Weg met vliegveld - maak er recreatieterrein van Noodsituatie aan Hoge Rijndijk Hbutagas VLEET Visserij nieuws bij de Binnenkort besprekingen over meer busdiensten Gemeente Leiderdorp wil bejaardenhuizen bouwen Warmond niet gelukkig met provinciale weg In Katwijkse dependance christelijk lyceum 1964 «a nieuwe leidse courant donderdag 26 mei 1966 Gemeenteraad van VALKENBURG VALKENBURG Gisteravond kwam de raad in openbare vergadering bijeen onder voorzitterschap van bur gemeester M. A. van der Have. Voor de kleine agenda had de raad slechts een uur nodig. Het ging eigenlijk om slechts één agendapunt: het ontwerp- streekplan Rijnstreek-West. Bij de aan vang van de zitting herdacht de voor zitter de onlangs overleden oud-burge meester der gemeente, de heer A. C. de Wilde, die morgen zal worden be graven op de begraafplaats Rhijnhof te Oegstgeest. Burgemeester Van der Have memo reerde, dat de heer De Wilde dertien jaar burgemeester is geweest van Val kenburg. Hij is 35 jaar aan de gemeen te verbonden geweest, omdat hij op 1 april 1916 als gemeentesecretaris zijn [ambtelijke loopbaan in Valkenburg begon. Hij werd benoemd in een moeilijke itijd, eerste wereldoorlog, en ook de ja ren dertig gingen niet zonder zorgen voorbij. Op 16 december 1938 volgde (zijn benoeming tot burgemeester en ook de tweede wereldoorlog heeft de heer De Wilde en Valkenburg niet on beroerd gelaten. Dappe Hij heeft echter getoond een dapper jman te zijn en niet alleen in de mei dagen van 1940, toen de gemeente door (het oorlogsgeweld werd getroffen, maar gedurende de gehele oorlog heeft de heer De Wilde getoond een echte burgervader voor zijn inwoners te zijn, waarbij zijn diepe christelijke geloofs overtuiging hem geholpen heeft. De I raad nam staande enkele minuten stil te in acht. Naar aanleiding van het streekplan (Rijnstreek-west hadden B. en W. een vier bladzijden tellende toelichting voorgelegd aan de raad. Hierin kwa- imen twee punten naarvoren die de (grootste bezwaren opleveren tegen dit streekplan: de tuinbouwbeperking en e wegenaanleg door tuinbouwgebied. De aanleg van wegen over hoog waardige cultuurgrond zou betekenen dat de gemeente 40 tot 50 ha van die kostbare grond zou moeten afstaan, terwijl de vestiging van het marine vliegkamp Valkenburg, ook op Valken- -gs grondgebied, een onttrekking t zich bracht van maar liefst 228 ha ïltuurgrond. Valkenburg komt zo- |doende in de verdrukking te zitten en in het streekplan geeft men de be stemming ..vliegveld" ook aan. B. en W. gaan er echter van uit, dat rekening moet worden gehou den met de mogelijkheid dat het vliegveld in de nabije of verdere toekomst zal worden opgeheven. Zij zien liever een andere bestem ming voor het vliegveld, meer in overeenstemming met de gewenste ontwikkeling van deze streek, t.w. een recreatieve bestemming. Het behoeft geen betoog, dat de aan wezigheid van een groot militair vliegveld, een gevaar-aantrekkend object is, dat niet langer past in deze dichtbevolkte streek. B. en W. laten hierbü in het midden of een klein vliegveld of een helikopter terrein voor de burgerluchtvaart in de toekomstige ontwikkeling van de streek gewenst moet wor den geacht. Een groot gebied met recreatieve be stemming, gelegen vlakbij de kust, tus sen de Haagse- en Leidse bevolkings centra, gemakkelijk bereikbaar via rijksweg 4 en provinciale weg nr. 1, lij'krt hier de gewenste oplossing te kun nen bieden voor de toekomstige recrea tiebehoeften in dit dichtstbevolkte deel van ons land, ook al zal voorshands nog rekening moeten worden gehouden met de aanwezigheid van het storende element, dat dit vliegveld voor de streekontwikkeling betekent. De heren S. M. Poot (Gem. Bel.) en Jac. v. d. Meij (C.H.U.) drongen er bij B. en W. op aan zo krachtig mogelijk Sirenes In de rondvraag vroeg de heer A. C. de Haas (Gem. Bel.) bij een volgende brandweeroefening de deelnemende auto's na afloop niet meer met loeiende sirenes door de gemeente te laten rij den, omdat dit zoveel kinderen wakker maakt. De voorzitter onderschreef dit tenvolle. doch vond het voor een keer niet zo erg. omdat er zo vaak lawaai van de vliegtuigen van het vliegkamp, die deelnemen aan het naohtvliegen. Hij gunde de deelnemende brandweer korpsen dit pleziertje wel. Het zal ech- tér niet meer gebeuren. De heer Jac. v. d. Meij vroeg neer het bruggetje over de watering gelegd wordt, dit i.v.m. de veiligheid van de vele kinderen die dagelijks daar moeten passeren. De voorzitter kon mededelen dat alles rond is. Men wacht alleen nog op de goedkeuring. Ook vroeg de heer Van der Meij hoe het staat met de verkoop van de vuil nisbelt. De burgemeester zei dat op 3 juni een lid van Gedeputeerde Staten een en ander persoonlijk zal komen be kijken. Hij sprak de wens uit dat de verkoop dan spoedig zal plaatshebben want het wordt een onduldbare zaak. De heer G. van Leeuwen vroeg naar de plannen omtrent het opknappen van de Achterweg. Ook hier is het wachten op de goedkeuring. Burgerlijke stand van Sassenheim SASSENHEIM Geboren: Dirk C C Molema en A J Bos. J Elststraat Astrid H H d v J H van Duij ven bo de en W K H Bofcma Frankenhorst 25b. Ondertrouwd: Edward van Ben-tem, terink, 19-3-'45, Vrouwenpolderstraat 12; Aloysius W Wesseling, 4-3-'44, Parklaan 101, en E Müedema, 14-6-43. Margriet- straat 2; Willem C van der Plas; 6-7-'43 Meidoornlaan 20, en Petronella de Wit, 7-2-44, Van Heemstrastraat 20; Kiihn-, 22-10-02. Acacialaan 22 en Edith M. Devery, 6-6-'04, Acacialaan 22: trus W van Tol, 17-8-'39. Menneweg 63/ en Chr. C A van Eeden, Noordwijker hout; Johan W E Muijzert, Hoofdstraa- 198. en Anna M Braams, Vuglht Getrouwd: Jacobus H Nulkes, 17-11-'41 Voorhout, en J M M den Boer. 12-2-'45, Kerklaan 49; Cornelis van 't Padje, 1-11-41, Van Heemstrastraat 35 en Margaretha A C Wolvers, 22-ll-'40, Van Heemstrastraat 35. Overleden: Huiberdina J Huiskamp- Bmulders, 21-l-'07. Kerklaan 17; I beth M Rotteveel-Van Bohemen, 27-5- 1900, Hoofdstraat 333a. Burgerlijke stand van Zoetenvoude S J van der Born; Francisca C M. d van C M Vis en van J M H Groen; Margare tha G M, d v J P Schijf en van P M B Stokman; Catharina A. d van J C J van fcïeurs en van C C A van Santen; Corne lis A, z van C Th van Bemmelen en van A W van den Nieuwendijk; Peter, z van G L van 't Het en van S Pars; Wynand, M A 3 en Th A t W C van der Werff; J Dorrepaal e M A [Rijnsburger. OVERLEDEN: den Hollander. Helena Maria, 79 jaren echtgenote van van der Meer, C M; van der Maat. Johannes. 85 jaren; Mooyman, A J, 82 jaren; van der Meer, E M e y C J Kluiters, 62 jaren. Jaarfeest Lisee LISSE Gisteravond werd in Reho- both het gezamenlijk jaarfeest gehouden van alle jeugdverenigingen van de Ge- ref. Kerk. Namens de Jeugdraad opende de heer Hans Nieuwenhuis deze goedbe zochte feestavond. De verenigingen werkten het program ma met vaart af: bijbellezing, declamatie. >quiz, schetsjes en toneelstukjes. Het slotnummer van het prog »De klucht bepaald het beste nummer van deze 'overigens wel geslaagde jeugdavond. Mevr. Hornsveld verzorgde de sluiting. LISSE De Solexclub Bollenstreek gaat op 2de Pinksterdag een clubrlt ma ken van 100 km. door Noordholland en de duinstreek met de nodige „stopplaat sen", o.m. bij Jan Bloothoofd. Men ver trekt 's morgens om 9.30 uur van het H-B.G.-plein. Dat doet u met SHELL BUTAGAS. U regelt de vlam naar eigen Inzicht. Zacht vuur om te stoven? Sterke vlam voor het bakken? De juiste oventemperatuur om vlees heerlijk te bruinen? Met SHELL BUTAGAS krijgt uw kookkunst alle eerl Vraag ons demonstratie en informatie. D. PARLEVLIET Princestraat 6 KATWIJK Tel. 01718-4810 IJMUIDEN Dicht onder de Neder- en kleine schelvis. Slechts af en toe werd ndse kust werd veel tong aangetrof- wat haring aangetroffen, n. Een groot deel van de logger- en Overigens dunnen de gelederen daa* kottervloot zette de netten tussen Zand- steeds meer uit. De meeste treilen ma- Wijk aan Zee uit. Men behoefde al te grote inspanningen te ge troosten om binnen zeer korte tUd een behoorlijke lading in de ruimen te krij gen. Trekken van 300 kilo waren eerder regel dan uitzondering. Het betrof voor- ie!ijk de kleinste soort, maar dat had geen invloed op de optimistische stem- immige schepen haalden in twee dagen 2000 kilo scheep en dat was ruim oldoende om tot een zeer lonende uit- omst te komen. tong aan te gaan. Voor deze onderne mingslust moet men bewondering heb ben, maar men kan zich fcevens afvragen t men er niet beter aan had gedaan ichter bij huis te blijven. Dan had men ah zonder al te veel moeite kunnen vol- vangen. In de Noord was het een zuinige boel. De Nederlandse treilers konden hun draai weer niet vinden. Zij moesten groot zeegebied afzoeken om tot beetje resultaat te kunnen komen. st bestond voornamelijk uit makreel Geld voor raadhuis op het grootboek der nationale schuld. Gezien geldontwaarding en de tegen woordige rentevoet hebben deze in schrijvingen nog maar weinig bete kenis. B. en W. stellen voor ze te verkopen en van de opbrengst een bestemmingsreserve te vormen voor de bouw van een nieuw raadhuis. Een der inschrijvingen van 1200, e in 1859 is geschied ten behoeve in de r.k. armen, wil men om niet overdragen aan de parochieel chari- LEIDERDORP B. en W. stel len de gemeenteraad voor de presen tiegelden voor de leden van de cul turele raad en van de woonruimte- met ingang van 1 januari verhogen van f 7,50 tot f 10 vergadering. De vergoeding die der RAADSVERGADERING ZOETERWOUDE ZOETERWOUDE Op een in de vorige raadsvergadering gestelde vraag de heer Paardekooper deelden B. V. mee te overwegen de directies Citosa en de NZH te polsen uitbreiding van de busdiensten v Hoge Rijndijk-Weipoort naar het dorp. Het aangehouden punt betreffende beloning gemeentebode voo werd volgens het preadvies W. aangenomen. De heer J. H. v. d. Ploeg wilde weten of de in de rekening over 1983 openstaande posten al geïnd zijn; de voorzitter deelde daarop mee dat di- posten als oninbaar worden af geboekt. Bij de bespreking van het door G.S. LEIDERDORP De in aanbouw terrein omsloten door de Van der zijnde achttien bejaardenwoningen de protestants interkerkelijke stichting bejaardenverzorging zullen de behoefte bij lange na niet kunnen dek ken. B. en W- hebben daarom het plan opgevat van gemeentewege een aantal bejaardenwoningen in de woningwet sector te bouwen op een perceel bouw- Zelfs (en vooral ook) op zondag ZOETERWOUDE Bij de aanbieding van de gemeentebegroting hebben de heer Westerman vrije lijst) mevrouw Neuwahl-Sanders (kvp) met nadruk gewezen op het grote gevaar, met name voor schoolkinde ren en kerkgangers, dat het verkeer op de Hoge Rijndijk oplevert. Vooral mevrouw Neuwahl, die zaak al eens uitvoerig aan de orde heeft gesteld in een groot landelijk damesweekblad, toonde zich veront waardigd over de bewering dat hier aan niets te doen zou zijn. Bovenstaande foto, gemaakt op gewone zondagmorgen bij het uit gaan van de rooms-katholieke kerk, geeft een goed beeld van de nood situatie. Het wordt inderdaad de hoogste tijd dat Rijkswaterstaat een oplossing vindt een oplossing die gevonden zou kunnen worden in het aanbren gen van een plankier en een stevig hek onder de bestaande Meerbur- gerbrug door. De gemeente Zoeterwoude zorgt voor toezicht op deze weg, waa werkdagen zo'n 13.000 auto's pas seren. omdat het een rijksweg Vlotte ouderavond in Kativijk KATWIJK AAN ZEE Gisteren werd in de zaal naast de Triumfator- kerk een ouderavond van de Gaspard de Colignyschool gehouden. Voorzitter N. Parlevliet deelde mee, dat alle leer lingen die toelatingsexamen hebben gedaan voor een middelbare school zijn geslaagd. Een resultaat om erg blij ee te zijn. Vervolgens werd een vlot program- a van dans, declamatie, muziek er zang uitgevoerd. De ouders genoten Na de pauze lichtte schoolhoofd J. M. Bartelse de mammoetwet toe met behulp van een filmstrook. De heer Bartelse legde sterk de nadruk op het belang van het christelijk onderwijs, LITERBLIK FRUITMIX van 1,98 nu 1,69 S. de Vries Centra zelfbediening VLIET 77 - RIJNSBURG - TEL. 3742 LEIDERDORP D eraad wordt voorgesteld in de kosrten van de op i gehouden dodenherdenking f 65 dragen. Het onlangs opgerichte comité dodenherdenking beschikt niet geld. WARMOND Tijdens de dinsdag avond gehouden gemeenteraadsver gadering bleek weer zonneklaar, dat men in Warmond bepaald niet geluk kig is met de voorgenomen aanleg van de provinciale weg nr. 4 over dt Oranje-Nassaulaan. De burgemeester las een schrijven voor, dat B. en W. aan G.S. hebben gezonden en waarin krachtig stelling wordt genomen tegen de plannen, die de prachtige Oranje- Nassaulaan dreigen aan te tasten. Een onderhoud met G.S. had B. en W. ech ter niet veel hoop gegeven. De heer Van Vliet bracht na af handeling van deze zaak naar voren, dat indertijd een ingezetene een tijde lijke vergunning heeft gekregen voor het inrichten van een standplaats voor vans. Op grond van de bestaande verordening mag hij echter geen op stal maken voor het onderbrengen sanitaire voorzieningen. De enige oplossing schijnt nu te zijn gelegen in het plaatsen van een toiletwagen, zo bleek uit het antwoord van de voor- Andere agendapunten, zoals ver hoging van de personele belasting, werden goedgekeurd. Wij hebben ze alle al gepubliceerd. Gids voor Leiderdorp LEIDERDORP B. en W. stellen de raad voor f 1500 beschikbaar te stellen voor de aanschaf van vijfhon derd exemplar envan de „Gids voor Leiderdorp", te versturen aan nieuwe ingezetenen. Huis voor badmeester LEIDERDORP Het iigt in de be doeling op het terrein van de gemeen telijk ezweminrichting een woning van het type Mimosa van de N.V. Bouw fonds Nederlandse Gemeenten te bou wen. waarvoor de gemeenteraad een krediet van f 38.000 beschikbaar zal dienen te stellen. De woning zal aan de zwem- en polovereniging De Does in gebruik worden gegev enals dienst woning voor de badmeester. Valk Bouwman weg, de Brittenburg de Tollenaersingel. Naar schatting biedt dit terrein plaats aan 24 wonin gen in twee woonlagen. Voor het ma ken van een plan is f 1200 nodig. Opvoedkunde gaat gemeente flink wat geld kosten LEIDERDORP Drieëntwintig Leidevdorpse kinderen zijn onder zocht in een medisch opvoedkundig bureau. Volgens een door de raad 1963 vastgestelde subsidieregeling moet hiervoor f 5.579,96 subsidie den betaald. B. en W. stellen de raad voo betrokken bedrag uit te betalen, maar hoewel zij van het grote de medische opvoedkundige bureaus overtuigd zijn, vragen zij zich toch af, of de gang naar een m.o.b. door ouders die een onderzoek ten behoeve van hun kind of kinderen noodzake lijk achten, ongelimiteerd moet kun nen plaats hebben. Bovendien wordt het college pas achteraf in kennis gesteld van dt niet mogelijk Het hgt as van B. en W. binnenkort voorstellen te doen tot wijziging van de onder havige subsidieregeling opdat ve rassingen als die waarvoor men r wordt geplaatst, worden voorkomen. LEIDERDORP B. en W. stellen de raad voor f 5.000 beschikbaar te stellen voor adviezen van het Econo- misch-Technologisch Instituut vooi Zuid-Holland. Paarden in Rijnsburg RIJNSBURG Vanmorgen is de jaarlijkse paardenmarkt ge houden. Er was flink wat be langstelling en er heerste weer een gezellige sfeer. Foto Van der Horst. van Zuid-Holland in ontwerp vastge stelde streekplan Rijnstreek-west drong de heer J. H. v. d. Ploeg erop aan het inwonertal over de vijftien jaar waarvoor het is opgesteld niet op 7.000 maar op minimaal 8.500 te stellen en het tracé van rijksweg 11 niet ten noorden maar ten zuiden var de kerk te laten lopen. De verordeningen van de wethou derspensioenen zullen worden gewij zigd; de subsidie voor de kruisvereni gingen zal worden verhoogd. Het voorstel enige perceeltjes grond aan de Antoniusstraat en een stukje aan de Bernhardstraat te verhuren werd aangenomen. De IZA-regeling voor gemeenteper- soneel en de begrotingswijzigingen '06 werden aanvaard. Rondvraag Mevr. Neuwahl vroeg bij de rond vraag hoe het stond met de inlichtin gen aan de desbetreffende inwoners de grenswijziging. De voorzitter meende dat iedereen nu toch wel weet dat 1 juli de overgangsdatum is. De huisnummeriug is een Leidse aange legenheid. Op vragen van de heer L. v. d. Geest deelde de voorzitter mee dat de afsluiting van de Weipoort niet langer zal duren dan nodig is en dat gemeen tewerken op het sportterrein Meerburg aan de slag is gegaan op kosten van de zandleverancier. Uit antwoorden op andere vragen bleek dat streng zal worden opgetre den tegen hen die zonder vergunning bouwen of laten bouwen en dat voor de polderweg bij de zwemgelegenheid aan de Noord AA G.S. ontheffing kunnen verlenen. Onderzocht zal worden of het mo gelijk is op de hoek Bronkweg-Wed- denpad en op de hoek Nieuweweg- Weipoort reflectoren te plaatsen. Wethouder Van Hofwegen was met kennisgeving afwezig. Leiderdorpse zelfbescherming won eindstrijd LEIDERDORP In de op 24 mei jl. gehouden eindwedstrijd kwamen de winnaars van de districtswedstrijden der Georganiseerde Zelfbescherming de A-kring Zuid-Holland a Be scherming Bevolking tegen elkaar uit. Het waren de winnaars van de wed strijden in de districten West. Leiden en Oost, waarin de A-kring Zuid-Hol land a is verdeeld. De wedstrijdploegen bestonden uit 15 man: 1 commandant, 11 ploegleden voor algemene hulpverlening en 3 EHBO'ers. De eindwedstrijd werd met 60 punten gewonnen door de zelfbe- schermingsploeg uit Leiderdorp. Twee de werd de ploeg uit Benthuizen met "1'k en derde de ploeg uit Valkenburg et 49'/> punten. De ploeg uit Leiderdorp stond onder commando van de heer T. J. C. Schmid vergezeld van het hoofd Zelf bescherming, de heer E. Kronenburg. LEIDERDORP De uitbreiding der r.k. lagere school laat op zich wachten. In verband hiermee hebben B. en W. het schoolbestuur overweging gegeven tijdelijk een i de lokalen van de school Hoofd straat 103 in gebruik te nemen. Het bestuur wil dat wel. Nu moet de ge meenteraad nog toestemming verle ken zich gereed voor de thuisreis om zich de dinsdag na Pinksteren by de tweede groep schepen te kunnen voegen, die dan achter de haring aan mogen. Wat er was Aan de Umuider marlet verschenen 16 vaartuigen. Zij zorgden voor een aan voer van 2970 kisten vis, waarvan 730 kisten schelvis, 130 kisten wijting, 480 kisten gul en kabeljauw, 420 kisten kool- vis, 36 kleine kisten haring, 400 kisten makreel, 1330 kleine kisten makreel, 180 kisten schol. 10 kisten tarbot. 120 kisten diversen, 580 stuks sty-ve kabeljauw en 25.000 kilo tong. Door de goede vangsten aan kleine tong van de kotters liep de prijs voor de slips sterk terug. Na een inzet van f 2.25 sloot de markt op f 1.51. De hoogste notering was met f 5.85 weggelegd voor de groot ste soort. De sahol was weer schaars en dat had een behoorlijke styging van de vraag tot gevolg. De grote en de grootmiddel haalden op de eerste afslag een lang niet gekende koers van f 67 om op f 54 te eindigen. Dit was ook de slotkoers voor de klein- middel en de schol 1 die op f 01 waren begonnen. De schol 2 liet zich op de eer ste afslag niet een notering van f 54 be- hoorlijk betalen maar kon dit niet lang volhouden en sloot op f 32. Ook ditmaal kwam de vismeelfabriek er wat de ma kreel betreft niet aan te pas. De laagste koers lag op f 15 en dat dik boven het Er was eindelijk ook weer eens wat grote schelvis. Men betaalde op de eerste afslag f 48 en op de laatste f 44. De groot middel deed het nog beter. Onder f 50 was deze soort niet te koop. De pennen trokken zich aan deze be langstelling stevig op en lieten zich op de eerste afslag met f 44 behoorlyk be talen. De braadschelvis die een paar dagen het alleenrecht had, moest terug en bracht het op de eerste afslag niet verder dan tot een notering van f 27. Later betaalde men niet meer dan f 18. Opmerkelijk was het grote verschil tussen de eerste en laatste notering voor de gestripte wijting. Het peil zakte van f 58 tot f 16. De dichte wijting schommel de tussen f 30 en f 24. De drie gulsoorten kwamen tot een gemiddelde van onge- f 40 en dat was na de inzinking van de laatste dagen redelük te noemen. De kabeljauw was weer wat goedkoper. Zowel de grote als de middelkabeljauw zetten op f 116 in. De eerste soort sloot op f 96, de middel op f 100. De regels •ote kabeljauw gingen eerst voor f 112 l later voor f 88 van de hand. D« re gels kleine kabeljauw begonnen op een koers van f 60 en behoefden later maar vier gulden prijs te geven. De grote zwarte koolvis overschreed op eerste afslag met een notering van f 104 de honderd gulden-grens, maar erd daar spoedig weer onder gedrukt, et werd ten slotte een koers van f 80. De grote witte koolvis. die de laatste tyd zeldzame verschijning was, liet een hoogste notering van f 142 aantekenen. De grote leng deed f 70 tot f 61 en dê grote wolf f 78 tot f 67. Vandaag aan de markt Vandaag lag onder meer aan de Umui der markt de KW 197 Willem Senior met 50 kisten en 5000 kilo tong. Voor de vrij dagmarkt waren bekend de IJM 5 Maria aeth met 680 kisten en 100 stuks stüve kabeljauw, de VL 105 Elisabeth met 580 kisten makreel, 130 kisten schelvis. 80 kisten wijting, 10 kisten koolvis 165 kleine kisten makreel en 104 kantjes ge- n makreel en de VL 121 Willem met 550 kisten makreel, 100 kisten schelvis, 50 kisten gul en kabeljauw, 40 kisten wij ting, 30 kisten koolvis, 165 kleine kisten makreel, 15 kleine kisten bonken, 15 kleine kisten haring en 108 kantjes ge- >uten makreel. In Schevenlngen In Scheveningen werden aangevoerd 100 kisten schol en 10.000 kilo tong. Hoog en laag water te Katwiik aan Zee KATWIJK AAN ZEE Vrijdag: hoog ERVAREN WINKELJUFFROUW LEERLING VERKOOPSTER MEISJE om koek in te pakken Banketbakkerij W. den Duik Secr. Varkevisserstraat 37, Tel. 2294, Katwyk. Hallo, hier is Japie VRIJDAGMARKT sn sport nethemden korte mouw 9,98 ',98. Zeer grote badlakens 9,98 nu 6,98. Ter kennismaking super wit rib heren- sportgoed 1,98 nu elk tweede stuk 99 ct. Net herensportgoed 2,98 nu 1,98. Grote geborduurde twee persoons lakens 10.98 nu 7,98. Eenpersoons 6,98. Geborduurde slopen 2,98 nu 2,25. Damesslips t Zie borden JAPIE. gebruik te nemen. De voortdurende groei van het lceriingcntal noont ertoe. J,e®tnur de Vereniging voor Christelijk Middelbaar- en Voorbe reidend Hoger Onderwijs te Leiden pleegt overleg over deze zaak met bet gemeentebestuur te Katwijk en andere belanghebbenden. Deze mededeling werd gedaan op de jaarlijkse ledenvergadering. De beide Leidse lycea worden thans bezocht door 1267 leerlingen; voor de aanstaande cursus meldden zich ruim 300 kinderen. Z°1fa erotJ uitb,reidine tot 44 leslokalen van de school aan de Kagerstraat LV<5 sVt ogeb0UW *elijk volledie bevolkt. Bovendien biedt de school aan de Schubertlaan, waarvan de tweede uitbreiding bijna gereed is, geen mogelijkheid voor verdere uitbouw. B Tot bestuurslid werden benoemd drs. J. G. Wegner te Katwijk en mr C J curator tC Leiderdorp Notaris S. Pasma te Noordwijk werd herbenoemd als de^ va„^bS,h.S;Slnt Ue"1 F' Br0e" °V"

Nieuwe Leidsche Courant | 1966 | | pagina 13