TV r J rj Commentaar L J I 1 1 f Marco Bakker maakt (in drievoud) eigen show en DUET uzzelhoek ,Ik zing alles, licht en zwaar Avond in teken van vrolijkheid Vaderdaa! VRIJDAG 17 JUNI 1966 Kamer kijken Wie er het binnen zitten voor over iad kon op de zeer warme dag van listeren het gehele Kamerdebat over 'e kwestie-Amsterdam volgen, 1 daarbij hoopte dat de levendigheid de discussie de beeldbuis zou doen rillen kwam gisteravond pas aan zijn rekken. We zouden kunnen zeggen, i lat uit een oogpunt van televisie ge- ien de sfeer in de Kamer goed was ;erdeeld: belangrijke ministersverkla- i ingen in de ochtend om de lange zit n de middag voor te bereiden, op het ieetst van de dag vrij rustige betogen n in de avond wat spanning en v i jer/c. De KRO zag voor de tweede keer in \orte tijd zijn gehele avondprogram- na in het niet verdwijnen ten bate Jian de Kameruitzending: zoals de 'PRO enige tijd geleden herhaalde nen achter elkaar moet offeren aa wetballerij, wordt de KRO nu „be door de politiek, juist nu deze mroep heeft gezegd „er geen gewoon- e van te zullen maken de Kamer voor mg te geven". Maar gisteren offerde de KRO gaar- e en heeft daarmee het Nederlandse folk een dienst bewezen. Iedereen i eeft kunnen meemaken hoe .msterdamse zaken door de volksver- •genwoordiging worden aangevoeld beschouwd en welke maatregelen e ministers hebben getroffen i.e. voor Onder de omstandigheden van e laatste dagen was dat niet overbo- Erg afwisselend is zo'n lange Kamer- it zending niet, maar de NTS gaf zo- eel mogelijk beeldafwisseling en men ehoefde zich bij het luisteren en kij- en bepaald niet te vervelen. spaar plezierigmet NYLONS met gratis waardezegels van 15 en 25 ct. vraag vooral om de DUET-spaarkaart IiiMiI-puzzel 1 3 4 5 8 i yi 10 Horizontaal woorden invullen die bete len: 1. opening ener fuik. 2. hemel- st. 3. hoogste punt, 4. stengel. 5. adel- :e titel. 6. vat met een hengsel, 7. enig. ■hemellichaam, 9. trotse, 10. zot. ■Bij juiste oplossing vormen de beginlet- i zegswijze. Iilossiiig vorige puzzel Vertikaal: 1. koper, 2. epen, 3. rad. 4. r. 5. Eris, 6. toman, 8. tuimelaar, 9. gek, 1 gom, 12. Dover. 14. Demer. 18. Dalen, met, 20. Don, 21. leder, 23. soda, 24. men, 27. ten. HILVERSUM ,,Ik zing alles, licht en zwaar, voor de radio, de televisie en op de Bühne, en ik ben de enige in Nederland, die dat doet. En toch trekt mijn hart het meest naar de serieuze kant. Opera, oratorium, ja, de Mat- theus Passion...." Als je jong bent, begiftigd met een mooie bariton en een grote dosis werklust, waarom zal je je ambities en het eerlijke geloof in je eigen kunst dan uit valse ne derigheid onder stoelen of banken steken? Marco Bakker is zo niet. Hij zegt wat hij denkt, hij bouwt bewust aan een carrière, die van een groot zanger, naar hij hoopt. Werken doet hij overal, studeren thuis 1 Scheveningen in zijn woning aan de Brugsestraat. Een heerlijk plekje Neder land, dicht bij zee en strand, een rust punt bij het rondtrekken en het al- tij d-jachtige leven van de artiest, die leeft voor zijn kunst. Marco Bakker, jong als hij is verleden jaar al geëngageerd voor het Holland Festival, dit jaar wéér. En vanavond te zien in een dwaze, luchthartige eigen televisieshow voor de NCRV. waaraan geen sprankeitje ernst noch kunst met ?n grote K te pas komt. Maar is dat wel zo? U moet van avond eens kijken en luisteren. Zeker, het is kleinkunst, die hij dan bedrijft en wel op heel originele manier: hij treedt in zijn eentje op als „de drie Marco brothers", d.w.z. dat hij zijn liedji presenteert in drie gedaanten, die van c- gevoelige artiest, de gesoigneerde zaken man en de luchthartige levensgenieter, of, zoals hij het officieel heeft genoemd: drie muzikale schijngestalten, de impre- "irio, de streber en de entertainer. Om dat allemaal goed te spelen en uil te beelden is er wèl een behoorlijke portie artisticiteit nodig. En al heet dat dan kunst met een kiene k, het is er niet minder om. Het ontwapenende van Marco Bakker i< dat hij niet over 't paard getild is. maai recht voor zijn idealen uit komt. Hij was geen wonderkind en droomde als kleine jongen niet van een zaal vol enthousiast publiek, weineen, hij zou gewoon onder wijzer worden. ,Ik ben pas echt gaan zingen toen ik op de kweekschool was. Zoals dat gaat: liedjes bij de gitaar, ik begeleidde me zelf. Mensen die me Hoorden zeiden: jij hebt een heel goeie stem, je moest eigen lijk zang gaan studeren! Dat wou ik ook wel graag en dus ben ik precies na een jaar van de kweek af gegaan. Ik deed toelatingsexamen voor het conservatori- ik slaagde". MUSICAL-DEBUUT .Drie en 'n half jaar heb ik daar gestu deerd en toen had ik •mijn diploma in m'n zak. Het was een heerlijke tijd. Maar ik wou doorgaan en meldde me een jaar studie bij de operaklas. Ik toen al begonnen met werken, ja. mijn debuut als je het zo mag noemen maakte ik in de musical My fair lady, it was een nieuwe ervaring". Eerst werd hij lid van het koor, later zong hij als een van Johan Kaart's vrien- De weg naar de omroep vond hij gauw. Wim Sonneveld engageerde hem voor zijn „Catootje", waarin hij de schuinsmarcheerder zong. In die rol stond hij voor het eerst voor de camera's, het werd ook zijn eerste (zij het met de anderen gedeelde) grammofoonplaat. Dan de radio: zingen bij het Metropole- (Van onze radio- en tv-redactie) erden beluisterd door grote muziekken ners. Daaruit is de uitnodiging voor het Holland Festival 1965 voortgevloeid: hij zong toen maar liefst de hoofdrol in Ton de Leeuw's opera „De droom". Dit jaar zingt hij, als vaste medewer- in het Festival de frater in „Don Carlos" van Verdi, onder directie van Bernard Haitink. Dat is dus de andere kant van zijn artistieke kunnen. Minister niet te snel, zegt NCRV (Van n e radio- en tv-redactie) HILVERSUM In tegenstelling tot andere omroeporganisaties is de NCRV van mening, dat minister mr. M. Vrolijk niet te snel is geweest met het aanbieden van een ontwerp voor een omroepwet. Integendeel, hij is zo tijdig daarmee ge komen, dat men hem niet kan verwijten dat hij een regeling van het omroep bestel zou willen vertragen. Dit schrijft de heer G. A. Kieft in een hoofdartikel, verschenen in het program mablad van de NCRV. Veel heeft de NCRV nog niet laten horen van haar mening over het wetsont werp en daarom is dit artikel van lang. De schrijver zegt namens NCRV, dat het overgangsbestel al vast is gebeurd. Aan de openheid werd gestal te gegeven door het verlenen van een zendmachtiging aan de TROS en er werd :en begin-opzet gemaakt voor het door elen begeerde gezamenlijke programma. Het overgangsbestel had niet de func- ie van een experimentele periode en het verwijt, dat het wetsontwerp een onrijpe vrucht zou zijn. moet van de hand den gewezen, aldus het artikel. kortschiet in cultuurbeleid onderschrijft de NCRV liet: het Iaat de omroeporga nisaties vrij dit te bepalen, zoals dat past in de Nederlandse samenleving, een situa tie, „die in ons omringende landen gevoe lens van jaloezie oproept". het particulier initiatief ontsproten roeporganisaties (ook de regionale) alle facetten van het Nederlandse culturele leven een eigen plaats geven taaiprogramma onder eigen verant woordelijkheid". zonder dat de overheid inhoud en omvang van dat beleid be- orkest, bij de orkesten van Ger Daalhuij- zen en Frans de Kok en, wat later, bij het Omroeporkest in een uitvoering van de opera „De moord in de kathedraal". De NCRV-televisie legde beslag op hem voor het programma „Acht plus", waarin hij de kans kreeg in het selecte dubbelkwartet. Hij bleef er als medewer ker aan „Ik hou van Hollands" en trad op in de musical Summersong... en o ja, nu weet U het alweer: hij is die lange, donkere jongeman met forse neus in een heel expressief gezicht. Ongetwijfeld zult u hem vanavond direct herkennen. „Ik ben erg dankbaar voor die kans van de NCRV, want wat ik bij de tele visie heb geleerd is onvoorstelbaar. Neen, dat had ik niet willen missen". „ALTIJD LEREN" „Je studie is nooit voorbij, als je iets wilt bereiken", zegt Marco Bakker. „Je moet blijven studeren en je leert voort durend bij, vooral als je meer dan één kant uitgaat. Ja, op den duur zal ik wel eens moeten kiezen en dan wordt het wel de serieuze kant, denk ik. Maar nog niet, nu doe ik nog alles...." En: „Ik geloof dat het de fout is veel zangers en zangeressen, dat ze een ogenblik denken, volleerd te zijn. Maar dat ben je nooit. Je maakt gauw een fout die je zelf niet eens opmerkt. Je went je die aan en dan heb je een leraar nodig om die er weer uit te halen". Na zijn studie in de operaklas van hel conservatorium bleef Marco Bakker stu deren bij Evan Lippenberg en bij Filip Terken: „En ik ben er nog lang niet, ik blijf intens studeren om mijn stem zo goed en mooi mogelijk te krijgen". Hij houdt oprecht van het chanson cn het liedje: „Het is enig om die te zingen. Maar ernstige muziek doet me toch veel meer". Marco Bakker kan daarover oor delen. want - z'n 28ste jaar kijkt hij nu al terug op reeksen concerten, die ook Niet vergeten, overmorgen is het Maak uw keuze uit de vele modellen en kleuren. Prijzen v.a.5.95 tot 12.50 Mies bij Wim op tv-bezoek (Van c e radio- en tv-redactie) HILVERSUM Dadelijk na haar! laatste tv-aitzending is Mies Bouwman vakantiereis gegaan naar zuid-Frank- samen met haar echtgenoot de regis seur Leen Timp. Voor de eerste dag van de vakantie werden zij vergezeld van cineast Ed van der Elsken, want men ging gezamenlijk even een televisiebe- zoek brengen aan Wim Sonneveld. die sinds december jl. daar in de heerlijke Provence in zijn boerderij woont. Wim Sonneveld werkt daar aan zijn I nieuwe show. waarvoor in september j a.s. de repetities beginnen en die in no- vember in première moet gaan. In de rustige boerderij, die hij 8 iaarl geleden kocht, is het goed werken en zijn naaste medewerkers wipper, af en toe eens even over om het groeiende programma te bespreken. Onder dezen is ook Ina van Faassen. die in de nieuwe show gaat ptreden en daarmee van de toneelkunst naar de kleinkunst stapt. Hoe het Mies tijdens haar bezoek aan Wim is vergaan, zult u zondagavond a.s op de VARA-televisie (8.30 uur, Ned. 1) kunnen zien. WORDT HET „DAG"? Natuurlijk spelen Marco Bakker's ge dachten al met optreden in het buiten land. De grote dirigent Bruno Maderna heeft heel veel met hem op en voorspelt hem een belangrijke carrière in de ope ra. Wordt het dan voor ons weer „dag Marco"? Vertrekt hij als zovelen die op hoge laddersporten zijn aangekomen, naar den vreemde, omdat het emplooi in eigen land zo klein is „Ik weet het nog niet", zegt hij zelf, „ik hoop natuurlijk wèl op het buiten land, het behoort bij het carrière-maken. Maar of ik dan weg zou blijven en hoe het allemaal zal gaan. daar kan ik nog niets over zeggen, dat moet zich nog ontwikkelen". U zult nu wel begrijpen, dat U van avond niet zomaar een aardig tele- visieshowtje van een vocalist-met-eni- ge-naam krijgt te zien en te horen. Mar co Bakker is nooit een „tienerster" ge weest. nooit een „idool-van-het-Hch- te-lied". Verschillende muzen hebben hem omringd en geïnspireerd. Een zan ger van formaat brengt U een keur van liedjes, afgewisseld met ballet waarvoor o-a. tekenden zijn vrouw Anita Radier en Rita Eelzak. Speciale gast is de Spaanse gitarist Enrico Nunes Sanchez en Willy van Hemert zorgt voor de nodi ge levendigheid in de regie. Amuseert U zich! Kees Buurman van VARA naar NRU (Van onze radio- en tv-redactie) HILVERSUM De VARA raakt nog een goede Kracht kwijt aan de program mastaf van de NRU, nl. de reporter Kees Buurman, lie in de laatste tijd als produ- •verslaggever vooral in het program- Van Harte goede bekendheid heeft gekregen. Hij wordt met ingang van 1 september a.s. programmacoördinator bij de NRU. Kees Buurman werkte van 1952 tot 1955 als verslaggever bij Het Vrije Volk en trad toen bij de VARA in dienst. Korte tijd was hij medewerker op de afdeling jeugdprogramma's, daarna werd hij radioverslaggever. Ook als producer was hij betrokken bij vele grote reporta ges. zoals die voor Van Harte, de actie Eten voor India en de nachtuitzending tijdens de Amerikaanse presidentsverkie zingen in 19S5. Een maand geleden kreeg hij voor ,Van Harte" de aanmoedigingsprijs beho rende bij de Cultuurprijs van de gemeen te Hilversum. Posthumus Meyjes (70) overleden HAARLEM Op 70-jarige leeftijd is gisteren in Haarlem overleden de heer W. Ch. Posthumus Meyjes, oud-gezant. Hij vervulde tussen 1919 en 1940 diverse leidende functies in het Nederldndse bankwezen en was daarna twee jaar be heerder van eigendommen van de Neder landse regering in Londen. Van 1942 tot 1944 was hij secretaris van de buitenge wone raad van advies van de Neder landse regering in Londen en in 1944 en 1945 souschef van de staf van het militai re gezag. Voorts was hij ambassadeur ge weest in Parijs, gezant in Hongarije, Roe menië en Griekenland. De crematie geschiedt op zaterdag te Driehuis-Wester- veld. Jongeren praten over kerkgaan (Van onze radio- en tv-redactie) HILVERSUM In een gezamen lijke televisie-uitzending van CVK en IKOR zal op zondag 26 juni a.s. (7.308 uur, Ned. 1) een aantal jonge ren discussiëren over het kerkgaan. Er zal een oecumenisch gezelschap bij el kaar zijn, waarin ds. K. A. Schippers en pater N. van Hees tot de ge sprekspartners behoren. Han Lam- mers heeft de presentatie. Er zullen vragen worden gesteld, welke in zo'n kort tijdsbestek natuur lijk niet degelijk kunnen worden be antwoord. Wél dringen deze door, al dus melden CVK en IKOR ons. essentiële dingen „waarmee volwasse nen vaak de hand lichten". „Wat er wordt gezegd klinkt mis schien niet altijd even prettig, maar iedereen die jonge mensen kent weet, dat juist deze révolte van grote be langstelling blijkt geeft en van zelf nadenken over de dingen, hetgeen te waarderen valt". Hier een scène uit de show „The Mar co Brothers": Marco III, de dichter van de driemans-N.V. zingt „Uo a lazy river". Achter de piano links Marco's echtgenote Anita Radier en rechts Rita Eelzak. Ouder i hun t dolgelukkig met de speelklare PHILITINA JEUGDGRAMMOFOON 49.95 VANAVOND TE ZIEN Ned. 1 NCRV 7.05 uur Dzjès zien in Loosdrecht. 7.35 uur bij de Beverly Hillbillies komt er een man voor Elly May op de proppen. 8.20 uur show van Marco Bakker „The Marco Brothers". 9.00 uur eerste deel van de serie „Een dag in vrede", Engelse bijdrage. 9.30 uur documentair cabaret ,,'t Is grijs", met het idool als middelpunt. 10.00 uur actualiteitenrubriek voorafgegaan door een concertopname met optreden van de jonge violisten Emmy Verhey en Christiaan Bor. Ned. 2 V/ 8.01 uur Lucy-show op een ander tijdstip. 8.55 uur gefilmd spel „De vijfde passagier" in de serie Enigma: spionnage. 9.45 uur jazzprogramma Improvisatie. VANAVOND TE HOREN Hilversum I VARA en VPRO 7.00 uur openhartige praat in Ronduit. 7.30 uur kunstrubriek. 8.05 uur laatste beschouwing over muziek van de 20ste eeuw. 9.00 uur Beethovenprogramma door het Concertge bouworkest en de pianist Geza Anda (eer ste pianoconcert). 10.55 uur 50 minuten platen van overal. Hilversum II KRO .7.30 uur jonge artiesten in De Springplank. 8.00 uur solistenconcert: trio's voor fluit, altviool en harp met werken van Ibert. Daarna optre den van het Omroepdübbelkwartet. 9.15 uur vliegende schijven voor militairen. 10.45 uuiT amusementsmuziek in „70 do-re-minuten". JUFFROUW JONÉS UIT brightstiad I JAN H. ÊEKHODT 1 JUFFROUW JONES DEED HAAR DUNNE HAREN. Ze deed ze met grote zorgvuldigheid, legde de laatste hand eraan en schoof behendig op de juiste plaatsen de fijne nijpspeldjes m, zo, dat nergens de schedel zichtbaar bleef. Vervolgens hield zij het 'hoofd links, en rechts, iets schuin naar voren, keurde haar arbeid in het rechthoekige spiegelvlak van de vaste wastafel, nam de handspiegel op en bekeek, zich omdraaiend, de achterzijde van haar kapsel. Even nog drukte zij de spelden van haar knot hechter in. De knot was donkerbruin en vals en stak zwaar af tegen haar natuurlijke grijzende haren. Juffrouw Jones beweerde van de knot en ze was de bewering zelf gaan geloven dat hij was gevormd uit haar eigen vlecht van vroeger. Zij had zich opnieuw omgedraaid, bracht haar geelbleek gezicht tamelijk dicht bij het spiegelglas en donsde zich uit een ovale nikkelen poederdoos wat diep roze op de voor uitstekende jukbeenderen, hierbij, zoals iedere morgen, constaterende, hoe haar gelaatstype, in weerwil van de grauwblauwe ogen, sterk „oosters" aandeed. Juffrouw Jones bevond zich steeds „oosters"; allerminst grof negerachtig ondanks de platte neus met de breed- uitstaande neusvleugels en de dikke, zich opdringende zinnelijke lippen- Oosters. Dat was volgens haar de juiste uitdrukking. Eens had, toen zij in de rivierstad Weeds op het perron op de trein naar Brightstead wachtte, een medereizi'gster met wie zij in gesprek raakte de veronderstelling geuit, dat zij, juffrouw Jones, in India geboren moest zijn. Juffrouw Jones had niet kunnen nalaten te jokken, dat de reizigster het voortreffelijk geraden had. En die avond thuis verdiep te zij zich in de afkomst van haar familie en zocht haar geest tevergeefs naar een voorvader, die in de tropen geleefd zou hebben en met een Indische vrouw gehuwd zou moeten zijn of althans hebben samengeleefd. Neen, ze was er niet uitgekomen. Doch het behoefde de aanwezigheid van oosters bloed in haar aderen niet uit te sluiten. Het verdroot haar intussen erg, dat er geen van ouder dom vergeelde familiepapieren bestonden. Wat zij onomsto telijk wist was niet veel, alleen dit: dat haar vader, grootva der, over- en betovergrootvader in Sussex geboren en getogen waren, er hadden geboerd op de middelmatige hoeve, waar zij eveneens het levenslicht aanschouwde. Hoe het, dieper historisch, precies ook wezen mocht, het oosterse aan haar viel in geen geval te bestrijden en zij ging er trots op wijl het haar duidelijk van de alledaagse Britse eiland-onderdanen onderscheidde... Juffrouw Jones was trouwens en niet ten onrechte mede trots op haar forse figuur met de weelderige borsten en op de wilskracht, welke in haar woonde, haar recht-oppe gang, wanneer zij door de straten van Brightstead meer stevende dan liep. Zonder direct ijdel te wezen, wist juffrouw Jones zich een flinke vrouw. Ook sommige anderen dachten er aldus over, bijvoorbeeld haar commensaals, die vooral haar kook kunst onstuimig roemden. Stellig was zij een zeer energieke en ernstige vrouw, zo ernstig zelfs, dat wie haar niet van meer nabij kenden in de mening verkeerden in haar een buitengewoon stuurs individu voor zich te hebben. De buitenstaanders konden niet weten, dat juffrouw Jo nes allerminst van humor gespeend was, zij zich als het ware met tien jaren verjeugdigde als de maskerstrakheid van haar gelaat zonder een zweem van enige tussen-expres- sie omsloeg in een open, gulle lach, waarbij dan een helle tinteling in haar pupillen sprong. Juffrouw Jones liet de poederdoos, die op de glasplaat lag, met een duw van haar drie middelste vingertoppen dichtklikken, keek toen, be vreemd, in de wijde, witstenen wastafelschulp, welke half vol gebruikt water stond. Wat mij mankeert...! murmelde ze en tegelijkertijd trok zij tegen haar gewoonte in nu eerst, na haar haren geordend te hebben aan het kettinkje de gummistop uit de afvoeropening en zag, hoe het water daalde en met een licht klokkend geluid en amper kolkend door het gat weg- vloeide. Daarna schroefde zij de kraan nog een keer schie lijk open en sloot definitief af. Wordt vervolgd RADIO YWAYOAD I Vaak. NCRV: 19.05 Dzjes zien: jazzmuziek 19.35 De Beverh Hillbillies, TV-Ieuületon. NTS Hilversum I, 402 m.: VPRO. 18.00 Nieuws. 18.15 Deze week. praaije. 18.20 Lichte pianomu ziek. 18.30 Jazzmuziek. 18.50 Naar onze mening, critisch commentaar. 19.00 Voor de ou- deve jeugd. 19.30 Kunstkro niek. 20.00 Nieuws. 20.05 Mu ziek van de 20ste eeuw. muzi kale lezing. 20.45 Christendom zonder God. lezing. VARA: 21.00 Concertgeljouw-orkest en solist. 22.30 Nieuws. 22.40 Aktu- aliteiten- 22.55 Lichte grammo- foonmuziek. 23.45 Socialistisch nieuws in Esperanto. 23.55-24.00 Nieuws. Hilversum n, 298 m KRO: 19.00 Nieuws. 19.10 Actualitei ten. 19.30 Programma met jon ge artiesten. 20.00 Fluit, alt viool en harp. 20.25 Omcoep- dubbelkwartet. 20.45 Pianoreci tal. 21.00 Veertiendaagse ru briek over recente publicaties op geestelijk gebied 21.15 Grammofoonplaten progr voor de militaten. 22 25 Boekbespr. 22.30 Nieuws 22 40 Epiloog 22 45 Lichte gran 33.55-24.00 Nieuws. TELEVISIE VANAVOND 21.30 't Is grijs, documentair- baretprogramma over idolen. 22.00 Attentie. 22.25 Boekbesore- king. NTS: 22.35 Toeristische uns ,i n de ANVV. 22.4C-22.45 Nederland II: NTS 20.00 Nieuws in hot kevt. 20.01 De Lucy Show. TV-feuilleton. VA RA: 20.30 Achter het nieuws. 20.55 De vijfde passagier, Ame rikaanse TV-film. 21,45 Impro visaties: jazzprogramma. NTS: 22.10-22.15 Journaal. Draadomroep I. Charles Gounod, fragmen ten uit „Romeo et Juliette". II. Jules Massenet. 1. Scènes pitto- resques: Marche Air de bal let Angelus Fète bohème. 2. F'.-agmenten uit ..Thaïs" RADIO MORGEN postdulvenberlchten. 8.10 Lich te orkestmuziek (gr.). 8.20 Tips voor trips en vakanties. 8.30 Lichte grammofoonmuziek. 9.15 Fanfare-orkest. 9.35 Waterstan den. VPRO; 9.40 Het Babel der wetenschap, lezing. VARA: 10.00 ZO. 135: gevarieerd pro- foonmuziek. V227 Mededelin gen t.b.v. land- en tuinbouw. Aansl.: postduivenberichtcn. 12.30 Actueel sportnieuws. 13.00 Nieuws. 13.10 VARA-Varia, 13.15 Stereo: Melodieën-Ex pres: licht gevarieerd muziek programma. 13.40 Voor twinti gers. 14.15 Jazzmuziek. 14.55 Voor nu en later, lezing. 15.10 Fragmenten uit operas van Verdi (gr.). 16.00 Nieuws. 16.02 itsmu- Nederlandse 1635 Promenadeorkest Vocaal en instru- 17.05 St< mentaal ensemble listen. 1730 Radioweekjour- lliiversum II. 298 m. KRO: 7.00 Nieuws. 7.10 Meditatie. 7.15 grammioonmuziek. lelijke issieke 730 Nieuws. liederen. 755 Overweging. 8.00 Nieuws. 8.10 Djinn: gevarieerd programma. (8.30-8.32 Nieuws.) K.00 Angelus. 12.02 Country and Western Express. 1234 Marktberichten voor boeren en tuinders. 12.27 Mededelingen t.b.v. land- en tuinbouw. 12.30 Nieuws. 12.40 Overheidsvoor lichting. 12.50 Lichte grammo foonmuziek. 13.15 Voor tieners. 14.10 Musicerende dilettanten: meisjeskoor. 14.30 Voor de kin deren. 14.40 Licht instrumen taal trio. 15.00 Gesprek over de realiteit van het missiefront. 1520 BBC Symphonie Orkest en solist. 16.20 Grammofoonmu ziek. 16.30 Frans/Nederlands irieerde -,7" - Licht instrum. blè. 1.320 Sportperiscoop. 18.30 Jazzrubriek met commentaar. 18.50 Lichtbaken, lezing. Hilversum III. 240 m en FM-kanalen. NRU/AVRO: 9.00 Nieuws. 9.02 Solisten- en or kestenparade (opn.). 10.00 Nieuws. 10.02 Lichte grammo- zlek. 11.30 Muziek var», het Le ger des Heils. 11.50 Lichte or kestmuziek (gr.). (Om 12.00 Nieuws, eventueel actualitei ten.) 12.30 Licht gevarieerd mu ziekprogramma (opn.). (Om 17.00 Nieuws. 17.02 - 18.00 14.(S Piatenshow voor de tie ners. 15.00 Nieuws. 15.02 Hoog tepunten uit operettes, musi cals en films. 16.00 Nieuws. 16.02 Programma voor vrolijke vakantiegangers, met weerbe- fv4" wegeninformaties. TELEVISIE MORGEN V,d„J,nd I. NTS.tl 00-11.30 Teleac: Wij maker, muziek: herhaling les 8. AVRO: 16 00 Fototriptiek. 16.15 Zomersport panorama. 17.00-17.35 Voor de jeugd. NTS: 1735-1830 Samen vatting van de atletiek wedstr. Engeland - Rusland te Londen.

Nieuwe Leidsche Courant | 1966 | | pagina 11