rra TV De nationale programma's blijven maar zwakjes en Etherfeest op koninginnedag Spion aan de muur Rudi was even terug Moskou toonde nieuwe typen raketten MAANDAG 2 MEI 1966 Minister leidt VPRO-forum Het i (Van onze radio- en tv-redactie) niet onverdienstelijk zijn, bij alle nieuwe omroepcommis- sies eens één combinatie kwam, die zich (Van onze radio en tv-redactie) met enjj resultaat zou kunnen toeleggen T... vrDSTIU j,„j 1 op het veroorzaken van nationale pro- .I!iVYLRl™r.,S.e..b.lV^l?r.?5?.,.C.5-gramma's „p taofclijk. festoen. Zo. als het op het ogenblik Is, worden ze 7»! hM rMnr*b leMer, 3,?St€ b,«f het te zal onderwerp zijn van een televisiefo rum, dat de VPRO uitzendt op de avond van 5 mei a.s. via Ned. 2. Minister J. Smallenbroek zal het gesprek lelden.IV„a. H B- S, Holla, H. M. ,a„ Randwijk. wakke bedoe- P. M. Smedts Het forum bedoelt G. Wagenaar. er daarnaaJt jjet 0verleg tussen vijf ,elt een biidra°e te ziin omr°epen plus de combinaties NRU en de viering van de 5e mei. Op dezelf- wordt geboren is toch de moeite wat I te zijn en zo ebde in de ether het konin- ginnefeest weg. Ook de NTS had een paar documentai res over vaderlandse onderwerpen. Met toewijding in elkaar gezet door gebruik making van oude schilderijen en pren ten, gemonteerd met stukjes film. 't Zal heel wat tijd en zorg hebben gekost. „Hermelijn voor een stadhouder" was bo vendien nog opgeluisterd door drama tische fragmenten waarin men tal van declamatoren (trices) hoorde en zag. Een goed stukje werk van Joop Scheltens. Verder echter gingen de gewone zater- dagavondprograrrrma's de lucht in. de avond zal"de VPRO ook een afleve- ring van de serie Randfiguren in de sfeer van de bevrijdingsherSenking trek- *'J" »let nieuw ken: dit programiia wordt nl. gewijd ""lk aan Kurt Tucholsky, de Duitse journa list, criticus en satiricus die de eerste Duitse auteur was die openlijk en op felle wijze zich heeft verzet tegen het fascisme en het nazisme. Hoewel hij in de jaren 20 zijn vaderland al verliet, werd hem in 1933 het staatsburgerschap van Duitsland ontnomen en verbrandde men zijn boeken in het openbaar. In 1935 benam Tucholsky zich, 45 jaren oud, het leven, omdat hij de schande van het fascisme niet kon verdragen. les NRU Belgie won het konln- men komt j Roemvol kwam op Ned. 1 de Interland altijd terecht op de volks- en kinder- j van NCRV en BRT ten einde. Het was zang, de documentaire, de quiz en het i geweldig feest in het Vlaamse leper en het Friese Sneek. Eén moest winnen koorf estiva! (Vai tv-redactie) HILVERSUM Aangemoedigd door de successen van voorgaande jaren heeft de AVRO besloten deze maand weer een koorfestival te houden. Zoals gebruike lijk zal daarvan een en ander via d€ radio worden uitgezonden. Ook dit vierde Hilversumse festival wordt voorbereid en uitgevoerd in samen werking met de Kon. Bond van Zang- en Oratoriumverenigingen in Nederland. Het concours wordt gehouden in de AVRO-studio op vrijdag 13, zaterdag 14, donderdag 19 en zaterdag 21 mei a.s. Er zullen gemengde koren, mannen-, vrouwen-, jeugd-, bejaardenkoren alsme de militaire koren aan deelnemen. Elk koor zingt een verplicht en en een vrij werk en er is ook weer een koor-competi- ie aan het evenement verbonden. Nieuwe gezichten bij de VARA concert.... maar is dit alles nu niet eens een origineel jasje aan te meten? En... waarvoor anders die „luister" van een „nationaal programma" gehandhaafd? Zeker, er waren heel nette reportages van de bloemenhulde. Het aflezen van het lijstje van voorbijtrekkende groepen en degenen die „boven mogen komen" om iets aan te bieden gebeurde keurig- jes. De opgave, deze manifestatie van quasi-spontaniteit met wat echt origi- neel enthousiasme op te luisteren lukte bij de radioverslagen wat beter dan bij de beeldoverbrenging: Ageeth Scherp- j huis volstond met ons op vriendelijke I toon te vertellen wat wij zagen, plus als extra'tje de mededeling dat collega Guus Weitzel er dit jaar waarschijnlijk voor 't laatst bij was. j Het NTS journaal liet ons 's avonds flitsen zien van allerlei feestvieringen in het land, de reportagediensten van de geluidsomroepen droegen via de radio daarvan het hunne bij. Hierop beslist geen aanmerkingen. Maar wel op het zgn. nationale radio programma. Er was wel een horenswaar- dige documentaire, maar dat is altijd één pot nat, altijd met dezelfde stemmen en volgens het beproefde patroon. Er waren wel zgn. feestprogramma's, maar die ble ken toch gemonteerde platen of banden (Van onze radio- en tv-redactie) HILVERSUM Bij de VARA doen verschillende nieuwe medewerkers hun intrede. Op 1 augustus komen twee verslaggevers, t.w. de heren P. Kort en J. de Graaf (nu resp. redacteur Parool en United Press) de radioreportagedienst versterken. De 'heer P. van de En keert pp 1 juli na enkele jaren VARA-i portage terug in de dagbladjournalis tiek. Bij de VARA-televisie komt op 1 sep tember a.s. de heer F. E. E. Boelen (nu kunstredacteur aan De Tijd) als regis seur-producer gevarieerde programma's in dienst, zelfde functie bij de afdeling documentaires gaat de heer Rens Groot (nu werkzaam aan de Rijksuniversiteit in Utrecht) vervullen en eveneens regis seur-producer bij de afdeling kunstpro gramma's wordt de heer P. J. Utrecht (free lance journalist). doet u goed, elke dag wéér dat was leper, al was het met de hakken over de sloot. Het totaal-resultaat van de zeven spektakels heeft België met 170 tegen 168 punten de zege gebracht en daarover valt niet te treuren want de diverse gemeenten hebben elkaar weinig kamp gegeven: Nederland won 3 wedstrijden, België 4. Een miljoen kij kers houden de herinnering aan enorme wedstrijdtoestanden, waarbij vooral het water niet werd gespaard. Ook zaterdag avond spatte het vocht weer bijna de hulskamers binnen en het was een lieve lust om te zien hoe de gemeentelijke atleten e ndurfallen de strijd met el kaar aanbonden, terwijl talloze ingezete nen bloemen aandroegen voor het maken van kleurige, geurige wandtapijten. De beide burgervaders putten zich uit in hoffelijkheden tegenover elkaar, de wijze raden waren stevig in 't geweer en de presentatie liet niet te wensen. Het aantrekkelijke van deze landen- wedstrijd is. dat er veel verbroedering is ontstaan, dat er banden zijn aangeknoopt tussen de diverse gemeenten, kortom, dat men over en weer tot de vriendschap heeft bijgedragen. Dat is een woord van extra lof waardig. Heel aangrijpend was een filmreporta ge over de Ettense Henk Verhagen, een oorlogsslachtoffer die, blind en met ver groeide gewrichten te bed ligt, niet al leen een boek heeft geschreven, maar zichzelf nog „een gelukkig mens" noemt. Van heel andere allure was een gefilmd interview met de steenrijke ster Nancy Sinatra ergens In Londen op een hotelka mer van 150 per dag: afwisseling en vaart kent dit programma wel! De verrassing van de avond bleef de „persoon in de stoel": het was ditmaal freule Wttewaal van Stoetwegen, die men via de befaamde tien vragen"een heel stuk beter leerde kennen dan uit haar parlementair leven alleen. Zij antwoordde gevat en dikwijls geestig, ontweek geen enkele benurring en legde heel nuchter uit dat zij zich helemaal geen „verdedigster van de mo narchie" voelt: zij heeft niet anders ge daan dan eens even flink bestuderen van de vragen welke in het parlement aan de orde kwamen en daarover haar gefun deerde mening zeggen. Ze wist olijke ca deautjes te bedenken voor een drietal politieke tegenstanders in de Kamer: een fv-toestel voor de heer Van Dis. een volgende baby voor mevrouw Van Some ren. een langspeelplaat met de hele hu welijksreportage erop voor de heer Bak ker „die alles heeft moeten missen daar van". Een interessant, speels en toch waardig gesprek, dat mogelijk onvoldoen de toehoorders heeft gehad, omdat het iuist samenviel met de uitslag van de landen wedstrijd. VANAVOND TE ZIEN Ned. 1 NTS 7.05 uur film over de bewoners van Lapland. 7.35 uur aflevering van Flipper. 8.35 uur speelfilm uit 1949 „De erfgename", met Oli via de Havilland. 10.20 uur Openbaar Kunstbezit met „De oorlogspren- ten van Goya". Ned. 2 NCRV 8,01 uur aflevering van de komedie ,,'t Is zó bij de luchtmacht". 8.25 uur laatste deel van de serie „Wijzer worden": veranderingen in het onderwijssysteem. 8.50 uur tienerprogramma „Hullabaloo" met o.a. als gasten The Supremes. 9.55 uur kort gesprek met de Franse prof. dr. Jac Elul, een der grote leiders van het pro testantisme in Frankrijk. VANAVOND TE HOREN Hilxei I AVRO 6.50 uur internationaal jongerenjournaal. 8.05 uur quiz tussen bedrijven. 8.30 uur liedjesprogramma. 9.35 uur Radar met van alles wat. 11.15 uur studentenkwartiertje. 11.30 uur klassieke Italiaanse muziek. door John le Carré i 0 Victor Go'lancz Hilvei i II NCRV 7.30 uur gevraagde klassieke muziek. 8.20 uur hoorspel „Requiem voor Theresiënstadt" naar de novelle van Josef Bor, muziek van Verdi. 9.30 uur klassieke muziek. 10.50 uur pianomuziek door Peter Nero. 11.10 uur eigentijdse muziek. Bij Mies Hoewel- we in deze de coördinatie beslist geen verwijt mogen maken (het tegenover elkaar stellen vari twee geheel verschillende, op zichzelf aantrekkelijke programma's is immers juist!) was het toch ronduit jammer te noemen, dat het interlandspel gelijkliep mei Mies-en-scène. Voor de kijkers beteken de dit een moeilijke keuze, voor uw commentator vlijtig heen en weer schake- Het VARA-programma blonk weer uit door de uitstekende keuze van gasten. „Mies-en-scène" frequent op de buis. Harry Mulisch is een van de zes Nederlandse schrijvers, die woens dagavond in het herdenkings programma van de 4e mei te horen en te zien zijn in een op Ned. 1 uit te zenden film, gewijd aan hun belevenissen aan het einde van de oorlog. ,.Het moment van de bevrijding" dat Harry Mulisch voordraagt is verleden jaar door de NCRV al uitgezon den in Literair Kijkschrift. MOSKOU Enkele nieuwe typen ra ketten zijn gisteren getoond op dê traditi onele 1-meiparade ln Moskou. Het zijn raketten voor vaste brandstof, voor lange en middelgrote afstand, op lanceerinrich- tingen die eigen voortbeweging hebben. Deze raketten, zo deelt Tass mee, kun nen voortdurend van koers veranderen, zodat zij niet door de vijand kunnen worden opgespoord en vernietigd. Zij zijn zeer betrouwbaar voor gebruik bij een snelle vergeldlngsaanval. Tijdens de parade, die drie kwartier heeft geduurd, trokken talrijke raketten van diverse typen en voor verschillend gebruik langs het Lenin-Mausoleum. Er waren ook luchtdoelraketten bij, waar mee men alle soorten vliegtuigen, op wel ke hoogte en met welke snelheid zij ook Eveneens zijn getoond onbemande on derscheppers voor de lange afstand, waar mee zowel vliegtuigen als raketten kun nen worden bestreden. Opgeborgen in bussen trokken enorme antiraket-raket ten in de optocht mee. Op een sein van radarstations kunnen zij op grote afstand kernladingen van ballistische raketten onschadelijk maken. Voorts waren er geweldig grote ruimte raketten te zien, in staat om uit elke richting kernaanvallen te ondernemen. Dan waren er de ballistische raketten voor gebruik door onderzeeboten. Zij kunnen onder water worden afgeschoten en doelen op duizenden kilometers afstand treffen. Schaduwkabinet in Frankrijk PARIJS Het bestuur van de fede ratie van linkse democraten en socia listen heeft met algemene stemmen Fran cois Mitterand als leider aangewezen. Voort ging men unaniem akkoord mei het denkbeeld van een „schaduwkabi- net". Tenslotte besloot men een arbitra georgaan in het leven te roepen ter re geling van het probleem van de kandi daatstelling voor de volgend jaar te hou- I den parlementsverkiezingen. Dit orgaan moet zijn werk uiterlijk 1 juli hebben be- blijft daardoor absoluut op peil. Op de dag zelf was nog hard gewerkt, want tot de gasten behoorden ook een aantal jon getjes, dat kwam vertellen boe het met eigengemaakte straatvertier de koningin nedag had doorgebracht. Kostelijke bij dragen! Dr. Debakey: straks draagbare hartpompen NEW YORK De Amerikaanse hartspecialist dr. Michael Debakey heeft in een vraaggesprek voor de televisie gezegd dat hartpatiënten thans van draagbare hartpompen zouden kunnen worden voorzien. De hartpomp die thans is ontwikkeld, zou volgens dr. Debakey voor onbepaalde tijd kunnen worden ge bruikt. In het huidige ontwikkelingsstadium kan men met een kunsthart in leven blijven, maar of een dergelijk hart even doelmatig is als een normaal hart, zou van het onderzoek in de toekomst afhan gen. Dr. Debakey verklaarde dat het moge lijk zou zijn door middel van een kunst- hart het leven met 50 tot 100 jaar te verlengen. De Amerikaanse arts, die tien dagen geleden bekendheid kreeg door de opera tie waarbij een kunsthart aan een pomp naast het bed van de patiënt werd ver bonden, zei dat als men alles in het werk stelde binnen drie tot vijf jaar een prak tisch kunsthart zou kunnen worden ont wikkeld. Hij voorspelde dat dergelijke harten in de toekomst in grote hoeveelhe den tegen lage kosten zouden kunnen worden vervaardigd. De uitrusting die dr. Debakey onlangs met succes gebruikte bij een hartpatiënt die later door andere oorzaken overleed, kostte enkele duizenden dollars. Naar een Europese liberale partij AMSTERDAM - De liberale fractie I van het Europese Parlement, waarin alge-1 hfnrd|£lr? .SS, !acndh« Ziti'"gei heb" De Amerikaanse senator J. Dodds is rnnforolri w il e £?ar driedaagse jn opspraak gekomen, omdat hij in ruil de vormïng van eeri Europe» Rbèralé20U habb™ aanEe" partij. In een resolutie gaf de fractie haarl goedkeuring aan initiatieven, die in deze In Flensburg (Noord-West-Duitsland) i- is een rechter veroordeeld wegens het lauto rijden onder invloed van alcohol. 69 Het was idioot om te zeggen dat ze zo goed stond aangeschreven om het stimuleren van massade monstraties op de openbare weg. Dat was helemaal niet waar en in feite verfoeide ze dat gedeelte van het werk van de partij de luidsprekers bij de hekken van de fabrieken, het verkopen van de Daily Worker op de hoeken van de straten, de huis-aan-huis bezoeken gedurende de verkiezingen. Vredeswerk kon haar niet zo veel schelen, dat betekende iets voor haar, dat had tenminste zin. Als je naar de kleuters op straat keek als je langs kwam, naar de moeders die kinderwagens voor zich uitduwden, naar ouden van dagen die in de deuropening stonden, dan kon je zeggen: „Ik doe het voor hen." Dat was werkelijk vechten voor de vrede. Maar ze kon het vechten om stemmen en het vechten om te verkopen toch nooit helemaal op dezelfde manier bezien. Misschien, dacht ze, was dat omdat iedereen dan tot zijn ware proporties werd teruggebracht. Als ze zo met een man of twaalf bijeen waren op een Afdelingsvergadering, was het heel gemakkelijk de wereld opnieuw op te bou wen, in de voorhoede van het socialisme te marcheren en e spreken van de onvermijdelijkheid van de historie. Maar naderhand moest ze dan de straat op met een armvol Daily Workers, en dan duurde het vaak een uur ,twee uren eer ze een nummer verkocht. Soms pleegdp ze bedrog, zoals ook de anderen wel deden, en betaalde zelf een dozijn nummers, alleen maar om er af te zijn en naar huis te kunnen. Op de volgende vergadering sohepte ze er over op zonder er meer aan te denken dat ze er zelf voor betaald hadden. „Kameraad Gold heeft zaterdagavond achttien nummers verkocht achttien!" Dat kwam dan in de notulen en ook in het afdelingsblaadje. Het districtsbe- stuur wreef zich dan in de handen en misschien werd dan haar naam genoemd in dat kleine vierkantje op de voorpa- pagina over het strijdfonds. Het was maar zo'n kleine wereld en ze wenste dat ze eerlijker konden zijn. Maar tegen zichzelf loog ze er ook over. Dat deden ze misschien alle maal wel. Of misschien begrepen de anderen beter waarom je zoveel liegen moest. Het kwam haar zo wonderlijk voor dat ze haar afdelingssecretaresse gemaakt hadden. Het was Mulligan die het had voorgesteld „Onze jonge, energieke en aantrekkelijke kameraad..." Hij had gedacht dat ze wel met hem naar bed zou gaan als hij ervoor zorgde dat ze secretaresse werd. De anderen hadden voor haar gestemd omdat ze haar mochten en omdat ze typen kon. Omdat ze het werk deed en er niet op aandrong dat ze huis aan huis gingen colporteren gedurende de weekends. In ieder geval niet te vaak. Ze hadden voor haar gestemd omdat ze een fatsoenlijk klein clubje wilden hebben, aardig en revo lutionair, maar zonder gezanik. Het was allemaal zo'n be drog. Alex scheen dit begrepen te hebben, hij had het niet serieus genomen. Eens had hij gezegd. Sommige mensen houden kanaries en anderen worden lid van de Partij", en dat was waar. In Bayswater South was het dat in ieder geval en dat wist het districtsbestuur heel goed. Daarom vond ze het zo gek dat zij nu juist aangewezen was; daarom ook was ze onwillig te geloven dat het bestuur er zelfs maar de hand in gehad had. De verklaring, daarvan was ze zeker, lag bij Ashe. Misschien was hij verliefd op haar, misschien was hij niet zo dwaas als hij er uitzag. Liz haalde met een ruk haar schouders op, een overdre ven beweging die mensen soms maken die opgewonden en alleen zijn. In ieder geval betekende het een reisje naar het buitenland, het kostte niets en het leek interessant. Ze was nog nooit in het buitenland geweest en ze kon de reiskosten beslist niet zelf betalen. Het zou wel leuk zijn. Ze had wel iets tegen Duitsers, dat was waar. Ze wist, men had haar verteld, dat West-Duitsland militaristisch en wraakzuchtig was, en Oost-Duitsland democratisch en vre delievend. Maar toch betwijfelde ze dat alle goede Duitsers aan de ene kant stonden en de slechte allemaal aan de andere kant. En de slechte hadden haar vader vermoord. Misschien had de. Partij haar daarom gekozen als een edelmoedige daad van verzoening. Misschien had Ashe hier aan gedacht oten hij haar al die vragen stelde. Natuurlijk dat was de verklaring. En plotseling was ze vervuld van een gevoel van warmte en dankbaarheid tegenover de Partij. Het waren fatsoenlijke mensen en ze was trots en erkentelijk tot hen te behoren. Ze ging naar haar schrijfta fel en opende de lade waarin ze, in een oude schooltas, het papier van de afdeling en de contributiezegels bewaarde. Wordt vervolgd Niet gisteravond, toen zijn speciale 1 ei-show op het VARA-scherm ver scheen. maar een paar weken geleden was Rudi Carrell „even terug in Neder land" om liedjes te zingen en grappen uit te halen op „het zoldertje van zijn Amsterdamse kinderjaren". Hij werd heel charmant bijgestaan door Jenny Arean. „het vriendinnetje van vroeger", die de verrukkelijke herinneringen lachend on zingend met hem deelde. In feite betekende deze show, door de VARA als feestschotel opgediend, een „generale repetitie" voor de Duitse ver- ie want de teksten worden slechts ?n beetje aangepast en alle stukken oud Deelgoed gaan ongewijzigd mee naar remen. Heidi Briihl neemt dan de plaats in van Jenny Arean en de show gaat op ei via de Duitse zender nogmaals de Rudi heeft verteld dat hij het best maakt in Duitsland. Zijn shows worden gewaardeerd maar ze hebben ook de toets der kritiek te doorstaan. KRO's Lichtbaken loopt ten einde HILVERSUM Nadat er enkele jaren geleden heel wat te doen is geweest overi voortzetting van het wekelijkse Lichtba- ken in het KRO-radioprogramma, komti deze oude serie-uitzending met ingang j yan^ het nieuwe radioseizoen nu toch ten Het Lichtbaken is een van die religieu-1 ze programma's, welke door luisteraars van verschillende godsdienstige richtin-1 gen zowel als door buitenkerkelijken re gelmatig worden gevolgd. Het is geen KRO-programma, maar een zelfstandige bijdrage van de Bond zonder Naam, aan welke de KRO op deze wijze gastvrij heid verleent. Toen de KRO het program ma in de tot nu toe gehandhaafde vorm enkele seizoenen geleden wilde schrap pen, heeft dat voornemen zeer veel te genstand ondervonden. F.r werd toen een mogelijkheid gevonden het voort te zet ten: reden van opheffing was toen ge brek aan sprekers De veranderingen welke het KRO-ra dioprogramma in het komende ethersei zoen zal ondergaan beletten echter hand having van deze rubriek zoals die nu t? i' f ifr~TT -t, 22.15 Irvsti 2230 Nws. 22.40 Akt. 23.00 Licht instrum ens. 23.15 Akt. progr. uit de universitaire we reld. 23.30 Kastelen en kathe dralen (IV): oude muziek (gr.). 23.55-24.00 Nws. 19.10 Radiokrant. 19.30 Klass. gram. muz. 19.55 Op de man af. praatje. 30.00 Klass. gram. 20 20 Requiem voor The- resienstadt. hoorsp 2130 Klass g r.nti 21.45 Ceiio en piano ig. 22.30 Esperanto 23.55 24 00 Nws GRAM. Pt,. PROGR. DRAAD Géza Anda. piano: 2 Twee Por tretten op. 5. Rudolf Schulz. viool. It Bedrich Smetai ..Ma Vlast" TELEVISIE VA> WO.MI I I. NTS: 19.00 Nws. 19.01 Klaas Vaak. Fins Lapland, docum. Flipper. TV-film. Stichting Socutera. 20.35 De Erfgename, speelfilm. (Beide keuringen 14 jr.). 22.20 Open baar Kunstbezit. 22.35 luchtmacht. TV-film (17e afl). 20.25 Wetensch. progr. NTS: 20.50 Hullabaloo: zang, dans en humor. NCRV: i Attentie 21.55 Christen 8.10 Lichte grammofoonmuziek. Nederlandse (Om 8.25—8.30 De groente- j ziek (opn). 16 00 V< man). 8.45 Morgenwijding 9.00 ken. 16.40 Voor ouc Voor de zieken. (9 35—9.40 Wa- raars 17.00 Voor terstanccn I 10.00 Voor de kleu-! 57.40 Boekbespreking voor kln- ters. 10.10 Arbeidsvitaminen I deren. 17.50 Overheidsvoorlich- gn. (Om 1100—11.02 Nieuws) I ting. 18.00 Internationale volks- 12 00 Metropole-orkest 12.27 liederen. 18.20 Uitzending van Mededelingen t.b.v land- ende Boeren Partij. 18.30 Harmo- tuüibouw 12.30 Overheidsvoor-nle-orkest. 18.50 En nu mijn ge- 'ich ting. '2.40 Lichte orkestmu-l vai: vragen beantwoording, ziek (opn). 13.00 Nieuws. 13.» fifijf beursberichten Hilversum III 240 m en itenuur: l. Or- FM-kanalcn. NRU/NCRV: 9.00 Symfonieorkest Nieuws. 9.02 Instrumentaal al- it (opn). 14.40 lerlei (gr). 10.00 Nieuws. 1002 Schoolradio 15.00 Voor de Licht gevarieerd platenpro- '5.40 Zang en pla-l gramma. (Om 11.00 Nieuws). 16.02 Lich-12 00 Nieuws. 12.02 Volksliedjes g ii„i "30 Licht muziekpro- rond een populaire ..-„—.-■B groep. 13.00 Nieuws tieners. 13.02 Elektronenklavier (gr). «51 **ersum 11 298 m- KRO: 13.30 Klanken van eigen bo- iTw,7,10 Meditatie. 7.15 dem (gr). 14 00 Nieuws. 14.02 (730—732 Nieuws). 7.55 Over-1 Lichte vokale muziekjes. 15 00 'Nieuws. 15.02 Licht platenpro- gramma. 16.00 Nws. 16.02 Ge- uzlekprogramma Lichte 13.30 ""'Mi C' gelconcert, Beromünster" (opn). li" Dlradio 1' v. 15.40 nospel. 16.00 N1l te grammofoonmuziek. 1715 New York! gi 11.20 Lichte grammo-1 st amusementamu- lulste- calling. weging 8.00 Niei te grammofoonmuziek 8.32 Nieuws). 8.40 Voor huisvrouw. 9.40 ïo.oo Licht geva programma. lioo Voor de! 1700 Nieuws 17.02—18.00 Ver- vrouw 11.30 Lichte grammo-zoekplatenprogramma. foonmuzlek. 1130 Vc-1 vooruit, lezing. 12 00 Ange'.u- dedellngen t b v. land. e.. HH bouw 12 30 Nieuw». 12.40 Ac •uabtelten 12 50 Lichte gram mofoonmuziek. 13.35 Voor de lattelandsvrouwen. 13.45 Mu? I indsvrouwen 13 45 Muziek kent geen grenzen (opr.) 14 45 TELEVISIE MORGEIN'

Nieuwe Leidsche Courant | 1966 | | pagina 9