een show van paardekrachten Ook Nw-Vennep profiteert van centrale bibliotheekvoorziening Van Egmond werkelijk groots in Katwijks Nieuwe Kerk Nieuwe begraafplaats met een houten aula SCHEEPVAARTBERICHTEN zij die deze week abonnee worden ontvangen de krant gratis tot 13 AUG. Voor het eerst in Nederland luchtballon theater, to. GM NIEUWE LEIDSE COURANT WOENDAG 27 JULI 1966 O HAARLEMMERMEER De raad benoemde in 1964 een commissie, die de opdracht kreeg; een onderzoek in te stellen naar de lectuurvoorziening in deze gemeente. Aan dit besluit lag ten grondslag de wens om te worden ingelicht over de mogelijkheid om op het terrein van de bibliotheekvoorzie ning tot meer samenwerking te komen. Deze commissie heeft rapport uitge bracht. Het doet B. en W. genoegen, dat tussen de drie in deze gemeente ge vestigde besturen van bibliotheken volledige overeenstemming is bereikt in die zin, dat zU bereid zijn alle me dewerking te verlenen aan de spoedi ge totstandkoming van een federatieve stichting, die de naam zal dragen van „Stichting Samenwerkende openbare bibliotheken in de gemeente Haar lemmermeer". Voor de realisering van de plannen Raad Haarlemmermeer HAARLEMMERMEER Donderdag 4 augustus om half 3 komt de ge meenteraad bijeen. Agenda: onderzoek van de geloofsbrieven nieuwe benoem de raadsleden: voorstel tot het verle nen van medewerking voor het uit breiden van de chr. kleuterschool te pen van een strook grond aan de Leid- Zwanenburg; voorstel tot het verko- semeerstraat te Buitenkaag. Elektriciteit voor zestig woningen in Abbenes HAARLEMMERMEER Ten behoeve van de elektriciteitsvoorziening in de te Abbenes te bouwen 60 woningwet woningen is het noodzakelijk dat daar een transforma torstation wordt ge bouwd. Het provinciale elektriciteits bedrijf heeft verzocht de grond, ter oppervlakte van 23 m2, aan de pro vincie Noord-Holland te verkopen. De verkoopprijs is f 3.000. Open plaats in raad Haarlemmermeer HOOFDDORP Het centraal stem bureau heeft tot lid van de gemeente raad gek ozen verklaard: J K Alma, C Avis. G van Beem, C J Blom, H Bood. J P Gïemens, drs A L J Coenen. B G Duwel, G Ebbeling, P J Grimbergen, C Hulsbos, G J H Jongelie, M Kamper Pzn. J Th Kei- sers, W H J Tulfer-Klein, P M Lanser. A J Kloos-van Lent, W Maessen. C Marcusse, G B Neering. C de Raadt. P J Rijpstra, A A J Spruijt, C van Stam. J R Tammes, A T D van der Velden, M Vink, A J Visser, H M C Vissers, J G Vreeken. A van der Zwaard. De heer A. T. D. van der Velden heeft bericht zijn benoeming niet aan te nemen, waarop door de voorzitter van het centraal stembureau is vast gesteld. dat ingevolge de bepalingen van de Kieswet de daardoor openval lende plaats onvervuld blijft. De an dere gekozenen hebben de benoeming aangenomen. Raadsagenda Alphen ALPHEN De gemeenteraad komt vrijdag 29 juli' om half 8 bijeen. Agenda: Onderzoek van de geloofs brieven van de voor 1966-1970 benoem de leden van de raad; voorstel onteige-1 ning van In het bestemmingsplan ..Van, Boetzelaerstraat" gelegen gronden; voorstel medewerking voor het aan schaffen van speel-, ontwikkelings- en speelbuitenmateriaal voor de bijzon dere kleuterschool Paradijslaan 2; me dewerking voor het bouwen van een bijzondere kleuterschool aan de Kalk- ovenweg; medewerking voor het aan schaffen van leer- en speelmiddelen ten behoeve van de bijzondere kleu terschool Hooftstraat 28; huren van het clubgebouw van de speeltuinver eniging Bloemhof voor de huisvesting van een klas van de bijzondere school voor gewoon lager onderwijs aan de J. W. C. Bloemstraat; medewerking voor het aanschaffen van leer- en hulpmiddelen voor en verandering van de inrichting van de bijzondere school voor uitgebreid lager onderwijs Para dijslaan 11; vaststelling van eert nieu we verordening betreffende de toeken ning van bijdragen bij het vrijwillig ontruimen van krotten; voorstel met betrekking tot het Waarborgfonds in zake woningbouw. Vrouw valt uit onto ALPHEN Dinsdagmiddag om streeks 16.35 uur is de 52-jarige me vrouw C. M. J. uit Rotterdam even voorbij Avifauna uit een bestelwagen geslingerd toen het portier plotseling open schoot. Het ongeluk gebeurde toen de bestuurder naar links reed om aan de linkerzijde van de weg te stop pen. Mevrouw J. werd bij de val op het wegdek aan haar hand gewond. De politic heeft haar per auto ter behan deling overgebracht naar het zieken huis „Rijnoord". is gedacht aan de oprichting van een federatieve stichting, die zal exploite ren één centrale bibliotheek, 3 filialen en één bibliobus, waardoor in Hoofd dorp, Badhoevedorp, Nieuw-Vennep en Zwanenburg voorzieningen tot stand zullen komen, die aan hoge eisen voldoen, terwijl de besturen van drie bibliotheken, die de federatieve Stichting zullen oprichten, via hun re presentanten in het federatieve be stuur, directe invloed kunnen uitoefe nen op de activiteiten van dat bestuur. De federatieve opzet zal niet alleen geen nadelige invloed hebben voor de hoogte van de rijkssubsidie, maar zal ook rijkssubsidie kunnen worden verkregen voor een nieuw filiaal. Nieuwe straten in Nieuw-Vennep NIEUW VENNEP De voortgaande groei van Nieuw-Vennep maakt het noodzakelijk namen vast te stellen voor straten in het uitbreidingsplan Nieuw- Vennep-West II. ten zuiden van de Eugenie Previnaireweg. Voor dit ge- deeflte van het dorp werden straatna men vastgesteld, ontleend aan de na men van landbouwwerktuigen en -ge reedschappen. B. en W stellen nu voor: Zichtweg, Dorsersstraat en Zaaier- straat. terwijl voor de verlengden van Sport veld weg. Sikkelstraat en Dokter Van Haeringenplantsoen dezelfde naam kan blijven gelden. NIEUW VENNEP Het tracé van de Staringstraat te Nieuw-Vennep is in verband met de vestiging van het bedrijf van de N.V. Lucas Bols enigs zins gewijzigd. De straat zal niet ein digen in een verkeerspleintje, doch uitmonden in een dwarsstraat, die aan de ene zijde doodloopt op de Nieuwer - kerkertoeht en aan de andere op de toekomstige groenstrook langs de Wes- terdreef. Voor dit stuk straat willen B. en W. geen afzonderlijke naam vast stellen. Daarvoor kan ook de naam Staringstraat gelden, waarmee deze straat de vorm van een T krygt. TER AAR De Nieuwe Leidse Courant vraagt spoedig mogelijk e AGENT-BEZORCER Goede bijverdienste. Nadere inlichtingen afd. inspectie Nieuwe Leidse Courant, Steenstraat 37. Leiden. Telefoon 01710-31441. En bij de heer Maurits, Kortenaarseweg 104, KATWIJK AAN ZEE Piet van Egmond speelde gisteiavond in Nieuwe Kerk. Niet zelden heeft deze attraktieve organist om er goed in te komen een aanlooptijd nodig. Dat althansde fantasia van Bachs Fanta sia en fugaa in g-klein daarvan deze keer de dupe moest worden, was te betreuren. Deze muizek wil briljant klinken, maar Van Egmond haalde er met zijn tempo en lome voordracht het leven uit. De fuga liep snel en duidelijk, maar miste toch de spanning van de trapsgewijs stijyenden climax. Een Voluntary in a-klein klonk pikant en door de registerkeus zelfs grappig, wat vermoedelijk niet de bedoeling is. Maar van deze fantasierijke speler neemt men zoiets, te meer omdat hij het zo knap doet. Vervolgens moesten we een sonate (in f-klein) van de Münchener organist-com- ponist-hofdirigent-ped agoog-theoreticus Josept Rheinberger (18391901) verwer ken. Zijn muziek, destijds als studie- en concertwerk hoog geprezen, is nu toch wel verbleekt. Piet van Egmond leefde aar hartelust zijn vaardigheid op uit. Maar alleen de finale met de wat grillige, toch goed kenbare structuur maakte in druk. Verreweg het beste van dit concert behalve Bach, was de „Partita octavi toni super Veni Creator", van de Gentse conservatoriumleraar en St. Baafskerk- organist Gabriël Verschraegen. De mooie oude melodie vindt men terug in gezang 78 (Hervormde bundel). BENTHUIZEN Vanavond staat op de agenda van de gemeenteraad een zeer urgente, reeds lang slepende zaak: de aanleg van een nieuwe algemene begraafplaats. B. en W. hebben uitge rekend, dat er ruimte voor zeshonderd graven behoort te zijn. waardoor de begraafplaats een oppervlakte moet hebben van 5400 vierkante meter. Als terrein stellen zij voor de plaats waar op aanvankelijk de rioolwaterzuive ringsinstallatie is geprojecteerd. De totale kosten van aanleg (inclu sief de aarwohaf van allerlei byko- mênde takert) worden -geschat op f 240.000. Hiervan komt f50.000 ten laste vftn 'de exploitatie Vin :hét be stemmingsplan, zodat f 190.000 als le ning moet worden aangetrokken. B. en W. stellen de raad voor dit bedrag vei ligheidshalve op f200.000 af te ronden en een financieringsaanvraag van deze groottte bij de provincie in te dienen Vooralsnog zal volgens B. en W. niet aan een stenen aula kunnen worden gedacht. Daarvoor is geen geld be schikbaar. Zij menen evenwei een ver antwoorde oplossing van tijdelijke aard Kosteloze inenting KOUDEKERK Morgen. 28 juli, wordt om half vier 's middags in het Groene Kruis-gebouw. Dorpsstraat 50, gelegenheid gegeven tot kosteloze in enting en herinenting. Het oranje in entingsboekje van het in te enten kind moet worden meegebracht. KOUDEKERK In het Vereni gingsgebouw wordt vrijdagavond om half acht weer een fanavond voor tie ners gehouden. KOUDEKERK Geboren: Marcel, Johannes Michaël. z v J van der Hei den en Th S Nahon. TER AAR De postduivenvereni ging De Luchtsport hield een wed vlucht met jonge duiven van St. Ghis- •lain, afstand 204 km. De duiven wer den gelost om 7.30 uur. Aankomst eer ste duif om 9.55 uur snelheid 1396 me ter per minuut- Uitslag 1 3 4 5 en 7 Janssen-van Smoorenburg; 2 8 en 9 J. Loos; 6 D. Mank en 10 B. Kroon. Er werd tevens een vlucht gehouden van Vilvoorde, afstand 142 km. Los sing van de duiven om 7.30 uur. Aan1- komst eerste duif om 9.48 uur Uitslag: 1 B. Kroon. 2 5 7 9 en 10 Janssen-van Smoorenburg. 3 D. Mank. 4 D. van Harten. 6 en 8 J. Loos. TER AAR Aan de Hogere Tech nische school voor e'ektronica te Am sterdam slaagde onze plaatsgenoot de heer Kees Akerboom voor het examen basis-Elektronica. te hebben gevonden in de vorm van een houten gebouw met plat dak met een vloeroppervlakte van zestig, vier kante meter, voorzien van water, elek triciteit. toiletruimten en bergings ruimte. Dit gebouw kan eveneens als rouwkamer worden gebruikt. Het zal een plaats kunnen vinden in de groen strook. zuidoostelijk van hét Polder plein. Verschraegen bewerkte deze melo die zeven keer op een andere manier, heel kunstig en soms bepaald vernuf tig, met een rijkdom aan register- kleureffecten. En Van Egmond was hier werkelijk groots. Dat is niet na te vertellen en om niet te vergeten. Van Egmond besloot met zijn gebrui kelijke improvisatie. Aanvankelijk wa uit het bont gewemel van grillige klank figuren niet wijs té worden: ook een carillon en trompetgeschal kwamen er- Na tien minuten doemde het thema (psalm 138) op. Fantastisch allemaal. Een constructieve eenheid was er ech ter niet in te ontdekken. Joh. van Wolfswinkel Overdracht KW 74 KATWIJK AAN ZEE Vrijdag middag om drie uur zal de KW 74 Tetman Hettë uit IJmuiden vertrek ken voor de officiële proefvaart, al thans wanneer het mooi weer is. Is het weer minder gunstig dan zal de overdracht aan de kant plaats hebben Deze hektreiler is gebouwd door Boot te loeiden in opdracht van de rederij Kennemerland te Katwijk aan Zee Morgen heeft de technische proef vaart plaats. KAtWIJK AAN ZEE Morgen avond om half acht spreekt in het kerkgebouw Langestraat 16 d-r. Steen blok uit Gouda voor de gereformeerde Gemeente. Hoog en laag water te Katwijk aan Zee KATWIJK AAN ZEE Donderdag: Tuinonderhoud Rioolwaterzuivering op losse schroeven jjS^fVür^j rioohv'aterzuiveringsinstallat losse schroeven komen te staan. Het afval van de installatie zou aanvan kelijk wel in de Benthuizerpolder kun nen worden geloosd, maar het polder bestuur kan niet earanderen. dat dit altijd mogelijk blijft. B. en W hebben de nu gerezen vragen in studie. Een conorete oplos sing kunnen zij de raad nog niet aan de hand doen. Vast staat evenwel, dai de geprojecteerde rioolwaterzuive ringsinstallatie in de zuidoosthoek van het bestemmingsplan 1965 kan verval- BENTHUIZEN In verband met de komst van de nieuwe adjunct-commies en de leerling-ambtenaar moet de bu- renuruimte worden uitgebreid. Kosten f 1250. Gemeenteraad Hillegom HILLEGOM Woensdagavond 3 augustus om acht uur vergadert de gemeenteraad. Agenda: onderzoek ge loofsbrieven; onderwijszaken; veran dering straatnaam, Elsbroekerpad als afscheiding van het overige gedeelte van Elsbroek; aankoop woningen; ver koop grond; aanvraag aanvullend kre diet voor herbestrating van de Indus triekade: vervanging van de ophaal brug in de Stationsweg door een dui ker met dam: restauratie tweede speelveld van v.v. Concordia: verleg ging hoofdleiding voor gas en water in de Leidsestraat: vervanging gas- toestellen in gemeentegebouwen i.v.m. de omschakeling op aardgas: opheffing nondslachtplaats bij het slachthuis: onderhoud gemeenschappelijke voor tuinen: verhoging verzekerd bedrag bij frauderisico onderlinge gemeenten. HILLEGOM B. en W. stellen voor het vuil verbranden in de open lucht voortaan te doen geschieden tussen 11 en 17 uur. voortaan zelf verzorgen HILLEGOM Reeds meermalen ipaakte het gemeentelijk onderhoud van de voortuinen bij de woningen iwe wijken' een put van uit in.de raaclsyergad^rin- ---- - JnMpipiH-J- 'een meer- te laten aan de bewoners. De kosten van dit onderhoud door de gemeente worden steeds hoger. B. en W, vertrouwen er op, dat afscheidingen tussen de diverse eigen dommen achterwege zullen blijven. Met deze regeling vervalt de ver plichting tot het betalen van de ver goedingen. De datum van het ingaan de nieuwe regeling wordt aan de raad overgelaten. \axikoor) woningen HILLEGOM B. en W. stellen voor de woningen Meerdorpstraat 17 tot en met 27 (6 woningen) die in zeer slech te staat verkeren en waarvan de eige naresse niet in staat is tot de aller noodzakelijkste verbeteringen te fi nancieren, aan te kopen voor 11.300. De grond waarop deze woningen staan grotendeels bestemd voor een aan te leggen weg. Verder stellen B. en W. voor over te gaan tot aankoop van de woningen Amerikastraat 5 tot en met 11 en 25 tot en met 35 en Michiel de Ruyter- straat 62 tot en met 66, in totaal 13 woningen, eigendom van mevr. C. W. Guldemond-van Zanten, voor een Drijs 57.500 of gemiddeld voor 4423.07 per woning. Voor de verdere uitvoering in het plan „Weerestein" achten B. i W. de aankoop van groot belang. HTLLEGOM In verband met de asfaltering van de Leidsestraat moe ten de hoofdleidingen van gas en wa ter worden verlegd. Totale kosten f 25.000. HILLEGOM De vervanging van gastoestellen in de gemeentegebou wen vordert een bedrag van f 5000. Daarbij is inbegrepen de vervanging van een geijser in de woning Wee- resteinsstraat 183. HILLEGOM Voorgesteld wordt het gedeelte van de Elsbroekerlaan van de Lodewijk van Deijssellaan tot aan de Ringvaart Elsbroekerpad te noemen. Ophaalbrug te Hillegoin maakt plaats voor dam HILLEGOM Een van de aantrek kelijkste objecten van Hillegom, de ophaalbrug in de Stationsweg zal worden vervangen door een „dam met duiker". De kosten worden ge raamd op f 63.000. Tweede speelveld van Concordia in de maak HILLEGOM In verband met de aanleg van een riolering, die dwars door het tweede speelveld van de s.v. Concordia zou lopen, werd de restauratie van dit speelveld uitge steld. Thans blijkt dat de aanleg van net riool nog wel enige tijd op zich zal laten wachten en daarom stellen B. en W. voor dit voetbalveld te her stellen voordat het voetbalzeizoen be gint. Daartoe zal een krediet van f 23.000 ter beschikking moeten ko men. Opheffing noodslachtplaats HILLEGOM In verband met het gevaar van besmettelijkte ziekte waar door de gemeente belangrijke schade zou moeten betalen voor het vernie tigen van in het slachthuis aanwezi ge vleeswaren, stellen B. en W. voor de „noodslachtplaats" op te heffen. De noodslachtingen kunnen in het vervolg plaatshebben in de slacht plaats van de keuringskring Lisse te Sassenheim. De noodslachtplaats wordt nu verhuurd aan de fa. t Meij die huurder is van het gehele slachthuis. Huizenbouw HILLEGOM B. en W. stellen voor de heer J. M. Bakker te Nieuw- Vennep twee percelen grond te ver kopen aan de Meerstraat, groot 1920 m2.De heer Bakker zal voor deze percelen f 119.000 betalen. Hij heeft voornemen er 10 en 9 woningen te bouwen met 9 garages. HILLEGOM De Industriekade. is in 1960 bestraat voor f 167.095. Daar- is nog f 10.215,25 over. B. en W. stellen nu voor tot herbestrating over te gaan omdat er klachten over de toestand van deze weg zijn. Dit zal nog f 10.184,75 meer kosten. B. en W. verzoeken de raad een bedrag van f 20.400 ter beschikking te stellen. Cerste lijst f ROTTERDAM 25 Gulf'l'aiik M ZO Suez ILIAS»^ lUalaga^n '"ptf5Spainld2CtOWn WADDENZEE 25 E Tweede lijst AMSTELHDEK 27 ver»- T LAKE 26 ZO GRAVELAND 2 HOLENDRECHT 2 FRANS 26 ZO MARON1 sl'zo Pt" OVERIJSSEL 26 v Shanhnl Qsirte Kiraw Pt au_PRINCE PERICLES 26 v Lissabon n 1 TOT 30 WOORDEN J Z.— - ELK WOORD MEER 0,12 Voor Koeriers onder nummer wordt 35 cent extra In reke ning gebracht Bewijsnummers (alleeD op verzoek) 20 cent i Te koop modern huis te Personeel gevraagd A le- en aankomend Heren kapper gevraagd in eerste klas salon. Maison Kreeft, Dames- en Herenkapper, Oegstgeest, Wilhelminapark 1. telefoon 50670. Verpleegster worden? En dan liefst in een moderne gezellige stad? Onze eerst volgende cursus vangt begin september 1966 aan. Inlich tingen Directrice Diacones- senhuis Parklaan 95a, Eind- Zoekt u tijdelijk werk? Bent u vier weken of lan ger beschikbaar, kom dan htj Höögovens IJmuiden werken. Bruto weekloon in ploegendienst f 171, Leeftijd 23 tot 50 jaar. Op zegging uwerzijds per deg mogelijk. U kunt direkt be ginnen Melden: Hoogovens IJmuiden „Buitenhof' (tel. 02550—6611. toestel 4000). Wij vragen voor onze ad ministratie een handige as sistente. Leeftiid 16 a 17 jaar Mulo ODleiding gewenst. Pers. aanm. N.V. Hema. Lei den. A Gevr. werkster voor 1 dag of 2 halve dagen per week in jong gezin te Voor schoten. Aanm. telef. 01717- 4370 of aan Adres Schuiling- laan 5. Voorschoten. m Gevraagd voor montage te Pernis lassers, fitters. Sollicitaties te richten aan: N.V Lacta. Zuiderstraat 28 te Weert fLimburgi Telef. te bereiken 04950-2971. Na 5 uur 04950-2252. Te koop eevraaed Antiek meubels gevr. tegen de allerhoogste waar de Mahonie fauteuils, ban ken. stoelen. taf»'s. koner. tin, kristal, karaffen, schil derijen. Ook beschadigdee komen in aanmerking. Ook opgravingen. Br. onder no. 8753 bur. blad. Spotprijzen: Enkele maten teenslippers 6.50, Lerenslip pers 4.95. Damesschoenen, pumps, flatjes, molières v.a. 4.95, Linnenschoenen 2.95, Opensch. 4.95. Kindersch. v.a. 2 95, Leren voetbedsand. 11. Gymsch. 25/29 1.50, Alleen deze week rubber laarsjes 22/35 4.95 in rood. wit en zwart Schoenhandel Bra bant. Noordeinde 36. Leiden. A.s. zaterdag grote ver koping van fietsen, brom-1 fietsen, motoren en onderde len. Middelweg 30. Leiden. Leerdam, Bouwjaar f 25.900,- ïr. R 4314 Heukelum 1964^ Koopsom Brieven onder bur. v.d. blad. A Te koop boerderij te Spijk a d. Linge gr. 16500 m. Ge schikt v. vele doeleinden. Prijs f 47.500,- Br. onder nr. R 4315 bur. v.d. blad. A Te koop z.g.a.n. Bedford bestelwagen '66, laadvermo gen 500 kg. zeer geschikt voor kruideniers, bakkers enz. Van binnen geheel be timmerd f 4450,-. Financie ring mogelijk. Automatiek Jan Geel, Van Mandersloo- straat 57, Alphen aan den Rijn. Tel. 01720-3836. A Nog enkele restanten tegen zeer lage prijzen. Pantoffels v.a. 1,95. Dames schoenen v.a. 1,95. Heren schoenen v.a. 7.95. Jongens schoenen v.a. 5.95. Meisjes schoenen v.a. 5.95. De Le derhal. Utr. Veer 15. Wij zijn gesloten wegens va kantie van 1 t.m. 8 aug. A Dames en Heren rijwie len kompleet vanaf f 125,- Groot Tourisme rijwielen m. 4 speed, derailleur, vanaf f 240.- EROBA: B.S.A.; TRIUMPH enz. Kinderrij wielen vanaf f 79,-; f 89,-; f 99.-. Firma DUSOSW A Turfmarkt 1-3 Leiden, tel. 24409. A Speciale aanbieding. Geb- so versterkers. 30-35 W. 3 ingangen Dubbele toonre geling. van f 398.- nu f 288.- met garantie. Radio Wira. Haarlemmerstraat 91. telef. 22456, Auto's en motoren A Aangeboden: Vespa scoo ter in goede staat. Km stand 24000, t.e.a.b. Mulderstraat 26, Leiden. A Austin A 40 country man 1962. In zeer goede staat. Benz. 1 14. Geen olie ver bruik. Elke keuring toege staan. Vraagprijs slechts f 1850.-. Financiering (2 jaar) met kleine vooruitbetaling mogelijk. Tel. 32280 Leiden. A Simca Aronde etoill 1961 kleur blauw. In zeer goede staat. Benz. 1 14. Geen olie verbruik. Vraagprijs slechts f 1450.-. Fin. (2 jaar) met kleine vooruitbetaling mo- geliik. Tel. 32280 Leiden A Te koop Volkswagen be stel. Zo goed als nieuwe banden. Geref. motor en trekhaak. Bouwjaar 1961. Voorhouf»rwep 49. Riinsbilre Autorijschool „Oostvliet" Vlietweg 16. tel. 40210, Lei den v.h. Zoeterwoude leert U vlug en degelijk autorij-1 den in de nieuwe Simca. 1 Te huur gevraaed A Dame alleen zoekt kamer met gebruik van keuken. M. Bezemer. Stefana van Rossumstraat 20, Riinsburg. A Jong echtpaar zoekt van af 1 oktober woonruimte, met kookgelegenheid. Brie ven onder nr. 9674 bur v.d blad. Te huur aangeboden A Te huur aangeboden net meisje slaapkamertje, b.b.h.h. Hogewoerd 154 of Telefoon 24188. Diversen ?i Bij Topvoetbal hoort Erres opinruil. U ontvangt 250.- voor uw oude T.V bij aan koop Erres super automatic grootbeeld 1966 vanaf 928,- Natuurlijk alleen bij Top- service, Hogewoerd 130. Tel. 26862 A Bij autorijschool .Hermie lest u beter en goedkoper Voor nog geen f7.-rijdt u eèh vól uur Thëorieoplei- ding gratis. Altijd uw zelfde instructeur Nieuw volL verz lesmateriaal. Vraagt geheel vrijblijvend een proefles aan en u zult zeker tevre den zijn. Aanmeldings adres; Dijkstraat 10. Leiden (bii Lage Morsweg). A T.V. defekt? Ruil dat oude ding voor 250— bij ons in .vordt de trotse bezitter de nieuwste 59 cm Blau- punkt automatic 1966 van 986,— voor 736.— Top- service. Hogewoerd 130 A Voor al uw verf, glas. be hang, kwasten, wezol muur verven enz. naar Verfh. De Pel'kaan, Ook verbuur van plaktafels en afstoomappa- raten. Pelikaanstr 27 Leiden. Tel. 25813 na kantooruren tel 31982 Strilkinriehting OZON v fijne was H Riindiik T>I 22675 A Bezoekt wasautomatiek „de Eendracht", Zoeter- woudsesingel 14B. Munten verkrijgbaar van 's morgens half 8 tot 's avonds 7 uur. Zaterdag van half 8 tot 12 uur v.m. Uw wasgoed (6 kg) gordijnen en dekens helder gewassen en gelijk gecen trifugeerd in 40 min. Droog- kasten en stoommangel aan wezig om uw was kastklaar te maken. A Autobezitters opgelet! Doe liet zelf. Auto spray spuit bussen verkrijgbaar in alle kleuren. Tevens leveren wij U alle bijbehorende artike len Fa. „De Pelikaan". Pe likaanstraat 27 Leiden. Tel. 25813 na kantooruren tel. 31982 A HU loopt weer puik met onderdelen van Struik. Dus voor al uw motor-, scooter- en bromfietsonderd. naar T. Struik. Groenesteeg 3, 6 en 8. Tel. 22026 A Meubelhandel „Mors- poort" Ruimer keus eet- hoeken. bergmeubelen en •rgkasten. Wandmeubelen iar eigen ontwerp. Mors- raat 58 _j Wü verzorgen al uw drukwerk tegen billijke prij zen. O.a. visitekaartjes, ge boortekaartjes. veriovings- kaartjes. Prima afwerking en vlotte bediening. Druk werk Service Halpa - Haar lemmerstraat 64. Telefoon 24185 Naast Muziekhandel G Hofenk. Trnuwauto's??? Iedereen enthousiast over onze nieuwste zwart of wtt-lvnor kleurige bruidscoupé's en 8 pers volgauto's Ook u kunt deze bespreken bii H G T. Alleen: Zeemanlaan 12a Leiden Dir de Jong teL 23055 De Sleutelkoning. Bijma- van alle sleutels, repa reren van elk slot. Haarlem merstraat 273 (bij de Over dekte) Tel. 33985. Levering a Rijk en gemeente. Des inndaes eesloten. Zeg het aan wie U op de bon wilt zetten. (Df bon staat elders in deze krant) Een kijkspel dat u uren bezig houdt. De beroemde rijdende tentoonstelling/show/cinema/, motorama van Vauxhall. Nu in Nederland. NU hier! Cinema 110 zien! De onver- i r DIA'S KIJKEN! Geheimen van de motor! Historische auto' Grote hexatenten vol autoóóóh! Vrij toegang voor u en uw hele gezin Dagelijks geopend van 10.00 tot 22.00 uur, zondags van 13.00 tot 22.00 uur VAN 16 t/m 31 JULI - VISAFSLAGWEG - SCHEVENINGEN VAN 27 AUG *n 4 SEPT. ST. JAC06SPLAATS - ROTTERDAM VAN IOJ/jn 18 SEPT.-TERREIN JAN VAN GALENSTRAAÏ-AMSTERDAM VAN 24 SEPT. t/m 2 OKT. VEILING 'EENDRACHT PElZERWEG GRONINGEN VAN 8 t/m 16 QKT. FREDERIK VAN EEDENPLEJN E1NDHOVEM

Nieuwe Leidsche Courant | 1966 | | pagina 4