TV Hier uw Paasprogramma''s in geluid en beeld Tweede dag lichte toets F IVOROL Renniesj§| Spion aan de muur Duits verbeeldingsspel vanavond op televisie Solisten-duo en DONDERDAG 7 APRIL WM commentaar Niet zo sterk Het NCRV-gesprek over de verhori ng jeugd-gezag bleef nogal in de cht hangen, al werd het zeker op telligent niveau gevoerd. Een aantal erbekende ijzers werden in het mr gelegd en daarop hamerde men at zonder veel te smeden. Door het zettehjk vermijden om aankno- ngspunten te zoeken in bepaalde fei- waarin een heersende weerstand gen het gezag tot uiting komt, bleef t gesprek angstvallig op de vlakte ging men enkele oorzaken voor standigheid na. Hierbij werd ge- emd onzekerheid bij opvoeders op iooi en thuis, het algemene verzet n de huidige samenleving legen rstarde en verouderde autoriteit, het brek aan stevig weerwerk in de tole- ite opvoeding en de gulle publiciteit de moderne communicatiemedia. Als basis yobr het gesprek werden rfe filmflitsen vertoond waarin en- Ie jongeren hun mening konden zeg- ri aangaande hun wensen te opzich- van het gezag, hetgeen liep van ..de aar op school moet niet zo'n afstand- ieppen maar een vriend zijn van n leerlingentot „weg met alle ge- g. de mensen moeten fijn naast el- ar leven". Het forum kwam tot de conclusie jt de jeugd gezag zonder autoritaire on nodig heeft en ook wil aanvaar- j", dat jeugdige rebellie gezond is its die binnen normale perken blijft dat men al op de lagere school zou peten beginnen het kind zelfvertrou- tn te geven door zijn cratief vermo- (?i te stimuleren en er geen „leerma- fne yan te maken. Indien het gezag ouderen zich rustig en geloofwaar- g voordoet, behoeven botsingen met -* jeugd bovendien de goede relatie 't te verstoren. I.Men kreeg bij het luisteren voortdu- Jid het gevoel dat de gesprekspart- ftrs zich bewust bleven van het feit mt vooral veel jongeren de uitzending Vjden volgen en dat men daarom Orgvuldig zijn woorden koos en voor- L',n'ejte vee^" wMde zeggen, maar pnoedig ook schuld bij opvoeders Iwilde belijden. in platenbon is altijd raak -Remonstrants Vrouwen Contact naar Arnhem' ARNHEM De jaarvergadering van LtR®."10.nstra.nts Vrouwen Contact irdt dit jaar m Arnhem gehouden, in Kapel van het diaconessenhuis. Od 21 22 april komt men bijeen, iet programma vermeldt ondermeer cussie en forum over „Innerlijke disci- (Advertentie) in platenbon is altijd raak .Op het proef terrein van Nevada is iteren ondergronds een Amerikaanse rnbom met een vermogen van nog In 20.000 ton TNT tot ontploffing ge acht. Het was de 11e militaire kern- lef die dit jaar gehouden werd en de I sinds het kernstopverdrag in au- Jtus 1963 van kracht geworden is. (Van onze radio- en tv-redactie) HILVERSUM Voor wie thuis moet of wil blijven op de Paasdagen hebben de diverse omroeporganisaties voor de nodige afleiding via luidspreker en beeld buis gezorgd. Veel „groots" valt er niet te verwachten, maar ieder zal er het zijne wel tussen vinden. Een van de hoogtepunten van de vie ring in de ether is de Eurovisiedienst, welke op de eerste dag uit de Wasse- naarse Kievietkerk wordt uitgezonden. idio als oudste ether-medium voorrang, dan vermelden we natuurlijk eerst het handhaven der traditie: Eerste Paasdag. 7 uur 's morgens, zangdienst uit de Hervormde kerk in Rijswijk. De medi taties worden gehouden door prof. dr. G. C. van Niftrik en ds. G. N. Lammens, de Wassenaarse Oratoriumvereniging zingt onder leiding van Gerard Akkerhuis, or ganist is Joh. Th. Lemckert. Om 10 uur komt het IKOR op Hil versum I met de reportage van een kerk dienst uit de Herv. Oosterkerk dijk, waar ds. G. Boogaard preekt. Op Hilversum II worden de gewone zondagsprogramma's van VARA en AVRO uitgezonden. Bij de KRO kan men 's middags (2.30 uur) luisteren naar 15e eeuwse Paasmuziek, uitgevoerd door de Ambrosian Singers. Als het 5 uur is zendt het CVK de dienst uit de Geref. kerk in Maarn. waar ds. G. Lugtigheid voorgaat, uit. Bij het IKOR vertellen om 6.35 uur mensen van binnen en buiten de kerk, wat de opstanding voor hen bete kent. Om 7.30 uur biedt de NCRV een half uur uitvoering van orkestrale en vocale composities van Max Reger en de KRO vult het avondprogramma verder met ernstige muziek en gesproken woord. De VPRO zendt op Hilversum II programma uit onder de titel „Leven uit de dood. opstandingsmotieven in het christendom en daarbuiten". Bij de AVRO kan men het grootste deel van de avond (begin om 8.05 uur) luisteren naar de operette „Die Fledermaus" van Johan Op het scherm De televisie begint die dag dus oi uur met het in Eurovisie uitzenden de reeds door ons aangekondigde dienst in de Wassenaarse Kievietkerk, waarin ds. J. T. Wiersma voorgaat, dr. H. L Oussoren organist, Jan Pasveer cantor er Wim Groot trompettist is. Aansluitend voor Nederland een Euro visieplechtigheid uit de St. Pietersbasi liek in Rome. waar de paus de mis op draagt en daarna zijn zegen Urbi et Or- Om 3 uur komt de NTS terug met programma van gewijde liederen gezon gen in de Westminster Abbey in Londen. Daarna (3.35 uur) herhaling van de film 1966 over de Deltawerken en om 4.10 uur familiefilm over een Japans jongetje, dat e ri jonge reiger grootbrengt. De avond brengt de gebruikelijke NTS-series en (van 8.05 uur af) een NCRV-programma met Memorandum van een dokter, het derde deel van Caro line Kaart's bezoek aan Schotland, een reportage over geestelijk leven in Ethio- half uur negerzang en Een platenbon is altijd raak Zweedse synthetische industriediamant STOCKHOLM De zweedse onderne ming ASEA heeft gistergn bekendge maakt dat zij' op synthetische wijze in dustriediamant heeft vervaardigd welke niet kan splijten. Op snijgereedschap van de nieuwe diamant is patent aange vraagd. Het gereedschap dat in de Vere nigde Staten is beproefd, gaat tweemaal zo lang mee als normaal snijgereed- De diamant, die bekend is onder de naam Nicodour, is het resultaat van we tenschappelijk onderzoek dat de maat schappij tot dusverre 1,5 miljoen kronen heeft gekost. Nicodur snijgereedschap zou 200 tot 8000 kronen gaan kosten. Al verscheidene jaren bestaat synthe tische diamant, maar die is tot nu toe steeds oneconomisch gebleken en brak vaak bij gebruik in gereedschap. Tanden blank-Adem fris Onbetwist de beste tandpasta .Sport report ages tv op zaterdagmiddag (Van onze radio- en tv-redactie) BUSSUM De NTS zal zaterdagmid dag a s. tussen 4 en 5.30 uur op Ned. 2 van de BRT een reportage gewijd aan een gedeelte van de Ronde van Vlaande- ern overnemen. Dit wieler-evenement wordt beschouwd als „de grote klassie ker" van het Belgische seizoen. Er ne men 180 renners, die in totaal 245 km moeten afleggen, aan deel. Vorig jaar won Jo de Roo deze kamp. De BRT onderbreekt de reportage tus sen 4.20 en 445 uur voor een beeld- verslag van het Belgische biljartkampi- oenschap Ankerkader 71/2 uit Antwer pen. Ook dit neemt de NTS mee over. Commentaar bij het wielrennen (na tuurlijk) Barend Barendse. bij het biljar ten door Ben de Graaf. Brandend maagzuur? helpen direkt! Café-Restaurant BELVEDÈRE SCHOONHOVEN Uniek terras aan de Lek Gerenommeerde keuken Recepties en partijen Telefoon 01823—2377. Bij het oversteken van de Van Zuy- len van Nijeveltlaan in Barneveld "is gistermiddag om half drie de landbou wer G. van Essen uit Lunteren onder een vrachtauto geraakt. De man. die per fiets de straat overstak, werd tegen het weg^dek geslingerd en was op slag amusementsfilmpjes voor groot en klein uit en komt om 7 uur terug met het gewone zondagavondprogramma waarin opgenomen zijn een documentaire over de Ierse Paasopstand in 1916 en een thril ler (Film) „De getuigen". Hos een das Al wordt, ook bij de radio, op de Twee de Paasdag meer de lichte noot aangesla gen, toch valt er nog wel een en ander te horen in verband met de Paasviering. Op Hilversum I verzorgt het IKOR tussen 8.45 en 9.45 uur de reportage van een gezinszangdienst in de Rotterdamse Ko- ninginnekerk, waarin ds. T. W. Dekker voorgaat, de heer Chr. de Goey het orgel bespeelt en de heer G. van Rooden de kinderzang leidt. Jeugd- en Knapenkoren zingen om 11.15 uur Paasliederen in het NCRV-pro gramma en de VPRO verzorgt tussen 10 en 12 uur op Hilversum II eerst concert met solistische muziek en zang uit de Oude Kerk in Soest en daarna een reportage van de Paasdienst uit Kapel West van de Rem. Gemeente in Haag. Ds. B. Nijholt preekt. Na 12 uur zendt de NCRV een reeks programma's met lichte muziek uit onder titels als „Op de Paas-rust", „Disco-paas haasje" en Pa(a)smunt, en verder volgen zowel NCRV als VARA hun gewone maandagse programma's. De NTS zendt 's middags op Ned. 1 tussen 3.30 en 5 uur sportwedstrijden (volleybal en waterpolo) uit, dan half uur Flipper en vervolgens nog_ stukje waterpolo Nederland-Belgie. Avonds de gewone gang van zaken, met een gefilmd toneelstuk (Engels) in plaats van een speelfilm en een muzikale Ame rikaanse show toe. Ook op Ned. 2 is er een middagpro gramma: van 3 tot 4.50 uur: tekenfilm, Beatshow Hollywood a go go en Comedy Caper, 's Avonds laat de KRO na „Waauw" een Engelse verfilming va: colaï's komische opera „De vrolijke vrouwtjes van Windsor" zien. door John Ie Carré S-iWSS:' 0 Victor Gollancz M (Advertentie) Een platenbon is altijd raak „In memoriam Egon Mïdler" (Van onze radio- en tv-redactie) BUSSUM Magistraat Egon MüIIer, alom geëerd en voor zichzelf overtuigd dat hij braaf leeft en in alles zijn plicht nauwgezet doet, heeft nog heel wat plan nen voor de naaste toekomst... als hij een afgewaaide dakpan op het hoofd krijgt en plotseling dood laat hen heeft geleefd.... Dit is de korte inhoud van het verbeel dingsspel van Karl Wittlinger, de beroem de Duitse toneelschrijver, „In memoriam Egon Mtiller", een soort „Elckerlyc": de confrontatie van de mens met zijn zelf overschatting en verblindheid jegens ei gen fouten en misgrepen. Als Müller gevallen is, staat de man nenfiguur in het zwart, Charon genaamd, naast hem terwijl hij teruggevoerd wordt door zijn verleden. Eerst heeft hij het griezelige vonnis dat over hem wordt uitgesproken, vernomen: hij zal veran derd worden in een vijfmarkstuk, omdat het hele streven1 van zijn bestaan geld zucht is geweest. Müller protesteert en dan wordt zijn leven teruggedraaid en hem als een oi barmhartige spiegel -voorgehouden. O genadeloze wijze wordt hem aangetooni dat hij corrupt en meedogenloos wa egoïst en belust op het maken van ee~ grote carrière, waarvoor hij alles op het spel zette. De auteur. Karl Wittlinger, heeft sinds 1956 toen de komedie „Kent u de melk weg?" hem plotseling beroemd maakte, grote triomfen gevierd. Voor zijn eerste speciale televisiespel „Seelenwanderung'" kreeg hij een hele reeks prijzen en be kroningen, o.a. de felbegeerde Prix Ita lia. De aparte sfeer van zijn werk ontstaat door een kunstige mengeling van tragiek en komedie, werkelijkheid en.. ,fantAsle. onverbiddelijke taal er loëtischc verbeelding van nuchtere fel- Wittlinger kan in zijn stukken zachtjes spotten en keihard veroordelen, vergoelij kend toekijken en de vinger op de won de plek leggen. Zo ook m dit spel dat bedoeld is, de mens die meent het zo met zichzelf te hebben getroffen, de waarljeid onder het oog te brengen. Wat er over blijft van Egon Müller.... is dat ook. wat onszelf straks rest? U zult de Duitse opvoering zien zoals Bavaria die op de film zette, maa AVRO zorgt wel voor ondertiteling. De violist Herman Salomon en de pianiste Maria Stroo vormen sinds ongeveer anderhalf jaar een duo, dat zeer veel bijval oogst, vooral wat betreft hun uit voeringen van de sonates van Mozart. Kort geleden traden zij op in het Amterdamse Concertgebouw, deze maand geven zij enkele concerten in Parijs en in mei zijn zij weer in de hoofdstad. Dat dit duo niet alleen de klassieken maar ook de modernen uitermate goed verstaat en vertolkt, zult u vanavond via de beeldbuis kunnen ervaren. Zij spelen dan om 9.35 uur (Ned. 2) in het KRO- programma een vioolsonate van Hans Henkemans, een werk dat dateert uit 1944. VANAVOND TE ZIEN Ned. 1 AIRO 7.15 uur (NTS) gewestelijk journaal. 7.35 uur Dick van. Dyke show. 8.20 uur de geschiedenis van de televisie: Van Nip- kow tot kleuren. 9.20 uur Duits televisiespel ,,In memoriam Egon Müller" van Karl Wittlinger. Ned. 2 KRO 8.01 uur negerzang in een programma dat ingesteld is op het laatste Avondmaal. 8.25 uur speelfilm ,,De sollicitant Cormoran", die zonder het te weten een test aflegt. 9.35 uur Herman Salomon en Maria Stroo spelen een sonate voor viool en piano van Henkemans. 9.45 uur nieuws uit Parijs. VANAVOND TE HOREN Hilvei i 7 NCRV 9.3Ö uur geestelijke liederen. 8.10 uur Boeren en burgers in Buitenveen: „Ootmoed komt voor de val". 8.40 uur Passionsoratorium van Telemann, studio uitvoering onder leiding van Marinus Voor berg, met het Radio Kamerorkest, het NCRV-koor en solisten. 10.15 uur lijdensmeditatie. 10.45 uur vervolg van het oratorium. 11.35 uur Weerwoord, kroniek van kunst en stijl van leven. Hilve i II AVRO 7.05 uur sportrubriek. 7.30 uur Concoursmuziek door de Jan Willem Friso- kapel. 8.05 uur concert door het Residentieorkest onder lei ding van Willem van Otterloo. 11.05 uur serieuze fantasietjes rondom lichte melo dietjes. 51 Het was heel gemakkelijk over de sectorgrens te komen. Leamas had nooit gedacht dat het zo gemakkelijk zou zijn. Gedurende ongeveer tien minuten reden ze zo'n beetje ronden Leamas veronderstelde dat ze de grens moesten passeren op een van te voren vastgestelde tijd. Terwijl ze het Westduitse controlepunt naderden, verliet de DKW zijn plaats, reed hen voorbij met het opvallend gebrul van een over zijn toeren gejaagde motor en stopte bij het politiehok- je. De Mercedes wachtte dertig meter daarachter. Twee minuten later ging de roodwitte paal omhoog om de DKW door te laten, en terwijl dit gebeurde gingen beide wagens er samen vandoor,- de motor van de Mercedes gierende in de tweede versnelling, terwijl de bestuurder zich tegen zijn rugleuning drukte en zijn stuurwiel met gestrekte armen vasthield. "erwijl ze de vijftig mettr aflegden die de beide controle punten scheidden, gaf Leamas zich flauw rekenschap van de nieuwe versterkingen aan de oostelijke kant van de muur, betonblokken als destijds in de tankvallen, uitzichtto rens en dubbele rijen prikkeldraad. De touwtjes werden strakker aangehaald. De Mercedes stopte niet bij de tweede controlepost: de bomen waren reeds omhoog en ze reden meteen door, terwnl de Vopo's hen slechts door kijkers bespiedden. De DKW was verdwenen, en toen Leamas hem weer zag na ongeveer tien minuten, reed hij weer achter hen. Ze reden nu snel Leamas had gedacht dat ze in Oost-Berlijn zouden stoppen, misschien van wagen zouden verwisselen en elkaar met de geslaagde operatie zouden feliciteren, maar ze reden door in oostelijke richting, dwars door de stad. „Waar gaan we heen?" vroeg hij Peters. „We zijn er al. In de Duitse Democratische Republiek. Ze hebben voor onderkobien voor je gezorgd." „Ik dacht dat we nog verder naar het oosten zouden gaan." „Dat doen we ook. Maar eerst blijven we hier een paar dagen. We vonden dat de Duitsers eerst maar eens met je moesten praten." „Juist." „Ten slotte is het grootste deel van je werk in Duitsland geweest. Ik heb hun al details doorgestuurd van je verkla ringen." „En hebben zij gevraagd me te mogen spreken?" „Ze hebben nog nooit iemand gehad zoals jij, zo heel dicht bij de bron. En mijn mensen kwamen overeen dat ze een kans zouden krijgen je te ontmoeten." „En van hier? Waar gaan we heen vanuit Duitsland?" „Weer naar het oosten." „Wie zal ik van de Duitse kant te zien krijgen?" „Doet dat er wat toe?" „Eigenlijk niet, nee. Maar ik ken de meeste lui van de Abteilung bij naam, dat is alles. Ik vroeg het me alleen maar af." „Wie zou je verwachten te ontmoeten?" „Fiedler," antwoordde Leamas prompt, „adjunct-hoofd van de veiligheidsdienst. Een mannetje van Mundt. Hij behandelt alle grote ondervragingen. Hij is een schoft." „Waarom?" „Een wrede kleine schoft. Ik heb over hem gehoord. Hij kreeg eên agent van Peter Guillam te pakken en had hem op een haar na vermoord." „Spionage is nu eenmaal geen spelletje cricket," merkte Peters zuur op, waarna ze niet meer spraken. Het is Fied ler dus, dacht Leamas. Leamas kende Fiedler wel. Hij kende hem van de foto's in het dossier en uit de verslagen van zijn vroegere onder geschikten. Een slanke, keurige man, nog jong en met een glad gezicht. Donker haar, levendige bruine ogen, intelli gent, en, zoals Leamas gezegd had, wreed. Een soepel» beweeglijk*^iehaom;* ttaf^èen geduldige en vftsthoóctendé geest b'eyattè;1 een'nnarr fliéo'génschijnlljk" geen enkel^l persoonlijke ambitie nastreefde, maar meedogenloos was in de vernietiging van anderen. Fiedler was een unicum in de Abteilung hij nam geen deel aan het geïntrigeer en scheen tevreden in Mundts schaduw te leven zonder enig vooruitzicht op bevordering. Hij kon niet gebrandmerkt worden als lid van deze of gene kliek; zelfs zij die in de Abteilung zeer nauw met hem samenwerkten, konden niet zeggen waar zijn plaats in de machtsverhoudingen precies was. Fiedler was een eenzame; gevreesd, onbemind en gewantrouwd. Wat zijn motieven ook zijn mochten, ze werden steeds verborgen onder een mantel van vernieti gend sarcasme. „Fiedler is onze beste gok," had Control verklaard. Ze hadden samen zitten eten Leamas, Control en Peter Guillam in het sombere kleine „huisje van de zeven dwergen" in Surrey, waar Control woonde met zijn vrouw met de kraaloogjes, omringd door gebeeldhouwde Indiase tafels met koperen bladen. „Fiedler is de misdienaar die op een goeie dag de hogepriester een dolk in de rug zal steken. Wordt vervolgd 19.00 Niem 19.10 Radiokrant. 19.30 Geeste lijke liederen (gT.). 19.45 Op de man af. praatje. 19.50 Gitaarspel (gr.). 20.10 Boeren en burgers in Buitenveen, hoorspel (deel 531. 20.40 Radio kamerorkest, vocaal ensemble, zangsolisten en instpjmentale solisten. *22.15 Overdenking. 22.30 Nieuws. 22.40 Boekbespre king. 22.45 Gewijde muziek -volg). 23 35 Kroniek van stijl van leven. Boeren Partij. 18.30 Lichte pia- Friso Stereo: Residentie-orkest en so list. (31.00-21 30 Land der Mu- V.WAYOYD NTS: 18.30 Tele- jor automobilisten (Les 12). 19 00 Nieuws in het 19.01 Klaas Vaak. film r de kleuters 19.05 Interna- jeugdjoürnaal. 19.15 il journaal. 19.35 Dick van E TV-film. NTS: 20.00 Journaal. T0 20 TV van Nlpkot ke pianomuziek (gr.). 935 Waterstanden. 9.40 Altviool en piano (gr.). 10.05 Verzoekpla- tenprogramma. 11.00 Voor Moderne ^ork es t- zieken. 11 muziek (gr.) Harprecltal (gr). 1227 17.02-18.00 Platen- GRAM. PROG DR AADOM- ROEP MORGEN Orlando dl Lasso. Septem Mededelingen t.b... tuinbouw. 12.30 Nieuws. 12.40 Actualiteiten. 1250 Promenade orkest en solist. 1325 Voor de vrouw. 13.45 Klassieke gewijde muziek (gr.). 15.00 Plechtighe den van Goede Vrijdag. 53 30 Grammofoonumiek. 16.35 Zang en piano. 17 00 Voor de padvinders. 1720 Radio Dub- belkwartet. 17.50 Viool en pia no (gr.). 1820 Nederlands Stu dentenorkest met solist. 19.00 Nieuws. 19.10 Actualiteiten 1920 Lichte grammofoonmu- ziek. 20.45 Portret in muziek 21.05 Recente publicaties op geestelijk gebied. 2120 Lichte grammofoonmuziek. 2225 Boek bespreking. 2220 Nieuws. 22 40 Epiloog. 22.45 Literair Goede I STEEEVISIE; Vrijdag-programma. 23,30 Moderne grammofoonmuziek. 2355-24.00 Nieuws. MOIIGEV V Hilversum II. 298 m. VARA 7.00 Nieuws en ochtendgym nastiek. 723 Lichte grammo foonmuziek. (7.30-7.35 Van dc voorpagina, praatje). 8.00 Nieuws. 8.10 Lichte grammo- 9.00 Programma (gr.). 10.00 Nieuws Gevarieerd platenpro- gramma. 11.00 Nieuws 1122 Gevarieerd piatenprogramma, 12.02 Bel-—-*- foonmuziek. AVRO: tot kleuren; documentair rpro gramma. 2120 In memorlair Egon Müller, speelfilm. NTS 23.10-2325 Journaal. ederland II. NTS: 20.00 Nieuws in het kort. KRO: 20.01 Spirituals en gospel songs. 2025 De sollicitant Cormoran. TV-film. 2125 Viool en piano. 21.45 Onze man in Parijs NTS: 22.10-22 15 Journaal RADIO Hilversum I. 402 m. KRO: 720 Nieuws. 7,10 Meditatie. 7.16 Klassieke grammofoonmuziek. 7.30-7.32 Nieuws. 7.45 KN AC ANWB - wegeninforma tie). 7.55 'Overweging. 8.00 Nieuws. 8.10 Klassieke grammo foonmuziek. (8.30-8 22 Nieuws)., 9.00 Morgengebed 9 30 Klassie- 9.40 Morgenwij ding. VARA: 10.00 Amuse mentsmuziek (gr.). 11.00 Nieuws, life Voor de vrouw 11.40 Stereo: Vocaal ensemble met solisten (opn) !2'.' Liciv.e grammofoonmuziek. delingen t.b.v. land- m bouw. 12.30 Lichte grammo foonmuziek. 12.40 E'.cktrcnL-c' orgelspel. AVRO: 13 00 Nieuw: 13.10 Journaal. 13 30 Stereo Radio Filharmonisch ori::st ei. zangsoliste 1420 Beiaardcon cert. 14.15 Boekbespreking 14.30 Strijkkwartet. 15.10 Voor dracht. 1520 Utrechts Byzan tijns koor. VP"rt- Nieuws. Aansl.: Go overdenking. 16.15 De "fluit geduid, muzikale lezing. 16 45 Nieuws voor de kinderen 16.49 litelten. Deze i pianomuzie Matthau* Passion: Residentie Orkest, koor van de Nederland se Bach Vereniging en listen. NTS: 19 00 Nieuws net kort. 19.01 Klaas Va film voor de kleuter». VARA 19 05 Fan Club. magazine voot tieners en twens. NTS: 20W Journaal. VARA: 2020 Achtei het nieuws 20.45 Caesar er Tv.gpel 21.15 Lee Wlley'i wereld. TV-f" en piano N ANVV Spot. 22.45-21 Nederland 11. NTS: 20.00 Nieuws in het kort. NCRV 20.01 Literair kljkachrlft 20 30 Koningsgambiet. engel: TV-spel. 3125 WIJ zingen nicl gesprekken en alleen muzikale Dagsluiting NTS: grammofoonpl "00 Nieuws. 18.15 praatje. 1820 Lich- -MJiek 18.30 Voor de jongeren. 19.00 Golgotha, orato rium: Omroeporkest groot Om roepkoor en solisten (opn) In de pauze: 19.52-20 02: Verkozen tot. lezing. 20.55 Nieuws. VA RA: 21.00 Stereo: Concertge bouw orkest en soliste. 22.10 Gitaarrecital. 22.40 Aktualltel- ten, met o.a. reportage toer nooi om West Europees volley bal-kampioenschap te België. 22.50 Lichte grammofoonmu- ziek- 23 45 Socialistisch nieuws In Esperanto. 23.55-24.00 Nw? Hilversum m (240 m en 1 FM-kanalen). NRU/AVRO: 9 00 Nieuws. 12 40 Lichte Jazzmu. Nieuws. 9.02 Vrolijk ochtend-1 ziek 12.45 Overb- nrllch- RADIO ZATERDAG lilversum 1. 402 m. kL- 7.00 Nieuws. 7.10 Meditatie 7 15 Oude kamermuziek (gr.) 7.3 Nieuws. 7""* Gwijde muzle (gr«). 7.55 Overweging 8 0 Nieuws. 8.10 Lichte grarrmo -.lek (8 30-8 32 Nieuw: AC/ANWB wegeninfor- 9 00 Morgengebed 9.30 Klassieke grammofoonmuziek 935 Waterstanden 9 40 Djinn gevarieerd programma 12.00 .Angelus 12 03 Country and Western Music 12 24 Marktbe richten. 1227 Mededelingen tuinbouw 12.30 tlng. 12.55 Stereo: Metropole or kest. 13.15 Voor tieners. 14.10 Musicerende dilettanten: Jon genskoor. 14.30 Voor de jeugd 14.40 Stereo: Lichte grammo foonmuziek. 15.30 Frans/Neder lands programma. 16 00 Muzika le Tombola. (18 45-1.7 00 Sjook: programma voor twintigers. 17.00-18.00 Marathon: muziek en sport voor thuisblijvers) 1850 Lichtbaken. «z. Hilversum II. 298 m. VARA: 7 00 Nieuws en ochtendgym nastiek 723 Lichte grammo foonmuziek. (7 30-7.35 Van de voorpagina, praatje). 8.00 Nieuws 8.10 Accordeonmuziek met ritmische begeleiding (gr 1. 8 20 Tips voor trips en vakantie. 8 30 Lichte grammo foonmuziek 9 00 Klassiek, grammafoonmuziek. VPRO 9 40 Bijbelse Miniaturen, ie zing. 955 Een bewuste school keuze, praatje. VARA: 10.00 ZO. 135. gevarieerd program ma. (Om '1.00 Nieuws). 12.15 Oost Europese kroniek. 12.27 Mededelingen t.b.v. land- en tuinbouw. 12.30 Aktueel sport nieuws. 1300 Nieuws. 13.10 VA- RA-Varia. 13 15 Stereo: Melo- Jieën-Expres. 13 40 Voor d< twintigers. 14.16 Radio Jazz club i 455 Tussen «tllstand beweging, lezing. 15.10 Stei«„. Radiokamerorkest en solisten 16.00 Nieuws 16.02 Stereo: UJcht instrumentaal ensemble 1630 Klanken uit het zonnige Zuiden (gr.) 16 55 '-hte gram mofoonmuziek 1720 Radio, weekjoumaal met o.a. reporta ge toernooi om West Europe) volleybal-kampioenschap België -.9 02 Solisten- en kestenparade (gr.). Nieuw*. 10 02 Lichte grar 2.00 Nleu' ------enprogramr..., 13 00 Nieuws VI02 Plater.show tieners 14 on Nieuws arieerd platenoro- 15.00 v 15 02 J| operakoren (gr.) 15 30 Gevarieerd muztekpro- 14.02 (Om 16 00 Nieui TELEVISIE Z\TERII\G (Ierland 1. NTS: 1020 Tele- Logica (herhl van les 2) Teleac: Pech onderweg les 12) II 30-12 00 Tele- ragedie byrubrlek 16.45-17 30 Voor

Nieuwe Leidsche Courant | 1966 | | pagina 21