbroekerig om werkelijk geestig te zijn. Alleen de regie, de decors, heel de afwerking waren tot in de puntjes. (Van een onzer verslaggevers) visie", vertelt Bob Bremer. „Je hebt er hadden H ILVERSUM Half septem ber lanceert de AVRO in haar serie „Sportpanorama" een nieuw idee. Een acteur zal korte fragmenten laten horen uit het befaamde boek van Joris van den Bergh: „Mysterieuze krach ten in de sport". Voorlopig zijn vijf fragmenten opgenomen, voor te dragen door Bob de Lange. Geestelijke vader is de 26-jarige AVRO-regisseur Bob Bremer. „Bob de Lange moest er wel even over denken, want het is natuurlijk geen alledaags verzoek aan een acteur om in een sportprogramma op te tre den. Maar hij is het zijn zoons gaan voorlezen en die waren enthousiast. Toen stemde hij toe alleen als expe riment vind ik het al leuk, zei hij", aldus het verhaal van de regisseur. „Ik breng graag sport voor de tele- dat niemand op de veel mogelijkheden als regisseur en het tribune ooit te zien krijgt. We hadden zit nu eenmaal in me om steeds naar j er geluk bij, want halverwege de iets origineels te zoeken. Ik heb eens wedstrijd moest hij een speler van het een hele wedstrijd lang alleen de veld sturen. scheidsrechter laten volgen met de ca- mera, close up, met een microfoon aan zijn hals, zodat we tenslotte een film Repeat Na zijn Amerikaanse reis: gisteren met de Rotterdam van de HAL in ons land terugge keerd na een verblijf (met zijn vrouw en twee dochtertjes) van vier weken in Amerika. Hij heeft zich in de VS georiënteerd over de Amerikaanse methoden om te levisie-producties te maken. Zijn pertinente indruk: de Nederland se televisie is stukken beter dan de Amerikaanse. De program ma's in Amerika worden ver knoeid door de reclame! Hij vindt, dat het Nederlandse publiek blij moet zijn met het feit, dat er inl ons land (nog) geen commerciële televisie is. Vandaag is het gezin Carrell doorge reisd naar Bremen, waar het een flat heeft. De cabaretier gaat de komende maanden hard werken aan zijn Ne derlandse televisieshow, die om itreeks Kerstmis op het scherm' BOB BREMER journalist met de camera Geen onbeperkt geüniformeerd eerbetoon komt. Medio november begint hij met zijn nieuwe tweemaandelijkse Duitse serie. Hij heeft vage plannen in een engelsta lig land te gaan werken. Zijn voor keur gaat uit naar Amerika. De mo gelijkheden om in de Engelse taal humoristisch te zijn, zijn volgens DEN HAAG De Kroon heeft het hem veel proter dan in het Duits destijds gedane verzoek van het HaagS'_ rvfmiMfe in r« L de steden tee-sehutterscorps „Pro Libertate" De moeilijkheid is, in de Vb aan a om de voorziening op grond van de wet slag te komen. De Amerikanen hou-i beroep administratieve beschikkingen te- den niet van experimenten ipet jonge |gen de beschikking van de minister van artiesten. Alleen de artiesten met een I defensie, waarbij aan het corps geen wereldnaam krijgen de kans, voor de toestemming werd verleend voor deelne- (Van een onzer verslaggevers) VALKENBURG Het reisbureau Oranjereizen heeft 19 buschauffeurs pér 20 augustus ontslag aangezegd. Volgens directeur P. J. Galliard is dit ontslag nog steeds een gevolg van de perspublicaties van enkele maan den geleden, waardoor het aantal boekingen aanzienlijk is teruggelopen. Normaal worden in deze maanden nog 300 a 400 boekingen per week ge noteerd, thans zijn het er nog slechts 80. De Nederlandse Bond van Ver-j voerspersoneel heeft de chauffeurs geadviseerd een protestbrief te s:u-1 ren. De bond is van mening, dat de chauffeurs in dienst moeten worden gehouden tot het normale einde van het seizoen. Normaal duurt dit sei-1 zoen tot half september-begin ukto- ber. In het contract wordt slechts ge-i sproken over het seizoen 1566. een| tijdsbepaling wordt niet gemaakt. Volgens de heer Galliard hebben de perspublicaties, met name in het Eindhovens Dagblad, 3140 annulerin gen veroorzaakt. Deze publicaties (waarin ten onrechte werd gespro ken over een faillissement red.) leidden er eveneens toe, dat bedden in de Italiaanse hotels van het bu reau leeg bleven, waardoor drie 'ne tels moesten worden gesloten. De heer Galliard: voor ons is het seizoen nu afgelopen. Zoals gemeld, wil het bureau bin nenkort een civiele procedure be ginnen tegen het Eindhovens Dag blad, waarin het een schadeclaim van naar schatting anderhalf miljoen gulden wil indienen. NTWA-accoun- tants zijn thans bezig vast te stel len hoe groot de schade precies is. Toon Hermans treedt op in Scheveningen DEN HAAG Toon Hermans zal van 1 t/m 28 oktober in het Circustoeater in Scbeveningen optreden. Hij geeft een reeks voorstellingen van zijn one-man-show „Tien Toon" samen gesteld uit gedeelten van zijn tien one-man-shows. televisie-camera's op te treden. Amsterdam wil soort Rijnmond AMSTERDAM De hoofdstad streeft naar instelling van een openbaar lichaam voor het gebied van Groot-Amsterdam, maar men zoekt naar een andere bestuursvorm dan voor Rijnmond is geko- De wethouder voor agglomeratie-vraag stukken van Amsterdam, drs. R. J. de Wit, verklaarde gisteren, dat In tegenste". ling tot Rijnmond Groot-Amsterdam eei agglomeratieraad moet krijgen, die .wer keiijk bevoegdheden heeft en beslissin gen over belangrijke onderwerpen kan De wethouder zei het niet op prijs te stellen. da+ Groot-Amsterdam streekplan nen gaat ontwerpen Dit wordt gaarne overgelaten aan Provinciale Staten, mits Groot-Amsterdam bij de uitvoering van die plannen een coördinerende taak Voorts wil Amsterdam naast een een college van samenwerking met uitsluitend adviserende bevoegdheden Van elke deelnemende gemeente zouden hierin twee leden van elk college van B. en W. zitting moeten hebben. Dit standpunt is vervat in het pre-ad- vies. dat het Amsterdamse college van B. en W. aan de raad heeft uitgebracht. De commissie voor de bestuursvorm van Groot-Amsterdam stelde in opdracht van Provinciale Staten reeds eerder een voor ontwerp van wet op tot instelling van een openbaar lichaam voor het gebied van Groot-Amsterdam. p ROTTERDAM Scheepsbouwer C. Verolme verklaarde dinsdagavond in ...n persbericht dat zijn opmerkingen tegeno ver de pers jl. zaterdag over kritiek op Zuid-Afrika niet geïnspireerd zijn door eigenbelang. „De woorden die ik bij de tewaterla ting van de Hexrivier heb gesproken ren alleen bedoeld om de pers ervan doordilngen. dat kritiek op de interne politiek van Zuid-Afrika alleen maar de economische belangen van Nederland kan schaden, en zeker niet van onszelf' De heer Verolme zegt verder dat in de afgelopen maanden „onnoemelijke scha- is toegebracht aan de economische houding tussen Nederland en Zuid- Afrika. Voor de Nederlandse economie is een grote kans verloren gegaan. Indien de verhouding met Zuid-Afrika „reëler" was gebleven, zou dat de Nederlandse economie grote voordelen hebben be zorgd, aldus de heer Verolme Zijn woorden zaterdag in Heusden moet de pers zien als een vriendelijke waarschuwing, dat men niet alleen ten opzichte van dat land, maar ook ten opzichte van andere landen voorzichtig moet zijn met kritiek, omdat grote op drachten voor de Nederlandse industrie verloren kunnen gaan. De heer Verolme noopt dat zijn vriendschappelijke verhouding met de Nederlandse pers behouden blijft en ein digt: „Het gaat tenslotte om een blijvende werkgelegenheid voor onze ar- beiders". ming aan geüniformeerd eerbetoon, gegrond verklaard. De minister heeft zijn beschikking doen steunen op de overweging dat een ongelimiteerde uitbreiding van het aan tal vergunningen op dit gebied kan lei den tot ontwaarding van het instituut van het openbaar en geüniformeerd eer betoon, waardoor mede het aanzien van de krijgsmacht het eerbetoon draagt immers een duidelijk para-militair karak ter kan woren geschaad. Ziekengeld in m iljoen gevallen AMSTERDAM. In 1965 werd (voor het eerst) in meer dan een miljoen geval len ziekengeld uitgekeerd, dat is 80.000 meer dan in het voorafgaande jaar. Met deze uitkeringen was een bedrag ge moeid van 307 miljoen tegen 262 mil joen in 1964. Een belangrijk deel van deze stijging wordt veroorzaakt door de toeneming met 8,3 procent door de loonontwikkeling in 1965 van de ge middelde daguitkering: van 15,48 tot 16,76 in 1965. De/.e cijfers staan te le zen in het jaarverslag van het ge meenschappelijk administratiekant oor (GAK), dat tweederde deel van de onder de sociale verzekering vallende werkne mers omvat. ERMELO De 55-jarige wacht meester van de rijkspolitie. J. Schuit, kwam om het leven, toen zijn auto op de Zuiderzeestraatweg gepasseerd werd door een andere wagen die plotseling naar rechts schoot en een botsing veroor- „Bij dc schaatswedstrijden in Deven ter ben ik op het idee gekomen om dramatische momenten te herhalen. Toen Cees Verkerk zijn beruchte val maakte, hebben we meteen naar Bus- ium gebeld: spoel die ampex terug en Iaat het r.og eens zien. „Repeat" heet dat nu officieel en het wordt veel toegc- De actualiteit trekt hem het meest. .Tevoren moet je een zeer nauwkeuri ge planning maken van wat er alle' maal kfn gebeuren; op het moment zélf moet je alles improviseren. Je bent eigenlijk eerst beeldregisseur, en als het aan de gang is journalist." Cursus Vijf jaar geleden kwam hij bij de televisie. Hij had geschreven op een advertentie voor commentatoren bij „Sport in Beeld". Van de duizend solli citanten werden Koen Verhoeff en hij aangenomen. Na een half jaar kreeg hij een kans bij de AVRO. Hij was één van de eersten, die de regiecursus ging Bij de actualiteitenrubriek heeft hij het vak geleerd. „Zo ben ik misschien toch nog wel de journalist geworden, die ik had willen zijn, niet met de pen, maar mei de camera." Bob Bremer is getrouwd met een vrouw, die wél uit de journalistiek komt. Zij ontmoetten elkaar voor het eerst bij de marathon-uitzending „Open het Dorp". Drie jaar na die dag werd Ria Sitskoorn ziin vrouw, die het komende seizoèn het programma Week-end gaat presenteren met Koen Verhoeff. Gireren per telefoon Amsterdamse gemeentegiro per telefoon kunnen gireren via de computer. De directeur van de Amsterdamse ge- meentegivo. de heer A. Smies, deelde gisteren mede dat de nieuwe apparatuur het thans reeds mogelijk maakt, de dag dienst van bijna 20 uur tot 10 uur in te krimpen. De dienstverlening aan het pu bliek blijft daarbij gehandhaafd. De adresseerafdeling wordt al helemaal ver zorgd via een computer. Kostbaar schilderij gestolen in Ronie KEULEN —Een romantisch gezicht op Rome van de hand vati Franz Roesier uit het midden van de negentiende eeuw, waarvan de waarde op ongeveer veertig duizend gulden geschat wordt, is uit een tentoonstellingszaal in Keulen verdwe nen. Vermoedelijk is het in de nacht van zaterdag op zondag van de tentoonstel ling „gezicht op Rome", die daar enkele Kunstheupbeen voor Klemperer (81) (Van onze kunstredactié) ZÜRICH Otto Klemperer. de 81 jarige dirigent die dezer dagen op de trappen van een hotel te St. Moritz een lelijke val maakte, is in een privé- kliniek te Zürich redelijk herstellende nadat chirurgen zijn rechter heupbeen hebben vervangenn door een prothese. De operatie duurde bijna twee uur. Verwacht wordt, dat Klemperer over twee weken reeds het bed zal kunnen verlaten. WOENSDAG 17 AUGUSTUS 1966 I' I MM IW JONIS BRIGHTSTiAD JAN H MKHOUT ifjCh In de ..zeg maar ."-serie van de NCRV treedt zaterdagavond (7.28 tot 7.52 uur via Nederland I Jacco van Renesse op, de Zeeuwse zanger, die vooral bekend is geworden door zijn rollen in musicals. De laatste tijd waagt hij zich ook aan liedjes in een ander genre. Zaterdag zal hij een paar bekende Beatle- songs laten horen. Zijn speciale gast is Connie van Bergen. VANAVOND TE ZIEN NED. 1 AVRO: 7.35 uur Shindig,tienerprogramma. 8.20 uur Nieuwe Oogst. 9.20 uur Operatie 60....50....15programma, gewijd aan jubilea bij de strijdkrachten. r Dr Joanna Marlowe, televisiespel. VANAVOND TE HOREN HILVERSUM 1 VARA: 7.25 üür Henry Wood Promenade Concert. 9.55 uur Lichte grammofoonmuziek. 10- uur Strijkorkest olv. Bert Paige. 10.25 uur Sport halverwege. HILVERSUM 2 NCRV: 8 uur Van AZ, platenprogramma. 9.10 uur Billy Vaughn en zijn orkest. 9.30 uur Intermezzo, cabaretprogramma met Neder landse liedjes. Nog twee agenten en enige burgers, die zich op eerbiedige afstand hielden. Even later een auto, waar de dode in gedragen werd en een andere auto. waarin de burger met de bolhoed met opnieuw een schouderophalen gemelijk plaatsnam naast een politieman. De auto's reden heen door de nevel. Een opname van het politiebureau. Men zag de burger met de bolhoed er uitkomen, op een halteplaats een bus bestijgen en zich neerlaten naast een dikke dame van gevor derde leeftijd. Nu eerst zag men goed, dat de burger een betrekkelijk kleine man was met een niet onvriendelijk gezicht. Hij knoopte een gesprek aan met de corpulente dame: over het weer, over zijn kinderen. Enige haltes verder verliet de burger met de bolhoed de bus, liep over het trottoir, ging zijn huis binnen, deed grappig tegen zijn drie kinderen, een jongen en twee meisjes, en kuste zijn vrouw... Een gelukkig Engels gezin. Engeland is een goed land, Londen een goede stad. De camera richtte zich op de door een lichte nevel omsponnen Westminster en Big Ben klepelde zes vreedzame slagen. Toen de film aanving, had Huil juffrouw Jones geobserveerd. Juffrouw Jones keek onaandoenlijk naar wat zich op het beeldvlak ontrolde. In het halflicht kon Huil haar gelaatsuitdrukking zonder moei te waarnemen. Hitchcock eerste aanval op juffrouw Jones was een mislukking en Huil bewonderde haar enorm. Hitchcock zou het niet gemakkelijk hebben. De film ging verder. Er zat karig lijn in het verhaal. Close-ups droegen de film, close-ups van alweer vermoorden, van het kartonnetje met de kinderlijk getekende letters, de gezichtsexpressies der politiedienaren en detectives, die vruchteloos naar een spoor van de dader zochten, van de burger met de bolhoed, die alle burgers met bolhoeden kon zijn, van diens eenvoudi ge, hartelijke vrouw en de vrolijke kinderen. Wat de politie niet weten kon wist de toeschouwer van deze film vanaf het eerste moment: dat de moordenaar niemand anders was dan de burger met de bolhoed, hoewel geen begreep, waartoe hij doodde. De close-ups werden steevast gevolgd door opnamen van het dagleven der miljoe nenstad: het verkeer in Fleetstreet, Buckingham Palace, de Theems, de Beurs, de markten, waarmee Hitchcock zeide: dit is Londen, het grote, het machtige, het wereldbeheersen- de, maar ook die moorden zijn Londen, ook die moorden zijn het. Ik, Alfred Hitchcock, toon u het bestaan van de duivel aan, die hartstochtloze vernietiger! En zijn filmbeelden vulden het Alhambra met een sata nische geladenheid, die de mensen doodstil deed zijn, hun de ademhaling liet stokken. Slechts de geluiden van de film waren er, het sirene-gegil van politieauto's, de stemmen der spelers. Soms kwam vanuit de zaal, beneden, iets als een kreun, een gesmoorde vrouwenschreeuw. Hitchcock regeerde, de amorele Hitchcock concludeerde Huil. Wie gelijk hij, Huil, deze film voor de tweede keer zag, ging de zich Hitchcock noemende filmmaker haten. Ik haat hem, dacht Huil, ik haat hem. En hij haatte de gemene muziek, welke bijwijlen naar de hoofden der toeschouwers werd geslingerd. Hull was geneigd Hitchock te vervloeken... Hij keek naar de film, die hij haatte, doch sloeg juffrouw Jones niettemin schier onophoudelijk van terzijde gade. Juffrouw Jones verroerde zich niet, verkeerde in verstar ring. Zelfs de oogleden bewoog ze niet. Haar handen lagen, zeer zichtbaar in het schemerig licht, de ene op de andere op het tasje en de handschoenen in haar schoot, geleken handen die rusteten. Huil bevatte het nauwelijks. Wie was de juffrouw Jones, hoe haar psychische gedaan te? Hij wierp een controlerende blik op de man rechts van hem. De man zat in dezelfde verstarring als juffrouw Jones, maar zijn handen hielden zijn knieën als in een kramp omgrepen. Wie was juffrouw Jones? hervroeg Huil zich. Geloofde zij In God? Hij, Huil, wist van zichzelf, in God te geloven. Hij geloofde, dat God eens het Boze in de wereld overwinnen zou en hij, Hull, bad bijna iedere avond tot deze enige God, bad voor de aarde, bad voor de moordenaar van notaris Brooks. Eenmaal in de maand verrichtte juffrouw Jones een kerkgang. Zou ook zij voor de moordenaar van notaris Brooks bidden? De film draaide (Wordt vervolgd) Verdeelde meningen in de VS cp#E7zein?E txntsvr*/ perzfiae-1 PW PECECEES Vf)N S/LVEfP- f&TiD&tC/// O/P. EPSTZAfb/Q... I SUMSEZ (/rrVCEEEb/ DIT 1$ DE KllEUWC \HE iBeickr! NEEW \E AA EE ELIK DG MEN - TfeSEN WIE HET A/öET I 3PWGMGVJ. NEW YORK De opmer kingen van John Lennon, één van de Beatles, over het Chris tendom blijven in Amerika de gemoederen in beweging houden. Enkele van de Amerikaanse radiostations hebben weliswaar meegedeeld, dat althans alles vergeven en vergeten is en dat de Beatles weer gedraaid zullen worden, maar andere stations handhaven hun boycot voor on bepaalde tijd. De nadere ver klaring van John Lennon blijkt lang niet overal de ontstemming te hebben weggenomen. De grootste groep radiostations heeft nog geen definitief standpunt bepaald en lij'-t te willen wachten tot het rumoer wat is bedaard alvorens een beslissing te nemen over voortzetting van Beatle-muziek. De reactie van de luisteraars is nogal'worden gedraaid. verschillend. In Connecticut toont het pu bliek zich tamelijk apathisch, maar in Oklahoma wordt met geweld gedreigd De programmaleider van het station Law- ton (Oklahoma) ontving talrijke telefo nische dreigementen van Beatle-aanhan- gers. De dreigementen varieerden van het intrappen van deuren tot moord. In Columbus (Ohio) postte een groep tie ners bij het radiostation met het bord: Jezus had ook lang haar. Texas Een bolwerk van de boycot is thans Texas, waar ongeveer twintig stations aan de actie deelnemen. Het radiostation van Brownwood heeft de eigen Beatlefan- club opgeheven. Een radiostation in Wau- chula (Florida) draalt gospel-songs in plaats van het vaste Beatleprogram. Het station in Birmingham heeft nog verklaard, dat men na afloop van de tournee van de Beatles door Amerika zal beslissen of de boycot onbeperkt wordt gehandhaafd. Gedragen zij zich verder o goed, dan is er een kans, dat na afloop de boycot! toch weer Beatle-platerr door dit radiosta tion, dat met de boycot begon, zullen Actualiteiten. .30 Lichte muziek uit Surina- 18.00 Nws. 18. nu Antilli ',ndcr» staalkan de kindcre 22.25 I 2230 r ioskou's Radio-orkest, koren 3 solisten, (opn.). In de pau- 20.30 Nieuws. 20.35-20.50 Ar- stieke Staalkaart (vervolg) 21.45 Tekst en uitleg. 2135 Lichte gram ziek. 22 ,C0 Strljkoi NPieuws.ha 22.40W SOS-berichten. 22.45 Actualitei ten. 23.00 Stereo: Tango-rum- ba-orkest en zangsolisten. 23 35 Lichte grammofoonmuziek. 23.55 —24.00 Nieuws Hilversum II 208 m: NCRV: Nieuws en weerpraatje - krant. 19.30 Christe- Jkoor. 19.55 Buiten lands overzicht. 20.00 Lichte grammofoonmuziek. 2110 Licht orkest (gr 2130 Intermezzo, cabaret.programma. 21.50 Oude overdenking. 2230 Nieuws en herhaling SOS-Berichtcn 22.40 Stereo: Licht Instrumentaal kwintet. 23.00 Vereniging van teerheid en kracht, lezing. 23.15 Stereo: Radlophilharmo- Hilvcrsuin l 402 m. AVRO: 7.00 Nieuws en ochtendgym nastiek. 7.20 Lichte grammo foonmuziek. VPRO: Dagope ning AVRO: 8.00 Nieuws. 8.» Lichte grammofoonmuziek. (8.308 35 De groenteman, praatje voor de vrouw). 8.50 Morgenwijding. 9 00 Moderne grammofoonmuziek. 9 35 Wa- i. 9.40 Lichte grj 19.» Radio) nlsch i 22.55—24.00 Nw Dansorkest met 13.10 Actualiteiten reo: Radio kameror- soliste. 14.15 Huishoui muziek. (7.30-7 735 Overweging 8.10 Voor de 832 Liet Vooi 11.45 Liedjesprogramma (opn 12.10 Leven op het land.' gesprek. 1237 Mededelingen t.b.v. land- en tuinbouw. 12 301 Nieuws. 12.40 Actualiteiten I 13.00 Pro memorie. 13.05 Klas- j sieke grammofoonmuziek 13.451 Voor de vrouw. NCRV »I5! Stereo: Metropole orkest 1530 Bijbeloverdenking. 16.00 Klas sieke kamermuziek (opn.). 16.45 Cultische muziek, met toe lichting. 17.05 Licht pianospel met orkestbegeleiding tgr.i 17.10 Jazzperspcktlef17.40 Voor de kinderen. 17.50 Sport- rubrlek. 1810 Stereo: Licht TEEEVIS1E VANAVOND 18.40 Voor FM-kanalen. NRU/V ARA9( Nieuws 9.02 Gevarieerd mu ziekprogramma (Om 10.00 e 11.00 Nieuws). 12.00 Nleuwi 12.02 Actualiteiten. 12.05 Llcl orgelspel. «30 Licht orkest e licht kwintet (gr.). 13 C 14.02 Actualiteiten 14.05 P!a( Nieuws In het kort. 19.01 Klaas Vaak film voor de kleuters 19 05 Hank. TV-fllm AVRO: '.935 Amerikaanse tienerparty NTS: 20.00 Journaal verzicht. AVRO: 203 Oogst: debuut van c talenten 21.2(7 Operatie 60.... 22 25—22 30 Journaal. Nieuws In het kort. KRO: 20.01 Europees panorama. 2035 Soli tude fllmlmpressie. 20.35 Dr. TV-ipel. TELEVISIE >IORC;EI> Hl der land I. VAR A 14.30—VS.05 Voor de vrouw.

Nieuwe Leidsche Courant | 1966 | | pagina 7