Douwe Egberts introduceert de elektrische WAND-koffiemolen! Districtskampioenschap Leids tennis begonnen Katwijk aan Zee gereed voor zijn badgasten Maal zelf uw koffie! NIEUWE LEIDSE COURANT 10 DONDERDAG 23 JUNI 1966 (Van o 6 tennlsmedewerker) LEDDEN' Gistermiddag werd om half vjjf een begin gemaakt met de ten niskampioenschappen van het district Leiden, die dit Jaar voor het eerst ge bonden worden omdat Leiden aan het begin va nhet tennisseozoen 1966 een zelfstandig tennisdistrict is geworden, inschrijving kleiner dan men kon ver- mes- en herenenkelspel in de catagoriën B en C. Doordat de organisatie laat op touw gezet is en de bekendmaking hier door ook slechts kort voor de aanvang .van het toernooi kon gebeuren, is de inschrijvng kiener dan men kon ver wachten. Hert damesenkelspel B gaat zelfs nlert door bij gebrek aan inschrijving; slechts twee speelsters gaven zich op. In het damesenkelspel C is mej. M. yan Ulden favoriet, terwijl bij de heren in C A. van der Berg als eerste geplaatst is. In bet herenenkelspel B is R. de Groot uit Katwijk 1 geplaatst, de Room burgspelers D. Bouman en J. Monod de Troideville respectievelijk 2 en 4 en de Ook nat. kampioenschap voor „lichte roeiers" AMSTERDAM Het bestuur van de Ned. Roeibond heeft besloten met ingang van dit jaar ook officiële nationale kam pioenschappen voor zogenaamde „lichte roeiers" te houden. Nederland volgt hier in het voorbeeld van W.-Duitsland, dat reeds vele jaren titelwedstrijden voor dese categorie kent. Lichte ploegen zijn ploegen, waarbij het gemiddelde gewicht van de roeiers de 67% kilogram niet te boven gaat en waarvan geen enkel lid meer dan 70 kg weegt. De nieuw ingestelde kampioenschappen worden tegelijk met de gebruikelijke na tionale titelwedstrijden verwerkt en wel van donderdag 21 tot en met zaterdag 23 juli op de Bosbaan te Amsterdam. Noordwjjker G. Pasma is als derde ge plaatst. Uitslagen: Damesenkelspel C: eerste ronde: M van UldenS Lesguiller 60 6—1; N Zwikker—H Perquin 6—3 64; Y StolwijkM Bridiè 61 61. Heren- enkelspel B: eerste ronde: A v d Berg— G Bakker 6—4 64; L Koenders—J C Mulder 6—3 7—5; tweede ronde: J de GrootP Vroegop 61 61. Herenenkelspel C: eerste ronde: D OudshoornC Goudhart 75 46 63: D BraggaarR Waizata 61 60 A J Mulder—C v d Nat 6—1 6—3; F van Straaten—R de Jong 6—1 6—1. tweede ronde J v d NatC Meyer 62 60. Norhlgo-mars te Noordwijk 2 juli NOORDWIJK Na een jarenlange onderbreking zal zaterdag 2 juli de Norhtgo-wandeltocht weer worden ge houden. Er zijn vier afstanden: 5 kilome ter voor meisjes en jongens van 5 tot 8 jaar en voor de groteren bestaat er een keuze tussen 10, 15 en 25 kilo meter. Men kan zowel individueel als in groepsverband meedoen. Inschrijfadres: de heer J. de Leeuw Hoofdstraat 46 te Noordwijk aan Zee, tel. 01719-3592. Na de mars zal 's avonds op het Palaceplein een grote taptoe worden gehouden. KARATE De Nederlandse kampó- leraar G. K. Meijers heeft het gepres teerd in Thailand de 7e dan in het karate te behalen. De Nederlander is de enige in Europa die deze graad heeft. WATERPOLO Slechts vier dagen na de 21 zege in Delmenhorst tegen het Nederlandse waterpolo-zevental, heeft het Westduitse wateipoloteam in Krainburg met 0—6 verloren van Zuid-Slavië. Noordwijks SJC op Brits estafetteteam plaats Quick Boys bij junioren A 1 LEIDEN Het Noordwijksc SJC al zal het komend seizoen in de za terdagmiddag-afdeling van de junio ren Al uitkomen. De jeugdige Noord- wijkers versloegen gisteravond op het UVS-terrein het Ter Aarse Altior al in de derde promotie-wedstrijd met 32 na een 20 voorsprong bij de rust. Het eerste duel was in een Altior- zege geëindigd (20), waarop de zwartwitte Noordwijkers zich op hun beurt in returnwedstrijd met 4—1 de sterksten toonden. De derde gegadigde voor promotie, het (kampioens)elftal van Leiden, nam niet aan de strijd otï het plaatsje van het gedegradeerde Quick Boys deel, omdat de komende com petitie acht junioren naar de senio ren overgaan. Dames van De Zijl namen revanche op Golfbrekers LEIDEN De dames van De Zijl hebben in de derde klasse C van de waterpolocompetitie van de KNZB re vanche genomen op de Leidse Golf brekers. Na een leuke, gelijkopgaan- de wedstrijd trokken de dames uit de Kooi met 24 aan het langste eind. Bij de rust had De Zijl, dat het overigens zonder Ineke van Oos ten moest stellen, reeds een 02 voorsprong. In de LGB-ploeg ont braken Cora Blom en Wil van der Drift. De doelpunten werden gescoord door Berthe van der Waals, Marjan Vermeulen en Alie Hogeveen (De Zijl) en Coby Hoogeboom (LGB). verbeterde records LONDEN Een Engels kwartet be staande uit Graham Grant, Mike Varah. Chris Carter en John Boulter heeft woensdagavond in Londen een nieuw wereldrecord op do 4 x 880 yards ge vestigd met een tijd van 7 minuten en 14,6 seconden. Het oude record stond se dert mei van dit jaar op naam van de universiteit van Californië met 7 min. 17.4 sec. De tijd van de Britten betekende ook een verbetering van het wereld- en euro- pese record op de 4 x 800 meter, een van de langst staande records in de at letiek. Met hun 7 min. 14.6 sec. waren de En gelse lopers 1.2 sec. sneller dan het Bel gische team Ballieux, Langenus, Leva. Moens, dat op 8 augustus 1956 in Brussel tot 7 min. 15.8 sec. kwam. VOETBAL In de derde wedstrijd van deze week hebben de Italianen Ar gentinië met 30 verslagen. Bij de rust leidden de Italianen met 1—0 door een treffer van Pascutti. Na de hervatting zorgden opnieuw Pascutti en Meroni voor de andere doelpunten. AUTOSPORT John Surtees. de oud wereldkampioen der coureurs, heeft woensdag alle betrekkingen met Ferrari verbroken. Aanleiding vormden de moei lijkheden met de teammanager van rari, die zaterdag tijdens de 24 uurs-rit van Le Mans, Surtees verving door andere rijder. Bridgedrive in Riche KATWIJK AAN ZEE. Op 24 ju- om 8 uur wordt door de bridge club „De Brug" een bridgedrive in hotel „Riche", Boulevard 73 gehou den. Opgave kan geschieden bij Dick Parlevliet, Zuidstraat 38, tel. 2594. Daar deze drive in het teken staat van de visserij zullen diverse haring en vishapjes worden gepresenteerd. KATWIJK AAN ZEE In Kat wijk aan Zee hoopt men speciaal in de maanden juli en augustus op mooi weer, want de VW heeft een lijst van evenementen af te werken. Ook dit seizoen zet de VVV de gasten en ingezetenen een uitgebreid program ma voor De aloude concerten in de muziektent zullen in ere worden her steld. De voorzitter van VVV, mr. J. van der Plas, noemt de zeilwedstrij den een nieuwe loot aan de stam. Het programma is in de vergadering van het bestuur van WV goedgekeurd. De liefhebbers van voetbal kunnen hun hart ophalen. Op het gemeentelijk sport park aan de Laan van Nieuw-Zuid wordt zaterdag 23 juli de wedstrijd Quick Boy! Fortuna '54 (eredivisie) gespeeld. In samenwerking met het plaatselijke orgelcomité en de contactcommissie „Pro Organo et Musica" worden iedere dins dag- en donderdagavond orgel- of koor concerten gegeven in de Nieuwe Kerk resp. de Triumfatorkerk. Het traditionele drumbandconcours, uitgaande van de Bond van Chr. Muziek verenigingen in Nederland wordt zater dag 9 juli op de Boulevard gehouden en op 25 augustus zal de al even bekende taptoeparade (eveneens op de Boulevard) zeker grote belangstelling trekken. Een belangrijke evenement beloven ook de zeilwedstrijden voor de kust van de KWV „Skuytevaert" Verder kan men gaan luisteren naar de muziek die in de muziektent op het An- dreasplein door „Amusanto" en de Chr. Muziekvereniging „Uni" wordt gegeven. De Katwijkse Reddingsbrigade houdt op woensdag 13 juli een zeeprestatietocht over 1500 meter van de Zuidpost af. en op zaterdag 6 augustus zijn de traditionele reddingsdemonstraties met medewerking van de Marine-Luchtvaartdienst en de Noord-Zuidhollandse Reddings-Mij. Op zaterdag 13 augustus trekt voor de elfde maal het bloemensprookje „Flora's kleurenpracht aan Zee'* door de bad plaats. Voorts zijn er puzzelritten voor auto's, motorrijwielen, scooters en brom fietsen, bridgedrives, volleybal- en schaakwedstrijden carillonconcerten, wandeltochten, schatgraverij en interna tionale postzegelruilavonden en dito vei lingen. Het bestuur van WV is de kinderen van de badgasten, zoals gewoonlijk, niet vergeten. Zjj kunnen ook deelnemen i wandeltochten, maar daarnaast zjjn iedere week strandfeesten, terwijl ook nog diverse lampionoptochten op het pro gramma staan. Dezer dagen is op de Noordpost van de Katwijkse Reddingsbrigade de cursus gestart voor jongeren (14-16 jaar) om een diploma te behalen, nl. het strandwacht-jeugdbrevet. Ook voor leden van de Katwijkse Reddingsbrigade werd een begin ge maakt in de Zuidpost met de cursus voor het diploma strandwacht A of B. KATWIJK OPGELET VRIJDAGMARKT KOMT NOOIT MEER. Automatische herenparaplu's 19,50, de laatste 12.50. Damesparaplu's 9.98, nu 5,98. Ons bekend super wi trib herensport- göed. dat zo mooi blijft in de was 1,98, nu elk tweede stuk 99 cent. Zeer grote badlakens, kle>ne schoon heidsfoutjes 10,98, nu 6.98. Ons net herensportgoed 2.98, nu alle ma ten 1,98. Dames camisols, iets aparts, schouderband tot 52 4,98, nu 2.98. Leuke meisjesbadpakjes tot 12 jaar, nu 3,98. Zie borden Japie. K.R.B. naar de Hoek KATWIJK AAN ZEE. Begin ju li zijn er roeiwedstrijden in Hoek van Holland. Ook de K.R.B. zal de strijd hier aanbinden met andere kustbrigades. Niet minder dan vier roeiploegen zullen Katwijk vertegen woordigen, waaronder één dames- ploeg. De Katwijkse Reddingsbrigade is door een bijdrage van de provincie Zuid-Holland in het bezit gekomen van een nieuwe reddingvlet voor de recreatiebescherming. Deze vlet zal worden ingezet op het zuiderstrand. Bovendien is door de KRB een twee de speedboot aangekocht voor een uitgebreide bescherming van het noor- derstrancL De exploitatie daarvan is mogelijk geworden door steun van het gemeentebestuur. Hoog en laag water te Katwijk aan Zee KATWIJK AAN ZEE Vrijdag: hoog water 7.12 en 19.43 uur; laag water 3.01 en 15.27 uur. LBM-meestertoernooi van 4-16 juli AMSTERDAM Het IBM-meester- toernooi, dat met het Hoogoventoernooi langzamerhand gaat behoren tot de tra ditionele grote schaakgebeurtenissen in Nederland, wordt ditmaal van 4 tot en met 16 juli in Amsterdam gehouden. De grootmeestergroep is samengesteld uit: grootmeesters: dr. ir. Bbtwinnik (Rusland), S. Flohr (Rusland). L. Szabo (Hongarije), K. Robatsch (Oostenrijk) en A. Pomar (Spanje). Internationale meesters: G. Szilagyi (Hong), prof. dr. J. T. Barendregit, T. D. van Scheltinga, C. Zuidema en ir. F. Kuypers (allen Nederland). De meestergreep bestaat udt: T. Chi- tescu (Roem.), P. Ostojic (Z. SI.), H. Muller (Oostenrijk). J. Enevoldsen (De nemarken). A. Konstantinopolski (Rusl.) A. Duckstein (Oostenrijk) P. G. Bak ker, L. Kerkhof! E. C. Sdholl, R. Har- toch (allen Nederland). Personeel gevraagd 0 Huurautobedrijf vraagt enkele bekwame* chaufefurs Aanm.: Garage de Jong, Zeemanlaan 12A Leiden. Wij vragen een leerling banketbakker, 15 16 jaar Pers. aanm. N.V. Hema, Lei. den. 0 Kistenfabriek Guldemond Valkenburgseweg 19, Kat wijk. Tel. 01718—2843. Op onze Mercedes vrachtwagen en heftruck (2 ton) vragen wij chauffeur. Geboden wordt 'n zelfstandige werk kring, tevens een langjarig werkverband. 0 Welke nette vrouw is be reid om gedurende enige tijd de huishouding waar te nemen in gezin met 4 kin deren, leeft, tussen 6 en 11 Ï»ar, waarvan de moeder edlegerig is. Gaarne telef. (01710—3 40 63)aanmelding 'x avonds na 6 uur. 0 Gevraagd per 15 juli of 1 aug. a.s. een eerste hulp in de hulshouding voor dag en nacht in gezin van 2 personen. Meerdere hulp aanwezig. Kamer met c.v. (olie). Aanmelden 's avonds tussen 8 en 9 uur. Mevrouw W. M. van der Vorm, Ma- thehesserlaan 238, Rotter dam. Tel. 232020. 0 Mevrouw de la Court, Breestraat 71, Leiden, vraagt een net meisje voor huish. werk van 8 30 tot 3.30 uur. Zaterdag vrij. 0 Gevraagd nette werkster voor enige ochtenden per week van 8.30 tot 12.30 uur. Breestraat 71, Leiden. Mevrouw Vis, De Gijze laarstraat 9. Leiden. Telef. 31538, vraagt hulp in de huishouding voor 3 ochten den per week. 0 Flinke hulp In de huis houding voor 1 a 2 ochten den per week (4 kamerflat). Tel. 30726. 0 Werkster gevraagd vooi onze winkel iu Oegstgeest. Radio Westrik Oegstgeest 0 Verkoopster gevraagd voor onze gram.platen afd. Radio Westrik, Oegst geest. Aanm. tussen 9 en 10 uur. 0 Administratie-assistente gevraagd. Radio Westrik Oegstgeest. 0 Jongelui! Wil je een goed vakman worden? Kom dan bij ons werken, Constructi-e- Houtbouw. Carr.fabr. Kees Mulder, Oegstgeesterweg 61, Rijnsburg. nen bij ons geplaatst worden Conslructie-Houtbouw. Carr. Te koop aangeboden Inruil T.V.'s vanaf f 100.— Ruime keus in groot- en kleinbeeld. Ook onderdelen en accessoires. Technische Dienst Ligtvoet, Gangetje. Hooglandsekerkgracht 8. Leiden. Radio- en televisie onder delen, snoeren en stekkers, buizen en condensatoren, weerstanden en potentio meters. Technische dienst Ligtvoet, Gangetje, Hoog landsekerkgracht 8. Leiden. 0 Gebruikte T.V.'s, groot- en kleinbeeld vanaf f 100. Antenne- en installatiemate riaal. Onderdelen en acces soires. Technische dienst Ligtvoet, Gangetje, Hoog landsekerkgracht 8, Leiden. 0 Grasmachines, kippen gaas, harmonicagaas, volière gaas, siergaas, plasticgaas. golfplaten, kuipen, regen- kuipen, gereedschappen, draadnagels, prikkeldraad schrikdraadapparaten. Hart- wijk, Nieuwe Beestenmarkt 511, Leiden. Trapbekleding. Laat uw trap vakkundig bekleden Uitvoering in balatred en ta- piflex Vanaf'f 100. In 100 pet wollen tapijt v.a. f 150. Snelle levering. Vraagt vrijbl. inl. P. Pool's won. inr. Tel. 01751- Aangeb. Salvia*» Afrika nen, Ageratum, Lobelia's, Begonia's. Petunia's. Gera niums Ijsbloemen. Bram van Klaveren. R'ijnsburg, Rijnsburgerweg 93 (naast in rit Flora). Ook 's zaterdags geopend. 0 Leren slippers 27-42 4,95, 43-46 5,95. Sterke kruisband slip. v.a. 1,25. Kurkhakslip v.a. 5,95 T.V.-slipper 1.95. Dames plastic sand. 4,95. Linnen campingsch. v.a. 3.95 Leren kindersand. v.a. 3,95. Leren kindersch. 27-29 4.95, 30-32 5,95. Herensch. 13,90 zilverzegels. Schoenhan- del Brabant, Noordeinde 36. Leiden. 0 Te koop t.e.a.b., z.g.a.n. stalen vlet, lengte 5.60 x 1.80 m. Tel. 01710—31679. 0 Schotse Colly's met stam boom, 12 weken oud. Wilhel- minastraat 21, Leiderdorp. 0 Goed tehuis gezocht voor jong poesje, dol op Felix vis- brokjes. v. d. Waalstraat 26. Leiden. 0 Onze speciale aanbiedin gen van deze week Nog enkele maten kindersan daaltjes in versch. kleuren 19-20 2,95; 21-23 3,95; 24-27 ,95. Leren sandalen met -oetbed in wit, rood en bruin 21-23 7,95 24-27 8.95: 28-31 9,95. Hevea plastic sandalen met 10% korting. De Lederhal, Utr. Veer. Let op, let opDames sandalen in beige en zwart slechts 7,95, echt leder mui len in verschillende kleu ren slechts 7,95; witte flat jes slechts 5,95; herensan dalen v.a. 11,95, nog enkele maten leren mandyslippers slechts 1,95. De Lederhal, Utrechtse Veer 15. w Speciaal adres gebruikte bandrecorders vanaf 145.- transistorradio's autoradio's radiogramm. meubels, con certradio's, Philips T.V. grootbeeld met 2e net. Nwe Rijn 60, Leiden. Kabinet porcelelnkast dubbel gebogen porce lelnkast. antieke eiken kis ten, mahonie stoelen, tafels, ladenkasten, koperwerk, fr. schilderijen* Frans. porce-r leinkastje, lange porcelein- kastjes, antieke pendules, stoelklokje. staartklok enz. Nieuwe Rijn 60, bij hoek Hooigracht. cent Occasion, bandrecorders, grammofoon, radio's en te levisietoestellen. Regelmatig heel goede apparaten voor radig. Technische dienst Ligtvoet, Gangetje. Hoog landsekerkgracht 8, Leiden. 0 Lipsbrandkastje, vloer kleed enz., wegens plaats gebrek: divan met kleed, zeer goed lopende Solex. Lipsbrandkastje met ronde hoeken, alles in prima staat, tegen billijke prijs. Te be vragen: Nieuwe Rijn 60. te lefoon 22150. Rijwielkoopjes. Simplex sportfiets 115. Mooie Bur gers 105. B.S.A. 115. R.S. supersport 125. B.S.A. sport 125. Locomotief 3 versnellingen 145. Alles als nieyw, roestvrije velgen vol jaar garantie. Rijwiel handel Sjouke, Hogewoerd Personeel aangeboden 0 Te huur aang. ruime ge stoffeerde zit-slaapkamer m. kook- en stookgelegenheid voor rustig persoon Brie ven onder unmmer 9594. Te huur gevraagd 0 Gevraagd half juli kamer met kook- en. stookgelegen heid. Voor dame. Brieven onder nr. 9595 bur. van dit blad. 0 Secretaresse Volkenrecht zoekt woonruimte m. aparte keuken. Liefst in het cen trum van Leiden. Tel. na 7 uur 01751—3053. Wasse- Berkheistraat 27. 0 Gebruikte brommers en fietsen, enorme vorraad al le merken. Vele z.g.a.n. v. d. Meij. Middelweg 30, Lei den, (Centrum).. Diverse scooters en motor rijwielen. kom eens kijken bij v. d. Mey. ook onderde len voor bijna elk merk, v. d. Mey. Middelweg 30, Lei den (Centrum) Autoverzekering? Allrisk, Casco, WA-verzekering. Uit sluitend ondergebracht bij prima assuradeuren Voor Êarticulier gebruik en land- ouvers speciale condities. Bui u F. Heynen, Hoge woerd 124, Leiden Tel. 01710-20098. Auto's en motoren 0 Te koop aang. een Rover 1952. In pr. staat. C. Glas bergen, Katwijkerweg 1 C, Rijnsburg. 0 Te koop aang.: B.M.W. 1960 sportcoupé. Benz. 115 Passeerhoorn. kofferrek en antennes. Prijs 1500,—. Garage Koppers, Warmond. Bezichtiging 's avonds van 7—10 uur. 0 Samen gezellig met va kantie op die geweldige Am- stel-Püch bromfiets (vóór 2 personen) van Fa. R. v. d. Berg, Zijlsingel 91, Leiden. Diversen 0 10 rijlessen voor f47,50. Losse lessen f6,50. Fonkel nieuw lesmateriaal. Geripl. instructeurs. Bowdsautor ij- school „De Centrale" Corel- listr. 50 Leiden. Tel. 22287. Alphen a. d. Rijn: Raad huisstraat 267. Tel. 3764. Noordwijk Binnen: Douzastr. 22. Tel 3791. Katwijk aan Zee: Rijnmond 103. Tel. 3765. Sassenheim: Hoofdstr 171. TeL 7246. 0 Plastic zakken,zakken, touw, gebakdozen, apparaat, rollen, luxe inpakpapier. elastiek, fruitschalen ertz. Papierhandel Dane, Haarl straat 27. Leiden Tel. 26631 Nieuwe auto's zonder chauffeur. Nieuwste model len o.a Taunus 17M, OpeJ Rekord, Volkswagenbusje m open dak Garage Werk hoven, Maredük 34a Telef. 22300—32735. Jj Voor een goede rijoplel- ing met resultaat, natuur lijk naar Kwak's verkeers- instituut, Zoeterwoudsesin- gel 104, tel. 22803, b.g.g. 41002. Erkend GedipL Be trouwbaar. Wij verzorgen de aan koop van uw auto, nieuw of gebruikt met ANWB keu ringsrapport, zonder voor uitbetaling. Af te tossen in 12 tot max 48 mnd Schrijf ons geheej vrijblijvend welk merk u wenst. A. C. Kaas- noot. Annastraat 27 Katwijk aan Zee. 0 Wij verzorgen al uw drukwerk tegen billijke prjj- O.a. visitekaartje^ werk Service Halpa, Haar lemmerstraat 64. Telefoon 24185. Naast Muziekhandel G. Hofenk. Paraplu-reparatie (ook voor opvouwbare), wandel stokken, invalidestokken,. rubberdoppen. Reparaties worden alleen a^n de, ^apk. aangenomen. Paraplu-ma gazijn Van Oerle, Haarlem merstraat no 95. w Gebroken ruiten, glas-ln- lood-reparatles worden door mij met spoed hersteld. srepar.' rd. De 32916. 0 Kinderfoto's en huwe- lijksreportages. Foto van Bemmelen, Zuidbuurtseweg 30. Zoeterwoude. Tel. 01715- 353 0 Dagtocht NCRV op dins dag 28 juni naar bos en duin met boottocht op Noordzee. Inl. en tel. 01718—2230 v.m. Aanmelden: N. Zeeweg 102, Noordwijk a. Zee. 0 Feestartikelen, liedjes, guirlandes, lampions, fop- •"•♦ikelen, munten enz. Pa pierhandel Dane, Haarlem merstraat 27. Leiden. Tele foon 26631. deze krant behoort tot het KWAMTET (christelijke dagbladeenheid 'mèt grote oplage)' Nu is er een nieuwe manier van koffiemalen, die beantwoordt aan ül uw eisen. In de Dot .ve Egberts elektrische wandkoffiemolen gaat een héél pak koffie, waarvan het aroma volledig behouden blijft. In een oogwenk is de juiste hoeveelheid koffie gemalen. Door de speciale zeef hebt u steeds hetzelfde maalsel. En u weet: alleen als u zelf maalt, hebt u het volle profijt van alle goede eigenschappen van Douwe Egberts koffie: aroma, geur en smaak. Een heel pak koffie in de goed afgesloten molen. Alle aroma blijft behouden. Met een enkele bandbewe- ging naar links is het maal- reservoir gevuld. Knop naar rechts en de afge paste hoeveelheid koffie is in een oogwenk gemalen. Vers gemalen koffie in de juis te maalgrofte", met behoud van alle aroma, geur en smaak. keti' De juiste maalgrofe is afhankelijk van Je ingebouwde verwisselbare zeef. De molen kan geleverd wor den met een zeef voor sneljilter of een zeef voor andere zetmethoden. Deze zeefjes zijn ook los verkrijgbaar. DcD.E. elektrische wandko, molen is verkrijgbaar in de volgen de uiwoeringen: Molan mot mfvoor normal* filtarmathod# 220 volt/Baatalnr. 440 4000 puntan 125 volt/Baatalnr. 441 4000 puntan Molon mot zoof voor anoiflitormothodo 220 volt/ Baatolnr. 442 4000 puntan 126 volt/Baatalnr. 443 4000 puntan Te zenden naar: Douwt Egberts N.V, Afdeling lekkere koffie...

Nieuwe Leidsche Courant | 1966 | | pagina 10