TV krant van FORMAAT RADIO Vurig verbeid wetsontwerp als anti-climax gevoeld DUET Verpakte komkommers veel langer vers en VRIJDAG 6 Mil 1966 In Hilversum gaat fleur er af Wat een feest Omdat het 5 hebben DRS. L. F. TYMSTRA MR. A. B. ROOSJEN MR. H. W. VAN DOORN gisteravond feest gehad op de tele visie. Was dit nu Nederland op z'n breedst of op z'n smalst? De oordelen mUen verschillend zijn. Wij voor onsi konden met het een noch met hei bi der zogezegd weglopen. Laten we de I toetbalgenoegens voor wat ze waren jheeï pittig overigens!) en bepalen ine mis tot enkele specifieke onderdelen tan de beide programma's, die min of neer op de bevrijdingsdag waren ge- j pcht. Dan was er bij de VPRO een forum- j ■sprek over de vrijheidsgedachte. ver er niet door elkaar werd I epraat zodat er niets was te verst aan, j iernamen we veel van wat al hon- lerdmaaal eerder is gezegd over de ierbroedering van geestelijke en •aatschappelijke groeperingen in de irlog tijdens de gezamenlijke strijd gen het nazidom, de hoop op het wrtduren van die eensgezindheid biij iet herstel van de democratie en de itmoeting die daarop volgde toen de botjes weer stevig op hun plaats ■hoven. Er werd gepraat over het feit de groeiende welvaart qeruis- os goede sociale wetgeving tot stancl \wam en dat men, nu velen geen geld- tood meer kennen, niet meer zo vrien- lelijk voor elkaar is. De schakering van de gesprekspart- iers (ditmaal zat ook een communist tan de ronde tafel) maakte, dat bij voorbeeld mejuffrouw Teilegen kon tymerken dat de welvaart „niet gees telijk is begeleid", waarop minister ïmallenbroek, die als voorzitter fun- leer de, antwoordde: „U generaliseert", vaarna de heer Gerben Wagenaar op wierp dat het in Duitsland nog le vende nationaal-socialisme en de Itoombom grote problemen voor de cvgd vormen en de heer Van Rand wijk nu wel eens wilde afrekenen met- Ie term idealen uit de oorlog". Mi nster Smallenbroek constateerde nog lat het Nederlandse volk zo bijzonder ioedgeefs is, noemde gauw even het gironummer van de Stichting 40-45 en ben behoorde dit weinigzeggende ge- tprek weer tot het verleden. Men kon overgaan naar Nederland I waar in de trans van het heel zoete 'ollands binnenhuisje" naieve volks- iedjes werden gezongen bij olijke lansjes, alles even lief en keurig, al- ns de AVRO de extreme jjeugd het woord liet. Daar hadden we provo Peter Bronk- horst die het nog eens over onver schilligheid. de witte fietsenaktie en de hervormingsplannen voor Amster dam had en daarmee niettemin toch aanzienlijk meer te berde wist te brengen dan popzanger Wally Tax, bop -girl Gerry van 't Hof en lange haren-specialist Peter Muller. Het viertal kon in de studio kijken naar gefilmde interviews met elk van hen tersoonlijk: Roelof Kiers was goed toor het vragenstellen. Peter Muller, die ons liet zien hoe (lij een bloot meisje beplakte met re- tlamezegels welke hij uitvoerig nat- lifcte (een onsmakelijke vertoning) pond het provostreven maar tijdpas sering en negatief, Peter Bronkliorst gag niks in het propageren van beat- muziek en de beide anderen hadden helemaal niets te vertellen, behalve dan dat beatmuziek zo nodig is en 'dat ze nooit aan de toekomst denken, pat trof nu weer voor het matige ptiderenforum. Helaas, uit deze brede informatie angaande de inzichten van de zich part-voelende jeugdgroeperingen 1'eerden we niet veel meer, dan dat de langharigen bepaald niet over jéén kam moet scheren, letterlijk en figuurlijk. HILVERSUM Dat gisteren de vlaggen van de omroepgebou- vven wapperden was niet ter ere van het feit dat na 19 jaren vra- (Van o gen en wachten nu eindelijk een ontwerp-omroepwet op tafel ligt. Na alle hartekreten en hartstoch- van^NTS telijke redevoeringen vele jaren personen - vruchteloos geuit op het motief „Minister, geef ons een wettelij ke regeling voor de omroep!" is dit ontwerp als een beetje ont nuchterende anti-climax gekomen. Wereldomroep niet graag in NOS niet met zoveel woorden hebben gezegd. wel een weinig tegenstand zal komen, maar daarmee veegt men een rege- ringsaccoord niet van de baan! noodzaak de minister te haastig heeft doen handelen". ..Wij betreuren die haast, wij hadden liever eens willen afwachten, wat het overgangsbestel ons kan leren. In rust en bezinning had het dan tot een definitief wetsontwerp kunnen komen". Niettemin ziet de VPRO zijn lang-ge- koesterde plannen voor een nationale om roep door dit wetsontwerp toch niet ge dwarsboomd: vastgelegd," luidt het algemene taar der omroepbestuurderen, die je teleurgesteld zijn. omdat er nog zoveel vaags is dat „zoveel aan maatregelen van algemeen bestuur" wordt overgelaten enomdat het ontwerp wél aan de pers is aangeboden, maar de omroepen een exemplaar uit Den Haag moeten gaan Er zijn trouwens hier en daar puntjes in het ontwerp, die op bepaalde plaatsen steken. Wij spraken hierover met diverse omroepvertegenwoordigers. Alleen niet met iemand van de NTS, want die liet verstek gaan. De heer Schüttenhelm was „weg" en zelfs niet meer per mobilofoon bereikbaar. De heer G. H. van Beek, chef van de persdienst, liet ons bij monde van een zijner medewerkers weten „dat het NTS-bestuur eerst eens moest vergade ren om het ontwerp te bespreken: later zou er dan wel een klaargemaakt com- Die I tijd zo bijzonder voorzichtig! Bij de NRU was de ontvangst heel anders: voorzitter mr. A. B. Roosjen ver telde ons duidelijk, dat hij „over het ontwerp uit de kranten een en ander had vernomen omdat het ons niet is toegezon den," maar wilde toch wel zijn mening geven. Overigens is de heer Roosjen als voor zitter van de NCRV een van de vurigste om-een-omroepwet-smekenden geweest: door de jaren heen zijn de redevoerin gen welke hij daaraan wijdde en die altijd begonnen met „Sinds 1947 zitten werp zo wordt aanvaard: en bij de huidi ge chaotische toestand in de papieren nieuwigheden van het overgangsbestel met topzwaarte in de diverse raden en dat niet bevredigend. king rinnert zich dat uit de publicaties, welke de VPRO er enkele jaren geleden over heeft gegeven. Een nationale omroep be hoeft niet ln een wet te worden vastge legd: er wordt nu al zoveel beroep ge daan op samenwerking, dat een algeheel samengaan tot één omroep ln de toe komst niet onmogelijk lijkt te zijn." In Hilversum is de fleur er 'n beetje af, men raakt het getob met nieuwe stijl zonder voldoende geld en personeelsbe zetting, zonder uitzicht op data waarop het apparaat in zijn geheel zal kunnen gaan werken, van reclame-invoering en zendt!jdvcrdeling, langzamerhand moe. Vanzelfsprekend hebben wij bij drs L F. Tymstra, directeur van de Wereldom- T eleurstellend „Ha, daar „Dit ontwerp geeft niet de vastheid en zekerheid, waarop door de omroep jaren lang Is aangedrongen." zegt hij nu, „maar het zal bij de Kamer wel een goede kans maken omdat het de afspra ken volgt. De minister heeft zich willen baasten. Hij is er blijkbaar voor, heel veel aan maatregelen van algemeen bestuur over te laten. Wat betreft het vormen van een Nederlandse Omroep Stichtingdat veronderstelt de wens van de minister om alles onder één dak te brengen. Och. er is al zoveel Daarom geen juichtonen is het wetsontwerp!", maar meer een stemming van „Wat is er nu veranderd? We zullen maar eens afwachten." Dezelfde behoudendheid legt mr. H. W. van Doorn, voorzitter van de KRO aan de dag. Ook hij begint met te zeggen: „Geen commentaar voordat de KRO heeft vergaderd." maar geeft toe. dat het ont- ment," en „dat de minister blijkbaar erg veel wil overlaten aan de „algemene maatregelen van bestuur." Een stevig houvast ziet ook hij niet in dit het wetsvoorstel althans in grote lijnen worden geaccepteerd zonder al teveel ge- debatteer. Mr. Van Doorn, die niet wil spreken als parlementslid maar uitslui- (Advertentie) Een platenbon is altijd raak Langste vrouwenstaking in België ten einde In VARA's Fanclub, vanavond tussen 7.05 en 8 uur op Ned. 1, treedt o.a. Sandie Shaw op. Sandie werkte tot 1964 in een autofabriek. Zij werd zingende ..ont dekt" door Adam Faith, die haar niet alleen een kans gaf, maar haar meteen tipte dat ze ook „iets aparts moest verzinnen. En of Sandie dit nu zelf heeft ver zonnen ja dan nee: sindsdien treedt zij op blote of kou sen-voetjes op en wie dat niet weet, kent haar nog niet. 't Is niet de eerste keer dat zij in Nederland optreedt, maar het tienerpubliek zal er verrukt van zijn. haar weer te zien. Hier alvast een foto van de 19-jarige ster, die op 26 februari werd geboren in Dagenham, Essex. Adam Faith was haar favoriete zanger en effende de weg voor haar naar een platenmaatschappij. Toen ze daar eenmaal binnen was, liep alles verder van een leien dakje en dat is nu alweer twee jaren aan de gang. Over succes heeft Sandie niet te klagen. (Advertentie) LUIK De staking van de ruim 3.000 i arbeidsters van de nationale wapenfa briek in Herstal, die bijna drie maanden- heeft geduurd, is gisteren geëindigd. De i vrouwen, die streden voor een gelijke Een platenbon is altijd raak ^L°e?n^^mpromtopi?SVn°«a5: gering9bemiddelaar, inhoudende dat ,de gelijke beloning in etappen voor 1 janua ri a s. tot stand zal komen. Het werk zal nu binnen enkele dagen worden hervat. De staking was de langste in de vak bondsgeschiedenis der vrouwen. Vier AVRO-shows met Caterina Een platenbon is altijd raak Generaal Kruis in Silhouet (Van o e radio- en tv-redactie) (Van onze radio- en tv-redactie) HILVERSUM In co-produktie met ZDF (tweede Duitse tv-programma) zal, de AVRO vier shows van ongeveer een j uur maken met als ster Caterina Valente. De opnamen worden gemaakt in Neder land en wel op 21 mei en 3. 11 en 18 juni, maar de programma's worden be waard voor het komende winterseizoen. Dan pas komen ze via Ned. 1 op het scherm. Een keur van artiesten zal Caterina bijstaan: onder deze zijn Conny Froböss en Hildegarde Kneff uit Duitsland, de Weense operettester Annelies Rothanber- ger. de Griekse vocalisten Nana Mous- kouri en Jimmy Makulis. de pantomime speler Jacques Ary, de zanger-gitarist Sil vio Francesco, de Italiaanse tenor Gui- seppe di Stefano, Les Surfs en vele an deren. Een Engels-Duits ballet zorgt voor speelse entourage en het orkest wordt samengesteld u«t Nederlandse en Bel gische musici, zodat het aan interna tionale allure niet ontbreekt. Bill Foster, regisseur van de Danny Kaye-shows. voert de regie en de muzi kale leiding is in handen van David Gru- sin, eveneens Amerikaan. spaar plezierigmet NYLONS met gratis waardezegels van 15 en 25 ct. vraag vooral om de DXJET-spaarkaart roep, geïnformeerd wat zijn visie de vage aanduiding van minister Vrolijk aangaande een mogelijk delen van de W.O. in de Ned. Omroep Stichting. „Dat zouden wij bepaald niet bieren", zeide de heer Tymstra. „ik kan me voorstellen, dat de minister theore tisch in die richting denkt en nu voorlo pig besluit met de opmerking „we zullen er nog wel eens over praten". Dat komt omdat hij wil opschieten met de wet, waarop de hele omroepwereld al zo lang heeft gewacht. Maar voor de Wereldom roep die nu al zo'n 20 jaar bestaat, is het teleurstellend, dat hem nu weer onzeker heden boven 't hoofd hangen door deze zinsnede ln het ontwerp." Drs. Tymstra merkte op. dat het „ook bijzonder moeilijk is om nu hierover met de minister in discussie te treden, omdat deze zich uitdrukte in platonische ter men, die geen aanknopingspunt gesprek opleveren". Toch wilde drs. Tymstra er de nadruk op leggen, dat vanwege deze «ne i leurstelling hem niet het gehele wetaoi werp onwelgevallig is: „Wij verheug ons er erg over. dat de minister heeft verklaard dat de Wereldomroep zijn i zou je daaraan dan gaan r ,We zijn ook blij, dat ons nu eindelijk een plaats in de Raad van Beheer van de NOZEMA in 't vooruitzicht is gesteld, daar hebben wij al lang om gevraagd. Ook is het verblijdend, dat de minister de Wereldomroep wil laten werken, als hij dat doet. We hebben dus voor heleboel dingen in het wetsvoorstel w dering, behalve in die toetreding tot de NOS... persoonlijk geloof ik trouwens niet. dat er veel belang mee zou zijn gediend". Geen tvonder Het is beslist geen wonder, dat de We reldomroep er niet happig op zou zijn om in een belangengemeenschap met de binnenlandse omroep te worden getrok ken. De Wereldomroep staat in het Hil- versumse in feite op zichzelf als een soort één-mans-bedrijf met een bekwame directeur aan het hoofd en zo gaat deze buitenlandse omroep zijn eigen weg. Hij heeft zijn eigen riante gebouw dat niet mee-poolt in de studio-accomodatie. put in volle overeenkomst en eensgezind heid met de binnenlandse omroep mee lit archieven, muziekbibliotheek, disco theek e.d., maakt verder zijn eigen pro gramma's en betrekt van de NTS en omroepverenigingen bepaalde televisie programma's voor zijn transcriptie- Zich middels het delen in de Ned. Om roep Stichting ook mede verdiepen in de gans anders liggende problemen van de binnenlandse omroep.... de WO. heeft er helemaal geen behoefte aan Openheid HILVERSUM Generaal mr. H. J. Kruis, thans hoofd van de commerciële dienst van de KLM. zal hoofdpersoon zijn in de tweede aflevering van het KRO-televisieprogramma „Silhouet," dat maandagavond a.s. (9 mei) op Ned. 2 De eerste aflevering, op 14 februari uitgezonden, had prof. Schermerhorn als centrale figuur: dit even om u de aard van het programma in herinnering te brengen. Generaal Kruis heeft in het openbare leven een reeks van hoge funkties ver vuld, Hij was o.m rechtstreeks betrok ken bij de belangrijke ontwikkelingen in de jongste geschiedenis van Nederland als chef van het Militair Gezag na de oorlog en daarna als chef van'de genera le staf. Het programma is samengesteld door Henk Neuman, de regie voerde Hans Kel- I Ier. Na botsing overleden WUCHEN De 54-jarige mevrouw A. S. van 'der Zande-v.d. Donk, uit Wijchen is gisteren bij een verkeersongeval om het leven gekomen. Zij bestuurde een personenauto en wil de een bestelauto die voorgesorteerd stond links voorbij rijden, maar kwam in botsing met deze wagen. Als gevolg YVAGENINGEN Het Nederlandse verpakkingscentrum heeft hiervan reed ze? het troittoir op en tegen stituut voor bewaring en verwerking van tuinbouwprodukten e een ander test^wagen aan. Ze stapte uit vermeiding toegekend voor zijn inzending komkommers, verpakt in polytheen I het derde* radionet en" zijn officiële sta- vroee om haar man Kort daarop echter t krimpfolie. De gemechaniseerde verpakkingsmethode is geschikt om grote'tus? viel van het mmirtie af. Ze bleek te i hoeveelheden komkommers efficiënt te verpakken, terwijl de komkommers Voorlopig zal er uit Hilversum" af en op deze wijze veel langer vers blijven dan de onverpakte. toe nog wel n,euws komen! Zolang de film onverbroken aanwezig is vertonen de komkommers boven Advertentie) dien minder vochtverlies en kleurverandering. Enkele grote exporteurs heb Het puntje, waar men in Hilversum (in afwachting van al die vergaderin gen!) nog omheen blijft draaien, is de veelbesproken en voor niemand ooit dui delijk geworden ..openheid" van het i bestel. Het wetsontwerp geeft er weinig I positieve richtlijnen voor. Openheid zou mede inhouden, dat er nieuwe zendgemachtigden kunnen ko- men. die dan als broeders binnentreden in NRU en NTS. M*ar hoe gaat het dan in de praktijk? Mogen zij meteen maar stappen in het opgemaakte bedje van de huidige omroeporganisaties, studi o's, apparaturen. technische dienst en ver dere faciliteiten, die de omroepen uit eigen zak hebben betaald en vriendschap pelijk met elka&r delen, ofL moeten zij zelf iets mee ten huwelijk brengen? En hoe gaat het dan met dc zend tijd? 1 Vragen, vragen Inderdaad, de minister laat veel over aan „maatregelen van alge- j meen bestuur" maar wanneer wordè" eervolle die getroffen, bijv ook ten opzichte va: VANAVOND TE ZIEN Ned. 1 VARA 7.05 uur Tienermagazine Fanclub. 8.45 uur slotepisode „Caesar et Cleo" met alle per sonen uit vorige afleveringen op de prop- 9.10 uur sportrubriek. 9.50 uur detectivefilm: „Geheim agent 86." 10.15 uur zingt de Amerikaanse ballade-zangeres Joan Baez o.a. liedjes van zichzelf. Ned. 2 NCRV 8.01 uur sportprogramma. 8.20 uur voortzetting van de Britse serie Konings gambiet: de tijd van Hendrik V in Shake speare's spelen. 9.15 uur Literair Kijkschrift, geheel gewijd aan de J dichter van Egidius. 9.45 uur muziek van Bach gespeeld in jazz-stijl door Jacques Loussier. 10.00 uur kort gesprekje tussen marxist en christen: prof. Milan Machovec en dr. A. Th. van Leeuwen, directeur van „Kerk en Wereld". VANAVOND TE HOREN Hilversum I VPRO en VARA 7.00 uur rubriek Ronduit. 7.30 uur kunstmagazine. 8.35 uur orgelconcert door Marcel Druart op het or gel van de Grote kerk in Zwolle. 9.00 uur concert door het Radio Filharmonisch or kest onder leiding van Jean Fournet (ste reo), werken van Schumann, Roussel en Bartók. 10.50 uur luchtige muziek in Prettig Weekend. Hilversum II KRO 7.30 uur het Concertgebouworkest speelt onder lei ding van Bernard Haitink werken van Mo zart en Sibelius (stereo). 8.35 uur portret van Barbara Streisand in muziek. 9.20 uur muziek voor militairen in Vliegende schij- 73 MUNDT Ze maakten hem los en lieten hem proberen rechtop te staan. Een ogenblik scheen hij daar bijna in te slagen, toen, terwijl de bloedcirculatie in zijn handen en voeten terug keerde en de geledingen van zijn liohaam bevrijd werden uit de gedwongen houding waarin ze geforceerd waren geweest, viel hij neer. Ze lieten hem daar liggen en ston den naar hem te kijken met de aandacht van kinderen die naar een insect kijken. Een van de bewakers liep langs Mundt en schreeuwde tegen Leamans op te staan. Leamas kroop naar de muur en legde de palmen van zijn trillende handen tegen de witte stenen. Hij was halverwege over eind toen de bewaker hem een schop gaf, en Jiij viel weer. Hij probeerde het nog eens en ditmaal liet de bewaker hem rechtop staan met zijn rug tegen de muur. Hij zag hoe de bewaker zijn gewicht overbracht naar zijn linkerbeen en wist dat hij hem weer een schop ging geven. Met al de kracht die hem nog restte wierp Leamas zich naar voren, en stootte zijn gebogen hoofd midden in het gezicht van de bewaker. Zij vielen allebei, Leamas bovenop. De bewaker stond op en Leamas lag te wachten op de afstraffing. Maar Mundt zei nu iets tegen de bewaker en Leamas voelde hoe hij bij voeten en schouders werd opgepakt en hoorde de deur van zijn cel dichtslaan, terwijl ze hem de gang door droegen. Hij was verschrikkelijk dorstig. Ze brachten hem naar een kleine, comfortabele kamer, behoorlijk gemeubeld met een bureau en fauteuils. Jaloe zieën bedekten halverwege de getraliede vensters. Mundt ging aan de schrijftafel zitten en Leamas in een fauteuil, met de ogen half gesloten. De bewakers stonden bij de deur. „Geef me wat te drinken," zei Leamas. „Whisky?" „Water." Mundt vulde een karaf aan een fonteintje in de hoek en zette die op de tafel naast hem met een glas. „Breng hem iets te eten," beval hij, en een van de bewakers verliet de kamer, om terug te keren met een kop soep en wat plakjes worst. Hij dronk en at en ze keken zwijgend naar hem. „Waar is Fiedler?" vroeg Leamas tenslotte. „Onder arrest" antwoordde Mundt kortaf. „Waarom?" „Samenzwering om de veiligheid van het Volk te sabote ren." Leamas knikte langzaam. „Je hebt dus gewonnen, zei hij. „Wanneer heb he hem gearresteerd?" „Gisteravond." Leamas wachtte een ogenblik, en trachtte Mundt weer aan te zien. „En wat gebeurt er met mij?" vroeg hij. „Je bent een belangrijke getuige. Later moet je natuur lijk zelf ook terechtstaan." „Dus ik maak deel uit van een doorgesto ken-kaartspelletje van Londen om Mundt erbij te lappen, is dat het?" Mundt knikte, stak een sigaret op en gaf die aan een vati de schildwachten om aan Leamas te geven. „Dat klopt," zei hij. De schildwacht kwam naar Leamas toe, en met een gebaar van onwillige zorg slak hij hem de sigaret tussen de lippen. „Een nogal omslachtige operatie." merkte Leamas op, en voegde er dwaas aan toe: „Slimme jongens, die Chinezen." Mundt zei niets. Leamas raakte gewend aan zijn zwijgende periodes naarmate het interview voortging. Mundt had een tamelijk prettige stem, iets wat Leamas niet verwacht had. maar hij sprak zelden. Het was misschien een onderdeel van Mundts buitengewoon zelfver trouwen dat hij niet sprak tenzij hij het beslist nodig vond, dat hij eerder bereid was lange gesprekspauzes tussenbeide te laten komen dan nutteloze woorden te verspillen. Op dit punt verschilde hij van beroepsondervragers, die ^£5 veel waarde aan hechtten zelf het interview in Je leiqjea, eep bepaalde sfeer te scheppen en de psychologische afhanke lijkheid van een gevangene van zijn ondervrager uit te buiten. Mund verachtte techniek, hij was een man van feiten en actie. Daaraan gaf ook Leamas de voorkeur. Mundts verschijning was geheel in overeenstemming met zijn temperament. Hij zag eruit als een atleet. Zijn blonde haar was kortgeknipt. Het was dik en glanzend. Zijn jonge gelaat had harde, scherpe lijnen en een schrikaanjagende strengheid; het was volkomen gespeend van humor en fantasie. Wordt vervolgd j- i ****************-**■* zijn overleden. (Advertentie) Een platenbon is altijd raak 1 r"dS "Var'"E'n v""akki"ts l Een platenbon is altijd raak KADIO VAA XVOMI Hilversum l 402 m., VPRO 18.00 Nieuws 18 15 Deze week. praatje 18 20 Ltchte planomu-j ziek A 30 Jazzmuziek 18 Sn Kritisch commentaar 19 00 Voor de jongeren 19.30 Kunst-1 kroniek. 20.00 Nieuws. 20.05 Mu- ziek van de 20e eeuw (VI). lezing. 20.35 Kerkorgelconcert 20.50 Geleefde waarheid, lezing (III VARA: 31.00 Stereo: Ra dio Filharmonisch orkest 22.30 Nieuws 22.40 Aktualiteiten. 22 50 Lichte grat Hilversum 11 298 m. KRO. 19.00 Nieuws. 19.10 Actualitei ten 19.30 Concertgebouworkest en solist (stereo). 20.35 Portret ln muziek. 2105 Inhoud: veer tiendaagse rubriek. 21.20 Pla- tenprogramma voor de mllital- Boekbespreking 22 40 Epiloog 2230 Ni 32 45 Vroeger had ie nooit gen. hoorspel 2359-34 00 Nws Draadomroep VANAVOND televisie VAWVOM) Nederland t, NTS 19 0O Jour naal 19 01 Klaas Vaak VARA 19 05 Fanclub: Magazine voor jonge mensen. NTS: 20.00 Jour naal. VARA: 20.20 Achter het nieuws. 20 45 Caesar en Cleo. TV-spel. 31.10 Bekende sport en over hun sport 21 50 Gehei me agent 86. TV-fiim 22.15 Re cital door balladezangeres. NTS: 22 40 Toeristische tips van het ANVV 22 45-22 50 Jour- Nederland II, NTS: 20.00 Nieuws in hel kort. NCRV: 20.01 Attentie voor sport 20 20 Koningsgambiet. Engels TV-spel (8e deel). 21.15 Literair Kijkschrift 29.45 Ja: Nieuws en ochtendgymnastiek: 7 23 Lichte grammofoonmu- siek: (7 30-7 35 Van de voorpa- te grammofoon Tips voor trips 8.30 Lichte gi ziek; 9.00 Stereo: Klassieke ka mermuziek (gr.): 9 35 Wa terstanden. VPRO: 9.40 De toe komst als uitgangspunt, bij- ••overdenking (III): 9 56 Sta. Tibool, praatje VARA: 10.00 Mei-Festiv. (Om 1100 Nleu'. Oost-Europese kroniek. 12 27 "ededelli - M - - venberichten: 12.30 Aktuei sportnieuws; M.00 Nieuwi 13.10 VARA-Varia; 13.15 Steree Licht muzlekprogramm: Voor de twintigers; 14 15 15.00 Mei-Festival Nieuws. 16.02 Ster Instrumentaal ensemble: 1630 Lichte muziek uit Frankrijk (gr): 16.35 Lichte orkestmuz. en zangsollste (gr): 17.30 Ra- dioweekjournaal. Hilversum II. 298 m. KRO: 7.00 Nieuws: 710 Meditatie: and We* 7.15 Klassieke grammofoonmu- zlek: 7.30 Nieuws; 7 32 Gewijde uzlek (gr 7 55 Overweging: 00 Nieuws: 8.10 Djinn geva- ma: <8 30-8 32 .24 Marktberichten? 12.27 *Me- dedel. t.b.v. land- en tuin bouw: 12.30 Nieuws: 12 40 Lich- grammofoonmuziek 12 45 O- ■heidsvooi licht.: 1250 Licht instrumentaal ensemble en zangsoliste: 13.15 Voor tieners: 14.10 Musicerende dilettanten dameskoor: 1430 Voor de kin- Fan fa re-orkest Metropole orkest; 15.30 /Nederlands programma; Muzikale Tombola; -17,25 Voor de jeugd); Sportperlscoop: 1830 Lich- iziek; 18.50 Lichtbaken, Ie- Nieuws; 9.02 Sol is te i kestenparade (gr.); 10.00 Nieuws; 10.02 Lichte grammo- orkestmuzlek NRU/NCRV: 11.02 Licl 113(i Muziek va ger des Heils; 1200 Nieuws: 12.02 Licht platenprogramma; 13.00 Nieuws: 13.02 Wekelijkse platenshow voor de tieners; 14.00 Nieuws; 14.02 Hoogtepun ten uit operettes, musicals en films; 15 00 Nieuws: 15 02 Klas sieke grammofoonmuziek; 1530 Gevarieerd muziekprogramma (opn.): (Om 16.00 Nieuws); Sport- TELEVISIE Nederland I. NTS in 00 Te leac Logica (herh. les 51; 1030 Teleac: Logica (herh - 6) 11.00 Teleac: Wij maken <-17 30 voor de ieugd

Nieuwe Leidsche Courant | 1966 | | pagina 21