Smith zou weer willen praten Nieuwe hoop voor Wilson? Noodtoestand in Cevlon na n j betogingen Ghana wil strengere stappen Kardinaal Wyszynski niet meer naar Rome Nederland heeft weinig buitenlandse arbeiders Drieduizend studenten in Djokja weggestuurd Vijf kinderen uit één gezin vermoord ..Intensieve diplomatie" van Rusland de echte griepbestrijder °*>a* Cl/iUffll/i/iüie direkt Onenigheid in nieuwe republikeinse partij Luns niet optimistisch over de EEG-crisis 5 MAANDAG 10 JANUARI iw>6 Mislukking WAT Azië betreft worden in aeze 1 dagen weer teleurstellende ervaringen geboekt, die weinig goeds lijken te voorspellen voor het pas i. begonnen jaar. Amerikaanse senatoren vrezen een algemene oorlog op het Aziatische 1 vasteland, als het Amerikaanse j vredesoffensief in Vietnam geen succes heeft. In hun rapport voegen zij er meteen i aan toe, dat de kansen op een aan vaardbare regeling door middel van onderhandelingen uiterst klein zijn. I Enkele weken geleden heeft presi- dent Johnson al laten weten, dat de 1 aanvallen met groter kracht hervat zullen worden, als Hanoi niet op zijn vredesaanbod zou willen ingaan. i De dag waarop die hervatting een feit zal worden lijkt snel naderbij te komen. De Amerikanen kunnen zich niet lang meer veroorloven, Noord-Vietnam ongestraft de oorlog 1 in het Zuiden te laten voortzetten. Het is de vraag, of de Ver. Staten het „nieuwjaars-bestand" zullen af- wachten, dat tussen 20 en 23 januari a.s. in acht zal worden genomen. 1 In Moskou doet men alles om te 1 voorkomen, dat de strijd in volle 1 hevigheid wordt hervat. Vandaar J de nota, die de Sowjetunie aan Engeland heeft gezonden, De schaduw van communistisch China ligt nog even dreigend over Sl Azië als enkele weken geleden het geval was. Mislukken de vredes ki pogingen definitief, dan kunnen de Amerikaanse senatoren wel eens gelijk krijgen. Taalstrijd laait op tWl r5> COLOMBO Voor geheel Ceylon et is de noodtoestand afgekondigd nadat zaterdag oppositiepartijen betogingen er hadden georganiseerd als protest tegen i een wetsontwerp dat het gebruik van het tamil in bepaalde delen van het land als officiële taal mogelijk maakt. De politie trad hardhandig op. (I Er werd gebruik gemaakt van traan- gas en gummiknuppels. Een boeddhis- tische monnik werd gedood. In totaal hebben 55 mensen verwondingen op- I gelopen. Ook werd een nachtelijk uit- gaansverbod en censuur op de pers ingesteld. Ba< Premier Senanajake heeft in het par- 7 lement verklaard, dat hij niet zou aar- (E zelen de politie bevel te geven zo no- Ne dig het vuur te openen ter handhaving i: 1 van de orde. 2 i Volgens het wetsontwerp zal het tamil in de noordelijke en oostelijke provincies naast het sinhala als offi- ciële taal kunnen worden gebruikt. De oppositiepartijen, die een algemene staking van een dag hadden uitge- schreven, stellen dat het ontwerp tot verdeeldheid zal leiden en zal verhin- d deren dat sinhala de officiële taal van Ceylon wordt. Wedstrijd voor pril radioverhalen 191 HILVERSUM De Belgische radio en «televisie (BRT) en de Nederlandse Radio v« Unie (NRU) hebben een gemeenschap- La. pelijke wedstrijd uitgeschreven vooi vrolijke radioverhalen. De meedingende auteurs moeten van Nederlandse of Bel- ih 1 gische nationaliteit zijn. De oorspronke- «UJ lijke verhalen moeten in het Nederlands is i (niet in een streektaal) geschreven zijn eas en niet eerder gepubliceerd of via de mi radio ten gehore gebracht. De tijdsduur moet tussen 15 en 20 minuten liggen. Iedere auteur mag één verhaal inzenden. De sluiteingsdatum is 1 mei 1966. Beoordeling geschiedt door een jury bestaande uit: de heren: W. G. van Maa- nen (voo:rzitter), Marcel Coole, Jos de Haes, Gerard Walschap, Jan van Herpen, j dr. Okke Jager en Louis Lutz. Afgezien van de gebruikelijke uitzendrechten zijn 'Jj er bedragen beschikbaar gesteld van 1000, 750 en 500 gulden als le. 2e en 3e prijs. De uitslag zal eind juni 1966 wor den bekendgemaakt. (Voor nadere inlich tingen kan men zich wenden tot de pro- grammadienst van de NRU, Postbus 150, Hilversum. LONDEN Premier Ian Smith is bereid met de Britse regering nieuwe besprekingen te beginnen om een einde te maken aan de Rhodesische crisis. Dit zei gisteren de liberale parlementariër Peter Bessel, die, samen met drie andere collega's, Salisbury heeft bezocht. Bessel verklaarde, dat het nu zaak snel te onderhandelen om de Rho desische economie voor een totale on dergang te behoeden. Premier Wilson is hiervan in kennis gesteld op de vooravond van zijn ver trek naar Lagos waar een gemene- best-conferentie wordt gehouden over de Rhodesische kwestie. Op deze bij eenkomst zal Wilson zeer waarschijn lijk verdere sancties tegen de rege- ring-Smith afkondigen. Hij zal de conferentie voorts op wijzen dat het olie-embargo nu resultaten begint af te werpen. Ghana heeft intussen Engeland ge vraagd om een bijeenkomst van de Veiligheidsraad te verzoeken, waarop het zou moeten voorstellen dwingende sancties tegen Rhodesië af te kondi gen. Doet Engeland dat niet, zo heeft president Nkroemah verklaard, dan zal Ghana met andere Afrikaanse landen overleggen hoe de kwestie in de Veiligheidsraad kan worden ge bracht. Het wil in dat geval, dat de raad machtiging verleent tot militaire interventie door enige Afrikaanse landen in Rhodesië. Dit wordt aldus Nkroemah, de beste manier geacht om een eind te maken aan de rebellie van de regering-Smith. Ontploffing in negerkerk WASHINGTON In een negerkerk in Washington is gisteravond een gas kachel ontploft. Er zaten een honderd mensen in de kerk. Een vrouw werd gedood. Een aantal kerkgangers liep verwondingen op. De achterkant van de stenen kerk stortte in. Dat er niet meer doden vielen, kan een wonder worden genoemd. De vrouw, die cm het leven kwam, lag onder het puin. De oorzaak van de explosie is niet bekend. Haitink dirigent van Londens Philharmonisch (Van onze kunstredactie) LONDEN Bernard Haitink, diri gent van het Concertgebouworkest, i: gevraagd het Londons Philharmonisch Orkest te leiden. Eric Bravington, de zakelijk directeur van het orkest, zei dat dit niet van invloed zal zijn op de verbintenis van Haitink met het Concertgebouworkest. Haitinks voor ganger, wijlen Eduard van Beinum, was eveneens dirigent van het „Lon don Philharmonic". Niet langer diplomatiek paspoort Premier Sjastri van India ver toeft nog steeds in Tasjkent (Sowjetunie), waar hij bespre kingen heeft gevoerd met pre- blieken (rechts). sident Ajoeb Khan van Pakistan. Zaterdag ontmoette hij Moefti Babakhanof, leider van de mos lims in enkele Russische repu- In vergelijking andere EEG-landen WARSCHAU Kardinaal Wys zynski, de rooms-katholieke pri maat van Polen, krijgt geen toe stemming meer om naar het buitenland te gaan. Voor de reis, die hij gisteren naar Rome zou ondernemen, heeft de Poolse re gering hem al geen pas meer ge geven. Kardinaal Wyszynski had de paus willen spreken over de viering van duizend jaar christendom in Polen. De verwachting, dat de paus ter gelegen heid hiervan in mei een bezoek aan het land zal brengen, is door deze ont wikkeling ongeveer de bodem ingesla gen. De kardinaal had de laatste tien jaar elf maal een reis naar Rome ge maakt. Hij reisde dan op een diploma tiek paspoort, dat hij na zijn terug keer steeds weer moest inleveren, zo als alle Poolse diplomaten. De Poolse regering gaf i reden voor haar be- Open brief Zoon van Eichmann roept Bormann op BONN Een zoon van Adolf Eich mann heeft Martin Bormann een open brief geschreven, waarin hU op de voor malige plaatsvervanger van Hitier een beroep doet zich aan te geven om terecht te staan wegens oorlogsmisdaden. Zoals bekend beweert Klaus Eichmann, dat Bormann, die twintig jaar geleden bij verstek ter dood werd veroordeeld tij dens het proces in Neurenberg, zich in Zuid-Amerika bevindt. „Reeds vier jaren, heer Bormann, wacht ik op een woord van uw kant," zo schrijft de 30-jarige Klaus. „Ik verwacht, dat ge u zult komen melden om het deel van de chuld op u te nemen, dat in de ogen der wereld op mijn vader is komen te rusten bij diens proces in Israël. Gij zult niet aan de justitie ontsnappen en wees er verzekerd van. dat ik alles zal doen wat in mijn macht ligt zo zal zijn." Adolf Eichmann is in 1962 in Israël op gehangen vanwege zijn aandeel in het programma voor de uitroeiing van de joden. sluit, om de kardinaal niet nieuw een pas te geven, dat Wyszyns ki op zijn laatste reis naar Rome poli tieke aciviteiten heeft ontwikkeld, die schadelijk voor Polen zijn geweest. Het gaat om de brief, die kardinaal Wyszynski met 35 andere Poolse bis- schonpen begin december tijdens hun verblijf in Rome hebben geschreven aan de Duitse bisschoppen, waarin zij werden uitgenodigd voor het feest van de duizendjarige kerstening van Po len. Het communistische regime was er zeer over verbolgen, dat aan West- duitse bisschoppen geschreven werd van een Duits-Poolse verzoening in de geest van wederzijdse vergeving. Brief oorzaak In een regeringsverklaring, die zater dag in Warschau werd gegeven, wordt, gezegd, dat de Poolse regering niet voorbij kan gaan aan deze brief, om dat de schrijvers haar koppig zijn blij ven verdedigen en alle kritiek afwe zen als aanvallen op de Rooms-Katho- lieke Kerk, als laster en verzinsels. Hoewel de Duitse bisschoppen in hun antwoord uitdrukking gaven aan het feit, dat zij de Oder-Neisse-grens niet erkennen, doordat zij schreven over het Duitse Heimatsrecht, en de boodschap van de Poolse bisschoppen hebben aanvaard als een document, „dat zal bijdragen tot het van al de ongelukkige resultaten van de oorlog in een voor allen bevredigen de en rechtvaardige oplossing", von- den de Poolse bisschoppen het niet nodig zich resoluut te distanciëren van een dergelijke uitleg van hun brief, aldus de Poolse regeringsverklaring. Westduitse revisionisten zeggen nu, dat er een tegenstelling bestaat tussen het buitenlandse beleid van de Poolse regering en de houding van de Poolse bisschoppen. De 64-jarige kardinaal zelf zei giste ren aan het slot van zijn preek in de Sint Carlo Borromeuskerk in War schau voor tweeduizend kerkgangers, dat hij niet zou antwoorden op de tegen hem ingebrachte beschuldigin gen. „Zij beschuldigen mij, die het te zorgen dat het tand twintig jaar heeft gediend. Gij hebt mij goed gekend. Als gij kunt, heb dan vertrouwen in uw bisschop, die zijn vaderland nooit de minste schade heeft berokkend." DEN HAAG Nederland heeft verhoudingsgewijs veel min der buitenlandse arbeiders dan de andere vijf EEG-landen. Van de gehele beroepsbevolking komt één procent van buiten de lands grenzen, tegen ongeveer vijf pro cent in Duitsland, Frankrijk en België, en dertig procent in Luxemburg. Dit blijkt uit een pu- blikatie van de Europese voor lichtingsdienst. Voorts vermeldt deze publikatie, dat alle EEG-landen positief hebben ge reageerd op een aanbeveling van de EEG-Commissie om te bevorderen dat buitenlandse arbeiders een pas sende sociale begeleiding krijgen, ,i wuiiueu. De toestand v* nebben ontplooid om buitenlandse ernstig. Het huis ging werknemers te helpen. De EEG-Commissie constateert dat de aanpassingsproblemen van de bui tenlandse arbeider over het algemeen zeer groot zijn. Het huisvestingspro bleem is bijna overal moeilijk en eigenlijk de enige hinderpaal voor gezinshereniging. DJAKARTA Drieduizend studenten van de universiteit van Djokjakarta zijn weggestuurd, omdat zij betrokken waren bij de mislukte staatsgreep van 1 oktober. Ook 115 lectoren en andere func tionarissen van de universiteit zijn ontslagen. In Djakarta hebben zaterdag 500 studenten betoogd voor ontbinding van de communistische partij. Bovendien werd met levensgrote spandoeken geprotesteerd tegen de sterk gestegen prijzen. Een vooraanstaand lid van de mohammedaanse partij heeft de prijsverhogingen van de laatste tijd ge weten aan onvoldoende maatregelen van de regering. Vijf doden bij treinongeluk ZAGREB Bij een treinbotsing in de buurt van Zagreb zijn gisteren vijf per sonen gedood. Een sneltrein kwam in botsing met een stilstaande goederentrein. Beide locomotieven, twee slaapwagens, twee gewone wagons en drie wagons van de goederentrein werden uit de rails ge- Vliegtuig op huis SCRANTON (Pennsylvanie). Een vliegende verhuiswagen van de Ameri kaanse luchtmacht is zaterdag neerge- j stort op een huis. Een lid van de be- Aan het maatschappelijk werk is Imanning werd gedood een krachtige stoot gegeven, aldus ve"™81- In San Domingo neemt de on rust met de dag toe. Patrouilles van de Interamerikaanse vre desmacht worden met vuil be kogeld. De „vuilspuiters" moes ten de rommel echter zelf oprui men, onder toezicht van de mili tairen JOHANNESBURG Vijf kinderen uit één gezin z(jn zaterdagmorgen vroeg ver moord in hun bedden gevonden. De moe der is zondag dood aangetroffen bij een torenflat, nadat zij haar buis in Johan nesburg had verlaten. De zeventienjarige Gavin Clack en twee van zijn zusters zijn, naar de Eolitie aanneemt, in de slaap door het art gestoken. De twee jongste kinde ren, 8 en 5 jaar, hebben vermoedelijk dodelijke injecties gekregen. De politie heeft een keukenmes en een injectie naald gevonden. Volgens de politie heb ben de ouders van de kinderen de laat ste weken gescheiden geleefd. BOEDAPEST De Sowjetunie is be gonnen met een campagne van „inten sieve diplomatie" in Azië door het zenden van officiële missies naar Hanoi en Mon golië. Een correspondent van MTI meldde uit Moskou dat het bezoek van de Russische partijleider Leonid Brezjnew aan Mon golië bedoeld is om een uit 1946 daterend Professor vermoord door 17-jarige knaap ROME De 56-Jarige professor Antonio Limon is door een zeventienjarige jongen doodgestoken met de bedoeling hem te beroven om een elektrische gitaar te kopen. De professor werd in een grote plas bloed in zijn flat gevonden. Hij was tien keer gestoken en bovendien was zijn hals afgesneden. De politie wist spoedig de dader, Carmine Darconte, te arresteren. De jongeman verklaarde tegenover de politie dat hij 30.000 lire nodig had om een elektrische gitaar te kopen. ,.En ik wilde mijn vader niet om geld vragen", zo merkte hij op. hernieuwen. „De betrekkingen tussen de beide sta ten en de beide partijen zijn zeer goed," aldus het bericht van MTI. Wijzend op de missie naar Hanoi, onder leiding van partijsecretaris Aleksander N. Sjelepin, meldde MTI dat de afwezigheid van zoveel leiders in Moskou „een aanwij zing is voor de intensiteit van de huidig» Russische diplomatie in Azië." TOKIO In mei van dit jaar zal bij de Isjikawajima-harima scheepswerf in Tokio de kiel worden gelegd van een su pertanker die 205.000 ton zal meten, het grootste vaartuig ooit door mensenhanden gebouwd. Het scnip zal voor de Idemitsoe tankvaartmaatschappij gaan varen tussen Japan en de Perzische Golf. Het wordt 342 meter lang. 49,8 meter breed en 23,2 meter diep. Wegens automatisering in d» machinekamer en automatische control» op laden en lossen zal de bemanning slechts uit 32 koppen bestaan. krachtig nu ook in voordelige gezinsverpakking Bestuursleden gaan eigen iveg ROTTERDAM Er is onenigheid ontstaan in de pas opgerichte republi keinse partij: drie van het uit vier leden bestaande voorlopige bestuur hebben zich gedistancieerd van de heer A. Dun- newind uit Leidschendam. Hij trad als woordvoerder naar buiten op. Deze drie bestuursleden hebben besloten samen verder te gaan. Het secretariaat berust nevr. mr. A. Löbler-Polllng. te Rot terdam. Mevr. Löbler heeft verklaard, dat het verschil van mening gezocht moet wor den in het optreden naar buiten. De heer Dunnewind was voorstander van een grote mate van publiciteit reeds in dit beginstadium, terwijl de andere bestuurs leden eerst de plannen willen coördine ren. Pas als deze zaken definitief zijn geregeld acht het bestuur de tiid rijp buiten te treden. Op zijn beurt heeft de heer Dunne- wind meegedeeld, dat hij de heer T. en mevrouw Löbler heeft geweigerd als lid van de partij, omdat zij het „centrum beginselprogram" niet konden onder schrijven. „Het is hun goed recht een eigen partij te vormen, maar zij kunnen daarvoor niet de republikeinse partij gebruiken. Het hoofdbestuur blijft daarom normaal in Leidschendam gevestigd" aldus de heer Dunnewind. In Rotterdam zal op een nieuwe leden vergadering een Rotterdams bestuur worden gevormd. Van onze parlementsredactie AMERSFOORT Het is verheugend dat Frankrijk bereid is deel te aan de komende vergadering i één werd nog Europese Raad van Ministers. Men moet jhier echter niet te optimistisch over zijn. Een 15-jarige jongen, die zich buiten Er zijn geen aanwijzingen dat het Franse sociale instellingen grote activiteit j i'tan_d?°n' Proia™»™*!»».!!!»." voorlichtingsdienst, zodat BERLIJN Het scheepvaartverkeer an Hamburg naar West-Berlijn was in de nacht van donderdag op vrijdag niet mogelijk. Het Oostduitse leger hield noeuvres. Twaalf doden bij brand in cabaret TOKIO - i brand, die een deel gebouw van zes verdiepingen heeft verwoest, zijn twaalf personen om het leven gekomen. Twee mensen wor den nog vermist. De brand is ontstaan in het cabaret „Miss Kawasaki" op de derde verdie ping. Bijna alle stoffelijke overschot ten zijn op het dak gevonden. soepeler Is geworden. Wel heeft regering van De Gaulle meer begrip gekregen voor het belang dat Frankrijk bij de EEG heeft. Dit zei de minister van Buitenlandse Zaken mr J A. M. Luns zaterdag te Amersfoort. De bewindsman sprak op de gezamenlijke bijeenkomst van de Buitenlandse Commissies van Ar jos, CHJO en KVPJG. De vergadering werd door ongeveer 150 leden van de drie christen-democratische jongerenor ganisaties bijgewoond. Onder de gasten bevonden zich de Tweede Kamerleden mr. Bos (c.h.) en dr. Boertien (a.r.). 7ü een. &on£e Kif I De nationalistisch-Chi- nese luchtmacht heeft aan een piloot van de com- munistisch-Chinese lucht macht, die in november met zijn 11-28 bommen werper naar Formosa uit week, een beloning ter waarde van 70.000 dollar gegeven. Een tweede be manningslid kreeg de helft van dit bedrag. Inbrekers hebben vrij dagavond uit het Natio naal Scheepvaart Museum in Londen twee kleine modellen van massief zilveren schepen die in 1887 door koningin Vic toria waren geschonken gestolen. Zij maakten zich ook met verscheide ne andere voorwerper uit de voeten. i De Amerikaanse journa list Jess Gorkin die oob gepleit heeft voor hel denkbeeld van een recht streekse verbinding tus sen het Witte Huis en hel Kremlin, heeft thans pre sident Johnson voorge steld, een Amerikaan en een Bus samen in een ca bine een ruimtevlucht te laten maken, I Boven de Amerikaanse stad St. Louis werden za terdag Lloyd Bartlett en Lois Siverts, „beiden do) op vliegen", aan boord van een chartervliegtuig in de echt verbonden door een dominee in het bezit van een vliegbrevet Vijfenveertig gasten woonden de plechtigheid bij. De Franse zanger en filmacteur Charles Azna- vour ls in het centrum van Rome op de vuist ge gaan met een fotograaf. Deze had de zanger die in gezelschap was van een jonge vrouw, hardnekkig achtervolgd. Met ingang van 17 ja nuari mogen in Franse restaurants het gebruik van het couvert en de be lasting niet meer afzon derlijk in rekening wor den gebracht. Voorts moet duidelijk worden aange geven, of bij de menu's de drank inbegrepen is en hoeveel procent de fooi bedraagt. steeds ver uiteen liggen. De Nederland se regering zal niet toestaan, aldus mr. Luns, dat aan de uitgangspunten van het EEG-verdrag en de positie van de Europese Commissie wordt getornd, Hij had de indruk dat ons land hierin niet alleen staat. Hij verwachtte met name steun van de Duitse regering. De mogelijkheid dat de Vijf, wannee: Frankrijk zich blijft verzetten, eer. nieuw Europees verdrag sluiten met Engeland als partner achtte de be windsman niet uitgesloten. Wanneer dit ter sprake komt zal Nederland het lidmaatschap van Frankrijk echter blijven verdedigen. Dit land vormt een essentieel onderdeel van Europa be toogde mr. Luns De minister van Buitenlandse Zaken was Ingenomen met de door Amerika ondernomen acties om een oplossing te zoeken voor het conflict In Vietnam. Hij was van oordeel dat hierdoor de image van de Verenigde Staten was verbeterd. Gezien de reacties uit Hanoi verwachtte hij echter weinig resultaat van deze onderneming. Griekse ballerina in Auschwitz-herdenking (Van o s kunstredactie) SCHIPHOL Mevrouw Kelly Christo- horides. de belangrijkste balletdanseres van Griekenland, is in ons land aangeko men. Tijdens de komende drie Ausch- witz-herdenkingen zal zij met leden van Het Nationale Ballet optreden in „Romeo en .Tulia en de duisternis". Het Duitse concentratiekamp Ausch witz werd op 27 januari 1945 door de Russen bevrijd. De herdenk'ngsbijecn-1 komsten van het Nederlandse Auschwitz- comité zijn dit jaar op 23 januari in! Diligentia te Den Haag, op 25 januari in I j- a «_.t op26janua-l Tv-uitzending Over de berichtgeving van de heer Nico van Vliet op de NCRV-tv over de apartheidsproblematiek in Zuid-Afri- ka zou ik willen zeggen dat het mij goed deed eens iets goeds over Z.-A. te mogen zien en horen. Uw commen. tator schreef wel een beetje sarcas tisch over deze uitzending. Datgene wat ons aan goeds werd getoond staat niet op zichzelf, er zijn vele positieve dingen te noemen. Natuurlijk had de heer Van Vliet tal van mensen lelijke dingen over de apartheidspolitiek kun nen laten zeggen, maar zijn keuze was voorzichtig en juist. Plaatjes met vermoeide gekleurde mensen die niet op een bank mogen zitten omdat er op staat „Europeans, Blankes", terwijl een paar meter ver der een speciale bank voor hèn is neergezet (hetgeen natuurlijk niet op de foto is te zien) acht ik verfoeilijk. Ik wil niet beweren dat het met de apartheidspolitiek in orde is, maar wel wil ik er op wijzen dat velen de zaak veel te simpel benaderen. Zo eenvoudig is het werkelijk allemaal niet. Roterdam p. Wilschut Onverstaanbaar (3) De publikaties van de heer Riins- dorp „in de greep van het reus-achti- ge" vond ik geen succes. Dat lag niet alleen aan het gebruik van vreemde woorden, ook niet alleen aan de aaneenrijging van vaak niet ter zake doende citaten, maar aan het ontbre ken van enige lijn of compositie in het betoog. Wat heeft men er.aan „los se flodders" af te schieten als men zelf niet weet waar men heen wil? beiden J. de Vries Lekepredikers (4) De uitdrukking van ds. Vellenga kwakzalvers" a lshij het over leke- redikers heeft, acht ik stuitend. Wat •en verbeelding van een academicus •m zich na vijf jaar universitaire stu- iie om zo on de borst te slaan. Op bij belse gronden meen ik dat lekepredi-

Nieuwe Leidsche Courant | 1966 | | pagina 5