TV RADIO Unieke glimlach van de Zweedse gouvernante steelt alle harten Groot tv-amusement op huwelijksdag Spion aan de muur ZATERDAG 19 FEBRUARI I9M en Commentaar Pijnlijk Als het niet zo pijnlijk was geweest, zou het ronduit belachelijk moeten worden genoemd, het slot van Willem Duys' stuntelig optreden in „Voor de vuist weg". Daar kwam, na veel te lang uitge plozen optredens van de 86-jarige reislustige heer Lok („waarom neem je hem niet eens in je programma, Willem?" had iemand gezegd) die nu nog zo'n zin heeft om naar Hiroshima te gaan („ik hoop dat iemand u eens met de auto meeneemt", zei Willem) en van Toon Hermans, zo waar Carel Briels in verheven lyriek uithuilen over het feit, dat hij niet is gevraagd als organisator van het Amsterdamse huwelijksfeest. Vlak daarvoor hadden we een uit bundige demonstratie van het popu laire lied „Glaasje op, laat u rijden" met toelichting van de ernstige Nij meegse vader van de overigens uit stekende slagzin gehad. Maar Willem schonk ook Carel een vers glas cham pagne in, omdat het de 25ste Vuist was, en liet hem al zijn gezwollen tirades op ,Jïou en trouw aan de mo narchie" animerend uiteen. Toen Ca rel met van emotie dikke stem zei „ze hebben de Koningin een onmen selijk verdriet gedaan met hun re publikeinse propaganda"; „de Am sterdamse organisatoren zijn slappe tinussen", en „ik en mijn artistieke medewerkers hadden de prachtige sfeer van het Rijksmuseum geprefe reerd boven een commercieal beurs gebouw als de RAI", liet de camera zien hoe Willem een traan wegpinkte. Na de laatste kreun van Carel, toen kreten als ,/Lit simpele bruidspaar' en „huisartsen die trappen op ei afsjouwen" hadden weerklonken, „de feilloze tv-camera's die alles hadden kunnen vastleggen voor binnen- buitenland", plus de goede trouw van de heren Rengelink en Schüttenhelm erbij waren gehaald en Carel ten slotte de diepgevoelde wens had uit gesproken" dat Willem die de RAI- manifestatie mag verslaan dan maar nèt zo'n timbre in zijn stem zal mogen hebben als eens, toen hij het laatste Promenade-concert in Londen ver sloeg, was goede Willem helemaal van de kaart. Hij kon nog juist met gebroken stem stamelen: „Nu kan ik niets meer zeggen, nu gaan we er meteen maar uit", waarna hij diep bevangen het Wilhelmus inzette. Na twee of drie maten weifelende verbazing stemde het publiek in het Bussumse Concordia daar trouwhartig mee In. Voor het publiek thuis aan de buis was het geheel een groots cabaret nummer. Kinderlijke Willem, ditmaal vergezéld van een heel grote zand loper, was er weer eens fijn inge lopen bij geborneerde Carel Briels die nog altijd tracht zijn „Waterloo' te overleven. Moeten we dergelijke nonsens nog langer op de beeldbuis zien? Wordt het nu nóg niet: „Voor de vuist? Wèg!"? Katy's „jao" toch ééns voor Morley (Van onze radio- en tv-redactie) ■yRAAG HET de mensen, die niet zo erg veel kijken (zoals ze zeggen), en u zult het telkens ho ren: „O ja, maar „De Zweedse gouvernante"dié zien we al tijd! Mocht u haar nog niet kennen, deze Katy Holstrum met haar hartveroverende, unieke glimlach, schakelt u dan vooral zondagavond om 8.05 uur het tweede televisie net eens inen u zult het be treuren, dat u haar zoveel maan den hebt gemist. Er is sprake van geweest, dat het feuilleton eind maart zou aflopen, maar de NTS heeft bericht gehad, dat de serië ook in Amerika niet kan worden gestopt, omdat het kijkend publiek Katy eenvoudig opeist. Daarom zal men de produktie nog maar een tijdje voortzetten. Ach, het verhaal op zichzelf heeft niets om het lijf en de Amerikaanse toestanden, erin beschreven, spreken ons niet of nauwelijks aan: wij ken nen niet de figuur van de politicus, die met zijn titel wordt aangesproken. De meesten van ons weten niet eens precies, wat een „congresman" is, maar dat hindert allemaal niet. Wij hebben als fervente dienaren van de heel mooie, heel lieve Zweedse Katy langzamerhand wel geleerd, dat haar „baas", of liever de vader van de twee jongens bij wie zij „gouvernan te" is, Glen Morley heet, en wetsont- geweldig op aan komt, dat hij met iedereen goeie vriendjes is, voorzover het „zijn kiezers" betreft. Meer behoeven we ook niet te we ten, want sinds weken en weken staat de verliefdheid van Katy en .mister Morley" centraal in elke aflevering. Werd alles niet zo hoogst onslhuldig en ontwapenend opgedist, het zou een haast onfatsoenlijke toestand zijn want er wordt 's avonds nogal eens een kusje gewisseld, dat 's morgens weer absoluut vergeten moet zijn. Hij wil niet Want mr. Morley, weduwnaar een vage vrouw die hem eens twee aardige jongens schonk, treurt allang .niet meer en is op slag heel diep ge vallen voor de charmes van de snoe zige blonde Zweedse boerendochter, zodra zij een voet in huis zette. Hij heeft dat niet onder stoelen of banken gestoken, zodat iedereen in huis, Oma, secretaris en kinderen in cluis, regelmatig gewoon hardop vra gen, wanneer er nu eens wordt ge trouwd. Temeer, omdat Katy zelf der mate openlijk haar hart heeft verlo ren aan de „congresman", dat het van haar afstraalt. Maar mister Morley wil niet trou- wen(?) en Katy heeft zo haar gerecht vaardigde boerentrots., en dus wordt er in zwakke momenten wel gekust, maar in de vroege ochtend is iedereen weer fiks uitgeslapen en... blijft alles bij het oude, hoe Oma, secretaris, ja zelfs de oudste zoon (van 13) zich ook als koppelaars beijveren. Lies de Wind als mevrouw Maigret (Van onze radio- en tv-redactie) HILVERSUM De actrice Lies de Wind (U kent haar o.m. als de huis houdster in de reeks „Memorandum van een dokter" bij de NCRV) zal in het komende winterseizoen de rol van „mevrouw Maigret" gaan vervullen in de voortzetting van de Maigret-serie. U zult zich ongetwijfeld herinneren, dat Jan Teulings de rol van de be roemde Parijse commissaris van poli tie uit de Simenon-verhalen op zich heeft genomen. De charme Dit kostelijk opgediste spelletje van kat en muis wordt eindeloos viortgezet, em de kijker is uiterst geduldig, want ledereen vreest dat, wanneer het ein delijk tot trouwen komt, de serie uit zal zijn. En daar hoopt niemand op.... Trouwens, die heerlijk dik-opgeleg- de romantiek, verpakt in driftige twistgestrekken waarbij Katy zonder meer altijd aan 't langste eind trekt, vormt de charme van „De Zweedse gouvernante", een wat stijve vertaling van de al even ongezellige oorspron kelijke titel „The Farmer's daugh ter". Het verhaal zelf is al twintig jaar oud: in 1946 speelde Loretta Young de titelrol in de gelijknamige film. Dat was toen de geschiedenis van een Zweeds boerenmeisje, mooi en bijzon der intelligent, dat een baan zocht in Amerika, juist in de tijd toen het „bon ton" was om een Europese kinderjuf frouw te hebben. Zij komt bij de poli ticus Morley in huis, raakt op hem verliefd en hij op haar, er volgt een uitgebreid om elkaar heen draaien en tenslotte: ze krijgen elkaar. Een heel aardige film, waarin Loretta een prijs wegsleepte voor haar goede spel. Het is echter Inger Stevens, die in het veel en veel langere, en ten op zichte van de film gemoderniseerde tv feuilleton stukken boven Loretta uit steekt in haar Katy creatie. Inger is een echte Zweedse. Haar vader was leraar in Stockholm (In- gers geboorteplaats), maar had zijn hart verloren aan het amateurtoneel. Werd er op school een stuk ingestu deerd, doctor Stevens dong naar een hoofdrol. Inger zegt nu: „Toen ik zes jaar was mocht ik voor het eerst mee naar een toneeluitvoering van de school. Ik zag mijn vader in de rol van Scrooge in Dickens' ,.A Christmas Carol"... en dat vond ik zo prachtig, dat ik met een besloot om actrice te worden." En ze werd het. Toen ze 13 jaar was, kreeg dr Stevens een benoeming aan een universiteit in New York. Ze sprak geen woord Engels, maar haar ouders hielpen haar de taal te leren door thuis geen Zweeds meer te spre ken. Inger ging naar een middelbare school, maar mocht tevens toneel- en balletlessen nemen: ze was een zeer ijverige, intelligente leërlingè. Zodra- ze van school kwam én 'feilloos Engels sprak (zonder het Zweedse accent dat ze nu zo vorstelijk ten beste geeft als Katy met haar onnavolgbare „jao", dat in elke aflevering tenminste zeven maal duidelijk dient te worden ge- (Van onze radio- en tv-redactie) BUSSUM Na afloop van de re portage van het huwelijk van prinses Beatrix en de heer Claus von Ams- berg op 10 maart a.s. zal de NTS ver der de gehele dag met gevarieerde programma's in de lucht blijven. Hoofdschotel van deze uitzending wordt een groot amusementsprogram ma dat 's avonds tussen 8.30 en 10 uur op Ned. I verschijnt en waaraan on geveer 200 artisten en musici zullen meewerken. Wij kijkers worden uitgenodigd om met z'n allen naar een soort Lunapark te gaan, waar Cees de Lange direc teur is van een vlooientheater (het Cocktail Trio zingt het bijbehorende liedje), Bueno de Mesquita boeienko- ning, Ronnie Bierman en Sylvia de Leur Siamese tweeling, Corry Brokken weer eens de handlezende zigeunerin, Conny van den Bos een zangeres en Peter Oran schoenpoetsende zakken roller. Willeke Alberti en Ronnie Tober beheren de poffertjeskraam, Joop Do- i derer is de man van „de kop van Jut" en bij de lachspiegel treden The Spot lights op. In de Vrolijke Keuken vindt men Rita Corita, Herbert Joeks en George Noordhof, in de Paradetent Jan Blaa- ser, voorts zijn de Roetetoeters pre sent als een van de vele muzieken- sembles die zullen optreden, en ont breken Kees Schilperoort. André Car- rell, Gerry en Tobi Rix, Fiet Coster en de vuureter Satani niet. Fred Kaps vertoont zijn „doorge zaagde weesmeisje" en voor de lach zorgen verder o.a. de clown Brockino, Johnny Kraaykamp en Rijk de Gooyer, er wordt gedanst en gesprongen, ge musiceerd en gezongen dat het een lust is en „iedereen" doet mee. Het programma wordt in drie dagen op beeldband vastgelegd. Katy (Inger Stevens) en Glen Morley (William Windom) zijn het weer heel even hartelijk eens als ze een helden monument bekijken maar hoe lang zal dat duren? zegd om de kijkers te vermaken), ging ze proberen om aan het toneel te komen. Groot succes Dat is in New York niet zo bar ge makkelijk, maar Inger's onmiskenbare talent, haar schoonheid en vooral haar unieke glimlach, openden ten slotte de deuren voor haar. Een rolletje hier, een rolletje daar.... en de „ontdekkers" schoten op haar af. Haar ster rees snel. Het werd groot toneel, toen film, daarna Broad: way.... en in 1956 televisie. In allerlei shows verscheen zij als gast, in vele bekende series moest en zou ze ten minste één keer verschijnen... tot in Bonanza toe! Geen wonder dus, dat Amerika reen afscheid kan nemen van „Katy Wordt er 'tenslotte getrouwd.... Na tuurlijk! Amerika heeft het huwelijk al gezien, de geiUustreerde bladen brachten er enorme foto's van. Maar... ook als jong vrouwtje kan Katy haar congresman beminnen en critiseren en... uit louter liefde met hem bek vechten. En waarom dus niet nog. een reeks avonturen in en om huize Mor ley....? In haar vrije tijd leest Inger Ste vens, die wel een heel mooi huis be zit, veelvuldig wordt vereerd maar de man van haar keuze nog niet heeft gevonden, zoveel als ze maar kan. En alles, wat de pot sohaft, van strenge literatuur via mooie romans tot tijd- sdhriftbabbels toe. Onlangs heeft ze met heel veel moeite via haar manager (die haar in een onbewaakt ogenblik op de moge lijkheid attent maakte) een van haar hartewensen vervuld: zij heeft zich een prachtige ijsberenhuid, compleet met geprepareerde kop, voor haar woning aangeschaft. Ze is er zo dol op, dat ze een tijd lang alleen maar foto's wilde laten maken waarop ze samen met haar ijsbeer voorkomt en ook hem schenkt ze gul haar allerliefste glimlach. Koekoek contra Roolvink: Wat de pers over ons schrijft deugt niet (Van onze parlementsredactie) DEN HAAG Het is niet juist om de Boerenpartij te beoordelen naar wat in de pers over ons wordt gezegd. Wat de kranten allemaal over ons schrijven deugt niets van. Deze woorden sprak de heer Koekoek, fractieleider van de Boe renpartij, vrijdagavond in een debat voor de televisie met de heer B. Roolvink, de voorzitter van de anti-revolutionaire fractie. Beide politici waren in verband met de komende verkiezingen voor een discussie door de AVRO uitgenodigd. Onder lei ding van Elsevierredacteur drs. Hoogen- dijk spraken zij achtereenvolgens over de vrije economie, het Ontwikkelings- en Saneringsfonds, en de politiek der Boe^ Naarmate de beschikbaar gestelde 25 minuten vorderden, werd het debat hef tiger. De heer Koekoek verweet de regering dat zij door haar geleide land bouweconomie het inkomen der boeern omlaag drukt. Zijn anti-revolutionaire opponent bestreed ait door op te merken dat de melkprijs op de wereldmarkt lager ligt dan het bedrag dat de veehou- ders thans met regeringssteun ontvangen. De vrije boer wilde het bewijs van deze stelling zien. Als u mij niet gelooft moet u een interpellatie bij minister Biesheu vel aanvragen, antwoordde de heer Rool vink. „Daar geeft de minister toch geen antwoord op", meende de heer Koekoek. De leider van de Boerenpartij was zeer verontwaardigd toen de heer Roolvink een aantal uitspraken van de heer Koe koek over de minister Luns „die man weet nooit iets" en minister Biesheuvel „die is nooit boer geweest" aanhaalde. VANAVOND TE ZIEN Ned. I VARA 7.05 uur Rawhide, geschiedenis van veedrijvers. 8.20 uur actualiteiten. 8.45 uur quiz „Tel uit je winst". 9.20 uur Een straatje om met Dorus, die iedereen ontmoet. 10.10 uur Mies en scène: Mies Bouwman ontvangt 1 Ned. 2 NCRV 8.01 uur Rendez-vous Paris met o.a. Charles Aznavour en de Zingende Tweeling. 8.45 uur herhaling van het deels vernieuwde tv-spel „Interview tussen nul en zero". 9.35 uur actualiteiten. VANAVOND TE HOREN Hilversum i kro 7.35 uur nieuwe klassieke platen. 8.10 uur hoorspel „De man met de misvormde lip", een Sherlock Holmes-verhaal. 9.00 uur amusementsprogramma met van alles wat. 10.10 uur Jules de Corte speelt met liedjes en platen. 10.55 uur Werken van Beethoven en Brahms door het Omroeporkest. Hilvérsumil VAr'A '7,40'uur muziekspel Klaver-jazz-dub. lo 8.35 uur optreden van het Cocktail Trio. 8.55 uur serieuze pianomuziek door Johan Otten. 9.20 uur hoorspel „Morgen komt een nieuwe dag". 10.40 uur Malando speelt. 11.10 uur even naplaten met Mies Bouwman. door John ie Carré w.' 0 Victor Gol'ancz 12 „Dan ga ik er maar even uit, dank u. Ik moet toch ook nog een paar boodschappen doen". Ze keek hem na toen hij zich door de draaideuren heenzwaaide. Het was half drie toen hij terugkwam. Hij rook naar whisky. Hij had een boodschappentas vol groenten en nog een met kruidenierswaren. Hij zette ze neer in de hoek van de afdeling waar hij aan het werk was en begon weer lusteloos aan de oudheidkundeboeken. Hij was ongeveer tien minuten bezig geweest toen hij merkte dat juffrouw Crail hem gadesloeg. „Meneer Leamas". Hij stond halverwege op de ladder en keek dus over zijn schouder naar beneden en zei: „Ja?" „Weet u ook waar die boodschappentassen vandaan ko men?" „Die zijn van mij". „Zo. Zijn die van u". Leamas wachtte. „Het spijt me", vervolgde ze ten langen leste, „dat we dat niet kunnen toestaan, het meenemen van boodschappen, in de biblio theek". „Waar moet ik ze anders zetten? Er is geen enkel» andere plaats waar ik ze kan neerzetten." „Niet in de bibliotheek," antwoordde ze. Leamas trok zich verder niets meer van haar aan en richtte zijn aandacht weer op de oudheidkundige sectie. „Als u niet meer dan de normale tijd voor de lunch nam," vervolgde juffrouw Crail, „zou u geen tijd hebben om boodschappen te gaan doen. Geen van ons beiden doet het, juffrouw Gold noch ik, wij hebben geen tijd om te winkelen." „Waarom neemt u dan niet een half uurtje extra?" vroeg Leamas. „Dan zou u wel tijd hebben. Als u het dan erg druk heeft, kunt u desnoods 's avonds nog een halfuurtje doorwerken. Als u erg veel haast hebt." Ze bleef nog enkele ogenblikken naar hem staan kijken, kennelijk wilde ze iets zeggen. Ten slotte annonceerde ze: „Ik zal het met meneer Ironside bespreken", en ging weg. Om precies half zes trok juffrouw Crail haar mantel aan en vertrok met een nadrukkelijk: „Goedenavond, juffrouw Gold." Leamas vermoedde dat ze de hele middag over die bood schappen had zitten piekeren. Hij ging naar de volgend» afdeling, waar Liz Gold op de onderste sport van haar ladder zat en iets las dat er uitzag als een pamflet. Toen ze Leamus zag stopte ze het schuldbewust weg in haar tas en stond op. „Wie is meneer Ironside?" vroeg Leamas. „Ik geloof niet dat die bestaat," antwoordde ze. „Hij is de grote baas met wie ze schermt als ze ergens geen oplossing meer voor weet. Ik heb haar eens gevraagd wie hij was. Ze deed erg verward en geheimzinnig en zei: „Dat doet er niet toe!" Ik geloof niet dat hij bestaat." „Ik ben er niet eens zeker van dat juffrouw Crail dat wel doet," zei Leamas en Liz Gold glimlachte. Om zes uur sloot ze en bracht de sleutels bij de curator, een heel oude man, die nog een shock had uit de eerste wereldoorlog en die, naar Liz vertelde, de hele nacht opbleef voor het geval de Duitsers een tegenaanval zouden beginnen. Het was bitter koud buiten. „Moet u ver?" vroeg Leamas. „Twintig minuten lopen. Ik loop altijd. En u?" „Niet ver,zei Leamas. „Goedenavond." Hij wandelde langzaam terug naar de flat. Hij ging naa^ binnen en draaide de schakelaar om. Er gebeurde niets. Hij probeerde het licht in het kleine keukentje en ten slotte het electrische kacheltje dat hij bij zijn bed kon inschake len. Op de deurmat lag een brief. Hij raapte hem op en nam hem mee naar het bleke, gele licht in het trappehuis. Hij was van de elektriciteitsmaatschappij; het speet hun erg, maar de directeur van zijn district had geen andere keus gehad dan de stroom af te sluiten totdat het nog uitstaande bedrag van negen pond, vier shelling en sixpen ce voldaan was. Hij was een vijand geworden van juffrouw Crail, en vijanden had juffrouw Crail graag. Wordt vervolgd IK WIL wieT wachten TOTHer DONKER. VJOZCrr.... IK2ALPROB6- nen 8 ij gen v/AWDie straalka- -KerreN te komen iet reportage wereldkam- schappen hardrijden op haats te Gotenburg. 19.35 klassieke grammofoon- 20.10 De misvormde lip, hoorspel. 20.45 Llcnt liedjesprogramma (gr.). 21.00 Gevarieerd muziekpro gramma. 22.00 Lichte gran foonmuziek. 22.10 Spelletje grammofoonplaten. 22.25 Boek bespreking. 22.30 Nieuws. 22.40 Tussen licht en donker, weging. 22.55 Omroeporke; solist. 23.55-24.00 Nieuws. Hilversum II. 298 m. VARA; 18.00 Nieuws cn commentaar. 18.20 Tijd voor teenagers. 19.20 Jil trio (opn.). 20.55 Pianorecital (opn.h 2120 Morgen komt RAIIIO >ioit Hilvi i Nleu' i I, 402 i NCRV: - iverzicht. 8.15 Koorzang: geestelijke lie deren (gr.) 8 30 Morgenwij ding. 9.00 De •Platenbijbel. 9.45 Nieuws en w a t e r s t a nden. KRO: 10 00 Inleiding hoogmis 10.05 Hoogmis. 11.15 Licht mu ziekprogramma. 12.10 Program ma met jonge artisten. 12.30 Mededelingen t b v. land- en tulnnouw. 12.37 Buitenlands commentaar. 12.50 Licht n ziek program ma. 13.00 Voor kinderen. 14.00 Operafragmi ten (gr.). 14.45 Muziek en sp voor thuisblijvers. 16 25-16.30 Toto uitslagen). 16.30 Tijdsein: rubriek voor Kunst en Cul tuur. Convent van ker ken: 17.00 Gereformeerd» ker-cdlenst. NCRV: 18.00 Negr< spirituals (gr). 18.10 Trombon» en irgel. 18.30 Ambon In Ne :0.00 Nieuws. 20 07 Refli KRO: 20.15 Wlssewassen. 20.40 Onnodig zwijgzaam, gesprek. 21.00 Pianorecital (gr). 21.25 Verzoekplaten. 22 25 Boekbe- foonmuziek. 23.55-24.00 Nieuws. 298 m. VARA: sportmededelin- IKOR: 10.00 Kinderdlenst. 10.30 Protestantse kerkdienst. 11.30 Vraag en antwoord. Grammofoonmuziek. II kerk in de spiegel van de pers. 12.00 hu brie k ln het raakvlak van kerk en cul-uur. AVRO: 12.30 Bonte muzikale net Dox Journaal. VARA: 20.20 Achter het nieuws. 20 45 Tel uit je lz. 21.20 Straatje om 22.10 Miester! NTS: 22.55-23.00 Journaal. 12.15 lie kanten opgaat. 14.30 Ka ïerorkest van Luik en solistei opn15.30 Gevarieerd mu iekprogramma^ 16.30 Sportre- ildkampl- lardrljden op de schaats te Gothenburg, 18.30 Orgelspel. 22.00 Lichte muziek gebaseerd op werken van Ba:h (opn.). 22 30 Nieuws. (opn.). 23.55-24.00 Nieuws. Hilversum III (240 m en FM-*analen). NRU/AVRO: 9.00 Nieuws 9.02 Licht muziekpro gramma 10.00 Nieuws. 10 02 Ge- varl xerd m u z 1 e kprogramma 10.30 Plano-, orgel- of accorde- 12 02 Metropole ders. 13.00 Nieuws 1307 PLATENPROGRAMMA. ma voor de bui lders 14 32 Geva rieerde grammofoonmuziek. 15.00 Nieuws. 15.02 Grammo foonmuziek. 15.05 Trammelant ln Li-tren aan de Hor. 16 00 Nieuws. 16 02 Gevarieerd pla- tenprogramma. (Om 16.25 Voet baltoto uitslagen). 17.00 Nieuws. 17.02 Dansmuziek (gr NRU/AVRO. 17.30-18.00 Gevarieerd muzlekprogram- TELEVISIE VAWVOM) drMand 1. Plm 18 30 VA- Voor de kinderen NTS: Nederland I. RKK 11.00-11.45 MIV-....,I Journaal.M Sport ln beeld. 20.30 Studio 1: De graaf van Mont< muzikale comedle KI Sta Ihuis op stelten, (Deel 20). 22.05 Amsterdams Kunstmaand orkest met solis ten. 22 35 Epiloog. NTS 22.*0-?2 45 Journaal. Nederland II. NTS: 19.00 Sport ln beeld. 19.05 Engelse et geheim van de lolen, TV-fllm voor de Jeugd (deel 8). 20.00 Journaal 20. >5 De Zw 20.30 Misbruik -en. film 21 40 Licht intsprogramma m 22.05 Sport ■■W8J0 Nieui 8 32 L:chte grammofoonmuziek 9.00 Verzoekprogramma voor J- ïeken. 9.35 Waterstanden i het Woord. 11.05 te grammofoonmuziek. 12 22 lofoonmuzlek. 14.05 Schoolra dio. 14.35 Hedendaagse muziek (gr.). 15.00 Bijbeloverdenking 15.30 Oude Nederlandse muziek (opa.). 15.55 Moderne grammo foonmuziek. 16 20 Herhaling Steravondwedstrljd van don derdag 10 februari Jl. 17.00 Voor de kleuters. 17.15 Voor de Jeugd. 17.30 Lichte grammo foonmuziek J" - pel. 18.20 Uitzending WÊ Anti Revolutionaire Partij 18.30 Lichte orkestmuziek (opn.). 18.58 Nieuws over de wedstrijd Marathon. grammofoonmuziek. (8.25-8.30 De groenteman). 8.45 Morgenwijding. 8.55 Klassieke grammofoonmuziek. 9.00 Klank- juwelen (gr 9.40 Stereo: Kin derkoor met pianobegeleiding (opn.l 10.00 Voor de kleuters. 10.10 Arbeidsvitaminen (gr.). (11.00-11 02 Nieuws). 12.00 Stere- o: Metropole orkest (opn). 12.27 Mededelingen t.b.v. land en tuinbouw. 12 30 Voor het platteland 12 37 Lichte orkest muziek (opn.). 13.00 Nieuws. 13.10 Journaal en beursberich ten. 1* 30 De ontwikkeling van de opera (XI). 15.15 Voor de vrouw. (10 00-16 02 Nieuws). 16.15 Van mens tot mens, le zing. 16.25 Stereo: Tenor en platenprogramma. 13.00 Nieuws. 13 02 Aktualltelten 13.05 Licht platenprogramma. 15 00 Nieuws. Nieuws 17 17.J5-18.00 Lit tenurogramm

Nieuwe Leidsche Courant | 1966 | | pagina 19