TV RADIO NCR V maakt vervolgspel van Een man zet eet m I? en „Het dorp" in november open Puzzelhoek Jonge acteur krijgt kans Chpfarine.4 Hoe moet dat aflopen met Zweedse Katy? Spion aan de mui DINSDAG 14 JUNI W66 (Van onze radio- en tv-redactie) HILVERSUM Al komen er t avond een paar AVRO-programma's in de knel vanwege een ingelaste uitzen ding boksen, de informatie over „Het lorp", waarop zeer vele kijkers zitten te vachten, wordt niet uitgesteld maar Jomt eerder dan was beloofd, nl. om 8.55 our, op Ned. 1. Men wordt in deze reportage nog eens lerinnerd aan die 26ste en 27ste no jer 1962. toen het Nederlandse volk 12 miljoen gulden bijeenbracht voor e stichten dorp voor oudere lichamelijk jehandicapten. Spaarzaam is er ii ifgelopen jaren af en toe eens ove liet al te vlotte opbouw van -dit centrum ets verteld, maar nu zullen er feiten en lijfers worden genoemd. U verneemt o.m. dat naar verwachting n november a.s. de eerste 27 woningen daar zullen zijn en dan worden betrok- :en door gegadigden. Volgens plan zullen in de zomer 1967 nog eens 90 woningen gereedkomen. Midden 1969 zou dan het gehele dorp compleet kunnen zijn met kerk, postkan toor. bibliotheek, werkplaatsen, schouw burgzaal en kantoren. Tot nu toe hebben al 625 gehandicap ten een verzoek om huisvesting in Het dorp ingediend: 405 van hen kunnen wor den geplaatst. j In zijn overzicht zal Joop Scheltens aantonen dat de vertraging in de bouw mede haar oorzaak vond in het langdu rig overleg met allerlei instanties over de beschikbare grond, zodat in najaar 1965 het bouwterrein pas kon worden kangepakt. Informaties over het beheer van de lelden staan u eveneens te wachten. Tv-loterij voor de Olympische Spelen (Van onze radio- en tv-redactie) MÜNCHEN Heinz Müller Ostero- le. voorzitter van de programmaraad roor de Duitse televisie (eerste net) leeft voorgesteld een grote televisielo- erij te houden om aan geld te komen 'oor de Olympische Spelen, welke in 972 in München worden gehouden. De raad heeft niet dadelijk „ja" ge legd maar bestudeert het voorstel, overwegende of het wel juist is, de Kijkers te laten betalen voor de kostba re organisatie welke aan de Spelen voorafgaat, es rf Invul-puzzel .Het belangrijkste van dit spel vind ik, dat het handelt over een tijd die niet zo erg lang geleden is, maar waar wij jongeren na tuurlijk toch niets van weten", zegt Jeroen Krabbé, de 21-jarige acteur die nauwelijks een jaar geleden van de toneelschool kwam en nu door regisseur Peter Holland is gevraagd om de hoofd rol te spelen in „Een man zet door", televisiebewerking van de vooroorlogse roman van Jan Ger hard Toonder, waarin de span ningen van de zgn. „crisistijd" zijn vastgelegd. Oudere kijkers zullen zich niet Toonder's roman uit de „crisistijd" (Van onze radio- en tv-redactie) TT Horizontaal: 1. vrouwenvertrek in de liddeleeuwen. 2. lieden van adel. 3. wit- suiker. 4. landschap in de Peloponne- i. 5. landtong. 6. meisjesnaam. 7. plaats Zeeland. 8. inhoudsmaat (afk.). 9. bij- 'oord. 10. gordel. 11. welriekende gom- irs. 12. plaats in Gelderland. Vertikaal: 1. vrouwenvertrek in de mid- n»eleeuwen. 2. lieden van adel. 3. witte (uiker. 4. landschap in de Peloponnesus, i landtong. 6. meisjesnaam. 7. plaats in teeland. 12. inhoudsmaat (afk.). 11 bijw. gordel. 9. welriekende gomhars. 8. lats in Gelderland. Oplossing vorige puzzel Horizontaal: 1. Melissant. 2. olie - teler. I Edam - ego - ga. 4. de - aal - re J. en - nr le - erg. 6. raak i.e. /l haai - Garda. 8. el - keel - Bea. 9. lias yAdorp. Vertikaal: 1. moeder - hel. 2. Elden - i|p li. 3. liaan - aa - ka. 4. i.e. 'barkjes. 5. stellig - ea. 6. Segre - ea - L -I aloë - eer - Bo. 8. neger - Eder. 9. laag - raap. 4 beroemde middelen doen wonderen! Vier middelen in één tablet helpen elkaar endoen wonderen! De vier middelen, verenigd in één tablet Chefarine „4", zijn elk afzon derlijk in de hele wereld beroemd en hebben miljoenen mensen baat ge bracht. Tezamen werken zij nog beter en doen werkelijk wonderen. Eén der bestanddelen is het betrouw bare maagmiddel Chefarox, dat een teveel aan maagzuur neutraliseert. De combinatie is ideaal om pijn of griep doeltreffend te bestrijden. alleen deze tijd, maar waarschijn lijk ook de eenmaal heel veel ge lezen belevenissen van Joris van Olden herinneren. De NCRV geeft Jeroen Krabbé hier- ,ee een grote kans. Op het ogenblik werkt hij bij de toneelgroep Centrum onder Guus Hermus die hij zeer bewon dert. Maar zijn televisiedebuut wordt deze september op Ned. 1 te verwachten spelserie niet. Wie VARA's Fanclub kent, heft gezien dat Jeroen die heeft ge presenteerd en dat met zoveel succes, dat de NCRV hem een belangrijker camera kans bood. „Een man zet door" gaat na de vele produkties welke aan de oorlogstijd zijn gewijd, een stapje verder terug. Naar de tijd van werkloosheid en wanhopig vech ten voor laagbetaalde baantjes. Een geweldige tegenstelling met de welvaartstijd van nu, en toch maar 'n paar decennia geleden. De NCRV vindt het van levend belang, nog eens aan dir jaren te herinneren: talloze kijkers heb ben ze immers op volwassen leeftijd mee gemaakt! Het wordt een korte reeks van vier afleveringen, die elk drie kwartier zullen duren. In totaal dus een grote produktie. waaraan ongeveer 40 personen zullen meewerken. Wat Joris van Olden in die tijd beleef de, zal wel een soort schok-effect te weegbrengen onder de jongere kijkers, die zich de toestanden van toen moeilijk zullen kunnen indenken, ook al hebben zij er waarschijnlijk wel over gehoord. Levendig Jeroen Krabbé is een levendige jonge man, die vlot kan praten en op alles een antwoord heeft. Zijn voornaam dankt hij aan de grote kunstschilder Jeroen Bosch: „Mijn vader was kunstschilder en teken leraar en had een geweldige bewonde ring voor het werk van Bosch. Vandaar mijn naam. En mijn achternaam is ook echt, neen, ik voel niets voor een toneel naam. Mijn overgrootvader heefte ge woon Krabbe, maar hij werd zo geplaagd daarmee, dat hij een accent op de kocht en toen was de narigheid uit." Duitse actie wint massa's geld HAMBURG De Duitse tele visie-actie „Voor het zorgenkind" blijft massa's geld opbrengen. Zoals u zich mogelijk zult herinneren gaat het om een spel „Vergeetmijniet", waar aan iedereen thuis kan meedoen. Men moet dan volgens de bekende methode op de briefkaart met oplossingen van gestelde vragen overwaarde aan post zegels plakken. De 14e ronde bracht maar eventjes 960.000 mark op! In totaal heeft men over de diverse inrichtingen al een som van 8,2 miljoen mark kunnen ver- NEDERLANDSE ONDER AUTO IN DUITSLAND FRANKFURT Gistermiddag is de 67-jarige mevrouw H. Fokker uit Bus- sum om het leven gekomen in Duitsland. Op het parkeerterrein van een auto-restaurant bij Fernthal aan de autoweg naar Frankfurt kwam zij onder een achteruitrijdende vrachtwa gen. Mevrouw Fokker was op vakan- Of Jeroen het tekentalent van zijn .- der heeft geërfd? Ja zeker, hij bedrijft de beeldende kunst als hobby. „Ik had best die kant uit kunnen gaan en er mijn brood mee verdienen, maar ik hield ook zo erg veel van toneelspe len, als kind al. Ik speelde in mijn eentje sprookjes, want mijn broertje vond er niks aan en wou niet meedoen. Sommi gen van mijn vriendjes vonden het wel leük en daar maakte ik dan circusvoor stellingen mee en eens een hele ker- Het toneelspelen zit Jeroen net zo sterk in 't bloed als tekenen en schilde ren. Op school mocht hij in de derde klas al een uur in de week zelverzon- nen verhalen vertellen, omdat hij nooit aarzelde en altijd wel iets levendigs en boeiends wist. „Toch ging ik na de ulo naar de kunst nijverheidsschool, waar ik teken-, schil der- en beeldhouwlessen kreeg. Toen ik een richting moest kiezen ging het mis, ik wou niet« speciaals... en dus ging ik liever naar de toneelschool. Ik was nog wel een jaar te jong, maar ik mocht toch komen en daarom was ik met mijn twin tigste er al af..." Altijd dit „Ja, als acteur heb ik het gevonden. Ik vind het heel fijn en wil dit altijd blij ven doen. Toch denk je wel eens na. Ik regisseer het Utrechts studententoneel en regie vind ik ook heerlijk. Misschien zou ik het allerliefste in het buitenland film- regie willen doen..." Ach, als je 21 bent in een tijd als deze, nu alles „kan", de grenzen openstaan en de belangstelling voor toneel en film (ook dank zij de televisie) steeds toe neemt, is de toekomst nog wijd en lang. Daarom heeft Jeroen Krabbé geen haast en concentreert hij zich voorlopig op het NCRV-spel, waaraan al stevig wordt ge werkt, want voor de vakanties moet alles op de band staan, wil de vertoning in september, zo erg aan het begin va seizoen, kunnen doorgaan. „En natuurlijk hoop ik, dat ik dan meer televisierollen zal krijgen... daar verdien je ook meer aan", zegt hij eerlijk bij. Want Jeroen is op Oudejaarsdag 1 getrouwd en moet dus de kost verdienen voor zichzelf, zijn jonge vrouw Hermien en ja, de poes die een verwende huisge noot is en een beetje triest ivoor een poes) Muisha heet. Hermien ontmoette hij al in zijn schooljongenstijd voor het eerst: „Ze was in Bergen aan Zee in hetzelfde pension Enfin, de wereld is klein en dus ont moetten ze elkaar jaren later weer en werd de band voor het leven gesmeed. Jeroen is geen tiener meer, maar wel nog dol op alles wat daarmee heeft te maken: muziek, idolen, bla-den, platen., kies maar uit. Het presenteren van Fan club vond hij reusachtig, al valt het niel mee, zo „zaal vol tieners voor je".... want je kunt ze geen knollen voor citroenen verkopen. Toch is hij niet te speels om de moei lijke en heel ernstige rol van Joris van Olden te begrijpen, aan te voelen e leven te brengen. Ook van het ernstige toneelspel houdt hij. In september zullen we kunnen zien, hoe hij het er af heeft gebracht, 't Zal wel goed zijn, want Pe ter Holland en de NCRV zijn tevreden. Alleen na twaalven kussen (Van onze radio- en tv-redactie) HILVERSUM „En informeert u dan beslist eens naar.De telefoon wordt neergelegd. Aan de andere kant van de lijn zal een vriendelijke kijkster zich nu opgelucht voelen: zij heeft ons opdracht gegeven eens te vragen, bij de NTS „hoe dat nu toch verder moet met Katy". U hebt het al begrepen, zij heeft zich, samen met haar man, zorgen zitten maken over de uitgerekte geschiedenis van de Zweedse gouvernante, die ook zondagavond weer honderdduizenden blikken tot zich heeft getrokken in een lichtelijk verwarring-scheppende afleve ring van haar feuilleton. Verwarring, omdat de „overleden me- Amerikaanse tv-show met Europese gasten (Van onze radio- en tv-rcdactic) NEW YORK Het Amerikaanse lv-network CBS gaat een nieuwe we kelijkse show uitzenden in kleuren en groots van opzet (betaald door de in het programma reclame-makende fir ma). waarin allerlei Europese ar tiesten zullen optreden. In de eerste aflevering maken o.a. de Duitse Kessler-tweeling, het Hazy Osterwald Sextet en de beide Ofarims hun entree. Vertegenwoordigers van CBS zijn in Europa om tv-program- ma's te bekijken en met managers te onderhandelen. Wie weet, voor wie daar allemaal een kansje in zit! vrouw Morley" we weten nu eindelijk sinds de voorlaatste uitzending dat de charmante Amerikaanse congresman we duwnaar is zo sprekend op Katy leek dat niet iedereen de samenhang goed door had. Naar onze smaak was het niet zo' gelukkige gedachte om „mevrouw Mor ley" te laten spelen door Ka- ty-met-pruik, zodat ze er wat donkerder uitzag, maar verder met haar eigen stem en haar eigen gebaren tevoorschijn Geheim hiervan: een psychologisch trekje. Katy leest het dagboek van me vrouw Morley en ziet als het ware zich zelf in haar, omdat zij zo verliefd is op haar Glen. Een beetje verbaasd toonde de kijkster die ons opbelde, zich ook: „Het werd voorgesteld, alsof Katy, de heel verstandi ge en alles-begrijpende, altijd even lieve meid, nu ineens humeurig-jaloers zijn op de vrouw die ze nooit heeft gekend". Neen, dat klopt niet met de Katy die wij door vele maanden heen zo goed hebben leren kennen. We zullen het dus maar toegeven: speciaal voor deze afleve ring heeft zij die fout eventjes meegekre gen. verder zal niemand er meer Iets Intussen kan de NTS er natuurlijk ook niets aan doen dat de Amerikaanse pro grammamakers zo wreed omspringen met Katy en haar congresman. Het enige verwijt dat men de NTS kan maken is, dat zij in de laatste tijd oude en ni« afleveringen lustig door elkaar heen toont. De allang verdwenen secretaris duikt dan weer eens als huisgenoot op, terwijl hij het acteurs-team al spoedig verlaten had, hetgeen ten gevolge had dat er zelfs een nieuwe vaste inleiding voor het programma werd gemaakt met de jongetjes-in-de-deur in plaats va et oma weddende Gordon. De slimme kijker weet echter voor zichzelf wel te schiften: Katy met op gestoken haar is een oude, Katy met hangend haar een nieuwere aflevering. Verder wordt er door de maanden, ja langzamerhand door de jaren heen 's avonds na twaalven teder gekust, is me neer Morley voortdurend jaloers (maar dat mag!) en wordt hij altijd gestoord op het moment dat Katy al „ja" heeft ge zegd voordat hij haar dan eindelijk ten huwelijk zal vragen. jaja, dat valt voor Katy niet mee. Ook bij dit feuilleton doet zich de merkwaardige omstandigheid voor, dat vele kijkers uit het oog verliezen, dat het maar om een verzonnen en geacteerd verhaal gaat. Men heeft het gezin zo goed leren kennen, dat men aan le vensechtheid gaat geloven, vandaar ook zulk goedbedoelde, aardige telefoontjes of brieven, die de NTS ook krijgt. Met dat al is „De Zweedse gouvernan te" niettegenstaande alles „in". „Ieder- i" kent haar en kijkt naar haar, zit i half uurtje te hopen op het moment dat de kogel door de kerk zal gaan. zegt. als de aflevering uit is: „alweer mis". en hoopt toch, dat het nog maar lang zal duren eer de trouwpartij een eind maakt in de uitzendingen. Of de wekelijkse verhaaltjes op zich zelf nu onbenullig of onmogelijk dan wel leuk zijn, dat doet er niets toe. Iedereen gunt Katy haar aarzelende congresman. maar zichzelf het kijken naar haar vero verende glimlach en daarom moeten we ons over haar belevenissen maar niet het hoofd breken: 't komt allemaal wel goed met haar! ;i G Victor Gollancz Hetty Berger en Louis Dusée in dagdromen overge stapt naar een „goede oude tijd" compleet met pruik en mouche, dat is vanavond op Ned. 2 bij de KRO te zien in het cabaretje Berger en Dusée privé". Louis heeft de teksten voor dit lichtvoetige program ma zelf geschreven en daarin heeft hij al veel ervaring opgedaan, o.m. in de Sleeswijk revue waarin hij al vele jaren meespeelt. Willy Walden en Piet Muyselaar heb ben al heel wat dolle sketches, door Louis geschreven, vertoond. Nog enkele andere artiesten doen mee in dit program ma dat om 8.25 uur op de beeldbuis komt. VANAVOND TE ZIEN Ned. 1 NTS en AVRO 7.05 uur journaal voor gehoorgestoorden. 7.32 uur Engelse les. 8.10 uur openingsconcert van het Holland Festival: rechtstreekse aansluiting met De Doelen in Rotterdam. 8.55 uur reportage over Het Dorp. 9.25 uur boksen, reportage wereldkampioenschap vlieggewicht. Ned. 2 KRO 8.01 uur José's erfenis in de Bill Dana show 8.25 uur cabaret Berger en Dusée privé. 8.50 uur Frans ballet „De groene koningin" op mu ziek van Pierre Henry. 9.45 uur nieuws uit Londen. 10.10 uur voortzetting van de korte serie over het ge mengde huwelijk (CVK/IKOR). VANAVOND TE HOREN Hilversum 1 AVRO 7.05 uur pianovoordracht door Gerard Hengeveld. 7.30 uur rubriek „Musiceren in vrije tijd". 8.05 uur vakantie-amusement uit het oord „A Lyte" in Grouw. 9.05 uur optreden van het Metropole orkest (stereo). 9.30 uur cabaret met o.a. een monoloog door Enny Mols-de Leeuwe. 10.00 uur uitvoering van Beethoven's Serenade in D door het Trio Italiano d'Archi. 11.00 uur muziek geschreven voor het paleis Ver sailles. Hilversum II KRO 7.30 uur Promenade orkest en solisten in „De Bre mer stadsmuzikanten" van J. Andriessen. 8.15 uur directe reportage van het openingsconcert van het Holland Festival: Het Rotterdams Filharmonisch orkest en solisten treden op in De Doelen. 10.45 uur muziek van overal. 104 Er heers'.e een doodse stilte, op het tikken van de regen op het dak na. De met kinderhoofdjes bestrate weg strekte zich recht voor hen uit, met om de honderd meter een zwakke straatlamp. Er was niemand in de buurt. Boven hen was de hemel verlicht door de onnatuurlijke gloed van booglampen. Van tijd tot tijd streek de lichtkegel van een zoeklicht over hen heen en verdween weer. Ver naar links viel Leamas' oog op een op en neer gaand licht vlak boven de horizon, dat voortdurend in sterkte wisselde, als de weersdhijn van een brand. „Wat is dat?" vroeg hij, ernaar wijzende. „Voorlichtingsdienst", antwoordde de man. „Een stellage met lidhten. Het zendt koppen van het nieuws naar Oosf-Berlijn". „Natuurlijk", mompelde Leamas. Ze waren nu heel dicht bij het einde van de weg. „Van terugkeren kan geen sprake zijn", vervolgde de man, „heeft hij u dat gezegd? Een tweede kans is er „Dat weet ik", antwoordde Leamas. „Als er iets verkeerd gaat als u valt of gewond raakt keer dan niet terug. Er wordt zonder meer direct gescho ten binnen het gebied van de muur. U moet erover." „Dat weten we", herhaalde Leamas, „dat heeft hij me verteld." „Vanaf het ogenblik dat u uit de wagen stapt, bent binnen het gebied." „Dat weten we. Hou nou je mond maar", antwoordde Leamas. En toen voegde hij eraan toe: „Neem jij de wagen mee terug?" „Zodra u uit de wagen bent, rijd ik weg. Het is voor mij evengoed gevaarlijk", antwoordde de man. „Ook erg", zei Leamas droog. Weer heerste er stilte, toen vroeg Leamas: „Heb je een pistool bij je?" „Ja", zei de man, „maar ik kan het u niet geven; hij zei dat ik het u niet mocht geven... maar dat u er zeker om zou vragen." Leamas lachte zaohtjes. „Hij wel", zei hij. Leamas startte de motor. Met een lawaai dat de gehele straat scheen te vullen bewoog de wagen langzaam vooruit. Ze hadden ongeveer driehonderd meter afgelegd, toen da man opgewonden fluisterde: „Hier rechts afslaan, dan links." Ze reden een nauwe zijstraat in. Aan weerskanten stonden lege markstalletjes, zodat er nauwelijks ruimte voor de wagen was om te passeren. „Nu hier links!" Weer draaiden ze, snel, ditmaal tussen twee hoge gebou wen door in wat een doodlopende straat scheen te zijn. Er hing wasgoed over de straat en Liz vroeg zich af of za er onderdoor zouden kunnen. Toen ze vlak bjj een ogenschijnlijk blinde muur kwamen, zei de man: „Weer naar links en volg het pad." Leamas reed het trottoir op, stak het over en volgde een breed voetpad, aan hun linker kant begrensd door een gehavende heining en aan de rechterzijde door een groot gebouw zonder vensters. Van ergens boven hen hoorden ze een schreeuw, een vrou wenstem, en Leamas mompelde: „O, hou je kop dicht", terwijl hij onhandig om een reahte hoek in het pad stuurde en daarna bijna meteen op een hoofdweg belandde. „Waarheen?" vroeg hij. „Recht oversteken voorbij de apotheker tussen de apotheker en het postkantoor daar!" De man leunde zo ver naar voren dat zijn gezicht bijna op gelijke hoogte was met het hunne. Hij wees nu aan, reikte voorbij Leamas, de toppen van zijn vingers tegen de voorruit drukkend. „Achteruit," siste Leamas. „Haal je hand weg. Hoe kan ik nou wat zien als je zo met je handen wappert?" Da wagen in zijn eerste versnelling gooiende reed hij snel de brede weg over. Hij wierp even een blik naar links en zag tot zijn verbazing de plompe silhouet van de Brandenbur ger Poort op driehonderd meter afstand liggen en de si nistere groepering van militaire voertuigen aan de voet ervan. „V/aar gaan we heen?" vroeg Leamas plotseling. „We zijn er bijna. Langzaam nu.... links, links, naar links!" schreeuwde hij, en Leamas rukte zijn stuur net op tijd om; ze reden onder een nauwe poort door en kwamen op een binnenplaats. De helft van de vensters mankeerden of waren met planken dichtgespijkerd, de lege deuropeningen gaapten hen aan. Aan de andere kant van de binnenplaats was een open hek. „Hierdoor," kwam het gefluisterde bevel, dringend, in het duister, „dan scherp rechts. Aan uw rechterhand zult u een straatlantaren zien. Wordt vervolgd Hilversum I. 402 tn. AVRO 18 00 Nws. 18 15 Aktuallicilen 18 30 RVU.: Op leven en dood. 19.00 Gesproken brief uit Parijs. 19.» Stereo-. Pianoreci tal. 19.30 Klassieke en moderne liederen. 20.00 Nws. 20.05 Va kantietoeslag. gevar progr. 21.05 Stereo: Metropole-orkest. 21.30 Cabaretliedjes en voor dracht. 22.00 Strijktrio. 22.30 Nws. 22.40 Aktualiteiten. 23.00 Klassiek muz. (gr). 23.55-24.00 Hilversum II, 298 m. KRO ».00 Nws. 19.10 Actualiteiten 19.30 Promenade orkest. 20.00 Sopra plat Opening Holland Festival 1966: Rotterdams Philharmonisch Orkest, Rotterdams Coneerva- torium Koor en solisten. In d< pauze: Tijdsein: een extra edi tie van het Holland Festival 1968. 22.30 Nws. 22.40 Epiloog. 32.55 Gevar. muziekprogr. 23.55' 34.00 Nws. TELEVISIE 4 \N WOMI Nederland I: NTS: 19.00 Nws. in het kort. 19.01 Klaas Vaak. 19.05 Journ. voor gehoorge stoorden. 19.32 Engelse les: les 37 en herh. les 36. 30.00 Journ. 20.10 Openingsconcert Holland Festival: Rotterdams Philhar monisch orkest en solisten. AVRO: 20.55 Reportage over ictie Open het Dorp, 21.25 Nederland II: NTS: 2030 Nws. in het kort. KRO: 20.01 Bill Dana Show. 20.25 C aba ret- progr. NTS: 20.50 De groene Koningin. balJetprogr. KRO: KAIMO MORGEN irUvrsum I. 102 m. VARA: 7.00 Nws. en ochtendgymnas tiek. 7.23 Lichte grammofoon- muziek en reportages. (7.30- 7.35 Van de voorpagina, praat- Je). 8.00 Nws. 8.10 Lichte thuis, 9.35 Waterstanden. VPRO: 9 40 Schoolradio. VARA: 10.00 Lich te grammofoonmuziek. 10.45 Voor de kleuters. 11.00 Nw* 11.02 Voor de vrouw. 11.40 Pianorecital (gr.). 12 00 Jazz muziek. 12.32 Voor het platte land. 12-27 Mededelingen t.b.v land- en tuinbouw. 1230 Ste- zangsolisten? ^"oo Nws.S 13T0 Actualiteiten en kalender. 13.30 Stereo: Filmmuziek (gr.). 13.45 Gesproken portret. 14.00 Lon- dens Symfonie orkest (gr.). 15.00 Voor de jeugd. 16X10 Nws. 16.02 Voor de zieken. 1630 Tips voor vakantie- en snipperda gen. 1730 VARA's-Popshow. Hilversum II. 298 m. NCRV: 7.00 Nws. 7.10 Dagopening. 7.20 Lichte_ grnmmofoonmuziek. granimofoonmuziek. 830 Nws. 8.32 Moderne onkestmi (gr.). 9.00 Voor de zieken gendienst. 11.00 Klassieke grammofoonmuzlek. 11.15 Schoolradio. XI.45 Oude kla- 1237 Mededelingen tA.v. land en tuinbouw. 1230 Nws. 12.40 Grammofoonmuzlek. eventueel actualiteiten. 12.50 Stereo: Licht orkest. 13.10 Klassieke operamuziek (opn.), 14.00 Wind eieren, hoorspel (deel 3). (Herh. van donderdag 9 juni jl.). 1436 Lichte grammofoon muzlek. >5 50 Bijbelvertelling voor de jeugd. 16.00 Voor de jeugd. 17.00 Moderne orkest muziek (gr.). 17 40 Voor de kleuters. 17.50 Overheidsvoor lichting. 1830 Lichte orkestmu ziek (gr.). 18 30 Nieuws uit de prot. christelijke organisaties. 18.50 Lichte grammofoonmu zlek. Hilversum m. 240 m. en FM- kanalen. NRU/KRO: 9.00 Nws. Licht gevarieerd platen- 10.01 10.0 Actualiteiten. 10.05 Licht pla- tenprogramma. 11.00 Nws. 11.02 actualiteiten. 11.05 Licht pla- tenprogramma en praatje. 12.00 Nws. 12.02 Actualiteiten. 1235 Gezellige Hollandse plaat- lek. 16.00 Nws. 16.02 Volks- TELEVISIE: MORGEN

Nieuwe Leidsche Courant | 1966 | | pagina 11