TV iJiu êi s8l RADIO Jacqueline duizenden droom van mannen die niet mogen afdrogen en Anonieme radio-ster thuis DRAKACEL Leo Nelissen weet van de prins geen kwaad ntlgc- r 17 DONDERDAG 2 JUNI 1966 Gefilmd gesprek met internationale staatslieden (Van onze radio- en tv-redactie) HILVERSUM De NCRV zal vrij dagavond (3 juni) om 9.40 uur op Ned. 2 een programma uitzenden waar in Hans Hoefnagels gesprekken voert met een aantal internationale staatslie den over de positie van het westen in ihet oosten. De interviews zijn gehouden in Lon den en in Parijs. U zult de meningen kunnen horen van de Amerikaanse am bassadeur bij de NAVO Harlan Cleve land, de Franse generaal Pierre Gal- jlois, de Britse minister van defenie Denis Healy en de Britse ex-minister jvan marine Christopher Mayhew. 99 zo'n snoek-snurkje.... ...gaat erin als koek na een week vanwerken-werken-werken.Wie moe is slaapt overal. Alleenhoe wordt men wakker? Een tikje uit geslapen misschien. Maar: uitge rust? Welnee. Dat is men pas na een nacht op een Drakacel matras. D« ..harde" matras- rvawd met allo comfort van wn „zachte". d Kruiswoord-puzzel zonder zwart Horizontaal: 1. vrucht danspartij. 2 niet gesloten bijb. figuur muzieknoot. 3. deel van het oor - voorzetsel koor van zangers. 4. lichaamsdeel - godin van de jacht. 5. bekende afkorting muziek noot - bekende afkorting - meisjesnaam. 6. verstand in de richting naar omlaag. 7. dienstbode - bekende afkorting plech tige gelofte. 8. dorp in Gelderland- laag vlakte - dat is (afk). 9. groente opstoot je wig. Vertikaal: 1. ganzenboer - sporeplant 2. plaats in Groningen - biersoort. 3. witte suiker - meisjesnaam. 4. hoekpijler elk. 5. positieve elektrode plaats in Gelderland. 6. voorzetsel - droombeeld. 7. overleg - ieder. 8. vogel plaats in Zee land. 9. steensoort - lief. Oplossing vorige puzzel Horizontaal: 1. Mesdag pad. 2. artis Oslo. 3. Aa - re - trein. 4. store - de - Ld. I 5. Someren - Ee. 6. laan - klaar. 7. Uden avond. 8. ideaal - kea. 9. San taal - eg- Vertikaal: 1. Maassluis. 2. Erato Ad- da. 3. stro ma - een. 4. Dieren - nat. 5. aster ka aa. 6. gordel vla. 7. ps een Ao kl. 8. Ali Lea nee. 9. donder- 99 (Van onze radio- en tv-redactie) „Nou j: AMSTERDAM/HILVERSUM sjhelen, hoe Ik i je toch zeker niet uitzie?" vraagt ze ont- „ik dacht, voor jouw geeft erg. Maar straks komen er de Perzische omroep... Amsterdam, dat vagelijk „nieuw twee r -i. West" wordt genoemd, na allemaal 'vas e0np ££001 al 'zo slecht in m'n Per- eenvormige stenen blokken met zisch, maar ze wouen beslist met - - - - praten en mijn haar zat afschuwelijk voor wéér eens zo'n on genoeglijke hoge kubus ben aangeland, weet ik zeker, dat ik er bén: hier, zeven hoog, is ergens de flat van Jacque line Door de telefoon heeft ze me precies uitgelegd op welke bel en op welke liftknop ik moet drukken om haar groengelakte voordeur ten slotte te bereiken en ik raad pleeg die zorgvuldig genoteerde gegevens om helemaal zeker te zijn. „Wil Jacqueline een interview toestaan?" „Ja, nou, voor die éne keerkom dan maar om half vijf." Ik heb, omdat zij nu eenmaal Jacqueline is, tien minuten toege geven: ze zal me nu wel wachten. Bij de lift staande bepeins ik voor de zoveelste maal in drie dagen mijn geluk: wie had durven hopen, dat ze „ja" zou zeggen? 't Is niet gemakke lijk, haar adres te krijgen, want U weet het wel: Jacqueline, die zo zoet in het radioprogramma „de manner die niet mogen afwassen" kan toespre ken, doet dat in volkomen anonimi teit. Niemand weet, wie ze is, niemand weet, waar ze woont. Na een heleboel geaarzel en tenslot te ruggespraak met de ster zelf, kwam de omroep met haar telefoonnummer over de brug en ik was verbaasd dat het Amsterdam was, en dan nog wel „nieuw-West". hoe nuchter en zake lijk! Ik had Den Haag verwacht of misschien een boerderijtje in Blari- cum of Eemnes, zo eentje waarvan je de pas-verbouwde en weer oudver- weerd-geschilderde romantiek kunt afscheppen. Maar neen hoor geheimzin nige, natuurlijk heel mooie en chique Jacqueline woont in het kilste oord dat men zich kan denken midden de nieuwe zakelijkheid. Ik begin respect te krijgen voor 1 jonge vrouw, die in zo'n sfeer al dat lief-poezige kan verzinnen... of neen, verzinnen doet ze het natuurlijk niet: Jacqueline is zichzelf immers! „Ik geef mij voor de microfoon, voor duizenden ademloos luisterende mannen die telkens veertien dagen naar me blijven verlangen, precies zo als ik ben," zal ze me over een minuut of vijf bekennen, als ik mijn eerste aarzelende vraag heb gesteld. De semnven Ik hoop, dat de lift op de tiende etage staat en nog lang niet komt. Want natuurlijk spelen de zenuwen mij parten. Ik denk aan al de nietaf- wassende mannen, die in stille huiska mers naar Jacqueline's vleiende radio stem luisteren en nu graag in dichte drommen achter mij zouden staan van wege dat ongehoorde voorrecht: Jac queline te bezoeken in haar eigen huis... Langzamerhand begrijp ik, dat het interieur van een flat nog niet gelijk behoeft te zijrt aan het uiterlijk van het naargeestige blok beton, waarin hij opgeborgen zit: Jacqueline's kamer zal een vluchthaven zijn met rose lampjes aan witte wanden, met een enorm tijgervel op de vloer, met pouf- een bijna-antiek kastje verstopte kleine bar. En zelf zal ze, in witte lange broek en vuurrode of mis schien wel zachtrose slobbertrui, met de voetjes in gouden sandalen gesto ken, op de kop van de gevelde tijger zitten en mij geheimzinnig aanstaren door prachtig-vallend, lang lichtblond haar. dat nauwelijks haar geestige neusje vrij laat. Maar... 't is haast kwart voor vijf en dus draagt ze misschien een cocktail jurkje dat een beetje bloot aandoet en prikt ze mij bijna in mijn ogen met een heel lange sigarettenpijp... En tegen deze openbaring van mo derne sex zal ik moeten praten. Zal ik een woord kunnen uitbrengen...? Daar komt de lift, ik moet instappen. Gelukkig sta ik niet voor een micro- ik op het laatste ogenblik en daarom ik zelf even wat zoutjes bakken, ze zeggen dat zoiets in een half uur klaar is... maar ik kan dat bladerdeeg niet goed krijgen! Kom binnen... gauw maar!" Zo melig... „Beschrijf me maar een beetje, dat Is ook goed." Ik beloof, dat te zullen doen. „Nou, 't was een gek bezoekje, hè, maar je hebt me reusachtig geholpen. Ik had gewoon op je gehoopt..." Ik glimlach „Laat maar, 't Zachtjes zoemend glijdt de lift naar beneder.. Ik peins erover, hoeveel van Jacqueline's duizenden luisteraars-ver eerders met mij zouden willen ruilen: heeft ze niet gezegd: „Waar blijf je nou, ik zit al een kwartier te springen, en: ik had op je gehoopt?" VANAVOND TE ZIEN Ned. 1 AVRO 7.15 uur (NTS) gewestelijk journaal. 7.35 uur 50ste aflevering van de Dick van Dyke- show: Laura en Dick als „koppelaars". 8.20 uur economisch bulletin. 8.40 uur Bavaria-reportage van de Parijse Lido-show. 10.00 uur „Op zoek naar veiligheid", een programma over het verkeer. Ned. 2 KRO 8.01 uur Ronnie Tober-show. 8.40 uur reportage-documentaire over Columbia in de reeks Zuid-Amerika. 9.25 uur aflevering van de serie „Hazel": Huwelüks- perikelen. 9.50 uur nieuws uit Keulen. VANAVOND TE HOREN Hilversum I AVRO 7.30 uur Westernmuziek. 8.05 uur Residentie-orkest zet de Strawinski-cyclus voort (stereo). 9.55 uur amusementsmuziek en -zang uit F 'am en Utrecht. 11.00 uur nieuwe platen in Discotaria. Ze duwt me een deur door en de keuken. Een aanrecht vol ra klodders, een bakblik, een zoutpot, een brok kaas en een klont boter, en alles dik onder de bloem gestoven. „Ik heb geprobeerd uit dat Franse kookboek wijs te worden, maar 't wordt allemaal zo melig... moet je zien.." Gelukkig, ik héb verstand van blader- ;eg. Ik begin de „melige knoeiboel" met het vergeten water een beetje bij elkaar te redderen. Mijn verbazing blijft me in de keel steken. Ik begin Jacqueline heel leuk te vinden... .,En als je nu voor de microfoon zit en je begint te praten..." probeer ik, gewa pend met de deegroller, haar te intervie- „Nou gewoon... ik doe mijn tekst, hè, enne... ach, je weet wel. Maak er maar iets goeds van. Je kent mijn stijl en natuurlijk doe ik het graag enne... moet ik de oven al aansteken? Ik heb nog maar 'n uur, ze komen om zes uur- ongelukkige tijd hè? Zeg en wat zal ik aandoen? Cocktail of gewoon maar 'n lange broek? Ze zullen wel Iets heel fraais verwachten, hè? Of zijn Per?en meer voor een stijljurkje....?" Het gesprek wordt nu keuken-vakkun dig: ik steek rondjes en vouw vlindertj uit het deeg dat dan tien minuten moet „rusten" in de koelkast. In die tijd stuift Jacqueline in en met jurkje-dit en jurkje-dat: wat zal kiezen? Van een vraaggesprek komt niets meer. begrijp ik wel. Ze moet zich nog metamorfoseren voor de komende Per zen. Ik was een beetje af en ruim de meligheid op. Als na een kwartier de zoutjes goud geel uit de oven komen, begint Jacqueli ne de pennen uit haar krullers te trek ken en gebruikt al haar charme om me de deur uit te kijken: ze moet opschie ten! Jacqueline Is en queline. lil ver sum II NCRV 7.30 uur geestelijke liederen, mannenkoor uit Am sterdam. 8.00 uur tweede deel van het detective-hoorspel „Windeieren" door Jan de Vries. nlet_snelle_r 1 8.30 uur amusementsprogramma Avondpermissie uit de Militaire Club in Assen. 10.45 uur Jaques van den Dool bespeelt het orgel in ui» ,m ueil de Utrechtse Nicolaïkerk. beetje ouder dan Jac-|D.15 uur Weerwoord, kroniek van kunst en stijl van leven. Maar mijn hart klopt van. Ik heb niet eens haar woonkamer, mét of zonder tijger, gezien. Ik vond Jaqueline leuk .Maar ja, voor mij kwam het er allemaal niet op aan... want ik ben „Alles ging achter mij om" (Van onze radio- en tv-redactie) HILVERSUM „Ik voel me in geen enkel opzicht schuldig, ik weet nergens 1, alles is achter mijn rug om gegaan wat ik weet heb ik tot mijn verba zing in de kranten gelezen", zegt Leo Nelissen (van de KRO) als wij hem ein delijk te pakken krijgen. Hij komt juist uit Amsterdam, waar hij verhaal is gaan halen bij Het Vrije Volk over een donde. .g j.l. in dat blad verschenen Interview met hem: „Er Is helemaal geen interview geweest. De journalist Bunders belde mij op, hij had allerlei ergernissen over de gang van zaken bij de toekenning van de Edisons Populaire en ik gaf hem wat achter grond-informatie. Hij heeft echter mij sprekende ingevoerd in zijn artikel en het laten voorkomen alsof ik zijn klach ten had geuit en dat Is niet waar". Uit dat artikel is alle narigheid voort gekomen. Maar dan achter de rug var Leo Nelissen om: .Ik begrijp er niets van. Ik wist niet beter of we zouden op 1 juni het juryrap port met de namen publiceren. Ik heb dinsdagochtend nog aan het rapport zit ten werken en ik wist helemaal geen persconferentie 's middags. Die pas op woensdag zijn". „Op die persconferentie is toch de beslissing van de „commissie Collectieve foon en kan niemand mij zachtjes ho- Grammofoonplaten Campagne" ren zeggen: „Niks leuk...' want anders Edisons niet uitje reiken, bekendse- zou ik door tienduizenden onzichtbare maak<- Da!..zSu °mdat. de «W mannenarmen verontwaardigd worden 1 weggevaagd: „Jacqueline ontmoeten j en dan durven zeggen: „Niks leuk....?!" Het is zover. Ik druk op de bel van de I flat. Bijna dadelijk gaat de deur open en een afschaduwing van Jacqueline's fluwe len stem zegt: „Waar blijf je nou? 't Is kwart voor vijf... ik zit al een kwartier te springen. Heb jij verstand van blader deeg...?" Een ogenblik sta ik haar verpletterd aan te staren. De gouden sandalen zijn verrukkelijk-uitgetrapte rode pantoffel tjes. De witte broek, die onder een hel blauw jasschort uitsteekt zit vol vetvlek ken. De lange, inderdaad blonde haren zitten opgerold in dikke krullers waar link? en rechts de pennen uitsteken. En verder is Jacqueline mooi, heel mooi namen ontijdig is gepubliceerd „dus" een lek in de jury is geweest. „Dat heb ik tot mijn verrassing in krant gelezen". „Hoe komt het dan. dat er een brief was van drie juryleden (de heren Lex Karsemeyer (NCRV), voorzitter Ton van der Horst, Skip Voogd (NCRV) waar in zij hun integriteit verklaarden, terwijl het vierde jurylid Jan Koopmans (VA RA) overal buitenstaat omdat hij al we ken met vakantie buitenslands is... bent u als vijfde en laatste jurylid daarin niet gekend?" „Neen. Ook daar wist ik niets van. En ik heb in de krant gelezen dat de drie briefschrijvers mij zelfs voor de rechter willen dagen... nu, daar ben ik niet bang voor, evenmin als voor de mededeling van de heer Beishuizen (directeur var de Campagne) „dat ik onvindbaar was' gedurende de Pinksterdagen... ik ben al door gewoon thuis geweest". ..Hoe denkt u dan over dat „lek in de jury"?" „O kom. de commissie laat het voorko men. alsof alleen de vijf juryleden de namen wisten, maar dat is niet zo: de heer Beishuizen en zijn secretaresse wisten ze ook, plus noe een aantal ande re mensen. Tegenover de verklaring van integriteit van de drie andere juryleden kan ik stellen, dat de lijst het eerst Is gepubliceerd in De Telegraaf (zoals trou wens elk jaar gebeurt!) en dat ik al sinds tien jaar geen enkele contact meer heb met dit blad, op generlei wijze. Ik licht heus De Telegraaf niet In!" Wat de heer Nelissen aangaat is men voornamelijk gevallen over het gelaakte „interview" in Het Vrije Volk". Hiervan zegt hij: nare kwestie. Ik ben niet geïinter- viewd, ik heb terloops met de journalist Bunders over de gang van zaken bij de toekenning gesproken En als ik heb ge zegd „Het lijkt mij dat die zaak goed uit de doeken moet worden gedaan anders heb ik het wel gehad!" dan betekent dat niet, dat ik mijn ontslag als jurylid heb genomen, zoals hij schreef. Dat ik „boos uit een juryvergadering was gelopen woensdagsavonds" is helemaal vei nen, er was die avond niet eens vergadering. Neen. Bunders heeft zijn eigen grieven neergeschreven en het la ten voorkomen alsof ik die had meege deeld. Ik ben daarom vanmorgen Het Vrije Volk gegaan... en hoe vt lend, nu is de heer Bunders voor bijna drie weken met vakantie gegaan en 1 mand weet. waarheen. Enfin, ik heb een verklaring aan deze krant aangebo den". „Maar als ik mijn mening moet ge ven", zo besluit Leo Nelissen, „dan zeg Ik: die hele drukte die er over dit artikel wordt gemaakt, waarin ik dus onverant woordelijke dingen zou hebben gezegd, Is camouflage voor het feit dat De Tele graaf de namen voortijdig heeft gepubli ceerd, dit feit wil men op de achtergrond toch is dat de aanleiding tot de Edisons Popu- schulven t.. het niet toekennen 1 laire". „Maakt deze hele kwestie u zenuwach- „Neen, waarom? Ik heb het (e druk om er erg veel over na te denken e voel me nergens schuldig aan". Ronnie, Tober heeft vanavond om 8.01 uur ooJVed. 2 zijn tweede eigen dmusement'ssfiow'voor de KRO en een van zijn gasten is de Belgische Tonia, die natuurlijk haar succesvolle liedje van het jongste Songfestival „Un peu de poivre" zal zingen. Samen laten Ronnie en Tonia een gevarieerd duet met Nederlandse, Franse en Engelse liedjes. Ronnie zelf, die binnenkort een eigen show heeft voor de Duitse televisie, uitgekozen is voor Knokke en ook nog gaat meedoen aan het Poolse Songfestival, zingt het liedje ,JZij draagt mijn naam" en een medley van Al Jolson-songs. Meer gasten treden op in Ronnie's show: Huub Mar- tron komt zijn Tinnen demokraatjes" presenteren en The Blue Diamonds, die voorlopig een jaartje in Ne derland blijven, zingen Carolina Moon". Daarna eerst naar Leamas en daarna naar Fiedler kijken de, voegde hij er wreed aan toe: „Ze is een zottin. Het is ondanks dat gelukkig dat Lea mas haar ontmoet heeft. Dit is niet de eerste maal dat een komplot ontdekt werd door de verdorvenheid van zijn ontwerpers." Met een lichte, correcte buiging naar het tribunaal, ging Karden zitten. Terwijl hij dit deed, stond Leamas op, en ditmaal lieten de bewakers hem zijn gang gaan. Londen moest stapelkrankzinnig geworden zijn. Hij had hun gezegd dat was het gekke hij had hun gezegd haar met rust te laten. En nu bleek duidelijk dat vanaf het ogenblik, hetzelfde ogenblik dat hij Engeland verliet zelfs nog daarvoor, zodra hij naar de gevangenis was gegaan de een of andere idioot was rondgegaan om alles te regelen de rekeningen te betalen, de zaak met de kruidenier in orde te maken en met de huisbaas en boven alles met Liz. Het was krankzinnig, fantastisch. Wat pro beerden ze te doen? Fiedler, hun agent om zeep te bren gen? Hun eigen operatie te saboteren? Was het alleen maar Smiley had zijn armzalige, benarde geweten hem hier toe gedreven? Er stond hem maar één ding te doen Liz en Fiedler eruit zien te krijgen en zelf de consequenties te dragen. Waarschijnlijk hadden ze hem toch al afgeschre ven. Als hij Fiedlers huid kon redden als hij dat kon was er misschien ook nog een kans dat Liz wegkwam. Hoe konden ze zoveel aan de weet gekomen zijn? Hij was er zeker van, hij was er absoluut zeker van dat hij naar Smileys huis niet gevolgd was die middag. En het geld hoe kwamen ze aan dat verhaal dat hij geld gestolen zou hebben van het Circus? Dat was alleen maar voor intern gebruik bestemd geweest... maar hoe dan? In vredesnaam, hoe? Verbijsterd, woedend en bitter beschaamd liep hij het middenpad af, stram, als een man op weg naar het schavot. BEKENTENIS „Goed dan, Karden." Zijn gezicht was bleek en hard als graniet, zijn hoofd hield hij achterover en enigszins schuin, in de houding van iemand die naar een geluid in de verte luistert. Er ging een angstwekkende stilte van hem uit, niet van onderwerping maar van zelfbeheersing, zodat zijn gehe le lichaam in de ijzeren greep van zijn wil scheen te worden gehouden. „Goed dan. Karden, laat haar gaan." Liz keek naar hem, met gevlekt en lelijk gelaat, en met tranen in haar donkere ogen. „Nee, Alec... nee," zei ze. Ze zag niemand anders in het vertrek alleen maar Leamas, groot en rechtop als een soldaat. „Vertel het hun niet", zei ze met verheffing van stem, „wat het ook is, vertel het hun niet alleen maar om mijnentwil het kan me niet meer schelen, Alec, ik zweer je dat dat waar is." „Zwijg jij nou maar, Liz," zei Leamas onhandig. „Het is nou te laat." Zijn ogen richtten zich op de voorzitster. „Zij weet niets. Helemaal niets. Stuur haar hier weg en laat haar naar huis gaan. Ik zal u de rest vertellen". De voorzitster wierp een korte blik op de aan weerszij den van haar gezeten mannen. Ze dacht even na, en zei toen: „Maar ik zeg u dat ze niets weet", schreeuwde Lewamas. „Karden heeft het bij het rechte eind, ziet u dat dan niet? Het was een operatie, een geplande operatie. Hoe kon zij dat weten? Zij is een gefrustreerd jong meisje uit de een of andere idiote bibliotheek ze is voor u van geen enkel belang." „Ze is een getuige," antwoordde de voorzitster kortaf. „Misschien wil Fiedler haar nog_ondervragen." Ze zei niet meer: kameraad Fiedler. -> Bij het noemen van zijn naam scheen Fiedler te ontwa ken uit de dromerij waarin hij verzonken was geweest, en Liz keek hem voor het eerst bewust aan. Zijn donkerbruine ogen bleven een ogenblik op haar rusten en hij glimlachte heel vluchtig, als in erkenning van haar ras. Hij was een kleine, eenzame figuur, eigenaardig ontspannen, vond ze. „Zij weet niets", zei Fiedler. „Leamas heeft gelijk, laat haar maar gaan." Zijn stem klonk vermoeid. „Beseft u wat u daar zegt?" vroeg de voorzitster. „Beseft u wat dat betekent? Heeft u haar geen vragen te stel len?" Wordt vervolgd swx sat/meeer hm jwxer Mi op voice *r&7c#T e* W/W a&rre/e. Hilversum 1, 402 m: AVRO: 18 00 Nieuws. 18.19 Radiojour naal. 18.20 Uitzending van de Boerenpartij. 18.30 Weekend- Wegwijzer. 19.03 Gebroken brief, 19.10 Sportparadc. 19.30 Country and Western Music ^^ÊÊÊÊBÊÊÊM Lichte 22.15 Licht orkest. 22.30 Nie» 22.40 Radiojoui 24.00 Nieuws. ...Jatje. 19.50 Lichte grammofoonmuziek. 20.00 Wind eieren hoorspel (2). 20.30 A- vondpermissie: amusementspro gramma voor de militai ren. 22.15 Avondsluiting. 22."" gelconcert. 23.15 Kroniek 23.55—24.00 Nieu' TELEVISIE; VAVWOWI 19.00 Nieuws in het kort. 19 01 Dlek afl). NTS: 20.00 Journaal. AVRO: 20.20 Economisch bulle- Parijs. showpro- Op zoek nanr mentalre. NTS: 22.40—22.45 Journaal. Nederland II: NTS: 20.00 Nieuws in het kort. KRO: 20.01 af).). 2150 Onze i Keulen. NTS: 22.10-22.11 7.23 Lichte grar foonmuzlek. (Om Van de voorpagina.. Nieuws. 8.10 Lichte grammo foonmuziek. 9.00 Informatief programma voor weg- en wa terweggebruikers. 9.35 Water standen. VPRO: 9.40 Morgen wijding. VARA: 10.00 Schoolra- ll.Ot 11.40 Ste il.02 Voor reo: Oude Italiaanse ki ziek (gr.). 12.00 Licht instru mentaal i- delingen mble. 12.27 Mede- land- Voor de landbouw, ronlsch orgelspel. Actualiteiten. AVRO: "7.10 Radiojour- 12.40 Electronisi grammofoonmuziek. 16.15 Voor dracht met volksmuziek. 15.45 :lng. 1650 Radio Beromünster met solist. 1750 oor de ieugd. 1750 Actualitel- Hllverram II. 298 .M. KRO: 7.00 Nieuws. 7.10 Meditatie. 7.15 Lichte grammofoonmuziek de hulsvrouw. 9.40 Populaire [rammofoonmuzlek. 10.08 Voor r._ iudere luisteraars. 11.00 Voor I llstc Licht instrui ensemble en zangsolist. 1257 Mededelingen t.b.v. land- en tuinbouw. 12.30 foonmuzlek. VRBHW vrouw. 13.49 Gevarieerd mu ziekprogramma. 13.00 Neder landse amusementsmuziek. 1550 Voor de zieken. 1650 Vi ool en plano. 1850 Harprecital (gr.). 17.00 Voor de padvinders. 1750 Muziekprogramma voor 9.00 jiijk ocmend- irogramma. (Om 10.00 en 11.00 Nieuws). 12.00 Nieuws. 12.02 O- perettemuzlek (gr). NRU/NCRV: 13.00 Nieuws, eventueel aktualltelten. 13.02 Zuld-Amerlkaanse klanken (gr). 1350 Licht gevarieerd pla- Li. hi' gevarieerd platen- 15.00 Nieuws. 15.02 rleerd platenpro- rv.). 15.30 Platen- 16.00 Nieuws, gevarieerd muziek- (gr). 17 00 Nieuws. 17 0218.00 Gevarieerd platen- --ogramma voor autoinobl.

Nieuwe Leidsche Courant | 1966 | | pagina 25