TV Commentaar en Prins heeft omlijnde visie over jeugd Onze generatie schenkt te weinig inspiratie Ha, dat moet u vaker doen: Slagroom erop Openhartig gesprek voor tv Puzzelhoek r 13 DONDERDAG 30 JT'NI 1966 Jonge acteurs voor NCRV-televisie I jaar zijn afgstudeerd Maastrichtse Toneelacademie, zullen op de avond van donderdag 7 juli a.s op I Ned. 1 in het NCRV-programma de oorspronkelijke eenakter „Eindelijk t kantie" opvoeren. Deze eenakter werd geschreven door een van de geslaagden, Peter Hoeksema. I Het spel wordt geregisseerd door Wim Bary, docent aan de Toneelacademie. Cees van Zij tveld in tienerrubriek (Van onze radio- en tv-redactie) HILVERSUM Audry van der Jagt zal niet meer het AVRO-tienerprogram- ma „Tussen 10+ en 20dat op dinsdag l (5.20 uur) voor de microfoon komt, j presenteren. Zij wordt AVRO-om- 1 roepster in vaste dienst, j Presentator wordt met ingang van 12 55 DEN HAAG „Vaderlandsliefde, dat is heel eenvoudig. Ik zou zeggen, als je niet zelf een eigen land hebt, waar je trots op kunt zyn en waar je met vreugde en liefde in leeft en waar je tracht alles goed in orde te hebben, dan kun je niet beginnen aan een verenigd Europa. Dan zou je zeggen „uit zwakte", by wyze van spreken, wil ik liever iets anders hebben en niet „uit sterkte" iets beters en groters opbouwen. Maar altyd, volgens my, trots blyven op wat je hebt." Deze visie gaf prins Bernhard tijdens een in Soestdyk opgenomen interview voor de televisie, dat hy toestond aan de journalist Jan van Hillo en dat ter gelegenheid van zyn 55ste verjaardag gisteravond werd uitgezonden. at? Uitvoerig jilng de Prins in op vragen die hem werden gesteld over de toe komst van de monarchie. Hierover merk te hij onder meer op: „Ik zie de monar chie, het Koningshuis, in de moderne tijd ais van enorm nut. Anders zou je ook niet met plezier hier blijven zitten wer ken. En iedereen hier in dit land weet, kan en moet weten dat het Ko ningshuis staat boven alles en neutraal is, politiek gesproken, met andere woor den: „Je kunt pro of contra het Ko ningshuis zijn, maar in leder geval zijn de leden van het Koninklijk Huis niet voor meneer „a" of partij „b". De opmerking als zou de Prins ooit v r-rv-~ verklaard hebben dat de „tiende maart" één der grootste teleurstellingen in zijn leven zou zijn geweest sprak hij met klem tegen. „Dat ik tijdens een speech aan de lunch heb gezegd dat de tiende maart een grote teleurstelling was, dat is ver keerd begrepen voor wat betreft deze als zodanig. De tiende maart was een heel mooie dag voor ons allen. Die teleurstel ling, die ik dus geuit heb, dat was dat mijn vrouw en ik beiden geloofd hébben, dat wanneer wij, die toch in deze jaren (mijn vrouw haar hele leven en ik sinds 1936) getracht hebben iets te doen, dan ook mogen verwachten als je eenmaal getoond hebt een behoorlijk verantwoor delijkheidsgevoel te hebben geacht te worden dat gevoel dan ook te hebben ten opzichte van de keuze van een schoonzoon," aldus de Prins. Hij vervolg de: „we wisten heel goed dat een be paald percentage, dit zou betreuren en het er niet mee eens zou zijn, maar het dan toch zouden accepteren met het ge voel „dat als die twee ouders zeggen „die jongen is orima" dan accepteren we het." Sprekend over de voorlichting en der halve over de pers merkte de Prins op daarvan eigenlijk geheel afhankelijk te zijn maar „dat het reclame maken voor zichzelf" wel het laatste zou zijn dat hij Vaak doen dit seizoen: aardbeien met slagroom. Kruisusoord-puzzel Horizontaal: 1. zijde, 5. rustig, 9. rivier (Spaans), 10. turks bevelhebber, 11. lied, 12. tegen, 14. zekere noordzeevis, 15. ra nonkelachtige plant, 19. stad aan de Moe zel, 21. gil. 22. monster. 23. dril, 26. heili ge stad in Voor-rndië, 29. rivier in Duitsland. 31. voorgeschreven kerkge bruik, 33. vordering, 34. boom. 35. bijb. figuur, 36. niet goed doorbakken, 37. Vertikaal: 1. metalen haak, 2. bijrivier van de Rhone, 3. rekening, 4. trompetvo- gel, 6 klank, 7. wereldtaal, 8. leeg. 13. reentschapen, 14. deur van een wagon, 16, bolronde vruchtjes (spreekt). 17- duits schilder en beeldhouwer, 18. li chaamsdeel, 20 bosgod, 24. piiaats in N.H., 25. lichaamsdeel, 26. plaats in N. Brab., 27. zonder (Lat), 28. streek op de grens van N. Brab. en Limb., 30. aanw. voor- naamw., 32. gesloten. Oplossing vorige puzzel Horizontaal: 1. pas, 5. bas, 8. Naarden, 10. lens, 12. stro, 14. eva. 15. den, 17 Ier. 18. gesel, 20. Adèle, 21. gazet. 22. uniek, 24. ent, 26. sen, 27. nee. 29. eten, 31. rots, 32. regelen, 33. hes. 34. neg. Vertikaal: 2. Anna, 3. sas. 4. droes, 5. bes, 6. anti, 7. ale, 9. por, 11. evident, 13. regelet, 15. Deens. 16. negen, 18. glu, 19. lak, 23. ieder, 24. eek, 25. tere, 27. none, Nieuwe serie van CVKenIKOR (Van o e radio- en tv-redactie) HILVERSUM De fascinerende reld van de ruimtevaart, kunstmanen geleide projectielen is voor de afdeling godsdienstige programma's van de com merciële Britse televisiemaatschappij ABC uitgangspunt geweest voor het ma ken van vijf eenakters, die elk een half Hierin vergelijken vijf ruimtevaarders hetleven van nu met dat van grote mannen in het verleden. CVK en IKOR zullen deze eenakters uitzenden. Vijf technici, aldus de opzet, doen een afgelegen ruimtevaartstation bij toer beurt contlnu-controlediensten Een van de weinige mogelijkheden om hun vrije tijd aan te besteden is een bibliotheek en in hun tafelgesprekken brengen zij elkaar verslag uit van wat zij hebben gelezen. Bij hun lectuur raken zii geboeid door de vraag, welke nieuwe plaats de mens gaat innemen in het technische tijdperk en waarin hun situatie dan verschilt de mensen die in de middeleeuwen of ook nog maar 50 jaar geleden leefden. In de eenakters, die elk door een ande re auteur zijn geschreven, stelt telkens één van de mannen een bekende figuur uit de geschiedenis of uit het recente verleden voor. Aan tafel of ook wel ach ter de ingewikkelde controle-apparaten spreken de anderen dan met hem en daarbij worden telkens kleine sleutel-ge- beurtenissen uit het leven van de histo rische figuur gespeeld. Zo zal de eerste uitzending gewijd zijn aan het leven van Maarten Luther. U kunt die zien op de avond van dinsdag 12 juli a.s., Ned. 2, 10.10 tot 10.40 uur. Toeristen meenden lijk in gracht Amsterdam te zien AMSTERDAM Vier Engelse toe hoofdstad vertellen, dat zij iets ii Dijksgracht in het havengebied hebben zien drijven, dat leek op een lijk. Zij meenden een gezicht te hebben gezien met geopende mond. Over de kritiek die mogelijk zou zijn op de „officiële voorlichting" wilde de Prins geen commentaar geven. Daar is de regering mee bezig en dit komt in de beide Kamers, zo meende de Prins. CHRISTEN Ook de ambities en de levensverwach tingen die de nu 55-jarige Prins als ion gen en jongeman koesterde, kwamen ter sprake. „Je hebt je eigen ideeën van hoe je leven moet inrichten, maar je zou t zo kunnen stellen, dat je je telkens weer afvraagt, als het grote moment komt dat het leven ophoudt, dat je dan volkomen tevreden kunt zeggen: „Nou het was nog niet zo gek, hè?" ook als christen... daarbij komen telkens momen ten dat je met je zelf ontevreden bent. 'Een definitief antwoord kun je, geloof ik. pas op zo'n ogenblik geven." Op de directe vraag: „Ziet u tegen de dood op," antwoordde prins Bernhard even onom wonden: „Oh, helemaal niet." Uit het gesprek bleek verder dat men van bepaalde zijde („enkele bijzonder aardige oudere heren, hoogstaande fijne mensen waar ik veel respect voor heb") getracht heeft de Prins weer snel terug te loodsen naar de oude situatie van „bruggen openen." De Prins had hierop geantwoord dat het hem weliswaar erg speet maar dat hij echt werken wilde en dat hij daarbij de steun van zijn schoon moeder had. Zou de Prins geen prins-gemaal gewor den zijn, zo bleek uit een ander passage van het interview, dan was hij het liefst in het zakenleven gegaan. Directeur een grote industrie of zo, en „bep niets anders nee" antwoordde hij de gensteller lie een tweede keuze wilde weten. Voor de oorlog was hij trouwens geruime tijd, na zijn studie, werkzaam bij de vestiging van I. G- Farben in Parijs. Een volgend onderwerp van het gesprek was de vrijetijdsbesteding van de Prins. Een plan om per 1 januari van het vorig jaar het zo te regelen bleek al gauw niet vol te nouden. Dit jaar was het echter -"el gelukt om tenminste de zondagen vrij te houden. NIET POSITIEF De Prins bleek zich ook een omlijnde mening te hebben gevormd over de jeugd van heden in Nederland. Gevraagd verklaarde de Prins: „Ik vind dat de jeugd vandaag over het algemeen niet positief genoeg is ingesteld en niet ge noeg aan positieve dingen werkt, daar ook misschien niet genoeg de kansen toe krijgt. Er is te weinig inspiratie, waarschijnlijk de schuld van onze genc- We hebben hen waarschijnlijk te wei nig verteld: „als je hieraan meedoet of daaraan meedoet, dan kun je je bijzon der nuttig maken. Ik heb bij de Anjeruit reiking dan ook gezegd dat er te veel mensen zijn, en natuurlijk ook heel veel jongeren, die denken, dat ze zelf hele maal niets kunnen doen, dat ze i nutteloze wezens zijn in de grote maatschappij. Ik heb toen gezegd en het spijt me dat ik het herhaal dat als een mens gedooft dat hij niet in de we reld gezet 's als een nutteloos iets maar dat alles zijn zin heeft, dat op dat ogen blik alles wat je doet al zinvol is ook al ben je nog niet begonnen te denken wat je precies doet. Dan ga je zeggen: wat ik doe heeft wél degelijk ergens invloed op de maatschappij. Dan ga je niet meer negatief denken, dan zeg je: Wat kan ik doen? Dit liesef dus van „ik ben hier in wereld die volgens een plan gescha- is, nou dan hoort ieder menselijk wezen in lit plan terecht en heeft ieder zijn steentje bij te dragen." Ik geloof dat wij te weinig op onze schoolinstellingen ook de ouders dit te weinig aan jeugd duidelijk maken. Teveel mensen laten het maar lopen zoals het is, dan krijg ie dus dat malaisegevoel en wat heb je allemaal meer. Au fond was dat niet nodig, aldus de Prins, want elke jeugd toonde immers het generatie- verschil met de daarbijbehorende verschijnselen. Dat veel van deze botsin gen uit ondoordachtigheid ontstaan on derstreepte de Prins met een eigen erva ring tijdens de rondrit door de stad op de tiende maart. Een veertigtal jongelui riep kreten als „Claus raus" maar begon niettemin hartelijk te wuiven toen de Prins en Prinses vriendelijk ble- yen lachen en wuiven. In het interview kwamen ook minder ernstige onderwerpen ter sprake zo ver telde de Prins dat zijn schoonzoon prins Claus sneller Nederlands leert dan hij zelf indertijd kon, al voegde hij er wel aan toe dat techmsche hulpmiddelen, zo als bandrecorders, in zijn tijd nog niet oor dit doel beschikbaar waren. CONTACTLENZEN Ook de aanschaf van contactlenzen, waarmee de Prins nu al enige malen gefotografeerd werd, kwam ter sprake. (Hij vertelde deze lenzen al eerder ge probeerd te hebben maar die deden hem pijn. Koning Boude wijn van Bel gië heeft hem echter aan een paar lenzen geholpen die hem geen pijn doen. Hij gaat ze nu proberen, voorna melijk echter om ze te gebruiken bij sport in de openlucht zoals jagen en skiën, waarbij regen e.d. hinderlijk is Aan het slot van het interview gaf de Prins nog enkele beschouwingen over de toekomstige taak van prins Claus in ver band met zijn eigen taken. Een visie op die taak was nog moeilijk te geven, zo meende de Prins, maar hij kon wel zeg gen zelf wat minder te moeten gaan doen. De moeilijkheid is echter waar be gin je te zeggen „nee, dit doe ik minder" want al het werk heeft de afschuwelijke gewoonte, net als konijntjes, een hele boel kindertjes te krijgen. Wat mijn schoonzoon aangaat, hij is nu hard bezig op elk gebied verkenningen te doen en wil niets liever dan zo snel mogelijk aan de slag. Niet in dezelfde lijn als ik, maar zijn eigen weg vinden en, zo besloot de Prins, wat -lij ook begint, ik wil met u wedden dat men zal zeggen „hij doet het Weinig Nederlanders is de eer te beurt gevallen zo lang naar een alge meen-informatief en toch ook weer huiselijk gesprek met prins Bernhard te hebben kunnen luisteren als gister avond iedereen kon doen. Zulk een nadere kennismaking met de Prinshet vernemen van zijn in zichten en standpunten, kan alleen de televisie bewerkstelligen en dat van deze mogelijkheid nu eens mocht wor den gebruikgemaakt, heeft tot grote voldoening van het Nederlandse volk gestemd. Wij wisten wel dat de Prins een „gezellige prater" is, maar nu heb ben wij dat eens kunnen meemaken. Dat er vrij onomwonden bepaalde fei ten uit het recente verleden werden aangesneden waarop de Prins direct inging, gaf het gesprek iets ongedwon gens en een mate van openhartigheid, die zeker aller waardering zal hebben ondervonden. Doordat het interview met de Prins zulk een groot stuk van het televisie programma op Nederland 1 opslokte een omstandigheid die niemand zal hebben betreurd bleef er voor de NCRV niet veel meer over dan wat „bladvulling" en de actualiteiten rubriek. Maar die bladvulling mocht er zijn: de Vlaamse film over het kleine koet siertje in Marokko was zo prachtig van beeld als men zelden ziet en de opvoering van „Op de maan staat ook een opera", een heel innemende aan gelegenheid. omdat de jonge Victor Frank zidk opvallend goed en vrij spel liet zien, die hij feilloos uit het hoofd kende en hij hanteerde die soepeler dan de „grote mensen" hun wat geforceerde vragen. Het was allemaal net eens iets anders dan gewoonlijk en daar maakte de NCRV een goede beurt mee. In Attentie was de NCRV, met een reportage van Niek Heizenberg uit Tunis, de NTS voor. Deze wil immers maandagavond een korte documentaire over dit jonge Noordafrikaanse land uitzenden ter inleiding op het bezoek van president Bouguiba. In het NCRV-verslag kreeg men een algemene indruk van de jonge staat, ook al door wat de president en zijn zoon Habid Jr., minister van buiten landse zaken, te vertellen hadden. Informatie Tunesië bij hoog bezoek (Van onze radio- en tv-redactie) HILVERSUM Ter gelegenheid van het bezoek dat president Bourgulba van Tunesië de volgende week aan ons land brengt zal de NTS de kijkers maandag avond over Tunesië informeren. Dit gebeurt door de vertoning van een documentaire op maandagavond a.s. <4 juli) tussen 8.20 en 8.40 uur via Ned. 1. In deze film worden verschillende aspec ten van het land belicht: landbouw, poli tiek, toerisme, de Nederlandse hulp aan het gebied enz. De president zal zelf ook te horen en zien zijn in de documentaire, die Niek Heizenberg regisseerde en Hans Visser filmde. 3or de tueedc maal kuilt u vanavond kijken en luisteren de befaamde pianovirtuoos Erroll Garner, die met een programma van louter swing optrad voor militairen van de Amerikaanse basis Camp Neic Amsterdam. Bijgestaan door zijn team zal hij op de hem eigene wijze eel liefhebbers van moderne muziek in verrukking brengen n daarbij behoren zeker ook heel wat tieners, al is Erroll zelf le tienerleeftijd allang ontwassen. VANAVOND TE ZIEN Ned. 1 AVRO 7.15 uur (NTS) gewestelijk nieuws. 7.35 uur laatste aflevering tienerrubriek Rooster. 9.00 uur nieuw avontuur van Tod en Buz op Route 66. 9.50 uur optreden van de jazzpianist Erroll Garner. 10.05 uur rechtstreekse reportage van een gedeelte van de NATO-taptoe. Ned. 2 KRO en NTS 8.01 uur Muzikaal amusementsprogramma Mik. 8.45 uur documentaire over Brazilië. 9.30 uur aflevering van „Hazel": Het portret. 9.55 uur nieuws uit Keulen. VANAVOND TE HOREN Hilversum I AVRO 7.20 uur sport. 8.05 uur Yehudi Menuhin en zijn zusters Hepzibah en Yaltah concerteren. 9.40 uur verhaal uit de wereldliteratuur. 9.50 uur een avondje uit in de Rotterdamse Doofpot 11.00 uur nieuwe platen in Discotaria. Hilversum II NCRV uur historische opnamen van de pianist Pade- rewski. uur volksliedjes uit verschillende landen, uur amusementsprogramma uit de Prot. Mili taire Club in Ede. uur orgelconcert uit Vianen door Tom Peelen. uur Weerwoord, bijna geheel gewijd aan de op voering van „Labyrint". Dr. Schroten leidt NCR V-morgendienst (Van onze radio- en tv-redactie) HILVERSUM Dr. H. Schroten, Ned. Hervormd predikant te Rotterdam, zal op woensdag 6 juli a.s. de morgendienst van de NCRV-radio leiden. Het onder werp voor deze uitzend'-*-' die om 10.30 uur begint, luidt „Is het om niet?". JtfFFltOKIW JOHiS UIT BftlGliFffCAl» JAN H, üïKHOtiT 12 Juffrouw Jones hoorde hem met de beide anderen ver trekken, vernam duidelijk het aanslaan van de motor en het ronkend wegrijden en ging opnieuw aan de arbeid. Tijdig als immer bracht zij het middagmaal op. Het was in de eetzaal eigenaardig stil. Niemand sprak. Alleen Harper gedroeg zich, zij het zwijgend, alsof er niets aan de hand was. Juffrouw Jones begaf zich naar de bovenverdieping. Agent Stone zag in de imposante huiskamerzetel van wij len de notaris in een geïllustreerd maandschrift te neuzen. Pardon, zei juffrouw Jones in het deurgat. De agent keek over zijn tijdschrift naar haar op. Meneer Stone, zei juffrouw Jones, u zult honger hebben. Ik heb eten voor u. Wilt u het in de eetzaal gebruiken of bij mij in de keuken? Ik eet namelijk in de keuken, weet u. Agent Stone schudde het brede hoofd, zei, op het bitse af, dat hij hier niet weg mocht. Of juffrouw Jones hem daarom dat eten hier wilde brengen? Natuurlijk, meneer Stone, zei juffrouw Jones. Een bord met wat erop en een vork is voldoende, zei de agent Stone. Ik klaar het dan wel. Hij klapte de mond dicht en bracht als een bijziende het tijdschrift tot vlak onder de ogen. De trap aflopend dacht juffrouw Jones: hij houdt de wacht, bewaakt de boel, zo is de politie. Stone, heet hij, Stone. Stipt om twee uur daagde hoofdcommissaris Fenwick op met de man in burger thans zonder regenjas die hij die morgen verzuimde aan juffrouw Jones voor te stellen. Hij deed het nu. Inspecteur Griffith, juffrouw Jones. Mijn rechterhand. Hij nam vanmorgen een aantal foto's en zal een en ander noteren van wat u mij te verhalen heeft. Waar zullen we dat onderhoud voeren, juffrouw Jones? Ik ,heb aan uw huiskamer gedacht Kan het? Ja? Laten we er dadelijk heen gaan. In de huiskamer nodigde commissaris Fenwick juffrouw Jones uit tegenover hem aan tafel plaats te nemen. Inspec teur Griffith bemachtigde een stoel en ging in de hoek bij het venster zitten. Wilt u misschien thee, commissaris? bood juffrouw Neen. Nu niet. Straks, antwoordde Fenwick. Laten we ter zake komen, juffrouw Jones. Welnu, ik behoef u niet meer te vertellen, dat notaris Brooks in uw huis op zijn slaapkamer vermoord is gevonden. Een lafhartige daad. Volgens de verklaring van de politiedokter, aan wiens diagnose geen onzer twijfelt, werd notaris Brooks in zijn slaap gedood. De moordenaar heeft daarbij een zekere deskundigheid aan de dag gelegd, moet kennis bezeten hebben van de structuur van het menselijk corpus. Het slachtoffer is snel bezweken aan inwendige verbloeding of snel verbloedingen. Hij heeft de steek nauwelijks of niet gevoeld. Palmer helt tot de laatste opvatting over. Sliep notaris Brooks gewoonlijk vast? Hij klaagde zelden over slechte nachtrust. Gebruikte hij slaapmiddelen? Bijna nooit. We vonden in zijn slaapkamer een doosje met vier in papier gewikkelde slaappoeders. Komt uit, zei juffrouw Jones. Die heb ik gisterna middag voor hem in de apotheek van meneer Warren gehaald. Juist. Hoeveel poeders bevatte het doosje? Zes. We telden er nog vier. Ja, knikte juffrouw Jones. Meneer Brooks leed gistermiddag bartsende hoofdpijn. Twee. Dat klopt. Ik zelf gaf ze hem. U maakte de slaapdrank voor hem gereed? Dat deed ik. Hoe laat? Toen ik bij hem afruimde. Rond zeven. Hij zei, dat hij er vroeg onder wilde. Dokter Palmer noemde de uitwerking dier poeders half-sterk. Dank u, juffrouw Jones, u geeft heldere ant woorden. U lijkt me een kordate vrouw. Ik probeer het te zijn, zei juffrouw Jones bescheiden. Nu iets anders, juffrouw Jones. Hoe hebt u het misdrijf ontdekt? Antwoord mij op de wijze zoals u het tot dusver deed. Ik ben om halfacht, zoals elke zondag, opgestaan, heb me gewassen en gekleed, gekeuveld tegen de kanarie... U houdt van dieren, juffrouw Jones? Wordt vervolgd Hilversum 402 m AVRO 3.00 Nieuws 18 15 AktuaUtel- ten. 18.20 Uitzending van de Boerenpartij. 18.30 Week end-wegwijzer. 19.05 Gespro ken brief. 19.10 Sportparade. 19.20 Reportage Wimbledon. 19.25 Nabeschouwing Ronde van Frankrijk. 19.35 Country and Western Music (gr.). 20.00 Nieuws 20.05 Klassieke en mo- dracht. 21.50 Licht muziekprc ïofoonmuziek. 23.55-2+00 U5 Vi... AVRO: 19.35 Rooster, tele- Mjdschrift voor jonge mensen. NTS: 20.00 Journaal. AVRO: 20.20 Avro's Televizler. 21.00 Route 86 De Blues zangeres TV-fUm. 21.50 Jazzmuziek. 22.05 NATO-taptoe te Arnhem. NTS: 22.45-Journaal. 22.50-23.00 Filmverslag Ronde van Frank- i ijk 1986. Nederland U. NTS 20.00 Nieuws in het kort. KRO: 20.01 MIK, muzikaal orogramma. NTS: 20.45 Zuid-Amerika Nu, fllmre postage over Brazilië. KRO: 21.30 Hazel TV-film 2+55 Onze man in Keulen. ITS: 22.20-22.25 Journaal. Nieuws. 8.10 T. ...„r- morgen wij. ding. VARA: 10.00 Schoolradio 12-55 Aktuallteiten AVRO '3.00 Nieuws. 13.10 Journaal ei beursberichten. 13.30 Vakantie wimble. VPRO: 16.00 Nieuws. Aansl.: Thuis, praatje. 16.30 (Stereo) Radlophilharmo- -isch arkest, groot omroep- °?r' K!ï,a£5nk00r en zangso sten. i7.30 Voor de 1eugd 7.50 Akiuaiitelten. Hilversum II, 298 m. KRO: .00 Nieuws. 7.10 Het levende 1. 7.15 Licht- '7.30-7,31 g. 8.00 nieuws. O.IV jeugd. 8.30 Nieuws 8.32 Lichte grammofoonmuziek racantletlps Angeh msemble. 12.27 Mededelin- mofoonmuziek. 13.35 Voor de vrouw. 13.45 Gevarieerd mu- ziekprogramma. 14.50 'n Prachi van een betrekking hoorspel. (Tussen '5.30 en 17 00 wordt net orogrammi onderbroker toor repoitages Tour dt Fran ce.) 15.30 Voo' de zieken. 18.30 Pianorecital. 16.50 Vocaal ensemble (gr 17 on Voor de leugd. 17.30 Gevarieerd muziek- Hilversum III. '40 m. en tien. NRU/AVRO: 9 00 ilijk ochtend 9.02 orogramma (Om in.oo Nieuws.) 12.00 Nieuws. 12.02 Operettemuziek. NRU/NCRV: 3.00 Nieuws, eventueel actuali teiten. 13 02 Zuid-Amerikaanse klanken (gr) 1320 LichL grammofoonmuziek. 14.00 Nieuws. 14.02 Llch» gevarieerd laten programma. (Om L5.00 Nieuws 15.30 Platenprogram- •na voor de tieners NRt/A t RO 16.00 Nieuws 16 02 I.icht gevarieerd piatenprogramma .7 00 Nieuws 17 02-18 00 Geva- TELEVISIE >IOH«,E\ t... Iiuu Meiropoie oritest en sireense report; 'angsoliste. 13.20 Lichte gram- Frankrijk 1966.

Nieuwe Leidsche Courant | 1966 | | pagina 13