"Het was gewoonweg een lust in Rijnsburg te werken" Resultaten van woningbouw te Katwijk niet ongunstig Flora Rijnsburg spant zich in bij de tijd te blijven Bouw bejaarden woningen heeft de aandacht NIEUWE LEIDSE COURANT DINSDAG 14 DECEMBER 1<)J Lijnbaan Katwijk over een jaar helemaal klaar (Van één onzer redacteuren) KATWIJK Aan de Hoorneslaan ter hoogte van het gemeentehuis is door de N.V. Elementen Montagebouw uit Den Haag de eerste hand gelegd aan een gedeeltelijk overdekt winkel centrum in-Lijnbaan-stijl. Er komen 24 winkels met 24 maisonnettes en zeven dagwinkels. Het grote betegelde plein wordt op gevrolijkt met veel groen, een vijver tje. bloembakken en een leuk beeldje. In een later stadium komt er een groot gebouw bij. waarin een waren huis kan worden ondergebracht. Het architectenbureau Groosman uit Rotterdam, dat het plan heeft ontworpen, heeft er een parkeerter rein voor tweehonderd auto's bij ge projecteerd. In lage bedrijfsgebouw- tjes komen een loodgietersbedrijf, een drukkerij, een schoenmakerij en der gelijke. Met de verwezenlijking van dit winkelcentrum is een bedrag van ongeveer vier miljoen gulden gemoeid. Over een jaar denkt men het klaar te hebben Wanneer de grenswijziging met Noordwijk doorgaat, zal eenzelfde centrum worden gebouwd tegen de nieuwe grens aan. UW GASFABRIEK IN HUIS MET... □jBUTAGAS D. Parlevliet Johz. Prlncostraat 6a Katwijk aan Zaa Tal. 4810 Intrede ds. v. d. Ent te Katwijk aan Zee KATWIJK AAN ZEE Ds. H. C. v. d. Ent. die het beroep van de Chr. Geref. Kerk aannam, zal donderdag zijn intrede doen in het kerkgebouw aan het Duinrustplein. Ds. C. Smits te Sliedrecht zal hem 's middags om 3 uur bevestigen, waarna hij 's avonds om half acht zijn intreepreek houdt. KATWIJK Het gemeentebestuur acht de in 1965 bereikte resultaten ten aan zien van de woningbouw niet ongunstig Het uitvoeringsniveau steeg in de loop van het Jaar Op 1 januari 1965 waren er in uitvoering 522 woningen, op 1 ok tober 891. Tot 1 oktober waren er 265 woningen gereedgekomen en verwacht wordt, dat dit aantal in 1965 zal groeien tot 300. Met de bouw van 634 woningen werd in de loop van het Jaar tot 1 oktober een begin gemaakt en dit aantal zal wellicht nog stijgen tot ongeveer 660. Het uitvoering®iveau per 1 januari zal zich bewegen rond 880 woningen. Cleijn Duin B. esi W. hopen in staat te zijn op korte termijn voorstellen met betrekking tot het bouwrijpmaken van de terreiner. in Cleijn Duin te kunnen aanbieden. Huig en Alida Ros 50 jaar getrouwd KATWIJK. Op 25 december hoopt het echtpaar Huig en Alida Ros-Lang- muur zijn 50-jarig huwelijksfeest te vieren. De vroegere woning van het echtpaar aan de Waal Malefijtstraat was voor veel Katwijkers geen onbe kende; sinds enkele jaren wonen beiden in huize Salem aan de Duin doornlaan. Hun enige zoon hebben zij in de oorlog verloren. Huig Ros. oorspronkelijk visser, kwam in 1922 aan de wal. Hij ging aanvankelijk in de brouwerij en kwam later in gemeentedienst. Hij heeft altijd aktief deelgenomen aan het maatschappelijk leven. Hij was onder meer 24 jaar secretaris-penning meester van .JJraagt elkanders lasten" en 33 jaar collectant van de hevormde gemeente. Daarnaast was hij jarenlang penningmeester van de NCB-afdeling Katwijk en heeft hij zich verdienstelijk gemaakt in het jeugd- en zondags schoolwerk. Botsing met Sassenheimse brandweerwagen SASSENHEIM Gisteravond om streeks half acht reed een personen wagen, afkomstig uit Heemskerk, van de Gouverneurlaan de Parklaan op zonder voorrang te geven, terwijl op dat moment een Sassenheimse brand- sonenauto uit zijn wagen werd slingerd. Hij kwam er met een paar builen af. De auto moest worden weg gesleept. De brandweerwagen werd aan de rechterzijde beschadigd. Hoog en laag water in Katwijk aan Zee KATWIJK hoog water o water om 3.52 Woensdag 15 december: i 8.20 en 21.00 uur; laag ■n 16.20 uur. Verwacht wordt, dat daar dan een groot aantal woningwetwoningen zai verrijzen Aan het gereedmaken van het uitbrei dingsplan Molenblok-Zuid wordt de laat ste hand gelegd. B. en W spreken de hoop uit, dat spoedig meer bekend zal worden om trent de zienswijze van de regering inzake het verzoek tot herziening van de gemeentegrenzen. B. en W. delen mee, dat de gronden in Cleijn Duin en in 't Heen in 1966 ge heel of gedeeltelijk bouwrijp zullen moe ten worden gemaakt, terwijl met de voor bereiding in Molenblok-Zuld een begin zal worden gemaakt- KATWIJK Het gemeentebestuur! Een onderzoek zal worden ingesteld beeft vele plannen voor 1966 Zo streven naar de mogelijkheden tot de bouw van B. en W naar een zo spoedige ultwer- bejaardenwoningen, king van de plannen voor de stichting rioolzuiverings- of lozingsinstal latie en mechanisering van de reinigings dienst door de aanschaffing van een klein type veegmachine. Overwogen wordt, zowel op het kam peerterrein als op het caravanpark een ontspanoinjgsruimte te stichten. Rijksgoedkeuring is aangevraagd voor de bouw van een houten zesklassige open bare school in de Hoornespolder aan de Van Lierestraat. De toeneming van het aantal leerlin gen, dat de bijzondere lagere scholen bezoekt, ongeveer 50 per jaar, maakt ieer lokaalruimte noodzakelijk. De .g.l.o.-school wordt per 1 augustus 1966 opgeheven. Naast de Andreasschool aan de Commandeurslaan wordt gebouwd een lokaal voor motorische therapie De stich ting van kleuterscholen in de Hoornes polder wordt zoveel mogelijk bevorderd. Wellicht zal spoedig worden begonnen met de bouw van een gymnastieklokaal de Jan Tooropstraat. Uitgaven gemeente stijgen sterk KATWIJK De gemeente heeft een reëel sluitende begroting. B. en W- zien handhaving van het evenwicht tussen inkomsten en uitgaven als één der voorwaarden voor het goed fun- tioneren van de gemeentelijke huis houding. Voor onvoorziene uitgaven ls een kleine ton uitgetrokken. Van de werkplaats aan de Rijnstraat verwacht men een batig saldo van f 10.000, maar voor de nazorgwerk plaats aan de Noordstraat is op een tekort van f 17,885 gerekend. De lei ding in het eerstgenoemde gebouw wordtuitgebreid met een werkmees ter. Er werken daar dit jaar 60 per sonen. De uitgavenstijging ten behoeve van de algemene dienst is opnieuw aan zienlijk, te weten 14.2 pet. In de komende begrotingsperiode zal aan de vorming van reserves ter dek king van toekomstige lasten aandacht geschonken worden: voor het zwem bad, het fonds stadsuitbreiding en het saneringsfonds. RIJNSBURG De voorzitter van veiling Flora, de heer G. van Delft, hanteerde tijdens de gistermiddag gehouden jaarvergadering van de Rijns- burgse bloemenveiling verscheidene malen het woord „marketing". Hij gaf ook duidelijk aan wat dit moderne begrip inhoudt: aanpassing van het pro- duktie-apparaat en de verkoopkanalen aan de eisen van de consument en bovendien een ruim algemeen gerichte publiciteit. Bij de rondvraag bleek, dat tegen enkele uit deze moderne visie voort gevloeide maatregelen (o.a. het bun delen van tulpen) onder de kwekers verzet is gerezen. Nadat iedereen ten slotte overtuigd bleek van de noodzaak van de maat regelen bleef de vraag wie in de toe komst dergelijke maatregelen moet gaan uitvoeren, de kwekers ieder voor zich of de veilingvereniging. Het bestuur handhaafde vooralsnog zijn standpunt dat zaken als sortering, verpakking, bundeling e.d. tot de taak van de kweker behoren. Koelhuis Voorzitter Van Delft deelde in zijn openingstoespraak mee. dat spoedige vergunning voor de bouw van een nieuw koelhuis (kosten ca. f600.000) is toegezegd. De nieuwbouw vordert goed: de grote aanvoerhal is al in ge bruik de verlengde betonzalen (op- penlak 1500 m2) zullen spoedig wor den opgeleverd, de centrale verwar ming is reeds grotendeels in gebruik, de nieuwe veilingklokken, met tribu nes, apparatuur en transportbanden kunnen medio 1966 in gebruik worden genomen evenals de nieuwe kantine, kantoor en telefooncentrale. De export van bloemisterijpro - dukten groeide ten opzichte van vorig Jaar met 28 pet. Voor 1965 wordt een totaal export van rond f 160.000.000 verwacht. Duitsland dat minimaal */s gedeelte van de snijbloemenexport afneemt heeft toegezegd het contingent ln 1966 weer n 20 pet te verhogen. De Juist op gang gekomen export naar Frankrijk wordt ernstig be dreigd door het voorstel van de Fransen een invoerheffing en/of minimumprijzen voor import- bloemen in te stellen. Dat kan repercussies hebben voor de Duit se exportmarkt. In het bestuur werd gekozen de heer P. J. van Rijn te Warmond. De heer H. J. den Haan, secretaris, werd her kozen. De heer C. M. den Hollander was om leeftijdsredenen niet herkies baar. Hij werd benoemd tot ere-lid van Flora en kreeg een enveloppe met inhoud. In de Raad van Bijstand her koos men de heren A. van Emmerik en Adr. van der Meer. Gekozen werd in de vacature Van Rijn de heer John. Breedijk. Cjf ers Het batig saldo van f 649.231,50 werd bijgeschreven op de ledenrekening. Het verliespercentage voor 1965/1966 werd vastgesteld op 6 pet. Het bestuur kreeg machtiging voor algemene re clame (corso, tentoonstellingen e.d.) maximaal f 50.000 te besteden. Het ledenkapitaal over de jaren 1958, 1959 en 1960 zal aan de leden worden gerestitueerd. De benoeming van dr. Verhagen tot ere-lid van Flora werd met algemene stemmen goedgekeurd. De voorzitter deelde mede, dat „Flora" akkoord zal gaan met een voorstel voor volgend jaar een vol ledige teeltvrijheid in te stellen. RUNSBURG De volgende leden van de vrijwillige brandweer zijn ge slaagd voor het examen brandwacht eerste klasse: W v d Gugten, J M den Haan, P Prins, D van Vliet, G de Mare, D Lindhout en Joh M van Egmond. Katwijkse Turken op dia-avond KATWIJK AAN ZEE Gisteren hield foto Kruyt in hotel Noordzee een dia-avond over Griekenland en Turkije. Aangetrokken door het on derwerp kwamen ook velen van de in Katwijk wonende Turker een kijkje nemen. De dia's, heel gaaf van fo tografie en kleur, waren met een automatische camera gemaakt door de heer J. de Kort. IJMUIDEN Aan de IJmuider markt verschenen 72 vaartuigen. Zij zorgden voor een aanvoer van 8250 kisten vis, waarvan 2850 kisten schelvis, 180 kisten radio, 750 kis ten wijting, 220 kisten gul en kabel jauw, 15 kisten koolvis, 500 kisten haring, 1225 kleine kisten haring, 160 kisten makreel, 620 kisten schol 65 kisten tarbot, 490 kisten diversen. 185 stuks stijve kabeljauw en 70.000 kilo tong. De tongaanvoer liet niets te wensen over Door het ruime aanbod vertoonden de prijzen een neiging tot dalen De tong 2 kwam weer onder de twee gul den. Ook de andere soorten moesten wat terug. De schelvisaanvoer bestond voor namelijk uit de kleinere soorten. De pen nen hielden zich met een notering van f 56 tot f 44 behoorlijk staande doch de braad moest aanzienlijk terug en bracht het niet verder dan een notering f 32 tot f 17. Laatstgenoemde prijs kwam het meeste voor. De gul hield het prlis- been beter stijf maar kon toch niet aan een iets lagere waardering ontkomen Zelfs de schol, die de laatste tijd zeer hoog te paard zat. moest een lagere zit aanvaarden De hoogste notering was op de eerste afslag met f 82 voor de drieties Het gemiddelde over alle soorten kreeg een flinke knak maar toch gaf het nog geen reden tot bezorgdheid. De gestripte wijting begon met een notering van f 31 uitstekend. Later zakte het peil tot f 21 maar dat was ruim voldoende om de kattencentrale op een afstand te kun nen houden Naar haring bestond grote vraag. De eerste afslag leverde een notering op van f 35 de laatste een van f 31. De kabeljauw werd bepaald niet voorbijgelopen. Op de eerste afslag was de handel bereid voor de grote het mooie bedrag van f 192 neer te tellen De afwachters konden later voor f 162 te recht. De middel kabeljauw volgde goed met een notering van f 180 tot f 150. Voor het eerst sinds lange tijd was er weinig koolvis. Voor de handel zat er niet veel in. Toch wist de grote zwarte 'n notering van f 146 tot f 140 te bereiken. Vandaag aan de markt In Umuiden verscheen vandaag markt de IJM 26 's-Gravenhage met 185 kisten en 180 kleine kisten haring. Verder waren ongeveer 15 loggers met platvis present. Zij hadden van de tot 60 kisten in de ruimen. In Scheveningen In Scheveningen werden aangevoerd 850 kisten schelvis, 250 kisten wijting. 160 kisten gul en kabeljauw, 10 kisten kool vis, 200 kisten haring, 600 kleine kisten haring. 200 kisten schol, 100 kisten diver sen en 11.000 kilo tong. Amerika De Verenigde Staten, Canada, Mexi co, Groénland, dé Antillen'en de landen Midden-Amerika zagen hun gezarne- lijke visvangst van 4,37 miljoen ton in 1963 tot 4.28 miljoen ton in 1964 terug lopen. Dat laatste totaal kwam neer op 8 procent van de wereldproduktie tegen 9 procent ln 1963. Het aandeel van deze landen is sinds 1348 voortdurend teruggelopen. In dat jaar nam men nog 19 procent van de we reldvangst voor zijn rekening. De Vere nigde Staten haalden een totaal van 2.638.000 ton tegen 2.775.000 ton in 1963. Amerika staat nu op de wereldrangtnst op de vijfde plaats na Peru. Japan, Com. munistisch China en de Sovjet-Unie De Canadese vissers slaagden produktie met 13.000 ton ton 1.210.700 ton te verhogen. Canada was hiermee werelds negende visserijnatie. Mexico's aandeel steeg van 244.300 ton tot 258 400 ton en dat van Groenland van 35.000 ton tot 38.300 ton. De Cubaanse steeg van 35.600 ton tot 36.300 ton en die van Panama van 13,400 ton tot 25.000 ton. Jamaica liet in 1964 16.000 ton aan tekenen tegen 13.900 ton in 1963. Alle an- Burgemeester opende nieuwe boekhandel LEIDEN Na een verbouwing die ruim vier maanden geduurd heeft, is gis teren Het nieuwe boekhuis aan de Bree- straat door burgemeester Van der Willi gen geopend. In zijn openingsspeech deed de heer Van der Willigen zich kennen als een onvervalst bibliofiel. „Ik heb een zwak voor boeken", zo zei hij letterlijk en het openen van een boekhandel was voor hem dan ook kennelijk meer dan alleen maar een ambtshalve vervulde plicht. Met wethouder Piena naast zich wilde hij geen kwaad woord zeggen van zijn nieuwe huis, maar wel betreurde hij het dat het niet mogelijk was gebleken al zijn boeken in één kamer onder te brengen, wat in Haarlemmere wel gekund had. Hij hoopte dat de nieuwe boekhandel in de Breestraat een mooie toekomst tege moet gaat en dat vooral veel „jonge Lei enaren" hun weg erheen zullen weten te vinden. Namens de afdeling Leiden van de Ne derlandse Boekverkopersbond bood voor zitter J. de Kier zijn gelukwensen aan, waarna ook de heer De Ren. in wiens vroegere pand de nieuwe boekhandel ge vestigd is, hartelijke woorden sprak. De directeur van Het nieuwe boekhuis, de heer W. H. Breekveldt, dankte allen die aan de verbouwing hebben meege- Hij onthulde ook nog dat de zaak vol gend jaar nog zal worden uitgebreid: het is de bedoeling ook de eerste verdieping als verkoopruimte (voor r.eprodukties en kunstboeken) te gaan gebruiken. Het Nieuwe boekhuis wordt geëxploi teerd door de Lëidse Bedrijven Exploi tatie Maatschappij De Randstad N.V. dere landen van dit continent blevet onder een produktie van 10.000 ton. Verkocht De hektreiler IJM 25 Julie Streiff va de Marezaten is verkocht aan een Ame rikaanse rederij. Verleden week verlie het in 1960 gebouwde schip voor he laatst de thuishaven. De Julie Streit is een zusterschip van de IJM 5 Mari Elisabeth dat nog steeds voor deze re derij vaart. De Julie Streiff heeft altjjt goed gevaren. Het vaartuig maakte vei reizen naar de IJslandse wateren e voelde zich daar best thuis. Dikwijl boekte men een behoorlijke besomminj Toen de Marezaten de Julie Streiff voo zacht prijsje van de hand kon doq werd niet lang geaarzeld en ging mt op het Amerikaanse aanbod in. De Mi rezaten hebben nu nog maar twee scht pen in de vaart: de Maria Elisabeth de IJM 15 Emma. Nieuwe postzegels vooi Katwijkse verzamelaaij KATWIJK Op de zesde bijeei komst in dit seizoen van de Postij gelvereniging, gehouden in het jeugt huis aan de Voorstraat, heeft secret ris S. Hofstra een nieuwe Nederland! zegel, de onlangs uitgekomen kind» zegels van de Antillen en Surinam en de eerstedagsenveloppen van dtt zegels nltgedeeld- De nieuwe Nederlandse zegel is di uitgegeven bij het 300-jarig bestap van het korps Mariniers. De Surini mezegels dragen de afbeelding va kinderen met dieren. De heer Hofstj lichtte de ontwerpen uitvoerig toe. Op de eerstvolgende bijeenkomst, houden op vrijdag 17 december, zullq waarschijnlijk de Antilliaanse zeg? verschenen ter herdenking van hi i-jarig bestaan van het korps Mi riniers, en de eerstedagsenveloppd worden uitgereikt. Ds. Hendrik Post nam afscheid RIJNSBURG In een goedbezochte dienst in de Rapenburgkerk heb ben de Rijnsburgers gisteravond afscheid genomen van dr. Hendrik Post, die 26 jaar in het bloemendorp „in het ambt" heeft gestaan. Naar aanlei ding van Efeze 6 vers 24 sprak ds. Post in zijn afscheidspredikatie over „banden die blijven". De scheidende predikant stelde, dat de kracht van banden pas blijkt als ze dreigen verbroken te worden. Niet alleen telt de band die ons allen aan Christus bindt, maar als uitvloei sel daarvan ook de onderlinge band. „De bindingen met Rijnsburg waren voor ons geen boeien, maar leidsels Ln Christus' hand, die ons stuurt waarheen Hij wil", zo zei ds. Post Andere stal Het uitgestrooide zaad is door Gods genade niet dat van eendagsbloemen. Gods genade dekt ook de gebrekkig heid in een prediking. Ook zonder mij, aldus ds. Post, kan Rijnsburg van genade blijven leven. Ik ben ge roepen, naar een andere stal. Als dié kudde de stal niet zoekt, hebben wij de opdracht de kudde te zoeken- Wij vonden in Rijnsburg meer dan we zochten, besloot ds. Post, en wilt u iets voor ons blijven doen, bidt dan voor ons. Ds Van der Linde bood namens de gemeente, de kerkeraad, de jeugd en de collega's een enve- loppe-met-inhoud aan. Hij be klemtoonde, dat ds. Post en zijn gezin, Rijnsburgers onder de Rijnsburgers waren. Ds. Post had een frisse kijk en een verziende blik. Ds Van der Linde dankte voor de ondervonden vriendschap en liefde. Ds. H. van Gosliga sprak een dank woord namens het bestuur van Avond zon, het Ned. Bijbelgenootschap en de plaatselijke Kerken. Hij zei zeer veel respect te hebben voor de moed van ds. Post om op pensioengerech tigde leeftijd een nieuw en nog on ontgonnen terrein te gaan betreden. Ook buiten Gereformeerde kring heeft Rijnsburg veel aan ds. Post gehad, zo meende ds. Van Gosliga, waarij wijzend op de vele interkerkelijke contacten die in de ambtsperiode van ds. Post sterk zijn uitgegroeid. Burgemeester Koomans zei, dat de Ds. L. van der Linde heeft ds. Post zojuist een geschenk onder couvert overhandigd. Foto N. van der Horst Rijnsburgers het niet genomen had den als ds. Post verder weg was ge gaan dan Leiden. Voor de gehele Rijnsburgeir gemeenschap was ds. Post een steunpilaar in en na de oorlog en het gemeentebestuur heeft dan ook dankbaar gebruik gemaakt van ae inzichten van de scheidende pastor. In een korte slottoespraak zei ds. Post dank dat de Rijnsburgers hem en zijn gezin in de voorbije jaren het leven zo mooi hebben gemaakt. Het was een lust hier te werken. Dat maakt het afscheid moeilijk. Ook dit „laatste woord" van Post was doorspekt met geestige en gevatte opmerkingen. Het was een afscheidswoord waaruit duidelijk bleek hoezeer ds. Post met Rijnsburg vergroeid is. Na de dienst drukten tallozen ds. Post en zijn echtgenote de hand. Hervormde Gemeentf Zoeterwoude ZOETERWOUDE Op de in erenigingsgebouw gehouden Geme< teavond, onder leiding van Henigstmanigers, kreeg eerst de zitter van de jeugdraad, de heer I Hulsbos, het woord om een uiteenzet ting te geven over de stand der 1 betreffende het te stichtf jeugdcentrum. Hij deelde de akties goed zijn geslaagd te de aanwezigen op hiermee dj te gaan. De heer H. van Kapel, zitter der diakonie, belichtte werk der diakenen in het afgelopj jaar. Bij het in werking treden de Algemene Bijstandswet zijn de j nanciële zorgen van de diakenen g lukkig minder geworden. Ten beha ve van zieken en bejaarden werd w nieuwe bandrecorder gekocht. Hie mee worden kerkdiensten en andei belangrijke bijeenkomsten opgenom» en bij de mensen thuis ten gehore g* bracht. De heer H. van den Berg jr. brad verslag uit over de financiële tot stand van de kerkvoogdij. Dank j de grote offervaardigheid en de e: kele meevallers is het tekort ovj 1965 belangrijk minder dan was ve wacht. De ambtsdragers H. van KJ pel, J. Smallenibrodc, diakenen, 1 Wessel, ouderling en A. Varkeviss) ouderling-kerkvoogd, waren aftrj dend. De heer Van Kapel was nil meer herkiesbaar. In zijn plaats wel de heer S. Blijleven gekozen tot dil ken. De anderen namen hun hert) noeming aan. De organist H. van den Berg speel de tijdens de pauze enkele gezang) uit de nieuwe bundel. Men zong I al spoedig mee. „IJs&port" in Zoeterwoudj is aan het kwijnen ZOETERWOUDE De verenigij IJssport hield haar algemene ledes vergadering in café Roeleven. Voora' ter C. J. van Leeuwen heette in hl bijzonder erevoorzittter burgemeestj Detmers welkom. Het bestuur trad zijn geheel af omdat de belangstellij zo gering is, dat voortbestaan van 8 nu 70jarige vereniging vrijwel onmi gelijk is. De burgemeester deed ed dringend beroep op de vergaderij een klein bestuur te benoemen, dj de moeilijkheden eens uitgebreid der de loep zal nemen. Gekozen wet den de heren C. J. van Leeuwen, I van der Salm, J. Pauw, P. van dj Poel en J. Berends. In de technisch commissie, die eventuele wedstrijd» moet voorbereiden, kregen zitting 9 heren J. v. d. Helm, A. Verhaven, j Pauw. J. Straathof en A. Berg. De vereniging heeft een batig salj van f 380,71 in kas. Klaverjassen voor fond' Hervormde Jeugdraad ZOETERWOUDE Maandagavol om 8 uur houdt de Hervormde Jeugj raad ter versterking van het bou) fonds een kerst-klaverjaswedstrijd. 9 prijzen bestaan uit bout. terwijl voo) een wisselbeker is te winnen. ZOETERWOUDE De drie i competitie spelende teams van fect '54" hadden zaterdag een oi utinlijke dag met hun thuiswedsti den respectievelijk tegen „Wibo '„Salamanders 10' en „Salamanders (junioren), alle afkomstig Haag. Het eerste herenteam kon sli vier punten tegen Wibo scoren. Senioren twee werd voo eerste maal verslagen door „Salams ders 10". Alleen Jan Brückner zegevii de eenmaal. De uitslag was 19 het voordeel van Salamanders. De i nioren I van „Effect '54" werden eigen huis voor de derde maal successie met 010 verslagen. Het programma luidt voor de j] nioren: Steeds Hoger TSBEffect I I. Ook in deze wedstrijd zullen j puntjes wel in Den Haag blijven, j

Nieuwe Leidsche Courant | 1965 | | pagina 4