TV RADIO GOUDEN ROOS VOOR FRANS PROGRAMMA en Ontstemming over zilver voor NBC- productie P.v.d.A.-fraktie staat achter de brief Spion aan de muur 1 TOENSDAG 4 MEI 1966 Afscheid nemen van de Buitenveners (Van onze radio- en tv-redactie) HILVERSUM Jan de Vries heeft zijn verhaal over Boeren en burgers in Buitenveen rondgemaakt en daarom loopt het ten einde. Het radiodorp ver dwijnt uit het oog: lost zich op in de ether. Dat betekent op de avond van donderdag 12 mei a.s. een zoveelste afscheid. Jammer, want we hebben ze goed leren kennen, die dorpsgenoten, Jan de Vries heeft er op de hem zo eigen manier „echte" mensen van gemaakt. Twee winterseizoenen lang was Buiten veen via de NCRV wekelijks in de lucht en telkens luisterden er zo'n milioer mensen naar, zegt het luisterrapport, in 5! afleveringen in totaal hebben boeren et burgers elkaar leren vinden in Buiten veen, de stormen zijn géluwd en d< grote tegenstellingen verdwenen. Daar om behoeven wij er nu niet meer van te horen. Maar wie weet, welke families Jan de Vries nu weer eens laat opdraven in zijn onderhoudende hoorspelen. (Advertentie) Tip voor 'n verrassend- lekkere maaltijd! Op meer en meer Hollandse tafels staat minstens één keer per week een heerlijk gerecht, dat iedere keer anders smaaktHonig Macaroni of SpaghettiVervang de vaste basis vai uw hoofdmaaltijd ook eens door zo'i verrassend-lekkere schotel. Begint u e ook eens mee, een prima idee, zeker nu de aardappelen weer slechter zijn. U merkt het meteen Honig Macaroni of Spaghetti smaakt altijd anders. U kunt immers alle fijne kruiden, tomaten en stukjes vlees toevoegen en variëren, die juist zo lekker vindt. Macaroni Spaghetti zijn echt een uitdaging aan keukenfantasie. Het nieuwe Honig-recep- tenboek met 120 macaroni- en spaghetti- recepten zal u graag helpen 1. Plak op een briefkaart een plus-merkje van een gezinspak Honig Macaroni of Spaghetti. 2. Frankeer 75 ct. aan postzegels extra. 3. Vermeld duidelijk naam en adres. Zend de kaart aan: HONIG keuken, postbus 45 D, Koog a/d Zaan. 4. Per briefkaart slechts één boekje aan vragen. TV-FES1TVAL I\ MOVTREUX (SLOT) Het zal zelden zijn voorgekomen, dat een prijstoekenning bij een festival onverdeeld gunstig wordt ontvangen. Altijd wordt de beslis sing van de jury aangevochten en waarom zou er op het televisiefes tival in Montreux een uitzondering moeten zijn. Er is ontstemming en die is ontstaan door de prijstoekenning, de Zilveren Roos, aan een Amerikaanse produktie, de July Andrew-show, geproduceerd door het Amerikaanse station NBC, één van de drie grote netwerken, die heel Amerika overstromen met programma's. Wie aan de NBC denkt, denkt aan grote gemonteerde shows, met een grote ster, in dit geval July Andrew, waaromheen een paar minder bekende artiesten worden geplaatst om maar vooral de meeste aandacht naar het optre den van de ster te trekken. Het is een goed werkende en al jaren lang toegepaste formule, een soort music-hall-formule, die het nog al tijd goed doet. Bij het publiek dat gemakkelijk verteerbaar amuse ment vraagt, hetgeen op zichzelf een goede zaak is, en van de ad verteerders, die graag rond deze programma's zitten om hun re clames uit te zenden. Maar ook gemakkelijk verteerbaar amuse ment, dat internationaal aanvaard wordt en waarvoor dus een bijzon der grote markt bestaat. Dat wil dus zeggen, dat een derge lijk programma sterk commerciële be doelingen heeft. Daarom behoeft het nog niet slecht te zijn, en dat is het ook niet, want het is een stuk show-manschap dat wordt vertoond. De laatste twee dagen van het festi val mogen genoemd worden, evenais het prijswinnende programma van de Franse televisie, dat tot onderwerp heeft de eerste komische film van I.u- mière, nu gezien door makers uil Frankrijk, Engeland, Duitsland, Rusland en andere landen en dan In Nieuwspoort werd gisteravond voor de KRO-televisie een hartig woordje gesproken over de open brief welke de PvdA de Amerikaanse am bassadeur in ons land deed toekomen. Een van de fractieleden van de KVP en de fractievoorzitter Roolvink van de ARP waren uitgenodigd het hunne ervan de zeggen, nadat de heer Ne- derhorst had toegelicht dat De Brief nodig was geworden door recente anti-Amerikaanse reacties in Vietnam en dat de Kamerfractie helemaal ach ter het besluit van de partij staat. Maar waar moet het heen, vonden de beide heren, wanneer Nederlandse par tijen over het hoofd van het kabinet heen, zich maar tot buitenlandse regeringen gaan richten? Wat voor een indruk moet dat maken? Hoewel de heer Nederhorst nog aan voerde, dat de brief niet veel anders in houdt dan de boodschap welke de oecu menische raad van kerken gisteren liet uitgaan, bleef de heer Roolvink bij zijn mening „dat het er dik bovenop ligt: het Ëeldt hier een manoeuvre van binnen- tndse politiek na een teleurstellende verkiezingsuitslag en vóór een nieuwe verkiezing. Zulke partijbrieven vertroe belen de duidelijkheid van het regerings beleid maar". In verband met het befaamde verslag van de Nederlandse Bank kreeg de heer Toxopeus nog eens gelegenheid zijn voor spelling „dat het kabinet ten einde loopt" te herhalen. Volgens hem zal de zo'n parkeer-pitje.... ...is weieens nodig tijdens een vermoeiende, veel vergende rij- maar-door-rit. En wie moe is kan overal slapen. Maar hoe wordt men wakker? Opgeknapt. O.K. Maar uitgerust? Welnee. Dat is men pas na een nacht op een Drakacel matras. DRAKACEL De „harde" matras met alle comfort van een „zachte". IJ 11 belastingaanpassing van minister Witte- veen tot gevolg hebben dat de regering met een niet aan te vullen tekort van een miljard komt te zitten en dan in deze zomer of wel bij het aanbieden van de begroting haar gezicht zal verliezen en dus moet heengaan. Economische experts waren echter eveneens ter plaatse om te zeggen dat het allemaal zo'n vaart niet zal lopen. En aangezien de heer Nederhorst had verzekerd dat de socialistische ministers ook achter „de brief" staan, kwam de vraag op tafel of het kabinet zich aan die situatie niet zal bezeren, maar daar maakte niemand een punt van. De KRO-televisie had nog een extra Brandpunt-uitzending: een interview met de nieuwe Indonesische minister van buitenlandse zaken Adam Malik. Deze gaf toe, dat zijn beleid een wat andere richting uitgaat: „niet de westerse, maar de goede zoals hij voorzichtig opmerk te. De strijd met Maleisië komt in het stadium van besprekingen en de Indone sische houding jegens de VN wordt min der scherp: de staat wil er wel in terug, mits enkele wijzigingen in het handvest worden opgenomen. Malik erkende, dat de wil van het volk in het verleden niet geheel werd gevolgd, hij echter wil dat wél doen. De samenwerking met Neder land ziet hij in de toekomst nog meer verbeteren en Indonesië zal al zijn be talingsverplichtingen nakomen. Op de vraag of hij niet bang is evenals zijn beide voorgangers in de gevangenis te zullen eindigen, gaf Malik ten ant woord: neen, zo is onze geschiedenis: Wie fouten maakt en niet de wil van het volk doet, komt nu eenmaal in de ge vangenis terecht. Zingen en spelen voor NCRV-radio (Van onze radio en tv-redactie) HILVERSUM De Chr. gemengde zangvereniging Deo Cantemus uit Rotter dam zal op de avond van donderdag 12 mei a.s. om 7.30 uur optreden voor de NCRV-microfoon. Onder leiding van Arie Pronk worden geestelijke liederen uitgevoerd. Soliste is de sODraan Krijnie Poot, begeleidende organist de heer Gert Muts. Op het programma staan de liede ren „Werk, want de nacht zal komen", „Heiland, 'k wens mijn leven nu", „O Heiland, leer ons denken" en „Wij geven I het niet over." De volgende avond, vrijdag 13 mei, geeft de Chr. Harmonievereniging Sursum Corda uit Vlaardingen om 6 35 uur een uitvoering voor de NCRV-radio. Beerd Boerman dirigeert vier num- Moskee stort in TEHERAN In het dorp Nour in Perzië zijn 14 vrouwen om het leven gekomen als gevolg van de instorting van een moskee; 21 vrouwen en 1 man raakten gewond. wordt dat gegeven een aaneenschake ling van zeer verschillende opvattin gen waarbij ernstig is getracht het kol derieke overal te laten zegevieren. Dat is dan bijzonder goed gelukt en dat dei Fransen nu de hoogste onderscheiding in de wacht wisten te slepen is een verdiende beloning. Nog nimmer zijn deskundigen en journalisten het over het beste programma zo hard roerend eens geweest als dit jaar, want ook de persprijs belandde bij de officiële Franse omroep. Een dubbele on derscheiding die menig patriottisch hart tot in de hoogste regionen goed zal doen. GEJUICH De Bronzen Roos in handen van de Zwitserse televisie. Het overdonderend gejuich waarmee deze mededeling werd ontvangen onderstreepte als het ware het misnoegen, dat de tweede prijs naar de NBC is gegaan. Dat de jury de prijs voor de meest komische uitzending, de Chaplin-prijs, aan Noorwegen heeft toegewezen heeft ook weer de volledige instem ming van iedereen, die dat programma heeft kunnen zien het staat overi gens wel vast, dat het ook naar Neder land komt. Een aaneenschakeling van plezierige liedjes, Engelse liedjes, die al jarenlang niets van hun populariteit hebben verloren, en die op een pretti ge manier aaneengeregen. De Noren presenteerden een prac tise!) puntgaaf programma dat een hoog niveau zonder enig dieptepunt weet te handhaven. Bovendien was het een puur internationaal program ma zonder taalproblemen. Middel punt is de zangeres Sölvi Wang, die in haar zingen wordt onderbroken door een getekend mannetje, die het met de ouderwetse vertolking niet eens is en haar wijst op moderne stromingen wil ze tenminste als zangeres mee blijven doen. En dan ontstaat een lange reèks van liedjes, waarin allerlei beeldgrap jes zijn opgenomen. Dit programma viel dan dus nog in de prijzen, maar er zijn nog een paar van die liedjesprogramma's geweest, die er toch wel erg uitschoten. Het programma b.v. van de Waalse sectie van de BRT was er zo een, ook het tienerprogramma van de Italianen rond Rita Pavone, mag genoemd wor den. Een tienerprogramma dat door jongeren voor jongeren is gemaakt, met o.a. een aantal imitaties, van Chaplin, een filmdiva uit Hollywood, Al Jolson, de Dolly Sisters. De En gelse commerciële televisie heeft zijn beste beentje voor gezet. En dat beste beentje zijn twee jongelui uit de Beat- le groep, Jack Lennon en Paul Mac- Cartney. Lennon en MacCartney schreven nl. het merendeel van hun meer dan tach tig songs waarvan in oktober 1962 de eerste op de grammofoonplaat is vast gelegd. De songs hebben een enorme weerstand bij vooral ouderen moeten Woorden zeggen niet voldoende, laat daarom de bloemen spreken. Dank baarheid en vreugde worden steeds weer attent vertolkt door bloemen - de geliefde symbolen van optimis- Zeg het met bloemen doorbreken, maar ze blijken meer dan alledaagse kwaliteiten te bezitten. Verscheidene van de liedjes, worden nu niet gebracht door Beat-groepen, maar door bv. Ella Fitzgerald, en door een strijkersgroep. Aldus ontstaat een ongewone aaneenschakeling van beat- liedjes, in een decor bestaande uit ijze ren stellages, zoals gebruikt bij nieuw bouw. Overziet men een dergelijke week- produktie van zo'n festival dan is er altijd een zekere teleurstelling, omdat men blijkbaar met te hoge verwachtin gen naar Montreux trekt. Maar van de 25 ingezonden programma's zijn dan toch altijd nog een derde deel, dat probeert een andere manier te vinden. Het is natuurlijk niet revolutionair. Dat kan ook niet bij een dergelijk verzakelijkt feest, want wat werkelijk revolutionair wil zijn komt hier ook niet aan bod. De Nederlandse inzen ding kan in zekere zin revolutionair genoemd worden, maar wanneer het op een festival volledige waardering zal oogsten zal het principe al weer door anderen worden overgenomen. Vandaar dat er hier bij verschil lende mensen de vraag is opgekomen, of het niet tijd wordt, dat er een eve nement in het leven wordt geroepen waar de avant-gardisten zich met el kaar kunnen meten, waar over nieuwe opvattingen moeten worden gediscussi eerd, waar men eikaars werk kan zien. Om het aantrekkelijk te maken zullen er wel weer prijzen moeten worden vergeven. Maar in elk geval geen deel neming bij aanmelding met ballotage als consequentie, maar jonge regis seurs, die al bewezen hebben dat ze iets in hun mars hebben uitnodigen hun werk te laten zien. Dat zal geen ontmoeting moeten worden met veel publiciteit, maar meer een studiebij eenkomst. Op die manier kan het tele visie-amusement een nieuwe impuls krijgen. NEDERLANDS Nederland zou misschien op dit punt een bepaald initiatief kunnen nemen, en dan beslist niet in de zin van een jaarlijks terugkerend evenement, maar misschien is het nuttig om de twee jaar de mensen bij elkaar te laten komen. Om de drie jaar is wellicht nog beter. Een Nederlands festival doet niemand concurrentie aan als het zaken doen er maar niet bij is. DR. P. GROS door John Ie Carré Victor Gollai lancz Religieuze beat van het Leger (Van onze radio en tv-redactle) HILVERSUM De in Engeland heel populaire beatgroep van het Leger des Heils The Joy Strings, zal zondagavond op de Nederlandse televisie te zien te horen zijn in een NCRV-uitzending op Ned. 1 The Joy Strings, twee dames en drie heren, traden in de beroemde Londense Albert Hall reeds enige malen op voor duizenden tieners, maar hun eigenlijke „Bühne" is de straat. Op verzoek van de NCRV is de groep naar Amsterdam gekomen en trad daar op voor een groot aantal jongeren in het AMVJ-gebouw. Zij spelen muziek, die qua ritme niet afwijkt var de gewone beat. Tot hun instrumenten behoren be halve gitaren en drums ook een orgel en ~~in tamboerijn. De teksten van de liedjes hebben ech ter een religieus karakter en de groep, die voor het eerst in Nederland was, meent op deze wijze de jeugd te kunnen Radioverslag van voetbalwedstrijd (Van onze radio- en tv-redactie) HILVERSUM De NCRV-radio zal op de avond van woensdag 11 mei a.s. (7.30 uur) een reportage geven van de derde wedstrijd, die dan in Glasgow wordt gespeeld tussen het Nederlandse i het Schotse elftal. Verslaggevers zijn Dick van Bommel en Jaap van der Zwan. VANAVOND TE ZIEN Aed. Nat. programma en NCRV 7.01 uur Mensen en kunst, een programma van Pierre Jansen en Leen Timp. 7.20 uur uitvoering (rechtsstreeks) door het Con certgebouworkest, het Ned. Filharmonisch koor, het NCRV Vocaal Ensemble, Han Bentz van den Berg (declamatie) en de or ganist Bernard Bartelink van „Bericht aan de levenden", door Hans Henkemans ge componeerd op tekst van H. M. van Rand wijk. Dirigent Bernard Haitink. 7.50 uur reportage dodenherdenking op de Waalsdor- pervlakte. 8.30 uur „Het voorlaatste bedrijf", film over de kin deropera „Brundibar". 9.30 uur Russische tv-spel „De ontmoeting". 10.20 uur Bedevaart naar Berchtesgaden: hekeling van het souvenirjagen in Duitsland (film). 10.40 uur herhaling van het programma met zes schrijvers „Het moment van de bevrijding". Ned. 2 Nat. programma en VARA 9.01 tot 8.10 uur zie Ned. 1. 8.30 uur actualiteitenrubriek Achter het nieuws. 9.00 uur Duitse speelfilm, gesitueerd in de oorlogs tijd „En de vijfde ruiter was de angst". VANAVOND TE HOREN er sum 1 Nat. programma en VARA uur „Zij gingen de 186 treden", opgedragen aan degenen die het leven lieten in het Oosten rijkste concentratiekamp Mauthausen. 1 uur dodenherdenking op de Dam. 1 uur uitvoering van „Psaume du fond de l'abi- me" van Boulanger door Utrechtse Orato riumvereniging, mezzo-sopraan Irma Kolas- si en Omroeporkest, dirigent Jack P. Loory (stereo). uur ernstige muziek. uur klankbeeld over onafhankelijkheid en vrij heid van Nigeria. uur serieuze muziekrevue Weerklank. ersutn II Nat. programma en NCRV 8.30 uur: zie Hilversum I. uur uitvoering van de Requiem-mis van Verdi. uur avondoverdenking. uur nieuwe platen. Het was pas negen uur toen hij het bijgebouw binnentrad, maar de lichten waren al uit. Gewoonlijk ble ven ze aan tot elf uur, maar nu waren ze uit en de luiken waren neergelaten. Hij had de verbindingsdeur met het huis opengelaten, zodat het schaarse schemerlicht de gang tot aan de kamer van de bewakers verlichtte, maar niet tot de kamer doordrong, en met behulp daarvan kon hij nog maar net constateren dat de bedden leeg waren. Terwijl hij daar de donkere kamer stond binnen te turen, verbaasd deze leeg te vinden, viel de deur achter hem dicht. Mis schien uit zichzelf, maar Leamas probeerde niet hem weer te openen. Het was aardedonker. Geen enkele geluid bege leidde het sluiten van de deur, geen klik van het slot, geen. voetstap. Voor Leamas, wiens instinct plotseling verscherpt was, leek het alsof een klankstrook plotseling was stopge zet. Toen bemerkte hij de sigarerook. Die had daar waar schijnlijk al eerder gehangen, maar hij merkte het nu eerst. Als bij een blinde man werden zijn gevoels- en zijn reukzintuig door het donker verscherpt. Hij had lucifers in zijn zak, maar hij gebruikte ze niet. Hij deed een stap terzijde, drukte zijn rug tegen de muur en hield zich doodstil. Voor Leamas bestond er maar één verklaring ze wachten tot hij van de bewakerskamer naar zijn eigen kamer zou gaan en daarom besloot hij dan ook te blijven waar hij was. Toen hij hoorde hij duidelijk voetstappen uit de richting van het hoofdgebouw waaruit hij gekomen was. De deur die juist was dichtgegaan werd geprobeerd en daarna op slot gedaan. Nog steeds bewoog Leamas niet. Nog niet. Hier was geen sprake van doen alsof, hij was een gevangene in het bijgebouw. Heel lang zaam, nam Leamas een bukkende houding aan, terwijl hij tegelijkertijd een hand in een van de zijzakken van zijn colbert stak. Hij was heel kalm, bijna opgelucht bij de gedachte aan actie, maar herinneringen flitsten door zijn brein. „Je hebt bijna altijd wel een wapen: een asbak, een paar munten, een vulpen alles waar je maar mee steken of snijden kunt." Het was een geliefkoosd gezegde van de zachtmoedige sergeant uit Wales in dat huis dicht bij Oxford, gedurende de oorlog. „Gebruik nooit je beide han den tegelijk, niet met een mes, een stok of een pistool; houd je linkerarm vrij en houd haar voor je buik. Als je niets kunt vinden om als wapen te gebruiken, houd dan je handen open en je duimen stijf." Hij haalde het doosje lucifers uit zijn zak en hield het in de lengterichting in zijn rechterhand, verbrijzelde het opzettelijk en liet de splin ters tussen zijn vingers uitsteken. Toen hij dit gedaan had, sloop hij langs de muur tot dat hij bij een stoel kwam, die naar hij wist, in de hoek van de kamer stond. Onverschillig nu voor het geluid dat hij maakte, schoof hij de stoel naar het midden van de vloer. Hij telde de passen terwijl hij van de stoel terugliep, en stelde zich op in de hoek ge vormd door de twee muren. Terwijl hij dit deed, hoorde hij hoe de deur naar zijn eigen kamer werd opengegooid. Tevergeefs trachtte hij de gestalte te onderscheiden die in zijn deuropening moest staan, maar uit zin eigen kamer kwam ook geen licht. De duisternis was ondoordringbaar. Hij durfde geen beweging naar voren te maken om aan te vallen, want de stoel stond nu midden in de kamer; dit was zijn tactisch voordeel, hij wist waar hij stond, de anderen niet. Ze moesten dus naar hem toekomen, ze moesten, hij kon ze niet laten wachten totdat hun helper buiten de hoofdschakerlaar had bereikt en het licht had aangesto ken". Kom op, stelletje bange schooiers", siste hij in het Duits, „ik ben hier in de hoek. Kom me maar halen, of kun je niet? Geen beweging, geen geluid. „Ik ben hier, kunnen jullie me niet zien? Wat is er dan aan de hand? Wat is er aan de hand, kinderen, kom dan, durf je niet?" En toen hoordé hij er een naar voren komen en een andere volgen; en toen de vloek van de man, die tegen de stoel aanliep, en dat was het sein waarop Leamas gewacht had. Hij gooide het doosje lucifers weg, kroop voorzichtig naar voren, stap voor stap, zijn linkerarm gestrekt in de houding van een man die twijgen van zich afhoudt in een bos, totdat hij, heel luchtigjes, een arm had aangeraakt en de warme, ruwe stof had gevoeld van een militaire uniform. Wordt vervolgd COMMRNDAMT, .RïïfÏÏS* Ik 01) DE OPSFORIUrt 1ALS U OVER- _/*?&*-/"•EEN ÜP VHM HET HELPEN^ M^THIEKl NOS MCSELCOF CW U OUDE KESIME KAN IK HEM TE PAKKEN\^'ET 0RRlS 1 ^^UDEN'w'üWl VEeïSuWEN HEM VIN-/"" KeUGENj U KWAM KAAP HIEP DANK U OMM'JN LEVEN TE 1 ALS WE REDDeM... IK VEe-/HlEe WEG 1 TROUW JE.1 VKUNNEN W> Jazzmuz. 18.50 Voor de kinde ren. 19.00 Artistieke NATIONAAL PROGR Zij gingen de 186 treden, klank- op De Dam. 20.02- Wilheli.— 20.04 Stereo: Utrechtse Oratori um hereniging: Omroepork. er zangsoliste. VARA: 20.30 Plano recital. 21.JO Soc. comm. 21.15 Promenade-ork en radiokoor. 2200 Radlo-Docum over Nige- Radiokrant. NATIONAAL PROGR. 19 30 Zi? Hilv. I. NCRV: ?0.30 Klassieke gewijde (gr.). 22.00 Lichte gram- ofoonmuz. 22.55 Radi okrant over boeken en schrij vers. 23.15 Platennws. 23.55-24.00 Draadomroep VAN 18-20 JUR 1. Ralph Vaughan Williams. Fantasia on a theme by Tho- min Britten .War Requiem op. 66 -n m v Galina Vish- nevskaya. sopraan; Peter Pears. tenor; Dietrich Fiscner-Diesk: Bach Choir TELEVISIE VAVWOAI) Nederland 1. NTS/NATIO- NAAL PFOGR 19 00 Nws In het kort. 19.01 Een orogr. ovei Mensen en Kunst. 19.20 Con certgebouworkest Nederlands Philharm. Koor. 19.50 Rep. do dodenherdenking op Waal3dorpervlakte. 20.05 Pau ze. z0 !0 Journaal en w film-docum. 22.40 Het van de bevrijding docum. progr. NTS: 23 10-23 15 Joum Nederland n. NTS: 19.00- 20.30 Zie Ned. VARA: 20.30 Achter het nws 21.00 En de vijfde ruiter was de angst, speelfilm. NTS: 22 20-22i5 HUversi 7.00 Nws *-n ochtendgym Lichte gramm. Vpro: 7.50 Dag opening. AVRO: 8.00 Nws. ■H Lichte gramm. 0 De groentema iwijding. 9.00 Fi_0 uit de opera Simone Bocca- ncgra (gr). 9.35 Waterstanden. 9.40 Lichte gramm. voor oude re luisteraars. 10 00 Voor de kleuters. 10.10 Arbeidsvitami nen (gr). (Om 11.0-11.02 Nws) 12.00 Stereo: Dansork en zangsol. 12.27 Mededelingen t.b.v. land- en tuinbouw 12.30 Licht nstrum. ensemble 12 50 Draalorgelmuz. (gr). 13.00 Nws 13.;0 Journ. en beursber. 13.30 Licht 'nstrum ensemble (opn). 13.55 Voor de vrouw. 14.10 Vlei Sans, "-a .Uostrlp. 'herh var dinsdagavond jl 14 40 Moet l 'ns horen, licht muziekpr. (herh. v. dinsdagavond 1 15.05 nicht instrum ensembie 15.20 Stereo: Sopraan er piano 15.40 Stereo: Viool en plano 18.00 Nws 1602 Van vier tol vijf, een adlopr. in een note- dop. 17.00 Voor de jeugd. Lichte gramm (7.30-7.32 Nws). 7.55 Overweging. 3 00 Nws 8 10 Licht vocaal ensemble (gr.), iekpr Nws. 12. 12.45 Act 12.00 Pr., ber. 13.05 Klass. gramm. 13 45 Voor de vrouw NCRV: 14.15 Fanfare ark (gr.i 14 30 Stereo: Radiophilharmonlsch sextet Bijoeloverdcnklng. lljke liedc J 29 apr. j Omroepork mm. 17 00 Voor de jeugd 5 Lichte gramm. 17 30 Licht met sol. (gr.). 17.50 Sport- r. 18.10 Ned. amuse- (opn 18.40 Op dc man at Draatje 18.45 Radio krant. Hilversum in. 20 m. en FM-kanalen: NRU.'VARA: 9.00 Nws. 3 02 Tips cn akt. (10 00 en 11.00 Nws). 12.00 Nws 12 02 Aktuamel'en. 12 05 Radio con certorgel. .2.30 Gevar gramm 13 00 Nws. 3.02 Akt 13.05 Ge- var. muziekpr. (opn.). 14.00 Nws. 14.02 Akt. 14.05 Voor dc vrouw 5 00 Nws .5 02 An) 15 05 Fr»g. uit musicals 16 oo 16 02 Akt. 16.05 Progr de TELEVISIE MORGEN

Nieuwe Leidsche Courant | 1966 | | pagina 9