TV FORMAAT RADIO Tegendedraads" houdt ook de omroep levendig krant van Kritiekprijzen uitgereikt Verhaal van Brundibar en Russisch tv-spel ASPIRIN®® BAYER •ion aan de muur DINSDAG 3 MEI 1966 Het „spoorboekje" van de VPRO (Van o e radio- cn tv-redactie) HILVERSUM De VPRO heeft al weer een nieuwe indeling van zijn pro grammablad Vrije Geluiden gemaakt. Formaat noch papier of lettertype zijn daarbij veranderd, ook beperkt de kleur zich tot een rode opdruk van de naam van het blad op de omslag. Zelf noemt de VPRO zijn uitgave schertsend „een •poorboekje". In een aan de nieuwe indeling gewijd hoofdartikel wordt opgemerkt: „Zoudt U het zinnig vinden dit nuchtere ge bruiksvoorwerp dat immers na een week naar de prullemand verhuist met zulke kostbare versieringen (belle- trie en kleurendruk) te omhangen ten koste van datgene waarom U een abonne ment nam op een radio- en tv-gids? Nie mand verwacht in een spoorboekje een yervolgroman: je rekent wel op rels-aan wijzingen met evt. tips." En dat wil Vrije Geluiden zijn: een ethergids met wat toelichtingen bij be langrijke programma's, meer niet. Daar om blijft dit duurste blad van de vijf door de omroepuitgegeven gidsen tevens het eenvoudigste. Overigens heeft de nieuwe indeling het blad zeker aan duidelijkheid en overzich telijkheid doen winnen en daar gaat het tenslotte om. HILVERSUM Bijzonder groot was gistermiddag de belangstelling uit om- roepkrlngen en ver daarbuiten voor de uitreiking van de Zilveren Nipkowschtff en de Zilveren Reissmicrofoon door de Stchting Prijs van de kritiek aan resp. regisseur-producer Erik de Vries (tele visie) en producer Gerard Hulshof (radio) In de door de jury's van televisie- resp. radiocritici uitgebrachte rapporten werd de toekenning van de prijzen 1965/'66 toegelicht. Erik de Vries, pionier uit de eerste televisiejaren, ontving zijn prijs behalve voor zijn algemene waardevolle arbeid voor de ontwikkeling van de tele visie in eigen land en in andere landen voor zijn aandeel in de huidige program ma's Opspraak, Mies-en-scène en Dichter bij. Het rapport zegt over hem o.m. „Erik de Vries is het type van de geënga geerde televisiemaker, die zich niet tot de vormgeving of de regie-puur beperkt. Hij vat zijn taak op als een dienende: dienend de mensen voor de camera's, dienend ook de mensen thuis, die hij niet als kijkers-zonder-meer maar als deelne- Pioniersarbeid nog steeds mogelijk e radio- en tv-redactie) Henk van Ulsen speelt in het Rus sische stuk „De ontmoeting" de rol van Jasja, de verdachte vreemdeling tussen de vijf politieke gevangenen. U ziet hem hier (staande) samen met Paul van Gorcum, Ton Kuyl, Sacco van der Made en Lou Steenbergen. eerste aanmoedigende radioprijs welke de Stichting toekende) volgens het jury rapport voor zij bijdrage tot het voorma lige radioprogramma Ouverture J" NCRV-bijdragen op 4 mei mers in een communicatieproces wil be trekken. In alles wat hij doet komt zijn zorg voor net goed overkomen va: „boodschap" tot uiting. Hii is consciëntieuze vakman, die elke nii taak als een nieuwe uitdaging aanvaardt, die in zich verenigt de kwaliteiten van de kunstenaar en de technicus, vaak te gendedraads zijn weg gaat en televisie xjihanteert als Enthousiasme Waarheeti met „Opspraak"? (Van onze radio en tv-redactie) HILVERSUM Voor CVK en IKOR betekende het een nare tegenslag, dat storing van de zender Loplk I zondag avond een einde maakte aan de uitzen ding van „Opspraak" en d3t juist op het moment, toen de merkwaardige definitie van het woord „genade" aan bod was. Dat feit heeft in menige huiskamer toch het gesprek gaande gemaakt en zoals bekend, is dat juist de bedoeling van de openhartige discussies in deze rubriek. kerkelijke zendgemachtigden zitten krap in de tijd en het is daaropi niet gemakkelijk, de gestoorde uitzending zon der meer naar „over 14 dagen" te ver plaatsen. Regisseur Erik de Vries vertel- ns, dat er meer onderwerpen voor- en zijn, welke men niet gaarne tot nog later datum wil uitstellen. Er wordt nu overleg gepleegd, waar heen men met het afgebroken gesprek, dat natuurlijk op de band is vastgesteld, moet uitwijken. Mogelijk zal het pro gramma voor wat deze aflevering betreft worden uitgezonden op een ongebruike lijk tijdstip. Een nadeel is daarbij, dat het dan misschien vaste kijkers/luiste raars zal ontgaan. Aan de andere kant geldt echter evenzeer het nadeel van opschuiving van de te behandelen onder werpen. (Advertentie) (Van onze radio- en tv-redactie) BUSSUM Morgenavond zal ook op de televisie de dodenherdenking doorwer ken in aangepaste programma's. Merk waardig: op een plechtige dag als deze vindt men wèl mogelijkheden, het karak ter van de herdenking in de beeldpro grammering duidelijk te maken. Leent ernst zich hiervoor beter dan vreugde? Maar wij mogen tevreden zijn met de diverse bijdragen van NTS, NCRV en VARA. De NCRV komt om 8.30 uur via Ned. 1 in de ether met een uurprogramma, dat gewijd is aan de misschien wel meest aangrijpende opera ter wereld: een kinderzangspel van Adolf Hoff- meister (tekst) en Hans Krasa (mu ziek), getiteld „Brundibar". Op zichzelf heeft het werkje niet zo'n grote artistieke waarde. Het is echter onlosmakelijk verbonden met zijn geschiedenis: in de tweede wereldoorlog werd het vijftig maal, meest in 't ge heim, opgevoerd in het concentratiekamp Theresiënstadt door joodse kinderen die voor de gaskamer waren bestemd. De tragiek hiervan is, dat niet alleen vele honderden kinderen er hun plezier aan beleefden en daardoor even werden afgeleid van de wanhopige omstandighe den waarin zij verkeerden, maar ook en vooral, dat de rollen meestal drievoudig werden ingestudeerd omdat men noc.it wist of de meespelenden de uitvoering wel zouden halen. De Duitse cineast Walter Krüttner heeft, ter nagedachtenis van de 15000 joodse kinderen die via Theresiënstadt naar de dood werden gevoerd, een film gemaakt over de geschiedenis van deze opera, waarbij hij zo nauwkeurig moge lijk sfeer en omstandigheden voor en tijdens de opvoeringen reconstrueerde. De NCRV zal ons deze film laten Daarna worden 40 minuten gewijd aan een Russisch televisiespel, geschreven door F. Mironjer: „De ontmoeting". Het zijn zes mensen, die elkaar in door Duitsland bezet Rusland ontmoeten in een gevangeniscel. Vijf van hen zijn als politieke gevangenen op straat opgepikt, maar niemand weet, wie de zesde eigen lijk is: men vermoedt in hem een provo cateur, die in de cel werd ingesloten om him gesprekken af te luisteren. De man wordt gewantrouwd en zorg vuldig gemeden, ook, wanneer de vijf anderen een uitbraakpoging op touw zet ten. Als deze poging op het laatste mo ment wordt ontdekt en de Duitsers de Russen onder harde verhoren de v heid willen ontfutselen, gooit één van de gevangenen in zijn angst de schuld op de yreemde.... Zijn motief, dat het leven van die man minder waard is dan dat van degenen die aan het verzet tegen de bezetters deelnemen, wordt dan het vraagpunt: mag men een mensenleven offeren anaeren te redden...? De NCRV heeft dit stuk gekozen, om dat zij van mening is dat als gevolg van huidige politieke tegenstellingen te ge makkelijk wordt vergeten, hoe groot het aandeel van de Russen is geweest in de bewerkstelliging van onze bevrijding. Als herinnering daaraan dus dit spel uit de Sovjetunie, dat in Nederlandse verta ling van Jelmer Beetsma is opgevoerd. Mironjer baseerde het stuk op een no velle van de vermaarde Russische schrijfster Wanda Wassilewskaja. De voorstelling wordt nog gevolgd nazidom wordt gehekeld. Ook dit werkje van Walter Krüttner. Tenslotte geeft de NCRV nog een haling van het programma waarin Nederlandse schrijvers hun omstandighe den bij de bevrijding in herinnering brengen. Dit werd eerder uitgezonden in Literair Kijkschrift op 21 april 1965. NCRV tegen reclame in programma's (Van o radio- en tv-redactie) HILVERSUM De NCRV laat in een hoofdartikel dat de heer G. A. Kieft voor haar programmablad schreef, weten dat zij absoluut gekant blijft tegen het voe ren van reclame in radio- of televisiepro gramma's: advertenties mogen zo indrin gend mogelijk worden gesteld of uitge voerd, maar wanneer de omroep zich daarbij moet aanpassen of zich laten be ïnvloeden door ze te laten plaatsen in zo aantrekkelijk mogelijke programma's, sluipt de commercie in radio en/of tele visie binnen en dat wijst de NCRV streng af. Het hoofdartikel gaat voort: „Als wij Ijskoud? Koop dan een MARYNEN! 3 soorten diepvriesvakken in 10 verschillende modellen. MARYNEN koelkasten vanaf f 299.- „dat Gerard Hulshof bekendheid heeft verworven door de grote dosis durf, vak manschap en enthousiasme, waarmee hij zich in de ongewisse wereld van Hil versum Hl stortte". Hij begon zijn uitzen dingen op het derde net, aldus het rap port, met een vastomlijnd en wèlbestu- deerd plan voor ogen en het getuigt van goede visie, dat hij de oorspronkelijke programma-opbouw nauwgezet heeft kun nen doorvoeren: speels, spits en ook weer zakelijk. Hiermede wordt ook niet ontkend, dat een zekere wijze van „tegende- draads-zijn" een nieuw soort radiowerk waarmee (volgens het rapport) Gerard Hulshof binnen het kader van de moder- De prijsuitreiking, naar traditie ver richt door een van de eerste tv-critici die Nederland kende, de heer Piet Beishui zen, werd voorafgegaan door een rede welke de voorzitter van de Stichting de heer H. Schaafsma uitsprak. In zijn dankwoord gaf de heer De Vries als zijn mening, dat „wij in alle opzichten geweldige jaren tegemoet gaan en dat de televisiemakers daarbij be langrijk blijven als doorgevers van tel kens nieuwe gedaohten". Gerard Huls- zei onder meer: „Als de jury de vijftiger Erik de Vries, die al aan de wieg van de televisie stond, bekroont, is voor mij als ,twen of krovo" de verleiding groot om een lijkrede te hou- aan het graf van de oude radio. Maar staan tevens bij de geboorte van een nieuwe radio. Deze prijs is daar een symptoom van en het is duizendmaal be langrijker dat zij wordt toegekend, dan dat ik hem toevallig krijg." Protesten tegen BBC-film over stierenvechter LONDEN In Engeland zijn de die renvrienden in het geweer gekomen te gen het plan van de BBC om een film over de bekende Spaanse stierenvechter EI Cordobes op de beeldbuis te bren- ,Het publiek neigt al genoeg tot sa disme. daaraan behoeft de BBC niet nog wat bij te dragen," aldus het commen taar van een Labourafgevaardigde in het Lagerhuis. Ook bij de BBC zijn de me ningen verdeeld. Drie van de acht direc teuren hebben al laten weten, dat zij ontslag zullen nemen als de uitzending Gisteren zijn in Hilversum de prijzen van de radio- en televisiecritici uitgereikt. Erik de Vries (IKOR), televisiepionier, kreeg de Nipkowschijf (te levisieprijs) en Gerard Hulshof (KRO) kreeg de Reissmicrofoon (radioprijs). Rechts de heer Hulshof, die een groot deel van het KRO-programma via Hilversum III verzorgt. VANAVOND TE ZIEN Ned. 1 NTS en KRO 7.05 uur journaal voor gehoorgestoorden. 7.32 uur Engelse les. 8.20 uur Joegolavisehe zangeres Dunja Rajter be zingt haar land. 8.40 uur reportage uit Leningrad, waar Nederland se en Vlaamse kunst is geëxposeerd. 9.00 uur Italiaanse musical „De rode Pimpernel". 10.05 uur nieuws uit Nieuwspoort. Ned. 2 AVRO 8.01 uur sportrubriek met beschouwingen over de financiën van het betaalde voetbal. 8.55 uur aflevering van „De lange hete zomer": „De voetbalheld". 9.45 uur economisch bulletin. 10.05 uur aflevering van „Dichterbij". (CVK/IKOR). VANAVOND TE HOREN Hilversum I AVRO 7.10 uur oosterse muziek in Gamelan. 8.05 uur volksliedjes, gezongen in de Haarlemse Waag. 8.30 uur vervolgspel „4 Sans". 9.00 uur Jaap Cantor's rubriek „Moet u es horen". 9.45 uur optreden van het Promenadeorkest. 11.00 uur Ritmeclub met swing en jazz. Hilvt letten op de bijzonder moeilijke finan ciële situatie, waarmee radio en televisie thans hebben te kampen, wordt de verlei ding groot, toch maar voor een klein deel aan het verlangen van de reclame makers tegemoet te komen. Wij dienen (aldus het artikel) deze verleiding ten Principale te weerstaan, zélfs als het kabinet zou blijven aarzelen om een rede lijke verruiming van de financiën moge lijk te maken. Financiën mogen geen hef boom of koevoet worden om een stukje commerciële radio/televisie toch maar in te voeren. De NCRV vertrouwt er op, dat minister Vrolijk voet bij stuk zal houden in deze belangrijke aangelegenheid, temee omdat zij zulk een houding van hem is gewend. Verkoudheid? ASPIRIN® helpt snel en zeker. Miljoenen mensen vertrouwen erop. Wij allen weten: Aspirin helpt ✓sv DAAR STAAT ^5^ ACHTER Het gezaghebbende blad The Guardian is een andere mening toegedaan. De film is een opmerkelijk kunstwerk en geeft een onthullend beeld- van Spanje. De film moet worden uitgezonden, zo schrijft het blad. Tehuizen voor 1700 gehandicapten AMERSFOORT De hervormde stich ting Dienstbetoon Gezondheidszorg wil binnen tien jaar zeventienhonderd geeste lijk gehandicapten in tehuizen onderbren gen. Daarvoor heeft deze pas-opgerichte stichting een miljoenenplan ontworpen. De stichting, die tijdens een vergade ring in het psychiatrisch ziekenhuis Zon en Schild is opgericht, zal de nieuwbouw- plannen van drie hervormde verenigingen op het gebied van de geestelijke volksge zondheid samenbundelen. Het eerste project, het psychiatrisch ziekenhuis voor bejaarden in Katwijk aan Zee komt in september gereed. Dit jaar nog wil men in Baarn beginnen met de bouw van een ziekenhuis voor vijf honderd personen. In 1968 volgt een der gelijk ziekenhuis in Middelharnis. En ir de zeventiger jaren wordt in Beetster- zwaag een ziekenhuis voor 250 mensen gebouwd. Prof. Sevenster en prof. Bakhuizen nemen afscheid LEIDEN Prof. dr. G. Sevenster en prof. dr. J. N. Bakhuizen van den Brink, beiden hoogleraar in de theolo gische faculteit, zullen met ingang van het komend academiejaar met emeri taat gaan. In verband hiermee zullen beide hoogleraren op dinsdag 31 mei in het Groot Auditorium een afscheidscollege geven, prof. Sevenster des ochtends te 11 uur, prof. Bakhui zen van Brink des middags te 4 uur uur. Prof. dr. G. Sevenster is sedert 1933 aan de Leidse universiteit verbonden geweest, aanvankelijk als hoogleraar vanwege de Nederlandse Hervormde Kerk, sedert 1954 rts gewoon hoogle raar met als opdracht de uitlegging van het Nieuwe Testament, met inbe grip van de inleidingswetenschap en oud-christelijke letterkunde. Hij was in het academiejaar 1961/1962 rector magnificus. Prof. Bakhuizen van den Brink is te Leiden werkzaam van 1934 af, met als opdracht de geschiedenis van het Christendom en van de leerstellingen van de christelijke godsdienst, bene vens de geschiedenis van het gerefor meerd protestantisme. Evenals prof. Sevenster vervulde ook hij een jaar het rectoraat, en wel gedurende het cursusjaar 1954/1955. i II KRO 7.30 uur Marcel Thielemans zingt bij het Metropole orkest. 8,05 uur hedendaagse muziek. 8.40 uur concert door het Radio Filharmonisch or kest. 10.45 uur Disco-rendez-vous met gezellige platen. ******************-> door John Ie Carré m i<«a 70 Ze zette een vel papier in haar oude Underwood schrijfma chine die hadden ze van het Bureau gestuurd toen hoorden dat ze kon typen; ze versprong een beetje maar was overigens prima en tikte een keurige, dankbare brief waarin ze de uitnodiging aanvaardde. Centraal wal toch wel iets wonderbaarlijks streng, vriendelijk, onper soonlijk, standvastig. Het waren goeie, goeie mensen. Men sen die vochten voor de vrede. Terwijl ze de lade sloot viel haar oog op het kaartje van Smiley. Ze herinnerde zich die kleine man met dat ernstige, gerimpelde gezicht, zoals hij daar in de deuropening van haar kamer had gestaan en zei: „Wist de Partij van u en Alec?" Wat was ze toch dom. In ieder geval, dit zou haa* gedaohten wel in andere banen leiden. ARREST Fiedler en Leamas legden de rest van de weg terug zwijgend af. In de schemer waren de heuvels zwart en spelonkachtig, terwijl de hier en daar verspreide spelde- klierachtige lichtjes worstelden met de steeds dieper wor dende duisternis als de lichten van verre schepen op zee. Fiedler parkeerde zijn wagen in een schuur aan de zijkant van het huis en ze wandelden samen naar de voordeur. Ze stonden op het punt het huis binnen te gaan, toen ze een schreeuw hoorden uit de richting van de bomen, waarna iemand Fiedlers naam noemde. Ze draai den zich om en Leamas onderscheidde in het duister, teintig meter van hen af, drie mannen die kennelijk stonden te wachten tot Fiedler bij hen zou komen. „Wat willen' jullie?" riep Fiedler. „We willen met je praten. We zijn uit Berlijn." Fiedler aarzelde. „Waar is die wacht?" vroeg hij aan Leamas. „Er behoort een wacht bij de voordeur te Leamas haalde zijn schouders op. „Waarom zijn de lichten in de gang niet aan?" vroeg hij weer, waarna hij, nog niet overtuigd, langzaam in de rich ting van de mannen liep. Leamas wachtte een ogenblik, maar ging, toen hij niets bijzondere hoorde, door het onverlichte ihuis naar het bijge bouw erachter. Dit was een verwaarloosde barak, tegen de achterkant van het huis aangebouwd en van alle kanten verborgen voor het gezicht door een dichte beplanting met jonge pijnbomen. De barak was verdeeld in drie aaneenslui tende slaapkamers, een gang was er niet. De middelste kamer had Leamas gekregen en de kamer die het dichtst bij het hoofdgebouw lag was bezet door de twee bewakers. Eens had hij geprobeerd de verbindingsdeur die hem van zijn kamer scheidde, te openen, maar de deur was op slot. Hij had alleen ontdekt dat het een slaapkamer was door op een vroege morgen door een kier in de gordijnen naar binnen te gluren. De twee bewakers, die hem overal op een afstand van vijftig meter volgden, waren nog niet om de hoek van de hut verschenen en hij had even naar binnen gekeken. De kamer bevatte een enkel, opgemaakt, bed en een kleine schrijftafel met papieren erop. Hij veronderstel de dat iemand hem, met wat men noemt Duitse „Gründlich- keit", vanuit die slaapkamer bespiedde. Maar Leamas was een te slimme vos om zich druk te maken over bewaking. In Berlijn was het een deel van het leven daar geweest als je het niet in de gaten had, had je pech gehad; het betekende dan alleen dat zij voorzichtiger werden of dat je zelf aan het verslappen was. Doorgaans, omdat hij goed was in dat soort dingen, omdat hij oplettend was en een uitstekend geheugen had kortom, omdat hij goed was voor zijn werk had hij ze toch wel gauw genoeg in de gaten. Hij wist welke formatie een schaduwend team graag aannam, hij kende de trucjes, de zwakheden, de tijdelijke vergissingen waardoor ze zich konden verraden. Het bete kende voor Leamas niets bespied te worden, maar toen hij1 door het geïmproviseerde deur van het huis naar het bij ge. bopwtje liep en in de slaapkamer van de bewakers stond,-1 had hij het onmiskenbare gevoel dat er iets mis wasi De lichten in het bijgebouw werden vanuit een centraal punt bediend. Ze werden door een onzichtbare hand aan- en uitgedaan. Vaak werd hij 's morgens gewekt door het plotseling ontstoken felle licht van de ene lamp die aan het plafond van zijn kamer hing. 's Avonds daarentegen moest hij wel naar bed gaan omdat het licht plotseling uitge draaid werd. Wordt vervolgd 02 m. AVRO: 18.00 Nieuws. 18.15 Aktualltel- ten. 18 30 R.V.U.. Muzikaal Spektrum. 19.00 Voor de kinde ren. j9.05 Gesproken brief uit Parijs. 19.10 Indonesisch pro gramma. 19 35' Stereo: Altviool en klavecimbel. 20.00 Nieuws 20.05 Vuksliedjesorogramma 20.30 Vier Sans, radiostrip. 21.00 Licht muziekprogramma. 21.45 Promenade-orkest en so list. 22.25 Ik geloof dat..., praat je. 22.30 Nieuws. 22 40 AktuaU- teiten. 23.00 Jazz- en dansmu ziek. 23.55-24.00 nieuws. Hilversum II 298 m. KRO 19.00 Nieuws. 19.10 Actuallei- ten. 19.30 Metropole orkest en zangsolist. ?0.05 Cello en plano. 20. *0 Radiaphilharmonlsch or kest. 21.35 Bariton, piano, fluit en cello. 31.55 Geestelijke mu ziek <opn> 2215 Cursus ovei geloofsleven en "odsdlenstlge vorming. 22.30 Nieuws 22.40 E- piloog. 22.45 Lichte grammo Nieuws les. (Les 31 en herh. les 30). 20.00 Journaal. KRO: 20.20 Joe goslavische liederen. 20.40 Re portage over het Hermita ge-museum ln Leningrad. 21.00 De Rode Pimpernel, Italiaanse musical. 22.05 Vanavond !n Nieuwspoort. NTS: 22.30 Jour naal. 22.3523.05 Teleac- Logi ca (Les 6). NTS: 20.00 long hot summer, TV-film. 21 45 Economisch bulletin. CVK/IKOR- 22.05 Dichterbij, 1 religieus orogramma. NTS 32.35—22 40 Tournas uwi en jchendgym- 23 Lichte gram reportages voorpagina te grammofoonmuzlek en re portages. 9 00 Voor de vrouw. 9.05 Klassieke grammofoonmu- zlek. 9.35 Waterstanden. VPRO: 9.40 Schoolradio. VA RA: 10.00 Lichte grammofoon- muziek. 10.45 Voor de kleuters. 11.00 Nieuws. 14.02 Programma voor de /rouw. 11.40 Planoduo. 12.00 Orgelkwartet en zangso liste. '2.22 Voor het platteland. 12.27 Mededelingen t.b.v. land en tuinbouw. 12.30 Stereo: Sa lon-orkest. 13.00 Nieuws. 13.IC Aktualitslten en kalender 13.25 Liche orkestmuziek (gr). 13.45 Gesproken portret. 14.00 Klassieke kamermuziek (gr). 15.00 Voor de Jeugd. (Om 16.00 Nieuws). '7.00 Voor de zieken. 17.30 VARA'S Popshow. <2.0 Oude muziek (gr). (Om 7.30 Nieuws). 7.45 Radlokrart. 8.00 Nieuws. 8.10 Gewilde mu ziek 330 Nieuws. 3.32 Lichte grammofoonmuziek. 9.00 Voor de zieken. 9.40 Voor de vrouw. 10.10 Klassieke grammofoonmu ziek. ;0.30 Morgend'enst. 1100 Fluit en plano (gr.) 1115 Schoolradio. 11.40 Lichte gram mofoonmuziek. 1237 Mededelin gen t.b v. l.-.nd- en tuinbouw 12.30 Nieuws 12.40 Actualitei ten. 12.50 Lichte instrumentale g^ i vocale muziek 'Stereo) vertelling voor de jeugd. 16.00 Voor de Jeugd. 17 00 Stereo: Accord eonspel. 1730 Jazz- perspectief. 17.50 Overheids voorlichting. 18.00 Koor en or kest van de Vrije Universiteit Amsterdam en soliste. 18.30 Uit .ie prot. christelijke orga nisaties. 18 50 Licht vocaal ensemble. Hilversum m. 240 m. en FM-kanalen. NRU/KRO: 9.00 Nieuws. 102 Licht gevarieerd piasenprogramma. 10.00 l™2, Aktuallteiten. 10.05 Licht platenprogramma 11.00 Nieuws. 11.02 Akualitel- ten. 11.05 Licht platenprogram- ,"2a„.en "raatJe. 12 00 Nieuws 12.02 Aktuallteiten. 12.05 Hol landse plaatjes. 13.00 Nieuws. 13.02 Aktualitelten. 13.05 Licht platenprogramma. 14.00 Nieuws. 14.02 Aktuallteiten. 1.05 Gevarieerd platenpro gramma. NRU/AVRO: 15.00 Nieuws. 15.02 Lichte grammo foonmuziek. 16.00 Nieuws. 16.02 Volksliedjes van overal (gr) 16.30 Rhythm and blues (gr) 17.00 Nieuws. 17.02—18.00 Pla tenprogramma voor automobl- TELEVISIE •KH1I.IN Televisie Nederland I. VA- I RA: 17 00—17.35 Voor de j

Nieuwe Leidsche Courant | 1966 | | pagina 7