Vijf stijlvolle manieren om regen en wind te trotseren VROOM DREESMANN t Tieners zijn bij uitstek gevoelig voor flitsend gesneden up to date modellen. Zoals deze aktie-regenjas van Hazewind. Twee rijen knopen (double-breasted, extra bescherming tegen wind en felle regen, een groot voordeel b.v. op de (brom)fiets), grof gestikte naden, sportieve epauletten. Helemaal nylon gevoerd. Vervaardigd van wash and wear Terlenka poplin in een hele reeks kleuren. 69.- iflMBflivir -* Deze klassieke regenjas in Engels raglanmodel is gemaakt van beige of blauwe, kreukhcrstellende, waterafstotende poplin Terlenka. Helemaal gevoerd met nylon. 59.- Uiterst geklede regenjas van een mengsel van wol en Terlenka. Gesneden door een ware meesterhand, die ook de exclusieve label aan deze jas bevestigde. Stijlgroep Groningen. Gedistingeerd raglanmodel met steekzakken. Bruin, blauw of grijs. 119.- U prefereert konsekwent katoen? Dan hebben we óók voor u de i-d-e-a-l-e jas. Zuiver katoenen gabardine. Onverslijtbaar. De naam Falcon staat erin, en dat zegt genoeg. Dit is een regelrechte trenchcoat, kompleet met sierstiksels en ferme ceintuur. Ingezette mouw. Keuze uit verschillende tinten. 89.50 Dit is nu eens een regenjas die geschikt is voor ille gelegenheden, zowel biezonder informele als uiterst belangrijke. Deze gedistingeerde jar. I is vervaardigd van Nino-Diolen, heeft één rij knopen, twee ruime opgestikte zakken en een kraag die heel hoog gesloten kan worden. Uiteraard geheel nylon gevoerd. Kleuren: beige, bruin, blauw. 79.-

Nieuwe Leidsche Courant | 1966 | | pagina 6