TV RADIO Commentaar Lachen en foei-roepen bij Een koekoek op 't nest" NCRV tracteert op tv-klucht - Vanavond stukje van Labyrint op tv en DONDERDAG 23 JTJM 196* Onbegrij pelij k Welke maatstaven de (steeds kleiner wordende) „deskundige jury" van de AVRO, bij de beoordeling van de debu tanten in „Nieuwe oogst" aanlegt, zal voor ons leken altijd wel onbegrijpelijk blij ven. Een Fries liedje, duidelijk verstaan baar voor elke Nederlander, moest van tevoren worden vertaald, een Italiaans en een Israëlisch, totaal onverstaanbaar, „mochten zomaar door". Een heel jong meisje dat zelf een bijzonder geestig liedje had gemaakt in een speelse menge ling van Duits en kwasi-Nederlands, en de eveneens origineel-dichtend student moesten het afleggen tegen een zwakke beatgroep en de pas-beginnende Utrecht se Folk Minstrels, die met de prijs gingen strijken. Wij gunnen het de drie aardige jongelui van harte, maar buiten kijf waren de totaal-prestaties van de beide genoemde solisten veel groter. Heeft de AVRO voor haar showprogramma's mis schien liever een groepje dan een een ling? Ook beoordeelde men, naar eigen zeg gen zónder deskundigheid, een amateur- goochelaar. Waarom daarvoor dan niet een beroepsman aangetrokken in de jury? Wij geloven graag dat Pim Jacobs en Bep Ogterop goede beoordelaars zijn, maar „zanger-manager" Bob Bouber sloeg een treurig figuur. Pas bij de acht ste deelnemer (van de tien) wist hij iets zinnigs op te merken. Verder had men zomaar uit het studio- publiek tien personen aangewezen om de optredende te kritiseren. (Proeve van con versatie tussen presentratrice en amateur jurylid: „Houdt u van Israëlische liedjes?" „Ja, fantastisch" „Hebt u ook platen met Israëlische liedjes thuis?" „Nou, ik vind cabaret ook leuk!"). Wij vragen ons af of het wel aangaat jonge debutanten op deze manier voor .het hele miljoenen publiek op één hoop te vegen en cijfertjes te geven die elkaar nauwelijks ontlopen, terwijl er toch veel grotere nuanceringen waren aan te wij zen, wanneer men alleen al eens op het verschil tussen originaliteit en nadoen lette. Neen, hier kunnen wij met de pet Later vertoonde de AVRO een docu mentaire over wegenbouw, met heel fraaie opnamen van het onderhanden zijnde kruispunt Laren in het Gooi. Lof waardig camerawerk en prettige informa tie gingen in deze uitzending samen. Intussen liet de KRO op Nederland 2 het muzikale Duitse spel „Allemaal leu gens" zien. wat ouderwets-zoet van in houd. maar voor de liefhebbers van ro mantiek en fans van Johan Heesters een genoeglijke .voorstelling van behoorlijke kwaliteit. VV (Van onze radio- en tv-redactie) HILVERSUM Zaterdag avond moet U maar niet op het allerlaatste ogenblik nakijken wat de televisie aan vertier biedt, want dan bent U misschien nog aan het kibbelen over wat er nu zal worden gekozen, als het kast je al licht is. De keus zal voor wie luchtig amusement zoekt niet eenvoudig zijn: de VARA biedt op Ned. 2 op 8.30 uur een Belgische opvoering in de Nederlandse taal van de musical „Stop de wereld, ik wil er af" en de NCRV tracteert de kijkers om 8.45 op de klucht „Een koekoek op het nest". Te wisselen valt er niet: beide uitzen dingen duren vrijwel even lang, ze zijn „avondvullend". Gaat u er dus maar aanstaan om tijdig uw keuze te maken en daarmee het hele gezin tevreden te Nu is er verschil genoeg tussen heel moderne musical zonder veel decor en een ouderwetse klucht die uit 1926 dateert. „Een koekoek op het nest" volgt het oude beproefde patroon van het kwasi-schandaal, de verstoorde liefde, het hevig misverstand en... het gelukkige slot waarbij iedereen elkaar in de armen valt en alles afkust. Niet alle iTtensen houden van klucht en een aantal wil er niet uitkomen, zo'n lach-of-ik-schiet'-spel wél Spreken en spelen voor NCRV-radio (Van onze radio- en tv-redactie) HILVERSUM De heer A. Ramaker, voorganger in de Vrijstaande Vergade ring van Gelovigen in Rotterdam, zal or maandagmiddag a.s. (27 juni) om 3 uui voor de NCRV een Bijbeloverdenking houden over het onderwerp „Massapro- dukt of unica?" Woensdagochtend (29 juni) leidt dr. W. H. Velema, chr. geref. predikant in Lei den, om 10.30 uur de radio-morgendienst. Het onderwerp van zijn toespraak is: „Zou God vergeten genadig te zijn?" Op donderdag 30 juni a.s. zendt de NCRV een orgelconcert uit. d.at Tom Peelen geeft in de Grote Kerk van Via- te beminnen. Welnu, maak zaterdag van uw hart geen moordkuil en kijk bij de NCRV als het ,u lust. De Brit Ben Travers is de schrijver in het zeer opgewonden verhaal en hij heeft met Engelse zin voor humor (die, toegegeven, lang niet elke Nederlander aan het gieren brengt!) zoveel mogelijk dwaasheden bij elkaar geschraapt om zijn Frans-ondeugend verhaaltje kleur t fleur bij te zetten. De NCRV op haar beurt heeft een keur van bekwame acteurs en actrices uitgenodigd, van de opvoering een kunst festijn te maken. We zien niemand min der dan Vera Bondam, Luc Lutz, Joan Remmelts, Ton Kuyl en Annie Leenders, om er eens een paar te noemen. Maar ook Sylvia de Leur, die wanneer zij goed op dreef is, al een „klucht op zichzelf' voorstelt. Het verhaal Het verhaal ziet er niet erg origineel, maar schokkend genoeg uit. Een jong echtpaar zal het weekend gaan doorbren gen bij een familie buiten Londen en omdat men in 1926 nog maar niet even tjes in zijn auto stapte, gaan zij netjes met de trein. Barbara zit al in de coupé, als Philip nog even een krantje gaat kopen en... daar Marguerite Hickett ont moet met wie hij een praatje aanknoopt. Het tweetal staat zo geanimeerd te babbe len, dat zij niet opmerken dat de trein vertrektmet een boze Barbara, die Margaret niet kent. O, wat een v< lende toestand! Maar ziedaar, ook Margaret is op naar precies dezelfde familie voor een logeerpartij en dus besluiten zij samen een auto te nemen en de trein achterna te rijden. als de auto pech krijgt, hetgeen de toeschouwer al verwacht.... Tja en dan komt het. De nacht valt. Er moet onderweg geslapen worden. Hotelle tje heeft maar één kamer vrij. Philip (of Peter, zo kan hij ook worden genoemd) is een even nette en trouwe echtgenoot als Barbara, maar ze willen wél allebei slapen. Kom vooruit, zegt Barbara, jij op de grond en ik in het bed, daar kraait geen haan naar, we vertellen het gewoon niemand. Zij heeft de leiding en hij laat zich overtuigen en zo gebeurt alles heel braaf Herman Stok niet meer in Popshow (Van c i tv-redactie) (Van o j radio- en tv-redactie) i HILVERSUM Zowel de VARA als NCRV zullen ruimschoots aandacht besteden aan de opvoering van de ope ra „Labyrint", welke vanavond binnen het kader van het Holland Festival in het Amsterdamse Carré in première gaat. De VARA geeft vanavond in „Achter het nieuws" een directe reportage van een gedeelte van dit stuk „totaal thea ter" op televisie, de NCRV makt er een radiofonisch verslag van voor de avond van 30 juni a.s„ 11.15 uur op Hilversum II. Bovendien zal de VARA-televisie op 5 juli a.s. een uitzending van Signale ment wijden aan „Labyrint", Peter Schat zal het filmmateriaal dat de VA RA tijdens de talrijke repetities heeft verzameld, hiervoor zelf verwerken. Zoals U wellicht weet, beantwoordt het kunstwerk niet aan de gewone vorm van de opera, het is geen klaarge maakt verhaal, maar een complex van mogelijkheden, onder leiding van Peter Schat gecreëerd door een groot aantal kunstenaars. Uit deze „mogelijkheden" moet de toeschouwer zelf kiezen en de zin ervan interpreteren, waarbij hij dus zelf het „subject" is van Labyrint. Men kan de betekenis van dit werk niet alleen toeschrijven aan de compo nist Peter Schat: zijn belangrijkste me dewerkers zijn Lodewijk de Boe.r die de tekst schreef naar gegevens uit het boek van Louis Paul Boon „De Para dijsvogel", de decorontwerper architect Al do van Eyck, de choreograaf Coert Stuyf en de cineast Albèrt Seelen. De uitvoering geschiedt door het Utrechts Symfonie Orkest, het Neder lands Operakoor, instrumentale en vo cale solisten alsmede acteurs en actri ces. Voor de NCRV maakt Frederice van Faassen een radiofonisch verslag var het gebeuren in Carré. Zij wil o.a. ge- Ernstige overstroming in Indiase deelstaat NEW DELHI In de Indiase deelstaat I Assam zijn bijna een miljoen mensen I door overstromingen getroffen. Er zijn j yijf doden. De regering van Assam heeft de centra- 1 le regering verzocht om bevoorrading van de geteisterde gebieden met behulp j van vliegtuigen. j Aan de andere kant heeft de natte moesson in andere delen van India ver- lichting gebracht doordat op minder drastische wijze een eind is gemaakt aan een droogteperiode van 9 maanden. In I enkele gebieden zouden de boeren kun- lüidsobjectén en woorden die daarop betrekking hebben, rangschikken. Ook wordt voor de radio-uitzending een „nieuwe laag" aan het stuk toege- _d, namelijk een „monologue intérieur", waarin wordt ten gehore ge bracht hoe iemand Labyrint waar neemt. Voor de luisteraar zal hierin enige gestyleerde informatie voorko- In verband met het feit dat „Achter het nieuws" vanavond begint met een ingelast interview met minister Samkal- den over de positie van de Nederlandse justitie in verband met recente gebeur tenissen, zal de actualiteitenrubriek 15 minuten uitlopen. Daarom zullen alle volgende programma-onderdelen een kwartier later dan in de omroepbladen is aangegeven, beginnen. Man behoedt autobus (30 mensen) voor ramp STUTTGART Een 59-jarige chauf feur heeft woensdag dertig inzittenden van een autobus voor een ernstige i behoed door onmiddellijk naar vort rennen toen de buschauffeur dood achter het stuur bleef. Hij bracht de bus tot stilstand. Het gebeurde toen de bus op de auto weg tussen Freiburg en Bazel met eer snelheid van 80 kilometer reed. Moordenaressen (17) staan terecht ging van moord op de 54-jarige mevrouw Helene Langer. Monika Schmitz en Margarete Schere worden ervan verdacht mevrouw Langer twee maanden te hebben gemarteld en haar tenslotte op 13 augustus te hebben gewurgd. De martelingen hadden ten doel de rouw geld af te persen. De meisjes verschenen woensdag in de rechtszaal met rokken tot ver boven hun knieën. HILVERSUM Herman Stock heeft de VARA gevraagd hem verder te ontheffen van de presentatie van het radioprogram ma Popshow. Op woensdag 29 juni a.s. zal hij de laatste keer in deze uitzending met het VARA-dansorkest zijn te horen. Hij heeft het programma dan gedurende twee en een half jaar voor de microfoon gebracht. Wel blijft Herman Stock medewerken aan de presentatie van het zaterdagoch tendprogramma Z.O.-135, aan „Tijd voor Teenagers" en aan „Zorro" op Hilversum III. De presentatie van Popriiow wordt op 6 juli overgenomen door Wim Jaap van der Laan. de echtgenoot van Anneke Grönloh, die bekend werd door het lei- het KRO-televisieprogramma „Waauw". VARA: in juli geen voorpaginanieuws (Van onze radio- en tv-redactie) HILVERSUM De ochtendrubriek van de VARA-radio „Nieuws van de voorpa gina" zal in de maand juli worden stopge zet wegens vakantie van de journalist Cor van der Poel, die dat nieuws pleegt aan^ te bieden rond de klok van half In augustus komt de uitzending weeï ge woon terug. Zender-direkteur zou door Smedley zijn vermoord LONDEN In verband met de moord op de direkteur van de Engelse piraten zender Radio City heeft de politie woensdag de financier Oliver Smedley, oud-voorzitter van de liberale partij, ge arresteerd. Hij is eigenaar van een onder neming die diverse piratenzenders buiten de Britse territoriale wateren exploi teert. Dinsdagavond werd de direkteur Radio City. Reg Calvert, doodgeschoten in het buitenverblijf van Smedley, nadat een bende een overval had gepleegd op het oude fort in de Theemsmonding, waar Radio City uitzendt. De zender werd grondig buiten werking gesteld, want de financiële transakties van Smedley had den slechts ten doel concurrerende ders te weren. Toen Calvert van de overval hoorde, ging hij naar Smedley's buiten. Daar ontstond een heftige discussie, die met gebruik van vuurwapens eindigde. Smed ley ontkende schuldig te zijn. Hij moet 2 juli voor de rechtbank verschijnei heel netjes, geen vuiltje aan de lucht. Maar vanzelfsprekend komen er een he leboel vuiltjes los als alles natuurlijk toch uitkomt. Dan is iedereen boos op iedereen en de verwarring neemt zo toe, dat men diep respect krijgt voor de schrijver, die dit allemaal heeft bedacht en in scène gezet. Het is alsof hij maar niet genoeg kan krijgen van de pret om alles in 't hon derd te jagen. Maar met een handom draai heeft hij tegen het einde van het stuk alles weer op de pootjes. Beswaren JUFFROUW JONIS UI? BRIGHTSTEAD •"if,. JAN H. EEKHOUT Toen 'het stuk pas werd gespeeld, was men in Engeland nogal onthutst. Er wer den bezwaren gemaakt tegen die nachte lijke bedscène: het waren tenslotte toch maar twee elk-met-een-ander-getrouwde mensen, die daar in één kamer samen ter ruste gaan... ook al gebeurt dat in alle eer en deugd. hten'ïïsüïï1 (fis^irTuklTnnuTtX ni Hoofdrolspeelster Do van der Stek (Barbara! en tillen we er niet meer zo zwaar aan, als Sylvia de Leur in een van haar altijd geslaagde dienst- televisie mag heel, heel veel. Ook van de meisjesrollen in „Een koekoek op het nest". Barbara NCRV. Wie er toch 'n been inziet, wach- heeft het allemaal niet kwaad bedoeld, maar voor tot het slot, want dan lopig gelooft niemand daarvan iets, en zeker niet echtgenoot Ton Kuyl, die op 't pad is op te sporen. blijkt ieders onschuld, zijn alle ondeu- haar gendheidjes opgelost, vergeven en verge ten. gegaan om zijn verdwenen Emmv Verhey geslaagd met onderscheiding AMSTERDAM Eon my Verhey, de 17-jarige violiste uit Haarlem die zoveel succes heeft deelgenomen aan Tsjaikowskyconcours voor violisten Moskou, vanwaar zü zondag met ere-diploma terugkeerde, is gistermiddag in Amsterdam „met onderscheiding" ge slaagd voor haar eindexamen solospel van het Conservatorium der vereniging „Muzieklyceum". Aan deze mededeling voegde de direc teur van het conservatorium en voorzit ter van de examencommissie, de heer E. van Royen, toe dat zij dit prachtig ogen blik in haar leven te danken heeft aan haar groot talent, haar enorme taakopvat ting en aan haar leraren, vooral aan de heer Herman Krebbers. De uitslag kwam niet als een verras sing. Ovaties hadden reeds in de overvol le kleine concertzaal geklonken na de uitvoering van elk der examenopgaven. Die opgaven waren Chaconne van J. S. Bach. Caprice 4 van Paganini. vioolcon cert in d. gr.t. van Tsjaikowsky, sonate van W. Owtshinnikof dit was het ver plichte nummer bij Emmy's optreden in Moskou. Het werd voor de eerste maal in ons land ten gehore gebracht en Tzigane van Ravel. Bij de laatste drie nummers werd zij aan de vleugel bege leid door Stanley Hoogland. Met de heer Van Royen maakten deel uit van de examencommissie mej. Davi- na van Wely en de heren H. Krebbers, Jean Louis Stuurop en Gijsbert Beths. De rijksgecomitteerde was dr. J. Da- niskas. Zoals eerder gemeld hebben mej. Ver- ;y en de 16-jarige Christian Bor, die met haar en succesvol aan het concours in Moskou deelnam, de uitnodiging van het concertgebouw aanvaardt als solisten op te treden in het R.AJ.-concert dat op 1 juli o.l.v. Bernard Haitink wordt gege ven, en op 8 juli in De Doelen te Rotter dam. Tv-vraaggesprek met minister Samkalden HILVERSUM In de actualiteitenru briek Achter het nieuws zal de Vara vanavond op Nederland I een tv-vraag gesprek uitzenden met minister Samkal den van Justitie. Deze uitzending begint om tien voor half negen. Door de inlas duurt het gehele programma een kwar tier langer dan officieel is aangegeven. Figuur-puzzel Vul in: 1-2. meisjesnaam, 3-4. plaats in Drente met vliegveld, 1-4. zangwijs. 2-3. behoefte, 3-6. klaarblijkelijk, 4-5. dorpje in N-Brab. onder Gemert, 5-6. gil. Bij juiste oplossing leest men it dikomrande hokjes de naam van eet meente in Drenthe. VANAVOND TE ZIEN NED. 1 VARA uur gewestelijk nieuws, uur Lucy show: de strijd om de bontjas, uur Achter het nieuws, uur quiz Tel uit je winst, uur Tsjechisch tv-spel „In de herfst scheiden". 10.25 uur Mimi Boesnach vertelt over haar werk als actri- 10.45 uur sport. NED. 2 NCRV uur sportrubriek. uur aflevering va: De Humboldtschool „Het inter- de tekenaar Hugh Jans kookt een vissoepje. programma over ruimtevaartuigen, impressie Kerk-werkdag in Heemskerk. VANAVOND TE HOREN HILVERSUM I AVRO sportuitzending. Frans programma van Jan Brusse. het Filharmonia Orkest speelt onder directie Sir Adrian Boult moderne composities. Hootenanny op de plaat, amusementsprogramma uit de Prot. Militaire Club in Ede, met avondsluiting. M. J. Slagboom bespeelt het orgel van de Rotter damse Pauluskerk. Lili Kraus speelt romantische klassieke piano- werken. deze krant behoort tot Het Kwartet In het Westen veruit grootste prot. chr. dagbladDers Juffrouw Jones had er destijds over gedacht, hem niet onder haar dak toe te laten. In eerste instantie was ae oorzaak zijn onprettige stem. Daarom alleen al had zij hem subiet gewantrouwd. Zij had hem niettemin aanvaard, haar wantrouwen terzij geschoven, doch al gauw keerde haar achterdocht in versterkte mate terug, daar, volgens haar en ook anderen, Harper onmiskenbaar iets had van een rat, ja, hij loerde als een rat uit zijn donkerbruine, ronde oogjes en zij achtte hem, hem gadeslaand, bekwaam om in een bepaald geval schichtig de vlucht te nemen of om, in het nauw gebracht, te bijten. Zo was het ook gesteld met de ratten uit de dierenwereld en juffrouw Jones was enkel bang voor déze dieren verder was zij het voor niets. Maar Harper was er nu eenmaal en bleef en zij duldde zijn aanwezigheid, welke haar vaak in tweestrijd bracht. Diep-in weigerde zij toe te geven, dat zij, door Harper toegang te verlenen een fout begaan had. De weinig sympathieke gedaante van meneer Harper waasde weg in het niets en haar tuin werd weer zichtbaar in zijn glorie.... Ja, wat haar mankeerde, dachtstond ze me daar te suffen en... Hee, ben jij daar Jack? Juffrouw Jones bukte zich naar de glanzende, reusachti ge inktzwarte kater, die de rug hoog als een Chinese parkbrug, tegen haar rok en benen stuwde en streelde. De kater had zich ijoëven vanuit de tuin door het hem eigen lijk te enge, kattegat lenig naar binnen gewrongen. ijk te enge, Kattegat j Mêw....! zei hij. Ik zal je jé'toe! lelk geven, hoor, zei juffrouw Jones. De daad voegend bij het woord greep ze de ontstopte melkfles van het aanrecht en goot het schoteltje van de kater, dat achter haar onder een tafeltje op de blauwe vloertegels stond, tot de rand vol. Hier, Jack, drink je buikje bol, mijn jongen! Jack begon gretig te slurpen. Hij was als een uitgeteerde zwerfkat bij haar gekomen en had zich in het pension genesteld. Hij dacht niet aan weglopen, rijk als hij het had bij juffrouw Jones, die hem tot en met verwende. In enkele maanden werd hij zo groot als hij nu was en juffrouw Jones achtte deze groei verba zingwekkend. De naam Jack had hij gekregen toen juffrouw Jones hem in de tuin een vette mus besluipen en vangen en deze daarna onverwijld door hem met de klauwen uiteenpluk- ken zag met meer menselijke dan katachtige wreedheid. Zij had, toeziend op dit bloedig bedrijf, gedacht aan een boek, waarin werd verhaald over een zekere Jack the Ripper, een vrouwenmoordenaar uit de vorige eeuw. Jack the Ripper had de door hem gedode vrouwen met ware chirurgische bekwaamheid aan stukken gesneden en bij iedere door hem vermoorde vrouw een briefje achtergela ten, waarop men de naam „Jack" lezen kon. De politie had Jack the Ripper niet weten te vatten. De moorden hielden op en de politie verkondigde de Londense burgerij, uit de Theems het lijk van een naakte, blond-gebaarde man te hebben opgedregd, dat zonder twijfel het stoffelijk overschot van Jack the Ripper moest zijn. De bewijzen hiervoor verzweeg Scotland Yard. Jack de kater had zijn naam dus aan Jack the Ripper te danken. Terwijl Jack zijn melk oplebberde, was juffrouw Jones met haar dagtaak aangevangen, sneed brood en kaas voor het ontbijt van haar heren en bracht het naar de eetzaal. De eetzaal was een ruime kamer aan de wegkant van hef huis. De tafel, waaraan de heren gezamenlijk plachten te eten, wérd door juffrouw Jones geregeld met smetteloos linnen gedekt. Wie „juffrouw Jones" zei, zei „orde" en „netheid". In de keuken teruggekeerd raadpleegde juffrouw Jones in één oogopslag de klok, welke sinds enige dagen niet meer koekoeken wilde en zette water op voor de thee. Toen daalde zij in haar kelder af voor de eieren, zocht er vier uit van gelijke omvang en één groter ei, beklom de stenen trap weer, blikte, terug in de keuken, door het raam en volgde een vlucht duiven, die over de tuin met een wijde boog stadwaarts vleugelden... Daarna zette zij dé werkzaamheden bedrijvig voort om na een poos opnieuw op de klok te kijken. Ja nu, zag zij. was het wel tijd voor notaris Brooks; ze ging hem zijn ontbijt bezorgen. Nimmer nuttigde notaris Brooks de maaltijd met de andere heren, te zeer bewust als hij zich ervan was notaris Brooks te zijn. Hij stelde juffrouw Jones op hoge prijs, wisselde zelfs met haar detectivelectuur uil. Vele intellectu elen, onder wie ministers, had hij juffrouw Jones verteld, koesterden een zwak voor dergelijke boeken wijl ze het brein activeren, iemand stellen voor de wonderbaarlijkste psychologische raadsels, welke men, al lezende, poogt od te lossen of men wil of niet wil. Wordt vervolgd &1//MTC AV... Ü7(= i7 LFKTVVVÏO?I SU/5TM!/LEN 0ENEPEHHCH Oplossing vorige puzzel Horizontaal: 1. kram, 4. Delden, 9. air, 10. sir, 11. Ino, 12. poesta. 14. ende, 15. Noë, 16. ink, 17. en. 19. klinket. 22. rek. 24. Let. 25. lor, 27. petitie, 30. no. 32. log. 33. mes. 35. rode, 37. rustig. 39. are, 40. hes. 41. Ede, 42. marron, 43. grol. Vertikaal: 1. kapper. 2. rio, 3. aren, 4. dra. 5. ei, 6. Dinkel. 7. end. 8. noen, 10. stellig. 13. sok. 14. enk, 16. intimus. 18. nep, 20. iet, 21. ton. 23. kelder, 26. Roggel, 28. toe, 29. ees, 31. kram, 34. ster, 36, ora, 37. ren, 38. ido, 40. ho. Hilversum 1 402 m. AVRO: 18.00 Nieuws. 18,15 Aktualitei- ten. 18.20 Uitzending van de PSP. 18.30 Weekend-wegwij zer: lioht programma, 19.05 Gesproken brief. 19,10 Sportpa- rade. 19.25 Nabeschouwing Ron de van Frankrijk. 19.35 Pro gramma uit Parijs. 20.00 Nieuws 20.05 Moderne orkest muziek (opn). 21.20 Logboek 1950: documentair programma. 22.10 Stereo: Licht instrumen taal ensemble (opn). 22.30 Nieuws. 22.40 Aktualiteiten. 23.00 Jazzmuziek. 23.55—24.00 Nieuws II 298 m. NCRV: 19.00 Niei nilitairen. 22.15 a iek. 23.55—24.00 Nie raatje NTS: 19.00, 9.01 Klaas kijker in- „■djournaal. 19.15 Van gewest tot gewest. 19.35 Do Lucy Show. 20.00 Jour- Achter het .it je winst. irweggebruiker ien. VF- Schoolradio. VARA Schoolradio. 10.20 Romantische ju11.00 VaakW'19.05 De vërrêïri; jeugi naai. VARA: Nieuws. 11.02 Voor de - 11.40 Klavecimbelrecital 12.00 Stereo: Licht instr taal ensemble. 12.27 Mededelin- av, Radio-con<BR iliteiten. AVRO: 13.00 gr). land- en tuinbouw, i landbouw. 12.40 'rgel. 12.55 Aktu- scheid 22.40 Journaal. Filmverslag Rondt TV-spel. 22.10 Ge- t Mini Boesnach. NTS: voorpagina). 8.00 rt.1 Hni5P CuL in woord en muziek: klassieke muziek.. >r dracht en een éénakter. 15.15 Lichte grammofoonmu- ziek. VPRO: 16.00 Nieuws. Aansluitend: Thuis, praatje. 16.30 Lichte grammofoonmu- ziek. 17.00 Klassieke g foonmuziek. 17.30 Voor jeugd. 17.50 Aktualiteiten. n n. 298 m. NCRV: •s. 7.10 Dagopening 7.20 Lichte grammofoonmuzlek. ieken. 9.35 10.00 strijkkwartet. 10,30 IC""* luisteraars 12 00 Lichte "gram" mofoonmuziek12.27 Mededelin- tuinbouw. 12.30 Nieuws. 12.41 Instruméhtaal gramma. 14.05 14.25 Clave Voordracht 15.10 Stereo: LichtBBPHÜP taal kwartet. 15.30 Voor de y™uw. 16.00 Vocaal ensemble. 16.20 Moderne grammofoonmu zlek. 16.30 Praatje over plan ten. 16.45 Noordhollands filhar monisch orkest. 17.35 Show en zo: licht programma. 18.35 Har monie-orkest. 18.55 Op het woord af. praatje. Hilversum II. 24« m en FM-kanalen. NRU/AVRO: 9.00 Nieuws. 9.02 Vrolijk muziekpro gramma (gr.) (10.00 en 11.00 Nieuws) 12.00 Nieuws. 12.02 ettenmuziek (gr.) 13.00 ws. 13.02 Draalorgelmu- 13.15 Licht orkest. 13.35 Gevarieerd muziekprogramma (opn) 14.00 Nieuws. 14.02 Vro lijk platen programma. 15 00 Nieuws. 15.02 Volksliedjes. 15.20 Licht instrumentaal kwintet. ]5-40 Jazzmuziek. 16.00 Nieuws. 16.02 Licht gevarlëerd muziek- 3™framnla- 17 00 Nieuws. 7.0218.00 Gevariëcrd platen- vocaal pro reportage Ronde

Nieuwe Leidsche Courant | 1966 | | pagina 11