TV GULF-TANKERS VAN ELK 300.000 TON Wisselende kivaliteit Miele er is geen betere! Joan Baez is niet welkom in Polen en Rusland Spion oan de muur «5 WOENSDAG 27 APRTÏ. 1966 en Commentaar Actueel De NCRV heeft het zich gisteravond niet al te moeilijk gemaakt met de im mer op dezelfde intrige gebouwde se rie Huwelijksvoorwaarden en een her haling van de overigens boeiende do cumentaire De lange weg. Achter het nieuws, op Nederland 2, was fris en actueel met een heldere analyse door prof. dr. A. Heertje van het jaarverslag van de Nederlandsche Bank en een navrante reportage van de viering van de onafhankelijkheids dag van de Zuid Molukkers in Den Haag. Jonge kinderen, die genoten van de vrije dag, mogen dan bereid zijn te marcheren, en een enkele mag zelfs verklaren dat hij verlangt naar zijn vaderland, dat hij intussen nooit heeft aanschouwd, de reportage toonde ont hullend dat de ouderen er niet in ge slaagd zijn hun strijd op de jeugd over te planten. De hartspecialist dr. Nauta gaf op rustige wijze commentaar op de hart operatie in Amerika, die weliswaar niet heeft mogen baten voor de po tten, maar die toch van nut is geweest voor de wetenschap. Op Nederland 1 wijdde Attentie aandacht aan het uitzetten van Turkse arbeiders. Verder was er een verhel derend gesprek met de heer Cameron, die als no. 17 op de prot.-chr.-lijst voor de gemeenteraadsverkiezingen in Am sterdam staat en die hoopt op zoveel voorkeurstemmen dat hij een zetel zal behalen. Geen eerste prijs in luisterspel wedstrij d TV-Ii:STIY\L IX MONTREUX (1) middag de prijzen uitgereikt luisterspelwedstrijd .van de NRU BRT. De jury onder voorzitterschap Ir. J. Starink beoordeelde 42 inzendin gen. twintig uit Vlaanderen en 22 uit Nederland. Zij kende geen eerste prijs toe: wel twee tweede prijzen en eer derde prijs. De tweede prijzen (bedragen var 1500) gingen naar Johan Daisne, pseu doniem voor dr. Herman Thierry, bi bliothecaris van de openbare stadsbibli otheek te Gent, en naar André Kuyten uit Amsterdam. Johan Daisne schreef het luisterspel „Het geluk", André Kuyten ..Rafael". Wegens verblijf in het buitenland kon de laatste de prijsuitreiking niet bijwonen. De derde prijs 1000) werd overhan digd aan Marianne Colijn uit Hilversum yoor het luisterspel „Poef, de draak DEN HAAG Theaterbureau Paul Ac- ket haalt begin mei de Engelse Kinks (nummer één op de vaderlandse hitlijst) voor drie dagen naar ons land. Zij zullen optreden in Utrecht, Marum (bij Gronin- Held Beverw^k* Scheveningen en Den Op 'het ogenblik voert Acket onderhan delingen met de Walker Brothers voor een toernee van twee dagen in mei en met Sonny en Cher, die wellicht in juni naar Nederland komen. "\7"OOR de zesde achtereenvolgende keer Montreux. Het internatio nale televisiefestival gewijd aan de amusementsproducties vraagt de aandacht van alle programmamakers, die ook nu weer in groten ®e- ^ale ziJn gekomen om te zien hoe hun produkt zal worden beoor deeld. Dat zijn de werkelijke programmamensen, die ook ideeën op doen, die ze thuis zullen trachten te realiseren. Wie het volhoudt ge durende een week programma's te gaan zien, heeft dan een hoeveel heid amusement, of wat daar voor doorgaat, geconsumeerd, dat hij er bijna een jaar genoeg van heeft. Dit jaar kan de tv-maniak binnen die week zo'n kleine vijftig producties zien. Maar niemand lieeft die werke lijk gezien, ook al omdat men bij het bestuderen van de korte inhouden van de inzendingen al zo ongeveer weet wat er aan de hand is en ook omdat verschillende programma's te voren bekend zijn als uitzonderlijk goed, de moeite waard of nauwelijks het aanzien waard. Nu is het opmerkelijk, dat er twee categorieën van inzendingen zijn; dat zijn de wedstrijdprogramma's die mee dingen naar een van de drie officiële rozen, de persprijs en de zg. Chap- lin-prijs, de prijs uitgeloofd door de stad Montreux voor de omroep, die de grappigste productie heeft ingezonden. Op deze categorie van programma's is natuurlijk in de allereerste plaats de aandacht gevestigd, maar daartoe be horen vaak helemaal niet de beste. Die officiële inzendingen gaan nogal eens mank aan de kwaal, dat ze zo met opzet zijn gemaakt, zo met de be doeling een goede gooi te doen naai één van de prijzen. En dat maakt dik wijls dat men juist iets teveel wil be reiken, dat er van werkelijk amuse ment niet of nauwelijks sprake is er. dat de regisseur daardoor juist naast de roos heeft geschoten. Dat hebben we in het verleden herhaaldelijk kun- nen zien. De tweede categorie is die van inzen dingen buiten mededinging en die zijn dikwijls minder pretentieus en daar door dus vaak beter geslaagd. Van daar ook dat vertegenwoordigers var omroepmaatsehappijen, de NTS heeft hier de heer Beumer, vooral niet ver zuimen om die programma's te gaan zien. Want dat is de andere kant van het televisiefeest. De zakelijke kant. Het ligt voor de hand dat een dergelijke gebeurtenis moet uitgroeien tot een za kelijke aangelegenheid, omdat er wei nig mogelijkheden zijn om zoveel pro gramma's te zien, doorgaans toch de beste die een land op dit ogenblik weet op te brengen. Alles wat maar even kwaliteit heeft komt zeker in verschillende landen op het scherm en wat dat betreft liggen de mogelijkhe den voor Engeland, Duitsland en Ame rika natuurlijk altijd beter, omdat zij een internationale productie leveren. ZWITSERLAND Terwijl het festival nog maar twee dagen aan de gang is, is het natuurlijk nog veel te vroeg om een voorspelling te doen. Een voorspelling dus niet, maar wel de constatering, dat Zwitser- WASAUTOMATEN-PROSPECTUS NR. 15 Bij MIELE. GOUDSESINGEL 92. ROTTERDAM. PITTSBURGH Gulf Oil Cor poration voert al enige tijd derhandelingen met scheepswerven over de bouw van (Advertentie) GOED IDEE VOOR HET MENU VAN MORGEN! En niet alleen voor morgen, maar ook voor volgende week. volgende maand Want hier zijn twee over-heerlijke ge rechten voor uw hoofdmaaltijd, die u al tijd naar eigen smaak en voorkeur kunt variëren. Honig Macaroni of Spaghetti! Probeert schotels, vooral, ii. nu de aardappels minder tijd het kwaliteit U merkt meteen: e'en heerlijke doorbreking van uw dagelijkse eetge woonten! En Honig Macaroni of Spaghet ti smaakt altijd anders. U kunt immers alle fijne kruiden, tomaten en stukjes vlees toevoegen. die u juist zo lekki vindt. Macaroni en Spaghetti zijn ee uitdaging aan uw keukenfantasie. Het Honig-receptenboek met 120 macaroni-' spaghetti-recepten zal u graag helpen! zes tankschepen van 300.000 ton elk. De schepen zullen elk twee miljoen barrel ruwe olie kunnen vervoeren. Voor het lossen van de reuzen worden op het eiland Whiddy in de Bantrybaai in het zuidwesten van Ierland speciale installaties gebouwd. De olie zal daar via enorme opslag plaatsen in tankers van ongeveer 80.000 ton worden overgeladen voor vervoer naar de Europese raffinade rijen van Gulf. De maatschappij wacht, dat de installaties medio gereed zullen zijn. De schepen zullen in Koeweit en Nigeria kunnen worden geladen. De lengte van de schepen bedraagt 330 meter, de breedte 54 m. en de diepgang 22 m. Hetladen en lossen zal in minder dan 24 uur kunnen ge schieden. De kruissnelheid bedraagt knopen. Bestel zo het receptenboek NEW YORK Een rechtbank in ..Uit de Honig keuken no 1" New York heeft bepaald dat zes Ame- Plak op een briefkaart een plus-merk-rikaanse scheepvaartmaatschappijen de i gezinspak Honig Macaroni Amerikaanse regering een bedrag of Spaghetti. Frankeer 75 ct. aan Postzegels extra. Vermeld duidelijk naam en adres. Zend de kaart aan: HONIG keuken, postbus 45 D, Koog a/d Zaan. Per briefkaart slechts één boekje aan vragen. schuldig zijn van 25 miljoen dollar aan niet-betaalde belasting. De betrokken maatschappijen, die beheerst worden door de Griekse reder Stavros Niar- chos, hebben zich bij deze uitspraak neergelegd. land op dit ogenblik leidt. Zwitserland heeft al een paar keer voor een goede produktie weten te zorgen en ook dit keer bracht het een idee op het scherm, dat veruit het beste is ge weest. Het gegeven is simpel; een kan. toorbediende, die dagelijks alle moge lijke lieden aan zijn loket voorbij ziet gaan, droomt allerlei prettige zaken. Zaken die door de producer worden gerealiseerd wanneer tussen twaalf en twee de loketbediende zijn dagelijkse wandeling door de stad maakt, een leuke vrouw ontmoet, die hem tot wezenlijke fantasieën brengt. Hij komt in een situatie waarin hij weer in de schoolbanken zit en de juffrouw over de liefde zingt; een overwachte skivacantie past in dit beeld, kortom het is een afwisseling van verbeelding en werkelijkheid waarin geen woord wordt gesproken. Veertig minuten lang muziek en dans en zang en dat maakt deze productie meteen voor alle kijkers verstaanbaar en maakt de ver velende ondertiteling overbodig. Ondertitels waren wel nodig in de Zweede Lars Ekborg show, gebouwd rond de figuur van de in Zweden zeer populaire zanger Lars Ekborg. Het is een aaneenschakeling van liedjes en schetsjes en dat laatste nu maakt een dergelijke productie voor inzending minder geschikt; men moet zijn toe vlucht nemen tot ondertiteling. En dat is toch een handicap voor het beoorde len van het tekstgedeelte van eer. show. Overigens is het weer terugha len- van een oude vedette, in tweeërlei opzichten oud, als Zarah Leander wel een waagstuk. Men ontkomt dan niet aan de herinnering van vroeger filmop treden van deze actrice in omstreden Ufa-films. Maar de Zweden hebben het dit jaar met hun Zarah Leander toch niet kunnen halen, terwijl ze in het verleden tot zeer bizondere prijswinnende inzendingen zijn geko men. Bijzonderheid: productie en re gie was dit jaar in handen van Karin Falck, de echtgenote van de succesvol- Alecke Falck, die verantwoordelijk was voor die prijswinnende inzendin gen als enige jaren geleden „Kaskade' met Sarah Maugham. Vermeldenswaard is toch ook een inzending van het zgn. Zweites Deutsches Fernsehen ZDF, dat „show zonder kader" heeft ingezon den. Het thema is de moderne jeugd in haar hoop, verwachtingen en te leurstellingen, uitgebeeld in een aan eenschakeling van liedjes tegen een avant-gardistiscli decor, waarin o.a. op treden Nana Mouskouri, Jean-Claude Pascal en Ilonka Theis, namen die in, de internationale amusementswereld j wel wat betekenen. JURY'S Het aanwijzen van de prijswinnaars is elk jaar weer een vrij moeilijke zaak geweest, ook al omdat er natuur lijk landen zijn die niet kunnen zet ten, dat ze nimmer in de prijzen zijn gevallen. Het vorige jaar kreeg Frank rijk eindelijk een derde prijs en er werd hardnekkig beweerd, dat Frank rijk ook wel eens aan de beurt moest komen. Het betrof een productie van Jean Christophe Averty, die een geraf fineerd stuk werk afleverde, waarin alle mogelijkheden van het televisie medium werden uitgebuit. Een inzen ding die eigenlijk zijn tijd ver vooruit is en die door een groot publiek niet wordt gewaardeerd. Wat geeft het pu bliek, wat geven de kijkers thuis om al die mooie technische grapjes, die vragen terecht om ontspanning en dan hoeft niet zo hoog gegrepen te wor den. Wat de techniek-Averty eigenlijk is valt op te maken uit de NTS-inzen- ding van dit jaar, de AVRO-produetie „Hoofdstuk 6" van Bob Rooyens, die Nederland maar een matige critiek heeft gekregen. Voor sommigen was het het wel, maar de meeste kijkers zullen er niet al te veel van hebben begrepen. Dat betekent natuurlijk niet dat een dergelijke vormgeving niet goed zou zijn. Zij is echter niét accep tabel voor een miljoenenpubliek. Daar- is het toch wel met enige spanning dat uitgekeken wordt naar dinsdag, waarop de Nederlandse inzending aan bod komt. Wordt de nadruk in de jury gelegd op de „ontspanning" dan is de! kans waarschijnlijk niet bijzonder i groot, dat er een roos in Nederland! kan worden geplant. Dan is er de persjury, die dit jaar uit 35 man bestaat. Dat is ongeveer vijfde van het contingent persmen sen dat naar Montreux is gekomen. In een Zwitserse krant werd in een mooi kadertje al meegedeeld, dat het kleine Nederland waar haal het grote j Zwitserland het vandaan om zo over: Nederland te schrijven met zes| journalisten (w.o. overigens niet de I schrijver van deze correspondenties) in die jury vertegenwoordigd is. De Engelsen weigeren elk jaar op nieuw om zich voor jurering beschik-1 baar te stellen op grond van de nogal logische overwegingen dat het gaat 1 ZAKELIJKE BELANGEN EN ARTISTIEKE UITSCHIETERS om de officiële prijzen en dat daar door die persprijs maar een soort poe delprijs wordt, een erkenning waar geen enkele waarde aan wordt verbon den. Geen omroepmaatschappij, die geen gouden, zilveren of bronzen roos wint is bijzonder verguld met deze persprijs. Maar het-hoort erbij als een van de overbodige dingen die moeilijk af te schaffen zijn. SCHIPHOL De beroemde Amerikaanse zangeres met het lange, losse zwarte haar, Joan Baez, mag tot haar spijt niet in Polen en Rusland optreden. Zij vertelde dat gistermiddag na haar aankomst uit Londen op Schiphol. Joan Baez is leidster van een dis- cussieschool in Californie, die geweld loosheid voorstaat. Met Pasen liep zij in een protestmars te Düsseldorf mee. Zij is de dochter van een Britse moeder en een Mexicaanse vader. Hoe wel zij een blanke huid heeft, moest ze in Californië, waar ze haar jeugd doorbracht, toch gescheiden van de blanke bevolking leven. Met haar stem en haar gitaar vecht zij tegen alles wat zij in de wereld als onrechtvaardig beschouwt. Grote faam kreeg zij door haar volksliedjes en protestsongs tegen rassendiscrimina tie en oorlog. Op haar Europese toernee door acht landen blijft Joan Baez twee dagen in Nederland. Vanavond zal de VARA-tv in de Expo-hal te Hilversum twee programma's van haar opnemen. Weer twee Britse piratenzenders in de ether LONDEN. Engeland krijgt er bin nenkort twee piratenzenders bij: Radio Engeland en Britain Radio. Ze zullen allebei gaan opereren vanaf het 480 ton metende schip Patricia, dat voor de kust, van Essex zal gaan liggen. De zenders, die geheel Groot-Brittannië moeten be strijken. zullen 24 uur per etmaal in de lucht zijn. Twee andere Britse piratenzenders, Radio London en Radio Caroline, zijn al geruime tijd in de ether. In antwoord op vragen uit het Lager huis heeft de Britse minister van PTT, Anthony Wedgwood, meegedeeld, dat hij op het ogenblik niet tegen de piraten ken optreden, maar dat binnen afzienba re tijd wetsontwerpen zullen worden in gediend, waardoor de uitzendingen kun nen worden .verhinderd. Cup-finale van bekerwinnaars ook op tv HILVERSUM De NTS zal donder dag 5 mei de finale van het tornooi om de Europa-cup voor bekerwinnaars tussen Liverpool en Borussia Dortmund uitzenden. De vier Nederlandse clubs, die dezelfde dag in de halve finales om de KNVB- beker spelen, zijn bereid gevonden hun wedstrijden naar een ander tijdstip te verschuiven. De finale te Glasgow komt 1 tot 9.15 uur via Nederland 1 op het scherm met commentaar van Koen Ver- hoeff. Eerder kreeg de NTS toestemming de finale van het tornooi om de Europa cup voor landskampioenen te Brussel op 11 mei uit te zenden. VANAVOND TE HOREN Nederland 1 VPRO 7.35 uur Portret van een sportman: de tennisser Tom Okker. 8.20 uur Een ton d'r op; kunstenaars willen „ton van Luns" verdubbelen. 8.50 uur Wacht 's even Zuidafrikaanse show. 9.40 uur Politiek bekeken. 10.10 uur De Gouden Roos van Montreux. Nederland 2 NTS Onze man in Keulen. VANAVOND fE ZIEN Hilversum I NCRV 8.00 uur Trio Dick Schallies. 8.15 uur Symfonie nr. 2 in c kl. t., A. Bruckner. 9.20 uur De vakbeweging in Afrika. 9.35 uur Mat Matthews Strings. Hilversum Tl VARA 8.05 uur Trammelant in Loeren aan de Hor. 9.15 uur Boy's Big Band. 9.40 uur Alle negen! 10.15 uur Ik loop door het land; zonnige avonturen ,rré John ie Carré YictorGollanaJII 66 „Wat er ook gebeuren mag'', zei Fiedler, „wees niet bezorgd. Het komt allemaal in orde, begrijp je?" Zijn stem was zeer nadrukkelijk, zijn slanke hand rustte op Leamas' arm. „Misschien moet je voor een korte tijd op jezelf passen, maar lang zal dat niet duren, begrijp je?" vroeg hij weer. „Nee, en daar je niet van plan schijnt te zijn me iets te vertellen, zal ik maar afwachten en zien wat ervan komt. Maar maak je niet al te druk over mijn huid, Fiedler". Hij bewoog zijn arm, maar Fiedlers hand hield hem nog steeds vast. Leamas had er een hekel aan aangeraakt te worden. „Ken je Mundt?" vroeg Fiedler. „Heb je van hem ge hoord?" „We hebben over Mundt gesproken, niet?" „Ja," herhaalde Fiedler, „we hebben over hem gespro ken. Hij schiet eerst en stelt dan pas vragen. Het afschrik kende principe. Het is een eigenaardig systeem bij een beroep waarin vragen altijd belangrijker geacht worden dan schieten." Leamas wist wat Fiedler hem vertellen wilde. „Het is een eigenaardig systeem, tenzij je bang bent voor de antwoorden." vervolgde Fiedler fluisterend. Leamas wachtte. Na een ogenblik zei Fiedler: „Hij heeft nog nooit eerder zelf aan de ondervragingen deelgenomen. Voordien heeft hij dat altijd aan mij overge laten. Hij placht tegen me te zeggen: „Ondervraag jij ze maar, Jens, dat kan niemand zo goed als jij. Ik zal ze wel vangen en laat jij ze maar zingen." Hij placht te zeggen dat mensen die zich met de contraspionage bezighouden, vergeleken kunnen worden met schilders ze hebben een man met een hamer nodig die achter hen staat om toe te slaan wanneer ze hun werk beëindigd hebben, anders ver geten ze wat ze eigenlijk wilden bereiken. „Ik zal je hamer wel zijn," zei hij dan. Eerst was het een grap tussen ons beiden, maar daarna werd het belangrijk; toen hij begon ze te doden, ze te doden nog voor ze gezongen hadden, net zoals je zei, één hier,- één daar, neer geschoten of vermoord. Ik vroeg hem, ik smeekte hem: „Waarom arresteer je ze niet? Waarom geef je ze mij niet een maand of twee? Wat heb je aan ze als ze dood zijn?" Hij schudde alleen maar zijn hoofd en zei dat er een wet was die eiste dat distels werden neergemaaid voor ze konden bloeien. Ik 'had het gevoel dat hij dat antwoord al had voorbereid voor ik ooit de vraag gesteld had. Hij is een goed operateur, heel goed. Hij heeft bij de Abteilung wonderen verrioht, dat weet je. Hij heeft er theoriën over; drinkt koffie niets anders alleen maar koffie, de hele tijd door. Hij zegt dat Duitsers te veel aan zelfbeschouwing doen om goede agenten te zijn en dat het allemaal uitkomt in de contraspionage. Hij zegt dat de mensen van die dienst zijn als wolven die aan kale botten knagen die moet je van ze afnemen en ze naar een nieuwe prooi laten zoeken en dat zie ik ook allemaal wel in, ik weet wat hij bedoelt. Maar hij is te ver gegaan. Waarom heeft hij Viereck gedood? Waarom heeft hij hem mij afgenomen? Viereck was een verse prooi, we hadden nog niet eens het vlees van de botten gehaald, zie je. Dus waarom nam hij mij die af? Waarom, Leamas, waarom?" De hand die op Leamas' arm lag hield deze thans in een vaste greep: in het volslagen donker van de wagen was Leamas zich bewust van de ontstellende heftigheid van Fiedlers gemoedsbewe ging. „Nacht en dag heb ik erover nagedacht. Vanaf het ogen blik dat Viereck werd neergeschoten heb ik naar een reden gezocht. Eerst scheen het ongelooflijk. Ik zei tegen mezelf dat ik jaloers was, dat het werk me naar mijn hoofd steeg, dat ik achter iedere boom verraad zag; zo worden we, de mensen van onze wereld. Maar ik kon het niet laten, Leamas, ik moest het antwoord weten. Voordien waren er ook al zulke dingen gebeurd. Hij was bang hij was bang dat we er een zouden vangen die te veel zou kunnen zeggen!" „Wat zeg je nou toch? Je bent niet goed bij je hoofd," zei Leamas met.een spoor van angst in zijn stem. „ïlet klopte allemaal te goed, zie je. Mundt ontsnapte te gemakkelijk uit Engeland, dat heb je me zelf verteld. En wat zei Guillam tegen je? Hij zei dat ze hem niet wilden pakken! Waarom niet? Ik zal het je zeggen hij werkte voor hen, ze hadden hem te pakken gekregen en naar hun hand gezet en dat was de prijs voor zijn vrijheid dat en het geld dat ze hem betaalden." Wordt vervolgd lannchens Wacht- Hein: ade; Dornröschens Braut- fahrt; Japanischer Laternen- Straszensere- hapsodie uit d die Nachti- gaü"; Nachtfalter uit de Tlvoll Suite: Pag uit de sultt ..Ex- ins Gestern". Eh cum- pari; Honeysuckle rose; Moltlê moi. moitié toi; Louisville Lou: Night and day: Golden ai; El t^colote; Beautiful Something wonderful; we snail walk through the val ley: Te quiero y vole: Chero- Swingi Salt penauts: De- Klaai Hes 30 en herh. les 29). VPRO: 19.35 Portret van een sport man. 20.20 Reportage van een veiling. 20.50 Zuidafrikaanse show. 21.40 Programma over NTS: 22.10 De 6e Gouden Roos .40—22.46 NTS: 22 20—22 25 Journaal j It MHO I >ioi«.i:\ huisvrouw. 3.35 Waters muzlekprogr. 1.1 .(X Mededelingen t.b.v. land- en tuinbouw, 12.30 Nieuws 12 40 praatje. 13.05 K! 13 45 Voor de vrouw. NCRV: 15 Amusementsmuziek (gr.). 15.30 Samenzang: geestelijke liederen. 16.00 Radio kameror kest. 16.35 Stereo: NCRV-Vo- caal ensemble en solisten. 17.00 Voor de jeugd. 17.15 Italiaans kinderkoor (gr.). 17.10 Lichte orkestmuz. (gr.). 1750 Sport ru briek. 18.10 Stereo: Metropole orkest. 18.40 Voor de t winti- 7.00 Nieuws en ochtendgym nastiek. 7.20 Lichte gram. VPRO: 7.50 Dagopening. AVRO: 8.00 Nieuws. 8.10 Lichte gram. (8.25-8.30 Voor de huisvrouw). 8.45 Morgenwij ding. Aansluitend. klas», gram.muz. 9.0a Operafnagmen- ten (gr.). 9.40 Lichte gram. voor oudere luisteraars. 10.00 Vcor dc kleuter* in.10 Lichte gram. (Om 11.00-11.02 Nle ;u ln- maal. 13.30 Ne- 13.55 Voor dc vrouw. 14.10 How- land in Holland: gevarieerd progr. (herh. van dinsdag avond Jl.). 15.20 Moderne jram. 16.00 Nieuws. 16.02 Voor- Nieuws. 9X12 Gevar. muzlek progr. (Om 10.00 (en 11.00 Nieuws). 12.00 Nieuws. 12.02 Ac tualiteiten. 12.05 licht orgelspel 13.05 GEvar. muzlekprogr. (opn.). 14.00 Nieuws. 14.02 Actu aliteiten. 14.05 Lichte gram. en tips voor dc vrouw. 15.00 Niéuws. 15.02 Actualiteiten. 15.06 Gevar. gram. 16.00 Nieuws. 16.02 Actualiteiten. 16.05 Voor tieners. 17.00 Nieuws. 17.02 Actualiteiten. 17.05-18.00 Gevar. platenprogr. TELEVISIE

Nieuwe Leidsche Courant | 1966 | | pagina 9