échte korting Twee feestelijke dagen bij van Haren De vlag in top! De verbouwing is ten einde! Nu staat de volledige ruimte van onze hypermoderne schoenenzaak u ter beschikking. Nu hebt u volop ruimte om te kiezen en te keuren uit onze enorme kollektie. Stap binnen in de grootste schoenenspeciaalzaak van Leiden en omgeving (Haarlemmerstraat, hoek Donkersteeg)! Van Haren viert feest samen met u. Op vrijdag 13 mei en zaterdag 14 mei ontvangt u 10% korting op alle artikelen die u koopt. Het hindert niet wat of hoeveel u koopt: van Haren geeft u 10% echte korting! want ons nieuwe gebouw is nu geheel voltooid! charmante zomerzon-modellen voor mevrouw mannelijk makkelijke schoenen voormeneer de laatste modesnufjes o.a. uit RomeParijs, Milaan enz. een schitterende keurkollektie weekendschoenen en vlotte vrijetijdsschoenen nylons, ankiets en sokken voor iedereen schoenen met 6 maanden schriftelijke garantie voor de jeugd. Daar kunnen ze naar hartelust in stoeien en ravotten Herenmolière met raffia inzetstuk en leren zooL Licht en luchtig in het dragen. In diverse kleu ren leer en suède Op en top modern! Sling- back in diverse kleuren met bijzonder elegant open nylon inzetstukje. Leren zool Op-art slingback. Een zomerschoentje in mo dern zwart-wit. Sterke rubberzooi Dé grote mode van dit seizoen! Zomerschoentje van zwart leer. Open hiel en opengewerkte nylon voor schoen. Leren zool Modieus op-art band schoentje met bijzonder grappige zwart-wit inde ling. Met leren zool Dit is een schoen om zó in weg te stappen. Beige suède loafer met raffia voorstuk en leren zooL Zit als gegoten! Enalles van die voortreffelijke kwaliteit waarvan alleen van Haren het geheim kent. Stap binnen kijk vrij, kies vrij, pas vrij! U slaagt zeker. Leuke damessandalet met gevlochten naturel- band. Zeer gemakkelijk hakje. Met leren zool Suède herenbootie voor de moderne man in zwart of bruin. Met sterke rub berzooi. In de jongens- maten 36-39 IQ 75 Steeds meer mensen dragen schoenen van van Haren In de herenmaten, in zwart, bruin èn zandkleur

Nieuwe Leidsche Courant | 1966 | | pagina 10