Britse verkiezingen vallen op 31 maart PER MILITAIR ZES SUIKERKLONTJES... Wilson gaf het startschot Rennies^É Moordaanslag op moordenaar GRIEP? NEEM DIREKT EEN Nkroemah gast van Russische regering Hee, da's een goed idee, moet u vaker doen:s Slagroom er 5 DINSDAG 1 MAART 1966 LONDEN Zoals we gisteren al konden melden in het grootste deel van onze oplage gaan de Britten op 31 maart ter stembus. Het parlement wordt op 10 maart ontbonden, enkele dagen nadat koningin Elizabeth van haar Caribische reis is teruggekeerd. Het nieuwe parlement zal op 18 april pas bijeen komen om een nieuwe voorzitter te kiezen. Wilson meent, dat zijn partij sterker uit de strjjd te voor schijn zal komen. De meerderheid van Labour schommelde sinds de verkiezingen van 15 oktober 1964 tussen de vijf en de twee zetels in het Lagerhuis. In een rede voor radio en tv heeft Wilson gisteravond gezegd, dat de eco nomische positie van Engeland is ver beterd, sinds hij het bewind van de Conservatieven heeft overgenomen. Er is echter nog geweldig veel te doen. Zijn voornaamste tegenstander, de leider van de Conservatieve partij, Heatfli, verwijt de regering een ver maanden dat hij nu aan het bewind is, zijn echter twee grote problemen! onopgelost gebleven. Het zijn de kwes-j tie-Rhodesië en het economische vraag stuk. Pas als deze twee kwesties zijn .,ge-| regeld'", kan er een echte taxatie wor-1 den gemaakt van Wilson's kwaliteit als nationaal leider. Dit neemt echter Engeland keerd economisch beleid. Zij heeft de niet weg dat zijn persoonlijke papieren kernvraagstukken niet goed aange-jbij de grote massa stemgerechtigden pakt. Wilson zei ook de hoop van de hoog genoteerd staan, dit ondanks een blanke Rhodesiërs de bodem te willen reeks impopulaire economische maat- inslaan» dat zy het met een Conserva- regelen, tieve regering op een akkoordje willen Problemen Topmensen Het werk dat Wilson ambtsperiode als premier van Enge land heeft verricht, heeft veel lof ge oogst bij zijn aanhangers en zijn te genstanders verbijsterd. In de zestien Brandend maagzuur? heipen direkt! Kleinigheden? Ik ben heel klein, maar ik beteken heel veel. Ik help iedereen, ik open deuren en harten. Ik schep vriend schap en vertrouwen. Ik zoek eerbied en bewondering. Iedereen houdt van mij. Ik verveel niemand. Ik overtreed geen enkele wet. Ik kost niets. Velen hebben mij geprezen. Niemand haat mij en niemand heeft mij ooit veroor deeld. Ik ben aardig voor de hoogsten èn de laagsten. Ik ben altijd nuttig. heer staan. Kleinigheden? Ik heb een stil vermoeden dat veel problemen verschrompelen of opgelost worden, indien de betekenis van dergelijke „kleinigheden" toepassing vond in de praktijk van het dagelijks leven. Zeist. D. Witzand. Wilhelmus (4) Uw smalende commentaar ten spijt vonden wij het aanheffen van het Wilhelmus van Willem Duys hartelijk en welgemeend. Het geschimp op de ontroering van W. D. vond ik ronduit laag bij de giond. Is de schrijver van Commantaar niet bij een verkeerde partij aangesloten? Rotterdam C. Straver-van Straten Wilhelmus (5) Ik heb verschillende kranten nage speurd, om te zien, wat hun recensen ten schreven over Willem Duys. Geen kritiek haalde het bij de Uwe. U zult vermoedelijk van deze regels niet ondersteboven zijn, maar het leek me goed. om U dit te laten weten, want als de pennen los komen, is het einde zoek. Het zou me spijten, als Uw re censent door een aantal lezers „wegge schreven" zou worden. Telkens als ik weer las „kinderlijke Willem was er weer eens fijn ingelopen bij gebor neerde Carel Brifcls" had ik moeite mijn lachen te onderdrukken. Wat door zingende Willem geboden werd, was een klucht in drie bedrijven, klungelig van opzet, ongeholpen in de uitvoering. Het zingen van het Wilhel mus aan het slot was volkomen mis plaatst en sloeg dan ook nergens op. Wij voor ons hebben geen enkele be hoefte aan een „Telegraaf-rel" tegen uw recensent. Voorburg J. H. Grevers Wilhelmus (6) Als vurig Oranjeklant voel ik be hoefte. om tc schrijven, dat als ons vorstenhuis geschraagd moet worden door sentimenteel gedoe als van Wil lem Duys, de republiek in de kortst mogelijke tijd een feit zal zijn. Viaardingen E. B. van 't Hoff Van het ogenblik van zijn ambtsaan. .-. uarding als premier op 16 oktober 1964 zijn eerste af heeft Wilson een -grote activiteit ont man .n.op- Hij richtte nieuwe ministeries op, haalde topmensen uit de universi taire en industriële wereld naar voren om het „ambtelijke denken" aan te pas sen aan de maatschappelijke evolutie en stelde een stroom plannen op voor nieuwe wetten. Bij de verkiezingen zal Wilson een nieuw mandaat vragen voor de ver dere uitwerking van zijn plannen voor hervorming op sociaal en economisch gebied. Wilson zou duidelijk willen la ten uitkomen dat hij meer nodig heeft dan een absolute meerderheid van drie stemmen in het- Lagerhuis om deze plannen te kunnen doorzetten, Het gaat hier in de eerste plaats om zijn plannen om de lonen en prijzen te be vriezen. De Labourpartij hoopt te kunnen profiteren van de huidige hoge lonen en geringe werkloosheid in Engeland, waardoor de brede massa de regering gunstig gezind blijft hetgeen ook tot uiting is gekomen in de resultaten van tussentijdse verkiezingen en opinipei- lingen. Zij hoopt ook gebruik te kun nen maken van de verdeeldheid bij de Conservatieve oppositie in verband met de crisis in Rhodesië. Oplossing India zou zichzelf kunnen helpen door de heilige koeien en geiten af te schaffen, evenals de diamanten en andere edele stenen vergarende rr.ahs- radja's, door een ingrijpende irrigatie aan te leggen en de landbouw te mo derniseren. Bij de laatste twee midde len zouden de kapitalisten kunnen hel pen. Kapitalisten aller landen, vere nigt U! Den Haag W. F. Bingley Sr Bezwaarden (2) P. Molenaar te Barendrecht is be zwaard over het feit, dat de bezwaar den in de Chr. Gereformeerde Ker ken een eigen orgaan willen. Hoe nu heer Molenaar1 Is er geen persvrij heid meer in Nederland? U ben» ze ker niet geaoonneerd op een christelij ke krant en bent zeker geen lid van een christelijke radiovereniging, een christelijke vakorganisatie. Foei! al die richtingen! Of... misgunt U soms ...i eigen geluid te laten horen? Een Seluid, dat in De Wekker niet meer oorklinkt. Die ratelt niet meer, sinds hij voor is gaan lopen. Gouda H. yan Dam Tories De Conservatieve leiders hebben al duidelijk laten blijken dat zij hopen de kwestie Rhodesië en andere kwes ties inzake de overzeese gebiedsdelen en steunpunten or de achtergrond te kunnen houden en zich bij hun aan vallen op het Labounbewind te kunnen concentreren op de stij-gende prijzen en andere binnenlandse kwesties betref fende de levensstandaard van het volk die het resultaat van de verkiezingen in Engeland plegen te bepalen. Heath zal het waarschijnlijk moei lijk krijgen als hy er als leider var de Conservatieven niet in mooht sla gen zijn partij bij de verkiezingen naar de overwinning te voeren. Tot nu toe heeft zijn optreden nog geen sporen van betekenis achtergelaten. De Con servatieve party is verdeeld over de kwestie van de onafhankelijkheid van Rhodesië en een aantal Conservatieven hebben duidelijk laten blijken dat zij Heath nu niet direct de meest geschik te persoon aohten om de partij in haar geheel te leiden. Men kan echter stel len dat Heath de terugslag heeft onder vonden van gebeurtenissen waarop hij geen invloed heeft kunnen uitoefenen. pREMIER Wilson heeft eindelijk het startschot gegeven voor de verkiezingsstrijd. Aan de onzeker heid is een eind gekomen, met name voor Edward Heath, leider van de Conservatieve partij. Deze had overigens reeds zijn eigen verkiezingscampagne ingezet om Wilson een slag voor te zijn. Het eni ge wat Wilson gisteren nog kon me dedelen was de datum waarop de verkiezingen zouden worden gehou den. Wilson heeft volledig gebruik ge maakt van de mogelijkheden die het Britse kiesstelsel de premier biedt, als deze wil aansturen op ontbinding van het Lagerhuis en op nieuwe ver kiezingen. Hij heeft de geruchten, die al ge ruime tijd geleden de ronde gingen doen, geruchten gelaten om op die wijze de mogelijkheden te peilen, die er voor zijn partij liggen in een nieuwe uitspraak van de kiezers. Toen koningin Elizabeth naar het Caribische gebied vertrok, werd aan genomen, dat hij zou wachten totdat de vorstin zou zijn teruggekeerd. Dit laatste heeft Wilson niet gedaan. Mogelijk omdat Heath de campagne reeds had geopend. STOCKHOLM - In een rechtszaal, waar een man terechtstond wegens moord heeft een broer van de vermoorde getracht de verdachte van het leven te beroven. Toen hij naar de zaal geleid werd het was na het middagreces sprong de broer plotseling met een revol ver in de hand naar voren en haalde tot driemaal toe de trekker over. Gelukkig voor de verdachte weigerde het wapen, zodat het eenvoudig was om de man te overmeesteren. De aanvaller moet uit wraak hebben gehandeld. Hijzelf gaf als commentaar, dat hij zich geërgerd h?H over een uitla ting van de verdachte tijdens de ochte: zitting. Deze stond in hoger beroep recht wegens doodslag tijdens een loods bij houthandel Krans N.V. te Kam pen het stoffelijk overschot aangetroffen van de 18-jarige H. Verhoef, werkzaam bij deze houthandel. Zonder dat iemand, het gezien heeft is Verhoef vermoedelijk bij het tellen van hout onder een schui vende stapel terecht gekomen. Het hout trof hem aan het hoofd en de borst. Waarschijnlijk is hij op slag gedood. Oc-postcii, orc-liii^cii. eri'-fronton AMSTERDAM De plaats door de militairen in te nemen langs de vier kilometer lange route die prinses Beatrix en de heer Claus van Amsberg op 10 maart rijden, is precies uitgekiend. Het was echt centimeterwerk, vertelde kolonel H. L. Graafmans, ^ie waarnemend gouverneur der hoofdstad is en in die functie verantwoordelijk voor de militaire gang van zaken. Hij zei: „We hebben ervoor gezorgd, dat de mili tairen het publiek het uitzicht niet ontnemen. Zij staan op ongeveer twee meter van elkaar, er blijft dus voldoende ruimte om te kijken." Uitgegaan is van het standpunt, dat de militairen hun plaatsen zo laat als verantwoord is moeten in nemen en zo spoedig als mogelijk is moeten verlaten. De gemiddelde „staantijd" bedraagt daardoor anderhalf uur. dat is korter dan de tijd, die de militairen op Prinsjesdag hebben te staan. Om hen fit te houden worden aan hen zes suikerklontjes per man verstrekt. De crisis in Rhodesië brak uit in der herfst. Heath trachtte de politiek vanj behandeling zijn partij tegenover Rhodesië in over-| gende prijzen. eenstemming te brengen met die van de Labourregerinig. Hij wilde de plan nen van Wilson niet doorkruisen. Maar de rechtervleugel van de Conservatie ve partij was het hier niet mee eens en kwam in verzet. Hierdoor werd Heaths poging verijdeld om de aandacht van het grote publiek te trekken met zijn aanvallen op andere aspecten van La- bourpolitiek en wel voornamelijk de de kwestie der stij- In totaal zullen er op 10 maart 5.000 militairen in Amsterdam zijn 2.500 man van de Koninklijke landmacht, 1.500 man van de Ko ninklijke luchtmacht en 1.000 man van de Koninklijke marine. In de vroege morgen van die dag arri veert het grootste gedeelte in de hoofdstad. Op drie plaatsen wor den zij verzameld luchtmacht bij de voormalige Fokkerfabrieken ten noorden van het IJ, marine bij het marine-etablissement en land macht in het gebouwencomplex aan de Sarphatistraat en van daar ber poot naar hun cpstellings- plaats gebracht. De deelnemende troepen zijn ge- recruteerd uit alle onderdelen van de drie krijgsmachtdelen. Wat de landmacht betreft zijn alle wapens vertegenwoordigd (detachementen van de in Duitsland gelegerde troe pen zijn eveneens ingedeeld) en ook de opleiding, zoals de Konink lijke Militaire Academie, de scho len voor reserve-officieren, de Ko ninklijke Militaire School, en voorts nog een gedeelte van de Nationale Reserve. Met elkaar gaan de 5.000 militai ren vier taken vervullen: zij vor men de ere-posten, de ere-hagen, de ere-fronten en de ere-wachten. De ere-posten staan opgesteld langs de route, de ere-hagen op de binnenplaats van het stadhuis en bij de Westerkerk, de ere-fronten achter de ere-posten en de ere-wachten bij het paleis op de Dam en op Schiphol, waar zij eerbewijzen verrichten aan de ko ninklijke gasten uit het buiten land. De ere-haag op de binnenplaats van het stadhuis bestaat uit 24 adelborsten, 24 cadetten van de landmacht en 24 cadetten van de luchtmacht. Bij de ingang van de Westerkerk staan als ere-haag 12 man van het Wapen der Koninklij ke Marechaussee, waarvan prinses Beatrix Petemoei is. De ere-fronten vormen 25 Mar- va's, 25 Milva's en 25 Luva's en voorts militairen en burgers uit organisaties buiten de krijgs macht, zoals officiersverenigin- Met speciaal toestel naar Moskou ACCRA Ex-president Nkroe mah van Ghana is gisteren per spe ciale lijnvliegtuig in Moskou aan gekomen waar hij opgewacht werd door minister van buitenlandse za ken Gromiko. Nkroemah is onder gebracht in een gastenverblijf van de regering in de Lenin-heuvels bij ietwat moeizaam enige zalen geleid werden, dan eerst via een alleronmo- ontvangen door Koningin en Prins en i_ (jan ^0Qr j^st jonge paar £n jjj,,, de andere lijk tussen kon komen zei ik op de de heer toon, die bij zo'n berisping past: „Hoe rond kom je erbij, al die dingen gebeuren morgen pas tn vandaag is het zon- lag" Na een stilzwijgen ai kant van de lijn kwam zichtige informatie naar en daarna een nog voorzichtiger aankondiging, dat de zondag al was ivergegaan in de maandag. En of ik ne dat nu maar wilde realiseren. Nu k wilde het niet, maar de werkelijk heid stond levendig voor mijn raam i de gedaante van een ventende bak ker, die toen beslist op zondagochtend daar niet zou „.jn. wil zeggen, dat de maandag voor mij vrij onwezen lijk begon. Toch kon ik niet vermoe den. dat diezo fde dag nog veel onwe zenlijker zou eindigen. En wel met een volslagen Soedane- Amsberg overal in het praatje maakten. Stomme •erbazing bij de ambassadeurs over hun eigen geschenk aan het Bruids paar. Een zilveren plateau met 7. wi «i» en uit elkaar mijn welzijn geschroefd kin worden en dan zowel B voor fruit als voor kaarsen dragen geschikt is. En dan allemaal weer huis toe. Voor de amuassadeurs die elders resi deren is dat „huis" in Den Haag hotel Des Indes. Wel grappig op te merken dat de ambassadeurs ijlings hun gala- kleding verwisselden voor het gewo ne pakje, terwijl de dames nog even nagenoten in de feestkledij. En dan het slokje en het praatje -as daar dat ik de Soedan ontmoette, Abdullahi El Hassan. Och een ge- :o. Van de Afrikaanse de Nederlandse ooli- slecnts één stap. Van de poli- ar het dagelijks leven een mil- maart, zijn a:leen de chefs de mission limeter. En zo werd ik uitgenodigd Nu zijn de wegen van een journa list dikwijls verrassend, dat wel. Het begon met mijn nieuwsgierig heid naar de ontvangst van het Corps aan de bar. Het Diplomatique op Huis ten Bosch, ambassadeur waar het ionge paar, Beatrix en Abdullal Claus, omringd door de Koninklijke sprek is Familie weer het stralend middelpunt problemen die in Den faag hun residentie heb ben, uitgenodigd. Voor de ambassa deurs, die in Brussel, Londen, Bonn of Parijs resideren was gisteren dus de enige kans de bruidegom ook eens straat maaltijd bij een Soedanees jong echtpaar, de man studerend aan het Institute of Social Studies wonend doodgewone Scheveningse te leren kennen. In de taxi erheen kreeg ik het be- r die ontvangst kort zijn. nauwd. Of die vrinden i Allemaal enthousiaste verhalen. sadeur zo'n wildvreemd men6 nou wei Hoe de diplomaten via de hal en leuk zouden vinden? Antwoord: Iede re Soedanees weet, dat hij altijd onverwachte gasten kan meenemen. En zo was het. In een minuut was er een bord oijgezet en wat de hoe veelheid voedsel betrof hadden er nog zes bordjes bij kunnen komen. Ik werd wel vriendelijk onderwe zen bij het toetasten. Eerst heerlijke stukken mals gebraden vlees met een soort even gebakken macaroni en een salade, waarin geen sla te bekennen was, maar wel een prikkelende mie rikswortel. Toen de ceremonie van het brokkelen van het brood, waaro ver een soo.t spinaziesaus kwam. het was echter geen spinazie maar een Soedanese g.-oente gedroogd meege bracht. En dan een soort griesmeel pudding met pindasaus. Krankzinnig als u het zo hoert, maar onbeschrijfe lijk lekker om op te smikkelen. Soms sloeg de conversatie over in het Arabisch. Dan ging het over de kinderen, die op de jongste zoon van de ambassadeur na allemaal in Soe dan oij famiie verblijven. Het tra gisch stukje leven van mensen die hun land in de vreemde dienen. Maar verder ging het in het Engels. Grote vraag: Waar>m heet Hollands in het Engels Dutch? Ik wist het niet, opper de dat het misschien van Diets Andere vraag: Hoeveel talen er in Nederland gesproken werden? Die Friezen toch! Weer een vraag: Waarom al die protestantse partijen toch niet één werden? Leg het maar even uit. Enige troost bij al mijn tekortko mingen. dat liet van mijn kant niet lukte ook maar één exact recept van de heerlijkheden die me voorgescho teld werden ios te krijgen. „Kruiderij en en specialiteiten" glimlachte mijn gastvrouw. En dat heb ik toen maar ook als antwoordbases op de politieke vragen genomen: „Typical Dutch". de hoofdstad. De Ghanese ambas sade deelde rnee, dat zij niet tevo ren is ingelicht van de komst van Nkroemah. De ambassadeur heeft overigens, evenals zijn collega in Peking, zijn steun gegeven aan de nieuwe leiders van Ghana. Hij heeft gisteren de Russische rege ring formeel om erkenning van het nieuwe bewind verzocht. Het Kremlin heeft nog niet gereageerd, In Accra belegde gisteren Ghana's nieuwe leider generaal Ankrah zijn eerste persconferentie. Hij brandmerk te Nkroemah als Afrika's tiran num mer een", die het land op de rand van de economische ondergang heeft ge bracht. Hij zei dat het land zeer dicht bij een hongersnood staat. Op bevrien de landen werd een beroep gedaan de Ghanese economie te helpen herstel len. Eerder had de generaal verklaard dat Nkroemah, wanneer hij terug zou keren, terecht zou moeten staan. Eventuele hervatting v? - de diploma tieke betrekkingen met Engeland, afge broken op de kwestie-Rhodesië. hing af van de resultaten van de conferentie van de OAE te Addis Abeba, die gisteren door keizer Haille Selassie werd geo pend. De delegatie van het nieuwe be wind dat de OAE conferentie bijwoont kreeg veel aandacht. Velen gingen naar de Ghanese afgevaardigden om hen de hand te drukken. Ondanks de geruchten dat er nog een delegatie uit naam van Nkroemah aanwezig zou zijn was er nie mand aanwezig die beierde het afgezet te staatshoofd te vertegenwoordigen. Quaison Saekey. ex-minister van bui tenlandse zaken, die eerder had aange kondigd Nkroemah te Addis Abeba te zullen vertegenwoordigen, is spoorloos. Hij zou via Frankfort r>-- ':s Abeba reizen, maar hij is daar niet aangeko- Amihyia Generaal Ankrah stelde op zijn pers conferentie Daniël Amlhyia, die zei de staatsgreep vanuit Londen te hebben be raamd, scherp - de kaak. Amlhyia moest, zwetend onder sterke booglam pen, op een stoel gaan staan terwijl be wakers hun geweren op hem richtten. Ankrah zei boos: „Niemand van ons kent hem. Hij is een misdadiger die In Ghana gezocht wordt. Wij zullen hem In een koude ijskast zetten." De generaal zei, dat geruchten dat zijn nieuwe regering de betrekkingen met China en Rusland zou hebben verbroken ongegrond waren. Wel zijn de vluchten van de Russische luchtvaartmaatschappij Aeroflot op Accra verboden omdat een van de vliegtuigen van die maatschappij Nkroemah gisteren uit Peking heeft ver voerd. Hij zei tenslotte dat het plan om Nkroemah uit het zadel te wippen al zeer lang bestond. De staatsgreep werd ruim drie weken voorbereid in Koemasi, de tweede grote stad van Ghana, en sinds 1957 het bolwerk van de oppositie tegen Nkroemah. De coup werd zonder enige buitenlandse hulp gedaan, zo verze kerde Ankrah. Uit Lagos wordt nog vernomen dat tijdens de staatsgreep zeker elf Russen (leden van Nkroemahs lijfwacht) zijn gedood. Oostduitser is veilig ondanks kogelregen BERLIJN Een 22-jarige vluchteling uit Oost-Berlijn is er ondanks een kogel- regen in geslaagd veilig het westen te! bereiken. De man, die zei uit economi- sche en politieke overwegingen te heb-> ben willen vluchten, sprong van een prik keldraadversperring in een kanaal, waad- de langs de kant tot hij buiten het be reik van de schietwapenen was gekomen en zwom vervolgens naar de andere, wes- j telijke, zijde. Op het ogenblik dat de Westberlijnse politie hem oppikte viel i •hij flauw. 1 Tijdens het wachten op het voorbijtrekken van de sprookjes stoet is er voor het publiek veel te zien en te horen. Te zien zijn de fraaie uniformen van de ere-wachten bij het Paleis, te horen de muziek van de korp sen, die langs de rout© hun plaats innemen: het Trompetter korps van de Cavalerie, het Fan farekorps van de Genie, van de Limburgse Jagers, de Lucht machtkapel en de Matrozenka- pel. De Matrozenkapel staat bij de Westerkerk. De vier grote kapellen, de Ko ninklijke Militaire Kapel, de Jo- han Willem Friso Kapel, de Luchtmachtkapel en de Mari nierskapel van de Koninklijke Marine zijn ingedeeld bij de ere-wachten. De ere-wacht voor het paleis op de Dam wordt op 10 maart van 9.00 uur tot 12.15 uur betrokken door de Konings compagnie van de Garde Grena diers (ceremonieel tenue) met de Koninklijke Militaire Kapel en het Tamboerkorps, en van 12.15 uur tot 18.00 uur door een compagnie mariniers met de Ma rinierskapel en de tamboers en pijpers. Bij alle ere-wachten is een vaandelwacht met vaandel ingetreden. minder Het aantal militairen dat de huwelijksplechtigheid op 10 maart opluistert is belangrijk minder dan» dat bij het huwelijk van koningin Juliana in 1937 in Den Haag. Maar de route is niet belangrijk korter. Doch in Amsterdam zullen de ere-posten niet zo dicht bij elkaar staan als dat toen in de residentie het ge val was. Tenslotte: Ook de varende vloot zal acte de présence geven. Een gedeelte van smaldeel V neemt op 10 maart ligplaats op het IJ. Voedsel onder druk in maag ruimtehonden MOSKOU Dc twee honden, die nu al zeven dagen in de ruimte cirkelen, worden op een bijzondere manier gevoed, zo blijkt uit een artikel van een Russische geleerde in een vak blad. Het voedsel, dat pastavor- mig is wordt onder druk via buisjes rechtstreeks naar de maag gevoerd. Daartoe zijn kunstmatige openingen in de hondenmagen aangebracht. Zo nodig krijgen de honden, die zich in ruimtepakjes vrij rede lijk kunnen bewegen, ook ge neesmiddelen toegediend. fruit (iiruuuaffei bijv.J mei slagroom. Lekker en gezellig!

Nieuwe Leidsche Courant | 1966 | | pagina 5