Geen honger in de kerkbank, geen brood in de preekstoel Grote belangstelling bij afscheid van administrateur \an den Bos Zeer goed jaar voor de veiling Katwijk e.o. Ds. Post ere-voorzitter a.r. kiesvereniging Agglomeratieprobleem snel oplossen visseRUNieuws BU OE Yl J Brand in Zilverfabriek te Voorschoten B en W van Voorschoten veel te veel vragen NIEUWE LEIDSE COURANT VRIJDAG 17 DECEMBER l<ilEU' nj.lt Na veertig mooie Flora-jaren KATWIJK AAN DEN RUN In. De Roskam werd de jaarvergadering gehouden van de groentenveilingsver- eniging Katwijk en Omstreken. In zijn openingswoord herdacht de oorzitter, de heer Gr. Parlevliet, de onlangs overleden heer J. van der Perk. Het jaar 1965 noemde de voorzitter een bijzonder goed jaar en de omzet zal, naar verwacht wordt. de f 16.000.000 overschrijden. De stijging werd veroorzaakt door sterkere toe neming van de waspeenaanvoer In de eerste maanden van het jaar waren de resultaten ten aanzien van het pro- dukt waspeen beneden de verwach ting. Zomer en najaar gaven bevre digende resultaten. Besloten werd de rente van de ledenlening over 1965' uit te keren, terwijl het lopende kre diet bij de Coöp-Raiffeisenbank tot f 500.000 werd verhoogd. De begroting over 1966 werd goedgekeurd. Op voor stel van de financiële commissie werd de vergoeding aan het bestuur ver hoogd met f 2600 tot f 7770 per jaar. In het bestuur werden herkozen de heren G. van der Does, W. J. Ooms en A. Varkevisser. De voorzitter zag zich herkozen. In de financiële commissie werd gekozen in de vacature W. van der Boon, de heer Jac. van Rijn Azn te Katwijk aan Zee. Trouw aan veiling tot het einde (Van een onzer verslaggevers) RIJNSBURG Naast zijn vrouw op een podium vol bloemen geze ten, heeft hoofdadministrateur A. van den Bos gistermiddag hi de reilighallen van Flora geduldig ge luisterd naar alle ivoorden van lof waardering en dankbaarheid die over hem teerden uitgestort. De aanleiding daartoe was tweeledig: de heer Van den Bos vierde zijn veertigjarig jubileum bij de veiling en nam tegelijkertijd afscheid. Het was een afscheid dat geen twij fel liet bestaan aan de gevoelens van erkentelijkheid voor de man die de Rijnsburgse bloemenwereld mede heeft grootgemaakt. De heer N. H. Hemmes, public rela tions officer van Flora, die deze mid dag als ceremoniemeester optrad, sprak de heer Van den Bos als eerste toe. Zoekend naar passende woorden die hij zou kunnen spreken, was hij op het Franse spreekwoord „noblesse oblige" gestoten, zo zei hij. Gezien het begrip voor zijn verplichtingen dat de heer Van den Bos steeds aan de dag had gelegd, wilde hij hem graag indelen bij de adel van de veiling. Hoezeer de heer Van den Bos zich met de veiling verbonden voelde, be wees de plaats waar het afscheid ge vierd werd. Een dergelijk staaltje van trouw aan Flora vond de heer Hemmes veelzeggend. Flora-voorzitter G. van Delft haalde herinneringen op aan de tijd toen de heer Van den Bos bij de veiling in dienst trad. Hoewel deze nooit Rijns burger geworden was en zijn Amster dams accent nooit had ingeruild tegen het Rijnsburgse. had hij zich volledig aangepast aan de omstandigheden in Rijnsburg. De heer Van Delft sprak dan ook zijn grote dank uit voor het vele dal de scheidende hoofdadminis trateur voor Flora gedaan had. Niet alleen had de heer Van den Bos steeds zijn werk voortreffelijk verricht, maar ook in zijn omgang met anderen had hij zich doen kennen als iemand van wie het moeilijk viel af scheid te nemen. Om het afscheid voor de andere partij te vergemakkelijken bood de heer Van Delft hem namens het be stuur een pensioen aan en bovendien een reis naar Scandinavië. Voor een reisleider van de NCReisV) was dat een passend geschenk. bedrijfsbond HBV, bleek uit de woor den van de heer H. Vening, secretaris van deze bond. Het werk en het optre den van de heer Van den Bos werden ook door hem geprezen en gehonoreerd met een kristallen asbak. Ten slotte werd de lange rij van .prekers besloten door de heren S. Kralt, voorzitter van de Coöp. Raiffei- senbank in Rijnsburg, C. van der Spijk, die namens de koopliedenvereniging sprak, en J. Schild, die het woord voer de als voorzitter van de Koninklijke Mij. voor tuinbouw en plantkunde en namens het comité Bloemenvakten- toonstelling. In zijn slotwoord dankte de door zovelen toegesprokene voor alle be langstelling. in het bijzonder ook van de gemeentebesturen van Rijiwburg en Oegstgeest. en alle geschenken die zich zo langzamerhand torenhoog had den opgestapeld. Toch vond hij dat hij Begrip De heer M. van der Heul. voorzitter van de personeelsvereniging, toonde zich vooral weemoedig, omdat, zoals h(j zei, het begrip ..Flora-meneer Van den Bos" onherroepelijk verloren ging. Toch ging ook bij hem weldra de dankbaarheid de boventoon voeren, in het bijzonder omdat de jubilaris steeds een actief lid van de personeelsvereni ging was geweest. Eveneens het reisleiderschap van de heer Van den Bos indachtig, bood hij hem een verrekijker aan. Opvolger K. Anholts, die mede na mens het kantoorpersoneel sprak, was het al gauw duidelijk geworden in de korte tijd dat hij bij Flora werkte, dat de heer Van den Bos een grote plaats innam. Hij prees zijn voorganger voor al om de goede sfeer die deze steeds had weten te handhaven en om diens begrip voor goed teamwork. Ook hij bood geschenken aan. waaronder een wekker, die. naar hij hoopte, twee drie uur later zou worden afgesteld dan tot dusver het geval geweest moest zijn. Het ophalen van herinneringen was daarna wel weer toevertrouwd aan oud-Flora-voorzitter T. Kralt. Even leek het erop of hij een harde noot zou gaan kraken, toen hij opmerkte dat hij zijn vroegere hoofdadministrateur wel eens anders gewild had. maar gerust stellend liet hij erop volgen dat het andersom ook wel eens het geval ge- v. eest zou zijn. In elk geval had hij steeds prettig met de heer Van den Bos samengewerkt en hij gunde hem dan ook van harte een mooie „oude dag" gezelschap van zijn vrouw. Belangstelling Dat de heer Van den Bos zich niet alleen bij Flora verdienstelijk heeft ge maakt. maar onder meer ook als voor- litter van de landelijke bedrijfsgroep veilingen, een sectie van de christelijke Flora-voorzitter G. van Delft (rechts) overhandigt de heer A. vam. den Bos een enveloppe. Links mevr. Van den Bos. Foto: Van der Horst die veertig jaar niets anders had ge daan dan hij moest. ..Alle wijsheid, verstand, werklust en gezondheid zijn alleen van boven afkomstig.'' merkte hij bescheiden op. De fanfare van Rijnsburg had ten slotte het laatste „woord", al zullen de velen die de heer Van den Bos daarna nog de hand schudden, ook wel het een en ander gezegd hebben. Onder hen zagen wij burgemeester Koomans, die met zijn aanwezigheid het belang de nu door een ander bezette post on derstreepte. RIJNSBURG Een voorzitter ging en een voorzitter kwam gisteravond in de ledenvergadering die de AR-kiesveremging in Concordia hield. De scheidende voorzitter was ds. H. Post, die reeds vah 1951 af dé plaatselijke AR-afdeling leidde. Ds. Post vertrok niet met lege handen. De nieuwe voorzitter, de heer P. Paauw, bood hem niet alleen een boekenbon aan, maar ook de functie van ere-voorzitter. De heer Paauw zei dat niet alleen het bestuur maar ook de leden grote waardering hadden voor de soepele manier waarop ds. Posit de vergade ringen leidde. Bpivonriering Wethouder H. de Mooy bracht de dank over van het gemeentebestuur. ,Het gemeentebestuur heeft grote be wondering gehad" zo zei de heer De Mooy ,,voor niet alleen '.t juiste woord van ds. Post, maaT meer nog voor het goedgekozen tijdstip waarop hij dat woord uitte" Ds. Post zei in zijn slottoespraak dat het nooit moeilijk was deze gTootste kiesvereniging van de Kamercentrale Leiden te leiden. De Rijnsburgers zijn trouw en ge ven veel medewerking. In deze kiesvereniging voelde ik me thuis en ik ben te oud om nog van Rijnsburg te vervreemden. Vóór het afscheid had een forum van AR-gemeenteraadsleden vragen beantwoord over gemeentezaken. Kerstbijeenkomst in Noordwijkerhout NOORDWIJ KERHOUT Maan dagavond om 8 uur wordt in de parochiekerk St. Victor een gezamen lijke kerstbijeenkomst gehouden. Dok ter J. Veldkamp van de psychiatrische inrichting St. Bavo za! een toespraak houden. Om half 8 vertrekt een bus van de halte Klinkenberg in De Zilk en deze stopt op verzoek bij de nor male halteplaatsen. Om 9 uur rijdt een extra bus terug. Automobilisten, die langs garage Zandbergen in het dorp rijden, wordt verzocht daar eventuele „lifters" mee te nemen. Woensdag avond om half 9 geven leerlingen van het seminarie Leeuwenhorst in de ka pel een kerstconcert. Burgerlijke stand van Noordwijkerhout NOORDWIJKERHOUT Geboren: Hendirikus W C. z v L W Schreurs ACM Rechters; Astirid A F M. d J M Hertogh en F J G Zaat; Petronella A M, d v C J vam dem Burg en A M Immerzeel. Ondertrouwd: H G Duwel en A M van Kamlen; L E Schrijver en M S de Wit; E Meijboom en J B Floris; P F A Dui venvoorde em W T van den Berg; C T C van Rijn en A A Vrolijk; A M var Liempt en M M Bergman. Getrouwd: P Kraan en A M Duiven voorden; J Vrolijk en C J W M Broek hof; T N de Groot en C W M M War- mer.hoven: G J M Schrama en J J M Ruigrok. Overleden: Johannes Mooijekmd. 80 j. echtgen v J A Mooijekind: Hovert G Homburg. 71 j. echtgen v W C Kloos ter: Jacobus de Winter, 76 j, echtgen v J C Gaastra. Brandende kwesties waren het par keerverbod voor zware vrachtwagens, de smalle straten, het voor en tegen van hoogbouw, en recreatie. Veel nieuws kwam daarbij niet naar voren. Alleen blijkt nu vast te staan, dat de oude brug over het Oegstgeesterkanaal zal worden afgebroken. Om des tijds wille moesten vele vra gen onbeantwoord blijven. Voorzitter Paauw zegde daarom toe. dat men zal proberen op korte termijn weer een forumavond te houden. RIJNSBURG Maandag om acht uur wordt in de Maranathakerk een kerstzangavond gehouden met mede werking van De Lofstem en zijn jeugdkoren, de gebroeders Spaargaren. Tinie Ravensbergen. sopraan. Dirk Schoneveld. orgel en Wim Noteboom. trompet- GEMEENTE KATWIJK Hondenbelasting Evenals in 1965 zullen ook in 1966 geen aangiftebiljetten voor de hondenbelasting worden uitgereikt. De in 1965 ten kohiere gebrachte houders van honden worden in 1966 voor hetzelf de aantal honden, naar dezelfde onder scheiding, ambtshalve aangeslagen, ten zij vóór 31 januari 1966 wordt aangetoond dat in de aanslag wijziging behoort te worden aangebracht of geen aanslag be hoort te worden opgelegd. Degenen, die menen dat in hun aanslag ten opzichte van 1965 wijziging dient te worden aangebracht of dat een aanslag achterwege kan blijven, dienen dit schriftelijk aan burgemeester en wethou ders mede te delen. Zij. die houder worden van één of meei honden zijn verplicht daarvan aangifte te doen op een kosteloos ter secretarie, afdeling financiën, verkrijgbaar formu lier. Intrede ds. Van der Ent te KATWIJK q( KATWIJK AAN ZEE Gisteravond deed ds. H. C. van der Ent (47 jaar, gehuwd, 5 kinderen) zijn intrede als predikant van de Christelijke Gereformeerde Kerk, na 's middags als zodanig te zijn bevestigd door zijn vriend ds. C. Smits uit Sliedrecht. Voor beide diensten bestond grote be langstelling. Als tekstwoord voor de bevestiging had ds. Smits gekozen Zacharia 4 vers 7: Niet door kracht of door geweld, maar door Mijn geest zal het geschieden. Ds. Van der Ent preekte naar aan leiding van het zeventiende vers van psalm 119: Doe wel bij Uw knecht dat ik leve en Uw Woord beware. De nieuwe predikant vestigde er de aandacht op. dat de dichter van de betrokken psalm behalve kind van God ook knecht van God was. Dat moeten wij allen zijn. Dienstknecht en dienstmaagd van God zijn, betekent, dat men geen plaats meer geeft aan de duivel, maar al zijn vertrouwen stelt op de kruis- en zoenverdienste van Jezus Christus. Ook een dienaar des Woords is slechts een mens, die alles van God moet verwachten. Een Gemeente is pas goed als zij een bid dende dominee heeft en omgekeerd. Uit het tekstwoord blijkt verder, dat de dichter ook wilde leven. Hij wilde echter niet enkel genie ten van het natuurlijke leven, maar hij zag daarnaast de noodza kelijkheid van geestelijk en eeuwig leven. Ds. Van der Ent noemde de walging van het natuurlijke leven zonder meer één der eerste teke nen van de werking van Gods geest. De aan zichzelf ontdekte mens heeft meer dan al het andere geestelijke spijze van node. Daar voor is het hebben van een ge- loofsmond absoluut noodzakelijk. Geen honger in de kerkbank bete kent geen brood in de preekstoel. Over het bewaren van het Woord zei de nieuwe predikant ten slotte, dat dit hard nodig is, omdat er vele vijanden van het Woord zijn, die het leugenach tig willen maken. Zelfs in de Kerk men vandaag-de-dag bezig met het uit hollen en krachteloos maken van de Schriften. Als Gemeente hebben wij de opdracht hei Woord zuiver te bewi recht te verklaren en door te geve: Wat hemzelf betreft zei ds. Van der 1 Ent, dat het fout is van een predikant j| veel te verwachten. God beware u voor een domineesgeloof. Alleen God komt de eer toe, zowel van de Gemeente als van de predikant. Namens kerkeraad en Gemeente sprak ouderling Van Neerbos ds. Van der Ent hartelijk toe. .,Een volgebeden dominee is een zegen voor de Ge meente". Er volgden nog verscheidene toespraken. Het gemeentebestuur werd verte genwoordigd door de wethouders H. P. Bloot en C. van der Plas. Van hun belangstelling gaven ook blijk gemeenteleden uit Vlaardingen, Rotterdam, Scheveningen, Rijns burg, Ameide en Middelharnis. VALKENBURG Gisteravond kwam de c.h kiesvereniging bijeen. Bij de bestuursverkiezing bleek dat de voorzitter, de heer K. v. d- Broek, te vens wethouder, bij de volgende ver kiezing niet herkiesbaar is. i.v.m. druk ke werkzaamheden. Hij trad ook af als bestuurslid, evenals de heer Bloemendaal. Voor hen in de plaats werden gekozen de heren A- Bult en B. Kuijt Ook in deze vergadering werd breed- IJMUIDEN De haringvisserij in de Ierse Zee viel hard tegen. 'loca hebben verscheidene schippers de moed nog niet verloren. Zij laadden in Cork ijs om het nog even te kunnen uitzingen. Overigens hebben sommige schepen een paar dagen geleden niet slecht gevangen. Dat blijkt uit het resultaat van de VL 110 Michiel Jan, die na 14 dagen op pad te zijn ge weest aan de IJmuider vrijdagmarkt verscheen met 175 kisten haring, 500 kleine kisten haring en 480 kantjes haring. Op 57 NB was voor de haring vissers weinig of niets te beleven. Een schrale troost was, dat de ver dwenen haring werd vervangen door schelvis. De KW 8 Deining lag aan de vrijdagmarkt met 200 kantjes haring en een kleine 300 kisten schelvis. In de Noord moest men het weer heb- >n van schelvis en koolvis. De afne mende lijn die al enkele dagen merkbaar zette zich voort. Maar over het alge- en had men nog niet veel te klagen. De laatste tijd was men een beetje ver- De loggers en kotters onder de Neder- lndse kust hebben de laatste dagen veel het algemeen kleine tong gevangen. Sommige schepen kwamen in vijf dagen :cn kilo of 2500. Daarbij ving men tamelijk veel andere vis, voornamelijk VOORSCHOTEN Gistermiddag moest ook de Leidse brandweer uit rukken om tezamen met de Voorscho- tense en de bedrijfsbrandweer een binnenbrand te bestrijden in de slij perij van de N V. Kon. Zilverfabrieken Van Kempen en Begeer. Het vuur was ontstaan nabij de afvoerinstallatie en de bestrijding ervan gaf nogal wat problemen doordat de druk op de wa terleiding niet voldoende was en de brandput van de Zilverfabriek ver vuild bleek te zijn. Er moest toen wa ter uit de Vliet worden gepompt, waartoe slangen over de Leidseweg werden gelegd. De schade zou in de honderdduizenden guldens lopen- Bin nen enkele dagen kan de produktie volledig worden hervat, zo is de ver wachting- Foto N. van der Horst schol en wijting, de hallen, waarvan 320 kisten schelvis, 20 kisten wijting, 750 kisten kleine gul, 320 kisten spanharing, 25 kisten ma kreel. 260 kisten schol. 20 kisten tarbot, 110 kisten diversen, 50 stuks stijve kabel jauw en 35.000 kilo tong. Nu men de komende dagen op een rui mere tongaanvocr kan rekenen, had dit een prijsdaling tot gevolg, vooral voi kleinere soorten. De tong 2 belandde op de eerste afslag weer onder de twee gul den. Over het algemeen herstelde de schol zich keurig van de klappen de laatste dagen. De kleinmiddel ei schol eisten op de eerste afslag de hoog ste notering voor zich op: f 85. De andere soorten kenden ook een flinke stijging. Later zakte het peil maar het gemiddelde lag toch hoger dan op de voorgaande De haring van de spanvissers had een tekort aan belangstelling niet te kla gen. Op de eerste afslag was men zelfs bereid f 50 neer te tellen. De laagste tering was f 43. Voor de makreel betaal de men minder: f 33 tot f 28. De grotere schelvissoorten lagen vrij goed ir markt. Eigenaardig genoeg was de hoog ste notering op de eerste afslag met f 61 voor de braad. Deze vissoort moest later ook met de laagste notering van f 16 ge- Sfeer in 'f gezin De ,yNieuwe Leidsche" er in De gul moest weer enige stappen te rugdoen en kwam wat de grootste soort betreft niet verder dan tot f 41. Voor de gestripte wijting kon de belangstelling met een notering van f 32 tot f 24 redelijk worden genoemd. Dat kan niet worden gezegd voor de dichte wijting. Die zat met een koers van f 18 tot f 14 aan de lage kant. De kleine haai mocht zich in een goede vraag verheugen en stond voortdurend op f 41. De animo voor de kabeljauw was niet zo groot. Zowel de grote als de middel moest het doen met de vrij lage notering van f 104. Ook de regels waren aan de goedkope kant. De grote zaten tussen de f 90 en de f 70, de kleine tussen de f 60 en f48. In Scheveningen In Scheveningen werden aangevoerd 100 kisten wijting, 350 kisten kleine gul. 80 kisten haring. 150 kisten schol, 100 kisten diversen en 10.000 kilo tong. Vlot De HD 161 Catharina die dinsdagavond op een strekdam ter hoogte van Juliana- dorp strandde, is gistermiddag vlotge- trokken door de sleepboot Simson van Wijsmuller uit IJmuiden. Eerst was de Titan van hetzelfde bedrijf bij de berging betrokken, maar later was de aanwezig heid van deze sleper elders vereist. De Simson begon donderdagmorgen aan het 40 ton metende scheepje te trekken en wist het omstreeks half twee uit zijn benarde positie te bevrijden. De Simson heeft de Catharina naar Den Helder ge- KATWIJK AAN ZEE In de wijk- gemeente Overduin zijn als ouderling herkozen de heren Jac. Guyt, H. van den Oever en H. J. van Essen. De heer G. A. van der Plas zag zich herkozen als diaken. In een vacature als ouder ling werd gekozen de heer J. van Rhijn, Populierenlaan 3. KATWIJK Voor de interkerke lijke actie om patiënten en personeel het zeehospitium en de buiten landse arbeiders een kerscadeautje te n is thans in totaal 178 binnen- kleine programma's. Van 10 uur a gekomen. Giften kan men kwijt bij ds. wordt iedereen in de gelegenheid ge m of op diens gironummer steld naar de kerstnachtdienst te gaan -48- die om 11 uur begint. voerig van gedachten gewisseld een mogelijke samenwerking A.R. bij de verkiezingen. Dr. J. Bregman uit Katwijk i Rijn hield een interessante earn over de Leidse agglomeratie Als voorbeeld stolde de inleider agglomeratie Eind-hoven, waar tien gemeenten samenwerken. Met <j kaar kwam een grote schouwburg t stand. Het aigglomeratiebestuur. waa in ai die gemeenten vertegenwoordig zijn, besloot op zijn beurt, j voor Eindhoven te bouwen. Door de enorme bevolkingsgr< zullen er binnen afzienbare tijd v< van deze agglomeraties zijn. Katwjf wordt ook steeds groter. Katwijk met Valkenburg en Rijnsburg prachtige agglomeratie kunnen men, omdat vele problemen in gemeenten dezelfde zijn. Het be^tuj van zo n agglomeratie is er om al gemeenschappelijke problemen op 1 lossen. Er moet coördinatie komen. 1 Spreker dacht om. aan rioolwatei zuivering, recreatie en woningbouw I Ook de gezondheidszorg. Er kom» Ove steeds meer bejaarden, maar vo-ldoej de tehuizen zijn er niet. In een meratie komt me* verder dan i plaats alleen. De heer Bergman was van menia dins dat het agiglo-meratieprobleem snj moet worden opgelost. Het kan o partners alleen maar voordeel bren "en gen, terwijl iedereen toch zijn -zelf standigheid behoudt. Bejaarden Oegstgeest i van de kerstmiddag voor de bejaardi gisteren jn het Patronaatsgebouw gi houden, was de indrukwekkende o; voering van het mimespel „Wie zoek u?" van Theo Vesseur. Aan de begi leidende tekst en muziek (via bandop name-apparaat). de kostuums en d voordracht was zeer veel zorg besteei Zuster Salvatrix en haar groep mei.' jes van de Duinzichtschooi kregen da: ook veel lof toegezwaaid voor hui vormgeving en toewijding. ..De os en de ezel horen bij or kerstverhaal, doch in het Evangel worden ze niet genoemd. Wel stelt J< saja deze dieren aan de mens ten voor beeld: zij kennen hun meester. Hoevei mensen kennen, in hun oppervlakkie kerstvieringen hun Meester?" Aldus d Hervormde predikant J. Irik in zij toespraak, die werd gevolgd door ee liederenprogramma (afgewisseld mi samenzang) van het Warmonderho koor. U.V.V.-presidente H. A. van Hei waardeiv-Wildeboer, bood de koorlede (voor het merendeel tieners) en late ook de Duinzichtgroep, attenties aar De ruim honderd bejaarden bleve evenmin van traktaties verstoken. De middag, die ook door mevrou' Du Boeuff werd bijgewoond, werd be sloten met een gezellig samenzijn. Kerstavond Jonjje Kerk OEGSTGEEST De jaarlijks! kerstavond van de Jonge Kerk begin op 24 december om half 7 met eei gezamenlijke broodmaaltijd in gebou* Irene. De avond wordt verder doorge bracht met onderlinge gesprekken er VOORSCHOTEN Gisteravond werd de behandeling van de gemeentebegro tingen voortgezet met de beantwoording 'ragen der fractie-voorzitters. Tegen twaalf uur werd de vergadering erdaagd tot vanavond zeven uur. Bur gemeester De Kool zei het te betreuren, lange reeks schriftelijke vra gen de vier fractievoorzitters nu nog met 91 vragen uit de bus zijn ge- W. deelden mee geen prijs te stellen op een rondvraag. Men kan schriftelijk vragen steller, en dan kan het college uitgebreider antwoorden. De heer Bakels <p c.) merkte op, dat door rondvraag de vergadering aan le- Hon» en laag te Katwijk aan vendigheid wint. Andere leden vielen hem bij. Besloten werd deze aangele genheid nog eens in commissieverband te bespreken. Wethouder Schrama zei, dat van weerskanten wordt gewerkt aan de uit wisseling met de Belgische gemeente Schoten. A m btswoniiigluaa, Voor de ambtswoning voor de bur gemeester- is voorlopig grond gereser- «mb'ér.' veerd aan de Prins Bernhardlaan op W (clu de plaats waar nu de kwekerij is. Voorals- i W. geen be-hoefte totlmj t voorstel in deze. de bedoeling de dorpspomp nog hebben het doen van IHIBiHHHpHI de oude toestand terug te brengen Met de restauratie zal een bedrag var. e), f 17.000 zijn gemoeid. Reeds geruime tijd geleden hebben en W. de directeur van openbare werken opdracht gegeven tot het maken schetsplan voor uitbreiding vanrh,PJ! het raadhuis.

Nieuwe Leidsche Courant | 1965 | | pagina 4