KATWIJK ZOALS HET WAS Pk VLEET Vaders en moeders druk aan het snuffelen Vissersschepen botsten MSeRiJNieuws Er moeten heel wat meer kleuterscholen komen Kort en goed concert Crescendo Noordwijk een verstandige spaarder let op RAI FFEISEN-BANK „KATWIJK AAN ZEE" SCHOOLHULP NIEUWE LEIDSE COURANT S ZATERDAG 2 APRIL 1964 KATWIJK De bad plaats in haar prille jaren. Dit badkoetsjes prentje werd ons toege stuurd door mevrouw C. Kapteyn Voorstraat 101. KATWIJK AAN ZEE De Dr. Rutgersschool kan op succesvolle con tactbijeenkomsten terugzien. Het was er gezellig druk. Vele ouders kwamen het werk van hun kinderen bekijken en maakten van de gelegenheid ge bruik met het onderwijzend personeel over de leerlingen te spreken. Er is op school toch wel veel ver anderd, zo merkte een van de ouders op. De handwerken en handenarbeid- resultaten en het opvallende teken werk laten inderdaad zien, dat met name aan de expressie-vakken grote aandacht wordt geschonken. Minder schools en dichter bij het maatschap pelijk leven is ook de leermethode bij andere vakken. De belangstelling van de ouders laat weinig te wensen over. Met gro te interesse gingen vaders en moe ders in de bank zitten om de schrif ten door te snuffelen. En sommen en taalwerk, aantekeningen en kaart jes werden ijverig en kritisch beke- Wist U dat kaas gemaakt in de maanden mei en september het hoogste vetgehalte heeft en zo doende de beste zijn van het ge hele jaar? DE LANDBOUWER Voorstraat 36 Tel. 2136 Wijkavondeu Katwijk KATWIJK AAN ZEE In de huis houdschool hield de wijkgemeente noord oost haar laatste wijkavond. Wijkpredi- kant ds. G. Boer sprak naar aanlei ding van de gelijkenis over de verlo ren zoon. Het koortje van mevrouw Buskop verleende medewerking. In het wijkgebouw naast de Oude Kerk kwam wijkgemeente zuid-west bij een onder leiding van wijkpredikant ds. A. Vink. Ds. C. A. van Harten uit Bodegraven hield een lijdensmeditatie over Johannes 14. In het wijkgebouw aan het Abeelpleln vergaderde de wijkgemeente zuid onder leiding van de wijkpredikant ds. W. A. B. Hagen. Kandidaat Barnhoorn uit Sas- senheim hield een lijdensmeditatie. Me dewerking verleenden mevrouw Muize- laar-Beelen. declamatie, en de heer J Terpstra uit Wassenaar, zang. Geslaagde vissers KATWIJK AAN ZEE Bij de door de Rijkscommissie voor de stuurlieden examens te 's-Gravenhage gehouden ex amens voor stuurlieden bij de zeevisse rij zijn geslaagd voor het tweede ge deelte van dit examen (recht gevend als schipper te varen) Willem van Duijn Dzn, Leendert van Duyn Jzn, A. M. Jonker Kzn en Dirk Kuijt, stuur man van de KW 1T78 allen wonende te Katwijk. Verder slaagde Willem Meeuwenoord van de Y.M. 9 wonende te Noordwijk aan Zee. Voor 't aanvullend examen van stuur man bij de verre visserij is geslaagd W. van Duijvenvoorde stuurman van de K W 141. Bij de door de examencommissie van scheepswerktuigkundigen gehouden exa mens voor motordrijvers bij de zeevis serij is geslaagd J. Quist, 2e motordrij ver van de KW 80, wonende te Kat- Hoog en laag water te Katwijk aan Zee KATWIJK AAN ZEE - Zondag: hoog water 1.34 en 13.55 uur; laag water 9.37 en 22.11 uur. Maandag: hoowater 2.19 en 14.41 uur; laagwater 10.28 en 22.56 uur. Geref. Kerk Katwijk aan Zee KATWIJK AAN ZEE In tegen stelling tot wat in de kerkdiensten- lijst wordt vermeld gaan morgen in de Geref. kerken alhier voor: Piet- Heinlaan 9.30 en 5 uur ds. Bakker, viering H. Avondmaal; Voorstraat 9.30 en 5 uur ds Pijlman, viering H. Avond maal. Gereformeerde Kerk (vrijgemaakt): 8.30 en 7 tiur: inplaats van ds Van Tongeren van Maassluis spreekt om 8.30 uur ds Van der Brink van Enk huizen en om 7 uur ds Maagmeester van Den Haag. (Advertentie) Voor Centrale Verwarming Grimbergen Noordermeer Vliet N.Z. 19-20 - Rijnsburg Zeker 98 procent van alle ouders bekeek het werk. Vooral nu leerplichtverlenging het noodzakelijk maakt, dat de kinderen na het basis-onderwijs scholen voor voortgezet onderwijs bezoeken, wordt de vraag in klas 6: waar nu heen? «steeds belangrijker. IJMUIDEN Od de Noordeze op igeveer 90 mijl ten noordwesten van IJmuiden heeft zich vanochtend om streeks kwart over negen een aanvaring voorgedaan tussen het Schevenlngse vis sersvaartuig Sch 2. de ..Zuiderkruis" en het Katwiikse vissersvaartuig KW 201. de „Tatjana". Het eerstgenoemde schip begon te zinken, maar de gehele beman ning is door de „Tatjana" aan boord ge nomen. De aanvaring gebeurde ter hoog- m de boel s. 2. De „Tatjana" zon trachten de ..Zuiderkruis" nog op sleep touw te nemen naar een baven. De aanvaring heeft zich voorgedaan terwijl de „Zuiderkruis" vissende was de „Tatjana" van de visgronden in de Noordzee onderweg was naar de ha ven van IJmuiden. De „Tatiana" heeft de ..Zuiderkruis" aan stuurboordskant bij het achterschip aangevaren waardoor de machinekamer van de ..Zuiderkruis" geheel vol water is gelopen. De Schevenlngse logger ligt achterover en het dek staat bij het aeh- terschio al onder water Een deel van de bemanning van de „Zuiderkruis" is teruggekeerd aan boord om te trachten het schip drijvende te houden door te pompen. Het visruim van de „Zuider kruis" is nog droog. Uit IJmuiden is de zeesleper „Titan" naar de „Zuiderkruis" onderweg om te trachten pompen aan boord te plaatsen. De „Tatjana" heeft een gat in het voor schip maar het heeft geen ernstige lek kage. AUTO BOTSTE OP PONY TE KATWIJK KATWIJK De taxióndernemer W. van Duivenbode botste gisteravond met zijn auto op de provinciale weg toen hij in de richting Noordwijk reed op een loslopende pony. Het dier was op slag dood; de auto liep zware schade op. De eigenaar van de pony, die niet verzekerd was zal de schade betalen. Een Marokkaanse arbeider liep gisteren rugletsel op toen bij het laden van stenen bij de fa Schipholt een tas stenen omviel, de man is in het Academisch Ziekenhuis opgenomen. Diploma-uitreiking in Lisse LISSE Gisteravond werden in de middelbare tuinbouwschool de di ploma's uitgereikt van de schakel- cursus door de heer J. Kwaad, die de inspecteur van het landbouwon derwijs vertegenwoordigde. Cursist Huijts bood de docenten namens de leerlingen een boekenbon aan. Na de pauze hielden drie cursisten een kor te causerie over de behandelde leer stof. De namen van de geslaagden: Jac. van der Bent; Jac. S. de Boer, ^Hoh; J. M. Damen; Th. G. Duiven voorden; G. P. P. Kaptien; H. J. G. Kaptein; H. C. P. T. Korsui- ze; H. H. Mens; Joh. C. Mens; B. M. H. v. d. Poel; Jac. K. A. van der Salm; Jac. C. Smakman; H. Stolker; C. van «Tol; D. van Turenhout; Joh. G. van der Veek J. Verbaas; H. C. Verdegaal; Joh. van der Wetering; Adr. C. Wijnands; Joh. P. Wijnands; C. P. v. d. Zon; W. J. v. d. Zon; H. van Elderen; Fr. C. J. P. Huijts; C. J. Warmerdam; Jac. Westenhoven; H. A. Wessels. Politieauto aangereden LISSE Gisteren is een politie wagen uit een andere plaats, die ge parkeerd stond voor het politiebureau te Lisse, door een vrachtauto gereden. De vrachtauto moest wijken in verband met het trekken van verkeersstrepen. Burgerlijke stand van Katwijk KATWIJK GEBOREN: Huig z v H Groen en J C Harteveld; Arie Buisert z v P Schaap en C J de Jong; Kniertje Maar- tje d v J Guijt en M Klinkenberg; Gra- dus Johannes Wilhelmus z v J M van Merwijk en J M W F Burgers;; Marie Louise Anna d v S Vermaas en J C J C Hueting; Pieter Teunis z v M de Vries en W de Haas; Helena Clasina d v J Vooijs en C van der Plas; Anna Maria d v A van der Plas en L van Duivenboden; Pietje Esther Cornelia d v D den Haas C W Teubel; Jolanda Louise Hermina r A G J Elfrink en M J W van Kins; Marjanne d v A van der Plas en A de Jong; Roelof Gerard z v G van Delft en M van der Meij. ONDERTROUWD: H Velders en M J an der Pluijm; P Th M E van der Hulst J J Aanhaanen; J J deKort en M M an Zuilen: W M Rovers en E W Lager- veld; P R Parkner en A M Kwakemaak; G Haasnoot en M de Jong; W J Boven- deert en G T van Roon. GETROUWD: G Haasnoot en C W de Jong; D Hus en M S M Verweijmeren; N van Rhijn en M C de Vreugd; J C Kraijenoord en J J Jonker; G van Bee- len en A de Wit; S M Adamowicz en I B M Minnee; E G Young en D van Win gerden. OVERLEDEN: Herman Wichers, 64 jaar; Nicolaas Jacob Karei Leegwater; Johannes Gerardus Winkelman; Isaac Posthuma, 74 jaar: Berta Kortekaas, 81 jaar w v H M Simonis. ZONWERINGSBEDRUF - DEKXLEDENFABRIEK Oudshoorn-van Egmond Hillegommers kregen diploma HILLEGOM Aan 26 cursisten van de Koninklijke Vereniging voor Bloembollencultuur afdeling Hille- gom is het diploma uitgereikt. De gelukkige deelnemers waren: J. Dijkstra te Bennebroek, D. Broek, G. Bouterse. M. Goosens, B. Vinik, B. Nieuwenihuis en J. van de Maarl te Haarlemmermeer: J. Tuin te Heems kerk. L. van Kooten, H. Seysener, Q. van Trigt, J. Tromp. A. van Vliet en P. Schoonderwoerd te Hillegom, J. de Groot te Heemstede; A. Bergman. J. Godyla, A. Schoone, D. van de Wete ring. A. van der Wiel en C. Krom te Lisse: H. Klinkenberg, J. W. van der Linden en W. Pompe te Noordwijker- hout; J. van der Lans te Sassenheim; B. Schroorl te Zandvoort. Intrede ds. Boogaard HILLEGOM De nieuwe her vormde predikant ds- C. Boogaard uit Strijen zal in de morgendienst van zon-dag 1 2juni worden bevestigd. In de middaigdienst hoopt hij zij intrede te doen. Het is nog niet bekend wie ds. Boogaard zal bevestigen. IJMUIDEN Aan de IJmuider markt verschenen 18 vaartuigen. Zij namen aanvoer van 1920 kisten vis vooi rekening, waarvan 200 kisten schelvis, 110 wijting, 25 gul en kabel- jouw. 250 koolvis, 180 kleine kisten haring, 250 kleine kisten makreel, 820 kisten schol, 10 tarbot. 110 diversen. 280 stuks stijve kabeljauw en 20.000 kilo tong. De tongprijzen waren weer gepeperd. De kleinmiddel haalde op de eerste afslag met een notering van f 7,99 de top. Maar ook de tong 1 mocht er met een koers van f7,11 tot f6.361 best zijn evenals de slips die tussen de f5.577 en de f5,34 schommelde. De tar bot was met een notering van f 8,10 tot f 7,60 eveneens duur. Naar schol bleef een behoorlijke Robbedoes alvast van start VOORSCHOTEN Freule Gevers Deijnoot heeft bij de oprichting in 1866 van haar christelijke naai-, brei- en bewaarschool in de Schoolstraat niet kunnen vermoeden, dat een deel van deze school nog eens op een plaats zou kamen waar toen alles bos was, maar waar thans alleen nog de naam ,Jioschgeest" daaraan herinnert. Gistermiddag waren vele genodigden bij de officiële opening -van het semi-permante schoolgebouw voor her vormd kleuteronderwijs aanwezig. Burgemeester L. de Kool opende dit eerste schoolgebouw in deze nieuwe wijk in aanbouw. „Al liep het met de aanvraag en de bouw van deze noodschool Robbe does" allemaal op rolletjes, onze wen sen gaan toch nog verder", zo deelde de burgemeester mede. Moeilijkheden De inspecteur van het kleuteronder wijs, de heer J. G. A. Smorenburg, sprak over de huisvestingszorgen. „Dit tijdelijke onderdak zie ik als een ver enigingsgebouw voor tien jaar onder wijs. als het goed onderhouden wordt. Het is eigenlijk geen kleuterschool, het Knap vakwerk van Mey NOORDWIJK De Noordwijkse harmoniekapel Crescendo gaf het jaarlijkse zaalconcert in het Lido-theater. Wat later dan gewoonlijk, maar dit was, dacht de voorzitter, de belangstelling ten goede gekomen. Een uit voering van Crescendo duwrt noout lang, maar nu was alles zelfs in een groot half uur afgelopen. In die korte tijd hoorde men echter zóveel kwa liteitdat de kwantiteit onbelangrijk werd. is slechts een gebouw, maar met een goede accommodatie. Ik zeg u dit om u de bouwmoeilijkheden bij het kleu teronderwijs te doen inzien. Er zijn in mjjn inspectie per jaar 400 aanvragen, er is slechts een toewijzing van 16 lo kalen per jaar!" Ds. E. Saraber sprak namens de cen trale kerkeraad der Herv. Gemeente van Voorschoten en Veur. Hij merkte op, dat de dorpskern van Voorschoten zijn scholen kwijt raakt wegens de ont volking. Namens alle leidsters van de zeven Voorschotense kleuterscholen sprak mejuffrouw Questroo van het „Kwet- ternest" woorden van felicitatie, in het bijzonder tot hoofdleidster mevrouw A. de Waal Malefijt-Spruijt. Verder werd het woord gevoerd door de voorzitter van het schoolbestuur „De Hervormde Schoolvereniging", de heer J. J. Stein- hart, en tot slot dankte de hoofdleid- ster de belangstellenden, onder wie het voltallige college van B. en W„ dokter P. Vermet, ds. Meijering en af gevaardigden van de Voorschotense schoolbesturen. De noodschool met twee ruime klas lokalen met aan beide zijden ramen is gelegen aan de Baron Schimmelpen- ninck van der Oyelaan. Het gebouw is zeer modern ingericht met zandbak, kleitafel en natuurlijk een grote pop penkast. Albert Mey (KMK) dirigeerde, naar zijn gewoonte- objectief en voortva rend. Hij deed weer héél kwiek en héél gewoon en zijn mannen, met in begrip van een stuk of zes nieuwe jeugdige muzikantjes, bliezen alsof het hun niet de minste moeite kostte- Die vanzelfsprekendheid, die ge makkelijke wendingen, die luchtige musiceertrant zonder gevoelsballast, die onvervaarde correcte onmiddellij ke aanpak bij alle instrumenten dijen hier altijd zo prettig aan, omdat al deze eigenschappen bij amateurs be- rekkelijk zeldzaam zijn. Ongetwijfeld is véél en foegewijd studeren het eigenlijke ?#"ïim van dit vlotte musiceren. Maar een vak man als de heer Mey moet er dan toch wel de inspirerende leiding aan geven. Al staan alle noten op hun plaats, toch merkt de kritisch ingestelde toehoorder, dat niet alles even on berispelijk klinkt. Hier en daar valt een snel loopje niet volkomen ge ëgaliseerd uit of klinkt een afslui ting van een solo-instrument wat benauwd. Maar dit lijken niet meer dan schoonheidsbarstjes, een soort van craquelé op een overigens mooi schilderij. Omsloten door twee, naar tempo en wisselende dynamiek uitstekend ge blazen marsen (Eagle Squadron van Alford, Fraternité van Van Leeuwen) speelde Crescendo Boedijns waarde volle, want zeer evenwichtig gebouw de en goed klinkende ouverture Cae sar en Cleopatra, een boeiend voor gedragen boogey. woogey van Lex Abel. een pittig getroffen Lady Spain-wals (Bvans Masthon). Vrij vaak hoort men tegenwoordig de ouverture tot ..The Pirates of Pen zance". maar niet zoals Crescendo het nu deed: goed verdeeld, bondig, met moeiteloze overgangen. Een kleine rapsodie „Yanka", (J- Rooses) met Hongaarse ritmen en har monische kleuren, een alleszins aan- horenswaardige muziek, ging aan de slotmars vooraf. Na de pauze sloeg de drumband on der leiding van B. Aartse en tenslotte amuseerde men zich met de film „Fan fare". Joh. van Wolfswinkel De heer Van der Voort overleden LISSE Na een operatie is vrij plotseling overleden de heer Jac. van der Voort, secretaris van de woning bouwvereniging Volksbelang. LISSE Voor de gisteren in de filmzaal van het bloembollenlabora torium gehouden werkavond van de amateurfotografenclub bestond veel belangstelling. Er was voor vele duizenden guldens aan apparatuur aanwezig. Raarlsagenda Valkenburg VALKENBURG Dinsdagavond on 8 uur vergadert de gemeenteraad. De agenda vermeldt onder meer; vaststelling studiekosten verzekering, onderwijsver- goedingen; wijziging verordening keur lonen; verkeersmaatregelen; verlenging pachtovereenkomst; vernieuwing klokke- stoel: premie woningverbetering. Rijcentrum in het Langeveld NOORDWIJK In het recreatie gebied „Het Langeveld" is, zoals ge meld, een hippisch centrum verre zen dat in westelijk Nederland zijn weerga nauwelijks vindt: 300 meter van de vrije duinen verwijderd, op een terrein van enkele ha. manege gebouwd met overdekte en buiten-rijbaan, een ruime, opvallend lichte stal, bestaande uit 17 van automatische drinkbakken voorziene boxen, een springterrein, grote par keerplaats en weidegelegenheid vooi de paarden. vraag bestaan hoewel het gemiddelde .vat lager lag dan op de voorgaande -lag. De kleinmiddel en de schol 1 i op de eerste afslag met een no tering van f 70 het meest in trek. De andere soorten zetten op f 62 in. Op vallend was dat de schol 2 later naar f 30 weg viel. De beginkoers lag voor alle schelvis soorten een beetje lager doch bij het scheiden van de markt kwam men over het algemeen tot een hoger peil dan enkele dagen geleden. De braadschel- sloot na een inzet van f 40 op f 24 dat betekende dat de kattencentralc t in actie behoefde te komen. De grote schelvis zat tussen de f 60 en de en bleef daarmee de andere soor ten de baas. De grote en de middelgul mochten zich in een redelijke belangstelling ver heugen met als hoogste bod f 70. De kleine gul stond er minder goed op moest zich met schamele koers van f 39 tot f 31 tevreden stellen. De belangstelling voor de kabeljauw liep iets terug, maar met een hoge koers van f 146 mocht men toch tevre den zijn. Onder de f 130 kon men niet terecht. De regels grote kabeljauw be gonnen met een notering van f 140 uit stekend, doch zakten later naarf 9R weg. De regels kleine kabeljauw lieten het met een koers van f 70 tot f 62 enigszins afweten. De grote zwarte kool kan nog steeds niet op dreef ko men enwerd niet hoger gewaardeerd dan f 76 In het verloop van de markt zakte deze koers nog drie gulden. In Scheveningen In Scheveningen werden aangevoerd kisten wijting. 230 kisten gul en ka beljauw, 350 kisten schol en 5000 kilo tong. Wel en wee der visserü Voor de maandagmarkt meldden zich al de SCH 117 Onderneming 3 met 700 kisten, de IJM 24 Utrecht met 515 kis- :n 204 kleine kisten haring en 200 stuks stijve kabeljauw en de IJM 3G Kemphaan met 755 kisten en 320 kleine kistenharing. Uit de geringe vangsten deze schepen blijkt duidelijk, dat 'isserij de laatste dagen door de storm niet erg vlot is verlopen. De loggers en kotters die na een lange gedwongen rust ten gevolge van de storm eindelijk naar zee konden vertrekken, hebben niet zulke geweldige resultaten kunnen behalen. Men moest Trainers weg VOORSCHOTEN De beide plaat selijke voetbalverenigingen „Rouw koop" en „SVLV" hebben het con tract met hun trainers niet verlengd. Over de nieuwe trainer bij Rouw koop zijn nog geen gegevens beschik baar. SVLV heeft aangetrokken de heer Kruit, de huidige trainer van SJZ uit Zoeterwoude. De heer Kruit heeft SJZ in korte tijd weten op te werken van de 2de klasse LVB -naar de 4de klasse KNVB. Door militaire dienstplicht van vele SJZ'ers is SJZ teruggezakt naar de 1ste klasse LVB. Beide besturen van de voetbalvei enigingen leggen de nadruk op de normale trainerwisseling na drie ja ren, de slechte resultaten van de laatste jaren hebben deze wisseling niet bespoedigd. VOORSCHOTEN Zondagavond om 7 uur wordt in de St. Lauren tius- kerk aan de Leidseweg te Voorscho ten een Passiespel opgevoerd. De toe gang is vrij. De uitvoering duurt on geveer één uur. VOORSCHOTEN Gistermiddag om strceks half zes stak de 8-jarige jon gen M. Zonneveld plotseling de rijbaan over op de Kon. Julianalaan nabij het Gezondheidscentrum. Hij werd aangere den door een personenauto uitLeidcn en moest met een schcdclbasisfractuur worden opgenomen in het St. Elisabeth ziekenhuis te Leiden. Ds. Van de Broeck bezoekt patiënten in Zeehospitium KATWIJK AAN ZEE Wegens het vertrek van ds. M. Boogert van Aarlanderveen naar Hellendoorn is tot zijn opvolger als ziekenbezoeker in het Zeehospitium benoemd ds. C. L. van de Broeck uit Zwammerdam. Eén dag per week zal hij in Kat wijk zijn. KATWIJK Op het postkantoor te Katwijk aan Zee in maait aan spaar geld ingelegd f 139-477,24 en terug betaald f 143.723.19. In Katwijk aan den Rijn waren deze bedragen respec tievelijk f 41.540,48 en f 56.755.83. de meeste gevallen tevreden zijn met trekjes van rond de dertig kilo tong en een paar manden andere vis, hoofd zakelijk schol. Ook in de Noord kon men nog niet erg op dreef komen. Daar bracht men over het algemeen niet verder dan tot trekken van veertig manden hoops. namelijk schelvis en koolvis. Ha ring en makreel werden vrijwel niet gevangen. Noordzee is geen vuilnisvat DEN HAAG In regeringskringen van de Noordzeelanden is men in toenemende mate verontrust door de gewoonte van zeevarenden allerlei af val, zoals olievaten en stukken staal draad, in zee te gooien. Niet alleen het storten van dit af val op de visgronden doch ook het overboord zetten hiervan in zee heeft ongerief voor de visserij ten gevolge. De voorwerpen kunnen door de in vloed van de getijbeweging over aan zienlijke afstanden worden meege voerd en ten slotte op de visgronden terecht komen, waar zij dikwijls be langrijke schade aan de visnetten toebrengen en tijdverlies voor de vis sers veroorzaken. De visnetten worden tegenwoordig vaak vervaardigd van synthetische grondstoffen, waardoor ze over het algemeen blijven drijven en niet on derhevig zijn aan rotten. De visssers wordt gewezen op het gevaar van het over boord gooien van afgedank te netten, waardoor schroeven van andere schepen onklaar kunnen gera- Ga filmen op SUPER 8 't Kan niet meer mislukken! Inlichtingen bij FOTO KRUYT KATWIJK Gevraagd een VAKANTIEADRES voor echtpaar met 4 kinderen en kindermeisje van 18 juli tot 13 augustus. FAMILIE JANMAAT Oude Langendijk 6 - Delft Telefoon 01730-23419 de goede rente van onze bank. Let op de onmid dellijke opvraagbaarheid van iedere spaarinleg, wanneer dan ook en hoe groot dan ook. Kies uw eigen spaarvorm. Voorstraat 50 Telefoon 2019 Aan de openbare kleuterschool, Rijnstraat 31 te Katwijk a. d. Rijn, wordt voor spoedige indiensttreding gevraagd een meisje in de leeftijd van ongeveer 17 jaar als Deze betrekking omvat het assisteren van de hoofdleidster tijdens de schooltijd en het schoonhouden van de school. Salaris afhankelijk van de leeftijd in nader overleg te regelen. Eventuele nadere inlichtingen kunnen bij de hoofdleidster van de school worden verkregen. wethouders van -NOVA THEATER- DINSDAG 5 APRIL 7.30 en 8.30 WOENSDAG 6 APRIL 2—7.30—8.30 uur: TWEE LAATSTE DAGEN HUWELIJK H.K.H. PRINSES BEATRIX IN KLEUREN AUTO FINANCIERING en AUTOVERZEKERING Kamperfoelleplein 1 Katwijk as Ben vlotte afwikkeling vai W. OUWEHANDS ASS. KANTOOR tee Telefoon 3139 v schadeverzekeringen gegarandeerd.

Nieuwe Leidsche Courant | 1966 | | pagina 5