Weekagenda Rijnlandse molenstichting verwerft twaalfde molen Echtpaar Van der Meij zestig jaar getrouwd Kamiel D'Hooghe speelt vrijdagavond in Leiden Gevestigde en vertrokken personen Leids jongetje bleef achter in Groeneiiclaalse Bos >66 (HEUWE LEIDSE COURANT DINSDAG 26 JULI 1966 zitting Bouw- uur: spreekuur ir: avondexcur- Dinsdag Stadhuis, 7 tot 8 uur fonds Ned. Gemeenten. Breestraat 19, 7 tot 8 Chr. Emigratiecentrale. Molen De Valk, 7.30 u sie K. en O. Katwijk aan Zee Nieuwe Kerk Voor straat, 8 uur: orgelconcert Piec van Eg- Schevenlngen Kurzaal. 8.15 uur: Hoofdstadoperette met „Ein Walzer- Den Haag Zuiderpark, 2 uur: „Alleen op de wereld". Woensdag Luxor, Stationsweg 19, 10 uur: „De stropers van de Zalmrivier" (vakantie bezigheden voor de jeugd). Pieterskerk, 7.30 uur: oecumenisch avondgebed Stadhuis. 4 tot 6 uur: spreekuur sociaal Scheveningen Kurzaal, 8.15 uur; a' Hoofdstadoperette met „Ein Walzer- "Jlraum" Den Haag ZuiderparX, 2 uur: „Het geheim van de oude molen", «j Den Haag Nieuwe Kerk, Spui, 8.15 I uur: orgelconcert Jan Welmers. de Scheveningen Oude Kerk, Keizer- )t straat. 12 en 8 uur: orgelconcert Sander e- van Marion. ,n Donderdag Openluchttheater bospark Kikkerpol- .1 der, 2 uur: toneelgroep Harlekino met a! „Het geheim van het Kokos-eiland" 3"| (vakantiebezigheden voor de jeugd). Katwijk aan Zee Triumfatorkerk, 8 uur: orgelconcert Bert Matter «Zutphen) met Aafje Heynis (zang, alt). c" Scheveningen Kurzaal. 8.15 uur. !n Residentie-Orkest, met pianosolist Den Haag Zuiderparx, 2 uur 1 Tijl Uilenspiegel in Lutjebroek. J* Vrijdag .j Pieterskerk, 8.15 uur: orgelconcert Ka di miel d'Hooghe, organist te Brugge (K. ,r en O.-concert). Scheveningen Kurzaal. 8.15 uur: I Afrikaanse balletten j Den Haag Kloosterkerk, Lange Voor- k)ut_4, 1 uur: orgelconcert Bernard Re- aoy. Den Haag Zuiderpark, 2 uur: „Re pelsteeltje". Den Haag Waalse kerk. Noordeinde 25, 8 uur: orgelconcert Wim van der Zaterdag (30 juli) Afd. Leiden Tuinbouw en Plantkunde excursie naar handelskwekerij gebr. Lam te Alphen aan den Rijn. Scheveningen Kurzaal, 8.15 uur- Afrikaanse balletten. Dienst apotheken Geopend voor spoedeisende gevallen Doeza-apotheek. Doezastraat 31, tel. 21313 en Haven-apotheek, Haven 18. te:. Films Camera (7 en 9.15 uur): Incident op Cyprus (18 jaar); (2.30 uur, zondags 2.30 en 4.45 uur): Sneeuwwitje en de zeven dwergen (a.l.). Lido (2.30, 7 en 9.15 uur: Mary Poppins (a.l.). Luxor (2.30. 7 en 9.15 uur): Boeing- boeing (14 jaar). Rex (2.30, 7 en 9.15 uur); De wrede heerseres van Babyion Studio (2.30, 7 en 9.15 uur): De jacht op het boterbriefje (18 jaar): dagelijks behalve zondags, 10.30 uur: Sjors en Sjimmie en de gorilla. Trianon <2.30. 7 en 9.15 uur): Kaar ten op tafel (14 jaar). Tentoonstellingen I Nieuwsteeg 11 (galerie Walenkamp): werk van Kees Buurman, tot zat. 30 juli. Museum VolkenKunde. grote zomerier. toonstelling ..De mens van uien <tot eino september open van 10 cot 5 uur zondags van 1 tot uur) De Lakenhal: tentoonstelling van schilderijen van Gabriël Metsu, tot 5 september, 105 u„ zondags 1—5 uui Galerie Walenkamp. Nieuwsteeg 11 tentoonstelling schilderijen en objecten van Martin Rous en Ray Staakman (van 9 tot 29 juli, open 11 tot 18 uur zondag en maandag gesloten). Rest. De Ruif, Janvossensteeg 59 aquarellen en tekeningen van Henk Slijper, tot eind juli, open van 1630 tot 24 uur, vrijdag, zaterdag en zondag van 20 tot 24 uur Hortus Botanicus: aquariumtentoonstel ling, van 22 juli tot en met 7 augustus. Oegstgeest: wijnzolder Mansarde De Kempenaerstraal. tot eind juli van woensdag t.e.m. zondag 5—12 uur. expo sitie van werk van Beatrice Jonk. KATWIJK AAN ZEE Fotohandel Kruijt, Voov«traat 9. tentoonstelling schilderijen Die Zandbergen (dag van 9 tot 21 uur, behalve zondags). OEGSTGEEST - van 20 juli tot 1 aug 15de oecumenisch Europees jeugdcongres Oud-Fuelgeest WASSENAAR: kunstzaa) Heuff, Hof- laan 7: tentoonstelling van schilderijen door Tilla Terwindt en beeldhouwwerken van Wim Rijvers (van 18 juli tot en met 4 aug.. dag 10 tot 17 uur. ook dinsdag avond van 8 tot 10 u. zondags gestoten) Katwijk Voorstraat 44: fototentoon stelling Genootschap Oud-Katwijk dage lijks (behalve op zondag) 's middags van 3 tot 5 ur en 's avonds van half acht tot 10 uur (tot en met 13 augustus). Geëindigd faillissement (Opgegeven door V d Graaf Co): J. v. Tooren 'winkel sucde-kleding), Columbusstr. 158, Den Haag. LEIDEN De bloemstukken de twaalf kinderen, achtenveertig kleinkinderen en vijf achterklein kinderen in hun kamer aan de Hoge Ründijk wijzen erop dat er iets bij zonders aan de hand is met de heer A. A. van der Meij cn mevrouw B. van der Meij-van der Ploeg. Dal bijzondere is zelfs heel bijzonder; op Pluis op nippertje gered LEIDEN .4 Is de buren geen kloek besluit tot inbraak had den genomen zou de poes Pluis de bouwvakantie niet hebben overleefd. Nu is ze op het nip pertje gered. Vermagerd en uit gedroogd. maar gelukkig weer op krachten komend. Poes Pluis van de met vakantie zijnde familie Mieog uit de Bak huis Rozenboomstraat die met moeder Juultje bij dierminnende verzorgers was ondergebracht, moest haar ondernemingszin be talen met langdurige opsluiting in een huis aan de Van Bemme- lenstraat dat op het ogenblik wordt verbouwd. Ze kroop in een gat tussen plafond en vloer van de eerste verdieping, is daar kennelijk in slaap gevallen en had toen niet in de gaten dat de loodgieter het gat weer afsloot. De loodgieter verdween met vakantie en het lege huis bleef onbezocht. Daar zat poes dan in een kleine hermetisch afge sloten donkere ruimte. Pas na bijna veertien dagen drongen haar wanhoopsgeluidjes tot de buren door, die echter niet terstond wisten vast te stellen waar deze vandaan kwamen. Toen ze aanhielden ging men serieus op onderzoek uit. Ze moesten wel uit het verlaten huis komen, want de andere buren wisten van niets en de tuinen gaven evenmin de oplos sing van het geval.. Als enige mogelijkheid bleef het lege kuis over. De vloer bo ven werd opengebroken en daar zat het uitgeputte dier. „Wij konden ons niet voor stellen dat dit Pluis was", ver telde mevrouw Galjaard ons. „Totaal vermagerd. Het dier be gint nu weer een beetje op krachten te komen". Bij alles war de poes op het ogenblik tot zich neemt (room, melk, brood, catty en vis) is water het voornaamste. Het dier was dan ook haast uitgedroogd. Moeder Juultje was. kennelijk boos op "haar vieggelo'pën kind. want ze blies vervaarlijk toen ze Pluis weer zag. De vrede schijnt na enkele dagen hersteld te zijn. De poes heeft alleen lichame lijk onder haar gevangenschap geleden; mevrouw Galjaard: „Ze is nog even lief als vroeger". 8 augustus zullen ze zestig jaar zijn getrouwd. Het feest wordt op 3 augus tus gevierd; zaterdag 6 augustus krij gen de vele vrienden en kennissen bij restaurant Van der Heijden gelegen heid het diamanten echtpaar geluk te Veel van die vrienden heeft de heer Van der Meij gemaakt tijdens zijn loopbaan als vleeshandelaar. Tot zijn 75e jaar is de nu 81-jarige bruidegom dat geweest. ,.Ik zou nu nog hebben gewerkt, als mijn vrouw toen geen inzinking had gehad. Gelukkig is ze er later weer helemaal bovenop ge komen". Over hun gezondheid hebben de heer en mevrouw Van der Meij de laatste is 84 dus geen klagen- Hoewel ze één zoon verloren hebben, is het hen ook verder voorspoedig gegaan. De bruidegom, geboren in Zoeter- woude. heeft zijn vrouw, die uit Bedum afkomstig is. in Rijnsburg ontmoet. Ze wonen al bijna vijftig jaar in hetzelfde huis. In de garage daarvan staat de auto de dertiende waarmee de heer Van der Meij Zoekt U een Gouden armband of collier voor 70.- en 100.- of 300.- en f 800.-. JUWELIER v. d. WATER Grote keuze in alle prijzen ALTIJD VOORDELIG Maandag de gehele dag gesloten. elke zondag naar de (gereformeerde) Zuiderkerk gaat en af en toe zijn kinderen bezoekt die her en der in het land wonen. Ook verder verveelt de ondanks drie operaties bijzonder vitale bruide gom zich niet: hij heeft een voor- en achtertuin waaraan hij zijn handen vol heeft en voor 's avonds is er de tv. De wereldkampioenschappen voet bal spelen zich ook in zijn huiskamer af „alleen moeten ze niet gaan vechten, dan is de aardigheid eraf", LEIDEN Gevestigde personen in de week van 13 t.im. 20 juli: B C J Stramp- raad en fam, van Lennepstr 5a; L Mo- nasch en fam, Schubertlaan 113, J Volaart fam. Diamantlaan 184: J van Egmond fam, Granaathof 15; R F N Elenbaas fam, Boerhaavelaan 25, H Blom en fam. Bachstr 472: Jhr G van Benthem den Bergh en fam. Boerhaavelaan 146: E O Haft-Fabre en lam, Timorstr 62; C H Wenting, Groenhovenstr 2; R van der Hoorn, J P Coenhof 13; L P Leune, Sieboldstr 34; K M Prenen, Druivenstr 37; W G Kooreinan, Nieuwe Rijn 60; J H A Willemsen-Laterveer, Zaanstr 82; R P L M Ansems, Haarlemmerweg 67; L W Gonggrijp, v d S Bakh. laan 1; M I Pommée. Tomatenstr 4: F Kort- Mink, Bevrijdingsplein 26: A H Bakali, Nw Beestenmarkt 8; L M E Valstar, Oude Vest 175; E H Boukhidous, Kraaier- str 2; W A van Deudekom, Hogerbeets- str 8; M Amia, de Genestetstr 120; K D de Stadt, J v Goyenkade 1; R H Hollestelle, Hooigracht 58. Vertrokken personen: M A Straver en Kabel ontvreemd LEIDEN Het afgelopen week einde is van een bouwwerk langs rjjksweg 4a een vijftig meter lange elektrische kabel ter waarde van f 1000 ontvreemd. LEIDEN Vrijdagavond a.s. om kwart over acht wordt in de Pie terskerk het tweede orgelconcert in de serie zomer 1966 gegeven. Ka miel D'Hooghe, organist te Brugge, vertolkt het volgende programma: Messe pour les Paroisses (1690) in Francois Couperin (1PR9 —VW* »n Concerto in a kl. t. van A. Vivaldi - J. S. Bach (1685—1750). Franco's Couperin leefde en werk te aan het hof van Lodewijk de XlVe. „Pièces d'Orgue" waarin deze mis samen met de „Messe pour les Cou- vents" voorkomt, werd door de toon dichter op 22-jarige leeftijd geschre ven. Het geprogrammeerde werk is ge groeid uit de praktijk van het al terneren tussen koor en orgeL De orgelcoupletten duren meestal niet langer dan één minuut terwiil een mo numentaal „Offertoire" wijst op een lange offergang. Virtuositeit en springlevende muzi kaliteit, gestileerde dans en gregori aanse melodie, beschouwing en praal worden verklankt door stralende en en delicate solostemmen, door kleine grote plenums. Bij het Concerto in A, van Vival- di-Bach. Concerti voorkest van Ita liaanse componisten werden door J. G. Walter en door zijn vriend J. S. Bach gretig voor orgelo vergeschreven Het concerto grosso (concertare is wedijveren) is een compositievorm waarbij op twee plannen wordt ge musiceerd. Het is het tutti dat wedivert met de kleine groep solisten. Deze techniek wordt op het orgel aangepast door de orkestdelen op het hoofd werk met het pedaal te verklanken en de solodelen op het rugpositief en het bovenwerk te vertolken. Onderscheidingen Kamiel D'Hooghe (geboren in 192S te Beveren-Waas) ontving zijn oplei ding aan het Lemmens instituut te Mechelen (piano, orgel, gregoriaans) en aan het Koninklijk Conservato rium te Antwerpen (orgel, composi tie, en improvisatie) en Gent (con trapunt en fuga). Hij was o.m. leer ling van de beroemde Flor Peeters, hij ontving de prijs van uitnemend heid en verscheidene andere onder scheidingen. Ook won hii vele prijzen bij binnen- en buitenlandse orgelwed- strijden (o.a. te Gent. München en de Bachmedaille van de Harriet Co hen-Foundation in Engeland). Op 22 jarige leeftijd werd hij reeds organist aan de kathedraal te Brugge. Verder is hij hoofdleraar voor orgel aan het Conservatorium te Brugge en het Lemmens Instituut te Mechelen en di recteur van de muziekacademie te Roeselare. Kamiel D'Hooghe geeft vele concer ten door geheel Europa, USA en USSR en treedt ook regelmatig op radio en televisie. Hij maakte tal van grammofoonplaten. Aangereden op de Blauwpoortsbrug LEIDEN Gistermorgen om tien ver acht is op de Blaauwpoortsbrug de 26-jarige mevrouw M. Eke uit Lei den op haar fiets van achteren door een personenauto aangereden. De be stuurder van de personenauto lette niet op. Mejuffrouw Eke is met kneu zingen aan de rugwervels naar het academisch ziekenhuis gebracht. Verkeerd door de Morspoort LEIDEN Gistermiddag om twaalf uur zijn onder de Morspoort een bromfietser en een auto met elkaar in botsing gekomen. De twintigjarige Leidse bromfietser reed in verboden richting door de poort. Hij is met een gekneusd rechter sleutelbeen naar het academisch ziekenhuis gebracht. LEIDERDORP Dit is het punt in Leiderdorp waar het verlengde van de Persant Snoepweg (de weg rechtdoor na de afrit van de Leiderdorpse brug) en de Hoog- madenseweg elkaar ontmoeten. Het verkeer dat van de nieuwe brug komt en richting Hoogmade moet, maakt nu nog gebruik van de Acacialaan en de Hoogmadese- weg langs de begraafplaats. Er is aan het eind van de oude Hoogma- deseweg een afbuiging gemaakt (op de foto is deze op de voorgrond te zien) naar de Persant Snoep weg. Rechts buigt het verkeer af naar Hoogmade. Is het nieuwe weggedeelte, begin nend bij garage Kamsteegeen maal vrijgegeven, dan komt het verkeer richting Hoogmade dus van het punt dat links op de foto ii te zien. Zoals wij reeds schreven, is her wachten nog op de verkeerslich teninstallatie voor het kruispunt AcacialaanPersant Snoepweg Van der Valk Boumanweg. FOTO VAN DER HORST Hondsdijksemolen Koudekerk maal vaardig LEIDEN Gedeputeerde Staten hebben hun goedkeuring gehecht aan het besluit van de Hondsdijksepolder tot verkoop van de Hondsdijksemo len bij Koudekerk aan de Rijnlandse Molenstichting, zodat één dezer dagen de eigendomsoverdracht zal plaats hebben. Hierdoor zal de twaalfde molen bij deze Molenstich ting in beheer komen. De zeer forse molen ligt ongeveer 1 km ten noorden van Koudekerk in het open land, zodat hij van alle zij den goed te zien is. In 1739 verkreeg de polder toestem ming zijn verbrande poldermolen te her bouwen. Oorspronkelijk was de molen een binnenkruier (hij had vroeger dus geen buitenkruiwerk). Omstreeks 1793 werd Bartholomeus Kraan, geboren in 1773 en zoon van een van de molenaars van de Hazerswoudse Droogmakerij-West, molenaar op de Hondsdijksemolen. Hij is de stamvader van de in polderkringen bekende fami lies Kraan en Van der Pouw Kraan. Het stichtingsbestuur wil er naar stre- m de molen geheel maalvaardig te doen restaureren, een omvangrijke restauratie. Naar wij vernemen, voert het bestuur in de Molenstichting onderhandelingen /er de aankoop van de reeds buiten ge bruik staande Blauwe Molen, tussen Oud- Ade en Hoogmade. fam van W Rozenstr 58a naar Heer. Adelb v SCharnlaan R8: H F Geerllngs en fam van Herman Gorterstr 4 Katwijk, Tulpstr 12; A van de Rovaart en fam van Maredijk 89F naar Rotterdam, Stadhoudersweg 84c: P J Maters en fam van J P Coenhof 37 naar Culemborg. O Nassaulaan 249: A Ravensbergen en fam van Javastr 22 naar Oegstgeest, Pres Kennedylaan 50; S Schaaf en fam van H Rijndijk 57 naar Oegstgeest. Aster laan 13; A Ouwehand en fam van An- tillenstr 156 naar Ter Aar, Chrysanten- str 9; Jhr J E Goldman en fam van Vijl Meiplein 22 naar 's-Gravenhage, Suez- kade 185: H C Jacobs en fam van Corn Schuytlaan 158 naar Velsen. Antillen- str 18: N M van der Steen en fam van R Visscherstr 37 naar Zoeterwoude, Zonnegaarde 3: C Pannekoek en fam van Boerhaavelaan 8 naar Haarlemmer meer, Aalsmeerderdijk 669; J M J J Vossen en fam van v Vollenh plein 87 naar België: J S Werkhoven en fam var v 't Hoffstr 25 naar Oegstgeest, Koren- bloemlaan 50: M H Würzner en fam var Middelweg 28 naar Leiderdorp, Rijnen- LEIDEN Gisteren werd de Leidse politie door de politie van Heem stede telefonisch gewaarschuwd, dat in het Groenendaalse bos een zesjarig Leids jongetje was aangetroffen. Het kind bleek deel te hebben uitgemaakt van een groep kinderen van de Leidse Vakantiebezigheden. Men was het bij de terugtocht vergeten. Een uur later meldde zijn moeder zich op het Leidse politiebureau. Zij heeft haar zoontje met een auto opgehaald. Busdienst Haag-Wnaar- Leiden tijdelijk niet via Oegstgeest HAARLEM Met ingang van maan dag. 1 augustus, zal de N.Z.H.-bus dienst Den HaagWassenaarLeiden (lijn 43) wegens werkzaamheden aan rijksweg 4 niet via Oegstgeest kunnen rijden. Op het traject Haagse Schouw Leiden Station za] gereden worden via De Vink en Leiden Noordeinde. Reizigers uit Oegstgeest dienen met de lijnen 11, 21, 40, 41. 42. 50 of 60 naar het Station te Leiden te gaan, waar van de bussen van lün 43 volgens de geldende dienstregeling vertrekken. De omlegging duurt tot de tweede helft van september. Prolongatie duurder AMSTERDAM De Vereeniging voor den effectenhandel meldt dat de prolon- gatiekoers 25 juli met een half tot 5,5 procent is verhoogd. burg 20; J R Moed en fam van Plantage 6 naar Loenen, Rijksstraatweg 43: A Brants en fam van Bakkerstecg 22 naar Perzië; J P C J Spendel en fam van Vijf Meilaan 113 naar Oegstgeest. Pres Kennedylaan 48: B H Koskamp en fam van Mahlerstr 42 naar Aalten, Grevink- weg 12; M J H Warmelink en fam van Brahmslaan 129 naar Wageningen, Thor- beckestr 372; F A J Hoornaert en fam van Bachstr 29 naar België; W F Calsijn en fam van A Paulownastr 37 naar Pij- nacker. Kastanjelaan 8: A Zwaan en fam van Bakh Roozenb str 17 naar Rotterdam, Wilbertsoord 88; J N H Alt- manin van Druivenstr 41 naar Duitsland; A van Dort-Bakker van Hoge Morsweg 18 naar Zaandam, Peperstr 101: J van Dijk-Marbus van Sn Hurgronjestr 10 naar Canada: J Hendriks van Morsweg 160a naar Katwijk. Overrijn 7; N E Lems van Herensgracht 25 naar Rotterdam, St Annalandstr 89: C van Hasselt van Raamsteeg 63 naar Wierden, Erve Meye- rinksweg 1; J L van Deventer van Irene- str 1 naar Wassenaar, Starrenburglaan 28; M J Tillema van Rijnsburgerweg 77b naar Rotterdam. Ungerplein 2/18: J A van Doorn-van Steenbergen van Borger- str 6 naar Leiderdorp. Mauritssmgel 170: I Erades van Leemansstr 9 naar Canada: J de Breet-Lancel van Herensgracht 130 naar Lisse. Barentszstr 24: P J Leutscher- van Bortel van Lammenschansweg 91 naar Delft. Bosb Toussaintplein 183: T D Jonkers van Rijnsburgerweg 140 naar Baarn, Julianalaan 8: M W Kemperman van Roomburgerlaan 55 naar Rotterdam, Gr Bakkerstr 115D; N Damen-Stikke- lorum van Corellistr 51 naar Voorhout, ab Haarl trek vrt; J J A Th Dohmen van v Vollenh plein 89 naar Simpelveld. Past. Gillissenstr 5: J M I Hardeman- Jansen van Langebrug 46 naar Chili; H C Vreke van Bethlehemshof 4 naar Goes. Jasmijnstr 2; H A Hoogendoorn van de Sitterlaan 20a naar Veendam, Nassaustr 140; M Rijlaarsdam van Hout laan 55 naar Oploo, Deurnseweg 36: M G E Veelenturf-Veelenturf van J W Frisostr 21 naar Rozenburg, Bosseplaat 90: I C Blom van Lammermarkt 39 naar Oegstgeest, de Kempenaerstr 66: M Helf- ferich van W Singel 79 naar Oegstgeest, A v Neslaan 317; E D van der Zee van Kort Rapenburg 6 naar Katwijk, Over rijn 7; E M I Deunhouwer-Burgers van Tasmanstr 100 naar Valkenswaard, Bak kerstr 7: E M Schalk van Houtlaan 55 naar Lisse. Kapelstr 5: J Trouwee van Kortenaerstr 48 naar Rozenburg, Bosse plaat 114; P Holverda van Oude Vest 97 naar 's-Gravenhage, Scheveningseweg 74: J C Zuidgeest van W Singel 99 naar Hilversum, 's-Gravensandselaan 52; L Evades van Rapenburg 71 naar Utrecht, Waterstr 87 bis; W E A M Versteegh van Noordeinde 50 naar Rotterdam, ab Oudedijkse Schiekade: M Grootendorst- Hoogstraten van Hoge Morsweg 61a naar Boskoop, Nieuwstr 106: W M J Benus van Leeuwerikstr 15 naar Amsterdam. Ruys de Beerenbrouckstr 13: A Vermond van Mauritslaan 37 naar Ameide, Ha- zeraarlaan 34; W van Dijk van Cobetstr 53 naar Canada: J M van Asperdt van Maresingel 48 naar Haarlem, Kruisweg 22rd: J L A de Jonge-Demelinne van Nieuwe Rijn 8 naar Delft. H Gorterhof 63; T M Peters van Plantsoen 9b naar Oegstgeest. Toorenveltstr 4: M A Kooij- man-Goldcnberg van da Costastr 75 naar Katwijk, Overrijn 7: H J Kamphuis van Rijnsburgerweg 10 naar Apeldoorn. Sprengenweg 68; M J P Muller Kobold van Maresingel ll naar Heerlen, Put- graaf 2; M van der Meulen-Janssen van Drie Octoberstr 59a naar Woubrugge. ab Blaauwpolderkade; P J C M van der Burg van Roodborststr 38 naar Geleen, Stationsstr 21: A van Doorn van Oude Herengracht 15 naar Naaldwijk. Perziken- str 26; U Balkenende van Janvossen steeg 38 naar Katwijk, Zeewoldtstr 8; R Rooseboom van Haagwcg 194 naar Amstelveen. Maarten Lutherweg 1; R S Romijn van Rijnsburgerweg 10 naar Gouda. Graaf Florlsweg 77; G H Renes van Kanaalstr 21 naar Leiderdorp. A v Saksenstr 34; C W H Muldcr-Bültjes van Drie Octoberstr 4a naar Leiderdorp, Laan v Ouderzorg 10; A Villagracia van Rijnsburgerweg 10. Canada; M H A Spaargaren van Oude Herengracht 15 naar 's-Gravenhage. Het Zicht 20; A H Paardekooper-Vavicr van Oude Rijn 58 naar Valburg. Paulstr 8; MAM Stalen hoef van Hugo de Grootstr 4 naar Amers foort. J v Oldenb laan 46; S Vlieger van Rijnsburgerweg 10 naar België; H J van der Meulen van Kanaalweg 109 naar Woubrugge, ab Blaauwpolderkade; A R Gerritsen van Druivenstr 23 naar Am- stelveen, v d Veerplein 37; H W Steen bergen van Calandstr 47 naar Leiderdorp Jaagpad 10; J M Helfensteijn-van der Pluym van Waardgra<*t 24 naar Alphen aan den Rijn, Vjjverstr 7.

Nieuwe Leidsche Courant | 1966 | | pagina 3