%ANANEN Jja. een. &an£e Ky Stakingsleider na een hartaanval in het ziekenhuis New York aan rand van chaos Gesprek over Kasjmier in Tasjkent vastgelopen Inflatiegevaar bedreigt economie in VS Onderwijzend personeel in staking te Paramaribo Project - programma ontwikkelingshulp Hervormingen in Zuid-Slavië Drama van New-Yorkse toneelgroep in Parijs VREDESPOGING VAN VS IS „BEDROG" Huiseigenaren boos, vlaggen halfstok alles goed en wer DIRECTEUR VERBOOD SATIRISCH PROGRAM 5 WOENSDAG 5 JANUARI 1966 Weer spanning tussen Adenauer en Erhard BONN Er is opnieuw spanning: gere zen tussen Konrad Adenauer en bonds kanselier Erhard. Adenauer, vandaag ne gentig geworden, is van mening dat een grote coalitie moest komen tussen soci aal-democraten en christen-democra ten. Op de vraag wie de leider van een soortgelijke coalitie moest worden, antwoordde Adenauer dat veel jonge mensen daarvoor in aanmerking komen. Deze opmerking is bedoeld als een steek onder water aan het adres van Erhard. Erhard reageerde onmiddellijk op een Nieuwjaarsreceptie, die gegeven werd door president Lübke. Hij betitelde zich tegenover de president nadrukkelijk als „hoofd van een kleine coalitierege ring". Hij zei verder dat zijn regering een duidelijk mandaat van het volk had. „Ik kan niet toelaten dat onder het volk de indruk wordt gewekt als zou deze coali tie (tussen christendemocraten en vrije democraten) al ineen zijn gestort en als zou de wenselijkheid bestaan deze te ontbinden", aldus Erhard. Contactcommissie voor Karachi KARACHI/HONGKONG Onlangs is besloten een contact commissie voor dia- konaal werk vanwege de Gereformeerde Kerken in Nederland in te stellen in Karachi in Pakistan. De taak is te advise ren bij alle verzoeken om hulp uit het district. Eerste contactpersoon Is drs. W. Tims, een Nederlander, die in dienst is van de Harvard University in de Verenigde Sta ten en werkzaam bij het planningbureau van de regering in Pakistan. Uit ons land is in één der vluchtelingencentra van Karachi werkzaam, mejuffrouw Jeanne van Kampen als vroedvrouw Zij is voor dit werk aan de Methodistenkerk „uitge- In 1961 bestond reeds zo'n commissie In HongKong. Deze heeft twee leden, namelijk de heren O. Jager en H. M. Roos. De heer Jager is sinds kort voorzit ter van het bestuur van het kinderinter naat Rennies Mill, de heer Roos penning meester. NEW YORK De leider van de staking bij het New Yorkse openbaar vervoer ligt in het zie kenhuis. Na een bewogen stakings vergadering is Michael Quill gis teren gearresteerd. Maar twee uur nadat hij in zijn cel was opge sloten, moest hij naar een zieken huis worden gebracht. De toe stand van de 60-jarige vakbonds leider, die geen sterk hart heeft, werd ernstig, maar niet kritiek ge noemd. zien hoe Quill achter de onderhande lingstafel vandaan werd gesleurd. „Hoelang blijven jullie in de gevan genis", luidde nog een vraag. „Tot we creperen", was het overmoedige ant woord. Uitbreiding Von Schirach en Speer dit jaar vrij BERLIJN Op 30 september te middernacht zullen uit de Westberlijn- se Spandaugevangenis de nazi-oorlogs misdadigers Baldur von Schirach en Albert Speer worden vrijgelaten. Zij begonnen met het uitzitten van hun straf in oktober 1946. Von Schirach (58) was jeugdleider voor Hitier, Speer (60) was economisch coördina tor. De staking van de 35.000 man trein en buspersoneel heeft New York op de rand van de chaos gebracht. Men ging tot arrestatie van Quill en vier van zijn medewerkers over, om dat hij het gerechtelijk bevel de sta king te beëindigen, had genegeerd. Kort voor zijn arrestatie schreew- de de van Ierse afkomst zijnde vak bondsleider: „De rechter kan dood vallen. Wij staken door." Toen hem werd gevraagd of hij wel eerder in de gevangenis was geweest, ant woordde Quill: „Mijn familie weet er alles van. Ze bestaat uit een stel letje gevangenisboeven." Wilde tonelen Er ontstonden wilde tonelen, toen de rechercheurs de zaal binnenkwa- om de vakbondsleiders te arres teren. Journalisten en fotografen dron gen elkaar schreeuwend opzij, stoelen en tafels omgooiend om maar getuige te kunnen zijn van de arrestatie. Quill probeerde nog iets te zeggen, maar zijn woorden gingen in de herrie ver- Miljoenen televisiekijkers konden /tajmz uoo/utetifff Ondergeschikte vraagstukken aan de orde TASJKENT De besprekin gen tussen president Khan en premier Sjastri over Kasjmier zijn gisteren vastgelopen. De twee partijen namen in het ge schil om Kasjmier een onwrik baar standpunt in. Weliswaar hebben zowel Sjastri als Khan voorgesteld om een niet-aanvals- verdrag te sluiten, maar beiden ver bonden hieraan voorwaarden die onaan vaardbaar zijn. Onder Russische druk en ook om enigermate het gezicht te redden, begonnen de twee partijen zich met ondergeschikte vraagstukken bezig te houden, die, als zij worden opgelost, de spanning wat kunnen verminderen. Maar problemen die Kasjmier betref fen werden voorlopig niet aange roerd. De twee regeringsleiders hebben afzonderlijk nog met premier Kosygin, die bij deze besprekingen als bemidde laar optreedt, gesproken. De Russische premier heeft op Khan en Sjastri een beroep gedaan hun kraohten in te i nen om uit de moeilijkheden te gera ken. Het in New Delhi verschijnende Times of India schreef gisteren dat de besprekingen alleen succes kunnen hebben wanneer beide partijen het ne telige punt Kasjmier niet aanroeren. Zoete pleister op „wonde" AMSTERDAM Op typisch hoofdstede lijke wijze reageert een banketbakker op de gevolgen van de parkeertekorten in de omgeving van zijn druk bezochte zaak. Dubbel parkeren komt herhaalde lijk voor en de politie kan dat niet altijd straffeloos laten. Er zit daarom nogal eens een „bon" voor 7.50 op de voorruit van een auto. Welnu, de bak ker verzacht deze boete door het gratis aanbieden van een taart. ƒ7,50, doch hij dient meteen als verkrij- gingsbewijs voor een taart van 6,75 Opvoedkundig hebben bekeuringen op deze manier natuurlijk weinig waarde, maar.... het is en blijft een verkoop- De banketbakker is overigens goed te spreken over de coulance van de poli tie. In de feestdagentijd toen het af en toe wel een verkeerscatastrofe leek voor zijn deur kneep de politie nog wel een oogje dicht. Geen ruwe olie voor Rhodesië SALISBURY De driehonderd km. lange olieleiding die de haven van Beira in Mozambique verbindt met de Rhodesi- sche raffinaderij te Oemtali is afgesloten. Er zit nog wel 14.000 ton in de leiding, maar in Salisbury weet men niet h'oe die er uit te halen zonder de leiding te be schadigen. De raffinaderij werkt nop. maar nie mand weet hoeveel olie er nog in voorraad is. Ook is niet bekend of er in Beira nog tankschepen ziin te verwachten met olie voor Rhodesië. Het olieverbruik land is 500.000 ton per jaar. Een persbureau heeft gemeld dat deze maand nog drie tankschepen met in totaal 1.6 miljoen liter olie voor Zambia Beira zullen aankomen. Bovendien 2 vai| uci toji den cr vaten van 180 liter worden aange- „rmrA Tlo olio 70,, ur ontrt on nor troin ^ula"olavle NEW YORK Eén van de grootste gevaren die de Amerikaanse economie dit jaar zullen bedreigen is het inflatie gevaar, aldus het gezaghebbende blad Wall Street Journal. Onder economisten, regeringsfunctio narissen, zakenlieden of consumenten bestaat in het algemeen weinig over een stemming over de ernst van de inflatie of zelfs wat inflatie in feite is. Dit verschil van mening is volgens het blad meer dan een academisch ver schil. De berekeningen van regerings functionarissen, zakenmensen en zelfs die van consumenten met betrekking tot de ernst van de inflatiedreiging zullen een belangrijke invloed hebben op de koers die de economie dit jaar zal volgen. Intussen heeft de Amerikaanse mi nister van financiën Fowler bekendge maakt, dat de VS bij het internationa le monetaire fonds (IMF) 100 miljoen dollar in Canadese dollars hebben op genomen. Perschef Moyers van het Witte Huis deelde gisteren mee, dat president Johnson voor 1966/'67 met een begro ting van 110 a 115 miljard dollar zal komen. Terwijl Quill nu in het ziekenhuis ligt, dreigt de staking zich verder uit te breiden. Leiders van het personeel van de Long Islandspoorweg waar schuwden, dat het overbelaste dienst- schema de veiligheidsgrenzen over schreed. Een staking in dit bedrijf zou de genadeslag betekenen voor het New Yorkse vervoer. PARAMARIBO De Surinaamse onderwijzers, verbonden aan de lagere en mulo-scholen van de overheid hebben dinsdagmiddag aangekondigd vandaag middernacht in staking te gaan. Deze beslissing is genomen nadat de minister van onderwijs en volksontwik keling, de heer A. A. Cameron de onder wijzersbonden geen concrete toezeggin gen kon doen ten aanzien van de salaris- verbeteringen. Het ziet er naar uit dat de schoolkinde- ■n die donderdag na de vakantie weei lar school moeten, voor gesloten deuren zullen komen te staan. Verwacht wordt dat ook de onderwij- irs en onderwijzeressen van het bijzon der onderwijs aan de stakingsoproep ge hoor zullen geven. DEN HAAG Minister Bot heeft' de Tweede Kamer een project-pro gramma voor de Nederlandse ontwik kelingshulp voorgelegd. In dit pro gramma zijn opgenomen een techni sche school in Kameroen, drie huis houdscholen in Senegal, een drukkerij annex uitgeverij en een sociaal infor matiecentrum op de Philippijnen. In het overzicht van minister Bot worden verder dertien projecten ge noemd, die eveneens zijn goedgekeurd en waarvoor thans overeenkomsten in voorbereiding zijn. Deze projecten zijn twee middelbare scholen voor jongens, een middelbare school voor meisjes en een middelbare voor jongens en meis jes en een huishoudschool (alle in Zam bia), een technische school in Chili, een middelbare meisjesschool en Ghana, de uitbouw van een middel bare school in de uitbreiding van een ziekenhuis in India, een middel bare school in Brazilië, een school BELGRADO Morgen wordt in Zuid-Slavië een nieuwe dinar inge voerd. Deze maatregel is onderdeel van een financiële sanering in het land. Ook staatkundig is er verande ring gaande. Deskundigen menen dat het proces van gezondmaking der economie deze in de buurt van een vrije markt economie zal brengen. Nationale er handelsbanken beschikken voor het eerst sinds twintig jaar over een z.g. harde deviezenreserve. Op staatkundig gebied krijgt het parlement meer gelegenheid zich een oordeel over regeringsbeleid te vor men en de pers geeft uitvoeriger aan dacht aan het parlementaire gebeuren dan ooit. Kritiek wordt niet geschuwd Zo ontving president Tito dezer dagen een delegatie, die de aandacht kwam vestigen op de schadelijke ge volgen van een overmatig streven naar zelfstandigheid bij de provincies '"Ivan het land, die samen de federatie vo«rd D, olie zou per aulo en oer trïin Zuid-Slavië vormen. De plannen van naar Loesaka kunnen worden ge- diverse deelstaten noemde men onver- brach». Geen salarissen maar hard optreden van politie PARIJS Voor de New-Yorkse toneelgroep die een tournee maakt door Europa (en ook in ons land voorstellingen heeft gegeven) met het toneelstuk „Prodigal Son" van Lanston Hughes is de Franse hoofdstad tot een verschrikking geworden. De groep heeft geen geld meer en twee leden hebben in de gevangenis -gezeten. De oorzaak is een twistgesprek over lonen en een onaangename ontmoeting met de Parijse politie die bijzonder hardhandig optrad, ook tegen de vrouwelijke leden van de groep. Verklaring Noor Clarette Fremor die als woordvoer ster optreedt van de groep, zegt: „We zijn hulpeloos. Wij hebben geen geld om onze hotels en maaltijden te beta len. We weten niet wat we moeten doen". De Amerikaanse ambassade heeft geholpen de twee leden uit de gevangenis te krijgen. Er is nog geen financiële hulp ge vraagd. De groep heeft nog achtdui zend dollar aan salarissen te goed. Enkele malen is de leden beloofd dat de achterstallige salarissen zouden worden uitbetaald. Incident Zondagmiddag gebeurde er tot over maat van ramp een incident in het Théatre Des Champs Elysées. Een dan seresje beschuldigde er de Franse to neelknecht van niet op zijn post te zijn. Ze werd in een stoel geduwd en toen twee mannelijke collega's te hulp HANOI De Noordvietnamese regering heeft gisteren in duide lijke bewoordingen gereageerd op de vredesvoorstellen voor Viet nam van de Ver. Staten. Zij brand, merkte 'het Amerikaanse initiatief als bedrog en deelde voorts mee zich te zullen houden aan de vier punten die zij al eerder als voor waarden heeft gesteld voor een politieke regeling van het Viet namese vraagstuk en die onder meer een vertrek van de Ameri kaanse troepen uit Vietnam be helzen. „De onwrikbare positie van de rege ring van de democratische republiek Vietnam houdt in de strikte eerbiediging de akkoorden van Genève van 1954 de juiste uitvoering van de funda mentele bepalingen van die akkoorden. Zolang de Amerikanen hun agressie oorlog voortzetten zullen de Vietname- zen blijven vechten en him heilige plicht vervullen, de soevereiniteit van het land voor middelbaar nijverheidsonderwijs voor meisjes in Rwanda en de aanleg van twee vliegvelden te Bidogai op West-Irian (voormalig Nederlands Nieuw Guinea). De totale uitgaven voor dit laatste project worden geraamd op 250.000 en de overheidsbijdrage op 188.000. De bedoeling van de vliegvelden is het onderwijs in moeilijk toegankelijke gebieden mogelijk te maken. K.v.K. Maastricht bezorgd over de mijnsluitingen MAASTRICHT De voorzitter van de Kamer van Koophandel van Maas tricht en omstreken, mr. W. van Oppen is bezorgd over de gevolgen van de regeringsverklaring inzake de herstructurering van Zuid-Limburg en de sluiting van de mijnen. Hij zei dit gisteren in zijn jaarrede. Mr. Van Oppen sprak de vrees uit, dat een groot gedeelte van het gebied van de Kamer in een vacuüm zal ko men te verkeren, aangezien voor dit gebied de stimuleringsmaatregelen niet van kracht zijn verklaard. Hij deed een beroep op het provinci aal bestuur en op de regering alsnog stappen te doen om het gebied op te nemen in de herstructurering. en de onafhankelijkheid van het volk te verdedigen, aldus bijdragend tot de dediging van de wereldvrede", aldus de regering in Hanoi. In de verklaring worden de vier punten nog eens opgesomd: 1. erkenning van Vietnams onafhanke lijkheid, terugtrekking van de Ameri kaanse troepen uit Zuid-Vietnam en stopzetting von de aanvallen op Noord- Vietnam. 2. verbod van militaire bondgenootschap pen voor een van de beide delen van Vietnam en van de aanwezigheid van buitenlandse troepen hangende een vreedzame hereniging. 3. regeling van de Zuidvietnamese in terne aangelegenheden door de Zuid- vietnamezen zelf volgens een pro- de Vietcong). 4. vreedzame hereniging van de twee Vietnams zonder buitenlandse inmen ging- Arglistig Hanoi zegt vooi.s nog in de verkla ring, dat „de Amerikaanse regering kort geleden met een grootscheeps arglistige vredescampagne is begonnen, daarbij als manoeuvre de bombardementen op Noord-Vietnam tijdelijk stopzettend. De feiten hebben echter uitgewezen dat tel kens wanneer de Amerikanen een ver heviging van de agressieoorlog in de zin hadden, zij weer over vrede gingen praten. De huidige zogenaamde vredes pogingen kunnen dan ook alleen maar betekenen dat men probeert de openba- mening in de VS en daarbuiten, die zich steeds krachtiger tegen de Ameri kaanse agressiepolitiek in Vietnam keert, te sussen". Intussen heeft Arthur Goldberg, leider in de Amerikaanse delegatie bij de VN, gisteren aan president Johnson verslag uitgebracht over zijn vredesmissie die hem naar diverse Europese landen heeft gevoerd. Goldberg overhandigde de pre sident een brief van paus Paulus, waarin deze de hoop uitspreekt dat het Ameri kaanse vredesoffensief met succes zal worden bekroond. Goldberg heeft in Europa gesproken met paus Paulus, le den van de Italiaanse regering, generaal De ^Gaulle en premier Wilson van Enge- Weer kindermoord in Engeland ST. HELENS Er is weer een kinder lijkje gevonden in de buurt van de Ches- hireheide bij St. Helens in Engeland, de plaats waar eerder kinderlijkjes in ondie pe graven zijn aangetroffen. Dinsdag vond de politie een lijkje van een negen jarig meisje dat sinds maandagavond was verdwenen. Zes dagen geleden ver dween een .vijfjarig meisje uit Bloxwich eveneens in de buurt van deze heide. Men vreest dat ook dit kind het slachtof- misdaad is geworden. 1 bloemd „grootheidswaanzin". I Bakker Frank Wall uit Londen heeft met inzet van twee shilling (onge veer een gulden) in de voetbalpool 275.000 pond (2.750.000 gulden) gewon nen. De 62-jarige Frank vond dat hij deze prijs wel verdiende na een le ven van hard werken. 1 Het grote centrale voet gangerseiland in Rome is gisteren na het middag uur weer voor het auto verkeer opengesteld tot grote vreugde van winke liers en automobilisten. Onder een storm van pro test is het verkeersexperi- ment anderhalve dag eerder dan oorspronke lijk in de bedoeling lag opgegeven. I Een Amerikaanse za kenman heeft een levens verzekering van 8 mil joen dollar gesloten bij een verzekeringsmaat schappij in Houston (VS). Nog nooit is een levensverzekering voor een dergelijk hoog be drag tot stand geko- 1 Mevrouw Giangreco uit het Siciliaanse Catania heeft gisteren voor de vijfde maal in dertien jaar een tweeling ter we reld gebracht. Moeder en kinderen maken het goed. I „Ik mag door de blik sem worden getroffen als ik lieg", verklaarde de Pe ruviaanse boer Jaime Ca- ceres tegenover de poli tie, toen hij werd beschul digd van het stelen van een mand met driehon derd eieren van zijn buur man. Drie uur later werd hij in zijn woonplaats Ca- jamarca door de bliksem gedood. ASSEN Uit protest tegen de vorig jaar geheven „wegenaanleg-belasting" heeft een aantal hulseigenaren de vlag halfstok gehangn en de weg voor hun huis tot „eigen weg" verklaard. Drie jaar gleden nam de raad een voor stel aan, dat bepaalde dat eigenaren van huizen voortaan moesten meebetalen in de aanleg en verbetering van wegen, waarbij de aanslag werd gebaseerd op ruim 150 per strekkende meter. Maar de huiseigenaren hebben op hun aanslag biljet ontdekt, dat dit voor hen in de „papieren" gaat lopen. De bedragen va rieren tussen ƒ1.000 en 6.000, waardoor voor al zij, die van hun spaargelden een huis (je) hebben gekocht, zwaar zijn ge troffen. Zij hebben al vast laten weten, dat zij niet van plan zijn de belasting te betalen. Achteraf blijkt ook, dat niet de gehele raad van Assen het voorstel toejuicht. Zij hadden destijds wel voorgestemd, maar zich niet gerealiseerd wat de konse- kwenties zouden zijn. Beatle-kapsel verboden op Deva-vakschool ALMELO De directeur van de De va-vakschool voor etaleurs heeft tien leerlingen naar huis gestuurd, die ondanks zijn verbod, met een Beatle-kap sel in de klas waren gaan zitten. Drie m hen gingen daarna naar de kapper. Leerlingen van de school kregen bij de plaatselijke groot-winkelbedrijven eer slechte naam, omdat de jongens met lan ge haren er de boel op stelten zetten. Dat leidde tot het besluit van de direc teur, dat jongens, die na 1 januari met een Beatle-kuif naar school kwamen, de toegang zou worden geweigerd. Op tien na lieten de tweehonderd leerlingen hun kapsel fatsoeneren. Het schoolhoofd heeft van collega's ve le adhesiebetuigingen gekregen voor maatregel. De lawine, die het Zwitserse wintersportplaatsje Zermatt trof, heeft daar een grote ravage aan gericht. Op het station werden wagons uit de rails gelicht en omgeworpen. Masten knapten af, waardoor de bovenleidingen op vele punten het baanvak ver sperden. Duizenden toeristen zijn geïsoleerd. schoten, bemoeiden Parijse brandweer lieden zich er mee. Toen ondanks de belofte zondag avond geen volledige betaling volgde, besloot de troep maandag niet op te treden voordat was betaald. Toen kwa men veertig politiemannen naar bin nen die iedereen begon te slaan en naar buiten begon te werken. Miss Fremor zei: „Een danseres werd tegen de grond geslagen en als een stuk hout in een auto gesmeten. De drummer werd met twee andere vrouwelijke leden neergeslagen en van de trap gegooid". Het publiek is meegedeeld dat de voorstellingen door ziekte niet kunnen doorgaan terwijl zij tot 7 januari zouden lopen. Duur beeld (2) Zij die zich tegen de aankoop van het „Haagse" beeld verzetten, hebben mijn volle sympathie. Ik heb getracht er iets kunstigs aan te ontdekken, maar bij herhaald beschouwen zie ik er niets anders in dan een paar wille keurig op elkaar geplaatste brokken metaal. Dit als kunstwerk te beschou wen past geheel in onze tijd. „Ik, Jan Cremer" is het meest ver kochte boek, de verzen van Lucebert die voor mij bijna uitsluitend onzin behelzen, zijn bekroond met de hoog ste prijs voor Nederlandse poëzie. Ook zijn er nog altijd mensen die een schilderij van Picasso, waarop een vrouw ogen in het achterhoofd heeft als hoge kunst beschouwen. We zijn voortdurend bezig elkaar voor de gek te houden. Weinig mensen durven be kennen dat ze iets niet mooi vinden, als de autoriteiten het tot „kunst" hebben verklaard. Zelfs al zouden velen de metaal klomp als kunst beschouwen dan is er nog onvoldoende reden voor een berooide stad als Den Haag zulk een beeld aan te kopen. Ik hoop dat „in hogere regionen" meer gezond ver stand zal heersen dan in de gemeente raad en dat de aankoop niet door zal gaan. Laat men in de komende dagen het beeld maar eens gaan bekijken en zich afvragen of men er niet even goed in plaats van vier ton vier mil joen voor kan neertellen. Kunst is toch onbetaalbaar? Den Haag Dr. F. C. Dominicu* Zondagsarbeid (2) Met vriend Van Steenis, die het onjuist vindt dat het CNV de kerken raadpleegt inzake de zondagsarbeids- kwestie, ben ik het volkomen eens. Ook met het verdere dat hij stelt (een duidelijk „neen" tegen zondagsarbeid onder meer). Alleen wil ik deze vriend en allen die het met hem eens zijn, vooral leden van bij het CNV aangesloten bonden, dringend aanra den over dit onderwerp te schrijven naar het CNV. Maliebaan 8-8a, Utrecht. Stuur ook een afschrift naar het hoofdbestuur van uw eigen bond en het afdelings- of districtsbestuur, terwijl ook uw besturenbond gaarne een schrijven van u zal ontvangen. On ze besturen zien namelijk uit naar re acties. Deze versterken de chr. orga nisatie. Onze besturen willen alleen maar positie kiezen, overeenkomstig datgene wat leeft bij hun leden. Rotterdam Iz. Drlesss Tv-rel in West-Duitsland HAMBURG West- merstein te ver gingen. Hij zei dat hij niet ver- Duitsland, heeft een tv- Er verscheen vervol- der de regie kon voeren rel. Duizenden tv-kijkers gens een film over En- met een dergelijke een- zijn woedend op de vice- gelse vossejacht op het suur. directeur van de Nord- scherm. Het verboden^ pro- dewtsehe Rundfunk Het kijkend publiek gramma bevatte satires (NDR), Ludwig Freiherr reageerde onmiddellijk, over de volgende onder- von Hammerstein. Een Boze telefoontjes met, werpen: de onlangs kwartier voordat een of alleen maar scheid- overleden Oostduitse populair satirisch pro- woorden, of ook met de vice-premier Erich Spel gramma zou beginnen, deelde een omroeper op niet vrij te geven. „Hallo Nachbarn", zo als het programma heet, W/Ê^ÊÊÊ steekt de draak met van gramma niet zo agres- alles, vanaf politiek tot sief i en met sport. De om roeper deelde nog mee M dat de politieke satire Regnier was ook erg voetbalcompetitie -j boos. Hij noemde het hoge prijs van het besluit volkomen fout. kensvlees.

Nieuwe Leidsche Courant | 1966 | | pagina 5